Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Kissu
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Ashley
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Alice-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
KriSsu-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Vicky
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
sandra--
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Kels
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Pirks(#)
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
--kiisu-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor Teade
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeKolm Dets 09, 2009 3:39 pm

issand jumal , mina jälle :D
Koom õde Ashil :D

Still ülihea , kuid osad võiksid pikemad olla, sest ma suren juba uudishimust , mis järgmises osas on .
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeKolm Dets 09, 2009 4:26 pm

okei siis lisasin uue osa:D
Vb saate täna uue osa vb homme...

13 Osa...

Mõne aja pärast tulid teised samuti elutuppa taldrikud käes.Vaatasin siis mida nad söövad...Kartulisalat.
Jooksin kohe kööki süüa võtma.Võtsin kohe kõige suurema taldriku ja panin sinna nii palju salatit kui mahub.
Läksin tagasi elutuppa ja istusin diivanile.Stells,Krissu ja Monza vaatasid mind imelikult. " Mida" küsisin ma
täissuuga.Teised hakkasid naerma. " Kuulge teeme tüdrukuteõhtu" küsis Monza.Mina loomulikult olin nõus ja noogutasin.
Vaatasime Monzaga Stellale ja Krissule otsa.Tegime Monzaga koos kutsikasilmi. " Okei teeme siis" ütles Stells. " Okei
mina sätin siin toon tekid,padjad ja mis veel vaja" ütles Monza ruttu. " Mina lähen poodi" ütlesin ruttu. " Mina otsin filmi välja"
ütles Stels.Krissu ohkas ja ütles siis." Mina lähen Ahleyga kaasa" ütles Krissu ja vedas mind koridorri.Läksime koos poodi
ostsime igasuguseid snäkke,magusad ja karastusjooke.Hakkasime kodu poole minema kui Nick,Joe ja Kevin vastu tulid.
" Kas te lähete reisile vä" küsis Joe. " Eip meil tuleb tüdrukute õhtu" ütlesin ma ja näitsin neile keelt.Läksime Krissuga edasi
kui Joe meid hõikas. " Kas meie ka võime tulla" küsis ta. " Eem ma ei teadnudki et sa tüdruk oled" ütles Krissu ja üritas tõsist
nägu teha. " Ei see on ainult minu,Krissu,Stella ja Monza päev" ütlesin ma ja vedasin Krissu ära sealt. " Thanks" ütles Krissu.
" Miks" küsisin ma segaduses. " Kevin hakkas kutsikasilmi tegama ja ma poleks suutnud EI öelda" ütles Krissu.Läksime naerdes koju.
Kui sisse saime jooksis Monza tekkidega alla. " Hey" ütles ta ja jooksis elutuppa.Meie Krissuga läksime kööki et maiustused ja snäkkid
kaussi panna.Võtsime neli klaasi ja 2 suurt kokat kaasa.Viisime kõik elutoa lauale.Lõpuks sai kell 20.00 ja Stells hakkas filmi otsima.
" Oh,oh" ütles Stells. " Vaatame esmalt " Lohista mind põrgusse" " Pakkus ta variandi.Noogutasime kõik korraga ja hakkasime koos filmi
vaatama.Lõpuks kui film lõppes oli kell 21.45.Mina läksin veel snäkke tooma ja Stella otsis filmi. " Vaatame nüüd " another cinderella story" "
pakkus Stells.Noogutasime kõik koos uuesti.Vaatasime filmi lõpuni oli kell 23.05. " Okei lähme kõik koos minu tuppa magama mul kõige suurem
voodi" hõikasin ma ja jooksin ruttu ülesse.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeKolm Dets 09, 2009 6:19 pm

Uauu, vägaväga meeldis :D.
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeKolm Dets 09, 2009 7:01 pm

Ohsaa :D Ma polnudki juhe :D
Ei ,jubedalt hea juttt ! Laaavin !; **
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 9:53 pm

Sorry et lühike tuli kuid mul polnud mõtteid:D

14 Osa...

Rääkisime mingi tund aega juttu kui kuulsime koputamist.Me kõik ehmatasime püsti. " Kes alla läheb" küsisin ma.Kõik vaatasid minu poole.
" Mhh...Miks mina" vingusin ma. " Sina oled kõige julgem" ütles Krissu. " Aga sina oled kõige vanem" õigustasin ma. " Okei teeme kääre-paberit-kivi"
ütles Stella.Teised panid kivi ja mina panin käärid. " Pagan" pomisesin ma.Ohkasin ja jalutasin treppist alla.Võtsin igaksjuhuks pesapalli kurika ka
kaasa.Keegi koputas uuesti.Tegin ukse lukust lahti " Sisse" karjusin ma.Tõstsin kurika kõrgemale et virutada saaks.Sisse tuli
Nick.Me mõlemad karjusime koos. " Issand Ash pane see kohe käest" ütles Nick.Mul kukkus kohe kurikas käest.Kallistasin ruttu
Nicky. " Sorry" ütlesin talle.Istusime koos elutoas ja rääkisime juttu. " Ash" hõikas Monza ülevalt. " Elutoas" hõikasin ma.
Teised tulid alla vaatama. " Okei sa üritasid Nicky tappa" küsis Stels.Hakkasime kõik koos naerma. " Okei ma tulin teile ütlema et
me lahkume homme kell 4" ütles ta.Nick hakkas lahkuma kuid ennem suudles ja kallistas mind. " Homme näeme" ütles Nick ja lahkus.
Läksime magama.Ärkasin kõige esimesena üles.Läksin vannituppa ja sättisin ennast.Vaatasin kella.Kell oli alles 9.04. Issand
ma ärkasin täna nii vara.Läksin alla süüa tegema.Tegin pannkooke kuna muud ma teha ei viitsinud.Teised tuli samuti alla.
Saime söödud läksime telekat vaatama.Mul telefon helises vaatasin kes on.Joe. " Jep" vastasin ma. " Hey pange valmis ennast me tuleme
kella 3 järgi teile" ütles Joe. " Okei" ütlesin ma ja lõpetasin kõne.Ütlesin teistele samuti ja jooksime üles et teised riided selga panna.
Läksime Monzaga kohvritega alla kui uksekell käis.Tegin ukse lahti ja seal seisis Big Rob.Andsime oma kohvrid tema kätte
ja mina jooksin tagasi oma tuppa et telefon võtta.Läksin alla kui keegi....
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 10:02 pm

Täieega heaa.
Uuut osa rutturuttu, ala paremaks läheb <3<3<3 !!!
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 10:05 pm

Ülihea.
Tahaks kähku uut .
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 10:08 pm

Stels:Thanks:)

Monza:Aitäh

Ma üritan täna teha kuid ei tea kas jõuan kui ei jõua teen homme hommikul 2 osa valmis:D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 10:11 pm

hommikul ?? mis kell umbes? :D
võiksid täna jõuda.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 10:21 pm

Okei Stels ma tegin täna veel ühe osa:D

15 Osa:D

Läksin alla kui keegi mind õhku tõstis.Hakkasin kiljuma. " Pane mind maha!Appi" karjusin ma.Vaatasin alla ja nägin et see
oli Joe. " JOE..." karjusin ma täiest kõrist.Teised jooksid tuppa ja nad nägid et Joe hoiab mind kinni.Teised naersid minu üle
kui mina mitte.Ma vihkan kõrgust. " Joe kui sa mind kohe maha ei pane ma ei räägi sinuga mitte kunagi" ütlesin ma. " Räägid küll"
Ütles Joe. " Üks...Kaks...kolm ja ma ei räägi nüüd enam kunagi sinuga" ütlesin ma ja solvusin tema peale. " Räägid küll Ash" ütles
Joe ja lootis et ma vaidlema hakkan.Kuid ei ma hoitsin oma lubadust ja ei räägi enam temaga. " Ash" küsis Joe.Olin ikka vait.Joe
pani mind maha ja vaatas mulle otsa.Lükkasin ta tee pealt eest ja jooksin oma tuppa.Võtsin oma mp3 ja läksin alla. " Kas lähme
Nick" küsisin ma.Nick noogutas ja võttis mu käest kinni.Läksime välja ja istusime limusiini. " Ash kuule kas sa meiega laulda tahad"
küsis Joe.Olin vait ja uurisin oma telefoni.Joe ainult ohkas ja võttis oma turvavöö lahti. " Ash kui sa minuga rääkima ei hakka
hüppan ma autost välja" ütles Joe ja läks autoukse juurde.Vaatasin talle otsa ja uurisin uuesti oma telefoni. " Ma hüppan" ütles Joe.
Ohkasin ja uurisin oma telefoni edasi.Joe tuli minu juurde. " Kui sa minuga ei räägi siis ma suudlen sind" ütles Joe.Pööritasin silmi
ja läksin Nicky kaissu.Siis tundsin kuidas keegi mulle lähemale tuleb.Tegin ruttu silmad lahti ja nägin et Joe on ainult mõne
sentimeetri kaugusel. " NICK" karjusin ma.Nick tegi samuti ruttu silmad lahti. " Mis juhtus" küsis ta. " Joe" ütlesin ma.Nick vaatas
kurjalt Joele otsa.Mina ainult näitasin talle keelt.Joe hakkas kutsikasilmi tegema. " Okei Joe andestan aga ainult siis kui sa enam
nii ei tee" ütlesin ma.Joe noogutas ja kallistas mind.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 10:24 pm

Niiheaa osaa!
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 10:26 pm

Kuidas sul nii head mõtted on ? :)
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 10:32 pm

Ei ole juu....
Ma lihtsalt panen midagi kokku...
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 10:49 pm

Sa paned enda vägahead mõtted kokku, tulebki ideaalne.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 10:51 pm

Okei,okei

Panen siis veel ühe osa ülesse...Stels sa tahtsid pikemat osa nüüd saidki:D

16 Osa:D

Rääkisime terve tee kuni jõutsime lennujaama.Oigasin kui nägin et poistel on eralennuk ja turvamehed. " Ühtegi fänni ega ohtu pole
ja teile on vaja 15 turvameest" küsisin ma. " Iial ei või teda" ütles Kevin.Läksime lennukisse.Mina läksin kohe ja istusin toolile.
Niigi ma vihkasin kõrgust ja nüüd ma pean veel lendama kah veel.10 minuti pärast hakkas lennuk liikuma. " Ash äkki sa laseks
käepidemest lahti sa lõhud selle ära muidu" ütles Monza.Ehmatasin ja lasin sellest kohe lahti.Nick istus minu kõrvale ja hoidis
mu käest kinni.Naeratasin talle mille peale ta kohe vastas.Vaatasin aknast välja ja oigasin. " Mis on" küsis Nick muretsedes.
" Ma vihkan kõrgust" ütlesin ma. " Lähme minu tuppa" ütles Nick ja tõmbas mind toolilt püsti.Jalutasime tema toani ja läksime sisse.
Istusime voodil ja rääkisime kõike.Meid katkestas koputamine uksele. " Sisse" ütles Nick.Sisse astus Joe. " Kuulge me peame istuma
minema me hakkame maanduma" ütles ta ja lahkus.Läksime Nickyga taas istuma.Tundsin kuidas lennuk maanduma hakkas.
Lõpuks tundsin kuidas lennuki rattad vastu maad põrkasid.Lõpuks kui meid maha lasti ootas meid lennujaamas jälle limusiin.
" Kas teil muud sõidukit pole vä" küsisin ma. " On aga see on kõige suurem" ütles Joe ja istus autosse.Rääkisime juttu kuni jõutsime
hotelli.Saime toad nii et mina ja Nick,Joe ja Stella,Krissu ja Kevin.Monza sai oma toa kuna ta tahtis.Viisime asjad ruumidesse ja
läksime kontsertimajja.Poisid rääkisid laval kui meie istusime lava ees toolidel. " Ash tule siia" hõikas Nick.Jooksin siis lavale.
Nad rääkisid oma plaani ära. " Eii mina ei kavatse teiega laulda" ütlesin ma kindlalt. " No pliis" ütles Nick. " EI" ütlesin ma.
" Pliis" ütles nüüd Joe.Raputasin pead. " Palun" ütles Kevin. " Ei" ütlesin uuesti.Poisid vaatasid üksteisele otsa ja noogutasid.
Nüüd vaatasid nad mulle otsa ja hakkasid kutsikasilmi tegema. " PLIIS" ütlesid nad kõik koos.Oigasin kuna ma kindlasti ei saa
Eid öelda. " Te olete nüüd mulle kõvasti võlgu" ütlesin ma. " JESS" karjusid nad kolmekesi.Harjutasime koos When you look me in the eyes.
Poisid pidid laulma ennem paranoidi ja That's just a way we roll ära. " Täna laulab meiega koos üks väga tähtis tüdruk" Hõikas
Nick. " Ash tule lavale" hõikas nüüd Joe.Hingasin veel korra sisse ja läksin lavale.Surusin naeratuse näole ja kõndisin Nicky kõrvale.
Laulsime laulu ära. " Aitäh teile kõigile" karjusin ma mikrofoni ja lahkusin lavalt poisid minu kannult.Läksime lava taha kui ma....
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 10:55 pm

Still meeldib !
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 11:18 pm

Stella said uue ja pika,pika osa:D
Edu lugemisel...Ennem homset ei saa:D

17 Osa...

Läksime lava taha kui ma juhtmete otsa kopertasin ja kõhuli lendasin. " Autch" ütlesin ma ja hakkasin naerma.Teised arvasid et
ma nutan. " Ash kõik saab korda ära nutta" ütles Nick. " Ma ei nuta ma naeran" suutsin ma läbi naeru öelda.Teised aitasid mind
püsti.Läksime riideruumi ja vahetasime riided ära.Saime hotelli kell 00.24.Läksin viskasin voodisse pikali ja Nick viskas minu
kõrvale. " Väsind" küsis ta. " Sa veel küsid" ütlesin ma ja sulgesin silmad.Ärkasin ülesse kell 11.26.Ma pole kunagi nii kaua maganud.
Läksin vannituppa ennast pesema.Istusin vannitoas tund aega.Lõpuks kuivatasin ja panin ennast riidesse.Kammisin juuksed ära
ja pesin hambad ära.Läksin tagasi magamistuppa.Nägin et kappi peal oli kiri. " Ash kui ärkad tule tuppa nr. 505" oli seal Nicky
käekirjaga kirjutatud.Naeratasin ja jooksin uksest välja.Läksin siis jooksuga sinna tuppa.Nägin et teised sõid seal ja neil oli
huvitav vestlus pooleli. " Hey mis teema" küsisin ma.Kõik võpatasid. " Hey jah me mõtlesime et äkki laulad täna ka meiega või
terve tuuri" küsis Nick.Mõtlesin tükk aega kui taipasin et nendega pole mõtet vaielda. " Okei" ütlesin ma ja ohkasin.
Rääkisime tükk aega kui mul tuli mõte. " Kuulge aga las Stella ka laulab tal julmalt hea lauluhääl" ütlesin ma.Joe näole tekkid
irve. " Eiiii mina ei laula" ütles Stels.Mina sõin nii kaua kui poisid palusid Stellat. " Okei,okei,okei ma laulan" ütles Stella alla andes.
" Jess" hõikasin ma poistega koos.Läksime limusiini et sõita järgmisesse riiki seekord New Yorki.Jõutsime paari tunniga kohale.
Sõitsime jälle limuga kontsertimajja.Harjutasime 2 tundi ja läksime Stellaga riideid vahetama.Ootasime Stellaga laa taga kuna poisid
meid hõikavad. " Täna laulab meiega kaks fantastilist tüdrukut" ütles Joe. " Ash ja Stels tulge" hõikas Nick.Kõndisime lavale mina
naeratasin juba julgelt ja lehvitasin kõigile.Stella ainult vaatas ringi silmad suured.Hakkasime laulma.Laul lõppes kui ma hõikasin
mikrofoni. " Tänan kõigile te olete fantastiline publik" ja lehvitasin kõigile.Kõndisime Stellaga lava taha ja kallistasime üksteist.
" Whoaa see oli lahe" ütles Stells. " Mis ma siis ütlesin" ütlesin naeratades.Kõndisime edasi kui kuulsime seljataga...
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 11:20 pm

Mega kiiresti lisad osasi .
Aga ikkagi vägahea.
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 11:22 pm

Nojah mul praegu mõteid palju ja ma satun hoogu kui mulle midagi meeldib teha:D

Aga thanks Monza:D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 11:23 pm

Sa oled kiirem kui masin o_O. Julm heaa!
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 11:24 pm

HaHa:D
20 minutiga uus osa:D
Thanks Stells
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 11:39 pm

Okei lisasin veel ühe osa:D

18 Osa...

Kõndisime edasi kui kuulsime seljataga kisa. " Need on Ash ja Stella kes laulavad koos Jonas brothersiga" ütles üks tüdruk.
Kõik tüdrukud hakkasid meid taga ajama me jooksime poiste riietusruumi kuna see oli kõige ligemal.Kui sisse sadasime olid poisid
ainult pikkade pükste väel. " Sorry...aga...tüdrukute...kari...ajas...meid...taga" ütlesin hingeldades.Joe hakkas naerma.Saatsin talle
kurja pilgu.Kuulsime kuidas sammud eemaldusid uksest.Tegime vaikselt ukse lahti ja jooksime oma riietus ruumi poole.Läksime
sisse ja lukustasime ukse.Seal olid Krissu ja Monza.Meid nähes hakkasid nad naerma.Me mõlemad Stellaga hingeldasime ja meie juuksed
olid sassis.Tegime ennast korda ja vahetasime riided.Lõpuks lahkusime kontserdimajast ja läksime hotelli. " Oeh Nick" ütlesin ma
ja viskasin voodisse pikali. " Kogu see päev kurnab mu ära" ütlesin talle.Ta naeratas mulle ja suudles mind. " Homme lähme
Miamisse" ütles Nick.Ohkasin ja sulgesin silmad.Jäin kohe magama.Hommikul ärkasin ennem Nicky.Läksin vannituppa ja pesin
ennast tund aega nagu eile.Kammisin ja kuivatasin juuksed ära.Pesin hambad ära ja tegin endale õrna meigi.Läksin tagasi
magamistuppa.Äratasin Nicky üles. " Nick...Äratus" ütlesin ma talle.Ta avas oma silmad ja naeratas mulle.Nick läks vannituppa
pesema ja riidesse panema.Tal läks vähem aega kui mul.Lõpuks läksime teiste juurde ja rääkisime tükk aega juttu.Mis me laval võiksime
teha...Mida laulda jne.Lõpuks oli kell 2 ja hakkasime taas asju kokku panema.Sõitsime limuga lennujaama ja sealt Miamisse.
Ennem kui me maanduma hakkasime vahetasin ma oma pikad püksid lühikeste pükste vastu ja panin lühikeste varukatega pluusi
selga.Lennuk maandus.Läksime välja ja seal oli tervekari fänne.Jonased andsid allkirju.Üks tüdruk pistis mulle ka vihiku nina alla.
Naeratasin ja kirjutasin siis.Lõpuks saime limusse ja sõitsime otse kontserti saali.Harjutasime laule ja tegime trikke.Lõpuks oli kell
8 ja hakkati fänne sisse laskma.Sättisin ennast valmis ja läksin lava taha seisma.Stella keeldus see kord laulmast.
" Ash tule lavale" hõikas Kevin.Jooksin lavale siis.Me laulsime ja tegime trikke.Me Nickyga vahepeal isegi tantsisime.
Läksin lavataha Stella ja Krissu juurde.Järsku haaras keegi mu pihast kinni...
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 11:43 pm

Topeltpost .


Aga sa ei pidanud täna enam uut osa lisama , aga eii ,võid veel lisada.
tahaks edasi lugeda !
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 11:44 pm

Sorry,Sorry:D

Igav oli:DVaatan kas jõuan veel:D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 11:46 pm

Okei . :)
Agaa , vahetpole kui ei jõua . :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Sponsored content




One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 8 Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -