Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_rcap 
Kissu
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_rcap 
Ashley
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_rcap 
Alice-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_rcap 
KriSsu-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_rcap 
Vicky
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_rcap 
sandra--
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_rcap 
Kels
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_rcap 
Pirks(#)
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_rcap 
--kiisu-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor Teade
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeKolm Dets 16, 2009 8:42 pm

Täiega hea jutt...
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeLaup Dets 19, 2009 11:58 pm

Okei üle pika,pika aja uus osa:D
Ja see osa on VÄGA PIKK:)

25Osa...

Sõitsime kontserti majja.Harjutasime koos kui kuulsime hääli. " Joe" karjus Demi.Õigemini Demi Lovato.Ta jooksis Joe juurde ja kallistas teda.
Ja järsku suudles ta Joed.Ma jäin suu lahti otsa vaatama.Veab et Stels siin ei olnud. " JOE" karjusin ma.Kõndisin Joe juurde ja kakkusin Demi juustest eemale.
Andsin Joele kõrvakiilu. " Kuidas sa võid" karjusin ma Joe peale. " Kes sa oled et sa teda lööd" küsis Demi ja lükkas mind.Ma läksin nii viha täis et ma andsin
Demile samuti kõrvakiilu nii et ta lendas pikali. " Mind ei tasu lükata" ütlesin ma uhkelt ja läksin Stella juurde.Nägin Stellat istumas. " Stels mul on vaja sulle midagi
öelda" ütlesin ma.Rääkisin talle jutu ära. " Oii jah õigemini on Demi süüdi aga ma tahan Joele ikka virutada" ütles Stella ja tal veeres suur pisar mööda põske alla.
Läksime Joe juurde tagasi,Stella lausa jooksis Joe juurde ja virutas samuti talle kõrvakiilu. " Joe ma pole kitukas aga oma parimale sõbrannale ma ei valeta" ütlesin ma.
" Stella andesta,Demi suudles mind mitte mina teda" ütles ta.Nägin et Joe nuttis. " Ash võib tõestada" ütles Joe ja vaatas mulle otsa. " Jah Stels...Demi küll jooksis suudlema
teda kuid JOE miks sa teda eemale ei lükkand" ütlesin ma lõpu vihaselt. " Sest see juhtus ootamatult" ütles ta.Noogutasin ja naeratasin Stellale.
" Okei andestan" ütles Stella.Nägin et Demi tuleb minu poole. " Kes sa ültse oled et mind puutud" ütles Demi ja lükkas mind nii et ma lenasin põrandale pikali. " Autch" ütlesin ma.
" DEMI" karjus Joe. " Mida ma kaitsen sind mingi fänni eest" ütles Demi. " Ta on meie pereliige ja sina teda ei puutu" ütles Joe ähvardavalt.Panin käe peaalla kuna pea valutas hullult.
Võtsin käe ära ja nägin et see on verine. " Joe" ütlesin ma. " Mis on Ash" küsis ta. " Mu pea...see veritseb" ütlesin ma. " MIDA" karjus Demi.
" Mul..on..paha...olla" ütlesin ma ja minestasin.Ärkasin haiglas. " Oeh kus olen" küsisin ma. " Sa oled haiglas" ütles poiss.Vaatasin talle otsa kuid ma ei tundnud teda ära.
"" Eem kes sa oled" küsisin ma. " Ash lõpeta naljad" ütles poiss naerdes. " Nalja...ma ei tunnegi sind ju" ütlesin tõsiselt.

Nicky pov...

" Nalja...ma ei tunnegi sind ju" ütles Ash tõsiselt.Vaatasin talle tõsiselt otsa. " Ash see olen mina...Nick" ütlesin ma talle. " Nick" küsis ta.
" Mulle praegu ei meenu" ütles ta.Uks avanes ja sisse astus arst. " Tere mina olen Dr.Kruus nagu te nägite on tal mälupuudus" ütles arst.
" Aga kas ta saab mälu tagasi" küsisin ma. " Jah paari päevaga" ütles ta ja andis mingeid rohte Ashleyle.
Ash jäi magama kui teised sisenesid. " Noh mis tal on" küsis Joe. " Tal on mõned päevad mälupuudus" ütlesin ma ja tundsin kuidas pisar voolas üle põse.
" Mida" küsisid nad kõik koos kuid kõvasti.Ash ärkas ja vaatas kõiki. " Nick kes need on" küsis ta. " Ta tunneb sind" küsis Joe." Ei ma ütlesin talle oma nime" ütlesin ma.
" Kes te olete,ma ei tu...AIIIII" karjus Ash.Jäsrku jooksid arstid sisse ja askeldasid Ashley ümber.
" Tal hakkas peavalu kuid me ei tea veel kuidas tema mäluga veel on" ütles arst.Noogutasin ja istusin Ashley juurde.Ta magas.
Jäin ta kõrvale magama.Ärkasin hommikul ja nägin et teised magasid samuti palatis. " Oeeeh" ütles Ash ja naeratas.
" Miks ma siin olen" küsis ta. " Eem Demi lükkas sind" ütlesin ma. " Oi Demi on surnud" ütles ta ja tõusis püsti. " Miks Joe ja teised siin on" küsis ta.
" Sa mäletad" küsisin ma.Ta vaatas mulle segaduses otsa." Eem miks ma ei peaks" küsis ta. " Arst ütles eile et sul on mälupuudus" ütlesin ma.
Ta vaatas mulle õuduses otsa.

Ashley POV...

Mul oli mälupuudus. " Okei" ütlesin ma ja jalutasin uksest välja.Nägin oma arsti dr.Kruusi. " Tere doktor ma tahtsin teada kuna ma välja saan" küsisin ma.
" Kas te mäletate" küsis ta.Noogutasin. " Okei mis teie poisi täispikk nimi on" küsis ta.Ohkasin. " Nicholas Jerry Jonas" ütlesin ma.Läksime valvelauda.
" Tere palun kirjutaga Ashley Stewart välja" ütles ta.Mina aga läksin tagasi oma palatisse. " Ash" ohkas Joe.Kallistasime ja naersime koos.
" Aga mis kontsertiga juhtus" küsisin ma." See lükkus edasi homseks" ütles Joe.Noogutasin ja läksime haiglast minema.
Saime hotelli kui mulle tuli meelde. " Aga mis Demiga juhtus" küsisin ma.Teised kehhitasid õlgu ja läksid diivanile istuma.Vaatasime koos mingit õudukat.
See oli pigem naljakas kui õudne.Kui film lõppes läksime magama.
Ärkasin hommikul kõige esimesena üles.Jooksin kohe vannituppa ja tegin oma asjatoimetused ära.Panin ennast riidesse ja jooksin kööki süüa tegema.
Mõtlesin et teen pannkooke.Sain pannkoogid valmis.Katsin laua ära ja läksin teisi äratama.Kõndisin tubade poole kui mu pähe lõi kohutav valu.
" AIII" karjusin ma ja kukkusin maha.
Ärkasin taas haiglas.Järsku hakkasid masinad piiksuma kõrval. " Pange need neetud aparaadid kinni" karjusin ma üle palati ja tõusin istuli.
Teised ja arst jooksid kohe minu juurde.Hakkasin nutma ja haarasin peast kinni. " Ash mis on?" küsis Nick. " Mu...pea...see...nagu...lõhkeks" ütlesin vahetega.
" AIIIIIIII" karjusin ma täiest kõrist.Tuntsin kuidas hapniku enam ei tulnud ja hakkasin värisema. " Minge eemale" ütles arst.Nick hakkas nutma.
" Elustamist" ütles üks arst.Tundsin kuidas kergemaks läks ja järjest valgemaks. " Mul on teile halb öelda seda kuid ta on koomas" ütles arst.
" Mida ma olen koomas?Eii seda ei tohi juhtuda" mõtlesin ma.Teised hakkasid kõik nutma.

1.5kuud hiljem...

Tundsin et midagi hakkab muutuma.Tegin silmad lahti ja vaatasin ringi.Nägin et olen samas palatis kus ma varem olin.
Vajutasin nuppu.Kohe jooksid arstid sisse. " Preili te ärkasite" ütles Dr.Kruus.Noogutasin. " Kui kaua ma siin olen olnud." küsisin ma.
" 1.5kuud" ütles ta.Mu silmad läksid suureks. " Aga kas 3poissi ja 2 tüdrukut pole siin olnud" küsisin ma. " Olid aga 3päeva tagasi" ütles ta.
Viskasin pikali. " Preili kui soovite võite minna" ütles dr.Kruus.Noogutasin ja võtsin oma riided.Vahetasin need ära ja läksin minema haiglast.
Kõndisin tuttava hotelli juurde." Tere kas siin hotellis peatuvad Stella oja ja Kristiine mägi" küsisin ma. " Jah kuidas saab aidata" küsis ta.
" Ma olen ka siin nimekirjas Ashley Stewart" ütlesin ma. " Oi jah" ütles ta ja noogutas. " Kas ma saaks teada mis toas nad on ma olin haiglas ja ma ei mäleta
eriti" ütlesin ma. " Tuba number 353" ütles ta.Noogutasin ja jooksin trepini.Jõutsin kolmandale korrusele ja hakkasin lugema toa numbreid. " 349,350,351,352...aaa 353"
ütlesin ma.Koputasin uksele ja ootasin." Kes on" küsis Stella. " Toateenindus" ütles peenikese häälega.Stella tegi ukse lahti ja ta silmad läksid suureks.
" Ash kas see oled sina" küsis ta." Kes muu ikka" ütlesin ma.Stella kallistas mind nii et ma ei saanud hingata." Stels...Hapniku" ütlesin ma. " Sorry ma igatsesin sind" ütles ta.
" Tule sisse" ütles ta." Kus teised on" küsisin. " Elutoas" ütles ta naeratades ja kallsitas mind uuesti. " Ma nii väga igatsesin sind"" ütles ta. " Ma sain juba aru" ütlesin naerdes.
Kõndisime elutuppa. " Vaatake kes tagasi on" karjus Stella.Kõik vaatasid minu poole. " Ash" ütlesid nad koos.Pööritasin silmi ja läksin oma tuppa.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimePüh Dets 20, 2009 12:51 pm

muidu on super jutt . Pikk jne . Ainult mul hakkas vist kaks viga silma , et kas ei peaks olema Stella Oja ja Kristiine Mägi ? Sul oli oja & mägi väikse tähega :)
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimePüh Dets 20, 2009 1:26 pm

Jah need vead ka mida Monza mainis, aga üks viga on veel mida ma ei mäleta, kui kunagi meelde tuleb see sõna siis ütlen. Aga jah hea, kiiresti uut!
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimePüh Dets 20, 2009 3:57 pm

Sorry et vead tulid:STegin eile öösel niiet ma peaaegu magasin:D
Aga jah ma kardan et uus osa tuleb kolmapäeval:)
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeEsm Dets 21, 2009 12:14 am

ääh, niii hilja :S
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeReede Dets 25, 2009 9:28 pm

Sorry et varem ei lisand...
Igav osa tuli:S
Aga jah

26Osa....

Otsisin endale normaalsemaid riideid.Kuulsin kuidas uksest siseneti.Keerasin ennast ringi samal ajal kui keegi mind õhku tõstis. " Joe pane mind maha" karjusin ma.
" Kust sa teadsid et see olen mina" küsis ta. " Kes ikka nii teeks" karjusin ma ja hüppasin ta sülest maha.Võtsin oma riided ja läksin vannituppa vahetama.
Tagasi tulles võtsin oma telefoni ja rahakoti. " Nägemist" ütlesin ma kui tossud jalga sain.Kõik jooksid minu juurde. " Kuhu lähed" küsis Nick. " Linna peale" ütlesin ma ja
lahkusin.Jalutasin linna peal ringi kui märkasin enda ees tuttavat kuju. " Tere Ash" ütles Tanel. " Kuidas...kuidas sa välja said" küsisin ma. " Nagu iga inimene...põgenedes" ütles ta.
Ta lähenes mulle.Mul hakkas imelik tunne.Tuntsin kuidas käsi rusikasse tõmbus. " Hoia eemale" hoiatasin ma teda. " Oii mida sa teha saad" ütles ta ja seisis minu ees.
" Seda" ütlesin ma ja virutasin talle vastu vahtimist nii et ta maha lendas.Hakkasin jooksma,vaatasin korra taha ja nägin et ta jooksis mulle järgi.Vaatasin korraks uuesti taha
kui järgmisel hetkel ma pikali olin. " Autch" ütlesin ma ja nägin et parem käsi oli katki ja vasak jalg.Tuntsin et mööda mu nägu voolas samuti verd alla.Tanel ronis minu peale nii
et ma ei saanud ära minna. " Niisiis" ütles ta.Naeratasin talle ja virutasin talle põlvega keskkohta.Ta kukkus mu pealt maha ja oigas.Võtsin oma telefoni ja helistasin politseisse.
Politsei viis Taneli ära ja mind viidi haiglasse.Mulle pandi plaaster otsaette,kätt pidi natuke õmblema kuna mul oli haav ja jalg pandi sidemesse.Mind viidi hotelli ette ja tänasin politseinike.
Läksin oma korrusele.Tegin ukse lahti ja kohe joosti minu juurde." Kus sa olid?Kas sa tead mis kell on?" küsiti minu käest.Tõstsin pea üles ja nad nägid mu plaastrit otsa ees.
Võtsin oma jaki seljast ja panin nagisse. " Ash mis juhtus" küsis Nick.Kõik nägid minu sidemes jalga mis oli poolenisti sinine ja samuti käsi mis tõmus samuti siniseks õmbluse juurest.
" Tanel" pomisesin ma ja istusin diivanile. " Aga kuidas" küsis Stella.Kehhitasin õlgu ja läksin oma tuppa.Nick järgnes mulle. " Ash miks sa tõrjud mind" küsis ta.
" Ma ei tea" ütlesin ma.Ta lähenes mulle ja suudles mind.Suudlesin teda vastu ja kallistasin teda. " Tead mida?" küsis ta. " No?" küsisin vastu. " Ma igatsesin sind" ütles ta.
" Mina sind ka" ütlesin ma ja suudlesin teda.Meid segas uksele koputus. " Sisse" hõikas Nick.Sisse astus.....

Mis arvate?
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeReede Dets 25, 2009 9:31 pm

ülisuperhüperhea !
Ma suren, et ei saa edasi lugeda .
Millal uut ? :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeReede Dets 25, 2009 9:35 pm

joou , :D, ni hea juuuuu . Tahaks juba uut lugeda ^.^
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeReede Dets 25, 2009 10:13 pm

Tahtsite teada kuna uus osa tuleb:D NÄETE TULIGI:D

Okei 27 Osa

Sisse astu Joe. " Hey turtletuvid mängime kaarte" ütles ta." Mina olen käsi" ütlesin ma ja jooksin kohe elutuppa.Teised istusid juba maas.Mängisime kaarte ja me leppisime kokku
et kaotaja peab süüa tegema seda mida võitja palub. " JEE MINA VÕITSIN" karjusin ma.Kaotajaks tuli Joe.Huvitav ta kunagi ei kaota. " Niisiis ma mõtlen...mmm" mõmisesin ma.
" Tee vahvleid" ütlesin ma.Joe tegi suuri silmi ja raputas pead. " Ma aitan" ütlesin ma. " Okei" ütles ta alluvalt.Võtsin 5 muna ja segasin suhkruga segamini. " Joe mul on jahu vaja" ütlesin ma.
Ja siis lendas mulle jahu pähe. " JOE" karjusin ma naerdes.Joe naeris kõht kõveras.Võtsin peotäie jahu ja nägin et Joe naeris suu lahti.Viskasin siis jahu portsu sinna.
Joe hakkas köhima. " Haha...sa...haha...peaks...oma nähu...haha..nägema" ütlesin ma vahedega kuna ma naersin kõht kõveras.Hakkasin toolile istuma kui tool eest läks ja põrandale
lendasin.Joe irvitas ja üritas toolile istuda kuid istus mööda ja lendas samuti maha.Ja niisiis meie kaks nagu hullu naersime köögis põrandal pikali. " Kuulge mis toimub teil" küsis Nick.
Niisama hakkasime uuesti Joega naerma.Tõusime istuli ja hakkasime üksteisele jahu pähe panema.Lõpuks kui läbi sai olime mõlemad valged. " Okei ma arvan et me peaks pesema ja hakkama
vahvleid tegema" ütlesin talle.Läksime siis teiste juurde. " Mis te sea...ISSAND" karjus Stella kui ta meid nägi.Teised vaatasid samuti meie poole. " Mis juhtus" küsis Nick.
" Meil oli jahusõda" ütles Joe. " Mis tümpsud need olid" küsis Krissu.Vaatasin Joele otsa. " Toolid" ütlesin ma ja jälle me naersime kõhud kõveras. " Mis teil viga on" küsis Kevin.
" Me kukkusime ennem toolidelt maha" naersin ma.Läksime siis pesema.Vahetasin riided ära ja läksin kööki.Joe istus juba toolil.Hakkasin jälle naerma.Joe vaatas mulle otsa ja
kergitas kulme mis ajas mind veel rohkem naerma. " Toolid" ütlesin ma ja turtsatasin.Tegime vahvlid ära ja läksime teiste juurde suure kandikuga." Whoa te olete tublid" ütles Krissu.
" Ja me teame" ütlesime Joega koos ja hakkasime naerma.Nick tundus eemalolev ja kurb." Nick tule korra" ütlesin ma.Läksime meie tuppa." Mis juhtus" küsisin ma. " Ei midagi" ütles ta.
" Asi on selles et ma olen täna Joega rohkem koos vä" küsisin ma.Nick noogutas. " Oeh Nick see et ma Joega koos olen see ei tähenda et ma sind ei armasta" ütlesin ma talle ja suudlesin teda
Nick naeratas selle peale kohe.Läksime teiste juurde tagasi ja vaatasime filmi.Lõpuks oli kell 2.17 ja me läksime kõik oma tubadesse.
Ärkasin hommikul selle peale et Nick kõdidas mind. " Nick ära kõdita" ütlesin ma.Nick naeris ja suudles mind.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeReede Dets 25, 2009 10:16 pm

ää , jahusõda tundub juba liiga tüüpiline .
Aga muidu on väga hea . :)
Uut tahaksin lugeda.
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeReede Dets 25, 2009 10:20 pm

Eem ma ei tea kuna uus osa tuleb:S
Aga jah thanks Monza
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeLaup Dets 26, 2009 3:33 pm

hähh, jmla hea (Y) , ikka ootan uut, jepii
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimePüh Dets 27, 2009 9:01 pm

Thanksu....Teile

Kiizukata:Haha ega ma nii hea kirjanik ka pole:D

ÜLLATUS...

Lõpuks kui üles saime pidime pakkima hakkama,kuna täna pidime tagasi Eestisse.
Kogu see aeg kui me koju tagasi sõitsime olime vait.Ainult Monza keksis lennukis ringi kuna ta sai Justinilt põsemusi.Täna oli 14.August ja mulle tuli meelde et homme on Joe sünna.
" Ma pean korra minema" ütlesin ma Nickyle ja jooksin meie tuppa.Siis jäin mõtesse. " NICK" karjusin ma.Nick oli kohe kohal. " Mis juhtus" küsis ta. " Aita mul Joe sünna jaoks pidu korraldada" ütlesin ma.
Helistasime siis igale poole et pidu korraldada.Pidu pidi toimuma poistepool ja täpselt 15 august kell 16.00.
Me pidime niikaua hotellis ööbima. " Miks me koju minna ei või" vingus Joe." Lihtsalt ei või" ütlesin ma talle kurjalt kuna ta vingub juba 2 tundi.
Läksime magama lõpuks kuna Joe tuli meie tuppa järgi ja vingus et ta igatseb oma voodit.Ärkasin hommikul kell 8.15 üles kuna ma pidin minema poiste poole.
Jätsin Nickyle kirja ja võtsin oma kohvrid.Tellisin takso endale ja sõitsin esmalt enda maja juurde.Keerasin ukse lukust lahti ja viskasin kohvrid esikusse.
Läksin uuesti välja ja lukustasin ukse.Jooksin poiste majja.Töölised olid juba seal ja sättisid kaunistusi. " Tere" hõikasin ma. " Tere jah minu nimi on Kaarel ja teie olete preili Ashley?" küsis ta.
" Jah mina see olen" ütlesin ma ja surusin ta kätt." Me jõuame kella 13.00 valmis" ütles ta ja läks uuesti tööle.Nagu see mees ütles said nad kella 13 valmis ja lahkusid.
Külalised olid juba 15.15 kohal ja ma sättisin kõik korda.Võtsin telefoni ja helistasin Nickyle. " Nick võtke oma asjad ja tulge siis" ütlesin ma. " Okei" ütles ta vastu.
Külalised olid väljas ja ootasid Joed.Isegi Demi oli kohal oma poisiga.Me leppisime temaga ära.Läksin jooksuga välis uksele ootama.

Joe POV.

Sõitsime siis kodu poole kui nägin et kõik oli ära kaunistatud. " Nick mis toimub" küsisin ma.Nick kehhitas õlgu ja vaatas välja.Nägin et Ash seisab ukse peal ja naeratab.
Takso peatus ja me astusime välja. " Ash mis toimub" hõikasin ma." Tulge edasi" hõikas ta vastu.Võtsime oma kohvrid ja viisime sisse.Järsku olid kõik kadunud peale Ashley.
"" Kus kõik on" küsisin ma. " Tule kaasa" ütles ta ja võttis mu käest kinni.Me kõndisime tagahoovi poole.Astusime trepile ja Ash vajutas mingit nuppu.Kohe läksid tuled põlema ja
inimesed hüppasid igalt poolt välja karjudes " PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS" .Pagan ma unustasin enda sünnipäeva ära. " Palju õnne" ütles Ash ja kallistas mind.Ta andis paki kätte
mille ma kohe avasin.Seal oli hõbedane kaelakett (Mitte naiste oma).Naeratasin ja kallistasin Ashleyd uuesti.Kohe tulid teised samuti mind õnnitlema.

Ashley POV.

Joe näis nii õnnelik.Ta lausa hüppas igal pool." Ma tahaks teada kes sünnipäeva korraldas" küsis Joe." Ashley" hõikas Demi.Joe jooksis kohe minu juurde ja tõstis mind õhku.
" Tänan,tänan,tänan" ütles ta ja kallistas mind.Naersin ja läksin Nicky juurde. " Paistab et tal on lõbus" ütlesin ma ja vaatasin Nickyle otsa. " Paistab jah,Lähme tantsima" ütles Nick ja
võttis mu käest kinni.Tantsisime Nickyga mitu laulu järjest.Lõpuks toodi suur tort välja mida tellisin. " Soovi midagi" karjusin Joele.joe puhus küünlad ära ja jagas igale ühele torti.
Lõpuks oli kell palju ja inimesed hakkasid minema.Hakkasime koristama.Kui koristatud saime vaatasin ma kella. " Oh issand" ütlesin ma kõva häälega." Mis on" küsis Stella uniselt.
" Kell on 6.15" ütlesin ma.Läksime kõik tuppa magama.Ärkasime kell 14.00 kui Monza viskas vett meile näkku.Hakkasime koristama kui üks klaas maha lendas kildudeks.
Hakkasin koristama klaasikilde kui...










Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimePüh Dets 27, 2009 9:04 pm

tahan uut .
Aga millal uus tuleb ? :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimePüh Dets 27, 2009 9:10 pm

Issandkuiheaaa! Üks viga, kõik läks nagu kiirelt, eitea äkki ma lugesin liiga kiiresti aga still hea. :D
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeEsm Dets 28, 2009 1:05 pm

Endiselt täiega hea!

Millal uus osa tuleb??
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeEsm Dets 28, 2009 2:59 pm

Täna tuli:D
Tänan teile kõigile kes loevad mu järjekat!!!!

29Osa....

Hakkasin koristama klaasikilde kui klaasikild kätte lõikas. " Autch" ütlesin vaikselt ja tundsin pisaraid.Teised naersid teisel pool lauda.Mitte minu
üle vaid millegi muu üle.Ma lõikasin vist arterisse kuna verd tuli kõvasti. " Nick" ütlesin vaikselt.Nad ei kuulnud mind. " NICK" karjusin kõvemini.
" Ash kus sa oled" küsiti.No muidugi ma olen teisel pool lauda. " Nick..." ütlesin nuttes. " ...aita mind" . Tuntsin et ma muutun nõrgemaks.
" ASH" karjus Krissu kuna ta leidis mu üles. " Issand Kevin helista kiirabisse" hõikas Krissu.Teised jooksid minu juurde kui mina hoitsin oma kätt kinni oma arust üritasin verd peatada.
" Nick...ma armastan sind" ütlesin ma ja minestasin.

Nick POV.

" Nick...ma armastan sind" ütles Ash ja kaotas teadvuse.Hakkasin nutma.Kiirabi jõudis paari minutiga kohale.Läksin kiirabiautossekaasa.
Me jõutsime haiglasse ja ta viidi otse operatsioonisaali.
Teised jõutsid ka kohale ja istusid minu kõrvale.
Möödus 3tundi.
Nägin et palatist tuli välja Ashley arst. " Tere" ütles arst. " Tere kuidas temaga on?" küsisin närviliselt. " Rahune vennas" ütles Kevin.
" Temaga saab kõik korda kuid ma ei tea kuna ta ärkab,ta kaotas palju verd" ütles arst.Noogutasin." Kas me võime teda vaatama minna" küsis Joe.
" Jah kuid ta vajab puhkust" ütles ta ja lahkus.Läksin jooksuga Ashley palatisse.
Ja seal ta oli.Ta käsi oli sidemes ja ta magas rahulikult.Mul hakkasid pisarad jooksma.Läksin istusin tema kõrvale.
" Ash ma armastan sind" ütlesin ma vaikselt.

Ashley POV.

" Ash ma armastan sind" ütles Nick vaikselt.Üritasin kätt liigutada aga see oli valus.Üritasin siis silmi lahti teha mis õnnestus.
Ma piilusin mida Nick teeb.Ta nuttis. " Nick...ma armastan sind ka" ütlesin vaikselt." ASH" hõikas Nick.
Üritasin naeratada mis ka õnnestus koos valugrimassiga. " Kas sul valutab?" Küsis Nick. " Sa istud mu jala otsas" ütlesin talle naerdes.
" Sorry" ütles ta ja kallistas mind." Ma lähen kutsun arsti" ütles Nick ja lahkus palatist.

Nicky POV.

Lahkusin palatist.Sain vaevu uksest välja kui Joe mu peaaegu maha jooksis. " Kuidas temaga on?" küsis Joe.
" Ta just ärkas" ütlesin ma ja läksin arsti otsima.Lõpuks ma leitsin arsti." Tere ma tahtsin teile öelda et Ashley ärkas" ütlesin ma.
Läksime koos palati poole tagasi." Tere" ütles Ashley arstile kui sisse astusime.
" Te peate siin homseni olema kuid ma kirjutan teile rohud kui teie käsi peaks valutama hakkama" ütles arst ja lahkus.
Läksin istusin tema kõrval olevale tugitoolile." Nick sa võid koju minna" ütles Ash." Ei ma jään sinu kõrvale" ütlesin ma.
Ash naeratas." Sa peaksid puhkama" ütlesin talle.Ta noogutas ja sulges silmad.Kuid kohe avas need uuesti.
" Ma ei saa magama jääda" ütles ta naerdes." Miks?" küsisin.Ash tegi silma ja kallutas ennast minu poole.
Sain aru mis ta tahtis ja liikusin talle ligemale.Suudlesin teda ja kallistasin." Okei nüüd ma saan magada" ütles ta ja sulges silmad.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeEsm Dets 28, 2009 3:03 pm

issand kui nunnu. ja Nicky POV, veelnunnum :D.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeEsm Dets 28, 2009 7:21 pm

Thanksu Stella:D
Täna või homme teen uue osa:)
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeEsm Dets 28, 2009 7:34 pm

jipikajee .
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeEsm Dets 28, 2009 8:46 pm

hea.
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeTeis Dets 29, 2009 11:28 am

Niisiis tegin uue osa!
Aitäh kõigile lugejatele

30 Osa...

Ashley POV.

" Okei nüüd ma saan magada" ütlesin ma ja sulgesin silmad.
Ärkasin üles ja nägin et Nick magab tugitoolis.Võtsin kapi pealt oma telefoni ja nägin et kell oli 9.15.
Tulin voodist püsti ja üritasin arsti otsima minna.Kuid ennem kui ma ukse juurde sain astus arst ise sisse.
" Tere" ütles ta kõva häälega." Tss palun ärge äratage teda üles" ütlesin ma arstile ja näitasin käega Nicky poole.Arst noogutas ja rääkis edasi vaiksemalt.
" Ma arvan et te võite koju minna aga te peate igapäev sidemeid vahetama" ütles arst." Olgu" ütlesin vastu.Arst lahkus ja mina läksin vetsu riideid vahetama.
" ASH" hõikas Nick." Vetsus olen" hõikasin ma vastu.Vahetasin ruttu riided ära ja väljusin vetsust.Sain paar sammu teha kui paha hakkas.Haarasin seinast kinni.

Nicky POV.

Ash väljus vetsust.Järsku haaras ta seinast kinni ja hakkas hingeldama." Ash" ütlesin ma ja tormasin tüdruku poole.
" Kõik on korras" ütles ta ja kõndis edasi.Hoitsin igaks juhuks tal piha ümbert kinni.Joe pidi meile vastu tulema haigla juurde.
" Hey mis sulle tehti?" küsis Joe." Õmmeldi" ütles Ashley.Sõitsime kodupoole kui telefon helises." Hallo" ütlesin ma.
" Tere Nick siin teie mänedzer" ütles Jack." Jah" ütlesin." Ma tahttsin teile öelda et teil on 2 nädala pärast esinemine" ütles Jack.
" Mida?" ütlesin ma liigagi kõvasti.Teised vaatasid minu poole." Okei" ütlesin ma ja lõpetasin kõne.
" Mis juhtus?" küsis Joe." Meil on tuur 2 nädala pärast" ütlesin ma.Ashley silmad hakkasid läikima pisaratest.
" Kui kaua see kestab?" küsis Ash." peaaegu 2 aastat" ütlesin ma.Ashleyl vajus pea norgu ja noogutas.

Ashley POV.

Jõutsime minu majani Joe isegi ei pidrutanud kui mina ukse lahti tegin ja välja hüppasin.Õnneks seisin veel.
Läksin joostes koju." Miks?Miks ta peab minema?" küsisin ma endalt ja ma vajusin esikus olevatele kohvritele pikali.Hakkasin nutma.
Alles läks kõik hästi ja nüüd.Sulgesin silmad.
Ärkasin üles oma toas." Uh see oli vist unenägu" ütlesin ma endale.Läksin alla ja nägin et mu kohvrid olid täpselt samas kohas.
Läksin kööki ja nägin et Stella ja Krissu nutavad." Hey miks te nutate?" küsisin neilt." Poisid lahkuvad kohe" ütles Stella.
Vaatasin aknast välja ja nägin et nad hakkavad autosse istuma." NICK" karjusin ma ja jooksin välja. " NICK" karjusin uuesti.
Jooksin sokkide väel tema juurde." Kas sa kavatsesid ilma hüvastijätmata lahkuda?" küsisin ma.Nick suudles mind ja kallistas.
" Ma armastan sind igavesti" ütles ta ja võttis oma kaelaketti kaelast ja andis selle mulle." Nick see on sinu oma" ütlesin ma.
" See on selleks et sa teaksid et ma tulen tagasi" ütles Nick ja istus autosse.Vaatasin niikaua kui autot enam näha ei olnud.
Hüvasti Nick!

1aasta hiljem...

Lõpetasin 12 klassi.Poistest pole ültse märku.Nad pole helistanud ega internetis kirjutanud.Läksin just õe juurde tema lõpetas 7klassi.
Stella ja Krissuga saan siiani hästi läbi.Nad elavad minu juures.

Veel 1aasta hiljem....

Monza lõpetas 8klassi.
Kõndisin ranna poole ja nägin nii palju inimesi keda ümbritses armastus.Ohkasin ja jalutasin edasi.Jõutsin rannale ja esimene asi mida tegin oli see et ma
istusin kivile.
Tagasi minnes oli kõik muutunud.Ma nägin et Jonaste maja ees oli kolimisauto." Imelik" ütlesin ma vaikselt.Pärast ma nägin kuidas limusiin sõitis maja ette.
Nick,Joe ja Kevin astusid välja.Mul hakkas süda kõvemini lööma ja ma pidin ruttu aiast kinni haarama et maha ei kukuks.
Ma kantsin siiamaani Nicky kaelaketti.Kõndisin oma kodu juurde kui nägin et Nick vaatab mind. " Ash?" hõikas ta.Mul hakkasid pisarad jooksma.
" Ash oled see sina?" hõikas Nick ja jooksis minu poole.Esimene asi mida Nick vaatas oli minu silmad ja siis nägi ta minu kaelas enda kaelaketti.
" Ash" ütles Nick ja kallistas mind." Nick" ütlesin ma nuttes. " Tasa,kõik on korras ma olen tagasi" ütles Nick.
" Jah nüüd on kõik korras" ütlesin ma ja suudlesin teda.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeTeis Dets 29, 2009 11:33 am

wow, 2 aastat tuuritamist . :d
Aga ma olen nüüüd 15 jutus , :d , me pidime bändi tegema u know . :)
Aga muidu on ülihea.
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitimeTeis Dets 29, 2009 11:35 am

Ma saan veel sättida...Et kaks aastat on möödas kuid meil on bänd olemas!
Thanks monza
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Sponsored content




One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 8 Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -