Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_rcap 
Kissu
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_rcap 
Ashley
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_rcap 
Alice-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_rcap 
KriSsu-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_rcap 
Vicky
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_rcap 
sandra--
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_rcap 
Kels
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_rcap 
Pirks(#)
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_rcap 
--kiisu-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor Teade
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeTeis Dets 29, 2009 11:37 am

Ahsooo .
Palun palun .
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeTeis Dets 29, 2009 11:37 am

issand kui nunnu !
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeTeis Dets 29, 2009 1:27 pm

See on ülihea!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeTeis Dets 29, 2009 3:27 pm

amillal uus osa ?:D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeTeis Dets 29, 2009 5:29 pm

Näete täna tuli:D

Aga jah tänud kõigile kes loevad seda!

31 Osa...


Selle ilusa hetke rikkus mu telefon." Hallo" vastasin ma." Tere Ash siin Jake" ütles ta." Jake" ütlesin ma." Mul on sulle uudiseid" ütles ta.
" Jaa" ütlesin ma ootavalt." Sul on 3nädalapärast esinemine" ütles Jake. " Oota ütle uuesti" ütlesin ma talle." Sul tuleb tuur täpselt 2 kuud" ütles ta.
" Okei" ütlesin ma." Sa pead nädala pärast tulema hakkama" ütles ta." Ma pean Moonika ka kaasa võtma" ütlesin ma." Olgu" ütles Jake ja lõpetas kõne.
" Oejah" ütlesin ma ja vaatasin Nicky poole." Kes Jake on?" küsis ta.
" eem sõber" ütlesin ma ja läksin oma koju.Ma ei saa Nickyle öelda et nüüd lähen mina minema." MONZA" karjusin ma.
" Jaa" ütles Monza ja jooksis trepist alla." Ma pean ülehomme ära minema" ütlesin ma.
" Tuurile" küsis Monza ja ta silmad särasid.Mmm teeks natuke nalja." Jah" ütlesin ma." Kas ma saan ka kaasa?" küsis ta.
" Sul on kool ju" ütlesin ma." Olgu ma mõtlen" ütlesin ma.Läksin kööki süüa tegema.
Lõpuks oli kell 22.00 ja me läksime magama.
Ärkasin 9.30 ja nägin et Monza on juba kooli läinud.Ohkasin ja ajasin ennast püsti.Toppisin riided selga ja jooksin alla sööma.
Lõpuks võtsin ma oma asjad,topisin saapad jalga ja jope selga.Teekond kooli võis alata.
Esmalt läksin dire juurde. " Tere ma tulin ütlema et minu õde jääb koduõppele" ütlesin ma.
" Miks?" küsis direktor." Kuna ma pean käima laulmas ma pean ta kaasa võtma ja meil on õpetaja juba olemas" ütlesin ma.
" Me lähme siis" ütlesin ma ja lahkusin kabinetist.Otsisin siis Eesti keele klassi.Koputasin uksele ja astusin sisse." Tere ma tulin Moonika Stewartile järgi"
ütlesin ma.Monza pakkis oma asjad ära ja tuli." Kuhu lähme?" küsis ta." Tuurile" ütlesin ma.
Läksime koju ja otse pakkima.Sain 2 kohvirt pakitud kui uksekell käis.Jooksin siis alla ja nägin et uksetaga olid Nick,Joe ja Kevin.
" Tsau" ütlesin ma." Hey ma mõtlesin et äkki viitsid sa meiega välja tulla?"" küsis Nick.Appi mida ma ütlen talle.
" Ma ei saa" ütlesin ma." Miks?" küsis Joe. " Ash mis riided ma kaasa võtan?" hõikas Monza.
" Kaasa?Kuhu te lähete?" küsis Nick.Üritasin ust kinni lüüa kui keegi pani jala ukse vahele." Ash,kuhu te lähete?" küsis Nick uuesti.
Monza tuli lauldes alla." Ash kas ma võin koos sinuga laulda?" küsis Monza uuesti." Laulda?" küsis Joe.
" Ash hakka rääkima" ütles Joe karmilt." ei" ütlesin ma ja istusin maha." MONZA" karjus Kevin.Monza jooksis alla ja jäi mulle otsa vaatama.
" Kuhu te lähete?" küsis Nick." Reisile" ütles Monza." Mis laulmisest te rääkisite?" küsis Kevin." Kas Ash ei rääkind?" küsis Monza.
" Ash on laulja bändis HayAsh" ütles Monza." Ja me lahkume homme 2 kuuks" jätkas ta.
Nick vaatas mulle otsa ja nägin et ta oli solvunud." Miks sa ei rääkind mulle?" küsis ta." Mõtle hoolega kui sinul oleks nii.Ma tulen tagasi ja siis sina lahkud
2kuuks." ütlesin ma talle.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeTeis Dets 29, 2009 5:39 pm

Ülihea jutt....
:D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeTeis Dets 29, 2009 6:45 pm

Vägahea .
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeReede Jan 01, 2010 9:41 pm

Niisiis tegin uue osa:D

32Osa

Mul hakkasid pisarad jooksma." Hüvasti" ütlesin ma ja sulgesin ukse.Vajusin mööda seda alla.
Järgmisel päeval me lahkusime.Viimane asi mida ma vaatasin oli Jonaste maja." Ash" ütles Monza." Jah" ütlesin ma ja ma kuulsin kuidas mu hääl värises.
Monza kallistas mind ja me hakkasime sõitma.Esimene koht oli Itaalia.Nägin eemal Jake.Ta on mu sõber olnud aasta." Jake" ütlesin ma ja kallistasin teda.
" Ash mis juhtus?" küsis Jake murelikult." Ta poiss tuli eile tagasi" ütles Monza." Oh jumal" ütles Jake ja kallistas mind vastu.
" Suudad sa esineda?" küsis Jake.Noogutasin ja jooksin oma riietusruumi.
Tagasi tuli juba uus mina.
" Näed sa oled vapustav" ütles Jake." Ma tänan" ütlesin ma vastu.Võtsin mikrofoni ja jooksin lavale." Kas olete valmis?" karjusin ma.
" JAA" karjuti vastu.Võtsin esimeseks lauluks " Russian Roulette". Laulsin laulu ära.
" Ma tahan selle laulu enda poisile pühendada Nickyle" ütlesin ma mikrofoni." Can't have you" karjusin mikrofoni.
Kõik hakkasid kiljuma.

" you warned me that you were gonna leave
Never thought you would really go.

i was blind
but baby now i see
boke your heart
but now i know
that i was being such a fool
and i didn't deserve you.

Ja siis hakkas rahvas kiljuma.Esmalt arvasin et laulu pärast kuid siis ma vaatasin kõrvale.Nägin et Nick tuleb lavale mikrofon käes.

" I dont wanna fall asleep" laulis ta.Edasi laulsime koos.
" Cause i don't know if i'll get up
and i don't wanna cause a scene
but im dyin with out your love
beggin hear your voice
tell me you love me too
cause i'd rather just be alone
if i know that i can't have you...
Kui laul lõppes hakkasin ma nutma.Nick tuli ja võttis mu kaissu." Ma jään sinuga" ütles Nick.
Läksin segadusse ja vaatasin Nickyle silma." Mis mõttes?" küsisin ma kuigi olin ise ülimalt õnnelik.
" Jake helistas mulle ja me lendasime kohale" ütles Nick." ME?" küsisin ma õnnelikult." Lähme ennem lavalt ära" ütles Nick.
" Kohtume 5 minuti pärast" hõikasin ma mikrofoni.Läksime lavataha kus teised Stella,Krissu,Joe ja Kevin olid.
" Appi" karjusin ma ja hüppasin neile selga missest et ma pole neid 2 päeva näinud.
" Kuidas läheb?" küsis Joe." Hästi kuid kas te laulate koos minuga?" küsisin ma ja tegin kutsikasilmi.Poisid vaatasid üksteisele otsa ja noogutasid.
" Jess ma lähen ja ootan teid laval ma hõikan teid siis" ütlesin ma ja kadusin.Poisid läksid riideid vahetama.
" Kas teil on lõbus?" karjusin mikrofooni." Jaaa" karjuti vastu." Teil läheb veel lõbusamaks" ütlesin ma.Fännid vaatasid segaduses näoga mulle otsa.
" Ma laulan paparazzi ära ja minuga liitub Jonas Brothers" karjusin ma.Fännid hakkasid kiljuma.
Hakkasin siis laulma.Kui laul lõppes vaatasin ma paremale lava taha.Nägin et poisid olid valmis." Lubage tutvustada ühte ja ainsat Jonas Brothersit" karjusin ma.
Poisid jooksid lavale ja kallistasid mind.Hakkasime koos laulma " When you look me in the eyes" .
" Tänan teid Itaalia" karjusin ma ja lahkusin lavalt." Teate kui õnnelik ma olen et te siin olete" kilkasin ma ja hakkasin hüppama.
" Ash kas me saame rääkida" küsis Nick.Noogutasin ja kõndisime Nickyga edasi." Ash kas me oleme veel koos või oleme lahus?" küsis Nick kurvalt.
" Koos ikka kui sa tahad?" küsisin nüüd mina." Muidugi tahan" ütles ta ja suudles mind.Siis kuulsin ma plõksatust." Pagana paparazzi" ütlesin ma Nickyle.
Läksime teiste juurde tagasi käest kinni.See oli minu kõige õnnelikum päev.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeReede Jan 01, 2010 10:19 pm

vägahea !
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeReede Jan 01, 2010 10:35 pm

väga hea !!!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 9:57 pm

Thanksu kõigile kes loevad:D

33 Osa....

Jee kuum paar jälle koos" karjus Joe.Selle peale pööritasin silmi ja virutasin rusikaga vastu tema õlga." Aiia" karjus Joe ja tegi valu grimassi.
" Ära vingu ja ole mees" ütlesin talle ja läksin oma riietusruumi poole.Poolel teel nägin ma oma nooremat õde poisiga suudlemas." Oh issand" ütlesin ma endale
ja võtsin suuna sinnapoole." Monza!" hõikasin ma.Monza keeras ruttu pea minu poole ja punastas.Näitasin näpuga et ta tuleks kohe siia.
" Jah Ash" küsis ta." Kes to poiss on?" küsisin ma tigedalt." Emmm...Justin" ütles ta." Justin Bieber vä?" küsisin nüüd mina.
" Jah" ütles ta ja punastas.Võtsin tema varukast kinni ja lohistasin ta oma riietusruumi.
" Monza me jääme siia ainult päevaks ja sina oled juba poistes" ütlesin ma talle pahaselt.Läksime koos asju pakkima.Edasi läksime limuga hotelli,
poisid olid meie vastastoas.Hommikul ärgates olin ma surmväsinud.Järgmine esinemiskoht on Prantsusmaa.
Pidin voodist püsti tulema kuna keegi koputas uksele.Tegin ukse lahti ja seal oli Nick." Hey" ütlesin ma." Hey jah" ütles ta ja astus sisse.
" Kus sa järgmisena esined?" küsis Nick." Prantsusmaa" ütlesin ma ja sorasin kohvris.Leitsin mustad põlvpüksid ja kollase pluusi.
Läksin vannituppa riideid vahetama ja pärast pesin hambad ära.
Tagasi minnes oli Nick voodil pikkali.Arvatavasti magas." Issand kui nunnu ta on" sosistasin ma." Ma kuulsin" ütles Nick.Mu silmad läksid suureks ja mu
nägu tõmbas tumepunaseks.Kuulsin kuidas Nick voodist püsti tõusis ja minu poole tuli." Sa oled armas kui punastad" ütles ta ja suudles mind põsele.
Hakkasin pakkima." Vajad abi?" küsis Nick.Eitasin ja pakkisin edasi.Lõpuks oli kell 16.14.Mu lennuk pidi 18.00 minema.
" Mis lennukiga teie tulete?" küsisin ma." Sinu omaga.Meie oma läks tagasi Ameerikasse" ütles Nick.
Noogutasin ja haarasin oma kohvrid." Meil on aeg minna" ütlesin ma ja astusin uksest välja.
Komistasin kohvri otsa ja lendasin ninuli." Ouch" ütlesin ma.Nägin et ma komistasin oma kohvri otsa." Tore" ütlesin ma ja tõusin püsti.
Kõndisin Monza toa ukse taha ja koputasin." Kohe" hõikas ta ja tegi ukse lahti." Ash" ütles Monza üllatunult." Kas sa mind sisse ei lasegi vä?" küsisin ma.
" Eem mul on tuba sassis" ütles ta." Monza me hakkame 18.00 sõitma Prantsusmaale niiet ära luiska" ütlesin ma ja lõin ukse lahti.
Jaa ülla-ülla diivanil istus Justin Bieber isiklikult.Vaatasin tigedalt Monzale otsa." Justin või mis su nimi oligi palun mine minema" ütlesin peaaegu karjudes.
Justin hakkas ära minema kui ta tahtis Monzat suudelda." Ei mingit suudlust" ütlesin ma kurjalt." Helista mulle" ütles Justin.
" Sellest võid sa ainult unistada" ütlesin ma talle ja lükkasin ta välja." See on viimane kord kui ma su kaasa võtan" ütlesin Monzale kurjalt.
Monza läks ruttu pakkima.Kui kell sai 16.45 sai Monza pakkitud.Hakkasime minema.Me pidime Jonastega saama all kokku.
Istusime autosse ja sõitsime lennujaama.Sealt ruttasime lennukile.Järgmine reis võis alata.



Öelge mis te arvate?
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 10:02 pm

Jess, mu mark on korralikult maas , aga suht suva see, nalja peabki saama :D
Aga muidu on ülihea .Ja siis seda ka , et kas täna kohe ei saa järgmist osa ?
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 10:24 pm

Monza vingus uut osa:D

34 Osa...

Umbes 10 minuti pärast helises Monza telefon.Monza vaatas ekraani ja lõpetas ruttu kõne.
" Monza kes see oli?" küsisin ma."" Eem Kaisa" ütles ta ruttu." Näita mulle telefoni" ütlesin ma kui see uuesti helisema hakkas.
Monza ulatas mulle telefoni.Nägin et helistaja oli Justin ise.Tõusin püsti ja läksin oma tuppa.
Kuna meil on Monzaga suht samasugune hääl proovisin ma katsetada." Jaa" ütlesin ma ja üritasin Monza häält teha.
" Monza mis viga?" küsis Justin." Mul kurk valus" ütlesin ma." Aa kuule kas me kuskil kokku saaks?" küsis ta.
" Ma ei tea" ütlesin ma." Tahaks kokku saada nii et su õde aru ei saaks" ütles Justin kavalalt.Ja sellest piisas." Niisiis Justin sina ei suhtle mu õega mitte kunagi
ja kui ma näen sind mu õe juures lasen ma sind ära viia ja kaeban et sa ahistad mu õde" ütlesin ma kurjalt. " Ashley?" küsis Justin.
" Jah mina isiklikult." ütlesin ma kurjalt." Kui sa tuled veel korra mu õe lähedale siis sul ei vea" ütlesin ma.
" Kas arusaadav?" küsisin ma." Jah" ütles Justin kurvalt.Lõpetasin kõne ja väljusin oma toast.
Andsin tee peal Monzale telefoni." Ash mida sa talle ütlesid?" küsis Monza." Et ta sinust eemale hoiaks" ütlesin ma.
" Miks?" küsis Monza kurvalt." Monza me reisime tihti ja kui sa temasse väga palju armud ja lahkud on see väga valus" ütlesin ma talle kurvalt.
" Sa mäletad kui Nick ära läks sa ju nägid milline ma välja nägin" ütlesin ma." Jah sa olid nii õnnetu" ütles ta." Jah ja mu sees oli kõik tühi" ütlesin ma.
" Sa pead aru saama et ma ei taha et mu väike õde kordaks samu vigu mis mina" ütlesin ma.Monza noogutas ja viskas diivanile pikali.
Läksin tagasi oma kohale,Nicky kõrvale." Mis juhtus?" küsis Nick." Ei midagi" ütlesin ma.
Tunni aja pärast maandusime ja läksime hotelli.Kontsert oli mul alles homme niiet me läksime kambaga randa.Sain 5 minutit päevitada kui ma kõrvale vaatasin
ja nägin et Monzat ei ole enam.Nägin et ta oli kaugemal mingi kutiga koos.Läksin siis sinnapoole kui nägin et see kutt oli Justin.
" Kas sa ei saa mu õde rahule jätta?" küsisin ma kurjalt.Justin vaatas mulle otsa ja kadus.Monza vaatas mulle kurvalt otsa.
" Ash kas ma täna temaga õhtul sööma võin minna?" küsis ta.Ma mõtlesin." Olgu" ütlesin ma." Ta ütles et ta armastab mind" ütles Monza.
Mu silmad läksid suureks." Oh eii mida ma sulle armumise kohta ütlesin" ütlesin talle pahaselt." Et mina ei tohi armuda" ütles Monza.
Olime rannas 2 tundi kui me läksime linnapeale jalutama.Nägin eemal istumas pingil poissi ja tüdrukut.Poiss tundus vägagi tuttav.
Kui olime ligemale jõudnud sain aru et see kutt oli Justin." Nii sa mu õde armastatgi" karjusin ma ta peale.Monzal hakkasid silmad särama pisaratest.
" Monza ma ei suudlend teda,tema suudles mind" ütles Justin kiiresti." Justin kes see tüdruk on" küsis too tüdruk." See on Monza" ütles Justin
" Kes sa oled Justinile?" küsisin ma." Tema tüdruk" ütles ta." Kui kaua te käinud olete?" küsisin ma." 2 aastat" ütles to tüdruk.
Läksime minema sealt.Monza nuttis terve tee.Mul oli nii kahju teda kannatamas näha.

Öelge mis te arvate:D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 10:28 pm

Vähemalt oli sul lõbus seda kirjutada :D Ja mul lugeda ka :D
Justin no , oli siis nagu takjas mu küljes :D
Iloveit ! Uut tahaks veeel kui arvutisse ilmud . :)
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeEsm Jan 04, 2010 9:08 pm

35 Osa.

" Monza kõik saab korda" ütlesin ma.Monza noogutas ja kõndis edasi.Igastahes tänane päev on metsas.
Monza istus muudkui oma toas ja nuttis.Mul on nii kahju teda vaatada.Kui ma teda nägin tuli mulle kohe meelde milline mina olin kui Nick lahkus.
" Oh Monza" ütlesin ma.See öö olin ma Monza juures diivanil magades kuna ma ei tahtnud teda üksi jätta.
Ärkasin öösel kella 4.57 kui nägin et Monza vähkleb ja vehib kätega." Palun..Ei ära tee" sonis ta.
Tõusin diivanilt püsti ja jalutasin tema voodi poole.Nägin et Monza nutab." Monza,Monza ärka" ütlesin vaikselt ja raputasin teda.
Monza ehmatas üles ja puhkes nutma.Ma võtsin ta kaissu." Mis juhtus?" küsisin ma." Ma nägin et Justin röövis mind ja üritas teid tappa" ütles Monza.
" See oli kõigest uni" ütlesin ma." Kas sa minu kõrval saaksid magada?" küsis Monza.Noogutasin ja viskasin tema kõrvale pikali.
Hommikul ärgates nägin ma et Monza oli kadunud.Ehmatasin püsti kuid rahunesin maha kui kuulsin vannitoas hääli.
" Monza" hõikasin ma." Vannitoas olen" hõikas ta vastu.
Kell hakkas saama 14.00 kui me läksime kambaga kontsreti maja poole.Sinna jõudes ma tuli mulle meelde et Monza tahtis koos minuga laulda
kuid ma ei luband." Monza harjutame koos seda laulu" ütlesin ma ja ulatasin talle laulu.
Monza noogutas ja me hakkasime harjutama.Lõpuks oli meil mõlemal see laul peas.
Kontserti alguseni oli 5mintsa kui mina jooksin lava taha." Te esinete meiega vä?" küsisin ma." Muidugi kui sa tahad" ütles Nick õnnelikult.
Noogutasin ja jooksin lavale." Nii esimeseks lauluks on pararazzi" karjusin ma mikrofoni.
" Ja ma ei laula seda laulu üksi" ütlesin ma." Monza tule lavale" hõikasin ma.Nägin et Monza nägu läks särama ja ta haaras Jake käest mikrofoni.
" Tänan kõigile" karjus ta mikrofoni.Mulle tuli naeratus suule kui nägin et Monza on õnnelik.
Hakkasime koos laulma.Laulu lõpu laulsime koos." Tänan kõigile näeme 5 minuti pärast" karjusin ma mikrofoni ja Monzaga kadusime.
" Jake vii Stella ja Krissu ka riietusruumi las nad paevad midagi uhket selga nad tulevad koos meiega laulma" ütlesin ma.
" Milline laul" küsis ta." Viimane" ütlesin ma.Haarasin Nicky käest ja me jooksime lavale.Kui poistega ära laulsime laulsin mina veel ühe laulu.
" Niisiis viimane laul on tulekul ja ma ei laula seda üksi ega kahekesivait 7kesi laulame" karjusin mikrofoni.
" Esitlen teile Jonas brothers,Stella,Krissu ja Monza" karjusin ma mikrofoni.Hakkasime laulma Live to party kuna poisid tahtsid.
Laul lõppes läksime lava taha.Lava taga ootas Justin Bieber isiklikult." Turva" karjusin ma.Kohe tulid 2 turvat ja vedasid Justini ära.
Monzat enam see vist ei huvitanud tal oli nii ükskõikne nägu." Ja vaadake et ta enam sisse ei saaks" ütles Monza.
Esimese asjana ma kohkusin.Monza oli ju armunud Justinisse ja nüüd keelab tal sisse tulemast.
Võibolla südamete murdmine muudab inimese.Läksime riietusruumi kui Stella ja Krissu hakkasid vinguma.
" Me poleks muidu tulnud kuid Joe ja Kevin lükkasid meid lavale.Me ei tahtnud su fännidele pettumust valmistada" ütles Stella.
" Õigem oleks see et me tahtsime sinuga laulda me ei tahtnud sulle pettumust valmistada" ütles Krissu.
Pärast riiete vahetamist läksime hotelli kus pakkisime asjad ja jäime telekat vaatama.
" Minu kontserti sul veel on?" küsis Stella." 3 tükki aind" ütlesin ma.Mind ajas haigutama kuna kell oli juba 22.35.
" Mis kell me minema hakkame homme?" küsis Joe." Kell 11.00" ütlesin ma.Joe tegi suured silmad." Nii vara" küsis ta.
Noogutasin ja läksin oma tuppa.Me võtsime seekord sviidi et nagu meil igalühel on oma tuba kuid ühes korteris.
Läksime magama." Head ööd" ütlesin ma." Head ööd" ütles Nick.Jäin üpriski kiiresti magama.
Hommikul ärkasin suure kisa peale üles.Läksin elutuppa vaatama mis see on.Jõutsin vaevu ukseni kui ma....


Sellel jutul on üpsriski vähe lugejaid ma teen vb ainult 40 osa ehk siis 5 osa veel kuid kui lugejaid juurde tuleb teen 50 või rohkem:D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeEsm Jan 04, 2010 9:14 pm

Hommikul ärgates nägin ma et Monza oli kadunud.Ehmatasin püsti kuid rahunesin maha kui kuulsin vannitoas hääli. Sa tead ka , et ma mõtlesin vasakule ? :D
Ülimalt hea .
Ja awww. Sa tead küll .
Ja siis veel seda, et sa teed seda edasi , rohem kui 40 osa !
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeEsm Jan 04, 2010 9:19 pm

Issand Monza miks sa koguaeg vasakule mõtled???:D
Aga thanks ikkagi.
See loeb mu tujudest võibolla viitsin kirjutada rohkem.Kuid vaata kui vähe lugejaid mul on.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeEsm Jan 04, 2010 9:45 pm

mulle meeldis, tee kasvõi Monza pärast üles 50osa.
kiiresti uut!
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeEsm Jan 04, 2010 11:34 pm

See on täiega hea jutt!
Kiiresti uut osa... :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeTeis Jan 05, 2010 9:11 am

Eks ma siis vaatan mitu osa ma teen kuid jah:D

Uus osa:)

#36

Jõutsin vaevu ukseni kui ma komistasin vaiba ääretaha ja lendasin kõhuli.Kukkumine oli kõvati valus kuid ma ei suutnud naeru kinni hoida.
Siis tuli mulle meelde et elutoas kisasid keegi.Tõusin püsti ja tegin ukse lahti.Ma nägin et Monza istus maas ja Justin karjus tema.
" Whoa..mis siin toimub?" küsisin Monzalt.Monza jooksis kohe minu kaissu." Kuhu sa õigemini jooksed?Su õde ei kaitse sind" ütles Justin ja üritas
Monza käest kinni haarata." Hoia oma käed temast eemale" sisisesin ma.Justin turtsatas ja üritas uuesti haarata.
" Mine minema" ütlesin ma suht tigedalt." Kui sa kohe välja ei lähe siis ma lasen sind välja visata" ütlesin ma uuesti.
" Kellel sa lased?Jonaseid ei ole" ütles Justin." Nad magavad" ütles Monza.
" Siis ma viskan su ise välja" ütlesin veel tigedamaks minnes.Justin tuli jälle ligemale et Monzast kinni haarata kui ma Monza kõrvale lükkasin.
" Kui sa puutud teda kasvõi näpuotsaga siis sul ei vea" ütlesin ma hoiatavalt.Nagu näha siis Justinit see ei kõikutanud.Ta hakkas kiiremini
Monzale lähenema.Lõpuks sai mul villand ja ma virutasin rusikaga vastu ta nägu." Autch" hõikasin ma.Justin lendas maha kuid lükkas ennem teisele
poole lauda vaasi maha.Selle kolina peale olid Joe ja Kevin kohale jooksnud." Mis toimub?" küsis Joe.
" Justin üritab mind ära viia" ütles Monza nuttes.Joe ja Kevin vaatasid mulle otsa kuna ma hoitsin käest kinni.
" Ash mis juhtus?" küsis Joe ruttu ligemale tulles." Virutasin Justinile" ütlesin tigedalt.Ma oleks võinud ta läbi kah peksta.
Kevin helistas alla ja kutsus 2 turvat." Mis siin juhtus?" küsis üks turva." Justin tahtis mind ära varastada kuid mu õde sattus peale,
Justin üritas mu õde lüüa kuid mu õde kaitses mind kui ennast ja lõi Justinit" rääkis Monza pika jutu maha.
Turvad viisid Justini ära." Ash kas kõik korras?" küsis Kevin kui ta mu valugraimassi nägi.
" Mu käsi valutab" ütlesin ma.Kevin tuli kätt uurima ja Joe hakkas klaasikilde ära korjama.Kevin puudutas õrnalt iga sõmenukki.
" Luumurdu pole ainult põrutus" ütles ta vaikselt." Aitäh" ütlesin ma ja kallistasin Kevinit.Vaatasin kella ja nägin et kell on alles
8.10." No tore" vingusin ma." Mida?" küsis Joe." Kell on alles 8" ütlesin ma ja istusin diivanile.Joe koristas klaasikillud ära ja läks kööki.
Monza tuli mulle kaissu." Tänan" ütles ta." Mille eest?" küsisin ma." Et sa mind kaitsesid" ütles ta." Ma nagunii oleks ta mingiaeg läbipeksnud" ütlesin
muiates.Monza turtsus kõrval." Ash" hõikas Kevin ja viskas mulle külmakoti koos sidemega." Igaks juhuks pane side peale" ütles ta.
Hoitsin umbes 5 minutit külmakoti ja siis mässisin sideme peale." Hey miks te nii vara üleval olete?" küsis Nick ja tuli haigutades meie toast välja.
" Uni läks ära" vastasin ma." Aa tõesti kui..." Nickyl jäid sõnad poolikuks kuna ta nägi käepeal mu sidet." Ash mis juhtus?" küsis ta.
" Justin tuli Monzat ära röövima ja Ash virutas talle ikka kõvasti ta oli 10 minutit teadvusetu" ütles Kevin naerdes.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeTeis Jan 05, 2010 10:45 am

mina tahan uuut! täiega hea on.
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeTeis Jan 05, 2010 4:26 pm

õukuule ,miks ma iseseisev veel ppole ? :D
Jasiis veel seda ka, et Justin jätku rahule mind.
Ja veel , et tee KOHE uus osa, ma tahan edasi lugeda :D
Matea, ma nõuan palju . :)
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeTeis Jan 05, 2010 7:01 pm

Hea jutt!
Ma tahan ka uut osa!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeKolm Jan 06, 2010 9:32 am

Okei sorry et lühike tuli.

#37.

" Tõesti...Sa virutasid Justinile?" küsis Nick.Vaatasin talle tuimalt otsa.Kevin rääkis talle 2 mintsa tagasi et ma lõin Justinit ja nüüd
ta küsib uuesti." Ok" ütles Nick ja läks kööki.
Tagasi tulles oli tal kandikutäis võileibu." Nämm" ütles Monza kõrval.Nick hakkas esimest sööma kui Monza sõi juba 4.
Kui Nick ühe võileivaga lõpetas oli taldrik tühi." Kus mu võileivad kadusid?" küsis Nick paanikas." Ära sõin" ütles Monza ja näitas
Nickyle keelt.Mina aga tõusin püsti ja jalutasin kööki et midagi hamba alla toppida.
Kui söödud vaatasin ma kella lõpuks 9.30." Mida?" ütlesin ma peaaegu karjudes.Jooksin siis ruttu elutuppa.
" Ruttu pakkima me hakkame tunni aja pärast sõitma lennujaama" ütlesin ma ja jooksin oma tuppa.
Mina suutsin 10 mintsaga ära pakkida kuna minu riided polnud nii sassis kui poistel.
Lõpuks saime minema minna.Sõitsime lennujaama ja sealt otse New Yorki.

2nädalat hiljem.....

Sõidame kodu poole kuna viimane kontsert oli eile.Mina,Monza,Stella ja Krissu läksime minu poole ja poisid läksid oma koju.
" Tead kui mõnus on kodus olla?" küsis Monza." Ei tea" ütlesin ma ja viisin oma kohvri üles.
Toppisin endale õhemad riided selga ja läksid randa jalutama.
Läksin kivile istuma kus tavaliselt pidasime pikniku." Võid liituda?" küsis Nick." Ok" ütlesin ma ja vaatasin päikeseloojankut.
" Tead me arvame et kolime siia.Ameerikast ma mõtlen" ütles Nick. " Aga su perekond?" küsisin ma.
" Nad saavad meil külas käija" ütles ta." ok" ütlesin ma ja vaatasin Nickyle otsa.Ta hakkas mulle lähenema muidugi mina liikusin talle
kah ligemale.Lõpuks surus ta oma kuumad huuled minu omadele.
Pärast 2 tundi istumist liikusime koos kodu poole." Me tuleme õhtu poole läbi" ütles Nick ja tegi põsemusi.
Läksin siis tuppa ise säramas." mis sa särad?" küsis Krissu." Midagi" ütlesin ma ja kadusin kööki.
Hakkasin süüa tegema kui ukskell käis.Jooksin siis uksele vastu ja nägin et ukse taga on poisid ehk Jonased.
" Hey tulge sisse" ütlesin ma.Nick kallistas mind." Sa teed süüa?" küsis Joe ja nägu säras." Nick ei teinudgi süüa vä?" küsisin ma Joelt.
" ei" ütles ta." Oh sa väikseke ise ei oskand süüa teha vä?" küsisin ma." Ei" ütles ta uuesti." Nick ära kiusa väikest Joekest anna talle alati
süüa kui ta selle ära teenib" ütlesin ma lõpu kurjemalt.Läksime siis kööki sööma." Pannkoogid" karjusid Kevin ja Joe koos ja jooksid laua taha.
" Okei Nick sa pole kummagile süüa andnud vä?" küsisin Nicky käest kurjalt.
" Eii ja nad ei tahtnud" ütles Nick.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitimeKolm Jan 06, 2010 9:35 am

Issand, ega ma nii näljane ka nüüd pole :D
Haha , nagu Nick oleks söötja neil :D
Aga Kev & Joe on väiksed lapsed :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Sponsored content




One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8 Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -