Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_lcapThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Voting_barThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_rcap 
Kissu
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_lcapThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Voting_barThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_rcap 
Ashley
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_lcapThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Voting_barThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_rcap 
Alice-
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_lcapThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Voting_barThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_rcap 
KriSsu-
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_lcapThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Voting_barThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_rcap 
Vicky
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_lcapThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Voting_barThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_rcap 
sandra--
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_lcapThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Voting_barThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_rcap 
Kels
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_lcapThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Voting_barThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_rcap 
Pirks(#)
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_lcapThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Voting_barThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_rcap 
--kiisu-
The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_lcapThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Voting_barThe Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
Autor Teade
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeTeis Veeb 23, 2010 8:24 pm

Ma lubasin et uus jutt tuleb ja näete :D
Pühendus on Kellyle kes on nagu õde mulle.Kallis oled!

Tutvustus:

Peategelane-Victoria (kutsutakse viciks või vickaks)on 16 aastane tütarlaps.Ta on suht ülbe võõrastega (Vahel isegi sõbralik)
Talle ei meeldi kui keegi tema sõpradega möliseb ta läheb kohe vahele.Välimuselt nii palju et tal on pruunid õlgadeni sirged juuksed,sinised silmad
ja kehaehitus on sale.Koolis on tal põhiliselt neljad-viied.Käib 10b klassis.

Peategelase õde- Kelly(Kutsutakse kelsuks)on 18 aastane.Ta on samuti ülbe eriti võõrastega (aga kui teda tundma õpida siis ta on täitsa sõbralik).
Talle ei meeldi kui tema sõpradega mölisedakse ta läheb kohe vahele.Välimus: pealt blondid ning alt pruunid juuksed,rohelised silmad ja kehaehitus on
sale.Meeldib käija pidudel lausa fännab neid.

Jonased tulevad sisse!

#1.

Vici POV.

" Preili Stewart!" hõikab õpetaja kärsitult." Jah" ütlesin ma ja vaatasin talle tigedalt otsa.Ta segas mu jutuajamist." Kas te tahaksite midagi öelda?" küsis ta.
" Ei soovi" ütlesin ma ja jutustasin Anniga edasi." Siis märkus" ütles õpetaja ja võttis laualt oma märkmiku ja kritseldas sinna midagi.
" Mida iganes" ütlesin ma ja tegin tunnitööd edasi.
Peale tunde läksime Anniga minu poole.Ta elas suht lähedal mul niiet pärast pole muret et ta koju ei saa." On alles jobu õps" ütlesin Annile.
" Nad võiksid uue õpsi võtta" ütles Anni.
Jõutsime uksest sisse kui nägin oma õde treppist alla jooksmas." Mis jälle peole v?" küsisin ma." Kuule jaa,Daniel kutsus mind" ütles Kelly ja istus laua taha et ennast
meikida." Mis kell koju jõuad?" küsisin ma ja võtsin külmikust kaks kokat välja." Mm ma ei tea vb kella 11" ütles ta.Noogutasin ja me läksime Anniga minu tuppa telekat
vaatama." Ohh vaata Jonas Brothers" kilkas ta.Oigasin kuna mulle eriti ei meeldind see bänd.
Rääkisime pikalt kuni Kelly mu tuppa sisse astus." Kuule ma hakkan minema.Vaata et sa kedagi võõrast sisse ei lase ja pidu ei korralda" luges Kelly mulle ette.
" Kuule ma olen 16 ega ma enam laps pole" urisesin ma.Kelly ainult noogutas ja irvitas mulle näkku." Okei mine juba" ütlesin ma ja viskasin teda padjaga.
" Kuule ära tee sa ajad mu soengu sassi" ütles Kelly tibi häälel ja siis purskas naerma.
Naersime kolmekesi kuni kuulsime maja ees signaalitamist." Okei tsau" hõikasin ma." Kuule helista mulle kell 11 siis ma tean et pean koju tulema" hõikas kelly vastu ja kadus.
" Lähme välja jalutama" pakkus Anni mille peale ma ainult noogutasin.Võtsin oma mobla kaasa ja natuke raha.Läksime treppist alla koridorri et tossud jalga panna.
" Mõtle 4 päeva pärast on kool läbi" kilkas Anni." Jah kujuta ette järmine aasta juba 11b klass" naersin ma.
" Õõh vaata Rebecca on seal" ütles Anni.Rebecca kõndis oma uhkel kõnnakul meie poole ja vaatas siis." Oii näed Vici kõnnid oma sabarakkuga v?" küsis Becca õelalt.
" Tead hoia oma suu kinni ja kao mu vaateväljast kui ma sind veel näen et Anniga mölised on sul üks hammas vähem" ähvardasin ma.Becca vaatas mulle kohkunult otsa ja
siis kadus." Tänud" pomises Anni kõrvalt." Pole midagi" ütlesin ma ja kallistasin teda.

Kelly POV.

" Ohh lahe" kiljusin ma kui klubi ees seisma jäime." Teadsin et sulle meeldib" ütles Daniel.
Läksime sisse,pidu oli täies hoos.Läksime Danieliga kohe tantsima." Juua tahad?" küsis ta." Jaa võta mulle kokteili" ütlesin ma ja me kõndisime leti juurde.
" Üks viski ja üks kokteil" ütles Daniel naisele.Veerisin nime kokku Tanya.Tanya tegi kokteili valmis ja ulatas mulle.Daniel sai kohe viski samuti kätte.
" Põhjani" ütlesime koos ja koksasime klaasid kokku.Järgmiseks tellisin margariita ja Daniel tellis viina." Õõh kuidas sa seda juua saad?" küsisin ma ja võtsin väikse lonksu.
Daniel jõi joogi põhjani ja kehhitas mulle õlgu." Kelly" hõikas keegi mu seljataga.Keerasin ennast ringi ja märkasin inkzut." inkz" kiljusin ma ja kallistasin tüdrukut.
" No kuidas läheb?Me pole ammu näinud" küsis Inkz silmad säramas." kuule tead nii ja naa.Aga jh kuidas endal läheb?" küsisin ma.
" Samuti nii ja naa" ütles ta ja istus meie kõrvale.Inkz tellis margariita endale ja jõi koos meiega.
Jõime ja rääkisime kuni mu telefon helises.Victoria." Jah" hõikasin ma telefoni." Kuule kell on 11 ma pidin sulle helistama" ütles ta.
" Okei viitsid siia tulla ma ei taha üksi koju tulla?" küsisin ma." Okei" ütles ta ja ohkas." Ma lähen välja niiet tee kiiresti" ütlesin ma ja üritasin väljapääsu poole pressida.
" Davai" ütles ta ja lõpetas kõne.Sain vaevu uksest välja kui mingi mees mind seina äärde tõmbas.Tüüp haises viina järgi ja kõikus.Ta üritas mind suudelda kuid ma virutasin
talle kümnesse ja jooksin uksest välja." Kus sa olid?" küsis Vici kes ukse ees seisis." Sorry mingi hull tüüp üritas mind vägisi suudelda" ütlesin ma ja judistasin õlge.
Kõndisime koos koju siis." Mis vahepeal tegite siis?" küsisin ma." No me läksime Anniga jalutama ja pargis tuli see Becca vastu ja hakkas Anniga mölisema,No tead küll
mind ma ütlesin talle et kui ta veel Anniga möliseb jääb ta ühest hambast ilma" jutustas mulle ja ma hakkasin viimase 3 sõna juures naerma.
" paras kui jääbki" ütlesin ma ja patsutasin Vicile õlale.Läksime kodu uksest sisse,Vici pani mind koridoris olevale diivanile istuma ning kakkus mul saapad jalast.
" Okei nüüd lähed magama" ütles ta ja otseses mõttes lohistas mu minu magamistuppa.Ärkasin hommikul hullu peavaluga." No üleval v?" küsis Vici.
" jaa tead pea lõhub täiega" kurtsin ma.Vici noogutas ning ulatas mulle veeklaasi koos kahe peavalu rohuga." Sa oled mu ingel" pomisesin ma.Vici turtsus ainult selle peale.


#2.

Vici POV.

Läksin siis alla kööki et Kellyle midagi hamba alla teha.Sain talle võileivad ja tee valmis kui ennast ringi keerasin ja märkasin Kellyt laua taga istumas.
" Mis sa nägid kummitust v?" küsis ta naerdes.Uksekell." Ma lähen vaatama,sina söö" ütlesin talle ja kadusin.Tegin ukse lahti ja nägin seal kolme lokipead.
" Kas saan aidata?" küsisin ma." No me kolisime vastas majja ja me tahtsime naabritega tutvuda" vastas sirgete juustega kutt.
" No tere olen Vici ja nägemist" ütlesin ma ja üritasin ust kinni lüüa.Kuid keegi toppis oma tossu uksevahele.Ohkasin ja lasin nemad sisse.
" Jalanõud jalast" karjusin ma kui nad edasi hakkasid minema.Kolm poissi võpatasid ja siis kakkusid kiiruga tossud jalast.
" Minge sinna" juhatasin ma nad elutuppa ja kadusin kööki." Kuule kolm lokkilammast on meil elutoas kuid üks loki on täitsa nummi" ütlesin ma ja kergitasin kulme.
Kelly pööritas selle peale ainult silmi ja tõusis laua tagand püsti.Jalutasime siis elutuppa kus kolm lokkilammast istusid.Istusime Kellyga nende vastu.
" Mm...ee...mina...Joe...ee..sina...oooh" pomises Joe kellyle." Ohh issand" pobisesin ma." Mhh tema on Joe,mina olen Nick ja tema on Kevin" tutvustas kõige noorem ennast.
" Mina olen Victoria aka Vici ja tema on mu õde Kelly aka kels" tutvustasin ma ja muigasin.
Uksekell." Vabandust" pomisesin ma ja jooksin koridorri ust avama." Tead et Jonased elavad teie vastas majas" kiljus Anni." Jah nad on elutoas praegu" irvasin ma.
Anni silmad läksid suureks ja siis ta kukkus kokku-muidugi minu peale." KAS KEEGI APPI TAHAKS TULLA" karjusin ma.Teised jooksid kõik kohale.
Kevin,lahe ja armas võttis Anni sülle ja viis elutuppa.Tõin köögist külma vett ja viskasin selle Annile kaela." Uuh mida" kiljus Anni.
" Sorry sa minestasid" irvitasin ma." Ja ma nägin unes et Jonased on siin" pomises ta.Näitasin talle näpuga lokilamba poole kes Anni kõrval kükitas.
" Omg...Kevin Jonas...ohh issand..." kokutas Anni ja puges mu külje alla." Okei hinga nüüd" pomisesin ma ja naersin tema üle.
Rääkisime natuke poistega veel juttu kui nad lõpuks minema läksid." Tead ma kavatsen Joe ära sebida" ütles Kelly mulle." Tead Nick on täitsa nunnu" ütlesin ma.
" Ei ole ta on nagu puudel" vingus Kelly." Nojh igal ühel oma maitse" naersin ma ja siis vaatasime Kellyga Annit kes jõllitas seina." Anni,anni...ANNI" karjusin viimase sõna
kuna tema ei teinud meist välja." Ah,mida,mis?" küsis ta.Raputasime Kellyga ainult pead ja läksime kööki teed tegema.

Kelly Pov.

Jõime Viciga teed ära ja siis ma kadusin üles oma tuppa.Otsisin endale lühikesed teksad ja õlapaeltega musta topi.Jalga panin tossud.
Tegin kiiruga tumeda meigi ja sirgendasin juuksed." Vici ma lähen Joele külla" ütlesin ma ja pilgutasin talle silma.Jooksin majast välja ja otse ületee Jonaste poole.
Lasin uksekella ja ootasin.Uks avanes ja uksepeale tuli Puudel õigemini Nick." Kas Joe on kodus?" küsisin ma." Jah.JOE" karjus Nick ja kadus.Natukese aja pärast tuli Joe ja jäi
mind suu lahti vaatama." Kuule ma mõtlesin et me võiksime jalutama minna" pakkusin ma.Tema ainult noogutas ja toppis endale kiiruga tossud jalga ja haaras nahktagi.


Viimati muutis seda Vicka (Teis Nov 09, 2010 2:06 pm). Kokku muudetud 53 korda
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeTeis Veeb 23, 2010 8:34 pm

oh my god. NICK ON PUUDEL ! HAHAHAHAHA. sa andsid mulle just uue viisi kuidas teda kutsuda, :D
igatahes, nüüd ma palun sult midagi, see päästaks mu elu.
palun tee kohe uus osa.
aitähh. :*

e: avs ma alles nüüd nägin, et mulle on pühendatud. nii nunnukas oled ! oled mulle ka kallis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeTeis Veeb 23, 2010 9:01 pm

haha Nick hakkas puudliks ? :D
niinunnnu .
kiiresti uut .
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeTeis Veeb 23, 2010 9:30 pm

Haha... Nick hakkas puudliks haha

täiega hea!
Kiiresti uut
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeTeis Veeb 23, 2010 9:50 pm

Kelly tahtis et ma täna valmis saaksin :D

#3.

Kelly Pov.

Jalutasime rannas kui äkki tõmbasin tossud jalast ja jooksin vette.Keerutasin ennast tükk aega vees kuni vaatasin joele otsa.Ta vaatas mind-silmad suured ja suu lahti.
" Joe" hõikasin võrgutaval häälel ja kõndisin oma modelli kõnnakul tema poole.Läksin vaikselt tema poole ja vaatasin talle silma.
Ossa vana kui kenad silmad,kurat ma minestan siin.Naeratasin talle millele ta muidugi vastas.Ta hakkas mulle lähenema et suudelda muidugi läksin
ma lainega kaasa.Ta surus oma pehmed huuled minu omale ja kui ta poleks mind kinni hoidnud oleks ma ammu selili,jalad püsti.
Kuna tema alustas suudlusega lõpetas ta ka selle." Ooh" suutsin ma ainult öelda.Ta ainult naeratas ja vaatas mulle silma.Mina ainult naersin ja jooksin minema.
Joe muidugi jooksis järgi ja püüdis mu kinni nii et me mõlemad liival pikali olime-mina all tema peal." Kätte sain" ütles ta ja suudles mind uuesti.
" Kas sa oledki selline naistemees?" küsisin äkki." Mm oleneb" ütles ta ja suudles mu kaela mille peale ma ainult naeratasin.
" Ma pean koju ka minema" ütlesin Joele kui maa peale tagasi tulin." Homme näeme" ütlesin ma ja saatsin talle õhusuudluse.
Sain uksest sisse kui juba Vici mind diivanile istuma tõmbas." Räägi kõigest" ütles ta.No muidugi me oleme vägagi sarnased Viciga me mõlemad võrgutame kutte
kuigi tema teeb seda vähem kui mina." No me läksime randa ja no tead küll mind ma jooksin vette ja keerutasin ennast..." jutustasin talle siis mida me tegime Joega rannas.
" Ma loodan et ta saab su elu armastuseks" ütles ta ja ohkas.
" Kuule ma nägin täna su puudlit" ütlesin ma." Mhh ta on Nick mitte puudel" ütles Vici ja muigas." Nunnu puudel" lisas ta." Kuidas ta saab sulle meeldida?" küsisin äkki.
" Tal on ilusad pruunid silmad ja mõnusad lokkis juuksed" ütles Vici unistades.Mina suutsin ainult kõrval öökida." Iuu ta on nagu karvakera selline lokis ja tead küll mis ma mõtlen" pomisesin ma.
" Seda ütled sina ainult" ütles ta irvitades." Küll sa temaga rääkida saad" lisas Vici ja kadus kööki." Mis mõttes?" küsisin ma ja jooksin talle järgi.
" Ära ütle et sa kutsusid ta siia?" küsisin ma." Kutsusingi" ütles Vici." Palun ära lase teda uksest sisse,ma teen ükskõik mida" ütlesin talle ja põlvitasin ta ees.
" Okei ma saadan siis Nicky ja Joe minema" ütles Vici kui uksekell käis." JOE?" küsisin ma kiiruga." Nojh ma kutsusin nad mõlemad ma pean vist nad ära saatma nüüd" pomises Vici.
" Ei,ei,ei,ei,ei,ei" ütlesin kiiruga ja tegin ukse lahti." Hey poisid" ütlesin võrgutaval häälel.

Vici POV.

Suutsin ainult silmi pööritada." Hey Nick ja Joe,tulge sisse" ütlesin ma.Kelly rippus põhiliselt Joe küljes.Aga jh Joe rippus samuti Kelly küljes.
Nad olid nagu takjad kes ei suuda üksteisest eraldi olla.Läksime Nickyga minu tuppa et jätta need kaks armunut üksinda.
" Nad on nagu takjad" ütlesin ma naerdes ja istusin voodile." Mm Joele pole keegi nii palju meeldind kui Kelly" ütles Nick.
" Niiet Joe on ARMUNUD" küsisin viimast sõna rõhutades." paistab küll" ütles Nick ja naeris." Ega Joe ja Kelly ainukesed pole" irvitasin ma.
" Nojh Anni on Keviniga linnapeal" ütles Nick naerdes ja keerutas tooliga ennast." Juba?" küsisin ma.Nick ainult noogutas selle peale.Rääkisime umbes 2 tundi juttu kui
mul janu tekkis." Juua tahad?" küsisin ma ja seisin ukse juures." Ikka" ütles Nick ja tuli kaasa." Joe...mhh ära tee" kuulsime Kelly häält." Tshhh" ütlesin vaikselt Nickyle ja me
luurasime mida siis nad teevad.
Kelly ja Joe olid diivanil pikali-kelly all ja Joe peal." Palun ärge tehke seda diivani peal" hõikasin ma ja jooksin alla." Ma tegin alles diivani puhtaks" lisasin ja vaatasin
kurja näoga Kellyle otsa.Nick võttis mu käest kinni ja tõmbas mind köögi poole.
" Okei mis mahla tahad õuna,apelsiini või segumahla?" küsisin ma." Anna segumahla" ütles Nick.Kuna klaasid on üleval kappis pidin ma upitama mille tagajärjel
tuli kõht paljaks.Nicky silmad kinnitusid mu kõhule mille tõttu ma muigasin.Sain klaasid kätte ja valasin mahla sinna.
Naersime natuke kuni me jäime üksteisele silma vaatama.Selle vaikuse rikkus Kelly." Mis te vahite üksteist?Pole teineteist varem näinud v?" küsis ta naerdes.
Saatsin oma õele kurja pilgu.Nick tegi ettepaneku et läheks välja jalutama.
Kõndisime parki ja istusime esimesele ettejuhtuvale pingile." Räägi endast" palus poiss." Mm käisin varem laulmas ja tantsimas,elan koos õega,parim sõbranna Anni" rääkisin talle.
" Kus su vanemad on?" küsis Nick.See teema oli mulle väga valus." Nad on surnud" sosistasin ma." Mul on kahju.kuid mis juhtus?" küsis ta.
" Me läksime perega puhkama.Mina ja Kelly istusime taga ja mängisime kaarte.Ma olin siis 12 ja Kelly oli 14.Kõrvalvööndis auto sõitis meile vastu.
Ema ja isa said kohe surma kuid mina olin koomas." jutustasin talle ning pühkisin pisaraid.
" Mul on väga kahju" ütles ta.Siis kuulsin ma kisa ja ma vaatasin vasakule.Seal olid Becca ja Anni." Kui ma näen sind veel korra Kevin Jonasega läheb sul väga halvasti" karjus Becca.
" Oota siin" ütlesin Nickyle." Hey Becca" hõikasin ma ja keerasin käiseid üles.Becca vaatas mulle ehmunult otsa." Mis ma sulle eelmine kord ütlesin?" küsisin talt tigedalt.
" Ma ei mäleta" vastas ta uhkelt." Äkki see meenutab?" küsisin ma ja virutasin tal silma siniseks." See on alles õpetuseks kui sa Annit veel korra kiusad siis sa oled surnud" ütlesin ma ja kallistasin Annit.
Kõndisime koos Nicky juurde tagasi." Mis see veel oli?" küsis Nick ehmunult." Ah mingi mõrd tüütab koguaeg Annit,ma ütlesin talle eile et kui ta Annit rahule ei jätta
jääb ta ühest hambast ilma tal vedas praegu vägagi" ütlesin ma ja me hakkasime kodu poole minema.

Kelly POV.

Rääkisime Joega üksteise võidu nalju.Siis kuulsime kuidas välisuks lahti läks ja kinni." Vici sina v?" küsisin ma." Jaa" hõikas ta tigedalt vastu.
Anni tuli meie juurde nutuse näoga." Issand Anni mis juhtus?" küsisin ma ehmunult." Becca sõimas ja käskis mul Kevinist eemale hoida" ütles ta.
Vici tuli tagasi jääkott käel." Ja mis sul juhtus?" küsisin ma Vicilt." Ma virutasin sellel mõrral silma siniseks" irvas ta." Tõesti v?" küsisin ma hämmastunult.
" Nagu jaa karjus Anni peale üle pargi et hoitku kevinist eemale ja blablabla ma ju ütlesin sulle eile et lubasin tal ühe hamba välja lüüa kui käsi vääratas" ütles ta naerdes.
" Tubli õeke" ütlesin ma ja me lõime plaksu.Vaatasin Joe poole kes vaatas Vicit nagu mõrvarit." Mis viga Joe?" küsisin ma." Sa lubasid kellegi maha lüüa?" küsis Joe ettevaatlikult
Vicilt." Eii ma lubasin talle peksa anda" ütles Vici naerdes." Aga kui ta politseisse läheb?" küsis Joe." Nagu jh Vicil on hea sõber seal ja ta on Vici poolele alati.
Ja nagu Vici hoiatas seda mõrda korra niiet ise on süüdi" ütlesin ma joele." Sa oleksid pidand nägema seda kuidas Kelly ühele kutile virutas" irvitas Vici.
" Sa,mida?" küsis joe." See tüüp tahtis vägistada mind,noh mina virutasin talle korralikult" ütlesin ma.
Rääkisime tükk aega kui uksekell käis.Vici jooksis koridorri ja siis oli kuulda ainult karjumist.Läksime siis jooksuga kohale ja nägin et Becca ja Vici karjuvad üksteise peale.
" Tead sina hoia oma suumul kinni kui sa ei taha politseisse minna sa ähvardasid inimest" hoiatas Vici teda mille peale Becca vait jäi ja kadus.
" No on luuser" pomisesin ma ja pööritasin silmi.Vici vaatas vihaselt beccale järgi.
" Ma läheks talle järgi ja annaks talle peksa" ütles Vici." Eem ära täna seda küll tee" ütlesin õele ja tõmbasin ta kööki.Valasin talle klaasi külma mahla ja ajasime neljakesi juttu.
Pärast poole tuli puudel kah siia Vicit vaatama.
Naersime,naersime kuni.......
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeTeis Veeb 23, 2010 10:03 pm

eino sa oled ikka nii, UGHHHH!
miks sa nii lõpetad ?
see on ni äge, ma virautasin kutile ägens...
MInA JA JOe, ..... LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAV
quite saying like yeah killing
tee nüüd uus.
aitähh :*
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeKolm Veeb 24, 2010 12:12 am

haha, kui naljakas, see on ikka megamalt hea . :)
kiiresti uut ka :D
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeKolm Veeb 24, 2010 1:43 pm

Täiega hea jutt!

Uut... palun...
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeNelj Veeb 25, 2010 6:59 am

Ma jõudsin ka osad ära lugeda, lihtsalt aega oli.
Kell on nii vähe ja mul pole midagi teha :D
See selleks, see jutt, ougaad käi kannuska kui hea, lihtsalt loe ja ugh ma juba peaaegu armastan seda.
Kuidas Sa seda teed?
Ougaad.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeNelj Veeb 25, 2010 9:58 pm

Kels-Jaa ma kiusan sind täiega :D Jaa sina ja Joey (L)haha Okei ma üritan siis
Kkaia- Tänud :D
Ash!!-Tänud! :D
Anni-Mm joo päeval 3 tassi kohvi ära ja siis ongi õhtuks mõtted :D

Pühendus Kellyle!!!

#4.

Kelly POV.

Naersime,naersime kuni tuntsin et mööda selga jookseb midagi märga alla." Iuu mis see on" kiljusin ma.Nägin et teised irvitasid mu üle ja siis
nägin ma Nicky käes õlipudelit." Sina?Sina tegid seda?" küsisin ma tigedalt Nickylt.Puudel ainult noogutas ja naeris edasi.Haarasin siis laualt kohvi ja
viskasin talle näkku." No on mõnus v?" küsisin õelalt.Tema viskas õli vastu mille peale mina läksin külmkappi juurde ja võtsin segumahla." Eiii ära võta segumahla,
võta apelsiini oma" karjus Vici.Pööritasin silmi ja võtsin siis apelsiinimahla ja valasin Nickyle pähe selle.

Vici Pov.

Vaatasime Joega kuidas Nick ja Kelly tülitsevad.Üks viskab õli näkku teine valab apelsiini mahla pähe.Sättisime Joega mugavalt istuma ja jäime vaatama.
Tegin vahepeal popcorni ja võtsin külmikust kokad." Näe võta" ütlesin Joele ja ulatasin talle popcorni kausi.Kelly haaras juba külmikust mune ja viskas nendega Nicky.
Nick haaras jahupakki ja võttis sealt peoga jahu ja puhus selle Kellyle näkku.Kelly haaras külmikust tordi ja lennutas selle Nickyle näkku.
" OKEI AITAB" karjusin ma ja vaatasin seda segadust.
" Kelly mina seda koristama ei hakka" ütlesin ma ja vaatasin talle küsivalt otsa." Joey?" küsis Kelly." Mul oli naljakas küll kuid koristada ma küll ei taha" ütles Joe.
" Niisiis teie kaks korraldasite selle,ise koristate kh" ütlesin ma ja me läksime Joega telekat vaatama.
Tunni aja pärast tulid Kelly ja Nick kah telekat vaatama." Oli lõbus v?" küsisin ma.Kelly saatis mulle vihase pilgu.Vaatasime filmi lõpuni kui kell oli 23.00.
" Kuule koju ei lähegi v?" küsisin poistelt." Kas me võime ööseks jääda?" küsis Joe." Muidugi" karjus Kelly ennem kui mina midagi öelda sain.
Mina ja Nick läksime ühte tuppam,Kelly ja Joe teise tuppa.Kuna mul oli üpriski suur voodi magasime Nickyga koos.
Jäin üpriski kiiresti magama.Hommikul kell 7 ärkasin kuna Kelly tuli mingi imeliku asjaga siia." Tssh" ütles ta ja läks Nicky juurde.
Ta toppis selle Nickyle pähe ja sättis kõik lokkid sinna alla.Ma ainult turtsusin kõrval.
Jäin uuesti magama kuid ärkasin nüüd teisiti.Nick kiljus peegliees." Mu juuksed" ütles ta ja katsus pead." Mhh võta see asi peast ära" pomisesin ma.
Nick kakkus seda niikaua kui see peast ära tuli.

Kelly Pov.

Läksime Joega minu tuppa magama." Kaissu võib võtta?" küsis Joe mult.Noogutasin talle ise samal ajal plaani välja mõeldes.
Ärkasin kell 6 üles kui mulle tuli pähe üks kohutav mõte.Läksin oma riidekappi kus tuhlasin kõik sahtlid läbi.Leitsin siis üles selle mida vaja.
Läksin vaikselt Vici tuppa ja nägin et ta vaatab mind." Tssh" ütlesin talle.Läksin siis Nicky juurde ja toppisin talle selle pähe.Surusin tema puudli lokid ilusti selle asja alla
ja lahkusin seal.Vici isegi turtsus selle üle.Magama ma ei suutnud jääda kuna elevus oli suur.Läksin vaikselt Vici tuppa tagasi ja sättisin toa ühte nurka kaamera.
See oli nii kenasti sätitud et ilusti jäi peale voodi,peegel ja uks.Muigasin kätemaksu peale." Hey miks nii vara üleval" küsis Joe ja suudles mu õlga.
" Kättemaks" ütlesin ma ja naersin kurja naeru.Joe vaatas arvutisse kus oli Vici tuba." Kas see on vici tuba?" küsis Joe.Noogutasin selle peale ja sättisin ennast mugavalt istuma
kuna Nick ärkas.Ta kõndis rahulikult peegli ette ja kiljus.Ma sain kõhutäie naerda." Mhh võta see asi peast ära" pomises Vici.Nick võttis selle peast ära ja pomises midagi.
Järsku ta kõndis Vici toast välja ja tuli minu tuppa kus mina ikka veel naersin kõht kõveras.
" Sa oled ikka nii lapsik" ütles ta ja viskas mind selle asjaga.Ta lahkus ja lõi ukse pauguga kinni.Selle peale ma hakkasin uuesti naerma,Joe naeris koos minuga.

Nicky Pov.

" Kuidas saab üks inimene nii lapsik olla?" küsisin ma endalt.Kõndisin siis Vici tuppa tagasi samal ajal kui Vici vannitoast välja tuli-ainult rätik ümber keha.
Selle peale vajus mul suu lahti." Nick?" küsis Vici ehmunult." Eem...oih....sorry...ma...mm...lähen" kokutasin ma ja lahkusin toast.
Ta oli paganama seksikas ikka.Muigasin selle üle ja koputasin uuesti uksele." Võib tulla" hõikas ta mille peale ma sisenesin.
Vici seisis peegliees ja kammis oma pruune juukseid." Noh oli huvitav v?" küsis ta." Mis asi?" küsisin vastu." Näha mind rätiku väel" ütles ta mille peale ma
näost punaseks tõmbusin.
Mmm kuidas talt küsida." tule kinno?" mõtlesin ma.Eii nii ikka ei saa." Kuule ma...noh...äkki....tahad...kinno" kokutasin ma uuesti." Kinno minna v?" küsis ta.
" Jah" vastasin hullemini punastades.Vici ainult noogutas ja tegi põsele musi mille peale ma olin punane nagu peet.

Joe Pov.

" Joe mis sa arvad,kas need püksid või need?" küsis Kelly ja näitas mulle kahte paari lühikesi teksa pükse.Ühed olid valged ja narmastega ja teised olid sinised tavalised.
" Mm valged" pakkusin ma." Ma arvasin samuti" ütles ta ja suudles mind.
Kelly suundus vannituppa riideid vahetama samal ajal kui mina netis surfasin." No,mis arvad?" küsis kelly ja keerutas ennast.
" Vapustav" ütlesin ma.
Võtsin oma riided ja suundusin vannituppa.Vahetasin riideid kui märkasin midagi roosat maas.Õigemini nööri." Mida?" küsisin ma ja kummardasin.
Tõmbasin selle pesukorvi alt välja ja see oli rinnahoidja." Kelly ma leitsin su rinnahoidja" hõikasin ma naerdes,mille peale käis suur madin ja kelly tegi vannitoa ukse lahti
ja kahmas mul käest ära." Minu oma" ütles ta ja kadus.

Kelly Pov.

" Kelly ma leitsin su rinnahoidja" hõikas Joe naerdes mille peale ma jala vastu lauda lõin ja üle voodi lendasin.Jooksin siis ruttu vannitoa ukseni ja tõmbasin selle lahti.
Joe seisis keset vannituba,ainult püksid jalas ja rinnahoidja käes." Minu oma" ütlesin ma ja jooksin oma riidekapi juurde.Ma olin üleni punane näost.
Läksin siis alla kööki kui märkasin Vicit süüa tegemas." Hey õeke" hõikasin ma rõõmsalt ja kallistasin teda.
" Miks sa näost punane oled?" küsis Vici naerdes." Joe leidis vannitoast mu rinnahoidja ja veel roosa" pomisesin ma.
Vici viskas selle peale lusika maha ja naeris kõhtkõveras." See rinnahoidja mille me toppisime Daniellile selga v?" küsis ta ise naeru pisarat pühkides.
" jaa nagu" naersin nüüd mina.Selle naeru peale tulid poisid kah alla vaatama." Mida te naerate?" küsis Nick.
" No me tuletasime vanasid aegu meelde" ütlesin naerdes." Milliseid siis?" küsis Joe.
" No vaata see rinnahoidja mille sa leitsid.Sellega on häid aegu" naeris Vici ja kukkus toolilt maha suure põntsuga." issand kas kõik korras?" küsisin ma muretsevalt kuid ise
naersin nagu hull." Nagu täiega" ütles Vici ja purskas südamest naerma.
Lõpuks oli see et Joe valas meile mõlemale vett peale kuna me ei suutnud maha rahuneda.
" Kuule mine vaheta riided ja lähme" ütles Nick mu õele." Kuhu te lähete?" küsisin ma." Kinno" ütles Vici ja kadus.

Vici Pov.

Jooksin oma tuppa ja tegin kapi uksed lahti.Kapp on mul sama suur kui mu tuba.Jooksin kõik read läbi kuni leitsin pikad altkitsad teksad.
Toppisin jalga ja hakkasin otsima pluusi.Leitsin siis sinise topi ja valge vesti.Võtsin siis jooksupealt sinised tossud kh.
Jooksin alla kui komistasin oma tossu nööri otsa ja lendasin alla." Mine metsa" pomisesin ma kui veeresin treppist alla.Valus polnud vaid rõve oli.
" Issand Vici" hõikas kelly kui leidis mind treppil pea all ja jalad üleval astmel.Ajasin ennast püsti ja sirutasin ennast." Äratas üles mu vähemalt" ütlesin ma rõõmsalt.
" Oled ikka korras v?" küsis Kelly." Jaa" ütlesin ma ja hakkasin astuma kui....
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeNelj Veeb 25, 2010 10:07 pm

megahea .:D
uut , kiiresti .
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeNelj Veeb 25, 2010 10:10 pm

Täiega hea jutt!

Uut palun...
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeNelj Veeb 25, 2010 10:18 pm

sa oled vastik. ma vihkan sind. -.- sa kijrutad liiga hästi ning lõpetad nagu sellise koha peal ära ka ? psh. nagu üldse ei hooli vä ?!
tglt ma ei vihka sind, kuid. kas sa teeksid uue osa ? *only for u : Nickys eyes* *disgust*
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeReede Veeb 26, 2010 6:36 pm

Ouu tibi.
Nii liigamegahästi ei saa lihtsalt kribada.
Mis muud öelda, kui, et Sa oled Super kirjutaja.
Jätka samas vaimus.
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeReede Veeb 26, 2010 7:03 pm

hea.
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimePüh Veeb 28, 2010 1:45 pm

Kkaia-Tänud
Ash!!-Tänx
Kels-Haha sina kirjutad ju paremini :D Aww Nicky silmad
anni-Jaaa kindalsti olen :DTänx
Monza-Tänud

Juubel!!! Happy B-day!!!! jess

#5.

Vici Pov.

" Jaa" ütlesin ma ja hakkasin astuma kui libisesin ning lendasin selili." JOE" karjusin täiest kõrist." Nooh" hõikas ta vastu." Kas sina viskasid siia vett maha?" küsisin ma.
" Jaa" vastas ta." JOBU" karjusin ma ja ajasin ennast püsti.
" Äkki ikka ei lähe sa täna kinno?" küsis Kelly muretsevalt." Ega ma invaliid pole" nähvasin ma ja ajasin jope selga." Nick" hõikasin ma.Nick jooksis treppist alla ja lendas samuti
selili." autch" piiksus ta.Kelly turtsus ja kõndis teise tuppa ning hakkas täiest kõrist naerma.Ulatasin Nickyle käe et teda püsti aidata." Miks siin märg on?" küsis ta minult.
" Joe ajas vee maha" ütlesin ma." Ma ise lendasin kah selili" lisasin ruttu." Okei lähme?" küsis Nick." Muidugi" ütlesin ma.Nick oli lahke ja lasi mind ennem uksest välja.
" Tänud" ütlesin ma.Jalutasime vaikuses kinoni ja siis hakkasime filmi valima." Mm mida vaatame?" küsis Nick." Ma tahtsin muidu " Avatari" vaadata kuid võime muud kah
vaadata" ütlesin ma ja vaatasin Nicky poole." Avatar sobib ka" ütles ta ja me ostsime piletid ära.Meie kohad olid viimases reas ja keskel.
10 minutit oli reklaam niikaua saime Nickyga rääkida kõigest." Aga miks sa nii sõjakas oled?" küsis Nick." Sõjakas?" küsisin ma.
" No eile virutasid sa ühel tüdrukul silma siniseks" ütles Nick." Ma pole sõjakas lihtsalt mulle ei meeldi kui keegi mu sõpru kiusab või solvab" pomisesin ma ja vaatasin maha.
" Kas vägivald aitab?" küsis Nick." No ma olen varem teda mitu korda hoiatanud" ütlesin ma.Lõpuks hakkas film kah pihta ja ma sättisin ennast mugavamalt istuma.
Keset filmi võttis Nick mu käest kinni.

Kelly Pov.

" Joseph Adam Jonas" hõikasin ma ja vaatasin kööki mis oli seapesa." Noh" hõikas ta vastu." Mida sa KÖÖGIGA tegid?" küsisin ma ja rõhutasin sõna köögiga.
" Mm midagi" pomises ta ja tuli kööki." Sa väidad et sina seda ei teinud?" küsisin ma ja vaatasin talle otsa." Mm tegin" pomises Joe ja vaatas maha.
" Ma koristasin alles ära ja nüüd pean uuesti koristama" pomisesin vihaselt.
Kõndisin koridorri kus oli meil kapp milles olid harjad ja muud koristus tarbed.Võtsin kapist kaks harja ja surusin ühe harja Joe kätte.
" Mina ei kavatse üksi koristada" ütlesin talle ja hakkasin koristama.Koristasime vaikuses kuni Joe rikkus selle." Mul on kõht tühi" vingus ta.
" Koristad ära siis saad" ütlesin ma ja pühkisin laualt sodi ära." Koju võin minna?" küsis Joe." Eii" ütlesin talle pahaselt.
Joe pomises midagi " nüüd olen vang" ja koristas edasi.Pärast kui ära koristatud säras köök." Nüüd saab süüa v?" hädaldas Joe." Jah" ütlesin ma ja tegin talle põsemusi.

Vici Pov.

Film lõppes ja me lahkusime saalist." Huvitav mida Joe ja Kelly teevad?" küsisin ma Nickylt." Ei tea" ütles ta naerdes ja võttis mu käest kinni.
Jalutasime koduni kui kuulsin mingit tümpsu." Ära ainult seda ütle" pomisesin ma ja jooksin koduni.Nägin kodu ees autosid ja mingid mehed tulid uksest välja.
" Oeh aitad mind?" küsisin Nickylt." Millega?" küsis ta totaka küsimuse." Noh mul oleks abi vaja et see pidu lõppeks" ütlesin ma ja kerisin käiseid üles.
Nick noogutas ja me läksime uksest sisse.Terve maja oli nagu peapeale keeratud.Kõndisin treppini ja vaatasin ringi et Kellyt leida.Tema istus laual ja kiigutas jalgu.
" KÕIK KES POLE SIIT 5 MINUTI PÄRAST KADUNUD ON VANGIS" karjusin ma üle muusika.Kõik vaatasid mulle ehmunult otsa ja jooksid välja.
5 inimest vaatasid mulle lolli ilmega otsa ja istusid diivanile et edasi pidutseda." Niisiis teie 5 hakkate maja küürima" ütlesin ma ja surusin lapid käte." Nick palun vaata et nad koristavad"
palusin poisilt ja kadusin teise tuppa.Helistasin oma tuttavale kes politseis on." Jake kuuleb" ütles ta." Jake ma vajan su abi" pomisesin ma." Tulen kohe" ütles ta ja lõpetas
kõne.3 mintsa pärast oli Jake kohal,politsei vormis ja relvastatud." Mis teil oli pidu v?" küsis ta naerdes." Mingit 5 jotad on mul elutoas ja ei lahku" pomisesin ma.
" Ma käskisin neil koristama hakkata kuid nemad võtsid veel alkoholi välja" lisasin ma." Küll nad küürima hakkavad" ütles Jake lõbusalt ja me läksime elutuppa.
" Niisiis kes kohe maja koristama ei hakka läheb vangi ja saavad 5 aastat karistuse" ütles Jake surmtõsiselt kuid siis hakkasid 5 meest koristama ja Jake irvitas mu seljataga.
Muigasin ise kh ja ma nägin kuidas Nick ja Joe üritavad Kellyt köögist minema saada.Ohkasin ja alutasin kööki." Vaata minu armas õeke" hõikas Kelly lõbusalt ja kallistas mind.
" Tead ma armastan sind" ütles ta mulle.Okei ta on väga purjus vist." Kelly lähme nüüd sinu tuppa" ütlesin tüdrukule kes tahtis laualt uut alkoholi pudelit haarata.
" Aga mina tahan lõbutseda" ütles ta.Lõpuks saime neljakesi ta üles lohistada.2 tundi möödusid kiirelt ja maja läikis." Tänud Jake,ilma sinuta oleks maja nagu prügimägi"
tänasin teda." Pole midagi,vähemalt oli mul lõbus" naeris ta.Kallistasime ja ta lahkus 5 jotaga.Läksin siis üles oma tuppa ja nägin et Nick magas mu voodis.
Ohkasin jälle ja vahetasin tava riided magamisriiete vastu.Viskasin oma pehmele diivanile pikali ja uinusin.

Nicky pov.

Ärkasin hommikul üles ja märkasin et olen jäänud Victoria voodis magama.Tüdruk ise magas diivanil.Mul hakkas kahju kuna tüdruk pidi minu pärast diivanil magama.
" Hommikust" pomises ta ja naeratas mulle." Mhh miks sa ei võinud mind üles äratada ja ma oleks ise diivanile läinud" pomisesin ma.
Tema ainult kehhitas õlgu ja läks vannituppa riietega kust ta väljus 10 mintsa pärast.
Läksin vaikselt alla kööki ja hakkasin süüa tegema.Mõtlesin et teeks pannkooke kuna neid oskan kõige paremini teha.5 mintsa pärast tuli Joe kah alla.
" Mis sa teed süüa v?" küsis Joe minult." Jaa nagu näed" pomisesin ma ja tõstsin pannkoogi taldrikule.Vaikselt hakkas juba pannkoogi virn tekkima sinna.
Joe võttis kapist taldrikud ja klaasid välja ja sättis laua ära.

Kelly Pov.

Ärkasin üles ja nägin et Vici istub voodil veeklaas käes ja samuti tabletid." Ohh tänud" ütlesin ma ja haarasin tabletid ja panin need suhu.Jõin vett peale ja kui klaas
tühjaks sai ulatasin selle tüdrukule." Mis eile ültse juhtus?" küsisin ma." Noh kuidas öelda sa korraldasid peo" ütles Vici pahaselt." Sorry,tõesti palun vabandust,
ma kutsusin ainult 3 sõpra külla kuid nemad kutsusid juurde ja tekksiski pidu" pomisesin ma vabandavalt." Ahh mina reageerisin lihtsalt üle" pomises Vici vastu.
" Kuidas sa ültse maja puhtaks said?" küsisin huviga." Jake pani 5 joodikut tööle ja meie maja läikis 2 tunni pärast" ütles ta ja muigas.
Läksin vahetasin vannitoas riided ära ja me läksime Viciga alla kust tuli häid lõhnu." Huvitav kes süüa teeb?" küsisin ma Vicilt." Mm ma arvan et Nick" ütles ta vastu.
" Mina küll sööma ei hakka,kust ma tean äkki mürgitas ära kh veel" pomisesin ma ja naersin.
" Kindlasti ta mürgitab sinu pannkoogi ära" ütles Vici ja turtsus.Istusime laua taha kui Nick pani lauale suure portsu pannkooke." Ega sa ära ei mürgitanud neid" küsisin Nickylt.
" Miks ma peaks?" küsis ta ja istus laua taha ja hakkas samuti sööma.Rääkisime ja sõime,vahel isegi Joe mõtles mõne nalja välja.
" Kuulge kus Frankie on?" küsis Vici järsku." Mm ema ja isaga,mis siis?" küsis Joe.Vici nägu muutus morniks." Ma tahtsin teda näha" pomises ta.
" Miks siis?" küsis Nick." Lihtsalt ma olen teie seriaale näinud ja Frankie on nii naljakas seal" ütles ta naerdes." Aga mina olen ka naljakas,onju?" küsis Joe.
" Mm ei tea mulle meeldib ainult üks inimene sealt" ütles Vici ja punastas." Ja kes?" küsis Nick.Vici sõi ja ei vastand küsimusele.
" Kes sulle meeldib siis?" küsis Joe." Talle meeldib Nick" ütlesin ma mille peale Vici nägu punasemaks tõmbus.Nick läks samuti näost punaseks.
" Ja kes sulle meeldib?" küsis Joe minult.Mina jäin kohe vait ja jälgisin Vicit." Kellyle meeldib Joe juu" hõikas Vici rõõmsalt mille peale mu nägu punaseks tõmbus.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimePüh Veeb 28, 2010 1:52 pm

ävvv. nii nunnu :)

kiiresti uut :)
Tagasi üles Go down
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimePüh Veeb 28, 2010 2:10 pm

ühüüüü. i lavlavlav it.
tee uus nüüd, ole tubli tüdruk, :F
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimePüh Veeb 28, 2010 3:06 pm

ikka hea.
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimePüh Veeb 28, 2010 5:21 pm

Täiega hea !

Uut palun...
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimePüh Veeb 28, 2010 8:00 pm

Oimeen...I love it
Tagasi üles Go down
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimePüh Veeb 28, 2010 8:06 pm

niii heaa :D
uut palun .
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimeLaup Märts 06, 2010 11:51 pm

Kkaia-Tänud"
Kels-Tänud!Kalli!
Monza-Aitäh
Ash!!-Tänan
Anni-Aitäh
KriSsu-Aitäh

Tänud kõikidele lugejatele kes loevad!!!

#6.

No on ikka loll õde.Lõpuks kui tundsin et nägu normaalseks tõmbus tõstsin ma pilgu.Teised naersid mu üle ainult.
Nägin et Vici ja Nick piilusid üksteist silmanurgast." Vici tule korraks" ütlesin ma oma õele ja tõmbasin ta laua äärest ära." Mis teil on puudliga armusuhe v?" küsisin ma
kohe kui ohutusse kohta saime." Miks sa nii arvad?" küsis ta." No ma ei tea,te piilute üksteist ja saadate igasuguseid pilke üksteisele" pomisesin ma ja vaatasin talle otsa.
" Mhh meil pole midagi" pomises Vici vastu ja vaatas maha." Kujuta ette Mr.Puudel ja Mrs.Puudel" ütlesin ma trutsudes." Kujuta ette Mr.Sirgendaja ja Mrs.Sirgendaja" ütles Vici vastu.
Saatsime üksteisele vihaseid pilke ja lahkusime koridorist.Läksime tagasi kööki kui poisid rääkisid." Mis jutu ajamisest me maha jäime?" küsisin ma.
" Eeem....ei milleski" ütles Puudel ruttu.
Vaatasin talle kahtlaselt otsa ja kõndisin siis külmiku juurde.

Vici POV.

Mis ta arvab et mul on Nickyga armusuhe-mõtlesin ma ja viskasin voodisse pikali.Vaatasin toas ringi kui nägin Nicky uksele toetumas." Hey" ütlesin ma ja tõusin istuli.
Mmm need lokkis juuksed...ahhhh ma minestan ta on paganama seksikas.Ta pruunidesse silmadesse võib lõpmatuseni vaadata kuna need on nii sügavad.Ahhh.
" Millest mõtled?" küsis Nick äkki mille peale ma maa peale tagasi tulin." Ee ei milleski" pomiesin ruttu.
Sain endale võõralt numbrilt sõnumi.

Tere!

Kui sa tahad Annit veel näha tule kell 17.05 parki ja ÜKSINDA!

Mu silmad läksid selle sõnumi peale suureks ja suu vajus lahti.Vaatasin ruttu kella mis näitas 16.55.Jooksin ruttu karderoobi ja võtsin sealt nahkjakki ja mustad jooksu tossud.
" Vici,mis juhtus?" küsis Nick murelikult." Ma pean ühe sõbraga kokku saama tal on mulle midagi vajaliku rääkida" valetasin ma lihtsalt ja jooksin treppist alla ja väljusin uksest.
Jõutsin joostes paari minutiga kohale ja nägin seal Annit ja kahte meest." Kas sina oled Victoria Stewart?" küsis üks meestest." Jah mina" ütlesin ma ja vaatasin Annile otsa kes oli hirmunud.
" Laske Anni vabaks ja võtke mind" ütlesin ma mille peale mees Anni eemale lükkas." Anni,mine ja ütle Kellyle et minuga on kõik korras,jookse nüüd" ütlesin ma ruttu kui mehed mind üritasid
kaubikusse lükkata.Anni oli nii hirmunud et ainult noogutas ja pistis jooksu.Niisiis,autojuhile virutad vastu pead ja kõrval olevale mehele vastu vahtimist.Loodan et jään ellu.
Tegutsesin kiiresti ja virutasin jalaga autojuhile vastu pead niiet mehel käis nõks ja pea lendas vastu rooli.Teisele virutasin jalaga vastu vahtimist.Auto kaotas juhtivuse ja lendas üle katuse.

Anni Pov.

" Anni,mine ja ütle Kellyle et minuga on kõik korras,jookse nüüd" ütles Vici ja ta lükkati kaubikusse.Suutsin talle ainult noogutada ja jooksu pista.
Palusin jumalat et jõuaksin ruttu Kelly juurde ja et tema saaks politseile helistada.Nägin juba tuttavat maja mille peale ma kiirendasin jooksu.
Sain uksest sisse ja ainus asi mis mu suust välja tuli oli " KELLY" karje.kelly jooksis kohe minu juurde ja mind nähes läks ta närvi." Issand,Anni,mis sinuga juhtus?" küsis ta ruttu.
" Pole aega seletada,helista politseisse ja teata inimröövist" ütlesin Kellyle ruttu mille peale ta segadusse läks." Vici tuli päästma mind ja ta RÖÖVITI" karjusin ma viimase sõna mille peale
Kelly telefoni otsima läks.

Vici Pov.

Tegin vaevu silmad lahti ja uurisin ümbrust.Nägin et üks mees oigas mille peale ma ennast ruttu püsti ajasin ja autost minema jooksin.Lootsin et me pole majast kaugel.
Jooksin kuni märkasin tuttavat tänavat.Kogu see aeg valutas mul käsi ja jalg,muidugi pea kh.Nägin enda maja mille peale mul pisarad jooksma hakkasid.
Sain väravani kui tuntsin et hakkan ära väsima." Kelly" hõikasin ma nii kõvasti ku võimalik.Roomasin ukseni ja kopsisin ust nii kõvasti kui võimalik.
Sain ukse lingi lahti ja karjusin täiest kõrist " Kelly" ühel põhjusel kuna ma enam ei jõudnud ja teisel põhjusel mu pea tahtis plahvatada.Kelly jooksis kohale,silmad märjad.
Nick jooksis samuti kohale ja kallistas mind ruttu." Siin politseinik 101 saatke pargi 10 majale kiirabi ja ruttu" ütles Jake ja ohkas kergendunult.
" Kus röövlid on ja kuidas sa minema said?" küsis Jake." Auto on sinilille tänavas kraavis ja lõin nad oimetuks" pobisesin ma juba uniselt.
Kiirabi jõudis kohale ja mind viidi haiglasse.Nick nõudis et tema taha kh kaasa tulla-muidugi mina lubasin kuigi Kelly vingus.
Tuli välja et mul on käel luumurd-väike-ja jalal on põrutus.Istusin palatis kui Nick sisse tuli." Kuidas on?" küsis ta muretsevalt ja istus minu kõrvale.
" No käeluumurd ja jala põrutus" ütlesin ma ja ohkasin raskelt." A little bit longer and you be fine!" laulis Nick mulle.Naeratasin selle peale ja kallistasin teda.
Sain koju ja me tellisime takso järgi." Kuule,kas ma võin täna teie juurde jääda?" küsis Nick.Noogutasin talle-ise julmalt õnnelik olles-ja naeratasin.
Koju jõudes läksime magama.Mina oma voodisse ja Nick diivanile.

Nicky Pov.

Miks ma ei julge talle öelda et ta meeldib mulle?üks ja sama küsimus on mul koguaeg mõtetes ja ma ei saa sellest lahti.Nägin et Vici oli magama jäänud.
Vaeseke tal on täna nii halb päev.Ma tean kuidas ma talle ütlen seda.Ma pean homme julguse kokku võtma ja ta endale tüdrukuks paluma.
Jäin selle mõttega magama ja lootsin unenäguteta und.Hommikul ärkasin värskena ja nägin et Vici magas veel,ta on nii kena.
Tüdruk tegi ühe silma lahti ja vaatas mind.Kui ta märkas et mina teda ka jälgin naeratas ta mulle.Naeratasin ruttu vastu." Kuule kas sa tahaksid minuga täna randa tulla,päikeseloojangut vaatama?"
küsisin ma.Vici silmad lõid särama ja suu venis naeratuseks." Muidugi tulen" ütles ta ja ajas ennast voodist püsti.
Terve tänase päeva veetsin ma rannas ja otsisin romantilist kohta kus temalt küsida.Lõpuks sai kell 17.55.Hakkasin tagasi maja poole minema kui märkasin et Vici väljus majast.
Jalutasime vaikuses randa.Jõutsime rannani kui ma tal silmad kinni sidusin ja palusin tal mind usaldada.

Vici Pov.

Muidugi ma usaldan teda kuid mu uudishimu on suurem.Lõpuks jäime seisma ja Nick eemaldas rätiku silme eest.Me istusime linale ja jälgisime päikeseloonjangut.
Kui kõige ilusam hetk tuli siis Nick tõusis püsti ja tõmbas mind kah kaasa." Ma tahtsin sinult küsida" alustas Nick mille peale mu süda kiiremini lööma hakkas.
" Kas sa tahaksid mu tüdrukuks hakkata?" küsis ta mille peale mu silmad särama lõid." Ma tean et me tea..." ta ei saandu lauset lõpetada kuna ma suudlesin teda.
Kui me suudlemise lõpetasime küsis ta üle:" Kas see on jah?" küsis ta." Muidugi ma tahan su tüdruk olla" ütlesin ma õnnelikult.Nick suudles mind uuesti ja ma taipasin et
see on mu elu õnnelikum päev!


Sorry et pole nüüd kaua aega kirjutanud :D Õigemini nädal aega! Kelly tahtis arvatavasti grillkana minust teha :D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimePüh Märts 07, 2010 12:16 am

Täiega hea jutt!

Uut siis ka palun....
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitimePüh Märts 07, 2010 9:11 am

naka, mitte grillkana, pigem nagu kõrvetatud kana. või puudlipükse..
aga noh, vähemalt sa tegid midagi, ja nagu tee siis veel üks täna, nagu, et sa puudli püksteks ei saaks.
pliiiis ?
muidu, i ofc love it.
Tagasi üles Go down
Sponsored content




The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Vide
PostitaminePealkiri: Re: The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}   The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05} Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

The Lucky chance been given! #49.III Hooaeg Algas ;) { 09.11.2010 lisatud,kell 14.05}

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 13 Mine lehele : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -