Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_rcap 
Kissu
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_rcap 
Ashley
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_rcap 
Alice-
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_rcap 
KriSsu-
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_rcap 
Vicky
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_rcap 
sandra--
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_rcap 
Kels
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_rcap 
Pirks(#)
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_rcap 
--kiisu-
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor Teade
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeLaup Veeb 20, 2010 6:21 pm

Ah mul on mõningad osalised siis olemas. Kui keegi tahab veel osaleda siis täitku see ära:

Nimi:
Hüüdnimi:
Välimus:
Iseloom:
Kellega tahaksid olla(Joe, Kevin, Nick ja või veel keegi muu):
Vanus(Kas ma võin seda muuta kui vaja on?):


Jutus on siis hetkel:

Peategelane mina siis: Hayden Ashley, kutsutakse Ash või siis Hay. Mul on siis helepruunid juuksed, hallikassinised silmad ja keskimine kehaehitusega. Iseloomult siis sõbralik, vahest ka ülbe, abivalmis, "loll ja pikate juhtmetega". Vanust on mul siis 15 ja mu lemmik laulja on Justin Bieber.

Minu parim sõbranna: Kristin, keda kutsutakse Krissuks. Välimus on tal siis: lillakas pruunid juuksed, rohekas hallid silmad ja pikkust 164cm. Iseloomult on ta siis: häbelik ja lõbus. Ja talle meeldib muide kõige rohkem Nick Jonas. Vanust on tal siis 15.

Minu vanem vend: Roomet, hetkel tal hüüdnimed puuduvad veel. Smile Välimuselt on siis ta: blond, hästi tumedade silmadega, keskmise pikkusega, sportliku kehaehitusega Iseloomult on Roomet omapärane, tark, seltsiv, kahtlase huumorimeelega
Hetkel on ta siis vaba ja vallatu. Vanust on siis Roometil 17.

Järgmised tegelased siis juttu käigus! :)

Esimese osa juurde siis:
(Me kõik elame Eestis)

Ma lähen nagu ikka tavaliselt kohe peale kooli koju. Nii pea kui uksest siise astun karjun: "Olen kodus!" aga täna ei vastanud keegi mulle midagi. Tavaliselt on mu ema kodus ja isa ka suht harva. Läksin kööki ja nägin seal kirja ja lugesin selle läbi.
Seal seisis siis:

"Kallid Ashley ja Roomet me läksime isaga kuuks ajaks reisile. Teile me jätsme panagakaardi peale mõlemale veidi raha. Teie ema ja isa!"

Üsna pea tuli ka siis Roomet koju. Mina ja tema ei saa eriti hästi läbi. Ma siis andsin kirja venna kätte ja läksin oma tuppa(mis asus teisel korrusel). Järsku helises mu telefon. "Ja?" küsisin mina kui vastasin telefonile. "Tere, kas Hayden Ashley Snow kuuleb?" küsiti mult. "Jah!" vastasin mina. "Kas teie vanemate nimed olid Thomas Henry Snow ja Amelia Sarah Snow?" küsis see sama isik. "Jah on!" vastasin mina. "Siis ma pean kahjuks teile teatama, et nende lennuk kukkus alla ja sellles õnnetuses pole ellujääjaid." öeldi mulle siis. "Misasja?" küsisin nüüd mina. "Teie vanemad on kahjuks surnud. Kui teil on veel küsimusi siis pöörduge minu poole!" ütles see sama isik ja lõpetas kõne. Samal ajal olid mul juba ka pisarad hakkanud jooksma.

_______________________

Edasi juba teises osas!
_______________-


Siin on siis ka teine osa!


"Siis ma pean kahjuks teile teatama, et nende lennuk kukkus alla ja sellles õnnetuses pole ellujääjaid." öeldi mulle siis. "Misasja?" küsisin nüüd mina. "Teie vanemad on kahjuks surnud. Kui teil on veel küsimusi siis pöörduge minu poole!" ütles see sama isik ja lõpetas kõne. Samal ajal olid mul juba ka pisarad hakkanud jooksma.

Uues osas siis:

Ma nutsin seal üsna kaua, siis otsustasin et õpin veidi kuna homme oligi siis ju koolipäev. Aga ma ei suutnud eriti õppida kuna mu mõteteis oli vaid see kõne. Üsna pea läksin ma alla ja seal olid mu vend koos oma sõpradega. Ma ei teinud neist väljagi seni kuni üks Roometi sõpradest küsis: "Miks sa nutad?" Ma vaatasin otsa ja siis katsusin oma põski. "Ma nutan kuna... ah see pole sinu asi." ütlesin ma suht ülbelt. Võtsin klaasi mahla ja küsisin Roometilt: "Roomet, kas ma saaks korra suga rääkida omavahel?" "Okei siis!" ütles tema ja me läksime minu tuppa. "Kuula nüüd mind hoolega." ütlesin mina. "Olgu siis!" ütles Roomet. "Nii.. sa lugesid selle kirja läbi ?" küsisin mina. "Mhm... juhul kui mõtled ema ja isa kirja." "Just... kui ma oma tuppa jõudsin siis helises mu telefon ja mingi naine küsis et kas ma olen Hayden Ashley Snow.. ma vastasin et jah. Siis küsiti et kas Thomas Henry Snow ja Amelia Sarah Snow on mu vanemad... ma siis vastasin et on jah. Siis öeldi et su vanemad said lennuki õnnetuses surma... ja kui on küsimusi siis pöörduge minu poole... See ongi peamine põhjus miks ma enne nutsin." rääksin mina. "Ahah!" ütles mu vend sellepeale ja kõndis minema. "SA ARU, ET MEIE VANEMAD ON SURNUD JA SINA ÜTLED VAID AHAH! JUMMALA TORE VEND MUL IKKA!" ma ütlesin seda karjudes ja hakkasin taas nutma. Selle peale tulid ka Roometi sõbrad üles ja küsisid: "Miks ka karjud ja ... nutad?" "Karjun kuna Roomet on jummala loll.... ja nutan kuna ma ei suuda enam oma pisaraid tagasi hoida. Mu ja Roometi vanemad on surnud ja tema ütleb selle peale vaid Ahah... mis on täiega ... täiega... ma ei tea mis asi." ütlesin mina läbi pisarade. Roometi sõbrad ütlesid ka vaid: "Ahah!" "Kaduge nüüd mu toast!" ütlesin ma üsna karmilt. Üsna pea nad olidgi läinud. Ma ei panin oma kooliasjad kotti ja siis läksin arvutisse. Üsna pea logisin msni ja panin pealkirjaks: Ash! Why me?

Üsna pea hakkas muga msnis rääkima mu parim sõbranna Kristin (rohelisega on minu tekst ja kollasega on siis Kristini tekst!):

Krissu says: Sau Ash.
Ash! Why Me? says: Hey
Krissu says: Mis teed siis??
Ash! Why Me? says: Ns msn hetkel... ja nutan. Ise?
Krissu says: Sama siin... aga kui võib küsida miks sa siis nutad?
Ash! Why Me? says: Sellepärast et täna helistati peale kooli ja teatati et mu vanemate lennuk millega nad läksid reisile kukkus alla ja seal pole ellujääjaid.
Krissu says: Ow, ja kuidas su vend sellele reageeris?
Ash! Why Me? says: Kui ma talle sellest rääkisin siis vastas tema vaid: Ahah. On jobu... ma vihkan oma venda.

Krissu says: Su vend on jah jobu, aga mis nüüd siis edasi saab?
Ash! Why Me? says: Kust ma tean... me peame vist Ameerikass tädi juurde kolima... kuna meie ainus tädi/onu elab seal. Sry Krissu.

Krissus logis msnist välja. "Shit, nüüd ta solvus!" ütlesin ma vaikselt. Mu tuppa astus järsku keegi, ma keerasin end ümber ja nägin seal oma venda. "Mida sa tahad?" küsisin ma ülbelt. "Ma tahtsin vabandada sellepärast et ma olin enne ütlesin nii. Ma ei uskunud alguses sind... aga siis helistati ka mulle... ja ma saatsin oma sõbrad ära. Mis meist edasi saab?" rääkis ja küsis mu vend. "Ilmselt peame tädi poole elame minema!" ütlesin ma suht tujutult.

________________________

Edasi uues osas... :)


Viimati muutis seda Ashley (Nelj Juun 30, 2011 6:58 pm). Kokku muudetud 19 korda
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeLaup Veeb 20, 2010 11:17 pm

uut .
hea
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimePüh Veeb 21, 2010 4:38 pm

Kohe saad uut osa lugeda!

Siin on siis kaks osa!
Nüüd on siis ka jutul pealkiri ja selleks on : It's Coming True!
thx!

See on siis 3. osa:


Eelmises osas siis:

Krissus logis msnist välja. "Shit, nüüd ta solvus!" ütlesin ma vaikselt. Mu tuppa astus järsku keegi, ma keerasin end ümber ja nägin seal oma venda. "Mida sa tahad?" küsisin ma ülbelt. "Ma tahtsin vabandada sellepärast et ma olin enne ütlesin nii. Ma ei uskunud alguses sind... aga siis helistati ka mulle... ja ma saatsin oma sõbrad ära. Mis meist edasi saab?" rääkis ja küsis mu vend. "Ilmselt peame tädi poole elame minema!" ütlesin ma suht tujutult.

Uues osas:

"Miks sinna?" küsis Roomet. "Damn, kas sa oled loll või mängid seda?" küsisin ma talt. "Mitte kumbagi!" ütles tema. "No, ma olen alaealine ja samuti ka sina. Tead keadagi muud kes saaks meie eest hoolitseda. Mina sinna lastekodusse küll ei lähe!" ütlesin mina. Me vaidlesime seal kaua kuni helises mu telefon. Ma vastasin selle: "Jah?" "Hey Hayden, siis su tädi Alice. Ma tahtsin sult küsida, et kas te tulete mu poole elama?" rääkis ja küsis tädi Alice. "Tere, no... see on hetkel veel suht keeruline küsimus, kuna mu vennake ei taha sinu juurde elama tulla." ütlesin mina. "Tahan küll!" karjus Roomet järsku. "Ow... mu kõrvad!" ütlesin mina selle peale. "Sry!" ütles tema sellepeale. "Te siis tulete aga kuna?" küsis tädi. "Jah me tuleme aga ma ei tea... Ma pea vaatama kuna lennukid väljuvad siis." ütesin mina sellepeale. "Tsau, siis! Eks helista siis kui teate kuna tulete.," ütles tädi sellepeale. "Olgu, sau!" ütlesin mina ja lõpetasin kõne. Ma siis läksin neti ja vaatasin lennu aega siit Tallinnas Los Angelesse. Esimene lennuk sinna läks alles homme hommikul kell 6. Ma siis helistan tädile tagasi. Ta vastas ka üsna pea. "Hey... meie lennuk läheb Eestist hommikul kell 6 ikka eesti aja järgi ja siis ka veel seda et... ma ei tea täpselt millal see LAsse jõuab." ütlesin mina. "Okei siis... eks ma siis tule mingi aeg sinna lennujaama!" ütles tädi ja lõpetas kõne. "So mida sa veel siin teed, ah?" küsisin ma ülbelt Roometilt. "Ei midagi!" ütles tema ja läks minema. Ma siis pakkisin oma asjad kokku ja läksin alla. Seal oli Roomet koos oma sõpradega. "So, poisid mis teie nimed on kah siis?" küsisin ma neilt. "Tohoh, sind huvitavad mu sõbrad?" küsis Roomet. "Yeah right, igav on lihtsalt!" ütlesin mina talle ülbelt vastu. "Mida iganes!" ütles Roomet. "Mida tahad siis siit?" küsis Roomet. "Ei midagi!" ütlesin ma talle taaskord ülbelt ja panin oma jope ja jalatsid jalga. Peale seda tegvust läksin välja. Kõndisin pargi ja nägin seal Kristin koos ühe tüdrukuga. Ma ei teinud neist algul välja. "See ongi see tüdruk, seal kellest rääkisin!" ütles see tüdruk mitte Kristin. "Ahja... noh väärakas?" küsis Kristin vist mult. "Mida mina ja väärkas.... ise olid veel mu parim sõbranna... tore elu küll mul!" ütlesin ma ja jooksin sealt pargist ära koju.
__________________

4. osa siis:

Selle aja jooksul olid mul pisarad voolama hakkanud. Kodus läksin kohe oma tuppa ja läksin oma voodile lamama. Ma nutsin seal end lausa magama.

Hommikul kell 4 tuli keegi mu tuppa ja karjus: "Ashley, ärka!" "Mhm.." vastasin vaid mina ja magasi. "Hayden Ashley, ärka!" karjus see sama isik taas. "Mhm..." vastasin vaid mina ja üritasin edasi magada. See isik läks toast välja, kuna ma kuulsin ukse sulgumist. Üsna pea avati taas uks ja keegi kallas mulle külma vett näkku. "Miks sa seda tegid?" küsisin ma talt vihaselt. "Sest ... sa ei ärganud." ütles see isik kes mulle vett näkku kallas. "Roomet!" ütlesin mina kurjalt. "Eh?" küsis vaid tema. "Ugh, kao mu toast nüüd eluga!" ütlesin ma. Roomet läkski siis minema. Ma läksin vannituppa, pesin end ära ja panin teksad, pluusi ja ühe jaki selga. Kammisin ka oma juuksed ära ja väljusin vannitoast. Võtsin oma kohvrid oma toast ja tarisin need alla. Seal oli juba Roomet kes üritas omale võileibu teha. Ma ka siis tegin endale võileibu, seni kaua kuni ma kallasin omale mahla... olid pooled mu võileivad kadunud. "Roomet!" ütlesin ma karmilt. "Mida?" küsis tema. "Need olid vaid minu!" ütlesin ma karmilt. "Sorry, sis!" ütles tema vaid. Ma ei öelnud midagi vaid hakkasin siis alles jäänud võileibu sööma ja siis mahla jooma. Kui oli söödud ja joodud siis küsin Roometilt: "Ou, kuidas me üldse lennujaama saame?" "Takso!" vastas tema. "Ahah, helista siis sinna!" ütlesin ma karmilt. "Jah kohe!" ütles tema sellepeale. Ma naersin seal veidi oma ette veidi, kunini Roomet ütles: "Takso peaks meie maja ette jõudma 10 mintsa pärast." "Ahah!" ütlesin mina. Järsku helises Roometi telefon, ta rääkis seal üsna kaua millestki. Kunini ma karjusin: "Kaua veel? Takso on juba kohal!" "Okey, tsau! Lähme siis!" ütles tema. "Ugh, okei!" ütlesin mina sellepeale.

Lennujaamas:

Me siis läbisime need igasugused kontrollid seal(Passi kontroll jne).
Nüüd ootame siis et saaks lennuki peale minna, milleni on aega pool tundi. "Noh, tahad midagi ka?" küsis mu vend mult. "Mkm!" vastsin mina. "Ega ma ka ei taha." ütles tema. Ma hakkasin ajaviideks mängima oma telefoni mänge. Mu vend päris aina küsimusi mult aga ma ei vastanud ühelegile. "Kas saaksid juba vait olla?" karjusin ma lõpuks. Kõik vaatasid mind. "Upsi!" ütlesin ma vaid sellepeale. "Sorry, et küsin nii palju!" ütles mu vend sellepeale ja üsna pea me pidime ka hakkama lennukile minema.

Lennukis:

Me otsisime oma kohad üles. Mu kõrval istus veel mingi tüdruk ja mu tüütu vennake. See tüdruk hakkas muga rääkima: "Hey!" "Hey sullegi!" ütlesin mina. "Sa oled eestalane ikka jh?" küsis see tüdruk. "Nojah... kuigi isa on ameeriklane." ütlesin mina. "Ahah, ma olen ikka eestalane, mõlemad vanemad on eestlased." ütes tüdruk. "Mis su nimi on muidu?" küsisi mina. "Kertu - Laura, aga kutus Kettuks, sinu?" ütles siis Kettu(tüdruk). "Hayden Ashley, võid kutsuda Ash." ütlesin mina. "Ja kes see poiss on muidu, su peika?" küsis Kettu. Ma hakkasin sellepeale naerma. "Mis siin nii naljakat on?" küsis Kertu. Ma lõpetsin naermise ja ütlesin: "No, ta on mu vend. Keda ma eriti ei salli. Ta nimi on Roomet." ütlesin mina. "Ahah, mul on ka vend, must noorem. Ta nimi on Mark. Ta istub mu ees koos vanematega." ütles Kettu. "Ahah, kui vana sa oled muidu?" küsisin mina. "Ma olen 14, sa?" ütles Kettu. "Ma olen 15" ütlesin mina. "Ja su vend?" küsis Kettu. "Tema on 17, aga su vend?" ütlesin ja küsisin mina. "Tema on 10." ütles Kettu. Me rääksime seal pikalt, kunini ma jäin magama. Järsku keegi raputas mind ja ma avasin sellepeale silmad. "Ashley, me oleme kohal." ütles Roomet. "Ahah!" ütlesin mina ja ajasin ka Kettu üles. Üsna pea saime ka lennukist välja. Kettu andis mulle ühe paberi ja ütles: "Siin on mu number, helista mulle millalgi." "Mhm!" ütlesin mina.

Me otsisime siis üles oma kohvrid. Ma ja mu vend otsisime siis lennujaamas oma tädi, nii pea kui me nägime teda jooksime tema juurde ja kallistasime teda.(Me polnud teda näinud oma 3-4 aastat.) "Oh, hey Ashley ja Roomet." ütles tädi Alice. "Hey sullegi!" ütlesin mina. "Hey!" pomises Roomet. "Mis sul viga, Roomet?" küsis tädi. "Ei midagi." ütles Roomet. "Tüüpiline tema!" ütlesin mina sosinal. "Lähme siis!" ütles tädi. Ta läks ees ja meie tema järel. Üsna pea jõudsime tädi autoni ja algas sõit tema kodu juurde.
______________________

Uues osas siis saate edasi teada.. Smile
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimePüh Veeb 21, 2010 8:47 pm

väga hea (k)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimePüh Veeb 21, 2010 9:43 pm

hea .
uuut .:) .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimePüh Veeb 21, 2010 9:49 pm

Nimi: Kai-Liis
Hüüdnimi: Kaia
Välimus: brünett blondide triipudega, sinakasrohelised silmad, keskmine kehaehitus.
Iseloom: Sõbralik, ülihooliv, naeran põhimõtteliselt koguaeg, vahel olen ülbe kui keegi mulle tõsiselt närvidele käib.
Kellega tahaksid olla(Joe, Kevin, Nick ja või veel keegi muu): ükskõik kellega :) võisiis Joe või Nickiga .
Vanus(Kas ma võin seda muuta kui vaja on?): 12. võid muuta :D .


Ei tee topeltposti, kasuta selleks ,,edit'' nuppu.
Monza
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeEsm Veeb 22, 2010 7:22 pm

zzztella - thx!

kkaia - thx, hetkel suht teen seda kohe(Ma mõtlen uut osa.) Osalisi onjh suht vaja veel! :)

Siin on siis ka uus osa nüüd!

Eelmises osas:

Me otsisime siis üles oma kohvrid. Ma ja mu vend otsisime siis lennujaamas oma tädi, nii pea kui me nägime teda jooksime tema juurde ja kallistasime teda.(Me polnud teda näinud oma 3-4 aastat.) "Oh, hey Ashley ja Roomet." ütles tädi Alice. "Hey sullegi!" ütlesin mina. "Hey!" pomises Roomet. "Mis sul viga, Roomet?" küsis tädi. "Ei midagi." ütles Roomet. "Tüüpiline tema!" ütlesin mina sosinal. "Lähme siis!" ütles tädi. Ta läks ees ja meie tema järel. Üsna pea jõudsime tädi autoni ja algas sõit tema kodu juurde.

Uues osas:

Tema maja oli hiiglaslik, sellel oli 3 korrust. Me vaatasime seda tükk aega siis ütles tädi: "Let's go!" Me siis läksime majja, sealt oli see veel palju ilusam. "Teie toad on kolmandal korrusel!" ütles tädi. "Tänan!" ütlesin mina ja hakkasin trepist üles minema. Kui ma üles jõudsin olin ma üsna väsinud. Mu vend oli ka üleval ja naeris. "Mis sul hakkas ja kuidas sa juba siin?" küsisin ma talt. "Lift!" ütles tema ja naeris edasi ja läks ühe toa poole. "Seda oleks võinud varem öelda!" ütlesin ma omaette ja läksin siis Roometi kõrval olevasse tuppa, mis aga ostutus vannitaoks. Ma siis läksin järgmise ukse juurde ja see oli garderoob, peale seda leidsin lõpuks ka magmis toa. Ma panin oma kohvrid lihtsalt seina kõrvale ja hüppasin oma voodisse. Ma lamasin seal üsna kaua, peale seda võtsin oma kohvrid ja läksin sinnna garderoobi, see oli minu toaga ühendatud. Ma panin oma riided sinna siis ja ka jalatsid. Üsna pea oli siis kõik asjad pakkitud. Ma siis vaatasin, et mu toas on veel kaks ust: üks viis rõdule ja teine viis vannituppa(Sellest sain teada alles siis kui olin selle ukse avanud) Ma siis läksin rõdule, seal istusin lamamistooli, mis seal juba oli ja vahtisin tähti (öö oli vist juba, täpset kellaaega minda ei teadnud sel hetkel). Järsku karjus keegi: "Hey!" Ma vaatasin kes karjus aga ei saanud aru siiski karjusin: "Hey!" See sama isik: "So who you are?" "Where are you?" küsisin mina vastu. "I asked something first, i'm your neighbour!" karjus tema. "Ahah, my name is Hayden Ashley, but call me Ashley!" ütlesin mina karjudes. "I'm Kai - Liis, but call me Kaia!" ütles tema karjudes. "Ahah!" ütlesin mina. "I have never seen you before here!" ütles tema. "I'm new here! I just some hours ago moved here." ütlesin mina. "Okey, But where you lived before?" küsis tema ikka karjudes. "In Estonia with my parents and brother!" ütlesin mina. "Estonia, ma olen ka sealt pärit!" ütles tema selle peale. "Äkki saaks alla kokku?" küsisin mina. "Minugi poolest!" ütles tema ja läks rõdult minema. Ma ka siis läksin oma tuppa ja võtsin garderoobist ühe jaki ja jalatsid ja läksin lifti. Millega läksin alla korrusele. "Where you going?" küsis mu tädi. "Out!" vastasin mina ja panin jalatsid jalga ja jaki selga. Peale seda astusin uksest välja. Ma siis jalutasin Kai - Liisi maja poole. Tema just astus uksest välja. "Hey!" ütlesin ma talle. "Hey sullegi!" Kai - Liis. Ma naersin veidi nüüd. "Mis siin naljakat on?" küsis Kaia. Ma lõpetasin naermise ja ütlesin: "Ma ütlen ka sama moodi kui keegi mulle Hey ütleb." "Ahah!" ütles tema. "Kauaks sa siia siis jääd?" küsis tema. "Kindlalt senini kuni saan 18." ütlesin mina. "Miks siis nii?" küsis Kaia. "Noh, mu vanemad on surnud, tädi on ainus pereliige kes on täiskasvanud!" ütlesin mina. "Aga su vend?" küsis Kai - Liis. "Minu vend... on 17 aga ma ei salli teda." ütlesin ma. "Miks siis?" küsis Kaia taas. "Ah, ma ei mäleta täpselt millest see algas!" ütlesin mina. "Okey siis, sa tead muidu kedagi veel siin linnas?" küsis Kaia. "Jah, ühte tüdrukut nimega Kertu - Laura. Me kohtusime lennukis." ütlesin mina. "Ahah, kui vana sa ise oled muidu?" küsis Kaia. "Mina olen 15. 3 mai saan alles 16." ütlesin mina. "Ahah, ma olen ka 17." ütles Kaia. Me rääksime seal veel pikalt, vahepeal olime jõudnud ühte parki. Ma nägin seal ka Kertut. "Hey, Kettu!" hüüdsin ma talle. "Oh, hey Ash!" ütles tema. "Hey!" ütles Kaia. "Kes sina oled?" küsis Kettu. "Mina olen Ashi naaber Kai - Liis, võid kutsuda Kaia." ütles Kaia. "Oh, hey.. ma siis olen Kertu - Laura. Hüüdnime tead juba nagu!" ütles Kettu. Me rääksime seal pikalt, ma sain teada et Kettu elab teisel pool seda parki. Üsna pea läksime me ka ära kodudesse. Kui maja koju jõudsin vaatas tädi poole ja ütles karmilt: "Noor neiu!" "Sorry, et ma nii kaua olin õues, aga kahjuks et teadnud ma kella!" vabandasin end nii. "Okei siis, see kord ei ole veel karistust. Järgmine kord saad juba!" ütles tädi. "Okei siis!" ütlesin mina ja läksin kolmandale korrusele liftiga, sealt edasi oma tuppa.
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeEsm Veeb 22, 2010 8:31 pm

nunnu .
uut :) .
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeEsm Veeb 22, 2010 8:43 pm

vast jh
Uut saab alles homme, täna pole enam aega kirjutada!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeEsm Veeb 22, 2010 11:02 pm

hästi hea (y)
aga no.
Nimi: Stella
Hüüdnimi: Stels. Cookster, Stelzik
Välimus: hallikas-sinised silmad, natuke pikemad kui üle õla juuksed. Sirgendan neid suht tihti. Keskmise pikkusega.
Iseloom: m, käitun inimestega nii nagu nad minuga käituvad, meeldib nalja teha, meeldib naerda, pervertliku mõtlemisega :D.
Kellega tahaksid olla(Joe, Kevin, Nick ja või veel keegi muu): tegelikult Nick, aga ta on kinni vist, siis Joe või Kevin.
Vanus(Kas ma võin seda muuta kui vaja on?): sünnipäe on 2 augustil, 12 võid muuta küll.
kui midagi on võid juurde küsida.
ja UUT !
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeTeis Veeb 23, 2010 3:49 pm

Ash!! kirjutas:
Eh,,, thx!

Uus... peaks ilmuma veel täna! :)

________________

Lugege ja ka komenteerige!

Eelmises osas:
Üsna pea läksime me ka ära kodudesse. Kui maja koju jõudsin vaatas tädi poole ja ütles karmilt: "Noor neiu!" "Sorry, et ma nii kaua olin õues, aga kahjuks et teadnud ma kella!" vabandasin end nii. "Okei siis, see kord ei ole veel karistust. Järgmine kord saad juba!" ütles tädi. "Okei siis!" ütlesin mina ja läksin kolmandale korrusele liftiga, sealt edasi oma tuppa.

Uues osas:

Ma käisin siis pesemas ja panin magamisriided selga. Peale seda tegevust läksin ära magama. Hommikul ärkasin karjumise peale üles, mis kostus minu voodi kõrvalt. "Eh?" oli vaid minu reaktsioon sellele. "Wake up!" ütles üks tüdruk, minust veidi vanem. "Okei!" ütlesin mina ja vaatasin selle tüdruku poole. "Hey, who you are?" küsisin ma talt paari mintsa pärast. "I'm Stella." ütles tema. "Right, i totally forget it already." ütlesin ma naerdes. "I go now!" ütles Stella ja läks mu toast välja. Ma läksin oma garderoobi valisin sealt mõned riided ja käisin siis pesemas. Paari kümne minuti pärast olin juba alla korrusel söömas. "Ash?" küsis mult Roomet. "Mida see kord vaja?" küsisin ma talt. "Um... ei midagi." ütles Roomet. "Mida iganes!" ütlesin mina. Usna pea helises mu telefon ja ma vastasin sellele: "Ashley kuuleb!" "Hey, Ash!" ütles keegi. "Oh, hey, Kettu," ütlesin mina sellepeale. "Kas sa minu poole saaksid tulla?" küsis tema. "Muidugi saan!" ütlesin mina. "Tore, muide võta see Kaia ka kaasa." ütles Kettu. "Okey siis! Millal tulen?" küsisin mina. "Um... kuskil poole tunni pärast saad siin olla?" küsis Kettu. "Logish, et saan!" ütlesin mina. "Okey, sau!" ütles Kettu. "Sau!" ütlesin ka mina ja lõpetasin kõne. Ma siis läksin korra üles oma tuppa ja võtsin igaks juhuks endale ühe jaki kaasa ja läksin Kaia ukse taha. Koputasin sellele mitu korda kuni ukse avas keegi väga unise näoga. "On Kaia kodus?" küsisin mina. "Ah?" küsis see isik kes avas ukse. "Can i talk with Kaia?" küsisin siis. "KAI - LIIS?" karjus tema. Ma katsin oma kõrvad sellepeale. "Come in, she comes soon!" ütles see sama isik. "But way i'm Kaia's older half sister Veronica. Call me Ronnie." ütles see sama isik pärast paari minutilist vaikust. "I'm Hayden Ashley. Call me Ashley or Ash." ütlesin mina. "So how old are you?" küsis tema. "I'm 15 years old!" ütlesin mina.Üsna pea tuli alla ka Kaia. "Kuhu siis minek meil?" küsis Kaia. "Kettu juurde!" ütlesin mina. "Okei siis, lähme! Bye Ronnie!" ütles Kaia. "Bye Kaia and Ash!" ütles Ronnie. "Bye!" ütlesin mina. Me(Mina ja Kaia) läksime siis Kettu maja poole. "Miks me sinna lähme?" küsis Kaia. "Ma ei tea, ta kutsus mu küll ja ütles et ma võiks su ka kaasa kutsuda." ütlesin mina. "Ahah!" ütles Kaia. Me rääksime paljudest asjadest teel Kettu majani. Üsna pea jõudsime ka Kertu - Laura majani. Ma siis koputasin uksele ja selle avas mingi poiss. "Tere, kas Kertu on kodus?" küsisin mina. "Kettu su sõbrad on siin!" karjus tema. "Ow... not again!" ütlesin mina kui katsin oma kõrvu. "Eh?" küsisi tema ja Kaia koos. "Ronnie karjus ka enne!" ütlesin mina. "Ahjaa!" ütles Kaia. "Tulge edasi. Ma olen muidu Kettu vend Mark." ütles see poiss(tema). Üsna pea tuli alla ka Kettu. "Heya!" ütles tema. "Heya!" ütlesime mina ja Kaia koos. "Miks me siia pidime tulema?" küsisin mina. "No, lähme minu tuppa!" ütles Kettu. Ta läks ees ja meie tema järgi. Kui ma tema tuba jõudsime siis Kettu ütles: "....."
___________________

Mida Kettu ütleb seda juba uues osas. (Seda on veitsa muudetud)


Viimati muutis seda Ash!! (Kolm Veeb 24, 2010 12:00 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeTeis Veeb 23, 2010 3:57 pm

nunnu :)
kiiresti uut :D
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeTeis Veeb 23, 2010 4:13 pm

Thx Kaia!
Uus peaks ilmuma paari tunni pärast vast! :)
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeTeis Veeb 23, 2010 11:42 pm

hea (yyy)
mis ma olen mingi väganoor siis ? :D
aga ikkagi hea. :D
uut palun (a)
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeKolm Veeb 24, 2010 1:42 pm

Mhm

No.. alguses oli jh plaan, et sa oled noorem ......... aga jah.. see ei sobinud eriti, seega nüüd oled vanem.. (kui saad aru mida ma üldes räägin, noh ma muutsin veitsa seda teksti)

Thx!
Uus osa tegelt olemas, aga ma ei jõudnud seda eile postitada! :) (Täna millagi peaks veel üks osa kindlalt ilmuma)

Eelmises osas:

"Tulge edasi. Ma olen muidu Kettu vend Mark." ütles see poiss(tema). Üsna pea tuli alla ka Kettu. "Heya!" ütles tema. "Heya!" ütlesime mina ja Kaia koos. "Miks me siia pidime tulema?" küsisin mina. "No, lähme minu tuppa!" ütles Kettu. Ta läks ees ja meie tema järgi. Kui ma tema tuba jõudsime siis Kettu ütles: "....."

Uues osas:

Kettu ütles: "Point on selles, et ma sain vanematelt 4 piletit Jonas Bothers,Justini ja Miley Cyruse kontserdile." "Wow, kes sa siis kaasa kutsud?" küsis Kaia. "Sinu, Ash ja enda." ütles Kettu. "Kes see neljas veel on?" küsisin mina. "Ma ei tea...!" ütles Kettu. "Oh, ma tean... mu õde Veronica saaks tulla muidu!" ütles Kaia. "Nojah, olgu siis! Aga küsi enne talt ikka ka!" ütles Kettu. Kaia siis võttis oma telefoni ja helistas Veronicale. Üsna pea lõpetas ja ütles: "Kahjuks tema ei saa!" Ma helistasin oma vennale: "Hey!" "Hey!" ütles tema. "Ou, anna mulle Stellat!" ütlesin mina. "Okey... Stella?" karjus tema siis. "Hey, What?" küsis Stella. "Um... i have for you one question!" ütlesin mina. "Shoot!" ütles Stella. "Do you wanna come to JB, Justin and Miley's consert with me and my friends?" küsisin mina. "YES, YES!" karjus Stella. "Okei, i'll tell you at home when it is, okey?" küsisin mina. "Okey, cya!" ütles Stella ja lõpetas kõne. "Kes on ültse Stella?" küsis Kaia. "Oot, sa ei tea oma naabreid wä?" küsisin mina. "Mkm, ma mingi 1 päev enne sind kolisin sellesse majja." ütles Kaia. "Ahah, Stella on mu tädi noorim tütar." ütlesin mina. "Ahah, kui vana ta on?" küsis Kettu. "Ta on 18. aastane!" ütlesin mina. "Ega ei olegi meist väga palju vanem!" ütles Kettu. "Oot, kes teile meeldib üldse Jonas Bothersist?" küsis Kaia. "Um... mulle ei meeldi otseselt keegi!" ütles Kettu. "Sama siin!" ütlesin mina. "Nojah... mul meeldib kõige rohkem Nick.!" ütles Kaia. "Muide, kuna see kontsert on?" küsisin mina. "Homme!" ütles Kettu. "Okei.. mis kell?" küsis Kaia. "Kell 20.00 algab... wow.... need on ju VIP piletid," ütles Kettu. "Wow!" ütlesime mina ja Kaia koos. "Kertu - Laura tule siia!" karjus Kettu ema. "Oot, ma käin ära!" ütle Kettu. Me ootsime siis Kettut tema toas.
_______________________

Mis edasi juba uues osas! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeKolm Veeb 24, 2010 2:48 pm

mm, hea .
kiiresti uut :D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeKolm Veeb 24, 2010 3:21 pm

niihea. (yy)
palun kiirsti uut !
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeKolm Veeb 24, 2010 6:07 pm

Kaia - Thx, uus osa on olemas juba! :)

Stella - Thx, Uus osa on olemas juba! :)

Eelmises osas:

"Muide, kuna see kontsert on?" küsisin mina. "Homme!" ütles Kettu. "Okei.. mis kell?" küsis Kaia. "Kell 20.00 algab... wow.... need on ju VIP piletid," ütles Kettu. "Wow!" ütlesime mina ja Kaia koos. "Kertu - Laura tule siia!" karjus Kettu ema. "Oot, ma käin ära!" ütle Kettu. Me ootsime siis Kettut tema toas.

Uues osas:

Vahepeal tuli sinna Mark ja küsis: "Kes te mu õele olete?" "Eh, me ... sõbrad, nagu sa ise ka vist tead juba," ütles Kaia. "Nojah, aga tahtsin olla kindel. Kuidas te üksteist teate?" küsis Mark. "No, mina kohtusin Kettuga lennukis, me istusime kõrvuti," ütlesin mina. "No ja mulle tuvustas Ash Kettut. Ma olen Ashi naaber," ütles Kaia. "Ahsoo!" ütles Mark ja läks minema. "So, kui tal seal läheb veel?" küsis Anet. "Ma ei tea," vastasin mina. Üsna pea oli Kettu ka tagasi ja ütles: "Kahjuks ei saa ma teiega selle kontsetdile tulla kuna ma pean Eestisse tagasi minema, mu vanaema suri ära. Emps just rääkis sellest." ütles Kettu. "Ow... pean mis tunne on kedagi kaotada, eriti kui oled selle inimesega suht lähedane." ütlesin mina. "Mhm," ütles Kettu. "Aga kas me siis võime ikka minna?" küsis Kaia. "Logish, võtke piletid endale ja otsike siis veel keegi kes tahaks tulla sellele kontserdile või müüge üks pilet maha." ütles Kettu. "Okei, aga kuna sa lähed muidu?" küsis Kaia. "Mingi 2 tunni pärast! Ma pean siis nüüd asju pakkima." ütles Kettu. "Olgu, me lähme siis ja ega sind!" ütles Kaia. "Mhm, sau!" ütles Kettu. "Sau!" ütlesime mina ja Kaia. Me sis läksime alla ja ütlesime: "Head päeva teile!" "Teilegi!" vastasid Kettu vanemad. Me siis panime jalanõud jalga ja läksime majast välja. "Noh, kuhu nüüd?" küsis Kaia. "Minu poole?" küsisin mina. "Olgu, siis näebki seda Stellat." ütles Kaia. Me siis kõndisime läbi pargi minu poole. Me rääksime sel ajal veel niisama igast asjast ja üsna pea jõudsime ka koju. Elutoas istus siis Stella ja kes vaatas just telekat. "Hey, Stels!" ütlesin ma talle. "Hey, Ash and..." ta ei saanud oma lauset lõpetada kuna ei teadnud selle teise tüdruku nime. "Hey Stella, I'm Kai - Liis, can call me Kaia," ütles Kaia. "Oh, okey!" ütles Stella. "But way Stels, this concert is tomorrow." ütlesin mina. "Okey, Kaia is coming too?" küsis Stella. "Yeah!" ütles Kaia ise. "Okay," ütles Stella ja vaatas telekat edasi. Mina ja Kaia läksime minu tuppa. "Wow, sul on suht lahe tuba ja suur!" ütles Kaia. "Nojah," ütlesin mina. Kaia vaatas ns mu toas lahti kuni jäi seisma ühe pildid juures ja küsis: "Kes need on?" "Seal on mu ema, isa, mina ja mu vend mingi 3 aastat tagasi." ütlesin mina üsna vaikselt. "Oh, sry!" ütles Kaia. "Pole hullu, ma pole lihtsalt veel harjunud sellega, et mul pole enam vanemaid." Järsku helises mu telefon ja ma vastasin sellele: "Ashley, kuuleb!" "Hey, siin on Kristin!" ütles Kristin(Ashi "parim sõber Eestist"). "Mida vaja?" küsisin ma suhteliselt ülbelt. "Ma tahtsin vabandada, aga sind polnud ju kodus." ütles Kristin. "No, selle jaoks jäid juba hiljaks. Ma ei ela enam üldse Eestiski, ma kolisin oma tädi poole." ütlesin ma ikka suhteliselt ülbelt. "Miks siis?" küsis Kristin. "Tead, sel samal päeval mil sa mind väärakaks sõimasid, veidi enne seda sain ma teada, et mu vanemad on surnud." ütlesin ma alguses ülbelt aga lõppus siiski jooksid mul taas pisarad. "Oh, kahju!" ütles Kristin. "Ma ei usu sind. Mine ja sõbrune koos selle barbiega, kes iganes ta ka poleks. Ma vihkan sind, Kristin!" ütlesin ma juba täiega nuttes ja lõpetasin kõne. "Kes on Kristin?" küsis Kaia. "No oli mu parim sõber, kunini kutsus mind heast peast väärakaks, just mingi tund hiljem seda kui olin oma vanemate surmast teada." ütlesin mina ikka nuttes.

___________

Edasi uues osas!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeKolm Veeb 24, 2010 6:43 pm

mnjaa ülihea .
ruttu uut :D
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeNelj Veeb 25, 2010 7:10 pm

Kaia - thx, uus osa on olemas! :D

____________UUS OSA SIIS____________

Enne aga eelmises osas siis:

"Ma ei usu sind. Mine ja sõbrune koos selle barbiega, kes iganes ta ka poleks. Ma vihkan sind, Kristin!" ütlesin ma juba täiega nuttes ja lõpetasin kõne. "Kes on Kristin?" küsis Kaia. "No oli mu parim sõber, kunini kutsus mind heast peast väärakaks, just mingi tund hiljem seda kui olin oma vanemate surmast teada." ütlesin mina ikka nuttes.

Nüüd siis uue osa juurde:

"Ashley, palun rahune!" ütles mulle Kaia. "Ma ei peaks sellepärast enam nutma, mul on ju palju paremad sõbrad. Uus elu... mõnes mõttes!" ütlesin ma ja pühkisin käega oma pisarad ära. Me rääksime seal veel paljudest asjadest. "Ashley?" küsis Stella. "What?" küsisin mina. "When it is?" küsis Stella. "It's .... 8 pm!" ütlesin mina. "Ahah!" ütles Stella ja läks kuhugi. "Kas ta räägib koguaeg inglise keeles?" küsis Kaia. "Ta ei oska eesti keelt.Ta ema ehk minu tädi oskab, aga ta ei ole seda neile õpetanud." ütlesin mina. "Mis mõttes neile?" küsis Kaia. "Noh, Stella ei ole mu tädi ainus laps. Tal on ka poeg, temast ei tea ma midagi." ütlesin mina "Oota siin!" lisasin veel ja läksin Stella tuppa. "Stella, where is Oll?" küsisin ma talt. "Oll is with dad... somewhere!" ütles Stella ja tegelas oma asjadega edasi. "Ahah," ütlesin mina sellepeale. Ma siis läksin alla, et oma tädi üles leida. "Ou, kus on Oll?" küsisin mina kui olin tädi leidnud. "Oliver on koos isaga tema ärireisil kaasas." ütles tädi ja tegi süüa edasi. Ma sii läksin oma tuppa tagasi ja ütlesin: "Oliver on oma isaga ärireisil kaasas." ütlesin mina. "Ahah," ütles Kaia. Me rääksime seal veel paljudest asjadest. Kaia jäi minu poole ööseks ka.

Järgmisel päeval ärkasime mina ja Kaia alles kuskil 12 päeval. Kuna keegi karjus all minu nime. Ma siis jooksin alla endal veel magamis riided seljas. "Hey Ash!" ütles Oliver(Oll). "Oh, hey!" ütlesin mina ja läksin oma tuppa tagasi. Ma vahetasin riided ja samas Kaia oli seda teinud ja küsis: "Miks su nime enne karjuti?" küsis Kaia. "Sest OIiver ja tema isa tulid koju!" ütlesin mina. "Ahah, lähme siis ka alla wä`?" küsis Kaia. "Muidugi!" ütlesin mina. Me siis läksime alla. "Hello!" ütles Kaia. "Hello and you are?" küsis Oliveri/Stella isa. "I'm Kai - Liis and also i'm Ashley's friend." ütles Kaia. Nemad rääksid seal millestki ja mina ja Kaia kuulasime neid veidi aega sis lihtsalt istusime seal. "Ashley?" küsis Stella. "Yea?" küsisin mina. "I want ask that... why you are so quiet?" küsis Stella. "I have no idea what you guys talk about it!" ütlesin mina. "Ahah!" ütlesid kõik koos peale minu ja Kaia. Ma vaatasin kella ja see oli juba 18.00(6pm) ja ütlesin: "I go upstairs and Kaia sa peaks koju minema. Tunni pärast kohtume maja ees." ütlesin mina. Kaia vaatas ka kella poole ja ütles: "Olgu teeme nii Ash!" "Eh?" küsis Stella. "Time to go soon!" ütlesin mina. Stella vaatas kella ja ütles: "Oh, i see!" ja hakkas ka lifti poole minema. "Ah, where?" küsis Oll. "We going to concert what starts at 8pm." ütlesin mina. Üsna pea ma jõudsin oma tuppa ja vahetasin seal riided ja meiksin ka end veid. Mingi tunni pärast olime mina ja Stella juba maja ees ja ootsime Kaiat. Stella tellis takso ja me siis läksime sellega kontserdi kohta.

_______________________

Edasi uues osas!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeNelj Veeb 25, 2010 7:52 pm

niihea .
millal uut ?
kiiresti uut :D
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeNelj Veeb 25, 2010 8:03 pm

Mhm!
Mmmm.... hea küsimus, vb täna ja vb homme alles! :)

Eks ma tee :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeNelj Veeb 25, 2010 8:22 pm

tee kiiresti :D
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeNelj Veeb 25, 2010 8:23 pm

Seda vaatab veel... :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitimeNelj Veeb 25, 2010 8:26 pm

TÄNASAABUUT?
vägahea!
Tagasi üles Go down
Sponsored content




It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5 Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -