Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_rcap 
Kissu
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_rcap 
Ashley
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_rcap 
Alice-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_rcap 
KriSsu-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_rcap 
Vicky
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_rcap 
sandra--
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_rcap 
Kels
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_rcap 
Pirks(#)
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_rcap 
--kiisu-
One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_lcapOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Voting_barOne thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor Teade
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeNelj Dets 10, 2009 11:56 pm

Okei rohkem ei suuda:D

19 osa...Tean et lühike tuli:D

Järsku haaras keegi mu pihast kinni.Ehmatasin ja keerasin ennast ringi.Ohkasin kergendunult kui nägin et see oli Nick.
" Sa ehmatasid mind" ütlesin ma ja kallistasin teda.Rääkisime juttu kui Joe tuli ja ütles et me võime minema hakata.Läksin
siis oma riietusruumi ja võtsin oma kohvri.Jooksin välja limusiini juurde.Big Rob haaras mu kohvrid ja pani pagasnikusse.
Istusin limusse.Rääkisime terve tee juttu.Kui hotelli jõutsime olid kõik väsinud peale minud. " Mis me nüüd teeme?Uh,uh,uh" küsisin
elevusest.Teised vaatasid mind imelikult. " Mida" küsisin ma. " Kuidas sa väsinud pole" küsis Nick ja haigutas.Kehhitasin õlgu ja jooksin
lifti juurde.Läksime meie tuppa kõik ja istusime maha ja mängisime kaarte.Lõpuks oli kell palju ja me läksime magama.Ärkasin
teistest hiljem.Läksin vannituppa ja tegin seal oma asjad ära.Siis jooksin teiste juurde kes maas monopoly mängisid. " Ma tahan
ka mängida" vingusin ma. " Järgmine mäng" ütles Joe.Noogutasin ja istusin Nicky kõrvale. " Täna kontsertit pole" küsisin ma.
Teised raputasid pead.Tänase päeva veetsime ringi vaadades.Õhtul kui tagasi hotelli jõutsime olid kõik läbi isegi mina.
Läksime varakult magama.Ärkasin Nickyga samal ajal ja naeratasime teineteisele.Kuulsime koputust uksele ja läksin vaatama
kes see on.Seal oli...
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeReede Dets 11, 2009 12:06 am

huvitava koha peal jätsid pooleli :S ,
aga okei , kannatan :)
Heaa !
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeReede Dets 11, 2009 8:42 am

Okei mu aju hakkas tööle:D

Juubel Happy B-day:D

20 Osa....


Seal oli Joe.Ta haaras mind õlale ja pistis jooksu.(Hea et ma eile õhtul riideid ei vahetanud)Joe jooksis liftini ja ruttu sisse.
Saime essale korrusele kui Joe jooksuga majast välja hakkas jooksma.Jõutsime basseini juurde." Joe sa ei tee seda" ütlesin talle
naerdes. " Kuna ma sind sisse visata ei tohi hüppan mina koos sinuga" ütles Joe ja hüppas vette.Ujusin pinnale ja nägin et
Joe tegi kurba nägu ja kattis kõrvad kättega kinni.Hakkasin naerma kuna ta arvas et ma hakkan karjuma.Läksime hotelli tagasi
ise veest tilkudes.Osad inimesed pahandasid meiega ja ütlesid et me peame korralikud olema.Meie ainult Joega naersime.
Läksin siis oma tuppa.Kui Nick mind nägi pidi ta naerukrampidesse surema.Ma vaatasin teda sellise pilguga varsti-sa-ei-ela.
Vahetasin riided ära.Panin lühikesed narmastega teksad ja kollase topi.Võtsin kapi pealt telefoni ja läksime Nickyga teiste juurde.
Stella ja Krissu pakkisid,Joe ja Kevin mängisid kaarte.Läksin siis üks tuba edasi Monza juurde.Ta ka pakkis asju. " Hey" ütlesin talle
uksepealt. " Hey jah" ütles ta.Nägin et Monzaon näost punane. " Oiioiii Monza miks sa punastad" küsisin ma.Ta vaatas mulle otsa ja
naeratas. " Noh ma kohtusin all basseini ääres Justin Bieberit" ütles ta.Näha oli et Monza hõljub pilvedes.Ohkasin ja jätsin ta sinna.
Läksin teiste juurde tagasi naerdes. " Mis sa naerad" küsis Kevin. " Monza hõljub pilvedes" ütlesin ma.Teised vaatasid segaduses mind.
" Noh ta kohtus basseini ääres Justin Bieberit" ütlesin ma.Lõpuks saime pakitud ja läksime alla.Monza nägi Justinit all välisukse juures.
" JUSTIN" karjus ta.Monza jooksis Justini juurde ja nad kallistasid.Panin tähele et nad vahetasid telefoni numbreid. " Monza" hõikasin ma.
Monza hakkas tulema kui Justin talle põsemusi tegi.Hakkasime naerma kuna Monza oli punane nagu peet.Istusime limusse ja sõitsime
lennujaama.Istusime lennukisse ja sellega sõitsime Londonisse.Rääkisime terve tee mis huvitavaid trikke või tantse me teeme.
Lõpuks saime mingi trikid ja tantsud kokku.Järsku helises Monza telefon.Ta vaatas telefoni ekraani ja tema silmad hakkasid särama.
" Justin helistab...tobu võta vastu" ütlesin ma.Monza jooksis taha poole rääkima.Tagasi tulles oli ta nii õnnelik et ta koperdas vaiba
ääre taha ja käis kõhuli. " Perekonna viga" ütlesin ma. " Tead Ash" ütles Monza.Ta tõusis püsti ja istus minu kõrvale. " Justin tahab
minuga kokku saada" ütles ta." Monza me ei lähe enam tagasi sinna poole" ütlesin talle. " Eii Justin tuleb Londonisse" ütles ta ja hüppas
oma tuppa.Ohkasin ja uurisin oma telefoni.Järsku....
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeReede Dets 11, 2009 12:18 pm

issand , sa tegid mu margi täis xD , aga pole hullu , väga tore, su aju töötab väga hästi .

Ma tahan kähkuuuut !
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeReede Dets 11, 2009 2:50 pm

keka tunnid tulevad meelde, head ajad, head ajad :D.
mulle meeldis hea !
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeReede Dets 11, 2009 6:44 pm

Sorry et lühike osa tuli:S

21 osa...

Järsku tuli mulle sõnum.Avasin ja nägin et selle oli saatnud Tanel. " Hey Ash pole ammu näinud,saame äkki kokku"
Ehmatasin ja jooksin Monza juurde.Keerasin ruttu ukse lukku ja läksin tema juurde." Monza" ütlesin ma ja nutsin oma noorema õe
õlal. " Ash mis juhtus" küsis ta murelikult. Näitasin talle seda sõnumit. " Kuidas ta välja sai?" küsis Monza.
3 aastat tagasi....(lühikokkuvõtte lihtsalt mis juhtus)
Me olime Taneliga paar.Me armastasime teineteist väga.Kuni ühel õhtul ta üritas mind vägistada.Ma sain sealt minema ja jooksin
koju.Me andsime ta politseile üles ja ta pandi vangi.
praegune aeg...
" Ma ei tea aga ma kardan" ütlesin ma.Rääkisin Monzaga kuni jäin tema tuppa magama.Ärkasin koputuse peale nägin et Monza
magas minu kõrval.Läksin peeglist mööda ja jäin seisma.Kõndisin uuesti peegli poole ja nägin ennast.Ma olin kohutav.Mu silmad
olid punased.Nick tuli sisse ja nägi mind. " Ash mis juhtus" küsis ta." Ei midagi" ütlesin ma. " Sa pead talle ütlema" ütles Monza kes
just ärkas. " Mida sa pead mulle rääkima" küsis Nick ja vaatas mulle otsa.Ohkasin ja kutsusin ta voodile istuma.Monza läks meie juurest
ära et meid kahekesi jätta.Rääkisin Nickyle jutu ära ja näitasin talle sõnumit.Nick kallistas mind ja lubas et keegi mulle liiga teha
ei saa.Läksime Nickyga teiste juurde. " Ash mis juhtus" küsis Stella. " Tanel" ütlesin vaikselt.Stella silmad läksid suureks.Stella teadis
samuti Taneli kohta nagu ka Krissu." Aga kuidas" küsis Stella.Kehhitasin õlgu.Tundsin et telefon väriseb taga taskus.Võtsin telefoni
kätte ja lugesin.Mu telefon kukkus maha.Kirjas oli....
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeReede Dets 11, 2009 6:47 pm

Miks sa piinad mindd??
niiheaa !
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeReede Dets 11, 2009 7:05 pm

Okei Stels ma enam ei piina sind:D

22Osa...

Kirjas oli:Ash ma tean et sa käid mingite poistega laulmas ega see sinu kättesaamist ei takkista...Tanel!
" MONZA" karjusin ma.Moonika jooksis turbo kiirusega minu poole.Näitasin talle maas lebavat telefoni.Ta luges selle ära ja ehmatas
samuti. " STELLA" karjus Monza.Järgmisena jooksid kohale Stella ja Krissu.Monza andis Stellale telefoni ja nad lugesid Krissuga seda koos.
" Stels mida ma teen" paanitsesin ma. " Ma ei tea" ütles Stella." Ma pean ära minema ennem kui ta kellegile haiget teeb" ütlesin ma.
" Kes peab ära minema" küsis Joe ja kõndis minu poole.Nähes minu mureliku nägu ja teiste paanikas nägu. " Mis juhtus" küsis nüüd Joe.
Stella viskas Joele telefoni. " Oota see kutt tahab sind ära viia vä" küsis Joe.Noogutasin ja klõbistasin küüni vastu lauda.
" KEVIN" karjus nüüd Joe.Kevin oli jooksuga kohal. " Mis põleb?Mis juhtus" küsis ta kiiresti.Joe andis telefoni Kevinile.Kevinil läksid
silmad suureks ja vaatas mulle otsa. " Mis karjumine siin on" küsis Nick.Me kõik vaatasime paanikas olles Nickyle otsa. " Mis juhtus" küsis
Nick.Kevin andis minu telefoni Nickyle.Nick luges ära ja vandus oma ette. " Me hakkame maanduma,palun istuge oma kohale ja kinnitage
turvavööd" ütles hääl kõlaris.Kui me maandusime väljusin ma kohe oma kohvritega ja andsin need Big Robile.Hüppasin limusse ja
kinnitasin turvavöö.Lähenesime ühele hotellile ja peatusime.Väljusime autost ja kõndisime hotelli sisse.Nägin tuttavat kuju.Ma silmitsesin tükk
aega teda kuni tema vaatas ka mind.Issand see on Tanel.Ta naeratas mulle ja kõndis ligemale. " Stella" ütlesin ma ja näitasin näpuga Taneli poole.
Stella oli ka ehmatanud ja togis Joed. " Joe...aita Tanel on siin" ütles Stella. " Tere Ash" ütles Tanel ja hakkas mind ära vedama.
" NICK" karjusin ma.Teised vaatasid minu poole ja jooksid järgi.Virutasin Tanelile kõhtu ja keskkohta.Võtsin oma telefoni ja helistasin politseisse.
Nad olid 5 minutiga kohal.Teised jõutsid järgi mulle.

Sorry et lühike tuli:D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeReede Dets 11, 2009 8:33 pm

Hah, ma oleks talle kohe peksa andnud. Aga hea osaa !
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeReede Dets 11, 2009 9:41 pm

ülihea .
Ja ma võin kihla vedada, et Tanelist poleks midagi järgi , kui ma tallle kallale läheksin , no , muidugi kasutan abivahendina haamrit või ahjuroopi :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeReede Dets 11, 2009 9:53 pm

Sa kasutaksid mind enda ahjuroobina :D.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeLaup Dets 12, 2009 11:19 pm

Hey:D

Sorry et varem ei teinud:)tegin pikema osa...

23Osa...

Istusin äärekivil ja nutsin." Ash kõik on korras,politsei viis Taneli ära" ütles Nick ja kallistas mind.Läksime tagasi hotelli.Teised nurusid et ma
nendega kaarte tuleks mängima kuid ma keeldusin.Läksin oma tuppa ja viskasin voodisse pikali.Nägin õudusunenägusid.Ärkasin karjumisega
üles. " Ash kas kõik korras" küsis Nick.Vaatasin Nicky poole ja kallistasin teda. " Jah ainult unenägu" ütlesin ma. " Mida sa nägid" küsis Nick.
" Mitte midagi erilist" ütlesin ma ja vaatasin maha. " No võreldes sellega et sa mind peksid ja karjusid" ütles Nick. " Ma peksin sind" küsisin ma.
Nick noogutas.Ohkasin ja alustasin rääkismist. " ma nägin unes et Tanel tuli tagasi ja tappis teid kõiki ära...Lõpuks tappis ta minu" ütlesin ma.
Nick kallistas mind ja suudles. " See on kõigest unenägu" ütles ta.Noogutasin ja viskasin tagasi pikali.Jäin Nicky kaissu magama.
Ärkasin kell 12 üles.Läksin vannituppa tegin oma toimetused ära ja läksin tagasi magamistuppa riietuma.
Lõpuks kui riides olin läksin ma teiste juurde.Nende tuba oli tühi.Võtsin telefoni ja helistasin Nickyle.Kutsub,kutsub ja kõne katkestati.
Ma ehmatasin et nendega juhtus midagi.Võtsin mobla ja helistasin Big Robile. " jah" ütles Big Rob. " Hey siin Ash" ütlesin ma.
" Jah preili" ütles ta. " Kas te teate kus Nick ja teised on" küsisin ma.Mu hääles oli selgesti kuulda paanikanoote.
" Eem ta läks poodi" ütles ta.Ohkasin rõõmust. " Aitäh" ütlesin ma ja katkestasin kõne.Jalutasin mööda koridorre ringi kui tagasi oma tuppa läksin.
Nägin et Nicky kitarr oli seal.Võtsin kitarri ja istusin voodile.Hakkasin laulma " Can't have you" .Suutsin nutma hakata. " Ash kas kõik korras" küsis Monza.
Ehmatasin ja vaatasin talle otsa. " Kaua sa siin oled olnud" küsisin ma. " Eem sellest ajast kui sa laulma hakkasid" ütles ta.
Monza istus minu kõrvale ja mõtles. " Ash teeme oma bändi ja kõik" ütles ta särades. " MIDA" karjusin ma. " Pliis sul on täiega hea hääl" ütles ta.
" Mõtlen selle üle" ütlesin ma. " Jess" ütles ta. " Okei nõus aasta pärast" ütlesin ma. " Miks" küsis ta. " Noh siis olen ma kooli lõpetanud ja ma saan
sulle koduõppe võtta" ütlesin ma. " Okei diil" ütles ta.Naersime ja rääkisime vanadest aegadest.Monza hakkas mõtlema.
" Ash" ütles ta. " jah" ütlesin ma talle vastu. " PALJU ÕNNE" karjus ta.Ohkasin kuna ma unustasin oma sünna ära.Täpsemalt on täna
23 juuli.Monza ulatas mulle kingituse.Naeratasin ta tegin lahti.Sealt vaatas vastu kena käekett.Sellel oli mitu südand küljes.
" Thanks Monza ma armastan seda" ütlesin ma talle.Kallistasime ja ta aitas selle mulle käepeale.Uks avanes ja sisse astusid teised.
" Hey mis teete" küsis Nick." Hey jah mulle tuli meelde et täna on minu sünna" ütlesin ma.Nick naeratas ja ta käsi oli selja taga.
Ta tuli minu ette ja naeratas.Ta andis mulle karbi kätte.Avasin karbi ja seal oli sõrmus. " See on lubaduse sõrmus et ma kunagi abiellun sinuga" ütles ta.
" Ohh Nick" ütlesin ma ja hakkasin nutma.Nick pani selle mulle sõrme ja kallistas mind.Teised tulid samuti sisse kingipakkid käes.
Kõik kallistasid mind.Hakkasin voodile istuma kuna ennem tõusin püsti kopertasin ma vaiba otsa ja kukkusin....



Öelge mis te arvate:D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimePüh Dets 13, 2009 12:20 am

isver kui armas õde ma olen ( aa ) , lausa eluparim juttu , kuid meenutab Gl1tz 'i järjekat rates , mõned kohad ainult, elabüle . :)
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimePüh Dets 13, 2009 11:19 am

Thanks Monza:D
Eem sa mõtled Silvia jutte vä?Ma ei tee nende järgi:D Aga muidu aitäh
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimePüh Dets 13, 2009 11:21 am

mhm .
Okei , :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimePüh Dets 13, 2009 5:29 pm

Mingi märk peab olema jutumäkide sees lõpus. Liisu ütleb sulle seda niikuidnii varsti, teda häirib see :D. Aga vägahea !
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimePüh Dets 13, 2009 6:27 pm

öö , ma tean, et ma pole mingi ütleja , eksole , aga mulle see ei meeldi.
1) Lause ehitus. Midagi vigast on seal.
2) Kirjavahemärgid. Ma saan aru, et oma tavalises arvutikeeles vms. kirjutad veidi reeglite vastu, aga jutu tehes peaks see paigas olema.
3) Kui jutumärkidele järgneb saatelause, siis saatelause algab väikese tähega ja kui jutumärkide sees on enne seda jutustav lause, siis seal lõpus on koma, mitte punkt.

Et siis, põhilised asjad mis häirivad. Ma väga loodan, et ma mingi erilise bitchina ei kõlanud, aga mulle ei meeldi. Sorry ! (:
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeTeis Dets 15, 2009 7:57 pm

Millal uut saab? :d
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeTeis Dets 15, 2009 8:08 pm

Hetkel ei tea:(Koolis nii palju asju teha...Iga päev 8tundi ja surmavad:D
Aga loodan et homme:)Oleneb kui väsinud ma olen
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeTeis Dets 15, 2009 8:08 pm

Mhh, tee tänaa!!!
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeTeis Dets 15, 2009 8:11 pm

Okei proovin aga karda et lühike tuleb:S
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeTeis Dets 15, 2009 8:28 pm

suva, peaaesi, et osa saab.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeTeis Dets 15, 2009 8:29 pm

Okei siin võib olla kirjavigasid.

24Osa...

kukkusin voodile. " Jumal tänatud" ütlesin ma.Teised hakkasid naerma minu üle.Turtsusin ise kah.Teised kinkisid peamiselt käekette,kaelakette ja
sõrmuseid. " Kuule sul on 2 tundi aega et end sättida" ütles Joe.Vaatasin talle segaduses otsa. " Noh hakka sättima" ütles Stella ja ajas poisid minema.
Otsisin kapist välja sinise kleidi ja sinised kõrge kontsaga kingad.Läksin vannituppa pesema.Kui pestud siis kuivatasin enda keha ja juuksed ära.
Panin riidesse ja hakkasin soengut tegema.Mõtlesin et täna teeks lokkid.Soeng tehtud tuleb ainult meik teha. " Ash me peame minema hakkama" hõikas
Stella.Tulin vannitoast välja. " Kas sobib?" küsisin ma.Stella ja Krissu noogutasid.Stels viskas mulle sinise käekoti kus mul oli mobla ja rahakott.
Läksime alla restorani. " Mis me siin teeme?" küsisin ma. " Sinu sünnipäeva üllatus" ütles Krissu ja vedas mind ühe laua juurde.
Krissu ja Stella istusid minu kõrvale." Eem kus poisid on ja Monza" küsisin ma. " Tere kõigile" hõikas Monza mikrofoni.Ta oli laval,Nick istus klaveri
taga,Joel ja Kevinil olid kitarrid. " Ma tahaksin selle laulu oma õele pühendada kellel on sünnipäev" ütles Monza ja hakkas laulma
" Appreciate" .Mul tikkusid pisarad silma. " PALJU ÕNNE ASH" hõikas Monza kui laul lõppes.Teised tulid minu juurde ja kallistasid mind.
Istusime lauas,sõime ja rääksisime juttu.Lõpuks oli kell palju ja me hakkasime oma tubade poole minema.
Ärkasin hommikul kõige varem üles ehk kell 8.36.Jooksin vannituppa pesema seal kulus mul 1 tund ja panin riidesse.Läksin tagasi magamistuppa
kui nägin et Nick ärkab ka üles. " Oi tere unekott" ütlesin talle ja naersin ta üle. " Juba üleval?" küsis Nick. " Ma juba ammu" ütlesin ma.
Pakkisime asju kuna täna olime viimast päeva Inglismaal.Seekord sõidame Prantsusmaale ehk Pariisi.
Nagu ikka sõitsime limusiiniga lennujaama eralennukile.Veab et see on viimane kontsert.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeTeis Dets 15, 2009 8:35 pm

aww,
väga hea .
Ma ütlen seda, et ma ei märka vigasi tavaliselt , kui need suured vead pole :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitimeTeis Dets 15, 2009 8:38 pm

haha, me mingi peame iga aasta pariisi vaatamisväärsusi õppima, ja siis mis seal on julmalt haige :D.
mulle meeldis!
Tagasi üles Go down
Sponsored content




One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!   One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA! - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

One thing is missing...It's love:D #46.VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 8 Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -