Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_rcap 
Kissu
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_rcap 
Ashley
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_rcap 
Alice-
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_rcap 
KriSsu-
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_rcap 
Vicky
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_rcap 
sandra--
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_rcap 
Kels
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_rcap 
Pirks(#)
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_rcap 
--kiisu-
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor Teade
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Icon_minitimePüh Nov 14, 2010 1:30 am

Täiega hea!

Tore, et sa siiski jätkad kirjutamist. A


Uut sooviks ka siis aga palju palju lühema ajaga.

Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Icon_minitimeEsm Jan 03, 2011 4:56 pm

Kissu - thx! Aga saad siis lõpuks uue. :D

See pole just väga pikk aga loodan, et piisavalt pikk.


43. osa:

Peale seda kui Roomet oli ära läinud me vaatsime üksteisele silma ja ei teinud midagi. "Hayley?" küsis järksu Janette. "What is?" küsisin Janettelt. "Can I talk with you?" küsis siis Janette taas kord. "Okay," ütlesin sellepeale. "I'll be soon back," ütlesin Justinile ja tegin talle põse peale musi. Siis läksime Janettega tema tuppa. "Ashley?" ütles siis Janette. "So?" küsisin vastu. "You coming in my school right?" küsis siis tema lõpuks. "Yeah," ütlesin sellepeale vaid. "Good, then I can show you everything in my school. Roomet comes too," ütles Janette. "Oh, and more thing, ah forget it," ütles Janette ja naeratas. "Eh, okay," ütlesin mina ja läksin Justini toa poole. "Ashley?" küsis Justini/Janette ema Pattie. "Yeah?" küsisin vastu. "Where you going to sleep today?" küsis Pattie. "I don't know," vastasin ma ausalt. "You can sleep in Justin's room but you guys can't do that, you know what I mean," ütles Pattie. "Eh, okay. Yeah i know that," ütlesin Pattiele ja läksin Justini toa poole. Kui Justini tuppa tagasi jõudsin siis ta rääkis telefoniga. Üsna pea helises ka minu telefon ja ma vastasin selle: "Ja?" "Hey Ash, see olen mina Krissu," ütles helistaja ehk Krissu(Kristin). "Hey," ütlesin ma talle vastu. "Mis koolis sa käima hakkad muidu?" küsis Krissu. "Nime ma ei tea," vastasin Krissu küsimusele. "Oh, okay. Aga saaks homme millagil kokku," ütles Krissu. "Okay, aga kuna?" küsisin vastu. "Homme ja homme täpsustaks kah, ei oska väga täpselt öelda," ütles Krissu. "Davai," ütlesin vastu. "Eks, siis homme räägime, sau," ütles Krissu ja lõpetas kõne.

"Hayley?" küsis Justin. "Yeah?" küsisin vastu. "Come here," ütles Justin. Ma siis läksin ja istusin Justini sülle. Justin hakkas mind siis huultele suudlema aga ma suudlesin vastu ka. Me suudlesime seal seni kaua kuni keegi ütles: "Khm, don't go to far!" "Pattie, we know," ütlesin Pattiele. "Okay," ütles tema sellepeale ja läks ära. "Ashley, I love you," ütles Justin. "Justin, I love you too," vastasin ma Justinile samaga. Me rääkisime seal veel paljudest asjadest kunini ma jäin Justini sülle magama. Justin pani mu enda sülest voodi peale ja ise tuli minu kõrvale lamama. Üsna pea ilmselt jäi ka tema magama.

Järgmisel hommikul:

"HAYLEY WAKE UP!" karjus Janette. Mille peale ma avasingi silmad. "Why?" küsisin haigutades. "You have to go to school," ütles Janette. "Oh, yeah," ütlesin mina ja tõusin voodist üles.
______________________________

Nagu ma juba ütlesin, pole kõige pikem osa.
Kriitikat?
Komentaare?

*Ashley or Hayley or Ash
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Icon_minitimeNelj Veeb 24, 2011 8:16 pm

Sorry, et kaks postitust järjest aga siin on ka uus osa. Kas on üldse mõtet seda edasi kirjutada.

44. osa:

Janette lahkus. "Hayley?" küsis keegi mu seljatagant. Ma küsisin haigutades vastu: "What?" "Come here," ütles Justin. "Okay," vastasin taas kord haigutades. Ma siis läksin Justini juurde tagasi. Ta suudles mind ja peale seda ütles: "Good morning, Ashley," "Good...(haigutasin) morning," ütlesin mina sellepeale. Ma läksin siis oma kohvri kallale ja otsisin sealt endale ühe teksad, pluusi, pusa ja ka aluspesu ja sokid. Peale seda kõndisin vannituppa, keerasin ukse lukku ja astusin kraanikausi ette. "Deem, hambahari," ütlesin omaette. Keerasin ukse lahti lukust ja läksin tagasi Justini tuppa oma kohvri kallale. "Hmm... kuhu ma küll sellle panin. Oh maha jätsin," ütlesin ma omaette taas. "Ashley?" küsis Roomet. "What?" küsisi mina. "Sa võtsid hambaharja kaasa?" küsis Roomet. "Oi, tead kulla kallis vennake, mulle on sulle uudis siis: EI VÕTNUD," viimased sõnad ütlesin veidi kõvemini. Läksin siis Janette juurde: "Hey, Janette! Do you can barrow me toothbrush? I left mine at my home." ütlesin ma Janettele. "Sure, come," ütles Janette ja me läksime vannituppa, kus ma just paar minutit tagasi olin. "You can take this," ütles Janette naeratades ja lahkus. "Eh, ok," ütlesin ma endale. Ma keerasin taas ukse lukku ja pesin hambad ära. Pesin isegi nägu ja siis vahetasin riided. Ma viisin teised riided Justini tuppa oma kohvri peale ja läksin alla. "Good morning, Ashley," ütles Pattie. "Good morning, Pattie" vastasin ja istusin laua taha. "Coffee?" küsis Pattie. "Sure," vastasin sellepeale ja haigutasin taas kord. "Didn't sleep well?" küsis Pattie. "It's not that. I'm not really morning person. I hate wake up early. I never liked it, so yeah." vastasin ma järjekordeselt Pattie küsimusele. "So, Janette, shows do you school right?" küsis Pattie. "I guess yes," vastasin mina taaskord ja jõin kohvi. "Hayley, time to go. Oh better take bag with you need it for books and things like that," ütles Janette. Ma jõin oma kohvi lõpuni ja ütlesin: "Okay!" Läksin siis oma kohvri kallale jälle. Lõpuks leidsin ühe suurema käekoti ja läksin alla tagsi. "Let's go then," ütlesin mina.

Koolis:

"Here is principal office. I'll wait here," ütles Janette. Roomet koputas uksele ja sealt öeldi: "Come in!" Me siis mõlemad astusime sisse. "Hello and you guys are?" küsis direktor. "I'm Roomet and this is my sister Hayden Ashley." vastas Roomet direktori küsimusele. "Hello again. I'm principal of this school and my name is Mr. Stone. So you want come in to this school?" rääkis siis hr. Stone. "Yes," ütles Roomet ja mina olin vait. "Good, now let's see. Here are Roomet's timetable and here is Hayden's," ütles hr. Stone. "Thanks! Please call me Ashley or Hayley," ütlesin mina ka lõpuks midagi. "Okay Ashley. Here is your both locker keys. You guys go now. Oh wait. Before you guys go, you can get your books from your teacher. Good day," ütles hr. Stone. "Good day," ütlesime me koos ehk siis mina ja Roomet. Ma siis astusime dire kabinetist välja ja nägime Janettet koos mingi tüdrukuga. "Oh, hey. This is my bestfriend Caroline," ütles Janette. "Nice to meet you, I'm Roomet," ütles Roomet. "Janette's boyfriend?" küsis Caroline. "Yes," ütlesid nii Roomet kui Janette koos. "Oh, and I'm Hayden Ashley. But call me Hayley or Ashley and I'm Roomet's sister," ütlesin siis ma. "Oh okay, what class you guys have now," küsis Caroline. "Oh, I have math," ütles Roomet. "I have english," ütlesin mina. "We are in same class," ütles Caroline. "Oh, and I have history," ütles Janette. "So see you guys later," ütlesid Roomet ja Janette koos. "Yeah, cya," ütlesin ma sellepeale. "Hayley, come," ütles Caroline. "Okay," vastasin ja läksin Caroline järgi. Me astusime klassi sisse kuna kell oli tegelikult juba helisenud. "Caroline you are late again," ütles õpetaja. "I'm really sorry Mrs. Mystic. Oh and in your class is new student," ütles Caroline ja istus oma kohale. "Oh, hello and you are?" pöördus ta minu poole. "Hello! I'm Hayden Ashley but call me Ashley or Hayley," ütlesin mina. "Okay, so please sit somewhere," ütles sellepeale pr. Mystic. "Okay," ütlesin mina ja istusin tühja pinki kuna kõikidel teistel olid pinginaabrid olemas. "Ashley, here is your workbook and textbook," ütles pr. Mystic. "Thanks," ütlesin mina vaid. Ta hakkas siis tahvli ees midagi seletama aga mina ei saanud suurt midagi aru. Üsna pea helises ka kell. "Ashley?" küsis keegi mu kõrvalt. Ma vaaatasin tema poole ja küsisisn: "What?" "I just, wanted to ask something?" küsis tema. "Yeah and it is?" küsisin ma vastu. "Would you like to go out with me sometimes?" küsis siis tema. "Sorry but no. I have boyfriend already," ütlesin mina ja tõusin püsti. "Oh, anyway what is your name?" küsisin ma vastu. "It's Ryan?" ütles tema. "Ryan Butler?" küsisin ma vastu. "Yes, why you ask that?" küsis Ryan. "Oh, no reason. Cya," ütlesin mina ja astusin klassist välja. "So how was first class?" küsis Janette. "Oh, you scared me. Don't do that again. It was boring, mostly beacause I didn't get what teacher said," ütlesin ma naeratades. "Wait, how you know Janette?" küsis Ryan. "So you have forget everything what happend like one year ago or something like that. I'm that one girl who braked hers leg and hand one and same time," ütlesin mina. "Oh, you," ütles ta sellepeale. "Yeah," ütlesin mina.

Söögivahetund:

"Hey guys," ütlesin ma ja istusin Janette ja teiste juurde.
____________________

Edasi uues osas siis.
Kommentaare?
Kriitikat?
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Icon_minitimeEsm Apr 25, 2011 10:42 pm

Hea jutt!

Em... mitut järjekat sa nüüd siis üldse kokku kirjutad?? :D

Paljuks ei lähe wä?

Aga muidu uut sooviks ka ikka...
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Icon_minitimeNelj Apr 28, 2011 8:27 pm

Kissu - thx! Kui aus olla siis ma isegi ei tea, aga 3 kindlalt. See, siis see teine jutt ja siis ka mingi Lallu dreams come true, (camp rocki foorumis.) :D Läheb küll... juba ... aga eks ma kirjutan need kõik ikka lõpuni nüüd. Eks saad siis uue osa. :D

45. osa:

"Hey," ütlesid nemad. "Ashley?" küsis Ryan. "What is?" küsisin vastu. "Who is your boyfriend?" küsis Ryan. Janette ja Roomet hakkasid selle peale miski pärast naerma. "Secret," ütlesin ma naeratades. "Why?" küsis Ryan. "Beacause of I want it," vastasin ma Ryani küsimusele. "Fine," ütles tema ja ei pärinud enam. "ROOMET AND JANETTE," karjusin ma kuna nemad ikka naersid seal. Nad lõpetasid naertmise ja küsisid: "What?" "Why did you guys laugh?" küsisin ma kohe vastu. "Em... because .. it's funny that Ryan don't know who you are dating or whose your bf," seletas Janette. "A, okay," ütlesin ma arusaades.

Mõned tunnid hiljem "minu kodus":

"Hayley?" küsis Pattie, kui olin istunud diivanile ja võtsin puldi kätte. "Eh, what?" küsisin ma vastu. "Go study," ütles tema. "E... okay," ütlesin mina ja kõndisin Justini tuppa. "Oh, you are back," ütles Justin ja suudles mind põsele. "Mhm," ütlesin ma otsisin ühe paberi lehe üles, kus oli kirjas mu õppimine. Päevikut või midagi sarnast mul polnud veel. "Em... math, english, history, chemistry ... oh and that all," mõtlesin ma enda misi. Ma avasin Mata õpiku ja vaatasin ülesannet.

Mõned minutid hiljem:

"Need help?" küsis Justin. "Em.. acutally yes, what the heck i have to here?" küsisin ma ja näitasin ülesannet. "Em, let me see," ütles tema.

______________

See on suht lühike aga loodan, et keegi üldse loeb ka seda nüüd.

Kriitikat?
Kommentaari ?
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Icon_minitimeNelj Juun 30, 2011 6:57 pm

Sorry, et teen topelt postituse.

46. osa:

Justin vaatas ka tükk aega ja ütles: "I have no idea either, i'm not very good at math." "Fine, I'll go find Janette or Roomet or then Denise and ask help," ütlesin ma sellepeale. Võtsin oma mata õpiku ja vihiku ja ka pastaka ja läksin Roometi toa poole. Koputasin selle ja Roomet küsis kohe: "Who is it?" "It's me Hayley," ütlesin ma. "Oh, tule sisse," ütles tema ja ma astusin sisse. "Miks mureks?" küsis Roomet. "Aita mul see ülesanne ära lahendada," ütlesin ma ja näitasin talle õpikust mida ma mõtlen. "Näita," ütles Roomet ja vaatas seda mõnda aega ja siis seletas. "Ahah, tänan, Rom," ütlesin mina ja läksin enda ja Justini tuppa tagasi. Istusin laua taha ja tegin sele ülesande lõpuni ära. Õppisin ka ülejäänud ained kudagi ära kuigi ise ei saanud päris kõigest aru aga erilist vahet ei olnud, kuna keemiat ei ole ma kunagi osanud. Ma läksin niisama voodile lamama. "Õpitud?" küsis järsku Roomet. "Mhm," vastasin mina ja haigutasin. "Nii väsitav oli wä?" küsis Roomet. "Da ja," vastasin ma jälle ja haigutasin ka veel kord. "Mis õppida oli siis üldse?" küsis Roomet. "Inka, mata, keemia ja ajalugu," ütlesin ma ja tõusin püsti. "Ashley?" küsis järsku Ryan. "What it is, Ryan?" küsisin ma talt siis. "Why you are here?" küsis Ryan. "I live here," ütlesin ma sellepeale. "What?" küsis Ryan. "Oh, hey Ryan," ütles Roomet. "You too live here right?" küsis Ryan. "Yes," ütles Roomet lühidalt ja lahkus.

"Since when?" küsis Ryan. "Um... since .... since yesterday," vastasin ma Ryani küsimusele. "You bf knows that you live in Justin's house?" küsis Ryan. "Of course he know, you dummy boy," ütlesin ma naerdes. "What's so funny?" küsis järsku Justin. "You're friend... he is so dummy," ütlesin ma naerdes endiselt. "Oh, but why?" küsisis mõlemad. "Ryan... my bf is right now here too, you're so dummy," ütlesin ma nüüd ilma naermiseda. "Justin?" küsis Ran. "Yes, Justin," vastasin ma. "Oh, i'm really very dummy," ütles Ryan. "You thought it is some else right?" küsisin ma. "Yes," vastas tema lühidalt. "Anyway, Ryan why you are here?" küsis Justin. "I was so bored at home alone, so I tought i would come here and have some fun with you," ütles Ryan. Justin ja Ryan läksid siis kuhugile ja ma läksin järgi. Nad istusid teleka ette ja hakkasid mingit autoralli mängu mängima. Ma istusin ka sinna, vähemalt on mingigi tegevus. "No, you can't win," ütles Ryan. Ma olin vahepeal oma telefonis mingit mängu mängima hakkanud. "Eh?" ütlesin ma seal ja vaatasin korraks teleka ekraani. Mõlemad vaatasid minu poole ja küsisid: "What?" "Nothing," ütlesin ma ja mängisin oma mängu edasi. Nad mängisid oma mängu edasi. "Ashley?" küsis järsku keegi ja ma vaatasin oma selja taha ja seal oli Janette. "What it is?" küsisin kohe vastu. "Can I talk with you alone?" küsis Janette. "Sure," ütlesin ma ja läksin koos Janettega eemale.

___________________________________
Edasi uues osas. Sel jutul tuleb ka kuskil 5-10 osa veel ja siis lõpp. :)
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Sponsored content




It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5 Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -