Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_rcap 
Kissu
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_rcap 
Ashley
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_rcap 
Alice-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_rcap 
KriSsu-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_rcap 
Vicky
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_rcap 
sandra--
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_rcap 
Kels
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_rcap 
Pirks(#)
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_rcap 
--kiisu-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Autor Teade
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeTeis Veeb 02, 2010 5:11 pm

Monza-mhh ära vingu :D Thanksu muidu

Krissu-Thanksu

#44.

Mind ei huvitanud et laps oli verine.Ma armastasin teda esimesest silmapilgust nagu iga teine ema.
" Kelly" ütlesin uuesti ja naeratasin Nickyle.

2päeva möödas...

Istusin põhiliselt Nickyga ja lapsega koos.Kuni tuli aeg koju minekuks.Saime just uksest sisse kui teised juba ootasid." Mis nimeks sai?" küsisid kõik elevusest.
" Allyson Kelly Jonas" vastas Nick uhkeld ja naeratas mulle." Meie pisike Ally" ütles Denise ning vaatas mulle otsa." Kas ma võin teda hoida?" küsis ta ja ta silmad särasid.
" Muidugi võite miks te küsite" ütlesin ma ja ulatasin Kelly ta kätele." Ei mingi teietamist ei tule" ütles Denise kurjalt.
Läksime siis kambaga meie tuppa." Kelly" ütles Joe ja suudles tüdruku põske." Ta on Ashy moodi" ütles Kevin." Jah kuid meie nina" ütles Joe." Okei kes siis isa on?" küsis Nick kurjalt.
" Eem ma ei tea kes teist isa on" ütlesin ma ja vaatasin aknast välja." MINA" karjus Joe mille peale laps nutma hakkas." Kelly" ütlesin ma ja võtsin lapse kätte.
Kiigutasin teda edasi tagasi kuni ta magama jäi." Ta on nii armas" ütles Kevin ja suudles tüdrukut põsele.
Läksime siis magama.Ärkasin kell 5.00 üles kuna Kelly hakkas nutma." Kelly miks nutad?" küsisin ma ja võtsin lapse kätte.Istusin lamamis tooli ning panin pea vastu seljatuge.
Jäin sinna vist magama kuna ärkasin naermise peale.Tegin ühe silma lahti ning nägin seal Joed naermas ning pilti tegemas.Näitasin talle keelt ning üritasin püsti tõusta ilma et last liigutaks.

2 aastat möödas.

" Kelly ei Kelly" kiljusin ma kui tüdruk mind veega viskas." Haha emme on märg" ütles kelly ja jooksis ruttu Nickyle sülle." Nagu ma näen käisid sa ujumas" ütles Nick ja suudles mind.
" Emme lähme mängima tuppa" ütles Kelly ja jooksis kohe oma tuppa ilma minu vastust kuulmata." Ta on sinu moodi" ütles Nick.
Näitasin talle keelt ning jooksin tüdrukule järgi.Tüdruk istus oma toas põrandal ning mänguasja kast kõrval." Mida me mängime siis?" küsisin ma ja istusin maha.
" Eem mängime kodu" ütles ta." Aga me olemegi kodus" ütlesin ma talle.Tüdruk mõtles tükk aega kui järsku püsti hüppas ning kiljuma hakkas." No?" küsisin ma kuigi teatsin vastust.
Kas nüüd on minek parki või jäätist ostma." Lähme onu Joele ja Kevinile külla" ütles ta ja tegi kutsikasilmad pähe.
Nojah unustasin öelda et me elame Nickyga oma kodus teised elavad ületee." Olgu aga kutsu issi kah" ütlesin ma ja tõusin püsti.
" Issi..issi" kiljus tüdruk kui Nicky häält ei tulnud siis hakkas tüdruk kurjaks minema." ISSSIII" karjus tüdruk jämeda häälega.Nick jooksis ruttu kohale." Ally mis juhtus?" küsis Nick murelikult.
" Sa ei kuulnud mind" ütles Kelly kurjalt." Okei mis tahtsid?" küsis Nick lõbusalt." Me lähme onudele külla" ütles Kelly ja jooksis oma tuppa.
Läksime siis teistele külla.Koputasime uksele ja uks avanes.Vastu tuli Frankie." Onu Frankie" karjus Kelly Nicky süles." Kelly mu kõrvad" ütles Nick ja pani tüdruku maha kuna ta tahtis Frankiet kallistada.
" Kelly" ütles Frankie ja kallistas teda." Nick!Ash!KELLY" karjus Joe viimase sõna ja haaras tüdruku sülle." Onu Joey" ütles Kelly ja kallistas teda.
Kevin,Stella,Krissu ja Monza vedasid ka ennast kohale.Kallistasime siis ära üksteist ja läksime telekat vaatama." Mina tahan teletupsusid vaadata" ütles Kelly.
" Kodus näed" ütles Nick tüdrukule ja vaatas jalgpalli edasi." Issi mina ei räägi sinuga enam kunagi" ütles tüdruk,pani käed risti ja keeras selja.Teised vaatasid Kellyt silmad pärani.
" Noor neiu mida sa ütlesid" küsis Nick kavalalt.Kelly püsis vaikselt ja hoidis oma lubadust." Emme ma tahan koju minna" ütles Kelly tähtsalt ning jooksis minu kaissu.
" Aga sa pead issi käest ka küsima" ütles Nick." Emme küsi issilt kas ma võin koju minna" rääkis Kelly." Olgu sa saad oma teletupsud" ütles Nick tüdinenult.Tüdruk jooksis kohe Nicky kallistama.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeTeis Veeb 02, 2010 5:50 pm

ävv niii nunnnu ja suuuuuper . :D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeTeis Veeb 02, 2010 8:44 pm

Täiega hea jutt ja on jah nii nunnu...
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeKolm Veeb 03, 2010 7:59 pm

Mulle sajaga meeldis.
KalliKalli Sulle selle eest.
Lugesin kõik osad jälle ära, mis lugemata olid.
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimePüh Veeb 07, 2010 4:49 pm

Issandjumal, ma polnud lugenudki seda ju ! ;O

Ma sain krambid ,niijubedalt hea oli ju , tüdruk , sa ise ka said aru kui hhea see oli vä??
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimePüh Veeb 14, 2010 12:03 am

kkaia- -Tänud!
KrissuKiisu-tänud!
Anni-Thanksu
Monza-Tead teglt ei tea :D Tänud


Nojh JUUBEL! Happy B-Day !!!

#45.

Vaatasime kõik koos teletupse.Poisid olid tüdinenud-Joe isegi magas kuni Kelly talle vett lillevaasist kaela viskas.Meie tüdrukutega istusime ning naersime üksteise üle kuna leitsime pidevaid
põhjuseid kellyle-Me vaatame või lihtsalt nii äge koht oli." Emme ma tahan koju minna" ütles Kelly ja haigutas. " Ning?" küsisin ma talt." Ja jäätist süüa" ütles tüdruk ning jooksis mind
kallistama.Kõndisime siis koju." Kelly äkki sööd homme jäätist?" küsisin ma tüdrukult." Okei siis" ütles tüdruk süles mul.Viisin ta siis tema tuppa.Kohe kui ta voodile pikali sai norskas ta.
Muigasin ning läksin alla.Nick istus diivanil ja vaatas telekat." Hey" ütlesin ma kõrvale istudes." Hey" ütles Nick mind kaissu võttes.
Umbes tund hiljem läksime meie Nickyga magama." Emme,EMMME" karjus Kelly hommikul.Käisin suure tümpsuga maha." Noh kullake?" küsisin ma püsti tõustes.
" Jäätist tahan" ütles tüdruk ja jooksis alla.Kõndisin alla külmkappi juurde et talle jäätist anda.Andsin talle jäätise kätte ja istusin laua taha." Emme kas ma võin sult midagi küsida?" küsis Kelly vaikselt.
" Küsi" ütlesin talle uudishimulikult." Ma tahtsin..noh...Kas ma saaksin endale õe või venna?" küsis Kelly mille peale mul silmad suureks läksid.
" Eemn...noh...ma ei tea kullake" ütlesin ma." Tahaksin muidu" ütles ta kurvalt." Vaatame" ütlesin ma.
Kelly jooksis telekat vaatama samal ajal kui mina mõtlesin." Millest mõtled?" küsis mind mille peale ma ehmatasin." Mm Kelly küsis täna ühe küsimuse minult" ütlesin talle ja jõllitasin kohvitassi.
" Ja millise?" küsis Nick." Ta tahab õde või venda endale" ütlesin talle." Ja mis sa vastasid?" küsis Nick." Et vaatame" ütlesin talle ja vaatasin Nickyle otsa.
Tal oli kaval nägu ning ta pilgutas mulle silma.
Ma ei teinud sellest välja ja vaatasin kella mis oli 23.00." Kelly magama" karjusin ma mille peale Kelly trepist üles jooksis.
Läksime Nickyga koos oma magamis tuppa.Sain voodile istutud kui Nick järsku mind suudlema hakkas,surudes mind pikali.Edasi pole vaja teil teada.
Hommikul ärgates läksin ma vannituppa.Vahetasin riided ja läksin alla kööki süüa tegema.
" Emme" hõikas Kelly ja jalutas kööki ise haigutades." No?" küsisin ma temalt." Kas täna mänguasju ostma lähme?" küsis Kelly kavalalt.
" No seda pead issilt küsima" ütlesin Kellyle mille peale ta treppist üles jooksis." ISSSIII" karjus Kelly üle maja." Kelly ära karju" hõikasin ma.
" Issi ei ärkand" ütles tüdruk kurvalt.Muigasin kavalalt ja tegin tüdrukule silma.Haarasin laualt suure klaasi ja lasin selle vett täis.Võtsin Kelly sülle ja me jalutasime koos magamistuppa.
Nick oli selili keset voodit.Valasin Nickyle jääkülma vee näkku". Näed Kelly nii äratatakse issit" ütlesin ma ja naersin kuna Nick hüppas voodist kiljudes püsti.
" Issi kas me lähme asju ostma?" küsis Kelly ja naeratas Nickyle." Vaatame" ütles Nick ja tuigerdas vannituppa.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimePüh Veeb 14, 2010 11:50 am

Haha...Vat nii äratatakse issit :D
See oli hea.
Ma jään uut osa ootama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimePüh Veeb 14, 2010 3:39 pm

haha nunnukad koos seal :D
megahea ka nagu .
kiiresti uut .:D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeReede Veeb 19, 2010 7:44 pm

anni- :D tänksu
Kkaia- -Tänud

Viimane osa!Mul pole lihtsalt mõtteid ja ma kavatsen varsti uut juttu kirjutama hakkata!
Sorry et lõpetasin
Tänud kõikidele lugejatele
#46

Viimane osa-kokkuvõte.

Saime endale poja kellele panime nimeks Casey.
Kelly oli selle üle väga õnnelik kuna sai endale venna.

15aastat hiljem.

Selle ajaga on palju juhtunud.Kelly on 17 aastane käib laulmas oma bändiga vahel isegi laulab koos Nickyga.
Casey on 15 käib samuti laulmas kuid armastab rohkem sporti.
" Emps ma lähen" hõikas Kelly." Kuhu?" hõikasin ma." Mm välja" hõikas Kelly ja kuulsin kuidas välisuks lahti läks ja kinni.
Ohkasin ja tegin süüa edasi." Kus Kelly on?" küsis Casey." Välja läks" pomisesin ma ja tõstsin kapist taldrikuid." Mm kahju ma tahtsin temaga laule harjutada" ütles
Casey kurvalt.
" Tahad ma aitan?" küsisin ma talt." Sul ju kiire" pomises ta." mm enam ei ole" ütlesin ma ja me läksime tema tuppa.Tuli välja et Casey kirjutab laule.
Mina võtsin kitarri ja Casey laulis." See oli imeline sa peaksid isaga tuurile minema" ütlesin ma ja pühkisin pisara ära.
" Emps" hõikas Kelly alt." Kohe tulen" hõikasin vastu ja me läksime Caseyga alla.Kelly seisis koos poisiga." Tere" ütlesin ma ja vaatasin Kellyle otsa.
" Emps ma tahtsin sind tutvustada oma poisile,Davidile" ütles Kelly ja säras." Meeldiv tutvuta David, Ashley,Kelly ema" ütlesin ma ja sirutasin käe ette.
Noormees haaras käest." Kas jääte sööma?" küsisin ma.Kelly noogutas.
Nick tuli kah tunni aja pärast koju.Kellyt vaatas ta küll pahaselt kuna Nickyle eriti ei meeldind poisse koju tuua.Casey üle oli ta õnnelik kuna ta kirjutas laulu.

3aastat hiljem...

Seisime lava taga samal ajal kui Kelly ja Casey koos laulsid.Ma olin õnnelik et nad lõpuks koos laulavad.
" Nick tead kui õnnelik ma olen" ütlesin Nickyle samal ajal kui kohtunik võitja ütles." Ja võitjaks on Kelly ja Casey Jonas" .
Ma hakkasin selle peale nutma.Kallistasime Nickyga." Ma armastan sind" ütlesin ma.
" Mina sind kh" ütles ta ja suudles mind.

The End!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeReede Veeb 19, 2010 8:42 pm

Täiega hea jutt oli!

Eks ma siis jään ootama uut juttu!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeLaup Veeb 20, 2010 11:02 pm

ävv nunnu .
kurb et ära lõppes :) .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeNelj Veeb 25, 2010 6:47 am

Eks iga lugu saab kunagi otsa.
Hea oli.
Tagasi üles Go down
Riinp
Uustulija
Riinp

Postituste arv : 103
Points : 114
Reputation : 0
Join date : 27/02/2010
Age : 30

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitimeLaup Märts 20, 2010 4:22 pm

Lugesin ka algusest lõpuni, issand kui hea see ikka on :P
Uut! :P
Tagasi üles Go down
Sponsored content




One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 8 Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -