Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Kissu
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Ashley
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Alice-
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
KriSsu-
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Vicky
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
sandra--
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Kels
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Pirks(#)
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
--kiisu-
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
Autor Teade
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 6:13 pm

See on järjekas mida ma kirjutan tegelt teises foorumis. Karina soovil panen selle ka siia üles.

Mu järjekas on sees nii JB, kui ka Miley, Demi, Selena ja Taylor S.

Ma loodan, et teile meeldib see järjekas.

Peategelaseks on 16 aastane Katerina. Hüüdnimeks: Kat, Kate, Rina jne. Peamiselt öeldake Kate. Ta elab lastekodus... ta vanem(Ta elas emaga, isast ei teadnud midagi) suri auto õnnetuses kui Kate oli 6 aastane. Tal on üks parim sõbranna Eliisabet. Kateil on muidu pruunid pikad veidi lokkis juuksed, pruunid silmad ja ta on üsna sale.

Eliisabet on 17 aastane. Ta elab ka lastekodus ja on Katerina toakaaslane ja ka tema parim sõbranna. Tema vanem(Ta elas isaga, emast ei teadnud midagi) suri ka auto õnnetuses, siis kui ta oli 7 aastane. Eliisabeti hüüdnimed on: Eliisa, Eli, Bet ja Eliis. Peamiselt öeldaks Eliis. Eliisil on blondid pikad sirged juuksed, pruunid silmad.

Ülejäänud jutu käigus. :)

1. osa siis:

Katerina ja Eliisabet ärkavad äratus kella peale, et kooli minna. Kate läheb esimesena pesema ja peale Kate ka Eliis. Peale pesemist panevad nad selega kooliriided ja lähavad alla söögituppa sõõma.

Koolis:

Judith(Kooli popim tüdruk, tal on "kaks sõpra", kes on rohkem tema stiili ahvijad kui tema sõbrad. Judithil on muidu blondid pikad sirged ja roosade triipudega juuksed. Ta kannab alati miniseelikuid. Tema "sõprade" nimed on: Jessica ja Jennifer.) läks Eliisa ja Kate-i juurde ja küsis: "Kas te peale teksade ka veel midagi kannate?" Eliisa vastas Judithile: "Tea, et kanname aga mitte igapäev nagu sina." ja Kate ja Eliisa kõndsid lihtslat minema. Kuna nad ei viitsi Judithiga vaielda. Kell helises tundi ja Eliisabet ja Katerina läksid oma klassi.

Klassis siis:

Õpetaja rääkis siis: "Täna alustame ühe projektiga... ja te teete seda kellegiga koos. Mina valin kes teeb kellega." Terve klass koos: "Okey aga...?" Õpetaja rangelt: "Ei mingeid agasid." Kõik klassis olid vait. Õpetaja siis ütles nüüd: "Ma alustan siis: Jennifer ja Jessica, Judith ja Maria, Emma ja Mary, Marii ja Elisa, Eliisabet ja Joe, Kevin ja Danielle, Miley ja Taylor, Selena ja Demi, Katerina ja Nick. Nende isikutega peate koos tegema siis selle projekti. Üks teist tuleb ja valib teema."


Viimati muutis seda Kissu (Nelj Sept 09, 2010 10:20 pm). Kokku muudetud 19 korda
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 6:22 pm

Mulle meeldis:D
Sa võiksid uue osa teha ma tahaks teada
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 7:12 pm

Thx!
Uus osa on muidu olemas :D

Eks ma lisa selle siis ka siia nüüd:

Eelmises osas:

Õpetaja rääkis siis: "Täna alustame ühe projektiga... ja te teete seda kellegiga koos. Mina valin kes teeb kellega." Terve klass koos: "Okey aga...?" Õpetaja rangelt: "Ei mingeid agasid." Kõik klassis olid vait. Õpetaja siis ütles nüüd: "Ma alustan siis: Jennifer ja Jessica, Judith ja Maria, Emma ja Mary, Marii ja Elisa, Eliisabet ja Joe, Kevin ja Danielle, Miley ja Taylor, Selena ja Demi, Katerina ja Nick. Nende isikutega peate koos tegema siis selle projekti. Üks teist tuleb ja valib teema."

Uues osas siis:

"Õpetaja, ma ei taha teha seda koos Mariaga!" ütles Judith. "Sa teed ja kogulugu!" ütles õpetaja. Judith ei vastanud enam midagi. Kõik paarid olid endale teemad ära valinud. Seal olid teemadeks: Sõprus, Armastus ja vihkamine. Kate ja Nick said teemaks Armastus. Danielle ja Kevin said Sõprus. Eliis ja Joe said ka Armastuse. Judith ja Maria said Vihkamine. ja Judith oli selle üle väga õnnelik. Üsna pea helises ka kell tunnist välja.

Veidi hiljem Kate ja Eliisi kappide juures(Neil on kappid kõrvuti):

"Mina ja Nick peame projekti koos tegama... wow!" ütles Kate. "Ma tean... ja sams on see ka wow... mina ja Joe!" ütles Eliis. Nende juurde tuli Danielle ja küsis: "Kas me võiks sõbrad olla, kuna ma olen siin koolis alles nädal aega ja mul ei ole veel sõpru siin?" "Võid küll aga siis hoia eemale Judithist. Ta on meie vihavaenlane." ütles sellepeale Eliis. "Miks siis?" küsis Danielle. "No.. kuna ta alati on arvanud, et ta saab kõike mida tahab. Alati peab kõik olema nii nagu tema tahab. Mina ja Eliis olema ainsad koolis kes ei tee nii nagu tema tahab ja nüüd on ta meie peale üsna tige.. ja meid see suht ei huvita enam.." ütles Kate. "Okei, aga siiski ma olen teie sõber. Mu nimi on siis Danielle." ütles Danielle. "Mu nimi on Katerina. Aga kutsutakse peamisel Kate." ütles Katerina. "Mu nimi on Eliisabet aga kutsutakse peamiselt Eliis." ütles Eliisabet."Okei.. mind võite kutustada ka Dani." ütles Danielle. "Okei!" ütlesid Kate ja Eliis koos. Üsna pea helises jälle kell ja Eliis, Kate ja Dani läksid siis klassi kus neil tund algas. Nüüd algas matemaatika tund.

Tunnis:

Õpetaja rääkis seal klassi ees midagi. Kate ja Eliis ajasid seal sosinal vaid oma jutte ja nad ei pannud õpetaja juttu üldse tähele. "Eliisabet?" küsis õpetja. "Jah?" küsis Eliis. "Palun tule tahvli ette ja lahenda see ülesanne ära." ütles õpetaja. "Eks ma siis tule ja lahenda!" ütles Eliis ja kõndis tahvli ette. Ta tegi selle ülesande kuidagi moodi ära ja läks tagasi oma kohale. Õpetaja vaatas seda tükk aega ja ütles: "Tubli, lahendasid selle lausa õigesti ära." Eliis vaatas õpsi ja siis ütles sosinal: "Ossa!" Kate naeris vaid sellepeale. "Katerina, mis on siin nii naljakat?" küsis õpetaja. "Ei midagi, õpetaja!" ütles Kate ja lõpetas naermise. See tund lõppes ka üsna pea.

Möödus veel paar koolitund ja nüüd on söögivahetund.

Sõõklas:

Kate, Eliis ja Dani istusid siis nüüd ühes lauas. Kõigid sõid juba oma sööki. Üsna pea liitusid nendega ka Nick, Joe ja Kevin. "Me tahtsime vaid küsida kuna me seda projekti teeme?" küsis Kevin. "Mulle sobib täna peale tunde!" ütles Danielle. "Mulle ka." ütlesid Katerina ja Eliisabet koos. "Meile ka!" ütlesid Kevin, Nick ja Joe koos. "Okey, täna siis aga mis kell täpsemalt?" küsis Eliis. "Kuidas oleks kella 4-ga õhtu poole ikka?" küsis Nick."Mulle see sobib see kellaaeg!" ütlesid Eliisabet, Danielle ja Katerina koos. "Okey, näeme siis kell 4 meie pool. Siin on adress." ütles Joe ja andis Eliisabetile oma koduse adressi.

__________

Võiksite pakkuda ka järjekale pealkirja... kuna ma ise ei oska hetkel midagi veel pealkirjaks panna.
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 7:58 pm

Hea jutt!
Kirjuta seda edasi veel...
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 8:32 pm

I like it!!!
Kirjuta edasi ja ma ootan uut osa...Lausa nõuan:D:D:D:D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 8:56 pm

Ash - Thx, uus osa on olemas! :D

Vicka - I guess thx. Saad uue osa siis! :D
Eelmises osas:

Kate, Eliis ja Dani istusid siis nüüd ühes lauas. Kõigid sõid juba oma sööki. Üsna pea liitusid nendega ka Nick, Joe ja Kevin. "Me tahtsime vaid küsida kuna me seda projekti teeme?" küsis Kevin. "Mulle sobib täna peale tunde!" ütles Danielle. "Mulle ka." ütlesid Katerina ja Eliisabet koos. "Meile ka!" ütlesid Kevin, Nick ja Joe koos. "Okey, täna siis aga mis kell täpsemalt?" küsis Eliis. "Kuidas oleks kella 4-ga õhtu poole ikka?" küsis Nick."Mulle see sobib see kellaaeg!" ütlesid Eliisabet, Danielle ja Katerina koos. "Okey, näeme siis kell 4 meie pool. Siin on adress." ütles Joe ja andis Eliisabetile oma koduse adressi.

3. osa siis:

Nick, Joe ja Kevin läksid istuma oma lauda. Eliisabet vaatas seda paberit ja ütles: "Ossa poiss!" "Mis on?" küsis Kate. "See maja asub meie lastekodust üsna kaugel!" ütles Eliis. "Oot, te elate lastekodus?" küsis Dani. "Kahjuks jah. Mu ema suri kui olin 6 aastane ühes outo avariis ja oma isast ei tea ma midagi. Eliisil suri aga isa selles sama avariis vist.. ta oli siis 7 aastane ja tema ei tea oma emast siiani midagi." ütles Kate. "Wow, ma elan koos vennaga.. mu vanemad surid lennuki õnnetuses kui olin 8 aastane." ütles Dani. "Wow, oot kui vana sa oled üldse?" küsis Eliis. "No, ma olen hetkel 18 aastane aga ülehomme saan 19." ütles Dani. "Ahah, ma olen 17" ütles Eliis. "Ja ma olen alles 16!" ütles Kate. Nüüd helises ka kell tundi. Meil oli juba oma söök söödud ja me läksime siis oma viimasse tundi.

Peale kooli:

Kate, Dani ja Eliis said ühes pargis kokku, et mina Nick, Joe ja Kevini poole. Nii pea koju nad sina jõudsid koputasid nad uksele. Ukse avas Denise ja ütles: "Tere, tüdrukus, tulge edasi!" Me astusime siis ssisse. "On Nick, Kevin ja Joe kodus?" küsis Kate. "Jah on.. nad peaksid olema üleval korrusel." ütles Denise. "Äitahh!" ütles Eliis ja me läksime mõõda treppe teisele korrusele. "Um... kuhu nüüd?" küsis Eliis. "Kust ma tean!" vastasid Kate ja Dani koos. Nad seisid seal keset tuba ja ei osanud kuskile minna. Üsna pea tuli ühest uksest välja Nick ja küsis neid nähes: "Te juba siin?" "Jah! Kell on juba pool viis!" vastas Dani telefonilt kella vaadates. "Kevin, Joe!" karjus Nick. Kevin ja Joe olid ka kohe siin. "Mis on, Nick?" küsisid nad koos. "NAD on siin!" ütles Nick rõhutades sõna nad. Kevin ja Joe vaatasid tüdrukute poole ja ütlesid: "Ahah!" "Noh teeme siis seda või ei?" küsis Kate. "Mhm, Oot mis teie nimed üldse olidgi?" küsis Nick. "Mina olen Katerina, kui tahate võite öelda ka Kate." ütles Kate. "Mina olen Eliisabet aga võite kutsuda Eliis." ütles Eliis. "Ja mina olen Danielle aga võite kutsuda Dani." ütles Dani. "Meie nimesid te ilmselt teate." ütles Nick. "Mhm!" ütlesid Kate, Dani ja Eliis koos.

__________________________

Palun pakuke pealkirja....
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 9:09 pm

Täiega hea jutt!
Kirjuta aina edasi...
:D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 9:39 pm

Mina tahan uut ja kohe...Ma nõuan!:D:D:D
Love it...Mulle meeldib ja väga sa trumpad varsti minu jutust üle:)
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 11:04 pm

Ash - Thx! Sa saad siis uue osa.

Vicka - Tead... sa saad siis oma uue osa.. :D Thx... Mina ei usu seda et ma trumban sinu jutu üle... :D


Eelmises osas:

Kevin ja Joe olid ka kohe siin. "Mis on, Nick?" küsisid nad koos. "NAD on siin!" ütles Nick rõhutades sõna nad. Kevin ja Joe vaatasid tüdrukute poole ja ütlesid: "Ahah!" "Noh teeme siis seda või ei?" küsis Kate. "Mhm, Oot mis teie nimed üldse olidgi?" küsis Nick. "Mina olen Katerina, kui tahate võite öelda ka Kate." ütles Kate. "Mina olen Eliisabet aga võite kutsuda Eliis." ütles Eliis. "Ja mina olen Danielle aga võite kutsuda Dani." ütles Dani. "Meie nimesid te ilmselt teate." ütles Nick. "Mhm!" ütlesid Kate, Dani ja Eliis koos.

Uues osas(4. osa):

"Kate, sina tuled minuga!" ütles siis Nick. "Dani?" küsis Kevin. "Mida?" küsis Dani. "Sina tuled minuga kaasa." ütles Kevin. "Eliis sina minuga!" ütles Joe. Kate ja Nick läksid siis Nicki tuppa, Joe ja Eliis Joe tuppa ja Kevin ja Dani Kevini tuppa.

Nicki toas:

"Mis meie teema oligi?" küsis Nick. "Armastus!" vastas Kate. "Okey! Mida me sellest siis peaks kirjutama?" küsis Nick. "Ma ei tea.. peab mõtlema.." vastas Kate.

Samal ajal Joe toas:

"Meie teema oli siis aramstus?" küsis Joe. "Jah!" vastas Eliis. Nüüd mõtlesid mõlemad vist mida sellest kirjutada.

Samal aga ka Kevini toas:

"Oot, Danielle?" ütles Kevin. Nad juba olid sinna midagi kirjutanud. "Mis on?" küsis Dani. "Noh.. ma tahtsin küsida kui vana sa oled?" küsis Kevin. "Mina olen... 18 veel aga ülehomme saan 19." vastas Dani ja kirjutas edasi. "Ahah... kus sa elad muidu?" küsis Kevin. "Mina elan... mmmmmmm......... siit mitte väga kaugel." ütles Dani. "Ütle adress, palun." ütles Kevin. "Kuule, ma ei tea seda veel... ma olen siin linnas elanud vaid nädala... muide mu maja asub kohe selle pargi teisel pool otsa... mis asub su maja lähedal." ütles Dani. "Okay!" ütles Kevin. Nüüd kirjutas Kevin sinna juba ka midagi.

Veidi hiljem Nicki toas:

"Kate, kus sa muidu elad?" küsis Nick. "Mina elan....... mmmmm.... laste....kodus." ütles Kate üsna kurvalt. "Ow... miks sa muidu seal elad, kui tohib ikka küsida?" küsis Nick. "Kuna kui mu ema sai auto õnnetuses surma ja oma isa ma ei tunne." vastas Kate. "Okay.. kui vana sa muidu oled?" küsis Nick. "Ma olen 16!" vastas Kate. "Okay!" ütles Nick.

Veidi hiljem ka Joe toas:

"Eliis?" küsis Joe. "Jah?" küsis Eliis. "Ei midagi!" ütles Joe.

Kuskil paari tunni pärast nad lõpetasid selle projekti. "Head aega!" ütlesid Dani, Eliis ja Kate kui luhkusid. Nad kõndisid taas parki ja seal läksid Eliisi ja Kate teed Daniga lahku. "Sau, näeme homme koolis!" ütles Dani. "Sau, näeme jah seal!" ütlesid Eliis ja Kate koos. Üsna pea jõudsid Kate ja Eliisa ka oma "kodu".

Eliisa ja Kate toas:

Mõlemad käisid korda mööda pesemas ja läksid magama. "Head ööd!" ütles Kate. "Head ööd sullegi!" ütles sellepeale Eliis.

Järgmisel päeval koolis:

____________________________

Mis seal juhtub seda juba uues osas. :D
Võiksite pakkuta ka järjekale pealkirja...
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 11:19 pm

Hea jutt!
Kirjuta edasi... palun... :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeNelj Jan 07, 2010 11:59 pm

Väga hea jutt cheers
Mulle vääga meeldis, kirjuta edasi.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 12:11 am

Mulle meeldis
Love it ja ma tahan uut vähemalt täna siis (Mõtlen ikka hommiku poole)
Kuid jh trumpad küll mu jutust üle!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 3:42 pm

Ash - Thx, eks ma kirjuta siis... :D

anni - Thx, tore, et meeldis... eks ma kirjuta siis... :D

Vicka - Thx, saad siis uue osa kohe nüüd.... :D Ei trumba sinu juttu üle....


Eelmises osas:


Eliisa ja Kate toas:

Mõlemad käisid korda mööda pesemas ja läksid magama. "Head ööd!" ütles Kate. "Head ööd sullegi!" ütles sellepeale Eliis.

Järgmisel päeval koolis:


Uues osas siis(5. osa):


Kate ja Eliis said kappide juures kokku Daniga. Kohe tuli nende juurde ta ka Judith ja kes küsis: "Danielle, miks sa nende luuserediga koos oled?" "Kuule, sina ei tule ütlema mulle mida ma tohin teha ja pealegi mind ei huvita kas sa oled mu täditütar või ei." ütles Dani. "Oot.. ta on su täditütar?" küsis Kate. "Kahjuks jah!" ütles Dani. "Okei, mida iganes.. aga kui oled nende sõber siis me oleme vihavaenlased nüüd!" ütles Judith. "Mul on ükskõik!" ütles Dani. "See tibi käib juba närvidele." ütles Eliis. "Usun!" ütles Judith. "Mis mõttes nagu?" küsis Eliis. "Noh, ma elan nendega samal tänaval... kõrval majas... ja kodus on ka nii et kui midagi ei saa siis kas või karjub... eile mingi kella 2 öösel käis seal karjumine.. ma ei saanud aru küll miks aga mina tahtsin sel kella ajal juba magada." rääkis Dani. "Wow!" ütlesid Eliis ja Kate koos. "Mhm!" ütles Dani. "Me peaks nüüd klassi poole ka minema, kell läheb kohe." ütles Eliis. Nad siis hakkasid klassi poole minema.

Peale kooli/ Eliisabeti ja Katerina lastekodus:

"Eliisabet ja Katerina tulge siia!" karjus selle lastekodu omanik. Kate ja Eliis läksid siis jooksuga tema juurde. "Täna kahjuks ma pean rääkima teile teie vanematest." ütles lastekodu omanik Sabrina. "Mida siis?" küsis Eliis. "Noh nagu te juba ise teate siis mõlemal on üks vanem surnud... tegelt on teil mõlemad vanemad surnud!" ütles Sabrina. "Mis mõttes?" ei saand Kate aru. "Noh... te olete tegelikult õed.. Katerina ema oli Eliisabeti ema ja Eliisabeti isa oli ka Katerina isa." ütles Sabrina. "Ahsoo... aga kuidas me sellest midagi ei mäleta?" küsis Eliis. "Noh.. kuna teie vanemad lahutasid siis kui Eliisabet oli veidi alla 2 aastane ja Katerina oli veidi alla 1 aastane. Teil on ju täpselt aasta vahet." lausus Sabrina. "Seda küll... nüüd saan aru miks me nii sarnased oleme." ütles Eliis. "Okei... muideks ma olen teie tädi... ma sain just hiljuti teada oma vanematelt et mul oli vend!" ütles Sabrina. "Okei siis.. aga kas me peame ikka siin elama?" küsis Eliis. "Ei pea, te võite tulla minu koju elama... ma olen veel siin 2 tundi siis lähen koju... te pakkike seni kaua oma asjad ja te tulete kaasa." rääkis Sabrina. "Okei." ütlesid Eliis ja Kate koos. Nad läksid siis oma tuppa ja pakkisid asjad kokku.

2 tundi hiljem:

Eliisabet, Katerina ja Sabrina sammusid siis Sabrina kodu poole. "Kas sa käid igapäev jala koju wä?" küsis Eliis. "Mitte iga päev... tavaliselt tuleb mu abikaasa Mike tavaliselt järgi aga täna läheb tal töö juures kauem." vastas Sabrina. "Kas sul lapsi on?" küsis Kate. "On küll... 4 aastane Pauline ja 10 aastane Nathan." ütles Sabrina. "Oh... okei!" ütles Kate. Nad kõndisid üsna kaua kuni jõudsid Sabrina majani. "Wow!" ütlesid Kate ja Eliis korraga. "Noh.. Mike üsna rikas.. seega saan seda endale lubada." ütles Sabrina selle peale. See maja oli kolme korruseline. Nad läksid siis majja sisse. "Teie toad asuvad kolmandal... seal on hetkel veel kõik toad vabad seega valige millist ise tahate." ütles Sabrina. "Okei, äitahh!" ütlesid Katerina ja Eliisabet koos.

Paar minutit hiljem:

"See maja on ilus!" ütles Eliis. "On jah!" ütles Kate. Kate ja Eliisi juurde tuli üks poiss ja küsis: "Kes teie olete?" "Me oleme su ema vennatütred... ja sina oled ilmselt Nathan?" rääkis Eliis. "Jah, see olen mina," ütles Nathan "Aga miks te siin olete?" "Noh su ema on ainus sugulane keda me teame.. mu nimi on muidu Eliisabet aga võid kutsuda Eliis." ütles Eliis. "Ma olen Katerina... võid kutsuda Kate." ütles Kate. "Okei.. tere tulemast siis... Muide olete näinud 4 aastast tüdrukut?" ütles Nathan. "Ei ole!" ütlesid Kate ja Eliis koos.

_________________-

Edasi uues osas... :D
Võiksite pakkuda ka pealkirja...
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 5:32 pm

Hea jutt...
Kirjuta aina edasi...
Tead ma ka hakkan juba arvama... et sa trumbad Vicka järjeka üle... :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 10:38 pm

Jeap ta trumpab mu üle :D
Kuid jah ma nõuan uut osa!
Love it!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 11:42 pm

Ash - Thx... okei saad.... vb jah teen seda TULEVIKUS.... :D

Vicka - TULEVIKUS vb jah... :D Saad siis uue osa... Thx!

Kriitika on ka lubatud.. :D

Eelmises osas siis:

"See maja on ilus!" ütles Eliis. "On jah!" ütles Kate. Kate ja Eliisi juurde tuli üks poiss ja küsis: "Kes teie olete?" "Me oleme su ema vennatütred... ja sina oled ilmselt Nathan?" rääkis Eliis. "Jah, see olen mina," ütles Nathan "Aga miks te siin olete?" "Noh su ema on ainus sugulane keda me teame.. mu nimi on muidu Eliisabet aga võid kutsuda Eliis." ütles Eliis. "Ma olen Katerina... võid kutsuda Kate." ütles Kate. "Okei.. tere tulemast siis... Muide olete näinud 4 aastast tüdrukut?" ütles Nathan. "Ei ole!" ütlesid Kate ja Eliis koos.

Uues osas(6. osa):

Nathan läks siis kuhugi. Eliis ja Kate aga läksid alla elutuppa, seal istusid diivanile ja hakkasid telekat vaatama. Järsku kostus koputus uksele ja Sabrina läks avama. "Oh, hey Denise!" ütles Sabrina. "Tere, kas ma saaks taas teie poole jätta Frankie... Joe, Nick ja Kevin on mõnda aega nüüd kodust ära.. neil taas mingi tuur ja Paul läks nendega kaasa." rääkis Denise. "Loomulikult saad!" vastas Sabrina. "Frankie tule siia!" karjus Denise. Frankie tuligi siia ja astus majja. "Sa jääd paariks päevaks siia." ütles Denise Frankiele. "Okei" ütles vaid Frankie ja tuli elutuppa. Meid nähes küsis: "Kes teie veel olete?" "Me oleme Sabrina vennatütred!" vastas Eliis ja vaatas telekat edasi. "Okei!" ütles Frankie ja tuli ka telekat vaatama, telekast käis mingi õudukas. Frankie lahkus ise sealt üsna pea. "Kõik sõõma!" hüüdis üsna pea ka Sabrina. Eliis vajutas teleka kinni ja siis läksid ka Eliis ja Kate kööki. Nad istusid laua taha ja võtsid endale veidi midagi süüa.

Peale söömist käisid Kate ja Eliis pesemas ja läksid ära magama.

Järgmise päeva hommik:

Eliis ja Kate ärkasid vahetasid riided ja läksid alla. Nad tegid endale paar saia. Kui nad jõid siis tuli alla ka Sabrina. "Hommikust!" ütles Eliis ja Kate. "Hommikust, tüdrukud!" ütles Sabrina. "Kuhu poole siit kool jääb?" küsis Kate. "Mm... samale poole ikka." vastas Sabrina. "Äitahh, info eest!" ütles Eliis. Tüdrukud lõpetasid sõõmise, läksid korra üles et võtta oma koolikott ja läksid siis kooli poole. Tee peal kohtusid nad Daniga. "Hey Dani!" ütles Kate. "Oh, hey!" ütles Dani. "Hey!" ütles ka Eliis. Nad rääksid seal veel paljudest asjadest ja ka seda et, Kate ja Eliis elavad nüüd JB kõrval majas ja Danile lähemal.

Üsna pea jõudsid nad kooli. Nende juurde tuli taas Judith ja ütles: "Mida iganes!" ja kõndis edasi. "Jah, mida iganes!" ütlesid Dani, Eliis ja Kate koos. Kõik koolis vaatasid nüüd Kate, Eliisi ja Dani poole.
_________________________
Miks kõik seda tegid saate teada uues osas...

Võiksite pakkuda ka pealkirja...

Kriitika on ka lubatud....
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeLaup Jan 09, 2010 1:08 am

Hea jutt!

Ma ka nõuan nüüd juba uut osa! :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeLaup Jan 09, 2010 2:05 pm

me to
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeLaup Jan 09, 2010 6:47 pm

Jah, suht ok, eksole .
Aga sama viga, mis enamusel.
KUI OTSEKÕNELE JÄRGNEB SAATELAUSE JA OTSEKÕNE ON JUTUSTAV LAUSE, SIIS ON LAUSE LÕPUS KOMA MITTE PUNKT .
See nii häirib, sorri .
aga jah , veidikene etteaimatav ka, aga muidu ok .

Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeLaup Jan 30, 2010 1:11 am

Ash - Thx.... eh... said siis uue osa..

Emily123 - Thx........ :)

Liisu - okey... thx muidu... see sama viga võib isegi veel sees olla... ma ei tea...
Thx again!

Kriitika on lubatud!
Kui loed siis võiksid komenteerida kah.

Eelmises osas:
Üsna pea jõudsid nad kooli. Nende juurde tuli taas Judith ja ütles: "Mida iganes!" ja kõndis edasi. "Jah, mida iganes!" ütlesid Dani, Eliis ja Kate koos. Kõik koolis vaatasid nüüd Kate, Eliisi ja Dani poole.

Uues osas:

"Mida on?" küsis Eliis. "Ei midagi!" ütlesid kõik ja tegelesid oma asjadega edasi. "Mida asja?" küsis Kate. "Tahaks ka teada!" ütlesid Eliis ja Dani koos. Üsna pea helises kell tundi.

Veidi aega hiljem tunnis:
Eliisi lauapeale viskas keegi ühe väikse rulli keeratud paberik tüki. Eliis avas selle ja luges mõtetes: "Hey, Kate! Ma tahan suga peale seda tundi kohtud! N." Nüüd oli Eliis segaduses. Üsna pea helises kell ja kõik läksid klassist välja. Eliis jäi ukse ette seisma ja ütles sosinla: "Sain aru!" ja kõndis edasi. "Mida sa said aru?" küsis Nick. "Ei midagi.." ütles Eliis. "Ma tahaks sinuga rääkida ühest asjast." ütles Nick. "Ja millest?" küsis Eliis."No.. meist..." ütles Nick ja Kate segas vahele: "Ma saan aru jah... millest... ja see on raudselt sellega seotud, et täna hommikul kõik meid vaatasid ja Judith ei olnud meiega enam ülbe..." nüüd segas Kate juttu Nick ja kes ütles: "Jah, ma tean et see tundub veidi veider kuna me teame üksteist vaid paar päeva.. aga mul on su vastu tunded." "Nick....!" Nick segas Katele vahele ja ütles: "Saan aru kui sa..." Kate pani oma näpu Nicki suu peale ja ütles: "Ole vait veidi.. ma lõpetan oma lause ära! Nick... sa oled mulle juba üsna kaua meeldinud aga ma pole seda julgenud kellegile öelda." Kui Kate oli lause lõpetanud ja oma nüpu Nicki suu pealt ära võtnud siis Nick suudles Kate. "Wow!" ütles Eliis. Kate ja Nick lõpetasid suudlemise ja vaatasid Eliisi poole. "Sorry" ütles Eliis ja tiris Kate endaga. "Mida see veel tähendas?" küsis Eliis. "Mmmm........ mmmmmmmm......... mmmmmmm." ütles vaid Kate. "KATERINA!" karjus Eliis. "Mida on?" küsis Kate. "Ah, mida iganes!" ütles Eliis ja kõndis minema. Kate juurde tuli Dani ja küsis: "Miks Eliis su nime karjus!" Kate ei pannud seda tähelegi kuna ta oli oma mõttetes. Dani hakkas Kate näo ees käega vehikma ja Kate küsis siis kähku: "Mida on?" "Millest mõtled?" küsis Dani. Eliis oli vahe peal tagasi tulnud ja ütles: "Suudlusest raudselt?" "Suudlusest?" küsis Dani. "Nick ja Kate!" ütles Eliis. Joe kes ka seda kuulis ja küsis: "Mis asja?" Kate lihtsalt kõndis ühel hetkel minema vetsude poole. Ta läks sinna sisse ja vaatas peeglisse. Seal oli ka Judith. "Sina ka siin ää!" ütles Judith ülbelt. "Mida iganes!" ütles Kate selle peale. Judith ei öelnud enam midagi. "Noh, kas sõna said otsa või kaotasid kõne võime?" küsis Kate. "Eih ää... ma lihtsalt ei viitsi suga enam vaidelda ää!" ütles Judith. "Ahsoo!" ütles Kate ja lahkus vetsust. Ja läks oma kapi juurde. Ta vaatas mis on järgmine tund ja otsis kappist järgmise tunni asjad. Järsku aga võttis keegi ta ümbert kinni ja sosistas Katele kõrva: "Kas sa tahaksid muga käima hakkata?" Kate muigas selle peale ja vastas sosinal: "Nick, muidugi et tahan!" Kate pööras end ümber, seal oligi Nick ja Nick suudles taas korda Kate.
______________________________

Samal päeval pärast kooli Kate ja Eliisi kodus:

"Kate ja Eliis tulge siia!" karjus nende tädi Sabrina. Eliisa ja Kate läksid alla ja küsisid korraga: "Mis on?" "Hetkel on nii, et mina ja mu lapsed ja abikaasa lähem 2 nädalaks reisile... aga te ei saa kaasa tulla kuna teil on kool jne..." rääkis Sabrina. "Okey.. millal lähete?" küsis Eliis. "Homme hommikul kell 8." vastas Sabrina. "Okei, me lähme siis nüüd üles tagasi!" ütles Kate. Eliis ja Kate läksid siis Eliisi tuppa. "Mida teeme siin?" küsis Eliis. "Kust ma tean!" ütles Kate. Nad rääksid seal niisama oma vahel juttu kuni tuli teemaks pidu. "Teeme siis selle pea wä?" küsis Eliis. "Logish, et teeme!" vastas Kate. Nad rääksid sellest veel pikemalt.

Mitu päeva hiljem(Selle päeval milal pidu toimub, laupäev):

Kate ja Eliis käisid poes ja koristasid tube veidi. Üsna pea sai kell 7 õhtul ja külalised hakkasid tulema.Üsna pea oli neid siin palju. Kate ja Nick hoidsid oma ette.

Nicki ja Kate juures:

Kate ja Nick rääksid seal niisama juttu ja vahepeal ka suudlesid. Ühel hetkel aga käis sähvatus ja Kate ja Nick vaatasid sinna poole. Seal seisis Judith endale muie näol ja telefon käes ja üsna pea kõndis minema. Nick läks Judithile järele ja ütles: "Anna see telefon siia!" "Ei anna!" vastas Judith ja saatsi selle pildi kõigile peaaegu kes tal seal telefonis olid. Need saatsid oma korda veel edasi.

Järgmisel päeval:

Kate luges ajakirjast: "Nick.. kes see tüdruk on?? Jälle mingi reklaami trikk??..... Meile lekkisid eile õhtu poole pilt kus Nick suudleb mingi tüdrukuga. Kas taas üritab Nick Jonas seda teha?? Seda tahaksid teada kõik lugejad. Kui keegi teab sellest tüdrukust midagi siis võiks meile temast midagi rääkita. Muide ma ei usu, et Nick armastab teda... kindlalt jälle see sama reklaami trikk!" Kui Kate oli seda lugenud siis langesid ta silmast pisarad. Eliis nägi seda ja küsis: "Mis viga Kate?" Kate ei öelnud midagi vaid andis ajakirja Eliisile. Nad veetsid päeva peamiselt kodus, ühel hetkel kostus uksele koputus seal oli Dani koos JB poistega. Kate ja Eliis lasid nad kõik sisse. "Mis teete siin siis kah?" küsis Nick. "Mmm... mitte midagi." vastas Kate suht ülbelt. "Okey!" ütlesid kõik peale Eliisi ja Kate koos. Nad rääksid seal palju kuni tuli teemaks see mis oli seal ajakirjas. Nick ja Kate läksid veidi eemale rääkima. "See mis seal on tõsi, mul on väga kahju!" ütles Nick. "MA VIHKAN SIND!" karjus Kate ja jooksis oma tuppa, endal pisarad voolamas. Eliis pani neid pisaraid tähele ja siis pöördus Nicki poole kes oli ka tagasi. Eliis karjus talle: "SEE ON SIIS TÕSI?" "Mis on tõsi?" küsis Dani. "See ajakirja teema!" ütles Eliis. "SA EI TEINUD SEDA JÄLLE?" küsis nüüd karjudes Joe. "TEGIN!" karjus Nick vastu. Eliis kupatas JB poisid majast välja koos Dani abiga. Eliis ja Dani läksid Kate tuppa.
______________________________________

Suht segane juttt...
Loodan, et keegi loeb ka seda... :)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Külaline
Külaline



Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeLaup Jan 30, 2010 10:56 am

heahea .
uut .
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeLaup Jan 30, 2010 11:50 am

Vast jh...
Uut saab vb täna ja vb alles homme...
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeLaup Veeb 13, 2010 11:35 am

Täiega hea jutt...

Kirjuta edasi...
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeKolm Juun 23, 2010 11:55 pm

Tegelt on mul juba uus osa juba üsna kaua olemas olnud, ühes teises foorumis. (Ashley foorumis, kui see kellegile midagi ikka ütleb :D)

Eks lugege siis ja võiksid komenteerida kah.
Kriitika on ka lubatud!

Eelmises osas:

"See ajakirja teema!" ütles Eliis. "SA EI TEINUD SEDA JÄLLE?" küsis
nüüd karjudes Joe. "TEGIN!" karjus Nick vastu. Eliis kupatas JB poisid
majast välja koos Dani abiga. Eliis ja Dani läksid Kate tuppa.

Uues osas:

"Kate?" küsis Eliis. "Minge minema, ma tahan üksi olla!" ütles Kate sellepeale. "Kate, kui ta sulle nii tegi pole ta su pisaraid väärt!" ütles Dani. "MINGE ÄRA! MA TAHAN ÜKSI OLLA!" karjus Kate Danile ja Eliisile. Dani ja Eliis läksidgi siis minema.

Samal ajal Jonas Brothesiga:

"Nick, miks sa talle nii tegid?" küsis Kevin Nickilt kui nad kodu poole kõndisid. "Pole sinu asi!" ütles Nick. "Nick..?" karjus keegi. Nad vaatasid tema poole. "Mitte tema jälle!" ütlesid Joe ja Kevin koos. "Hey Judith!" ütles Nick. Judith suudles Nicki ja Nick teda kah. "Iuuuuuuuuuuuu!" ütlesid sellepeale vaid Joe ja Kevin. "Nick?" küsis Joe üsna pea. "Mis siis nüüd?" küsis Nick. "Ah... mida iganes... ole koos selle ... ma ei tea isegi sõna mis ta on... näeme siis vast kodus!" ütles Joe. Kevin ja Joe kõndisid siis ära koju. "Nicky?" karjus Miley. "Oh, hey Miles!" ütles Nick. "Mida ma teen... ma olen loll.... ma ei armasta neid kumbagi... ja seda keda armastan... teen haiget ..." mõtles Nick. "Eh... mida see siin teeb veel?" küsis Miley. "Um... Sorry... Miley ja Judith kuulage mind nüüd... ma käin teie mõlemaga... aga.." ütles Nick. "Mida sa just ütlesid?" küsisid Miley ja Judith koos. "Ma pean kahjuks teid mõlemaid maha jätma, mul on väga kahju. Head päeva!" ütles Nick ja kõndis koju. "Oot.. mis ajast sa käid temaga?" küsis Miley Judithit. "Um... mingi kuu juba.. ta ütles et ta jättis su maha." ütles Judith ausalt. "Mida?" küsis Miley. "Ma ei teadnud, et käite, sorry!" ütles Judith. "Okay, sõbrad?" küsis Miley. "Miks mitte!" ütles Judith. Miley ja Judith läksid siis koos kuhugi.

Tagasi Kate juurde:

Kate nuttis seal üsna kaua. Peale seda otsustas ta ära magama minna, ta vahetas riided ära. Peale seda läks ta voodisse ja hakkas taas nutma. Ta nuttis end magama.

Samal ajal aga Dani ja Eliisiga:

"Kuidas Nick sai seda teha?" küsis Eliis. "Ei tea mina, ta tundus nii tore ja nii edasi. Aga ta on hoopis vastupidine. Loodan et Kev ja Joe pole sellised." ütles Dani. "Ma loodan ka seda." ütles Eliis. "Kas ma võin täna teie poole ööseks jääda?" küsis Dani. "Logish et võid," ütles Eliis. "Tädilt ei küsigi kas võin?" küsis Dani. "Keda see huvitab, tema on teab kus... mingile reisile läks koos oma perega... geez!" ütles Eliis. "Wow..!" ütles Dani. Üsna pea magasid ka nemad.
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitimeNelj Juun 24, 2010 12:56 am

Super !! .
Uut ? ei ole võimalik .
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -