Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
Kissu
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
Ashley
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
Alice-
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
KriSsu-
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
Vicky
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
sandra--
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
Kels
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
Pirks(#)
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
--kiisu-
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
Autor Teade
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeNelj Juun 24, 2010 1:57 am

Kissu kirjutas:
Äitah

Hetkel ei oska veel öelda millal uus tuleb. Kunagi ikka tuleb :)

Kuna mul tuli paar ideed mis võiks edasi saada, siis otsustasin edasi kirjutada. :D

Eelmises osas:

"Tädilt ei küsigi kas võin?" küsis Dani. "Keda see huvitab, tema on teab kus... mingile reisile läks koos oma perega... geez!" ütles Eliis. "Wow..!" ütles Dani. Üsna pea magasid ka nemad.

Uues osas:

Järgmisel päeval:

Ärkasid Dani ja Eliis suhteliselt vara üles. Dani hakkas süüa tegama kõigile ja Eliis aitas veidi teda. Samas kui Kate alles magas.

Mitu kümend minutit hiljem:

"Kaua see Kate kavatseb täna magada?" küsis Dani. "Ei tea," vastas Eliis. Üsna pea kuulsid Dani ja Eliis kisamist. Nad jooksid kohe kisa poole ja see oli tulnud Kate toast. "On kõik korras?" küsis Eliis. "Jah, kõigest halb ja jube unenägu," ütles Kate vaikselt. Ta tõusis voodist püsti ja läks vannituppa. Samal ajal aga läksid Eliis ja Dani alla tagasi. "Ma loodan, et tema saab kunagi ikka kõik korda," ütles Eliis. "Ma ka," ütles Dani.
Järsku aga helises ukse kell ja Eliis läks avama. Seal olid Joe ja Kevin. "Tere, tulge sisse," ütles Eliis neile ja lasi nad sisse. "Hey," ütlesid nemad. Kate tuli ka mingi aja pärast trepist alla ja ta läks kööki. "On Katega kõik ikka korras?" küsis Joe. "Me ei usu seda, täna ta ärkas enda kisamise peale üles, õudus unenägu. Pealegi ta oli just üsna kurb ja õnnetu," ütles Eliis. "Sa tead Kate hästi?" küsis Kevin. "Mina tean jh, me oleme elanud koos ühes toas lastekodus oma 10 aastat," ütles Eliis. "Siis küll, ma ei saa aru miks Nick seda tegi," ütles Joe. "Ma ka ei saa," ütlesid kõik koos isegi Kate. "Hey," ütlesid kõik talle siis. "Hey ja tsau kah," ütles Kate ja läks oma tuppa tagasi. Eliis vaatas Dani poole ja ütles vaikselt: "Kate on masenduses. Suuremas kui ma oskasin arvata." "OMG," ütles Dani. "Mis viga?" küsisid Joe ja Kevin. "On parem kui te praegu lahkuksite ja ei tuleks siia paar päeva. Kate pärast." ütles Eliis. "Saan aru," ütlesid nad(Joe ja Kev) koos. "Sau," lisasid nad hiljem kui nad läksid ukse poole. "Sau," ütlesid Eliis ja Dani.

Paar päeva hiljem koolis:

"Hey luuserid?" küsis Judith. "Mida vaja?" küsis Eliis. "Noh, kuidas läheb ka teil siis?" küsis Miley nüüd. "Pole sinu asi," ütlesid Eliis ja Dani koos. "Danielle, ole nii hea tüdruk ja palun ära sõbrusta nende luuseridega," ütles Judith. "Sina väike tibi ei tule mind kamndama, mul täitsa ükskõik mida sa mulle ütled. Ma ei tea iial enam nii nagu sina tahad. Sa võiksid öösel need karjumised lõpetada. SU naabrid tavaliselt magavad juba öösel 2 ajal." ütles Dani peaegu karjudes. "Wow," ütles Miley. "Ugh," ütles Judith ja kõndis minema. "Muideks, Eliis sa kahetsed veel seda, et ajasid minu ja Nicki lahku," ütles Miley ja kõndis ka minema. "Mida hekki?" küsis Kate. "Mida?" küsisid Dani ja Eliis. "Mina ajasin Miley ja Nicki lahku?" küsis Kate. "Nad käisid wä?" küsis Eliis. "E tead, pole kuulnud midagi sellest," ütles Kate.

_______________________-
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 29

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeNelj Juun 24, 2010 3:22 am

heaa :D
uuut :P
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeNelj Juun 24, 2010 3:23 am

Äitah!

Uus osa peaks ilmuma täna... kunagi lõuna paiku pakun... :D
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Riinp
Uustulija
Riinp

Postituste arv : 103
Points : 114
Reputation : 0
Join date : 27/02/2010
Age : 30

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimePüh Juun 27, 2010 2:33 pm

Väga hea jutt on!

Uut ootan! :)
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimePüh Juul 18, 2010 6:14 pm

Sry, et pole ammu midagi kirjutanud.
Aga nüüd saate lõpuks uue osa. Peaegu kuu on möödas juba eelmisest osast.

Aga äitahh kõikidele kes te seda loete.
Kriitika on ka lubatud ikka.

Eelmises osas siis:

"Mida hekki?" küsis Kate. "Mida?" küsisid Dani ja Eliis. "Mina ajasin Miley ja Nicki lahku?" küsis Kate. "Nad käisid wä?" küsis Eliis. "E tead, pole kuulnud midagi sellest," ütles Kate.

Uues osas:

"Ma pole ka," ütlesid Dani ja Eliis koos.
Koolipäev möödus üsnagi kiiresti. Nick üritas Katega rääkida aga Kate ei tahtnud temaga rääkida. Miley ja Judith aga aina ähvardasid Kate, see pärast et tema pärast jättis Nick nemad maha.

Eliisi ja Kate kodus koos Daniga:

Nad õppisid veidi aga Kate mõtted olid alati kuskil mujal. "Kate, palun ütle millest mõtled?" küsis Eliis. "Ma ei saa siiani aru kunas Nick käis Miley ja Judithiga," ütles Kate "Ei tea me," ütlesid Dani ja Eliis koos. Ühel hetkel helises uksekell ja Eliis läks seda avama. "Tere, need lilled on Katele," ütles mees ukse taga. "Tänan," ütles Eliis. Eliis võttis siis lilled ja kirjutas mingile asjale oma allkirja ka. See mees lahkus ja Eliis sulges ukse. Ta pani need lauale ja siis nägi, et seal on ka kaart. Ta võttis selle kaardi ja luges: "Kallis Kate! Ma tean, et ma tegin sulle haiget. Alles hiljem sain aru, et ma ei suuda ilma sinuta. Palun andesta mulle. N." "N? Kes on N?" küsis Eliis endalt aga Kate kuulis pealt ja ütles: "Nick." "Oled kindel?" küsis Kate. "Jahm ja ma ei andesta talle veel mitte," ütlesin mina. "Ma ka ei andestaks," ütles Eliis. "Millest räägite?" küsis Dani. "Nick saatis Katele lilled ja palus andestust selle eest mis tegi," ütles Eliis. "Oh," ütles Dani. "Mina aga ei andesta talle veel mitte," ütles Kate. Me tegime üsna pea endale süüa ja siis läksime ära magama. Dani on viimasel ajal Kate ja Eliisi poole elanud. Nad on kolmekesi parimad sõbrad.

Järgmisel päeval koolis:

"Judith, rahune maha," ütles Miley. "Jessica ja Jennifer olid minuga koos vaid kuna ma olin populaarne ja rikkas!" karjus Judith üle kooli. "Lõpuks said aru," ütlesid Kate ja Eliis koos. "Te kõik teadsite seda?" küsis Judith karjudes. "Me ei olnud kindlad aga arvasime seda," ütles Kate. "Omg, Jennifer ja Jessica kus iganes te ka poleks. Te ei ole mu sõbrad enam ja ma vihkan teid," ütles Judith karjudes. "Muideks me vihkame sind ka," ütles Jessica. Täna sai Judith tunda kuidas on olla naeru alune ja kuidas mõjub sõimamine ja solvamine. "Lõpetage juba," ütles Miley järksu. "Okey siis," ütlesid paljud koos aga siiski osad tegid seda edasi. Kate, Eliis ja Dani aga ei osalenud selles sõimamises ega solvamises. Nad vihkasid küll teda aga nad ei soovi ka oma suurimale vihavaenlase seda mida nad kunagi tundsid (vähemalt Eliis ja Kate).
________________________

Edasi juba uues osas ja ma loodan, et ma kirjutan selle ikka vähema ajaga valmis.
Kui lugesid võiksid komenteerida ja loomulikult kriitika on ka oodatud. :)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 29

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Juul 20, 2010 11:30 pm

heaaa :)
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeTeis Juul 20, 2010 11:33 pm

Oo äitahh KriSsu!

Eks ma siis hakka nüüd uut osa mõtlema!

Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 21, 2010 12:55 am

Sry, et ma teen kaks postitust järjest.

Siin on siis uus osa ka! :)

Eelmises osas:

Täna sai Judith tunda kuidas on olla naeru alune ja kuidas mõjub sõimamine ja solvamine. "Lõpetage juba," ütles Miley järksu. "Okey siis," ütlesid paljud koos aga siiski osad tegid seda edasi. Kate, Eliis ja Dani aga ei osalenud selles sõimamises ega solvamises. Nad vihkasid küll teda aga nad ei soovi ka oma suurimale vihavaenlase seda mida nad kunagi tundsid (vähemalt Eliis ja Kate).

Uues osas:

Koolipäev möödus Eliisil, Katel ja Danil üsna hästi kui aravata see, et Nick proovis ala tasa Kate ees vabandada. "Nick.. sa ometi aru, et see ei ole nii lihtne. See tegi väga haiget ja tõsiselt. Seda on väga raske andestada," ütles Kate lõpuks midagi ka Nickile vastu ja jooksis siis ära kodu poole. Dani ja Eliis jooksid Katele järgi. Nick aga jäi mõneks ajaks sinna seisma ja siis läks ära koju.

Kodus:

Nii pea kui Kate koju jõudis, läks ta oma tuppa ja keeras ukse lukku. Üsna pea ta nuttis taas. "Kate?" oli kuulda ukse tagant Eliisi häält üsna pea. "Mida sa tahad?" karjus Kate. "Kate, ma... tahtsin vaid teada, kas kõik on korras?" küsis Eliis. "Ei ole ja ei saa ka nii pea. Jätke mind rahule ometi," karjus Kate ja nuttis veel rohkem.
Dani ja Eliis jätsid Kate rahule. Nad läksid alla korrusel elutuppa ja vaatasid niisama telekat. Seal oli mingi saade mida nad vaatasid, üsna pea nad otsustasid õppida homseks. "Aga mis saab Katega?" küsis Dani. "Ei oska öelda, ma pole teda varem sellisena näinud. Esiteks Nick oli esimene poiss kellega ta tegelt käis. Teiseks ma pakun, et ta on talle juba kaua aega meeldinud," ütles Eliis sellepeale. "Ow, ei vea siis tal," ütles Dani. "Mhm. Life can be hard sometimes," ütles Eliis. "See on tõsi," nõustus Dani. Üsna pea sai neil õpitud ja nad läksid Kate ukse taha. Sealt aga kostus vaikus. Eliis katsus ust aga see oli lahti. Nad läksid tuppa ja seal polnud kedagi. Eliis läks vaatas igaks juhuks ka vannitoa pole, Dani garderoobi ja siis koos rõdule. Aga teda polnud ka nendes kohtades. Nad otsisid kõik kohad majas läbi ja isegi hoovi aga seal ka polnud Kate. "Kus ta küll nüüd on?" küsis Eliis. "Ei tea mina," ütles Dani. "Ma vist tean, tule," ütles Eliis ja nad lahkusid majast. Nad läksid lastekodust mööda ühe kaljuni. Nad leidsidgi seal Kate, ta seisis kalju äärel ja vaatas alla. Eliis läks tema juurde ja tõmbas ta kalju juurest eemale. "Miks te siin olete?" küsis Kate. "Sest... me tulime sin otsima," ütles Dani. "Ja kust tea teadsite, et ma siin olin?" küsis Kate järgmise küsimuse. "Ma teadsin. Me käisime siin tihti kui olime väikesed," vastas Eliis. "Aga miks sa mu sealt kalju äärel ära tõmbasid?" küsis Kate järgmise küsimuse. "Sest ma kardsin, et sa hüppad sealt alla ja ma ei taha veel kord kedagi väga lähedast kaotada," vastas Eliis ausalt. "Ahah, ma ei tahtnud alla hüppata, ma lihtsalt vaid mõtlesin, mida teha oma olukorraga. Osa minust tahab Nickile andestada aga samas osa ei taha. Ma ei tea mida teha," ütles Kate. "Kate, me usume sind. Ma ei tea kumb oleks parem," ütles Eliis. "Ma ka ei tea," ütles Dani. "Kate, tule lähme koju," ütles Eliis. "Olgu," ütles Kate ja nad hakkasid siis kodu poole astuma. Kui nad koju jõudsid oli seal Eliisi tädi koos oma laste ja abikaasaga. "Tere," ütlesid Eliis, Dani ja Kate koos. "Miks oli maja uks lahtti kui me koju jõudsime?" küsis mu tädi kurjalt. "Sest... Kate läks nii kuskile korra ära, et me ei teadnud. Me muretsesime, teda polnud kuskil majas ega hoovis. Siis tuli mul üks idee kus ta võis olla ja me läksime teda otsima ja siis unustasime kogemata ukse lukku panna," ütles Eliis. "Kes me?" küsis tädi. "Mina ja Danielle... See tüdruk keda sa ilmselt veel ei tea on siis Danielle..... me kutsume teda Daniks," ütles Eliis. "Ahsoo, vaadake, et seda ei juhtu. Minge nüüd magama. Danielle jääd ööseks siia?" küsis mu tädi. Dani vaastas Eliisi poole, kes noogutas talle vaid. "Jään, mu vanemad lubavad," ütled Dani. "Olgu siis, head ööd," ütles tädi ja läks oma asja toimetusi tegama. Eliis, Dani ja Kate läksid siis Kate toa poole. "Jääge siia," ütles Kate. "Okay," ütlesid Dani ja Kate koos. Nad rääkisid seal juttu ja üsna pea kõik kolm magasid koos riidega Kate voodis.

Hommikul:

"Rise and Shine," karjus keegi järsku. Kõik kolm(Kate, Dani ja Eliis) tegid silmad lahti ja vaatasid karju poole. Üsna pea magasid nad aga edasi. "Ema, nad tahavad vist kooli hiljaks jääda," karjus aga tema. "Davai, me oleme üleval," ütlesid nad koos. Kate läks oma garderoobi, Dani ja Eliis aga Eliisi omasse. Eliis laenas Danile oma riideid. Üsna pea käisid nad ka pesus ja vahetsid siis riided.

All korrusel:

"Hommikust," ütlesid Kate, Dani ja Eliis koos. "Hommikust teilegi," ütles tädi. Tüdrukud sõid ära ja läksid kooli poole. "Ma pakun, et ma andestan talle," ütles Kate. "Oled kindel?" küsis Eliis. "Jah," ütles Kate. "Okay siis," ütles Eliis. Nad jõudsid üsna pea ka kooli. Nende juurde tulid Judith ja Miley.
______________________________________________

Tõsiselt edasi ma ei viitsi kirjutada... Ma vist lõpetan üldse varsti selle järjeka ära... Keegi ei loe seda vist enam üldse eriti... kui loeb siis ei avaldada arvamust....
Kriitika on lubatud!
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 29

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 21, 2010 1:33 pm

heaa :P uut :D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeNelj Juul 22, 2010 8:30 pm

Tänan KriSsu. Sa ilmselt vist nüüdsest ainus komenteerija.... Aga elab üle.

Mul pole enam eriti mõtteid mis võiks edasi saada. Ma ilmselt lõpetan selle järjeka kirjutamise ära, aga seda vaatab veel, juhul kui mul ei tule lähi päevil mõtteid mis võiks edasi saada.


Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeNelj Juul 22, 2010 8:52 pm

Vabandust! Ma pole niiiiiiiiiii ammu lugenud -.-
Eniveiis:
Mina arvan, et su jutt on miljon korda parem kui minu oma -.-
See on lihtsalt super !!! . : ))) .
Uut ootan : )
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeNelj Juul 22, 2010 11:21 pm

No seda juhtub

Mina arvan just vastu pidi: sinu oma on miljon korda parem kui minu oma.
Aga Tänan siis ka. :))
Uus... tuleb vast kunagi.. pole eriti ideid enam... Aga ma üritan lähipäevil midagi välja mõelda.
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeReede Juul 23, 2010 2:33 am

See on ka väga hea jutt!

Uut sooviks!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeReede Juul 23, 2010 3:49 am

Ash - Tänan, ja uus on nüüd olemas. (Kohe kirjutan selle ka siia) :D
Pühendused siis: Ashleyle, Sandrale ja KriSsule... kuna te mu ainsad lugejad ilmselt.

___________________________________________________________________

13. osa


"Olete õnnelikud nüüd?" küsis Judith. "Ei saa pihta," ütles Kate. "Ah unustage ära mida ma just küsisin," ütles Judith. Miley ja Judith kõndisid minema. "Mida see pidi veel tähendama?" küsis Eliis. "Kui vaid me teaks, siis me ütleks," ütlesid Kate ja Dani koos. Nad kõndisid oma kappide poole ja kui seal olid siis võtsid kapidest vajalikud asjad. Kell helises. Dani, Eliis ja Kate läksid oma klassi.

Nende klassis siis:

Nad saatsid seal koguaeg üksteistele kirju kunini õpetaja seda märkas. Ta võttis need kirjad ära ja küsis klassilt: "Tahate teada mis on siin kirjas?" "Ei," karjus Kate. "Ära loe," ütles Eliis ja Dani oli täiesti vait. Õpetaja luges paar esimest rida mõtteis ja ütles siis: "Ma pigem ei loe. Need on üsna isiklikud kirjad, Katerina, Eliisabeti ja Danielle jaoks." Siis helises ka kell ja kõik lahkusid klassist. "Kate?" küsis Nick üsna pea Katelt. "Good luck girl," ütles Eliis ja tiris Dani endaga kaasa. Dani ei saanud algul pida miks aga siis lõpuks sai aru. Kate ja Nick jäid oma ette nüüd. "Kate, mul on selle ...," hakkas Nick ütlema aga Kate segas vahele: "Ma tean, et sa hakkad nüüd vabandama ja nii edasi aga kuula mind," ütles Kate. "Okay, kuulan," ütles Nick. "See mis sa tegid ei olnud eriti ilus ja see on üsnagi julm. Sa meeldid mulle väga ja......... ja...... ja... ma ei suuda ilma sinuta. Seega ma andestan sulle...," ütles Kate aga Nick segas seda sellega et üritas Kate suudelda. Selle asmel, et suudelda Kate huuli suudles ta hoopis Kate kätt. Kuna Kate pani selle enda suu ette. Nick oli segaduses. "See et ma andestan ei tähenda seda, et sa võid mind suudelda ja me oleme koos," ütles Kate. "Oh, ma arvan, et see on okay," ütles Nick üsnagi kurvalt. Kate kallistas Nicki ja ütles: "Kunagi võibolla võid seda teha, kui ma suudan sind usaldada." Nick kallistas muidugi Kate vastu. "Te leppiste ära?" küsis Joe järsku. "Jah," ütles Kate. "Olete koos?" küsis Kevin. "Ei," ütles Kate. "Okay siis, aga.. kus on Dani ja Eliis?" küsis Kev. "Um... nad kadusid üsna pea kui Nick ütles mu nime," ütles Kate sellepeale. "A okay, me lähme siis otsime nad üles," ütles Joe. Kevin ja Joe siis läksid Eliisi ja Danit otsima.

Eliisi ja Dani juures:

"Olete õnnelikud?" küsis Judith taas. "Mis mõttes?" küsis Eliis. "Te saite mis tahtsite. Mina olen nüüd luuser. Miley on mu ainus sõber," ütles Judith. "Oh, like i care," ütles Eliis. "Ma tean seda juba. Te olete varsti raudselt populaarsed siin koolis," ütles Judith ja kõndis minema. "Wierd girl," ütles Eliis. "Nõustun sinuga," ütles Dani. "Hey Eliis ja Dani," ütles järsku Joe Eliisile ja Danile. "Oh, hey," ütlesid Dani ja Eliis koos. "Hey," ütles ka Kevin. "Muideks, Nick ja Kate leppisid ära," ütles Joe. "Me suht teame seda," ütles Eliis ja naeris seal veidike. "Mis mõttes?" küsis Kevin. "No, me läksime nende vaade väljast eemale aga me nägime kõike pealt ja ka kuulsime," ütles Dani. "Ahsoo, muideks mis te täna õhtul teete?" küsis Joe. "Um... ilmselt oleme minu pool," ütles Eliis mõtlikult ja lisas hiljem: "Ega meil plaane pole." Üsna pea lisandusid nendega ka Nick ja Kate. "Kate ja Nick tulete ka meiega täna välja?" küsis Joe. "Um võib tulla," ütles Kate. "Mis muud üle jääb, eks ma siis tule," ütles Nick. Taas helises kell ja kõik pidid klassi minema.

Söögivahetund:

Kate, Eliis ja Dani istusid seal lauas kus nad tavaliselt istuvad. Nendega liitusid mingid täiesti kas suvalist tüdrukut. "Tere, mina olen Ashley Emma, aga võite kutsuda Ash," ütles üks neist. "Tere ka minu poolt. Mina olen aga Sandra, kutsuke Sannuks," ütles siis teine. "Um, tere ja tore tutvuda," ütles Eliis. "Teie nimesid me teame. Eliisabet kutsutakse Eliis, Katerina kutsutakse Kate ja Danielle kutsutakse Dani," ütles Sandra. "Okay siis," ütles Kate. Nendega liitusid üsna pea ka Nick, Joe ja Kevin. "Kes nemad veel on?" küsi Joe. "Um.. Sandra ja Ashley," ütles Dani. "Nad on ilmselt meie uued sõbrad," ütles Eliis. "Jah, oleme küll," ütles Ashley. "Okay siis," ütles Joe. "Muide Dani, Eliis ja Kate. Me lähme täna õhtul kinno ja siis kuhugi sööma," ütles Kevin. "Teeme nii," ütlesid Kate, Eliis ja Dani koos. Joe, Kevin ja Nick lahkusid. "Te lähete koos välja, wow," ütles Ashley. "Jah, tean, et see on wow," ütles Eliis. "Me oleme muideks siin koolis alles uued, ma kolisin siia linna alles 3 päeva eest aga Sandra 2 päeva eest," ütles Ashley. "Okay siis," ütles Eliis.

Peale kooli Eliisi ja Kate poole(Eliisi ja Kate ainult. Dani läks enda koju):

Kate valis endale enda garderoobis riideid ja Eliis enda omas. "Kate?" karjus Eliis. "Mida?" karjus Kate vastu. "Tead, mida selga panna?" karjus Eliis. "Ei tea," karjus Kate taas vastu. Nad valisid seal kaua kunini mõlemad otsustasid helerohelise kleidi kasuks. Nad said alla kokku. "Hahahaha," ütlesid nad koos kui nad alla kokku said. "Mida te naerate?" küsis Nathan(Kate ja Eliisi tädi(Sabrina) poeg). "No... mul ja Eliisil on ta vist helerohelise päev," ütles Kate. Nathan vaatas Eliisi ja siis Kate ja ütles: "On jah, mõlemad olete helerohelises, Haha," ütles Nathan ja läks kuhugi teisele korrusele.
Keegi lasi üsna pea uksekella ja Eliis läks avama. Seal oli Danielle ja Eliis lasi ta sisse. "Ka heleroheline," ütles Kate ja naeris veidike. "Hahaha," ütles keegi järsku. "Hey, Pauline," ütles Kate. "Hey ja Bye," ütles tema ja jooksis minema. Kate vaatas veidi imelikult talle järele ja ütles: "Wierd girl." Taas oli uksekell ja Kate avas selle see kord. Seal olid Joe, Kevin ja Nick.
__________________________________

See on vist üsnagi pikk ja mõtetu osa. :)))
Ma ei oska öelda millal uut osa saab... (Ma lähen ilmselt nädala lõpus Tallinna ja ma ei tea kaua ma seal olen. Seal olles ei pruugi ma just arvutisse eriti pääseda seega ma ei oska öelda millal uut osa saab)

Kui lugesid võiksid komenteerida. :)))

Komentaare!!!!!!! Ja Kriitikat!!!!! Palunnnnnnnnn
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeLaup Juul 24, 2010 1:18 am

Superhüpermegahea !!!!

Jään uut ootama : )) .

Täh pühenudue eest :) .

Sinu jutt on jätkuvalt parem kui minu oma, pea seda meeles!! :D :D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeLaup Juul 24, 2010 1:20 am

Tänan!

Mhm.... Vb isegi homme õhtul lisan uue osa, aga pole kindel. =)

Palun... =)

Tead ei pea meeles! Minu arust on sinu jutt parem... :D :D
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeLaup Juul 24, 2010 1:25 am

Ptv.

Jaiii . :D Jään ootama :D

: ))

Pea ikka !! :D Ei ole ta midagi ... -.- :D

Hakkan uut osa ka lisama varsti : )) .
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeLaup Juul 24, 2010 1:27 am

:D

Eks ma pea aga minu arvamus jääb samaks mis enne, ehk Sinu oma on parem. :D

Oh, eks ma siis loe seda varsti... =)

Ma võiks tegelt uue osa hetkel kirjutada aga ma ei viitsi... :D
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeLaup Juul 24, 2010 1:31 am

Sinu oma on ikka parem -.- :D

Kirjuta ikka !! , Paluuuuuuuuuuuuuuun !! : ) .
Ma lisan siis pikema osa winkwink :D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeLaup Juul 24, 2010 1:32 am

Ei sinu oma on ikka parem!

Um.. eks ma siis hakka kirjutama... aga ma ei oska öelda, millal ma selle siis valmis saan... :D
=)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeLaup Juul 24, 2010 1:35 am

Ei ole :D

Jessss :D .
Tähh , :D Loodame siis, et varsti saab valmis, juba kibelen lugema :D :D

^^:D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeLaup Juul 24, 2010 2:57 am

Um, mkm.... Sinu Jutt On Parem Ja Palju Parem! :D
Um.... siin on siis uus osa. :D


14. osa


"Hey," ütlesid Joe, Nick ja Kev koos. "Hey," ütles Kate ja üsna pea olid seal ka Eliis ja Dani kohal. "Lähme?" küsis Joe. "Muidugi," ütlesid tüdrukud koos. Me siis läksime autosse ja sõitsime kino juurde. Kinopiletite järjekorras seistes Kate ja Nick olid täiesti vait. Joe ja Eliis vaidlesid seal millist film võiks vaadata (Joe tahtis õudukat aga Eliis ei tahtnud õudukat). Dani ja Kevin aga vestlesid seal niisama tühjast ja tähjast. Lõpuks oli siis nende kord osta piletid. Eliis ja Joe ikka vaidlesid seal. "Joe ja Eliis?" küsis Kate. "Mida?" küsisid nad koos. "Me lähme õudkat vaatama ja jutul lõpp," ütles Kate. "Ah, davai siis," ütles Eliis. Joe aga ei öelnud midagi. Nad siis ostsid piletid ja läksid saali. Seal nad ootasid mõnda aega.

Mitu kümend minutit hiljem;

Eliis ja Dani üritavad seal mitte karjuda kuna see segaks teisi. Kate aga lihtsalt vahid ekraani tuimalt, tema jaoks pole küll seal midagi õudsat. Joe, Kevin ja Nick vaatasid ühel hetkel tüdrukute poole. Dani ja Eliis hoidsid kätt suu ees ja üritasid mitte karjuda. Kate ikka vahtis ekraani tuimalt. "Dani/Eliis on kõik korras?" küsisid Kevin ja Joe koos vaikselt. Dani ja Eliis vaid noogutasid sellepeale, kuigi tegelt ei olnud kõik päris korras. "Ääääääääääääääääää," karjus järsku keegi. "Omg," ütlesid Dani ja Eliis koos.

Mitu kümend minutit hiljem:

See film sai läbi. "Lõpuks," ütlesid Eliis ja Dani koos. "Läbi sai wä?" küsis Kate uniselt. "Sai," ütles Eliis. "Okay siis," ütles Kate. Eliis ja Dani arutasid omavahel kui jube see film oli. "See film polnud küll õudne," ütles Kate. "Oli küll," ütlesid Dani ja Eliis koos. "Võimalik, et jah oli aga ma ei vahtinud eriti üldse seda ekraani," ütles Kate. "Oot, mis asja siis tegid?" küsis Nick. Eliis ja Dani vaatasid Kate poole. "Mina, um.... pmt. um... Ah unustage ära see lause," ütles Kate ja punastas täiega seal. "Noh, tomat, räägi ikka välja," ütles Eliis. "Esiteks ära kutsu mind nii. Teiseks see pole nii oluline. Kolmandaks lõpetage mu vahtmine," ütles Kate. "Okay, okay," ütles Eliis. Nad lõpetasid siis Kate vahtimise. Nad siis kõndisid ühe restoraani poole. "Miks me jala lähme?" küsis Dani. "Sest, nii on parem," ütles Kevin. "E, okei," ütles Dani. Üsna pea nad ka jõudsid sinna kuhu kõndisid.

Terve restoraan oli vaid nende päralt. "Tere tulemast," öeldi neile kohe kui sisse astusid. "Tere," ütlesid nad kõik koos. Nad kõik juhatati isegi lauda ja toodi menüüd. Üsna pea oli kõigil ka toit tellitud. Nad rääkisid seal omavahel juttu. "Tõsiselt?" küsis Eliis. "Eh mida?" küsis Kate. "Tõsiselt mõtled seda wä?" küsis Eliis. "Millest jutt on?" küsisid teised. "Parem on kui ma ei ütle aga on see tõsi mis sa just sosistasid?" küsis Eliis. "On jah," ütles Kate ja ta punastas taas. "Ütle seda kõvemini," soovitas Dani. "Nick, kas ma saaks suga korra nelja silma all rääkida?" küsis Kate ja vaatas Nicki poole, ise olles ikka veel näost punane. "Muidugi saab," ütles Nick. Kate ja Nick läksid siis teistest eemale. "Mida see veel tähendab?" küsis Joe. "Küll näed," ütles Eliis.

Nicki ja Kate juures:

"Nick, um... kuidas seda nüüd öelda,... um....," ütles Kate. Sõnade asmel Kate suudles Nicki. Nick suudles vastu kuigi ise oli üllatanud. "Aga sa ju täna hommikul ütlesid...," hakkas ütlema Nick peale seda kui nad olid suudlemise lõpetanud aga Kate segas vahele. "Unusta, see mida ütlesin hommikul. Ma ei suuda enam oma tundeid varjata. Ma armastan sind ja selle tunde vastu ma ei saa," ütles Kate. "Ma armastan sind ka," ütles Nick ja küsis veidi hiljem: "Oled siis nõus olema mu tüdruk?" "Loomulikult jah," ütles Kate ja suudles uuesti Nicki. Kui nad suudlemise lõpetasid siis nad läksid teiste juurde tagasi. "Ja?" küsis Eliis. "Mida?" küsis Kate. "No?" küsis Eliis. "Ei saa pihta," ütles Kate. "Khm," ütles Eliis. "Aaaaaaaaaaa, kunagi saad teada," ütles Kate ja muigas seal. "See pole aus," ütles Eliis, üritades mängida solvunut. "Eliisabet see ei lähe enam läbi. Mitte minu puhul," ütles Kate. "Fine siis," ütles Eliis. Üsna pea toodi ka söögid ja joogid. Kõik sõid ja jõid.... ja nii edasi.

Kui kõigil söödud siis Joe ja Kevin küsisid korraga: "Eliis/Dani kas me saaks omavahel rääkida?" "Saab küll," ütlesid Eliis ja Dani koos. Kate ja Nick ei kuulanud üldse neid vaid vaatasid üksteise poole. "Ma võin seda siin ka küsida," ütlesid Joe ja Kev koos. "Eliis/Dani oled nõus olema mu tüdruk?"küsisid Joe ja Kev koos. (Joe ütles Eliis ja Kevin Dani) "Jah," ütlesid Eliis ja Dani koos. Nad siis vaatasid Nicki ja Kate poole kes vaatasid vaid üksteist. Eliis vehkis käega Kate näo ees. "Mida on?" küsis Kate. "Sina ja Nick?" küsis Eliis muigega. "Eh, mida?" küsis Kate. "Sina ja Nick.. saad aru küll mida ma mõtlen," ütles Eliis. "Um... las ma ütlen siis ... um... Jah, Ei, Jah, Ei," ütles Kate ja muigas seal. "See tähendab jah. Haha," ütles Eliis. Eliis sosistas Danile midagi ja Dani naeris sellepeale. Üsna pea ta ka lõpetas. "Lähme nüüd," ütles Joe ja kõik tõusid lauast püsti. Kevin oli vahepeal juba arve maksnud ja nii edasi. Joe, Kevin ja Nick viisid kõigepealt Dani ära koju. "Eks, homme näeme," ütles Dani ja tahtsi lahkuda aga Kevin tõmbas ta tagasi. Kev suudles Danit ja ütles: "Homme näeme siis," "Näeme jah," ütles Dani ja läks oma majja sisse. Siis nad viisid Eliisi ja Kate koju. "No," ütles Joe. "Näeme homme," ütles Eliis ja suudles Joed hüvasti jätkuks. Kate ei öelnud midagi aga ta suudles Nicki. "Oot, see oligi ennam teemaks," ütles Joe. "Jah," ütles Eliis. Üsna pea ka Kate ja Nick lõpetasid suudlemise ja Kate ütles: "Näeme siis homme," "Jah," ütles vaid Nick. Kate ja Eliis läksid siis oma majja sisse.

Kate ja Eliisga Kate toas:

"Sina ja Nick olete siis koos jah?" küsis Eliis igaks juhuks üle. "Oleme jah," tunnistas Kate üles. "Wow, mina ja Joe ka. Isegi Kev ja Dani," ütles Eliis. "Hehe," ütles Kate sellepeale. "Ma läheks nüüd magama," ütles Kate ja haigutas siis. "Ma ka," ütles Eliis. Kate käis ennem veel pesus ja vahetas riided öö riiete vastu. Ta puges siis oma voodise ja mõtles seal mõnda aega Nickist kunini uinus. Sama tegi ka Eliis(v.a et Nicki asemel mõtles tema Joele).

Kate ärkas üles sellepeale, et Eliis karjus. Ta läks Eliisi tuppa ja küsis: "Eliis, kõik korras?" "On küll, see oli kõigest õudus unenägu," ütles Eliis. "Okay siis, ma nüüd magama tagasi," ütles Kate ja hakkas ära minema. "Ei, jää siia," ütles Eliis. "Davai," ütles siis Kate. Kate ronis siis Eliis kõrvale magama. Üsna pea magasid nad mõlemad taas.
_______________________________________

Eh... See osa sai nüüd küll vist pikk. :D

Komentaare ja Kriitikat sooviks siis ma!
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeLaup Juul 24, 2010 4:04 am

Supeeer!!! :D

Palju-palju parem kui minu oma :D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeLaup Juul 24, 2010 12:20 pm

Vb on jah aga tänan! :D

SINU oma on palju-palju parem kui minu oma. :D
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitimeLaup Juul 24, 2010 2:29 pm

Ma tean, et on super! :D

EI ole :D
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -