Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_rcap 
Kissu
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_rcap 
Ashley
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_rcap 
Alice-
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_rcap 
KriSsu-
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_rcap 
Vicky
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_rcap 
sandra--
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_rcap 
Kels
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_rcap 
Pirks(#)
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_rcap 
--kiisu-
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor Teade
Pirks(#)
Tõusev kuulsus
Pirks(#)

Postituste arv : 339
Points : 373
Reputation : 0
Join date : 03/04/2010
Age : 26

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeTeis Mai 25, 2010 6:19 pm

supper, :D
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeReede Mai 28, 2010 2:11 pm

Kaia - Thx, eks ma lisa siis uue ka siia foorumisse! :D
KriSsu - thx sullegi :D
Pirks - thx sullegi siiis :D

Siin on siis paar uut osa kah! :D

Eelmises osas:

"Ugh," lisasin ka veidi hiljem. "Ashley?" küsis Janette. "What?" küsisin ma suht ülbelt. "I wish i can say," ütles Janette. "Um.. okay," ütlesin mina ja olin ma suht tujutu. Ma olin suht tujutu ja samas ka vihane nende peale.

Uues osas:

Nii me siis seal istusime või seisime. "Anyone?" küsisin ma järsku. "We can't" ütlesid nad kõik ikka. "Ugh," ütlesin mina taas kord. Ühel hetkel mul sai sellest kõrini ja ma läksin nii öelda oma tuppa. Ma võtsin sealt oma telefoni ja helistasin Roometile. "Sa ütled nüüd mulle mis toimub, palun," ütlesin ma talle kui ma olin aru saanud et ta vastas mu kõnele. "Kahjuks ma ei saa," ütles Roomet. "Mind ei huvita kas saad või ei.. aga ma tahan teada," ütlesin ma karmilt. "Hayden Ashley, saa aru ma ei saa... aga ma võin nii palju öelda.. et see on seotud su sünnaga," ütles Roomet. "Okay... ja see on ikka julm palju infot ... räägi täpsemalt. Ma palun sind.. palun," ütlesin mina. "Ma ei saa, saa aru," ütles Roomet. "Fine siis, bye," ütlesin mina ja lõpetasin kõne. Ma läksin alla tagasi, istusin maha ja hakkasin oma telefoniga mingit mängu mängima. "Ashley?" küsis keegi. "Yes?" küsisin ma, ikka oma telefoni mängu mängides. "Come with me," ütles Janette. "E okay," ütlesin ma ja panin selle telefoni mängu kinni. Me läksin siis Janette järgi üles. "Wait here," ütles Janette kui me olime tema toas. "Okay," ütlesin mina. Janette läks kuhugi ja tuli tagasi seeliku, pluusi, kingade ja veel muude asjadega. Ma vaatasin tema poole imestunult. "You have changes your clothes now," ütles Janette ja andis mulle need riided mis ta oli toonud. Ma siis läksin vannituppa ja vahetasin riided ära. Tagasi tulles käskis ta mul toolile istuda ja ta hakkas mulle soengut tegema. Ma olin veel suuremas segaduses kui enne. "Ugh," ütlesin ma. "What's wrong Hayley?" küsis Janette. "Nothing," ütlesin ma üsnagi kurvalt nüüd. Janette jättis mu juustega mässamise pooleli ja küsis: "Ashley, is everything okay?" küsis Janette. "It's nothing," ütlesin mina. "Ashley, i know something is wrong," ütles Janette. "Just don't call me Hayley," ütlesin mina. "Why?" küsis Janette. "I don't have to know why," ütlesin mina. "Okay, fine i don't call you with that name," ütles Janette. "Thanks," ütlesin mina. Janette hakkas taas mu juustega mässama, üsna pea sai ka valmis. Siis hakkas ta mulle meiki tegema. "Please, tell me what's going on," ütlesin ma vaikselt. "Okay.. today is your b-day and... and there gonna be your b-day party... in some where.... i can't say where," ütles Janette. "Okay," ütlesin mina. Üsna pea sai ka mu meik valmis ja Janette näitas mulle mind peeglist. "That's totally good," ütlesin mina. "I know," ütles Janette. "I'll go changes my clothes too," ütles Janette ja käis paariks minutiks ära. "Now, let's go," ütles ta. Me siis läksime alla tagasi ja seal olid ikka veel need samad isikud, ma teadsin sealt vaid kolme inimest.

Tund aega hiljem:

"We are here," ütles Janette. Ma vaatasin ja nägin vaid metsa. "Ahah," ütlesin vaid mina. Me siis läksime läbi metsa ja jõudsime ühele lagendikule. "Wow," ütlesin mina. See koht oli ära kaunistatud, siin mängis isegi muusika. "Happy birthday, sis," ütles Roomet. "Thanks," ütlesin mina. Kõik soovisid siis mulle õnne ja andsid kingid v.a Justin. Ma ei saanud küll aru miks, aga kindlalt hiljem saan teada, mõtlesin ma nii. Isegi Justin laulis seal paar lugu. "Everyone listen me now," karjus järsku Ryan. Ma ei sain aru mida ta tahtis ilmselt öelda ja ma hakkasin punustama. "Everyone knows that.. us lil Hayden Ashley... can sing do... and very well," ütles Ryan. "I'm not gonna sing," ütlesin mina. "Yes, sing please," ütlesid kõik koos peale minu. "No," ütlesin mina. "Please," ütlesid kõik. "No no no," ütlesin mina. "Yes, please," ütlesid kõik. "No no no no no i'm not gonna sing, no no no," ütlesin ma lauldes. "Hahaha," ütlesid kõik. Ma sain nüüd aru et ma lausin selle lause. "Ups," ütlesin mina. "Please sing.. something," ütles Justin nüüd vaid. "Fine," ütlesin mina.
Ma siis lausin Justin Biber-i laulu Never Let You Go:

oohhh noo, ohh noo, ohhh
they say that hate has been sent
so let loose the talk of love
before that, i thought a kiss
baby give me one last hug

theres a dream
that i've been chasing
want so badly for it to be reality
and when you hold my hand
then i understand
that its meant to be

cuz baby when you're with me
its like an angel came by, and took my to heaven
(like you took me to heaven)
cuz when i stare in your eyes
it couldnt be better

so let the music it blast
we gon' do our dance
praise the doubters on
they dont matter at all
cuz this lifes to long
and its much to strong
so baby no for sho'
ill never let you go

i got my favorite girl
not feelin' no pain
(no pain, no pain, no pain)
oh no, dont have a care in the world
why would i, when you are here
theres a moments i've been chasin
and i finally caught it out on this floor

baby, theres no hesitation,
no reservation by taking a chance and more
ohh noo, because

its like an angel came by, and took my to heaven
(like you took me to heaven)
cuz when i stare in your eyes
it couldnt be better
(i dont want to go, no no no)
so let the music it blast
we gon' do our dance
praise the doubters on
they dont matter at all
cuz this lifes to long
and this loves to strong
so baby no for sho'
ill never let you go

its like an angel came by, and took my to heaven
(like you took me to heaven)
cuz when i stare in your eyes
it couldnt be better
(i dont want you to go, no, no, so)

take my hand, lets just dance
watch my feet, follow me
dont be scared, girl im here
if you didnt know, this is loooovee

(so let the music it blast)
(we gon' do our dance)
(praise the doubters on)
(they dont matter at all)
(cuz this lifes to long)
(and its much to strong)
(so baby no for sho')
(ill never let you go)

ill never let you go, gooooo
ill never let you go,

(oh yeah, oh yeah)

ohhhh

ill never let you go,
ohh no, ohh noo, ohhh

Ma laulsin terve laulu neile. "Wow, you really are good singer," ütles Justin. "Thanks i guess," ütlesin mina. "But how Ryan know that?" küsis Justin. "Haha, (Ma siis rääkisin Justinile kuidas Ryan teab sellest)" ütlesin mina sellepeale. "Wow, can i talk with you alone?" küsis Justin. "Of course," ütlesin mina. Me siis läksime teistet eemale.

(Pikim osa mis ma olen valmis kirjutanud :D)
_______________________________________________

"Ashley," ütles Justin. "Yes?" küsisin mina. "Like i said once i wanna be more than friends," ütles Justin. "And i said i want it too, so?" küsisin mina. "Ashley," ütles Justin taas. "What?" küsisin mina. "Ashley," ütles taas kord Justin. "That's my name," ütlesin mina nüüd. "Hayden Ashley," ütles Justin. "That's my full name," ütlesin mina. "Hayden Ashley, do you wanna be... my ... girlfriend?" küsis Justin lõpuks. "Finally, you said something more than my name, but..." hakkasin ma ütlema kui Justin üles: "I get it," ja tahtis ära minna. "Justin, wait... let me say that," ütlesin mina. "What?" küsis Justin. "I wanna say that, but..." ütlesin mina. "But what?" küsis Justin. "Justin, let me finish then," ütlesin mina. "Okay," ütles tema. "Justin, you know that already i wanna be more than friends. And my anserw is of course yes," ütlesin mina. Justin vaatas mu poole ja saan algul pihta vist mida ma ütlesin. "Really?" küsis Justin. "Yes, really," ütlesin mina. Järsku aga Justin suudeles mind ja ma suudlesin ka vastu. "My birthday present for you," ütles Justin ja andis ühe karbi. Ma avasin selle ja seal oli üks kaelakee. "Wow, it's so beautiful" ütlesin mina. "Not so beautiful as you," ütles Justin. "Aww, thanks," ütlesin mina punastates. Justin pani selle kaelakee ka mullle kaela. "Let's go back now," ütles Justin ja võttis mult käest kinni. Me siis läksime nende juurde tagasi. "So?" küsis mu vend. Ma vaatasin tema ja ei saanud mitte midagi aru. "Hahahaha," hakkas Roomet naerma. "What?" küsisin mina. "Nothing," ütles Roomet. "What ever," ütlesin mina. Järsku aga tuli siia mingi hulk kari tüdrukuid ja kes kõik karjusid Justin, Justin. "Ugh," ütlesin mina. "Let's run now," karjus järsku Janette ja enamus kõik hakkasidgi jooksma. Mina, Roomet ja Justin olime nende hulgas. "Why they are here?" küsisin ma karjudes ja joostes. Samas ma hoidsin ikka veel Justini käest kinni. "I have no idea," tuli Justini, Roomet ja Janette suust korraga ja ikka karjudes. "Ahah," ütlesin mina karjudes. Me siis jooksime kuskil metsa ja järjest sügavamele. Ühel hetkel me jäime seisma. "But way, where we are?" küsisin mina. "I have no idea," ütlesid nad kolm taas koos. "Now... what?" küsisin mina. "Um... i don't know," ütlesid nad kolm taas. "Geeeeezh," ütlesin mina nüüd ja istusin maha. Järsku kostus taas meieni nende plikade hüüd: "Justin, Justin!" Ma tõusin püsti ja taas me jooksime kuhugi. Kuigi meil kellegil polnud aimu kuhu. Ühel hetkel jäi Janette seisma ja ütles: "I.... can't... do... it... any.... more." Ma ka jäin seisma. "Same... here.." ütlesin mina hingeldades. Need tüdrukuid aga polnud kuulda hetkel. "Nad ei saa enam siin olla," kuulsin ma järsku kedagi hüüdmas. "See Ashley, rikkus selle ära, Justin oleks peaegu minu olnud," ütles keegi. Ma seisin seal üsna tuimalt. "Ashley, what's wrong?" küsisid Justin ja Janette. Ma langetasin oma pea ega ei öelnud midagi. "Ma tean seda, kes see Ashley on üldse?" küsis keegi kellegilt. "Ma ei tea, nad kohtusid kunagi korra ja nüüd on täiega head sõbrad. Justin must ei rääkinud peamiselt kui vaid temast." ütles keegi teine. "What the hell?" küsis keegi.
_____________________________________

"Ashley, what's wrong?" küsis Janette. "Nothing," ütlesin ma vaikselt. "Justin's fans, they are talking about Ashley and Justin. They talking something about: Ashley stoled you away from someone, i dont know who she is," ütles Roomet. Janette kuulas neid ei saanud küll millestki aru aga ütles. "One girl is Justin's ex girlfriend Emma." "What?" küsis Justin. "She is here some where," ütles Janette. "Okay, so what we do now?" küsisin ma vaikselt. Ma hakkasime üsna vaikselt edasi kõndima. "Anyone know where we are going?" küsisin mina. "I have no idea," ütlesid nad kõik koos. Me siis aina kõndisime ja kõndisime.

Mõne aja pärast jõudsime isegi mingi maanteeni. Me jäime nüüd seisma. Kõik mõtlesid kuhu poole peaks minema, me otsustasime minna vasakule poole. Järsku helises Justini telefon. Ta rääkis seal kellegiga üsna pikalt. "What now?" küsisime me(Mina, Roomet ja Janette) koos. "We wait here,..." ja ta seletas miks me siis ootame.
___________________________

Edasi juba uues osas.
Kui lugesid läbi siis võiksid ka komenteerida.
Kriitika on ka muidu lubatud!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeReede Mai 28, 2010 4:55 pm

hea ;D
uut
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeEsm Mai 31, 2010 7:36 pm

Nii siin on siis uus osa kah!

Eelmises osas:

Ta rääkis seal kellegiga üsna pikalt. "What now?" küsisime me(Mina, Roomet ja Janette) koos. "We wait here,..." ja ta seletas miks me siis ootame.

Uues osas:

Me siis ootasime seal, üsna pea tuli mingi limusiin meieni. Me kõik läksime sisse ja see viis meid Justini koju. "So what now?" küsisin mina. Keegi ei öelnud midagi. Ma siis ka ei öelnud enam midagi. Vaikuses möödus aeg üsna aeglaselt. "Guys?" ütles järsku Janette. "What?" küsisin mina. "So what now?" küsis Janette. Ma naersin seal oma ette, kuna ma olin just natukese aja eest seda sama öelnud. "What's so funny?" küsisid nad kõik kolm korraga. "Nothing at alla," ütlesin mina ja ei naernud enam. "So what now?" küsisid nad korraga. "No idea," ütlesin mina. "Okay," ütlesid nad korraga. Me siis olime seal vaikuses. "Geezh," ütlesin mina nii pea kui mu telefon helises. Ma võtsin selle kõne vastu: "Hey, Ash," ütles keegi. "Oh, hey Kaia," ütlesin mina. "Mis teed?" küsis tema. "Naudin vaiksuts, vist," ütlesin mina. "Miks siiis?" küsis Kaia. "Sest, kõik on vait, keegi ei tea mida teha vist," ütlesin mina. "Okay, kus kohas sa üldse oled hetkel?" küsis Kaia. "Um... Justini pool," ütlesin mina. "Oh, võin ka tulla?" küsis Kaia. "Ma pean küsima," ütlesin mina. "Guys?" küsisin ma neilt. "What?" küsisid nad korraga. "Can i invite her one friend?" küsisin ma neilt. Nad vaatasid üksteisele otsa. "Sure," ütlesid nad. "Võid küll," ütlesin mina. "Adress ka paluks," ütles tema. "Um.... seda peaks ka küsima," ütlesin mina. "Oh, okay," ütles Kaia. "What is adress of that place?" küsisin ma. "It's........(siin on siis mingi adress tegelt)" ütles Janette. "Oh, ok," ütlesin mina ja ka edasi Kaiale. "Cya," ütles tema. "Cya," ütlesin mina. "Whose coming here?" küsis Justin. "My best friend Kaia," ütlesin mina. "Oh, okay," ütlesid nad koos. Me siiis olime taas nüüd vaid, kunini kostus uksele koputus. Ma läksin siis avama. "Hey, Kaia," ütlesin mina. "Hey, Ash," ütles tema. "Tule sisse," ütlesin mina ja lasin ta sisse. Me läksime teiste juurde ja taas oli vaikus. "Please, let's do something," ütles Kaia. "Yeah," ütlesin mina. Teised olid vait.

Janette POV:

"Ma ei öelnud midagi kuna, ma ei suutnud uskuda, et see Emma tahab veel Justinit tagasi. Ta ju ise jättis Justini maha ja läks kellegi teise juurde, ja nüüd tahab Justinit tagasi. I hate her," mõtlesin mina. "Fine, let's do something, but what?" küsisin mina. "Let's play truth and dare?" küsis Kaia. "Okay," ütlesin mina. "Um... Ok," ütles Justin. "Fine," ütlesid Roomet ja Ashley koos. Me siis hakkasime mängima. Aeg möödus kiiresti ja üsna pea me kõik otsustasime ära magama minna.

Ashley POV:

Ma pidin magama Justiniga samas voodis.

Järgmise päeva hommikul:

_________________________________________

Ah sobib vast, vead võivad sees olla!
Kui lugesid siis võiksid kometaarida!
Kriitika on ka oodatud ja lubatud!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeEsm Mai 31, 2010 8:33 pm

ootan uuut
hea muidu :D
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeEsm Mai 31, 2010 9:57 pm

Uus osa peaks tegelt tulema lähi päevil! :D

Thx
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeEsm Mai 31, 2010 11:06 pm

Oh, hea .
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeLaup Juun 26, 2010 12:34 am

Hea

Uut...
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeLaup Juun 26, 2010 12:36 am

Monza - tänan!

Kissu - tänan, uus on olemas! :D

Sorry, sellepärast, et pole nii kaua aega uut osa kirjutanud. Pole eriti aega olnud. :D Aga siin nüüd see siis on! :D

Eelmises osas:

Ashley POV:

Ma pidin magama Justiniga samas voodis.

Järgmise päeva hommikul:

Uues osas:

Ma ärkasin mingil hetkel üles. Justin magas veel, ma läksin siiski vaikselt toast välja. Ma käisin pesemas. Kui ma olen pestud läksin ma Justini tuppa tagasi aga tema ikka magas. Seega otsustasin alla minna. Seal nägin Roometit ja küsisin talt: "Ammu üleval?" "Üsnagi," vastas tema sellepeale. „Süüa tegid midagi?“ pärisin ma talt. „Mina?“ uuris tema sõrmega endale osutades, „Mina? Ja süüa?“ Ta hakkas kõva häälega naerma. Ma lükkasin ta vastu seina ja kõndisin kööki. Tegin seal endale paar võileiba ja klaasi kallasin vett, sest muud ma ei leidnud. Nii pea kui söödud ja joodud läksin niisama kuhugi. Ise ei teadnud ka kuhu, siin majas. "Um... mida teha??" mõtlesin ma. "Tean, kolin hotelist välja. Esiteks ei tahaks koguaeg seal elada. Teiseks pole enam raha, et maksta. Kolmandaks ei taha kellegilt raha ka küsida." mõtlesin ma nüüd taas. Ühel hetkel tuli mu juurde Roomet ja ma teadasin talle ka, et ma kolisin hotellitoast välja. "Sa ikka tead, et kuu aja pärast homme on mul sünnipäev?“ küsis Roomet.
„Jah, tean.“ ütlesin ma ohates ja lisasin veidi hiljem: „Lähed Eestisse?“ „Ma arvan küll. Tuled ka kaasa siis või? Janette pidi arvatavasti tulema,“ ütles Roomet. „Ma ei tea. Ma ei taha Justinit siia jätta ju... Ma ei usu, et ta vanemad lubaksid tal meiega kaasa tulla,“ vastasin mina „Seda küll," ütles selle peale mu vend. „Aga miks sa pead minema?“ küsisin mina. „Ma ei taha siin olla. Esiteks on see Jerry imelik. Teiseks on Alice ohtlikult lähedal. Üks päev ja pidin tal eest ära jooksma. Kolmandaks ma igatsen sõpru. Ja sügisel ma ei taha siia kooli minna.“ vastas mu vend mu küsimusele. „Khm. Kooli peale ma pole üldse mõelnud.“ ütlesin ma ausalt välja. Roomet hakkas naerma. Ma ei saanud küll aru miks. „Tead, sinuga saab väga hästi rääkida,“ ütles mu vend mind õlast toksates. Ma naeratasin vaid sellepeale. Peale seda rääksime vaid mõtetutel teemadel, kunini sisse tormas Janette. „Let’s go outside!“ hüüatas ta. Ta isegi võpatas. Ilmselt ehmus oma valju hääle tõttu. „Mom and dad are doing barbecue. It’s wonderful outside.“
Ma vaatasin Roometi poole. Ta vaatas minu poole ja siis Janette poole. „We’ll come. Right after I have asked Ashley something...“ ütles Roomet.„Okay. I’ll wait you out,“ sõnas Janette. Janette tõusis ja lahkus üsna pea. "Miks sa mind nii vaatasid?" küsis mu vend mult, kui Janette oli juba lahkunud. "Seda tahtsidki küsida?" küsisin ma vastu. "Küsimustele ei vastata küsimusega," ütles Roomet muiates. Ma naersin sellepeale hetkeks. "No olgu sis... Mind häirib Janette. Ma ei tea küll miks, aga ta häirib. Ta on kuidagi lapsik ja imelik," ütlesin mina. Ta vaatas mind mõnda aega ja ütles: „Arvan, et sama on minusilmis Justiniga. Ta tundub mulle imelik, aga no... ma olen teda alati vihanud. Mulle ei meeldi, kuidas ta laulab. Pole kunagi meeldinud. Aga inimesena on ta normaalne, kui ta pole sinuga koos. Seda tegelikult kutsutakse armukadeduseks, kallis õeke" „Kelle peale ma armukade olen või peaksin siis olema?“ küsisin ma segasuses olles. Roomet haaras mu käest ja ütles: „Janette peale. Usu mind, me ju tegelikult ei vihka üksteist. Janette saab minuga rohkem aega veeta, kui sina oled kogu oma elu minuga aega veetnud. Ausalt öeldes ma vahel nutan neid aegu taga, kui me vähemalt natukenegi räägime. Nüüd on tänu tänasele lõunale jälle midagi taga nutta. Aga ma arvan, et aitab äkki. Lähme välja.“ „Peaksin vist tunnistama, et ehk olengi Janette peale armukade. Aga järelikult oled siis sina Justini peale armukade. Jippii, sa hoolid minust!“ ütlesin ma veidike naeratades. Roomet noogutas ja naeratas. „Läki siis õue,“ ütlesin Ma viimaks ja kallistasin oma venda.

Me siis läksime aeda. Ma istusin niisama muru peale. Üsna pea oli keegi mu kõrval. "Hey Ash," ütles tema mulle. "Hey," ütlesin mina ja vaatasin niisama taevasse. "Ashley?" küsis tema. "What is, Justin?" küsisin mina vastu. "You look so sad, what's wrong?" küsis Justin. "Nothing, just thinking," vastasin mina. "About what?" küsis Justin. "Roomet goes back to Estonia after his birthday. Maybe i go with him. But i same time i want to be here," ütlesin mina. "Wow. But why you want to go back to Estonia?" küsis Justin. "I don't know. Maybe because i have to finish school, but in America school i really don't want to it. My english is not so good," ütlesin ma ausalt. "I see," ütles Justin. "Justin, i know you don't like it. I don't like it too. I don't want to leave you. I think i better stay here.... but i'm not really sure about it," ütlesin mina. "Okay, but let's talk about something else," ütles Justin ja suudles mind hoopis. Ma suudlesi ka vastu. Me suudlesime mõnda aega kuni Janette karjus: "Justin and Ashley!" Me siis vaatasime tema poole.
_________________________________________

Edasi, ma kirjutan vb hiljem... Hetkel pole aega. :D
Vb homme kirjutan veel ühe uue osa... Siis kui leian aega kolme hullu kõrvalt. :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeLaup Juun 26, 2010 12:51 am

hea :D uut
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeLaup Juun 26, 2010 2:03 am

Ashley kirjutas:
Tänan!

Ma pmt... ei oska hetkel midagi eriti edasi kirjutada... :D

Aga jah ma võin hetkel uut osa mõtlema hakkata aga ma ei tea kunas ma selle siia üles veel panen. :D

Ma siiski kirjutasin uue osa:

"Guys, come to eat now," ütles Janette muiates. Me ei öelnud midagi vaid läksime siis teiste juurde.
Palju minuteid hiljem oli mül söödud ja ma läksin muru peale tagasi istuma. Üsna pea liitus minuga ka mu vend. "Millest mõtled?" küsis tema. "Kas tulla suga tagasi Eestisse või ei," ütlesin mina. "Sa võiksid siiski siia jääda." ütles Roomet. "Ma arvan ise sama, aga ma ei tea kas ma saaks siinsetes koolides hakkama," ütlesin mina. "Ashley, Raudselt saad," ütles Roomet mulle. "Um... võimalik," ütlesin mina. "About what you guys talk?" küsis Justin. "About," hakkasin ma ütlema. "Estonia," ütles mu vend. "Okay," ütles Justin. "Sa rääkisid talle?" küsis mu vend. "Jap," ütlesin mina. "Okay, siis. Ma soovitan sul siia jääda. See on sulle endale parem ja samas ka Justinile." ütles mu vend ja lahkus. "Seda küll," ütlesin ma pigem endale nüüd. "Ma jään siia, aga samas tahaks tagasi Eestisse. Peab see valik olema nii raske." rääkisin ma taas endaga. Justin võttis mu ümber kinni ja küsis: "What you said?" "I just said: I'll stay but same time i want to go back to Estonia. Why i have to be it so hard to decide what to do," ütlesin ma. "I don't know, but I really want you'll stay here," ütles Justin. "Yeah, i know that. I want it too, but i same time i want go to Estonia too," ütlesin ma. "If you want so much then you can go," ütles Justin, ta laskis must lahti ja kõndis minema. "I'm idiot," ütlesin ma. "Why you are idiot?" küsi keegi mult järsku. "I'm idiot and that's all. Bye," ütlesin mina ja läksin majja sisse. Istusin seal olevale diivanile ja klõpsisin paari kanalit. Ise aga korutasin koguaeg: "I'm idiot," "Why you are idiot?" küsiti mult taas. See kord vaatasin küsija poole ja see oli Justin. "Just i am," ütlesin ma ja korutasin seda: "I'm idiot," taas kord. "Ash, stop it. You are not idiot." ütles Justin mulle. "Mhm," ütlesin mina ja vahtisin telekat. Mingit saadet, millest ma tegelt mitte kui midagi aru ei saanud. "Ashley?" küsis Justin. "Yeah?" küsisin mina vastu ja ikka seda mingit saadet vaatades. "You can go back to Estonia. But you have promise to me two things," ütles Justin. "Um.. what?" küsisin mina ja vaatasin teleka asemel nüüd Justini poole. "First you come one day back here. Second... ," ütles Justin aga ma segasin vahele. "I promise. Second one i know already. You have to promise that one too," ütlesin mina. "Yeah, I promise," ütles Justin ja suudles mind. "Khm," tegi aga järsku keegi. Me siis lõpetasime suudlemise. "Ashley, mis otsusele siis lõpuks jõudsid?" küsis Roomet. "Tulen suga kaasa," ütlesin ma veidi kurvalt. "Okay," ütles Roomet ja istus diivanile. Tema järel ka Janette. "Come," ütles Justin ilmselt mulle ja me läksime siis tema tuppa. Justin hakkas mind aga uuesti suudlema seal. "Um... Justin?" küsisin mina. "What?" küsis tema ja vaatas mind. "What you trying to do?" küsisin mina. "Don't know," vastas tema. "Ahsooo," ütlesin mina ja vaatasin Justini silmadesse. Üsna pea me suudlesime taas, kaugemale me ei läinud.
Mitu kümend minutit hiljem, ma juba haigutasin. "Tired?" küsis Justin. "Mhm," vastasin mina ja magasi juba üsna pea Justini voodis. Ma tundsin kuidas keegi võttis mind enda kaisu.

Järgmisel päeval ärkasin ma sellepeale kui keegi suudles mind. Ma ei avanud veel oma silmi aga ma olin üleval. "Ashley?" küsis Justin seal. Ma ei öelnud midagi. "Hayley?" ütles tema. "What whose Hayley?" küsisin mina. "Ups," lisasin hiljem. "Haha, i knowed you are a wake," ütles Justin. "But, whose Hayley?" küsisin mina ja avasin silmad. "You... it's made up with you both of your name," ütles Justin. Ma mõtlesin veidi enda nime peale ja lõpuks sain aru kuidas ta selle sai. "Haha," ütlesin mina. "What's so funny?" küsis Justin. "Really smart one," ütlesin mina. "Mhm," ütles Justin ja vaatas minu silmadesse. Üsna pea ma tegin sama, ainult et tema omadsse. "Justin, Ash come to eat now," ütles Janette. "Mhm," vastasime meie(mina ja Justin). Üsna pea me siis ka läksime. Me istusime lauda ja üsna pea oli mul ka söödud. Läksin siis Justini tuppa tagasi. "Ma peaks oma riided ära vahetama, aga siiski mu asjad on veel hotellis," mõtlesin mina. "Hey, Hayley," ütles Justin. Ma võpsatasin sellepeale ja ütlesin: "Heya," "When you guys going to Estonia then?" küsis Justin. "I don't know. Roomet's birthady is after one month... and we go after that," tlesin mina. "Okay, I'll go ask then that," ütles Justin ja lahkus. "Mhm," ütlesin mina.
________________________________

Nüüd vast uus osa alles homme või siis täna õhtu poole. :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeLaup Juun 26, 2010 6:34 pm

Hea

Uut..
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeLaup Juun 26, 2010 11:18 pm

heahea winkwink
uut :D
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimePüh Juun 27, 2010 1:01 am

Kissu - Tänan, kohe saad uue!

KriSsu - Tänan sullegi. Kohe saad uue.

:D Kui loed komenteeri ja kriitika on ka lubatud.

Eelmises osas:

"When you guys going to Estonia then?" küsis Justin. "I don't know. Roomet's birthady is after one month... and we go after that," tlesin mina. "Okay, I'll go ask then that," ütles Justin ja lahkus. "Mhm," ütlesin mina

Uues osas:

Üsna pea oli Justin ka tagasi. "So?" küsisin mina. "Day after Roomet's birthday party," ütles Justin. "Oh," ütlesin mina. "Justin?" karjus keegi alt. Justin suudles mind korra huultele ja läks alla. Ma läksin Janette tuppa aga seal polnud kedagi. "Hey, Ash," ütles järsku Janette mu selja tagant. "Um, hey... Do you have computer, if you have.. then can i use it?" küsisin mina. "Yes i have it, of course you can use it," ütles Janette ja ta tõi oma arvuti(õigemini läpakas või mis iganes see sõna oli). "Thankz," ütlesin mina. Ma siis läksin sellega Justini tuppa. Ma läksin seal msni ja kohe hakkas muga rääkima mu endine sõbranna Krissu.

Krissu - I'm Sorry says: Sau Hayley.

Ashley says: Tere.

Krissu - I'm Sorry says: Ma palun ikkagi veel vabandust sellepärast mis ma sulle üks päev ütlesin. Ma tean, et ma ei pruugi sind enam kunagi näha aga siiski palun vabandust. Ta ei olnud hea sõber mulle.

Ashley says: Ahsoo. Davai ma annan andeks aga see on viimane kord. Sa näed mind umbes kuu pärast. Sest ma tulen Eestisse siis, ma lõpetan kooli ikka Eestis. Vaheajad... veedan vast Ameerikas... aga koolis käin Eestis.

Krissu - Finally friends again says: Miks sa tahad vaheajad Ameerikas veeta?

Ashley says: Sest ... um... no sest... mul on nüüd poiss ... aga kahjuks tema ei saa muga Eestisse tulla.

Krissu - What? says: Mis mõttes nagu?

Ashley says: Tead sellist isikut nagu Justin Bieber?

Krissu - What says: Yeah. Ma tean, et ta on laulja aga mitte päris minu maitse. Aga jah... mis temaga.

Ashley - Hehe says: Em.. ei midagi. Kunagi hiljem räägin. Ma pean nüüd minema, sau.

ja logisin msnist välja. "Ashley?" küsis Justin. "Yeah?" küsisin mina. Justin hakkas midagi ütlema aga siiski ei öelnud. "Ashley, I love you," ütles Justin ja suudles mind. Ma suudlesin vastu ka, nii pea kui Justin suudlemise ütlesin mina: "Justin, I love you too." Justin suudles mind aga uuesti. "Khm," tegi järsku keegi. "Don't go to war you two. Ashley can i get my computer back?" küsis Janette. "Sure," ütlesin mina. Janette võttis siis oma arvuti ja lahkus. Mina ja Justin istusime nüüd vaikuses. Mina istusin tema süles. "Everyone come to eat," karjus keegi alt. "Let's go," ütles Justin ja võtis mu sülle. "Ou, put me down," ütlesin mina. "No," ütles Justin. "Please," ütlesin mina. "No," ütles Justin. "Or i don't talk with you anymore and even don't kiss anymore," ütlesin mina. Lõpuks pani Justin mu maha aga me olime juba all. "Ugh," ütlesin mina. Ma istusin siis laua taha ja üsna pea me kõik sõime juba. Nii pea kui mul söödud läksin ma tagasi Justini tuppa.

Kuu aega hiljem:

_________________________

Edasi juba uues osas. :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Riinp
Uustulija
Riinp

Postituste arv : 103
Points : 114
Reputation : 0
Join date : 27/02/2010
Age : 30

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeKolm Juun 30, 2010 12:25 am

Väga hea! :)

Uut Ootan :)
Tagasi üles Go down
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeKolm Juun 30, 2010 3:00 am

Jeee :) ma olen jutus tagasi :D
täiega hea :D uut . vutt vutt kohe kirjutama :D
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeKolm Juun 30, 2010 2:53 pm

Riinp - tänan :D Uue on lood nii, et see veidike all pool olemas ! :D

KriSsu - Oled vist jah! :D Tänan, haha... veidi all pool on siis olemas! :D


Eelmises osas:

Ma istusin siis laua taha ja üsna pea me kõik sõime juba. Nii pea kui mul söödud läksin ma tagasi Justini tuppa.

Kuu aega hiljem:

Um... uues osas siis :D :


Täna on siis Roometil sünnipäev. Ta kutsus vaid inimesed keda ta teab v.a meie nii öelda tädi Alice. "Happy Birthday," ütlesin mina Roometile. "Thanks, Ash," ütles tema. Kõik soovisid Roometile palju õnne sünnipäevaks siis. Sünnipäev möödus hästi ja kätte jõudis siis õhtu. Õhtul pakkisin ma alles oma asjad kokku. "So you leaving tomorrow?" küsis Justin. "Mhm," ütlesin mina. "But when you coming back?" küsis Justin. "My school it's 9 months long," ütlesin mina. "Oh," ütles Justin. "Ashley?" küsis Roomet. "Mida?" küsisin mina vastu. "Muideks, me tuleme jõuludeks siia," ütles Roomet ja lahkus. "What he said?" küsis Justin. "Christmas we spend here," ütlesin mina. "For Christmas you guys coming here?" küsis Justin. "Yeah," ütlesin mina. Ühel hetkel helises mu telefon. "Ja?" küsisin ma telefonile vastates. "Hey, siin Krissu," ütles helistaja e. Krissu. "Hey," ütlesin mina. "Millal sa siis Eestisse tuled?" küsis Krissu. "Homme," ütlesin mina. "Ahsoo, sa ei tundu just väga õnnelik," ütles Krissu. "Jah, ma tean. Sest mu poiss jääb siia. Ta ei saa mingil juhul kaasa tulla," ütlesin mina. "Õigus jah," ütles Krissu. "Mhm," ütlesin mina. "Sau nüüd, eks mõni päev näeme siis," ütles Krissu. "Sau," ütlesin mina ja lõpetasin kõne. "Who was it?" küsis Justin. "My best friend in Estonia. Her name is Kristin but her nickname is Krissu," ütlesin mina. "A, okay. But Kaia knows you going to Estonia?" küsis Justin. "Yeah, i told her that already week ago," ütlesin mina. "Okay," ütles Justin. Üsna pea ma magasin juba. Järgmisel päeval ärkasin sellepeale üles kui keegi üritas mind üles ajada. "Ah?" küsisin mina. "You have to go," ütles Justin kurvalt. "Where, What?" küsisin mina. "Estonia," ütles tema vaid. "Yeah, So see you after 4 months," ütlesin mina ja suudlesin Justinit. "Yeah, see you then," ütles Justin peale meie suudlust. Ma vahetasin riided ära. Peale seda läksin vaikselt koos kohvridega alla. "Sa ka lõpuks üleval," ütles Roomet. "Jaja," ütlesin mina suht uniselt. "So see you all some day," ütles Roomet kõigile. "Bye," ütlesid nemad. "See ya," ütlesin mina. Meid(Mina ja Roomet) viidi lennujaama. Seal läbisime igasugused kontrollid ja lõpuks saime lennukile.

Eestis:

Lennujaamast võtsime me siis takso ja sõitsime koju. Seal läksin ja viisin asjad oma tuppa. "Ashley?" karjus mu vend alt. "Yeah?" karjusin ma vastu. "Um... me peame poodi minema, sina teed süüa," ütles mu vend mulle kui ma trepist alla läksin. "Davai siis," ütlesin mina. "Homme algab juba kool," ütles veel mu vend. "Ahsooo," ütlesin mina. Ma võtsin oma toast oma käekoti ja panin sinna sisse telefoni, rahakoti ja muud vidinaid. Me siis läksime poodi.

Poes:

Me otsisime sealt süüa mitmeks päevaks. "Oh, hey Ash and Rooomet?" ütles keegi meie selja tagant. "Oh, hey Krissu," ütesin mina. "Tere," ütles Roomet. "Te saate nüüd läbi?" küsis Krissu. "Mhm," ütlesime me koos. "Okay, mis teete siis siin?" küsis Krissu. "Süüa ostame ja siis ka kooli asju vaja," ütlesin mina. "Ahsoo, ma tulin ka kooli asju tegelt ostma. Sau, eks homme koolis siis näeme," ütles Krissu ja lahkus. "Okay siis," ütlesin mina. Üsna pea olid meil toit ostetud ja me maksime selle eest ka ikka. Me siis läksime poodi kus müüdi kooliasju. Me ostsime sealt ka kõik vajaliku ja läksime koju. Kodus ma siis hakkasin süüa tegema, kuigi jah ma pole eriti hea kokk. "Ou, millal siis süüa saab?" küsis Roomet. "Um... varsti," ütlesin mina. Mingi paar mintsa hiljem. "Sööma," ütlesin mina. "Lõpuks ometi," ütles Roomet ja tuli kööki laua taha istuma. "Võta ise potist, ega mina pole siin su teenindaja," ütlesin mina ja istusin oma taldrikuga laua taha. Tõin oma kahvli ja noa ka. "Okay siis," ütles tema ja läks siis endale süüa tõstma. Üsna pea oli mul söödud ja ma läksin treppi poole. "Roomet, sina pesed nõud," ütlesin mina ja läksin enda tuppa. Ma ei kuulnud enam mida ta vastu ütles. Ma pakkisin pooled oma asjad lahti.
_____________________________

Edasi uues osas juba. :D
Ainult, et poe aimu mil see uus osa valmis saab :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeKolm Juun 30, 2010 5:29 pm

täiega hea winkwink
kirjuta ruttu uus siis :D
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeNelj Aug 05, 2010 11:24 pm

Tänan
Sry, et uue nii kaua läks. Mul polnud vahepeal eriti aega arvutis olla. Nüüd saad siis lõpuks uue osa.

40 osa:

Juubel siis. :)

Ma ei viitsinud rohkem lihtsalt oma asju pakkida lahti. Läksin siis alla kööki, et midagi juua võtta aga siis nägin et nõud on endiselt pesemata. „Roomet! Sa pidid nõusid pesema!“ karjatasin mina. „Ups. Läks meelest ära! Kohe tulen!“ karjus Roomet sellepeale mulle. Ta sosistas midagi Janettele, seda ma ei kuulnud mida. Ma siis võtsin klaasi ja valasin sinna mahla. Läksin oma tuppa tagasi. Jõin klaasi tühjaks, pani laua peale ja läksin pesema. Peale pesu läksin ära magama.

Hommikul ärkasin karjumise peale üles. Ma kuulsin kuidas keegi mu uksest möödus aga ma olin veel liiga unine, et vaatama minna kes see oli. Ma üritasin mõnda aega veel magada aga siis tuli meelde, et täna peab kooli minema. Ma tõusin ja läksin oma gardroobi riiete hulka sorima. Ma otsisin tükk aega mida selga panna. Ma otsustasin ühe valge miniseeliku ja roosa topi kasuks. Ma otsisin ka sobivad kingad. Kui riided olemas siis panin need selga ja läksin alla. "Sa ka lõpuks üleval," ütles Roomet. "Jaja," vastasin mina ja tegin endale paar võileiba. Kallasin ühte klaasi ka mahla ja istusin laua taha. Roomet rääkis seal kellegiga, kelle nimi oli vist Andri. Ma sõin ja jõin ära ja läksin köögist välja kuna tundsin end seal suht üleliiksena. Ma läksin elutuppa. "Ashley?" küsis Janette. "Yeah?" küsisin mina. "What are you doing?" küsis tema. "Nothing," ütlesin mina ja haigutasin. "Okay, we should go to school now," karjus Janette. "Okay," ütlesin mina haigutades. Me siis hakkasime minema. Teised seal omavahel rääkisid mina aga olin vait.

Koolis siis toimus mingi sugune aktus jne. Lõpuks sai sealt ka minema. "Sweet home," ütles mina ja läksin oma tuppa. Seal pakkisin oma asjad lõpuni lahti ja siis helises mu telefon. "Yes?" küsisin mina. "Hey, siin Krissu," sain vastuseks. "Hey," ütlesin mina. "Tahtsin teada, et kas sa täna muga välja viitsid?" küsis Krissu. "Um... Davai aga kunas ja kus?" küsisin mina. "Tunni pärast, pargis," ütles Krissu. "Davai, Sau nüüd," ütlesin mina. "Sau," vastas Krissu ja ma lõpetasin kõne. Ma vahetasin seeliku teksade vastu aga topi jätsin samaks. Ma panin igaks juhuks ühe jaki peale ja jalga panin sokid. Ma mõtlesin jalga panna tossud. Ma lülitasin oma arvuti sisse. Käisin rates, seal olid suht palju mõtetuid kirju ja teateid. Samas olin ka msnis sees ja seal ei rääkinud muga hetkel keegi.

Pool tundi mõõdus kiiresti ja ma mõtlesin, et võiks mina pargi poole. Kui ma alla jõudsin siis küsis Roomet: "Kuhu sul minek?" "Õue, koos Krissuga," ütlesin mina. "Okay," ütles tema ja vahtis mingit saadet edasi. Ma siis läksin pargi poole. Kui ma sinna jõudsin siis ma nägin seal juba Krissut. "Hey," ütlesin ma talle. "Hey," ütles tema. Järsku aga hakkas mu telefon helisema. "Yes?" küsisin mina. "Hey Ash," öeldi mulle seal. "Hey," ütlesin mina naeratades. "How's going?" küsiti mult. "I guess good, but I miss you. What about you?" ütlesin ja küsisin. "Good and I miss you too. I just wanted hear your voice," ütles tema. "Aww," ütlesin vaid mina. "Kes see on?" küsis Krissu. "Minu...," hakkasin ütlema aga Krissu ütles: "Saan aru," ütles tema. "Who was that?" küsis tema. "It was my best friend Krissu," ütlesin mina. "Okay, I have to go now. Bye. I love you," ütles tema. "Justin, I love you too. Bye," ütlesin mina ja Justin lõpetas kõne. "Justin Bieber?" küsis mingi suvaline tüdruk. "Um... võimalik," ütlesin mina muiates. "Ou may gaad, ta tunneb Justint," karjus keegi. "Ou may gaad," ütlesin mina sellepeale. Krissu naeris seal vaikselt. "Kuidas sa tead teda?" küsis üks neist. "Ma pole seda öelnud, et ma tean teda. Justineid on maailmas palju," ütlesin mina ja tõmbasin Krissuga endaga, et nende juurest minema saada. Ühel hetkel me jooksime mööda parki ja nemad meie kannul. "Ma ei suuda rohkem joosta," ütles Krissu. Ma ka jõudnud enam joosta. Me peitsime enda põõsasse. Nemad aga jooksid mööda. Me olime veel seal mõnda aega ja ma vaatasin kella. "Omg, me jooksime mingi 1 tund juu," ütlesin mina. "Wow, lähme kaubamajja," ütles Krissu. "Davai," ütlesin mina ja me kõndisime kaubamajja. Me kõndisime mõnda aega seal kaubamajas niisama ringi. Ühel hetkel ma nägin taas seda tüdrukute karja. "Nemad," ütlesin mina. Krissu vaatas samma suunda ja me otsustasime ühte riiete poodi minna. Võtsime paar suvalist asja ja läksime proovikabiinidesse. Ma siin proovisin neid riideid selga. Mõne aja pärast tulin ma seal välja. "Ah, siin sa oledgi," ütles üks neist tüdrukudest. "Jätke mind juba rahule. Ja kui teangi Justin Bieberit," ütlesin mina. "Sa tead teda siis?" küsis üsk neist. "Like i already said: Võimalik," ütlesin mina. "Okay, okay," ütlesid nemad ja lahkusid.

Ma siis panin riided oma kohale tagasi ja sama tegi ka Krissu. "Need plikad kadunud?" küsis Krissu. "Jah," ütlesin mina. Me läksime tagasi parki ja istusime seal ühele pingile. Krissu rääkis mulle mis siin suvel on toimnud ja mis tema teinud on. Sama tegin ka mina. "Su elu on ikka palju põnevam," ütles Krissu. "Nojah. Me peaks koju minema, kell on juba 11 õhtul," ütlesin mina. "Päris palju, peaks minema jah," ütles Krissu ja me siis hakkasime oma kodude poole minema. "Sau, homme näeme siis," ütles Krissu. "Sau, näeb jah," ütlesin mina. Me ealme pargist suht kaugel mõlemad ja erid pooltel.

Ma astusin majja aga seal oli vaid vaikus. Ma siis läksin vaikselt oma tuppa ja vahetasin riided magamis riiete vastu. Läksin ära magama. Hommikul ärkasin üles karjumise peale. "Mida hekki?" karjusin mina sellepeale ja läksin vaatama alla korrusele. Kuna sealt tuli see karjumine. "Oi, tere Andri, sa taas siin. Janette you don't have to scream every time when you see him," ütlesin mina haigutades. "Sorry," ütles Janette. Roomet oli ka karjumise peale üles ärganud. Ma läksin üles tagasi ja kuulnud mis ta ütles.
_______________________________

Kui loed võiksid komenteerida. Kriitika on ka lubatud.
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 06, 2010 12:45 am

Täiega hea winkwink
ma siis ootan uut :D
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeKolm Sept 01, 2010 8:16 pm

Sry, et pole vahepeal midagi kirjutanud siia.

Tänan KriSsu.

Siin on siis ka kaua oodatud uus osa.

41. osa:

Ma vahetasin riided ära ja läksin alla tagasi. "Ashley?" küsis Janette. "Yeah?" küsisin mina vastu. "Oh, nothing," ütles tema. "Okay then," vastasin mina. Ma tegin endale paarvõileiba ja sõin need ära. Peale jõin aplsiini mahla. "Täna peame ka kooli minema jah?" küsisin mina. "Peaks minema hakkama jah," ütles Roomet. "Let's go then," ütlesin mina ja läksin üles oma tuppa, et oma koolikott võtta. Me siis jalutasime kooli poole. Mina olin jällegi taas see kord vait.

Kooli jõudes otsisin ma kohe Krissu üles. "Sau," ütlesin ma talle. "Oh, sau," ütles Krissu vastu. "Mis on meie essa tund täna?" küsisin ma vastu. "See on inka," ütles Krissu. "Okay, lähme siis," ütlesin mina ja me läksime oma klassi poole. Üsna pea helises ka kell tundi. Me siis läksime klassi. "Ashley on ka tagasi," ütles üks poiss mu klassist. "Ja siis?" küsisin ma vastu. "Ei midagi, ma ei uskunud, et sa tuled veel siia kooli tagasi," ütles tema. "Ahsoo, tead isegi mina ei uskunud seda alguses aga siin ma olen," ütlesin mina. Õpetaja astus klassi ja kõik istusid oma kohtadele. "Hayden Ashley?" küsis õpetaja. "Say me Ashley, please," ütlesin mina. "Okay, sit down somewhere," ütles tema. Ma siis istusin ühe poisi kõrvale, kuna Krissu istus koos ühe tüdrukuga. "Tere," ütles tema. "Tere," ütlesin mina üsna tüdinenud toonil. "Minu nimi on Thomas ja sinu?" ütles ja küsis tema. "Minu nimi on Hayden Ashley aga peamiselt Ashley. Kui sa üritad mind sebida siis unusta see. Mul on poiss olemas, kahjuks aga ta ei käi siin koolis. Nii et ära üritagi mind sebida, sest see ei läheks sul läbi...," ma tahtsin veel midagi öelda aga õpetaja ütles: "Ashley and Thomas!" "Sorry," ütlesin mina. Inglise keel mõõdus üsna kiiresti ja ka järgmised tunnid. Paljud poisid üritasid mind sebida aga mina saadsin nad alati kuhugi ja ütlesin, et ei tule nendega välja.

Kodus ma vahtsin niisama telekat, mul ei jäänud veel homseks midagi õppida. "So, how was first schoolday?" küsis Janette. "It was a.... quite intersting and.... some how little bit ... um... damn, i forgeted that word what i wanted say. Ah it was a quite okay," vastasin mina. "Okay, so what happend then?" küsis Janette. "Oh, all boys in ma ages... they..," ma ei saanud oma lauset lõpetda kuna mu telefon helises. Ma võtsin selle oma jaki taskust ja vaatasin kes helistas. "all boys flirts with you?" küsis Janette. "Mhm," ütlesin mina ja vastasin oma kõnele. "Hey," ütlesin mina. "Hey," ütles tema. "Hahaha, you should tell him that," ütles Janette naerdes. "Janette, it's not funny at all," ütlesin ma üsnagi tõsiselt. "About what you guys talks?" küsis tema. "...," ma tahtsin hakkada midagi öelda aga Janette võttis mu telefoni käest ja rääkis talle kõik ära mis täna toimus. "Janette, sa veel maksad selle eest," karjusin mina. Janette vaatas mind kuna ta ei saanud pihta mida ma ütlesin. "Oh, sorry, but now give my phone back," ütlesin mina. "Okay, okay," ütles Janette ja andis mu telefoni. Seal telefonis karjuti mu peale nüüd. "Okay, now be quiet. I never go out with them. Justin you are my boyfriend and no else. I'm not gonna cheat on you and I mean it serously. I love you and no else," ütlesin mina siis Justinile. "Oh, sorry. I love you too," ütles Justin. "Oh, I miss you so much," ütlesin mina. "I miss you even more," ütles Justin. Janette tuli üsna pea tagasi ja karjus seal midagi telefoni. "Janette, why are you screaming?" küsisin ma Janettelt.
______________________________________
Kriitikat!!
Komentaare!!
Ma loodan, et uue osa kirjutan ikka kiiremini. :)
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeNelj Sept 02, 2010 4:22 pm

Üli heaaa, :D

uuut rutttu eks :D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeLaup Sept 04, 2010 12:38 pm

Väga hea !!

uut sooviks.... :D
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeLaup Okt 23, 2010 9:24 pm

Ashley käskis edasi öelda: Ta ei postita siia enam ühtegi osa. Tal pole aega kirjutada. Ta ei saa hetkel eriti arvutisse tulla. Msnis ta on hetkel oma telefoni kaudu või midagi sarnast. (Seda viimast lauset ta ei öelnud selle kirjutasin ise)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitimeLaup Nov 13, 2010 11:59 pm

Ma siiski kirjutan seda edasi ja siin on uus osa. Lugege ja avaldage oma arvamust. :)

Kriitika on ka muidgu lubatud. :)

“I’ll tell you later,” ütles sellepeale Janette ja läks tagahoovi telefoniga rääkima. “Justin what did you say?” küsisin ma Justinilt. “Nothing. I go to go. Talk to you later. I love you,” ütles Justin ja lõpetas kõne.

Ma siis istusin diivanile ja võtsin teleka puldi kätte. Klõbsisin niisama kanaleid, kuna mul oli igav. Midagi polnud teha ja oli reede õhtu. “Hayley?” karjus Janette. “What is Janette?” küsisin mina. “I wanted ask, do you wanna go to USA school?” küsisi Janette. “I don’t know. First: My enghlis is not that good. Oh, there is no more,” vastasin ma Janette küsimusele. “You are good at English. If you don’t know anything me or Justin can help you,” ütles Janette naeratades. “Why you ask that?” küsisin mina Janettelt. “No, my mom wants me to come back at home. I don’t wanna go there alone. You come with me. Maybe even Roomet come, I don’t know,” ütles Janette. “Ahah, Roomet?” karjusin mina. “Ash, mis on?” küsis Roomet trepist alla tulles. “Janette ema tahab et ta tagasi USA-sse läheb ja tahab, et me kaasa läheks,” ütlesin mina. “Okay. No, ma arvan, et see on suhteliselt hea idee,” ütles Roomet ja lisas hilejm, “aga mis saab mu sõbradest?” “Ma ei tea,” ütlesin mina. “Guys I’m here too, English please,” ütles Janette naeratades. “Oh, sorry,” ütlesime mina ja Roomet koos. “Okay, lähme siis,” ütles Roomet. “What?” küsis Janette. “We are going to USA,” ütlesin mina Janettele siis. “What?” küsis tema. “We are going to USA,” karjusin mina üle maja siis. “Auch,” ütles sellepeale Janette. “Oh, sorry again,” ütlesin mina. “Okay, let’s go pack our things then,” ütles Janette ja me kõik läksime siis oma asju pakkima.

Ma helistasin Krissule, siis kui mul olid asjad pakitud. “Heya,” ütlesin ma niipea kui Krissu oli telefoni vastu võtnud. “Hey, Ash,” vastas Krissu mulle. “Mulle on sulle üks halb uudis. Ma, Roomet ja Janette lähme tagasi Ameerikasse,” ütlesin mina. “Ma tahtsin ka just sulle helistada. Esiteks: Su uudis polegi nii halb. Teiseks: Mul on ka sulle üks uudis, see rõõmustab sind kindalt. Kolmandaks: Ma kolin USA-sse,” ütles Krissu(Kristin). “Wow, millal lähed?” küsisin mina siis Krissult. “No täna õhtul,” “Hayley?” küsis Janette. “What?” küsisin mina siis. “Um… we are going today already. Um… our plane leaves 9. pm,” ütles Janette ja läks ilmselt seda sama ütlema Roometile. “Ma lähen ka täna,” ütlesin mina siis Krissule. “Kuulsin jah, ma ka samal ajal,” ütles Krissu. “Oh, eks näeme siis mõni pave USA-s või juba varem,” ütlesin mina. “Jah, sau siis,” ütles Krissu ja lõpetas kõne. Ma veetsin niisama selle paar tundi toas olles, vahepeal sõin, ajasin Janettega või siis Roometiga või üldse mõlemaga korraga ja nii edasi.

Lõpuks oli kell nii kaugel, et me pidime minema lennujaama. Seal läbisme need kontrollid ja üsna pea saime ka lennukile.

Mitu tundi hiljem Ameerikas:

Me siis lennujaamas ja Janette helistab kellegile. Samal ajal aga heliseb mu telefon. Ma vastasin selle: “Ja?” “Hey, Ash,” ütles Justin. “Oh, hey,” ütlesin mina. “Ash, come,” ütles Janette ja tõmbas mind kuhugi poole. “Um, okay,” ütlesin mina Janettele. “So, where you guys are?” küsis Justin. “We are….,” hakkasin ma ütlema. “Ah?” karjus siis Janette. Ma vaatasin Janette poole ja tema seisis seal kohapeal. “Ashley?” küsis Justin. “Yeah, what is?” küsisin mina. “Is every thing okay?” küsis Justin. “With me yeah, But Janette… I don’t think so,” ütlesin mina ja küsisin siis Janettelt: “What’s wrong?” “Nothing, nothing at all,” ütles tema ja kõndis edasi. Mind selja tagant lükades ja ennast peites. “Ugh,” ütlesin mina vaikselt. “What is?” küsis Justin. “Sorry, but I can’t talk with you right now. I’ll talk to you later. I love you,” ütlesin mina ja lõpetasin kõne. Mingi aja pärast jõudisime mina ja Janette ka lennujaamast välja. “Finally,” ütles Roomet. “Don’t blame me,” ütlesin mina ja näitasin Janette peale ja ütlesin, “Blame her, she stand there for some reasons so long,” ütlesin mina. “Um, okay. Let’s go now,” ütles Roomet. Me siis võtsime takso ja sõitsime Janette poole. “Roomet?” küsisin mina. “Mis on, Ash?” küsis siis Roomet. “No ma tahtsin küsida, et kus me siis elama hakkame nüüd. Ikka Justin ja Janette pool?” küsisin mina. “Ma ei tea,” vastas tema. “What you guys talk about?” küsis Janette.

“Oh nothing,” ütlesin mina. “Okay,” ütles sellepeale Janette. Üsna pea olime ka siis Justin ja Janette kodu juures. Me astusime siis taksost välja ja Janette maksis arve. Janette astus ees ja meie tema järel. Me astusime majja ja köögis oli Pattie(Justin ja Janette ema). “Oh, hey,” ütles Pattie kui meid nägi. “Hey,” vastasime ma kooris. “Ashley, can I talk with you?” küsis Pattie. “Sure,” ütlesin mina. Mina ja Pattie läksime siis teistest eemale. “Do you love my son?” küsis ta. “Yes, I love him” vastasin mina. “Good, and go now to his room,” ütles Pattie ja naeratas. “Um, okay,” ütlesin mina ja läksin siis teisele korrusele. Ma avasin vaikselt Justin toa ukse ja nägin teda oma telefoni vaatamas. Ma seisin seal vaikselt ja vaatasin teda. “Ashley, why did you have to go? I miss you so much and I love you so badly,” rääkis Justin seal omaette. Ma ütlesin vaikselt: “I miss you too and I love you too,” ja läksin veidekne edasi. Üsna pea istusin Justini voodile. “Mom, I said: I wanna be alone,” ütles Justin. Ma üritasin mitte naerda. “Hey Justin boy,” ütles Roomet ja naeris seal. “What you do here?” küsis Justin Roometilt. “No, long story,” ütles tema ja kõndis minema. “Roomet?” karjus Justin. Ta ikka vahtis oma telefoni ja lage. Ta ei pannud mind tähele hetkel. “My ears,” ütlesin mina. “Ashley?” karjus Justin ja kallistas kohe mind. “I take it do you very long time,” ütlesin mina naerdes. “What do you mean?” küsis Justin kuna ta ei saanud aru mida ma sellega mõtlen. “I missed you too and I love you too,” ütlesin mina ja naeratasin. “You heard that. Anyway why you guys are here?” küsis Justin. “You mom wanted Janette come back home. But she didn’t want to come alone. So we came too,” ütlesin ma nii lühidalt kui sain. “Wow, and I’m glad you are here,” ütles Justin ja suudles mind. Ma suudlesin ka vastu. “Justin, what did you want?” küsis Roomet. “Oh, nothing,” ütles Justin ja suudles mind uuesti ja ma vastu kah. “Khm,” tegi sellepeale Roomet ja läks minema.
____________________________________________

Kriitikat ? (Kui seda on anda)
Komentaari (Kui lugesid võiksid anda)

*-Ashley or Ash or Hayley. :)
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Sponsored content




It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5 Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -