Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Kissu
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Ashley
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Alice-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_rcap 
KriSsu-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Vicky
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_rcap 
sandra--
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Kels
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Pirks(#)
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_rcap 
--kiisu-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor Teade
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeReede Dets 04, 2009 10:36 pm

Niisiis kavatsen järjekat kirjutama hakkama äkki keegi tahab sisse saada:D

Tahaks teada nime,välimust ja hobidest...
Jutt on JB kohta.Ja kindlasti kirjutage millist JB poissi tahate;)

Ootan siis:D


Viimati muutis seda VickaƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ (Reede Veeb 19, 2010 7:43 pm). Kokku muudetud 47 korda
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeReede Dets 04, 2009 10:47 pm

Ma siis kirjutan endast midagi.

Nimeks on mul siis Hayden Ashley aga kutsutakse peamiselt Ash. Mul on pikad blondid(loomulik värv on teglt brünnet, mingi 2 kuu eest värvisin blondiks) juuksed, sinised silmad, keskmise keha ehitusega. Olen umbes 171 cm pikk... Mu hobideks on viimasel laulmine ja tantsimine... Sünna on muidu 23. nov. Olen siis 16. aastane.
Ma tahaks Nicki. :)

Kui tahad veel midagi teada... siis võid küsida.


Viimati muutis seda Ash (Reede Dets 04, 2009 11:18 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeReede Dets 04, 2009 11:11 pm

Kuule ma olen sinu kõrval könn ju :D . Aga noh, eks proovime ka siis. Nimi on Stella, hüüdnimed on Stels, Stel, SOS, hõlla, cookster, jobu, mingi hiirepiu või hiireviu oli ka ja saara, kiišu, tigru. Mul on brünetid lainelised juuksed, hallikas-sinised silmad, keskmine keha ehitus. Mingi 156cm olen pikk vist :D. Siis hobid on laulmine, näitlemine ja tantsimine. Sünnipäev on 2. augustil . Vahel ajan mingit kahtlast juttu ja kui igav on siis lihtsalt hakkan suvakat tekti panema (mitte vasakule) . Tegelikult tahaks ka Nicki aga kui teda ei saa siis Joe.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeReede Dets 04, 2009 11:17 pm

Sorry aga Nick läheb Ashleyle:D
Aga jutt tuleb siis kui ma Kevinile kellegi saan;)
Stella ma teen sind vanemaks kui võib;)Umbes 18,Sobib vä?
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeLaup Dets 05, 2009 2:01 pm

Sobib, sobib.
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeLaup Dets 05, 2009 3:39 pm

Eks ma ka siis kirjuta siia endast midagi... ja olen selles juttus sees. :)

Mu nimeks on siis Kristine. Hüüdnimedeks on siis Krissu, Kissu, Kiisu. Ma olen umbes 170 cm pikk, mul on brünetid juuksed, keskmise keha ehitusega, hallikas-sinised silmad. Hobideks on tantsimine. Sünnipäev on 23. nov. Olen 16 aastane(Kui vaja võid mu vanemaks ka teha)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeLaup Dets 05, 2009 3:43 pm

Tsau , tahaks ka jutu sisse. :)

Nimi on Moonika :D Hüüdnimed: Monsa, Monza, Montsa, Monts , Monna. Olen 165 pikk , poole kaelani pruunikas mustad juuksed. Ja hobiteks on tavaliselt laulmine tantsimine & järjeka kirjutamine, mida ma pole eriti netti pannud :D
Sünna on 13 detsember. 13 olen veel. :)
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeLaup Dets 05, 2009 11:04 pm

Siin on tutvustused kes on järjekas sees:D
Järjekas peaks täna või homme tulema...Pean mainima et esimene järjekas tuleb:)

Tutvustus...

Peategelane:
Hayden Ashley hüüdnimeks on ash ja vanus on 16.Välimus pikad blondid juuksed,
sinised silmad ja keskmise keha ehitusega.Hobideks on laulmine ja tantsimine
mida ta lausa armastan.Lemmik bänd on tal Jonas Brothers,kõige rohkem meeldib bändist
Nick... ema arvab et ta midagi muud ei tee kui ainult kuulab nende muusikat

Ashley õde Moonika hüüdnimi monza,vanus 13.Välimus poole kaelani pruunikas mustad
juuksed ja kehaehitus peenike.


Parim sõbranna:
Stella hüüdnimi Stels ja vanus 18.Välimus pruunid lainelised juuksed,hallikas-sinised silmad
ja keskmise keha ehitusega.Hobideks on tal laulmine,näitlemine ja tantsimine.Tal on samuti lemmik bänd
Jonas Brothers,kõige rohkem meeldib bändist Joe.Õdesid,vendi pole.

teine parim sõber:

Kristiine hüüdnimi krissu ja vanus 20.Välimus pruunid juuksed,hallikas-sinised silmad ja keskmise keha
ehitusega.Hobideks on tantsimine.Lemmik bänd on Jonas Brothers,kõige rohkem meeldib talle bändist
Kevin.

Jonas Brothers

Nicholas jerry Jonas kutsutakse Nickyks hüüdnimi N.J,vanus 17.Välimus tumepruunid
lühikesed lokkis juuksed ja pruunid silmad.Laulab ja mängib kitarri,klaverit,trumme bändis
Jonas Brothers.Tal on kolm venda Kevin,Joe ja Frankie.Ema ja isa on Denise ja Paul Kevin Jonas.

Joseph adam jonas kutsutakse Joeks hüüdnimi mr.danger,vanus 20.
Välimus tumepruunid lühikesed sirged juuksed ja pruunid silmad.Laulab bändis Jonas Brothers.
Tal on kolm venda Kevin,Nick ja Frankie.Ema ja isa on Denise ja Paul Kevin Jonas

Paul Kevin Jonas II (jr). kutsutakse Keviniks hüüdnimi Kev. vanus 22.
Välimus tumepruunid lühikesed lokkis juuksed ja pruunid silmad.Mängib kitarri bändis
Jonas Brothers.Tal on kolm venda Joe,Nick ja Frankie.Ema ja isa on Denise ja Paul Kevin Jonas

Pärast poole võib juttu tulla Selena Gomez:D[b]


Viimati muutis seda Vicka (Püh Dets 20, 2009 12:20 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimePüh Dets 06, 2009 12:09 am

Sorry et lühike tuli:S
Aga öelge kas on mõtet edasi teha või pole mõtet...

Esimene osa siisXD

Ärkasin oma õe karjumise peale. " Ashley ärka ruttu" karjus Monza.Keerasin teise külje ja panin pea padja alla.
" ASHLEY ÄRKA" Karjus ta mu kõrva ääres. " Mida" Küsisin ma ja vaatasin talle otsa. " Vaata aknast välja" Ütles ta.
Ajasin ennast vaevu voodist üles ja jalutasin akna juurde.Nägin kõrvalmaja juures limusiini ja suur mees tuli välja.
Vaatasin hoolikamalt see oli Big Rob.Ta avas ukse ja sealt tulid välja Denise,Paul,Kevin,Joe,Nick,Frankie ja Elvis (nende koer).
Ma pidin ehmatusest pikali kukkuma.Mina suurim fänn neil ja nüüd nad elavad mul kõrval majas.Ma pean Stellale ja Krissule
helistama. " Jaa" Ütles Stells uniselt. " Stells ärka üles ja jookse ruttu minu juurde" Karjusin ma. " Miks" Küsis ta. " No ma vaatan
praegu aknast välja ja mu kõrval majas elavad JONASED" Karjusin viimast sõna. " MIDA" Karjus Stells minuga koos. " Helista
Krissule ja tulge siia" Ütlesin ma ja lõpetasin kõne.Läksin vannituppa pesema seal kulus umbes 10 minutit (Minu uus rekord).
Riietasin ennast ilusad tumesinised teksad ja kollase litritega pluusi.Jooksin alla kui kuulsin uksekella.Läksin avasin ukse
ja seal olid....
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimePüh Dets 06, 2009 11:37 am

Tundub hea... kirjuta edasi!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimePüh Dets 06, 2009 11:38 am

Hea algus, kuigi lühike aga suv see :D.
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimePüh Dets 06, 2009 11:38 am

Ma vist arvan, kes seal olid :D
Aga UUUUT ! Ülihea !
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimePüh Dets 06, 2009 10:47 pm

Tänan kõigile kes loevad:D

Niisiis teine osa:)
Läksin avasin ukse ja seal olid...
Nick,Joe ja Kevin.Ma ehmatasin täiega ära. " Tere" Ütlesin ma. " Tere me tulime naabritega tutvuma" Ütles Joe.Noogutasin ja kutsusin
nad sisse. " Soovite juua või süüa" Küsisin ma ise pea külmkapis. " Ei pole vaja...Me unustasime ennast tutvustada mina olen..." Hakkas
Nick ütlema kui katkestasin teda. " Ma tean kes te olete" Ütlesin ma. " Fänn siis jah" Küsis Kevin. " Jep...Ashley olen" Ütlesin ma.Kuulsin uksekella.
" Oodake ma lähen vaatan" Ütlesin ma ja jooksin koridorri.Ukse taga oli Stells ja Krissu. " Hey" Ütlesin ma ja kutsusin neid edasi. " Tulge kööki ja
vaadake kes seal on" Ütlesin ma ja lohistasin nad kööki. " Hey poisid need on Stella ja Kristiine" Tutvustasin sõbrannasid. " Ash kas saame kuue silma
all rääkida" Küsis Stells. " Ikka...vabandage" Ütlesin ma ja läksime koridorri. " Mida nad siin teevad" Küsis krissu. " Eem nad tulid naabritega tutvuma"
Ütlesin ma.Rääkisime veel tükk aega kui Nick segas. " Ashley kuule kui me segame teid me võime minema hakata" Ütles Nick. " Te ei sega aga kui tahate
me võime välja minna" Ütlesin ma ja lootes et ta on nõus. " Ikka aga me käime ennem kodust läbi" Ütles Nick.Poisid läksid oma koju ja meie jooksime
minu tuppa üles. " Mida me selga paneme" Küsis krissu. " Ega me moeshowle lähe me lähme lihtsalt jalutama" Ütlesin ma ja haarasin oma nahkjaki.
Läksime alla koridorri ja panime tossud jalga.Saime uksest samal ajal välja kui poisid.Läksime parki jalutama.Poistel hakkas igav ja nad hakkasid
meid kiusama.Nick kõdidas mind,Kevin ajas Krissut taga ja Joe keerutas Stellat.Lõpuks kui sain Nicky haardest lahti pistsin ma jooksu.Jõutsin natuke
joosta kui ma komistasin ja käpuli käisin. " Pagan" Ütlesin ma ja hakkasin südamest naerma.Teised jooksid minu juurde. " Ash kas kõik korras" Küsis
Joe. " Jah" Ütlesin ma ja hingasin sügavalt välja.Nick aitas mind püsti.Saime vaevu jalutada 15 mintsa kui Joe hakkas vinguma et tal on kõht tühi.
Läksime siis tagasi minu poole kuna poistel oli maja lukus.Hakkasime Krissu ja Stellaga pannkooke tegema kui Joe tuli kööki et võttis peotäie jahu
ja visata Stellale näkku.Stella muidugi viskas vastu kuid see tabas hoopis Nicky.Nick viskas Stellat ja see tabas mind.Nii areneski jahusõda.Lõpuks
kui jahu otsa sai hakkasime me süüa tegema ja poisid koristasid.Lõpuks kui söök valmis sai kattis Stells laua.Krissu viis söögi lauale.Hakkasin
samuti söögitoa poole liikuma kui komistasin ja kukkusin.Ehmatusest avasin oma silmad ja märkasin et keegi oli mind kinni püüdnud.
Nägin et see oli...

Kes püüdis Ashley kinni?Selle saate teada järgmises osas:D
Aga kindlasti öelge kas on mõtet jätkata
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Dets 07, 2009 2:01 pm

muidug on mõtet jätkata. vägaväga meeldib.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Dets 07, 2009 3:28 pm

Niisiis lisasin uue osa

Stels:Thanksu:D

Aga jah kolmas osa...Hoiatan igav osa tuli:S


Nägin et see oli Nick.Ta naeratas mulle mille tõttu ma kohe sulasin. " Sa peaksid ettevaatlikum olema" ütles ta.
" Eks ma üritan" Ütlesin talle naeradades,kuigi ma teatsin et selle lubaduse andmisel polnud mõtet ma võin niisama ka pikali käia.
Läksime lauda sööma. " Kuule ma mõtlesin et homme võiks kokku saada ja minna kinno" küsis Nick lootusrikkalt.Ma ei suutnud vastata
kuna mu pilk kinnitus tema silmadele.Sinna võis lausa uppuda,ma kadestasin Nicky silmi need olid nii ilusad. " Eeem Ashley maa kutsub
sind" Ütles Nick ja vehkis käega mu silmade ees. " Mida" Ütlesin ma kui ma oma muulist välja tulin.Teised hakkasid naerma mu üle.
" Ma küsisin kas sa homme tahaksid minuga kinno tulla" Küsis Nick uuesti. " Ikka,muidugi,jah" Ütlesin talle mitu sõna korraga.Ta hakkas
naerma. " Ühest sõnast oleks piisand" Ütles ta.Söödud saime palusid poisid mul neile maja tutvustada.Niisiis jalutasime mööda koridorre
ja näitasin igat tuba välja arvatud minu oma. " Aga kus sinu tuba on" Küsis Kevin. " Eem seda pole vaja näha" Ütlesin ma ja hakkasin treppist
alla minema kui äkki üks kättepaar minust kinni haaras muidugi ole see Joe. " Miks sa närvitsed" Küsis ta. " Ma ei närvitse" Valetasin ma mida
ma ise ka ei uskunud. " Okei näita oma tuba siis" Ütles Joe. " Ma ei pea näitama teile midagi" Ütlesin ma pahaselt.Kevin pööritas silmi.
" Kui jube su tuba ikka võib olla" Küsis ta. " No ikka on" Ütlesin ma.Poisid vahetasid pilke. " Stella kus Ashley tuba on" Küsis Joe Stellalt.
" Eem seal" Ütles ta ja näitas minu toa ukse peale.Poisid hakkasid sinna poole minema kui ma astusin ette. " Ainult üle minu laiba" Ütlesin
ma hoiatavalt.Teised naersid mu üle ja läksid edasi.Joe avas minu toa ukse ja jäi seda suu ammuli vaatama.Mina peitsin oma näo kättesse
ja punastasin.Ma kartsin selle pärast neid oma tuppa lasta kuna mul on igal seinal nende plakat ja suurelt kirjutatud seinale " I Love u Nick,Joe and Kevin"
Issand kui mark. " Whoa" Suutis ainult Kevin öelda.


Kommige mida arvate:D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Dets 07, 2009 3:45 pm

issand kui hea osa ! meeldis ja kindlasti jätka.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Dets 07, 2009 8:00 pm

Mul täna kirjutamis tuju:DKui mul viitsimist kirjutan täna uue osa,kui ei siis saate homme:)
Stels:Thanksu...

4osa...[b]

Nagu näha oled sa meie suur fänn" Ütles Nick naeradades.Võtsin käed näo eest ära ja vaatasin Nicky. " Te peaksite Stella ja Krissu
tuba nägema" Ütlesin ma.Kevin kergitas kulmu. " Neil on jubedam vä" Küsis ta. " Hullem küll kui mul" Ütlesin ma ja läksin alla kööki.
Võtsin klaasi ja segumahla.Jõin ühe klaasi,teise ja kolmanda mul oli nii suur janu nagu ma poleks sada aastat juua saanud.
Rääkisime poistega pikalt kuni nad pidid koju minema.Stella ja Krissu jäid minu poole kuna nad ei viitsinud koju minna.
Läksime üles minu tuppa ja rääkisime kõigest.Lõpuks oli kell 1.13 otsustasime magama minna.Hommikul tuntsin kuidas midagi märga
lendas mulle näkku olin paugupealt ärkvel.Nägin kuidas Stella ja Krissu kõhud kõveras naersid.Mina ei naernud kuna mul oli
nii hea uni. " Miks te nii tegite" Küsisin jonnakalt. " Nick oli tund tagasi ukse taga ja palus sul tunni aja pärast välja minna" Ütles Stells
Kui ma Nicky nime kuulsin ärkasin ma kohe üles ja jooksin vannituppa.Kuulsin kuidas Stella ja Krissu ütlesid koos " Armunud" .Püstitasin
uue rekordi see kord läks pesemisele ainult 5 mintsa.Jooksin tagasi oma tuppa ja sealt otse karderoobi.Leitsin oma lühikesed roosad
püksid ja musta lühikeste käistega pluusi.Toppisin ruttu riidesse ja jooksin tagasi vannituppa.Kuivatasin fööniga ruttu juuksed ära ja
tegin kiire meigi ja olingi valmis minema.Läksin tagasi oma tuppa kus mind ootasid Stella ja Krissu.Kui nad mind nägid jäi neil
mõlemal suu lahti. " Mida" Küsisin ma. " Ei midagi" Ütles Stella ja hakkas alla minema.Järgnesin neile.Sain treppist alla kui koridorris
ootas mind...

Sorry et lühike tuli...
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Dets 07, 2009 8:11 pm

issand kui jube !





_____________________

Jubedalt hea , ma mõtlesin !
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Dets 07, 2009 8:13 pm

monza ma alguss nagu midaasja see onniihea ju ja siis lugeis lõpuni :D. Vägaheaa!
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Dets 07, 2009 8:14 pm

Thanks kõigile:D:D:D
Üritan täna uue osa teha...
Aga kindlasti öelge kui kuskil viga sees või ei meeldi:)
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Dets 07, 2009 8:16 pm

Stels , ma ei ütle ühegi jutu kohta jube , kus on mu lemmik kuulsus seees :D

Vicka ikka ütlen. :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Dets 07, 2009 8:18 pm

''Blablala''ütles tüdruk seda. Et peale neid märke on väike täht, see oli minu iga ka algul .
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Dets 07, 2009 8:48 pm

HEY...
Niisiis

Stels:Thanksu

monza:Thanks sullegi

5osa siis:D


Sain treppist alla kui koridorris ootas mind Nick käes punt punaseid roose.Ma lausa särasin kui ma teda nägin.Ma läksin ja võtsin
lilled vastu ja kallistasin teda. " Aitäh" Sosistasin ma talle kõrva.Ta noogutas. " Stella kas sa palun paneksid need vaasi" Küsisin ma
ja naeratasin tüdrukule. " Ikka,teie nüüd minge" Ütles Stells ja pilgutas silma.Hakkasin naerma. " Okei tsau kui midagi vaja helistage"
Ütlesin ma.Läksime Nickyga koos kinno.Ta valis armastusromaani välja.Vaatasime filmi ma isegi nutsin.Kui film läbi sai läksime Nickyga
parki jalutama.Järsku hakkas mul külm ja ma värisesin. " Külm" Küsis Nick.noogutasin vaikselt.Nick võttis oma jakki ja pani selle
mu õlgadele.Meie näod olid liiga ligidal.Ma jõutsin vaevu silmi pilgutada kui ma tuntsin tema kuumi huuli enda omade vastas.
Ta suudles mind vaikselt kuid armastusega.Lõpuks ta lõpetas ja vaatas mulle silma. " Sorry" Ütles ta ja jalutas oma koju.Ma jäin
talle järele.Mis juhtus?Kas mina tegin midagi valesti?.Need küsimused painasid mind tükk aega.Läksin oma koju ja otse oma tuppa.
Istusin vaikselt voodis kuni uksele koputati. " Sisse" Ütlesin vaikselt.Stella ja Krissu tulid uksest sisse. " Hey" Ütlesid nad koos.
" Mis juhtus" Küsis Stella kui ta nägi mu mureliku nägu. " Midagi" Ütlesin ma ja vaatasin maha. " Mida Nick tegi" Küsis Krissu kurjalt.
" Ta suudles mind kuid lõpetas ja ütles " Sorry" ja lahkus minu juurest" Ütlesin neile kurvalt.Kuulsin alt uksekella.Ohkasin ja jooksin
alla ust avama.Ukse taga oli Nick kes tuli kohe uksest sisse ja suudles mind.Järsku oli kõik must...


Sorry see vist tuli lühem kui teised...
Aga kindlasti öelge kui midagi ei meeldi!!!!!!!!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Dets 07, 2009 8:51 pm

Heaa !
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Dets 07, 2009 9:09 pm

normaaalne :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Sponsored content




One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 8 Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -