Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
Kissu
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
Ashley
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
Alice-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
KriSsu-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
Vicky
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
sandra--
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
Kels
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
Pirks(#)
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
--kiisu-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor Teade
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeEsm Dets 07, 2009 10:41 pm

Hey

6osa juba....
Mul on täna hull kirjutamis tuju:D

Ärkasin haiglas kõige nõmedamas kohas maamunal.Tõusin istuli ja hakkasin enda küljest juhtmeid ära kakkuma kuid kellegi käsi
peatas mu tegevuse.Nick.Oli mu mõtetes esimene. " Lase lahti ma tahan siit minema minna" Ütlesin ma pahaselt.
Hakkasin uuesti juhtmeid kakkuma kui Nick peatas mind uuesti. " MIDA" Ma peaaegu karjusin ta peale. " Sa ei tohi seda teha,sind
kontrollitakse miks sa minestasid" Ütles Nick.Oota ma minestasin?Aga miks?." Mis juhtus ültse" Küsisin ma.Vaatasin Nickyle otsa
ta hakkas punastama. " Noh ma suudlesin sind ja sa minestasid" ütles Nick.Hakkasin naerma kuna Nick oli punane nagu peet.
" Nick sa ei pea punastama" Ütlesin naerdes.Ta noogutas.Kohe sisenes Joe,Kevin,Stella ja Krissu. " Mis juhtus?Kas kõik korras?
Mis sulle öeldi?" Küsiti küsimusi. " Ma ei tea ma just ärkasin" Ütlesin ma ja lasksin ennast uuesti pikali. " Ta minestas" Ütles Nick.
" Miks" Küsis Kevin. " Kuna ta suudles mind" Ütlesin ma.Teised vaatasid üllatunult meile otsa. " Mida?Mina ei teinud midagi" Ütlesin
ma ja tegin ingli näo.Joe hakkas naerma. " Issand kui nunnu ingli nägu" ütles Joe ja tegi samuti ingli näo.Hakkasime kõik naerma.
Järsku avanes uks ja sealt tuli sisse arst. " Hayden Ashley mina olen teie arst Dr.Kruus" ütles ta.Noogutasin ja kuulasin mis tal öelda
on. " Teiega on kõik korras te võite koju minna" Ütles ta.Mu nägu läks naerule.Teised läksid ukse taha kuni mina riided vahetasin.
Läksin uksest välja kui....

Aga kindlasti öelge kui igav tuli üritan järgmise osa lõbusamalt teha:D
Thanks kõigile kes loevad
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeEsm Dets 07, 2009 10:59 pm

Hea, aga võiksid pikemad osad olla :D.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeEsm Dets 07, 2009 11:14 pm

Okei tegin nats pikema kuna minu ei aitand kaasa:S
loodan et meeldib:)

7Osa...

Läksin uksest välja kui joe mind ehmatas.Ma ehmatasin nii õutsalt isegi südamel oli valus.Ma vahtisin tigedalt Joele otsa.
" Nõmedik" Ütlesin ma talle ja läksin kiirkõnnis minema.Hetkel mind ei huvitanud et teised jäid haiglasse mind otsima
jäid.Ma olin Joe peale nii vihane.Läksin jooksuga oma koju,oma tuppa ja ruttu uks lukku.Hakkasin edasi tagasi tammuma
kuid siis istusin aknalauale.Nägin et teised jooksid maja suunas.Oeh nemad ikka ei mõista et inimene tahab üksi olla.
Vaatasin õue nägin linde kes lendasid õnnelikult ja kuidas tuul lehti keerutas.Minu mõtlemise katkestas kopputamine uksele.
Ma ei teinud sellest välja ja lihtsalt vaatasin õue kuidas esimesed vihmapiisad alla kukkusid. " Ashley" Hõikas ukse taga keegi.
" Mida vaja?Kas te ei saa aru et tahan üksi olla" Ütlesin ma.Siis helises mu telefon nägin et see oli Monza. " Jah" Ütlesin ma.
" Hey Ash ma tulen täna sõbranna poolt koju umbes kella 5" ütles ta. " Okei ma teen selleks ajaks süüa" Ütlesin ma.Lõpetasin kõne ja
vaatasin kella.Kell oli juba 4.Hüppasin aknalaualt maha ja läksin ukse juurde.Avasin ukse ja läksin alla kööki.Kõik tundus vaikne,
liiga vaikne.Hakkasin pannkooke tegema kuna muud ma teha ei viitsinud.Sain toidu valmis kui kuulsin et keegi tuleb sisse.
" Ash" hõikas Monza. " Köögis olen tule sööma" hõikasin ma vastu.Ta lidus kööki ja hakkas ruttu sööma. " Kas Liisu ema sulle
süüa ültse andis ka vä" Küsisin ma kui Monza võttis 4 pannkoogi. " Andis aga mitte palju" Ütles ta ja sõi ruttu pannkoogi ära.
" Thanksu" Ütles ta ja kallistas mind.Hakkasin nõusid pesema kui uksekell käis. " Monza mine ava uks ma pesen nõusid" Karjusin
ma.Monza jooksis kohe alla ja avas ukse.Kohe oli kuulda kiljumist.Arvamata teatsin ma juba ette et seal olid Nick,Joe ja Kevin.
Pesin rahus nõusid edasi kui keegi kööki astus. " Ashley" Ütles Joe vaikselt.Pöörasin ennast ümber ja vaatasin talle otsa.
" Anna andeks et ma sind haiglas ehmatasin" ütles ta kurvalt.Mul hakkas kohe kahju ja ma jalutasin Joe juurde.Kallistasin teda
tugevalt ja sõnasin " Ma andestan sulle" Kuigi see oli imelik seista Joe kaisus keset kööki.Kellegi köhatus ehmatas meid.
See oli Nick. " Hey Nick" Ütlesin ma ja lehvitasin talle.Läksin tagasi nõusid pesema.Sain nõude pesemisega ühele poole.
Läksin elutuppa kus nad kõik istusid Stella,Krissu,Monza,Nick,Joe ja Kevin.Nad vaatasid mingit komöödiat mida ma ei teadnud.
" Mis filmi vaatate" Küsisin ma.Kõik võpatasin kergelt. " Sorry" Ütlesin ma vaikselt.Istusin üksinda tugitoolis ja laiasin seal.
Lõpuks jäin ma seal magama.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 12:09 am

õutsalt - õudsalt.
ja siis nüüd on nii , et ikka see viga . ,,Nõmedik'' ütlesin ma talle.
sa peaksid sinna väikse tähe panema . :)

Aga kõik teised asjad olid super !
Issand kui kahtlane oli lugeda , kui ma hakkasin kiljuma kui nägin Joed, Kevinit & Nicki .
Päriselus ma nii ei teeks , ma arvan :D :D
Ja olen ainuke p***kas pmt täiskasvanute seas :D
Aga nii ongi hea :)
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 9:21 am

Sorry natuke lühem osa tuli:D

8Osa

Ärkasin oma toas kui juba õues valgeks läks.Kuulsin vaikseid hingetõmbeid oma kõrval.Vaatasin kõrvale ja nägin
et Nick magab minuga samas voodis.Sellepeale lendasin ma voodist suure tümpsuga maha. " Autch" ütlesin ma.
Tegin valugrimassi ja jalutasin vannituppa.Nagu tavaliselt laulan ma dušši all.Kuivatasin ja kammisin juuksed
ära.Pesin kiiruga hambad ja lahkusin vannitoast.Kui ukse lahti tegin põrkas Nick uksest eemale. " Tead sul on
kena lauluhääl" ütles Nick.Ma tegin suured silmad pähe. " Sa kuulsid" küsisin ma.Ta noogutas ja hakkas naerma
kuna mina punastasin nagu peet. " Sa oled armas kui punastad" ütles Nick.Selle tõttu ma punastasin veel rohkem.
Nick tegi mulle põsele musi ja läks vannituppa. Läksin Moonika tuppa et teda äratada " Monza ärka" ütlesin teda
raputades.Tema ainult mõmises ja keeras teise külje.Oeh..." MONZA ÄRATUS" karjusin ma täiest kõrist.Monza oli
kohe voodist püsti ja teised jooksid ka monza tuppa. " Mis põleb" küsis Joe. " Midagi Monza lihtsalt ei ärkand" ütlesin
ma.Läksin jooksuga kööki süüa tegema.Täna ma enam pannkooke ei viitsind teha hakkasin vahvleid tegema.
Sain pool kandikut täis kui kuulsin treppil jooksumadinat. " Mmmm vahvlid" ütles Stella ja astus kööki.Kõik võtsid
vahvleid ja läksid elutuppa sööma.Sain tunni ajaga ülejäänud portsu ka valmis.Hakkasin vahvlimasinat tõstma
kui....
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 2:06 pm

Sorry et järjest lisasin:)Tõesti vabandust...

Aga jah 9 Osa siis:D

Hakkasin vahvlimasinat tõstma kui käsi vääratas ja kuum masin kukkus mu jalale. " AIIII" karjusin ma üle maja.
" Pagan,pagan,pagan" ütlesin ma ja hüppasin ühel jalal edasi tagasi.Teised tulid jooksuga kööki. " Ash mis juhtus"
küsis Krissu kui ta nägi et ma hüppan ühel jalal.Ma hakkasin nutma kuna valu on liiga tugev.Ma kukkusin
keset kööki kokku.Ärkasin üles jälle haiglas. " Pagan mul on ikka annet kaks korda ühte kohta satuda" ütlesin
endale pahaselt.Uks avanes ja sisse astus Nick. " Kuidas jalg on" küsis ta." Paremini on ka läinud" ütlesin ma.
" Mis mu jalal ültse viga on" Küsisin ma. " Sul kukkus kuum masin jala peale aga mingit armi ei jää" Ütles Nick.
Uks avanes uuesti ja sisse astu arst. " Tere preili Ashley olen Dr.Kruus nagu te juba teate" Ütles ta.Noogutasin.
" Kuna ma koju saan" küsisin kuna ma ei tahtnud selles jubedas kohas rohkem olla. " Täna aga te peate olema pikali
ja vähe kõndima" Ütles Dr.Kruus.Noogutasin mõistvalt ja naeratasin Nickyle.Arst lahkus ja kohe oli Nick minu juures.
" Tead see pole sobilik koht aga ma ikkagi küsin" ütles Nick vaikselt ja otsis midagi taskust.Ta võttis pikka sametist karbi
ja seisis minu ette. " Ashley kas sa hakkaksid minu tüdrukuks" küsis Nick vaikselt ja avas karbi.Sealt vaatas vastu kaelakett
pooliku südamega.Ma vaatasin Nicky ja kaelaketti kordamööda.Lõpuks Nick köhatas. " Oii jah,jah,jah" Ütlesin ma mitu
korda järjest.Nick pani mulle kaelaketti kaela ja istus minu kõrvale.Kohe tuntsin kuumi huuli ena omade vastas.
Kui ta lõpetas käis mul pea ringi. " Aga kus teine pool südamest on" küsisin ma.Nick võttis oma kaelaketti pluusi
alt välja ja näitas. " Avv...Nick sa oled nii armas" Ütlesin ma ja suudlesin ted

Ei ole kõige parem vist...
Ei tea kas on mõtet jätkata????


Viimati muutis seda Vicka (Teis Dets 08, 2009 4:00 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 3:39 pm

See on see sama osa .
Aga ütlen et süperhea .
Aga mina olen küll koom seal jutus :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 3:46 pm

See on jah täpselt sama osa...
Aga muidu on täiega hea jutt!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 3:56 pm

Moonika hea kuju noh, Kui mul kõrvakad peas on siis mingi mu emps julmalt karjub alati. Mule meeldib, kindlast jätka !
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 4:02 pm

Muutsin 9Osa ära:D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 4:10 pm

mm, kõik läheb vist liiga kiiresti .
Aga muidu on super.
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 4:36 pm

Täiega hea jutt...
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 4:45 pm

Üritan hoogu maha võtta:D
Aga thanks et lugesite
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 5:11 pm

Jah kuidagi kiiresti läheb aga muidu on hea.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 8:16 pm

10 Osa valmis...
Ma ei tea kas on mõtet jätkata:S

10.

Väljusime haiglast ja hakkasime koju minema.Poolel teel helises Nicky telefon. " Sorry aga ma pean vastama"
ütles Nick.Ta kõndis minust kaugemale.Istusin äärekivile ja mängisin telefonis ussimängu. " Ash" ütles Nick
kurvalt.Keerasin ruttu ennast tema poole. " Nick mis viga" küsisin ma. " Me peame tuurile minema" ütles Nick.
Järsku hakkasin ma nutma.Nick tuli minu juurde ja võttis mu kaissu. " Tasa kõik saab korda" ütles Nick.
Mõtlesin kõikidele võimalustele ja tulin ühele mõttele. " Nick kauaks te lähete" küsisin ma. " umbes kuuks
ajaks" ütles Nick.Mu silmad hakkasid särama ja naeratus venis pikaks. " Eem kas ma olen midagi maha
maganud" küsis Nick. " Eii...Kas ma võin teiega kaasa tulla" küsisin ma inglisilmi tehes.Nick mõtles tükk
aega ja võttis ruttu oma telefoni. " Joe kuule kas Ash võib kaasa tulla" küsis Nick.Nicky sõnad olid ainult
" mhm" või siis " Okei" .Läksin järjest närvilisemaks.Iseenesest hakkasin näpud mu põlvel trummeldama.
Nick lõpetas kõne ja vaatas mulle otsa. " Noh mis nad ütlesid" küsisin ma.Nicky naeratus venis pikaks
ja kallistas mind. " Nad on nõus" ütles ta ja suudles mind.Siis tuli mulle meelde Monza. " Kuule lähme
koju ma pean Monzaga rääkima" ütlesin talle.Ta noogutas ja ulatas mulle käe et aitada mind püsti.
Läksime minu poole kui mu telefon helises.Helistajaks oli...


Öelge mis arvate...
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 8:25 pm

Miks sa sellises kohas pooleli jätisid????
mulle meeldib :D.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 8:37 pm

Õrritamiseks...Mulle meeldib teid kiusata:D:D:D:D
Tegelt ei meeldi...Aga vb täna või homme tuleb uus osa:)
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 8:41 pm

TÄNAAA !!!! ja ma saan ka enda jutu lõpuks uuesti valmis varsti.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 8:51 pm

Okei Stells sa saad oma osa:D

11 Osa:D

Helistajaks oli Stella. " Jah" Ütlesin ma. " Ash" ütles ta vaikselt nuttes.Läksin segadusse miks ta nutab?.
" Stells mis viga" küsisin ma.Kõne lõppes.Hakkasin järsku jooksma nii kiiresti kui võimalik.Jõutsin oma
majani ja otse jooksuga tuppa. " Stells,Krissu" karjusin ma üle maja. " Siin oleme" hõikas Krissu vastu.
Läksin elutuppa nägin et Stella ja krissu nutavad. " Mis juhtus" küsisin ma. " Nick,Joe ja Kevin lähevad
tuurile" ütles Stella ja nägu vajus mossi.Olin segaduses miks nad nutavad. " Jah nad lähevad aga miks
te nutate" küsisin ma. " Ash kas sa pole vahel meid tähele pannud...Me käime Joe ja Keviniga" ütles Krissu.
Mul läksin silmad suureks.Ma olen need 4 päeva koos Nickyga olnud ja ma ei teinud Stellas ega Krissust
välja.Ohkasin ja jooksin välisukse juurde.Jooksin ületee Jonaste poole.Koputasin uksele ja vastu tuli Joe.
" Joe kas Stella ja Krissu võivad kaasa tulla" küsisin ma.Joe mõtles tükk aega ja tegi karmi näo pähe.
" Ashley kuidas sa võid arvata.." ütles ta kurjalt. " ...et me jätame Stella ja Krissu siia" ütles ta edasi muiates.
Ohkasin ja kallistasin Joed. " Thanks" ütlesin ma.Jooksin tagasi enda poole. " Stells,Krissu" hõikasin ma.
Kohe olid Stella ja Krissu koridorris. " Minge pakkima" ütlesin ma.Nad vaatasid segaduses mulle otsa.
" Te tulete kaasa tuurile" ütlesin ma.Telefon helises.Nick. " Jah" vastasin ma. " Kuhu sa muidu Monza jätad"
küsis Nick.Mõtlesin tükk aega kuid ei leidnu sobivat varianti. " Eem ma ei tea" vastasin talle paanikas.
" Võtame ta kaasa" ütles Nick ja lõpetas kõne.Helistasin kohe Monzale. " Jah õeke" ütles Monza rõõmsalt.
" Monza kähku koju" ütlesin ma karmilt. " Jah kohe" ütles ta vastu ja lõpetas kõne.


Ütle Stells kuidas on?Kas läheb hullemaks või paremaks?Vasta ausalt:D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 8:54 pm

Ütleme nii et kiiremaks, kõik käib kähku nii et võiks aeglasemini käia. Aga muidu osa mulle meeldis.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 10:43 pm

Okei üritan tempot alla poole hoida:D
Muidu on mul veel üks järjekas mida eelmisel aastal kirjutasin...Mõtlesin et lisan tolle järjeka kah üles:D
Homme saate uue osa (Sellel järjekal:D)
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 10:56 pm

Tore, pane see teine järjekas ka kindlasti foorumisse.
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 11:47 pm

ülimalt hea .
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeKolm Dets 09, 2009 8:44 am

Okei kas ma nüüd sain tempo maha?

12 Osa...

Stella ja Krissu läksid oma koju asju pakkima.Mina aga jooksin oma tuppa asju pakkima ja Monza tuppa.
" Ash olen kodus" karjus Monza alt.Pakkisin Monza asjad ära ja panin kohvrid ukse juurde ja jooksin oma
tuppa pakkima. " Ash miks ma koju pidin tulema" küsis Monza. " Sest me lähme poistega tuurile sa saad kaasa"
ütlesin talle.Monza läksid silmad suureks ja naeratus venis pikemaks. " Tõesti" küsis ta.Noogutasin talle vastuseks
ja pakkisin oma asju edasi.Siis kuulsin mingeid matse.Vaatasin oma toa uksepealt ja nägin et Monza hüppab
mööda tube ringi.Pööritasin silmi ja läksin oma tuppa tagasi.Kuulsin uksekella ja jooksin alla seal oli Stella
ja Krissu koos oma kohvritega.Kutsusin nad sisse ja ise jooksin tagasi oma asju pakkima.Sain tunni ajaga
pakkitud.Ohkasin rõõmust et enam pole vaja pakkida.Läksin alla ja nägin et Stels teeb süüa ja Krissu katab
lauda.Isegi Monza oli Stellal abis süüa tegemas. " Kas ma näen und?Monza teeb süüa" ütlesin rõõmsalt.
Stella,Krissu ja Monza naersid kõhud kõveras aga mina olin segaduses. " Mine vaata oma soengut" ütles Monza.
Jooksin ruttu peegli ette.Ma oleks minestanud mu juuksed olid püsti ja ma nägin välja nagu Cruella.
Jooksin kohe oma vannituppa.Seal istusin kohe 20 mintsa.Kammisin juuksed ja pesin hambad ära.
Läksin alla kööki kui sain jahuportsuga vastu pead. " Tore nüüd pean uuesti pessu minema" ütlesin ma
ja jooksin üles vannituppa.Lõpuks kui ma uuesti alla läksin oli köök peapeale keeratud.Jahu oli igal
pool. " Issand..." ütlesin ma ehmatades. " ...mina teie koristamist ei aita" ütlesin ma ja läksin elutuppa telekat
vaatama.

Pole küll kõige pikem kuid mu loogika ei töötand:S
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeKolm Dets 09, 2009 3:22 pm

Täiega hea jutt!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Sponsored content




One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 8 Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -