Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_rcap 
Kissu
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_rcap 
Ashley
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_rcap 
Alice-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_rcap 
KriSsu-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_rcap 
Vicky
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_rcap 
sandra--
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_rcap 
Kels
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_rcap 
Pirks(#)
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_rcap 
--kiisu-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor Teade
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 29
Asukoht : drumkit

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeKolm Jan 06, 2010 10:02 am

haha, nick näljutab joeyt ja kevsut, :D:D:D:D:D
but i liked it, :)
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeKolm Jan 06, 2010 1:56 pm

I like it too! :d

Haha... Nick näljutab seal jh Joed ja Kevi :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeKolm Jan 06, 2010 2:29 pm

me likeyy.
pff, näeksid sa mu kappi kukuksid pikali, mu riided pole kunagi korras .
aga kiiresti uuuuut!
PALUN! *teeb kutskasilmi*
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeKolm Jan 06, 2010 9:56 pm

Monza-Kus mina pidin teadma:D Jah nad ongi nagu väikesed lapsed:)

Kelly-jep nad peavad kaalust alla võtma...Thanks

Ash-Thanksu.

Stella-Haha ei tahaks näha:D Tegin nüüd siis.Haha kutsikasilmad ei mõju:D

#38.

Pärast söömist läksime telekat vaatama.Monza läks minema kuid ei tulnud tagasi.Hakkasin paanikasse satuma.
Kuulsin kuidas keegi treppist alla tuleb.Ohkasin rõõmust kuid rõõmu jätkus väheseks.
" Jou Jou" ütles Monza ja tuikus." Monza" ütlesin ma ehmunult.Monza oli täis kui tinavile." Miks keegi ei taha mind?" küsis Monza ja
hakkas ulguma.Monza liikus Nicky poole." Mida sa minust arvad?Olen ma seksikas?" küsis Monza ja keerutas ennast nii et ta lendas
diivanile Joele selga." Jou kallis" ütles Monza ja tegi Joele põsemusi." Monza" karjusin ma.Monza vaatas mulle otsa ja tõusis püsti.
Ta kõndis minu juurde ja kallistas mind." Ma armastan sind Ash" ütles ta." Olgu lähme üles nüüd" ütlesin ma ja vedasin
teda treppist üles.Poole treppi peal jäi ta magama ja kukkus mulle otsa." Ossa" ütlesin ma ja lohistasin ta tuppa.
Viisin ta magama kui ma nägin kapi peal mingit klaasi.Nuusutasin siis ja lõhna järgi oletasin ma et see on koka.
Võtsin siis suure lonksu kuid ma arvasin valesti see polnud koka.See oli rumm kokaga.Jooksin koos klaasiga alla kraanikausi juurde.
" Ossa raks" ütlesin ma ja võtsin kapist terve mahla paki.Tegin korgi lahti ja tõmbasin kile pealt.hakkasin sealt
jooma.Ma jõin pool pakki tühjemaks.Tuntsin et rumm hakkab mulle kah mõjuma.Läksin siis tagasi Monza tuppa ja võtsin temalt kogu
rummi ära.Läksin alla kööki ja valasin kõik kraanikaussi.Tundsin et hakkan ise kah kõikuma." See veel puudus" ütlesin tigedalt.
Hakkasin tagasi kõndima kui kõndisin laua otsa." Ossa raks" ütlesin uuesti ja hakkasin naerma.
" Ash" hõikas Nick." Köögis ja kallistan lauda" ütlesin ma.
Teised tulid kööki vaatama kui mina tulin laua küljest lahti.Hakkasin kohe kõikuma.Haarasin kohe lauast kinni.
" Ash mis viga?" küsis Nick ja tuli ligemale.Ta oli suht ligidal ja ma kartsin et ta saab aru.
" Noh Monza kapi peal oli koka kuid ma eksisin see oli rumm" ütlesin ma ja luksusin." Sa jõid seda?" küsis Nick.
" Jah terve klaasi" ütlesin ma ja hakkasin niisama naerma." Mida?" küsis Nick kurjalt.
" Ma ei teadnud ma arvasin et see on koka" ütlesin ma ja kõndisin kõikudes treppi poole.
Läksin oma tuppa magama.Jäin põhimõtteliselt kohe magama.Hommikul ärgates oli mul peavalu tugev vähemalt see polnud.
" Pagan" vandusin ma ja läksin vannituppa peavalu rohtu otsima.Pesin enda ära ja hambad kah.
Läksin alla ja nägin et teised istusid laua taga." Hey" ütlesin vaikselt." Hey jh" ütles Stella.
Nick ei teinud minust väljagi kui ma tema juurde kõndisin." Nick?" küsisin vaikselt.Nick vaatas mulle otsa eriti tigedalt.
" Nick mis viga?" küsisin ma." Sa küsid mis viga.Sa olid eile purjus" karjus ta minu peale.
Ma ehmatasin ja ma tuntsin kuidas silmad märjaks lähevad." Hüvasti" ütlesin ma ja jooksin koridorri.Toppisin oma tossud jalga
ja jooksin minema.

Monza Pov.

Ärkasin üles ja jooksin kohe alla et midagi hamba alla pista.Sain köögi ukse juurde kui nägin Nicky tigedat nägu.
" Nick mis viga?" küsis Ash.Nick hüppas püsti ja hakkas karjuma:" Sa küsid mis viga.Sa olid eile purjus".
Ma ehmatasin ja samuti Ash.Ma nägin et ta silmad läksid märjaks.Ash jooksis esikusse ja toppis tossud jalga.Ta vaatas korra mulle otsa
ja tegi ukse lahti et minema joosta.Kõndisin vihaselt kööki." Kas sul aru ka peas on?" karjusin ma Nicky peale.
" On küll" ütles ta." Järelikult pole sa ei tea mida Ash teha võib" ütlesin ma ja jooksin samuti esikusse.Toppisin oma tossud jalga ja jooksin
kaljudele.Nägin eemal Ashy kaljudel istumas." Ash" karjusin ma.

Ashley Pov.

" Ash" karjus Monza.Vaatasin tema poole.Monza tuli ja istus minu kõrvale et mind kallistada." Ära ainult alla hüppa" ütles ta.
Purskasin naerma." Ega ma nii hull ka pole" ütlesin ma.Istusime koos ja vaatasime kuidas päike loojus.Lõpuks oli kell nii palju
et pidime koju minema.Kui kodu juurde jõutsime märkasin ma tee ääres seismas....
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeKolm Jan 06, 2010 10:00 pm

MIs sa arvad, kuidas ma pidin ennast seda juttu lugedes tundma ?:D
Tegelt mulle meeldis .
Miks mul pohmakat polnud ? :D Ma pidin ju esimest korda jooma :D:D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeKolm Jan 06, 2010 10:15 pm

Mulle meeldis ka see jutt! :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 12:33 am

Monza-Eem ei tea:D Rõõmsalt või õnnelikutlt:D:D:D
Jaja sulle meeldib kõik:) Sa lihtsalt magasid kauem!!!Sul oli väike pohmakas kuid sa kannatasid ära:D

Ash-Haha ma jootsin su jutus täis ju:D:D:D
Aga thanks Ash:)
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 12:39 am

Ma tean jah, et sa jootsid mu seal täis...
Aga ikka meeldib mull see jutt...
:D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 29
Asukoht : drumkit

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 10:36 am

oh neid noori, ei tea, mis korralik pohmakas tähendabki, :D
agaaaa, i like it, mucho.
tee uus !
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 1:10 pm

Hea jutt!
Tee jah uus osa...
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 8:42 am

Ashley-Thanks

Kels-Kuule kas sina tead mis pohmakas on?See on film:D:D:D
Aga muidu thanke:D

Krissu-Thanksu

Tegin siis pikema osa!

#39

Kui kodu juurde jõutsime märkasin ma tee ääres seismas Nicky." Mida sa tahad?" küsis Monza kurjalt.
" Kus te olite?" küsis Nick." Kaljudel hea et ma sinna kiiresti jõutsin" ütles Monza ja lükkas mind uksest sisse.
" Oota mida sa mõtled kaljudel?" küsis Nick ja jooksis meile järgi." Ta istus ääre peal ja väitis et ta ei hüpaks kunagi alla kuid
Ash on kõigeks võimeline" ütles Monza ja pani mind diivanile istuma.Ma olin ikka veel tige Nicky peale.

Stella Pov.

" Joe lõpeta" kilkasin ma kui Joe mind kõditas." Ei" ütles ta ja hakkas mind rohkem kõditama.
Vehkisin käte ja jalgadega.Lõpuks sai Joe jalaga õrna kohta." Ouch" ütles ta ja kukkus diivanilt põrandale.
" Oih sorry " ütlesin ma ruttu ja istusin Joe kõrvale maha.Võtsin ta kaissu." Sorry" ütlesin ma uuesti." Mhh see oli kogemata ära hakka
vabandama" ütles Joe ja tegi põsele musi.Istusime tagasi diivanile ja vaatasime telekat.

Krissu Pov.

" Mina võitsin" kilkasin ma kui ma monopolis võitsin." Mhh ma ei taha nõusid pesta" vingus Kevin." Midagi pole teha" ütlesin ma.
" Äkki saan ma midagi muud teha?Selga maseerida?" küsis Kevin." Olgu" ütlesin ma ja viskasin voodile kõhuli.Kevin istus minu kõrvale ja
hakkas selga maseerima.Mu selg on tegelt suht kaua valutanud.Kuulsime alt kilkeid." Arvatavasti on Joel igav" ütles Kevin
" Arvata võib" ütlesin ma ja naersin.Lõpuks viskas Kevin minu kõrvale pikali.Kinkisin talle ühe musi.
" Piinad mind vä?" küsis ta." Jaa" ütlesin ma ja keerasin ruttu teise külje.Kevin ronis ruttu teisele poole kuid mina jätkasin oma keerutamist.
Lõpuks hoidis ta mind kinni ja suudles mind." Tead seda kutsutakse ahistamiseks" ütlesin talle ja hakkasin naerma.

Monza Pov.

Jätsin nad kohakesi elutuppa ja ise läksin kööki mahla jooma.Tegelt see ongi hea kui nad ära lepivad.
Kuid Nick käitus valesti et karjus Ashley peale.
Minu mõtlemist segas karjumine.Läksin siis jooksuga elutuppa ja nägin et Ash ja Nick karjuvad üksteise peale.
" Lõpetage" karjusin ma lõpuks.

Nicky Pov.

Monza jättis meid Ashleyga kahekesi arvatavasti selleks et rääkida saaks.
" Oli midagi vaja?" küsis ta." Jah sinuga rääkida" ütlesin ma ja istusin tema kõrvale diivanile.Võtsin tema kätest kinni ja vaatasin talle silma.
" Miks sa jõid?" küsisin ma." Ma ei tahtnud juua.Ma viisin Monza magama ja ma nägin kapi äärepeal jooki.Ma nuusutasin ja lõhna järgi oli
see koka.No ma võtsin lonksu ja sain aru et see pole koka vaid rumm" rääkis ta pika jutu maha.
" Kuid ma ei saa aru miks sa pead igat asjas sisse jooma" karjusin ma.Ashley ehmatas ja vaatas mulle suurte silmadega otsa.
" Ma ei teadnud et see rumm on" karjus tema vastu.Kohe oli Monza kah platsis kuid meie karjusime üksteise peale edasi.
" Lõpetage" karjus Monza järsku nii et mina ja Ashley hüppasime." Kui te korralikult läbi ei saa pean ma Nick sind välja viskama" ütles ta suht
tigedalt." Pole vaja ma lähen ise" ütlesin ma ja lahkusin sealt majast.Kuigi ma oleks tahtnud tagasi minna ja kallistada Ashleyd ja öelda et
kõik on korras kuid ei.

Monza Pov.

" Pole vaja ma lähen ise" ütles Nick ja lahkus.Ashleyl hakkasid pisarad jälle jooksma ning ta kukkus diivanile.
Nüüd olin mina kes temaga öösel koos oli.Me isegi ei jõudnud tema tuppa minna tema tahtis alla diivanite peal magada.
Nii me siis jäime Ash magas pikema diivani peal ning mina lühema.
Hommikul ärkasin koputamise peale.Läksin siis uksele ja avasin selle.Nägin et ukse taga on Joe,Kevin,Stella ja Krissu.
Kuid nägin et Nick kavatseb kah siiapoole tulla." Üks samm veel ja ma toon noa" ähvardasin ma Nicky.Nick tardus paigale
ja astus sammu tagasi." Ma tahtsin Ashleyga rääkida" ütles Nick." Aitab eilsest ma istusin temaga öö otsa üleval" karjusin ma talle.
" Miks?" küsis ta lolli küsimuse." Kuna ta nuttis kas sul pole ültse aju?" küsisin ma vihaselt.
Nick hakkas ligemale tulema kui Joe ja Kevin hoitsid mind kinni.Kevinile astusin jala peale ja Joele andsin kõrvakiilu.
Jooksin siis ruttu tuppa ja ma nägin kuidas Ashley nägu tõmbus Nicky nähes nutuseks.Jooksin kohe Ashley juurde.
" Ta tahab ainult rääkida" sosistasin ma talle kõrva.Ashley noogutas ja kuulas Nicky.

Ashley Pov.

" Ta tahab ainult rääkida" sosistas Monza mulle kõrva.Noogutasin ja kuulasin siis Nicky.
" Räägi kui taha" ütlesin ma ülbelt.Nick ja teised istusid diivanile." Ash anna andeks et ma eile su peale karjusin" ütles ta ja vaatas maha.
" Kuidas ma saan andestada kui sa mulle otsagi ei vaata" ütlesin ma pahaselt." Ma sain eile aru et ilma sinuta pole mind vaid ainult
tühjus.Palun Ash anna andeks" Nick vaatas kogu see aeg silma.Lõpuks ta põlvitas minu ette.
Vaatasin Monzale otsa ja tema kehhitas õlgu." Olgu sinu viimane võimalus" ütlesin ma ja tõusin püsti et oma tuppa minna.
" Kuhu lähed?" küsis Nick." Vannituppa" ütlesin ma ja kõndisin treppist üles.Kuulsin enda taga samme.
" Sa kavatsed minuga pesema tulla vä?" küsisin ma naerdes." Ei" vastas ta ja viskas minu voodi peale pikali.
Võtsin kapist endale riided ja läksin vanituppa pesema.Tagasi tulles ehmatas Nick mind.
" Mhh Nick" vingusin ma kui ta surus oma huuled minu omadele et mind vaikima sundida.
Läksime treppist alla kui järsku Joe mina kallistama tuli.
" Joe kas sinuga on kõik korras?" küsisin ma." Jah" vastas ta ja kallistas mind edasi.
" Stella on sealpool" ütlesin ma Joele ja näitasin Stellat." Ash sorry" ütles Joe ja kadus.Hakkasime naerma kui märkasin Monzat üksi istumas.
" Monza mis viga?" küsisin ma ja istusin tema kõrvale." Te kõik olete rõõmsad ja lollitate kuid minul pole kellegiga olla" ütles ta ja lõi pilgu maha.
" Lähme kinno?" küsisin ma." Tõesti?" küsis Monza." Jah aga lähme kohe kõik koos" ütlesin ma talle.
Panime ennast riidesse ja hakkasime minema.Jõutsime kinno 5 minutiga." Tere ma tahaks teada mis film järgmisena hakkab?" küsisin ma müüjalt.
" Kohe vaatan" ütles ta.Seisin teistega koos kui järsku keegi koperdas mulle otsa.Vaatasin ja nägin et see oli....
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 8:59 am

oh , julmalt heaju :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 11:40 am

Monza-Seda arvad ju sina:D

Juubel:D

#40.

Vaatasin ja nägin et see oli Micheal.Läksin siis jooksuga kallistama teda." Micheal" ütlesin ma ja nuuksusin õnnest.
" Ash" ütles ta ja keerutas mind.Monza tuli vetsust välja ja pistis kiljuma." MICHEAL" karjus ta ja hüppas talle sülle.
Kallistasime siis kolmekesi." Ash kes see on?" küsis Stella." Mu vend Micheal" ütlesin ma ja kallistasin teda tugevamini.
" Ash ma tahaks ellu jääda" vigises Micheal.
Lasin ta lahti ja kallistasin teda uuesti." Mina igatsesin sind kah" ütles ta ja kallistas mind vastu.

Micheal 23aastane .Elab põhiliselt Saksamaal.Tal on 2 õde Ashley ja Monza.Käib ülikoolis õpib arstiks.

Tuli välja et Micheal tuli Jake pärast Eestisse.Läksime siis filmi vaatama.
Pärast läksime koju tagasi.Mängisime kogu aeg kaarte ning rääkisime mis vahepeal juhtunud on.
Lõpuks oli kell palju ning me läksime magama.Hommikul ärgates oli Micheal juba üleval ja pakkis asju.
" Kuhu lähed?" küsisin ma." Ma pean tagasi minema mul kool ju" ütles ta.Tõusin püsti ja jooksin teda kallistama." Ash ega ma kuhugile kaugele ei lähe
ma tulen suvel tagasi" lubas ta." Tõesti?" küsisin ma." Tõesti" vastas ta.Kallistasime üksteist ning siis pidi ta ära minema.
Istusin peamiselt terve päev teleka ees või köögis." Ash lähme jalutama" vingus Monza.Läksime siis jalutama randa kui ma märkasin et
väike kutsikas jookseb meie poole.Haarasin ta sülle ja vaatasin kas tal on kaelarihma kaelas.Seda polnud kuid me viisime ta koju.
Pärast tegime koerast pilte ning me läksime koos kutsikaga pilte üles riputama.

5 päeva möödas...

Kutsikas on siiamaani meil.Käisime isegi loomaarsti juures ära ning ta ütles et koer pole kellegi oma see koer oli põgenend loomade varjupaigast.
Me võtsime koera endale ja panime talle nimeks Fluffy.Imelik nimi ma tean.
Pärast poole tulid poisid meie poole ning tutvusid kah koeraga.
" Ash kas saame rääkida" küsis Nick.Noogutasin ja me läksime taha aeda rääkima.Nick soras oma taskutes kuni leidis samtist karbi.
" Ashley Stewart kas sa abiellud minuga?" küsis Nick.Esmalt ma ehmatasin kuid taastusin kiirelt." Jah" ütlesin ma ja Nick pani sõrmuse mulle sõrme.
Ma olen seda ettepanekut 3 aastat oodanud.Teised tulid aeda ja plaksutasid." Noh vennanaine" ütles Joe ja lükkas mu basseini.
" Aitäh Joe" ütlesin ma pahaselt kuid kui ma nägin et Krissu oli Joe selja taga ja lükkas ta ka vette hakkasin ma naerma südamest.Kuid Nick lükkas Krissu vette.
Kuid Krissu haaras Nickyst kinni,Nick haaras Stellast ja Stella haaras Kevinist ning nad kõik lendasid vette.
Mängisime veesõda natuke ja siis läksime tuppa.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 11:44 am

Teised arvavad ka , ma olen selles kindel . :)
mnjaa, suht normaalne osa oli xD
Miks Vladimirit siin jutus pole ? :D :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 11:48 am

Vladimir jäi haigeks:D
Ega igal pool Vladimirid pole:S
Aga thanksu
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 12:55 pm

See on väga hea jutt...
:D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 12:57 pm

Oeh..Eilse õhtuga jõudisn kõik läbi lugeda.
Mulle meeldis...
Okey, I love that.
Sa oled vääga hea kirjutaja ja kirjuta edasi. Mulle ikkagisti väga meeldis. Minust oled Sa kirjutamises sajaga üle.:D Sa oled super kribaja:D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimePüh Jan 10, 2010 9:17 pm

HayAsh-Aitäh Ash:D

Anni-Siis oled tubli.Haha ma pole hea kirjanik.Ja kindlasti mitte sinust parem.
Thanksu..

#41.

Kokkulepe jäi meil nii et pulmad toimuvad 2kuu pärast ehk 21 Juuli.Kuigi päevad möödusid linnutiivul pidime me juba pulmadeks valmistuma.
" Oh võtame selle,ei selle,eiiei selle hoopis" arutasid Denise ja Monza koos millist pulmakleiti võtta.
Mulle jäi silma üks kleit mis asus tagapool.Jalutasin siis sinnapoole ja võtsin kleidi välja.See oli ülevalt kitsas ja puusade juurest laienes.
" Oh Ash see on kena" ütles Denise." Sa peaksid seda proovima" ütles Monza ja lükkas mu riietusruumi.Panin siis kleidi selga ja tõmbasin riide eest ära.
" Sa oled kena kullake" ütles Denise ja pühkis oma pisarad ära.Niisiis ostsime pulmakleidi ära ja läksime edasi lillepoodi.Lilledest valisime valged ja roosad roosid.
Aeg oli nii kiiresti läinud et meil oli ainult 2 päeva pulmadeni.
" Ära muretse me näeme ju pulmas" ütles Nick." Kuid jah ma peame 2 päeva lahus olema" ütlesin ma suht tigedalt.Pakkisin oma asjad ära ning läksin oma koju.
Ma suht elasin juba Jonaste pool.Stella,Krissu ja Monzaga tegime tüdrukute õhtu.Vaatasime poole ööni õudukaid ja jäima sinna diivanile magama.
Hommikul ärkasime ja läksime kohe sööma." Oeh homme on pulmad" ütlesin ma ja vaatasin oma sõrmust sõrmes.
" Mõelda vaid sellest on möödas 2 kuud" ütlesin ma ja ohkasin.Tüdrukud naersid mu üle." Nojah kuid mõtle sellele et homme pole sa enam Ashley Stewart vaid Ashley Jonas" ütles
Krissu.Sellepeale tuli mul naeratus suule." Näed naerad juba" ütles Stella ja kallistas mind.Suht terve päev tegutsesime kuni kell oli 21.00 ja me läksime magama.
Ma pidin homme kell 7.30 üles tulema kuna pulmad pidid olema 13.00.
Denise tuli koos kleidiga minu poole.Denise hakkas mulle soengut tegema ja tüdrukud tegid mulle meigi.Lõpuks aidati mulle kleit selga.
Kell oli saanud juba 11.45.Me pidime juba minema hakkama.Istusime siis valgesse limusiini.Stella,Krissu ja Monza pidid olema pruutneitsid mul.
Micheal pidi mind saatma." Närvis?" küsis Micheal kui me seisime uste taga." Sa veel küsid" ütlesin ma talle pahaselt.Kallistasime ja siis ma kuulsin kuidas muusika
tööle läks." Vaata et ma ei kukuks" ütlesin ma ja uksed meie ees avanesid.Hakkasime vaikselt muusikataktis liikuma.Nägin eemal Nicky seismas.Ta oli nii kena tal oli valge smoking
ja ta juuksed olid ilusti sätitud.Mu süda hakkas kohe kiiremini lööma.Lõpuks jõutsime me kohale.
Kogu see aeg kui preester rääkis vaatasime me üksteisele silma." Nicholas Jerry kas sa võtad Ashley Stewarti endale seaduslikuks abikaasaks ja sa hoiad teda nii heas kui halvas" küsis
preester." Jah" vastas Nick." Ashley Stewart kas sa võtad Nicholas Jerry endale seaduslikuks abikaasaks ja sa hoiad teda nii heas kui halvas" küsis preester nüüd minult.
" Jah" vastasin ma ja ma tuntsin kuidas pisar mööda mu põske alla voolas." Sõrmused" ütles preester.Selle peale ulatasid Kevin ja Joe sõrmused.Panime üksteisele sõrmused sõrme.
" Ma kuulutan teid nüüd meheks ja naiseks.Võite pruuti suudelda" ütles preester.Nick tõstis loori üles ja suudles mind.See oli mu kõige parem päev mu elus.
Pärast seda läksime me pulmapeole.Ma peamiselt tantsisin kõigiga.Lõpuks oli kell 22.00 kui Nick tuli minu juurde." Me peame minema hakkama" ütles ta ja me jooksime autoni
riisisajus.Seisin autoääres." Valmis?" küsisin ma tüdrukutelt."" Jah" vastasin nad.Viskasin lillekimbu üle pea ja see lendas Krissule kätte.Hakkasin naerma ja istusin autosse.
Sõitsime lennujaama ja sealt läksime otse lennukile kus vahetasime riided ära.

Okei mis te arvate?
Ma arvan et ma teen 50-ni ja siis on kõik!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeEsm Jan 11, 2010 2:34 pm

Kahju oleks kui otsa saab, aga Sinu otsustada.

Superjutt.
Love it.
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeEsm Jan 11, 2010 3:06 pm

Einoh , 50 ? AINULT ?
Okei , ma ei palu palju , tee mis ise vajalikuks pead.
Kuid see riisisadu meenutas koidukuma :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeKolm Jan 20, 2010 10:00 pm

Anni-Ma vaatan vb teen 55 või 60 osa.See oleneb palju mul mõtteid on :D
Aga jh Thanksu et loed!

Monza-Vb isegi rohkem :D
:D :D

#42.

Mesinädalad Hawail" ütlesin ma naeradades.Nick kallistas mind ja suudles.Istusime 2 tundi vaikuses kui kõlarites kostus et me hakkame maanduma ja me paneksime
turvavööd peale.Hakkasime maanduma ise hullult elevil." Elevil?" küsis Nick." Mis sa ise arvad?" küsisin ma naerdes ja elevusest värisedes.
Nick hakkas naerma ning suudles mind." Thanks" ütlesin ma ja toetasin pea vastu seljatuge." Mille pärast?" küsis Nick naeratades mis mind sulatas.
" Suudluse" ütlesin ma ja naeratasin vastu.Tuntsin kuidas lennuki ratad vastu maad põrkasid.Lõpuks lennuk peatus ning me väljusime.
Lennujaamas ootas meid limusiin ning 2 turvat." Miks turvasid vaja on?" küsisin ma pahaselt." Vaata sinna" ütles Nick ja näitas lennujaama poole kus oli fännidekari.
" Okei" ütlesin ma üllatunult ning istusin autosse.Sõitsime mingist mäest üles ning juba oligi näha mere ääres maja.See polnud väga suur ega väga väike.No paraja suurusega.
" Nick see on võrratu" ütlesin ma ja suudlesin teda.Limusiin peatus maja ees ning autojuht tegi meile uksed lahti.Võtsime oma kohvrid ning me läksime tuppa.
Niipea kui koridorri saime kohvrid maha panna keeras Nick ukse lukku ning haaras mu sülle." Nick" ütlesin ma naerdes.
" Mida?Traditsioon on selline" ütles Nick targalt ja suundus trepi poole.Saime trepist üles ning suundusime magamistuppa." Ma armastan sind" ütles ta ja surus mu voodile pikali.
Ja edasi pole vaja teil teada :D

Hommik...

Ärkasin üles Nicky kaisus.Ajasin ennast istukile ja vaatasin teda.Tal olid nii mõnusalt juuksed sassis ja muidugi oli ta ise samuti nunnu.
Haarasin maast oma hommikumantli ja suundusin siis vannituppa.Pesin ennast ära ja siis suundusin hambaid pesema.
Lõpuks kui hambad pestud läksid vaikselt magamistuppa tagasi." Mis sa hiilid?" küsis Nick naerdes.Ta ikka peab naeratama nii jääb mu süda seisma.
" Ma mõtlesin et sa magad ja ma ei tahtnud sind üles ajada" rääkisin ma targalt ning suundusin riidekapi juurde.Haarasin sealt dressid ning õhukese topi koos dressikaga.
" Ja kuhu sina lähed?" küsis Nick ja haaras mul ümbert kinni." Jooksma" ütlesin ma ja toppisin dressid jalga." Oota siis mind kah" ütles Nick naerdes ning jooksis oma kohvri juurde.
Noogutasin ja jooksin alla süüa tegema.Tegin mõlemale 2 võileiba ning endale kohvi Nickyle tee.
Sõime ja jõime ära ning siis suundusime jooksma." Oota mind kah" hõikas Nick ja viskas ennast liivale pikali.Jooksin siis tagasi tema juurde.
" Väsind?" küsisin ma naerdes.Nick hingeldas ja noogutas siis.Võtsin tossud jalast ning dressipluusi samuti." Ma saan ennem" laulsin ma ja suundusin vee poole.
Nick ajas ennast püsti ning hakkas mind taga ajama.Sukeldusin veealla ja imetlesin veealust.
Lõpuks läksime koju ise veest tilkudes." Tahaks süüa" karjus Nick all korrusel kuna mina olin üleval ning vahetasin tund aega riideid.
Ohkasin ning jooksin siis alla.Nick vaatas mulle otsa ning ta alahuul vajus ettepoole.Naersin ta üle ning jooksin siis kööki süüa tegema.

1.5nädalat hiljem...

Pakkisin asju kui mul hakkas paha.Jooksin siis vannituppa.Ma oksendasin peaaegu oma sisikonna välja." Oeh" ütlesin ma ja tõmbasin vett peale.
Võtsin kohvrist hambaharja ja suundusin vannituppa hambaid pesema." Kui kaugel pakkimisega oled?" küsis Nick ja astus vannituppa.
" Mis siin haiseb?" küsis Nick ja vehkis käega oma nina ees." Mul on paha olla ja ma oksendasin" ütlesin ma ja panin hambaharja kohvrisse tagasi.
Vedasime kohvrid õue limusiini.Sealt läksime edasi lennujaama et sõita koju L.A.
" Kodu armas kodu" ütlesin ma ja naersin.Tuntsin et süda läheb jälle pahaks.Jooksin naistevetsu poole ning oksendasin jälle.
" Me peaks arsti juures ära käima" ütlesin Nickyle kui väljusin vetsust.Nick noogutas ning me suundusime lennujaamast välja.
Sõitsime haiglasse ja sealt juhatati mind erakorralisse." Tere preili Ashley" ütles arst kes sisenes.Ta tundus vägagi tuttav kuni lõppuks mulle meelde tuli.
" Dr.Kruus?" küsisin ma ja naeratasin." Jah mina" ütles ta." Kuidas ma saan teid aidata?" küsis ta ja vaatas mulle murelikult otsa.
" Noh mul on hommikust peale paha olnud ning kõht valutanud" ütlesin ma ja vaatasin talle murelikult otsa.
" Kuna sul mens oli?" küsis arst." See on hiljaks jäänud 5 päeva" ütlesin ma ja tegin valugrimassi kuna kõht valutas.
" Kus te hommikul olite?" küsis arst imeliku küsimuse." Hawail.Mesinädalatel" ütlesin ma ja naeratasin.
" Noh ainuke võimalus on see et te olete rase" ütles arst.Mul vajus suu lahti ning silmad läksid suureks.Oota kerime aega tagasi.Mina ja rase.
" Lähme käime rasetate osakonnas ära" ütles arst ning tõusis." Ootake palun ärge öelge seda mu abikaasale ütleme talle et ma pean käima proove võtmas ning tuleme tagasi siia et ta ootaks
mind siin" rääkisin talle segaselt.Arst noogutas ning me väljusime.Nick tõusis kohe püsti ja ruttas minu juurde." Me käime teeme Ashleyga proove te võite siin ootada" ütles arst.
Nick noogutas ning istus toolile.
Läksime arstiga siis mingise ruumi.See oli ultraheli ruum.Tegime siis testid ja kõik ära.Selgus et ma olengi rase.
Oigasin ning kõndisin Nicky poole.Nick peaaegu jooksis mu maha." Mis viga?" küsis ta kohe ja vaatas mu kohkunud silmadesse." Nick ma olen.." ma ei suutnud lauset lõpetada.
" Mis viga?" küsis Nick uuesti." Ma olen rase" ütlesin ma ja vaatasin talle otsa.Ta silmad läksid suureks ning suu vajus lahti.Paar minutit oli ta nii ja siis hakkasid ta silmad
särama ja ta naeratas." Tõesti?Ma saan isaks?" küsis ta ja kallistas mind." Jah" ütlesin ma ja naeratasin talle.Ta suudles mind ja hakkas keerutama.
Ma parim päev mu elus.

Okei mis te arvate?
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeNelj Jan 21, 2010 1:14 pm

heaa,
uut kaa ;D :D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeEsm Jan 25, 2010 8:39 pm

KriSsu- :Aitäh

#43.
Üllatus mis üllatus :D

Läksime siis koos Nicky poole et teatada uudist." Ema me oleme tagasi" hõikas Nick kuid siis hakkas mul paha ning ma jooksin teistest jooksuga mööda ning-ise peaaegu maha lennates-
tuiskasin ma vannituppa ja keerasin ukse lukku.Oksendasin vetsupotti peaaegu oma sisikonna." Ash kas kõik on korras?" küsis Nick närviliselt.
Oigasin ja üritasin püsti tõusta.Võtsin klaasi vett ja loputasin suu puhtaks.Siis haarasin oma hambaharja et hambad ära pesta.
" Ash" ütles Nick juba närviliselt.Pesin hambad ära ja tegin ukse lukust lahti." Kõik korras?Kas kuskilt valutab?" sattus Nick paanikasse mille peale mina ainult silmi pööritasin.
" Näed ma tõin kõhurohtu mis võtab iivelduse ära" ütles Denise hoolitsevalt.
" Ma ei tohi rohte võtta" ütlesin ma ja istusin vanni äärepeale." Miks?" küsis Denise." Ta on rase" ütles Nick ja näha oli et ta silmad särasid.Teised seisid tardunult ning siis naeratasid juba
kõik." Palju õnne" ütles Denise ning kallistas mind.Naeratasin ning panin käe kõhu peale." Valutab?" küsis Nick hoolitsevalt." Ei" ütlesin ma ja naeratasin talle.

5 kuud möödas....

Istusime Nickyga tema toas." Mida me talle nimeks paneme?" küsisin ma naeratades kuna pisike lõi vastu kõhtu." Mmm ma ei tea kuid miks sa naerad?" küsis Nick ning naeris kaasa.
" Anna oma käsi" ütlesin ma ja panin Nicky käe kõhule.Ootasime natuke kui pisike jälle müksas." On alles tugev" ütles Nick naeratades.
" Kui poiss tuleb paneme Nicholas nimeks" ütlesin talle naerdes." Ja kui tüdruk tuleb paneme Ashley nimeks" lisas Nick naerdes.
" Muidu mulle meeldis kaks poisi nime ning 2 tüdruku nime" ütlesin talle ja muigasin." Ja need oleks?" küsis Nick.
" Poiste nimed olid Benjamin ja Casey,tüdrukute nimed olid Allyson ja Kelly" ütlesin ma ja punastasin.
" Mulle meeldib" ütles Nick naerdes ning suudles mind." Head ööd" ütlesin ma ja keerasin ennast küljele." Head ööd" ütles Nick ning võttis mu kaissu.
Hommikul ärkasin kell 9.00 kuna kell tirises.Oigasin ja ajasin ennast voodist püsti.Haarasin toolilt hommikumantli ning jalutasin vannituppa.
Pesin ennast ja hambad ära.Suundusin tagasi magamistuppa et riideid vahetada." Nick äratus" ütlesin ma ja raputasin teda.
" Mhh lase magada" ütles Nick ja keeras teise külje." Nick ma sünnitan" kriiskasin ma ja trampisin korra jalgu.Nick oli paugupealt ärkvel ning jooksis edasi tagasi kuni taipas et ma tegin
talle tünga." Mhh mina mõtlesin et sa tõesti sünnitad" ütles Nick kurvalt ja haaras kapist jope." Sa ei tulnud üles" ütlesin ma ja naeratasin talle.
Kõndisime koos treppist alla ja otse sealt kööki." Tere hommikust" ütlesin ma kõigile kes seal istusid.Isegi Monza elas nüüd siin.
" Noh kuidas minu pisike elab?" küsis Joe ja kaisutas kõhtu." Hästi elab" ütlesin ma ja istusin toolile.Oleksin toolilt alla lendand kui kõik poleks minust kinni haarand.
Isegi Frankie oli kõhuli mu all." Frankster kui mina sulle peale kukun oled sa surnud" ütlesin talle pahaselt.
" Ma lihtsalt ei taha et pisike haiget saab" ütles Frankie ja roomas maast püsti.Kevin ja Joe tõstsid mu püsti.Istusin toolile-siiamaani hoitsid Joe ja Kevin minust kinni-ja muigasin kuna
poisid oli minu külge aheldatud." Ma ei lenda maha" naersin ma ja raputasin õlgu.
Sõime ära ning sõitsime kõik koos haiglasse." Ashley Jonas" hüüdis arst." Jah" ütlesin ma ja haarasin Nicky käest kinni ja lohistasin ta palatisse kus saab vastuse kas on poiss või tüdruk-ehk ultraeli ruum.
Viskasin voodile pikali,Nick istus minu kõrvale ja jälgis seinal asetsevat telekat." Õnnitlen teil on tütar" ütles vanem naisterahvas ja naeratas mulle.
Mul venis naeratus pikaks-nii et tuntsin kuidas põsed valutasid-ja vaatasin Nickyle otsa kes samuti naeratas mulle.
Kõndisime tagasi koridorri." Noh kes on?" küsisid Kevin ja Joe koos. " Tüdruk" ütles Nick ja näha oli et ta silmad särasid.
" Palju õnne" ütles Denise ja kallistas meid mõlemat.

4 kuud möödas....

Lamasin elutoas diivanil ja vaatasin telekat.Järsku tuntsin kõhus valu ning tuntsid kuidas küljealune märjaks läheb." NICK" karjusin ma täiest kõrist ja haarasin oma kõhust kinni.
" Mis on?" küsis Nick ja jooksis minu juurde." Aeg" ütlesin ma ja hingeldasin." Eem kell on 14.14" ütles Nick ja tõstis kellalt pilgu.
" Mhh NICK MA SÜNNITAN" karjusin ma täiest kõrist.Joe ja Kevin jooksid kah kohale samal ajal kui Nick paanikas ringi tuias." NICK" karjusin ma poistega koos.
Joe ja Kevin tassisid mind autosse.Kevin istus rooli,Joe kõrvale ning Nick minu kõrvale taha.
Jõutsime haiglasse sisse ja kohe viidi mind sünnitusosakonda.Sünnitus kestis 5 tundi.Nick vahepeal minestas niiet me pidime temaga kah tegelema.
" Õnnitlen teil sündis tütar" ütles arst ning ulatas mulle minu ja Nicky lapse." Allyson Kelly" ütles Nick ja paitas Kelly pead.
" Meie väike Ally" ütlesin ma ja suudlesin verise lapse pead.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeEsm Jan 25, 2010 9:48 pm

iuuuuu " Meie väike Ally" ütlesin ma ja suudlesin verise lapse pead.

Aga mudju hea, kuid küik muuuvd sooo fääst . :S
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitimeEsm Jan 25, 2010 9:49 pm

Hea jutt!

uut osa siis ka...
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Sponsored content




One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 7 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8 Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -