Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_lcapElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Voting_barElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_rcap 
Kissu
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_lcapElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Voting_barElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_rcap 
Ashley
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_lcapElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Voting_barElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_rcap 
Alice-
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_lcapElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Voting_barElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_rcap 
KriSsu-
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_lcapElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Voting_barElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_rcap 
Vicky
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_lcapElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Voting_barElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_rcap 
sandra--
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_lcapElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Voting_barElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_rcap 
Kels
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_lcapElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Voting_barElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_rcap 
Pirks(#)
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_lcapElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Voting_barElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_rcap 
--kiisu-
Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_lcapElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Voting_barElu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega).

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Autor Teade
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vide
PostitaminePealkiri: Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega).   Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Icon_minitimeTeis Mai 25, 2010 7:35 pm

Ma loodan et see sobib.See võib natuke segane olla ma kardan :S

Avan garderoobi ukse ja valin sealt endale valged teksad,sinise õlapaeltega pluusi.Vahetan riided ära ja suundun trepist alla.Avasin välisukse et välja minna kui järsku hüppasid nurga tagand välja paparatso."Tere,kas teie olete Nick Jonase tüdruk?Kuhu te suundute?Kus..."edasi ma enam ei kuulnud vaid lõin ukse pauguga kinni.Nägin et Nick tuleb trepist alla ja vaatab mulle otsa.
"Nick ma ei kannata enam seda"ütlesin poisilie ja toetasin selja vastu ust."Ega mina süüdi pole et ma kuulus olen"vastas Nick pahaselt.Vaatasin aknast välja ja mida ma seal nägin?Kümneid paparatsosid!
"Miks nad meid rahule ei jäta?"küsisin ma Nickilt."Sest ma olen kuulus"vastas poiss.Tõusin püsti ja kõndisin teisele korrusele et võtta sealt käekott."Kuhu sa lähed?"küsis Nick kui ma välisukse juures seisin."Ma ei suuda seda enam Nick,tõesti ei suuda"vaatan nutuste silmadega talle otsa."Sa jätad mu maha?"küsis poiss ning pisar voolas mööda ta põske alla.Raske oli teda sellisena näha ja selle tõttu tulid pisarad minu silma kah."Ma pean mõtlema Nick,ma tõesti ei kannata enam seda et paparatsod on igapäev uksetaga ja me istume päevade kaupa toas"vastasin ma poisile ja suudlesin teda."Ma tulen tagasi,ma luban"kallistasin ma teda."Ma tulen sinuga kaasa"ütles poiss ja tahtis pakkima minna."Eii Nick,ma pean üksi minema.Ma pean natuke eemal olema sinust ja paparatsodest"nuuksusin ma ja jooksin uksest välja.Istusin oma autosse mille Nick kinkis mulle sünnipäevaks.Vaatasin ukse poole kus nägin Nicki nutetud silmadega."Palun ära mine"kuulsin ma teda hõikamas.Hakkasin nutma ja raputasin pead.Nick vajus põlvili trepi peale ja nuttis.Vajutasin gaasi ja sõitsin minema.Sõitsin mööda tuttavat teed kodu poole.Kohale jõudes koputasin ma uksele ja ootasin.Isa avas ukse ja vaatas mind imestunult."Victoria"hüüdis ta ennem kui ma teda kallistasin ja tema rinna vastas nutsin."Mis juhtus,kullake?"küsis isa muretsevalt."Ma ei suutnud enam,ei suutnud.Igapäev istuvad paparatsod ukse taga,ma lihtsalt ei suutnud"nuuksusin ma.Isa tõmbas mu uksest sisse ja me liikusime elutoa poole.Ema istus vaikselt diivanil ja vaatas uudiseid kus räägiti minu ja Nicki suhtest.Hakkasin uuesti nutma ja kukkusin diivanile ema kaissu.
"Kullake"hüüdis ema ja kallistas mind."Täna nägid inimesed kuidas Nick Jonase tüdruk Victoria Olson jooksis tema juurest minema.Nick hüüdis ja palus et Victoria jääks kuid tema sõitis minema."räägiti uudistes ja näidati kuidas ma minema jooksin jättes Nicki põlvili nutma.Hakkasin selle peale veel rohkem nutma."Miks sa lahkusid tema juurest kui sa armastad teda?"küsis ema ja vaatas mulle kurvalt otsa."Ma ei suuda olla seal kui paparatsod vaatavad iga su sammu"vastasin ma ja vaatasin talle otsa.Ema ohkas ja kallistas mind.Kuulsime koputust uksele ja isa läks ust avama.
"Kas Victoria on siin?"kuulsin ma tuttavat häält.Hakkasin selle peale uuesti nutma.Kuulsin samme siiapoole tulemas ja peagi nägin uksepeal Nicki."Miks sa siin oled?"küsisin ma pahaselt."Ma ei suuda ilma sinuta olla,ma olen nõus loobuma laulmisest,ma olen nõus loobuma oma perekonnast peaasi kui sina tagasi tuled minu juurde"palus poiss põlvili nuttes.
Vaatasin poisile silma sisse ja nägin seal siirust ja kurbust.See ajas mu uuesti nutma."Nick kuid paparatsod,nemad ei jäta meid rahule"nuuksusin ma."Läheme mujale elama,ma olen nõus kolima kasvõi marsile et sinuga koos olla"naeratas Nick mulle.Vaatasin poisile imestunult otsa ja pisarad hakkasid uuesti õnnest voolama."Sa oled nõus kõigest loobuma peaasi, et sa saad olla minu tavalise tüdrukuga?"küsisin ma nuttes."Minu jaoks pole sa tavaline ja kui vaja siis loobun kõigest"kallistas Nick mind.Nuuksusin ta õlal ja kallistasin poissi vastu."Te võite ööbida siin, kui tahate"pakkus ema meile."Ma arvan et me läheme koju"naeratasin emale.Tõusime püsti ja ma kallistasin oma vanemaid.Nick surus mu isaga kätt.Väljusime majast kui nägin juba ühte paparatsot.Nick vaatas mulle kurvalt otsa kui mina sügavalt ohkasin.
Istusime autosse ja sõitsime meie kodu poole.Kuigi jh kuulsusega on raske elada kuid see ei muuda mu armastust Nicki vastu.Koju jõudes polnud mitte ühtegi paparatsot maja ees.Astusime maja uksest sisse ja naeratasin poisile."Sinu kuulsusega on tegelt raske elada"tunnistasin poisile."Usun"naeris Nick ja suudles mind.Kõndisin kööki ja hakkasin süüa tegema.Nick tuli mulle seljataha,võttis mul ümbert kinni ja suudles mu kaela.Itsitasin vaikselt ja toetasin pea tema õlale."Ma armastan sind"sõnas poiss suudeldes mu kaela,lõuga,põske ja lõpuks ka huuli.Muigasin suudluse ajal.Lõpuks suutsin ma söögi kuidagi ära ja me hakkasime sööma.Kui söödud läksime teisele korrusele magamistuppa.Istusin voodile ning Nick võttis mu kaissu."Ma armastan sind,praegu ja igavesti"sosistas Nick mulle kõrva."Mina armastan sind samuti"laususin ma ja suudlesin poissi.Kuigi Nick on tõesti kuulus ja paparatsod ei jäta teda maha,armastan mina teda igavesti.

Tahaks kommentaare ja kriitikat jutu kohta!!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vide
PostitaminePealkiri: Re: Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega).   Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Icon_minitimeTeis Mai 25, 2010 9:48 pm

hea :)
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vide
PostitaminePealkiri: Re: Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega).   Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Icon_minitimeNelj Mai 27, 2010 4:25 pm

hea jutt
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Riinp
Uustulija
Riinp

Postituste arv : 103
Points : 114
Reputation : 0
Join date : 27/02/2010
Age : 30

Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vide
PostitaminePealkiri: Re: Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega).   Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Icon_minitimeNelj Mai 27, 2010 7:20 pm

See on ikka väga väga hea!
Ootan uut! Wink :P :)
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vide
PostitaminePealkiri: Re: Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega).   Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Icon_minitimeNelj Mai 27, 2010 7:33 pm

Sellele ei tule uut osa :D
See on võistluse oma ja nagu one-shot :)
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Sponsored content




Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Vide
PostitaminePealkiri: Re: Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega).   Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega). Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Elu koos staariga.(Kui ma elaksin koos Nick Jonasega).

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -