Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_lcapEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Voting_barEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_rcap 
Kissu
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_lcapEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Voting_barEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_rcap 
Ashley
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_lcapEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Voting_barEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_rcap 
Alice-
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_lcapEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Voting_barEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_rcap 
KriSsu-
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_lcapEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Voting_barEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_rcap 
Vicky
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_lcapEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Voting_barEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_rcap 
sandra--
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_lcapEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Voting_barEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_rcap 
Kels
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_lcapEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Voting_barEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_rcap 
Pirks(#)
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_lcapEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Voting_barEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_rcap 
--kiisu-
Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_lcapEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Voting_barEt siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Autor Teade
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vide
PostitaminePealkiri: Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]   Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeEsm Juul 18, 2011 7:00 pm

ma tahaks kirjutada one-shoti võinii,kuid mõtteid pole niiet :D
Ma panen mingid punktid kirja,mida umbes ootaksin teie käest.Jahm teie,teie räägite mulle mida te ootate ja millist one-shoti te sooviksite ning mina üritan vähemalt kuu aja jooksul selle kokku meisterdada *facepalm* Üpriski kaua,kuid siiski :D Mul on vaja ideaalset laulu ka,mis sobiks kindlalt kokku,mis ma kirjutan Wink


  • Kelle pov-es :) See nüüd oleneb,kas soovite et peategelane oleks tüdruk,siis kirjutage kindlasti tüdruku nimi (väljamõeldud) ja kui poiss,siis kirjutage kas Nick,Joe või Kevin
  • Kui aga soovite kellegist teisest one-shoti on ka võimalik,see on siis mul eraldi projekt,kuid ma võin kirjutada ka teistest (Niiet kirjutage siis ka muid kuulsusi siia)

Ehk siis võite kirjutada kas Jonased või siis teised kuulsused :)

  • Kindlasti kirjutage,mida te ootate.Seiklust,fantaasiat,armastust jne.Kas soovite reaalsusest või siis nagu müstilistest olevustest (Ehk siis vampiirid,libahundid,deemonid jne)

  • Andke mõtteid,võite näiteks kirjutada millega hetkel peategelane tegeleb

N:

Nagu igapäev,suundun rahulikult oma tööpoole.Ei mingit pinget ega midagi.Muidugi,kui oled muusik ja su vanemad on muusikud.Sa naudid seda.Mul on oma bänd ja ma olen laulukirjutaja.
(Ehk siis Nick Jonas)

  • Milline võiks olla jutu algus ja milline lõpp :)


  • Ja kui oskate mingit huvitavad laulu pakkuda,võite ka,sest laulud aitavad mul vägagi hästi kirjutada !!!


Et siis ootan teie tagasisidet:D
-Vicky
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]   Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeEsm Juul 18, 2011 11:05 pm

SHANNON LETO
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]   Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeTeis Juul 19, 2011 12:04 am

Arvata on *facepalm* Davai,sa saad oma Shannoni,aga mida sa ootad One-Shotist? :D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]   Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeTeis Juul 19, 2011 1:16 am

Nicki povves võiks olla . :D
Loooove stooryt siiski sooviks :D
Nääiteks ... Nick võiks armuda tüdrukusse, kes on arg ja vaikne ja siuke. Mitte pidutseja. :D
Korralik (ei alkot ega suitsu) jne. tead küll Wink

Alguses võib-olla võiks olla nii, et ala et see tüdruk ja Nick kohtuvad ja siis tüdruk käitub alguses tõrjuvalt, kuna arvab, et Nick on hullem ego (ja siis Nick ei saa aru, et miks ja kuidas jne eks , kuid tglt talle juba siis hallab tüdruk meeldima jne) ja siis teine kord kui kohtuvad, siis nick ongi ego ja siis kolmas kord kui kohtuvad, siis on BIG LOVE loved
*oeh 'vangutab pead' , ma olen vist lootusetu romantik*

Ja happy ending still eks :D

Ning leidsin sellise laulu : https://www.youtube.com/watch?v=a3xrjbw7ySA&feature=related , leidsin selle just alles ning kuulasin seda esimest korda. (kuigi see on vist suht vana lugu fp ) ning hästi armas on minu arvates (A)
kuid see ei pea olema üldse see laul :D ,
_______

Ma just andsin enda mõtted ära *facepalm* , mul oleks endal ka tarvis neid :D
Jaa...täpsemat iseloomustust vajad siis msn (A)


E: See võiks isegi järju olla :P
Tagasi üles Go down
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]   Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeTeis Juul 19, 2011 8:49 am

Mina isiklikult eelistaksin midagi manipuleerimisega. Muidugi ka armastusega ja asjadega aga nagu mitte üdini "I love you" ja lääge. Ainuke inimene, kes minule meeldiva ulme kirjutamisega hakkama on saanud on J.K. Rowling. Ära palun ulmet tee.

Igatahes, see piff ( mina, böböböböbööböbö jk ) oleks siis mingi suurem manipuleerija, keegi ei pruugi isegi ta päris nime ega midagi teada. Täielik müsteerium. Ning ta suudab enamus inimesi uskuma panna kõike ning tänu sellega neilt igasuguseid asju ja teeneid välja petta(tal on vähk, ta on orb, tal on HIV jnejnejne). Kõiki peale Shannoni siis. Aga nagu mitte kohe, paari asju võib ta uskuma jääda kuid vaikselt hakkab aru saama, et asi ei ole õige.

Loo, mis on puhtlalt manipuleerimisest saad siit lingi alt. Ning lüürika sellele loole selle lingi alt

Et seda kõike ära ei rikuks tuleks kannatust olla sellega, et Shannon kohe suht nii ei ole, et "oo, sa oled manipuleerija? No kurat, aga ma armastan sind." Aega võiks võtta see, kuni ta armub kuna igas inimeses tekib viha ja hate selle vastu kes on temalt ja/või tema lähedastelt asju välja manipuleerinud.

Andsin sulle oma parima idee, work it.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]   Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeTeis Juul 19, 2011 9:48 am

Sandra-- Okayy :D Vaatan millega ma hakkama saan :D

Kels- Holy Shit :O *facepalm* Khm,vot sellega ma saan ikka korralikult ajusid piinata fp
Mul peatas kohe aju mõtlemise,kui sain teada,millist one-shoti sa tahad :D
Hah aga ma PÜÜAN selle kirjutada nii,nagu sa tahtsid.
Ma ei luba midagi! -.-

Khm,niisiis ma üritan rõhutan ÜRITAN one-shotid siis kuu ajaga (kui veab siis kiiremini) valmis saada,kuid vahepeal tekib mul tahtmine mitte kirjutada (See tekib tegelt harva).
Aga ma loodan,et saan need valmis.Loodan. :D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]   Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeLaup Aug 27, 2011 9:08 am

Rohkem kui kuu on möödas ja minu oma pole.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]   Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitimeReede Sept 09, 2011 2:38 pm

Okay,suured vabandused Kellyle,et tema one-shoti pole,kuid mulle tuli blokk peale ja ma ei oska juttu kuidagi edasi kirjutada :/
Ma olen üritanud,kuid ei suuda -.- Nii on ka teiste juttudega,mis mul siin on:/
Aga ma üritan selle one-shoti kuidagi valmis saada,kuid aega ei julge ma lubada,kunaseks ma ta valmis saan :(
Suured vabandused taaskord!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Sponsored content




Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]   Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -