Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_rcap 
Kissu
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_rcap 
Ashley
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_rcap 
Alice-
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_rcap 
KriSsu-
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_rcap 
Vicky
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_rcap 
sandra--
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_rcap 
Kels
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_rcap 
Pirks(#)
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_rcap 
--kiisu-
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor Teade
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeEsm Okt 11, 2010 3:58 pm

Niisiis teised jutud kavatsen ma pooleli j2tta (The Lucky Chance been givenit kirjutan ikka edasi)
Lihtsalt mul polnud enam m6tteid.Mul suht terve n2dal aega see m6te piinanud ja ma m6tlesin et lisan selle ylesse!

Sissejuhatus:

Victoria kuid Vici on 17 aastane neiu.Ta käib 11 klassis ja on vägagi korralik.Koolis hoiab ta tihti omaette kuid sõpru on tal küllalt.Tal on mustad,natuke üle rindade juuksed ja helesinised silmad.Pikkust tal on 172 cm.
Ta tegeleb muusikaga.Mängib klaverit ja kitarri kuid kõige rohkem mängib ta klaverit.Ta vihkab enesearmastajasid,nagu ta klassiõde Allison kes on enda arust klassi liider.Allisonil on blondid pikad juuksed ja rohelised silmad.Muidugi Vici kutsub teda krohvinäoks.Victoriale ei meeldi meikida kui siis ainult vahel.
Parimateks sõpradeks on tal Kelly,Sandra ja Moonika.Neil on erinevad iseloomud.Kelly on pigem pidutseja kuid käib Viciga koos muusikakoolis,tema mängib akordionit ning klaverit.Kellyl on tumeblondid alaseljani ulatuvad juuksed ja rohelised silmad.Ta ei salli eriti Allisoni nagu ka Vici.Sandra aga see eest on häbelik ja tagasihoidlik.Tal on lühikesed blondid juuksed ja rohelised silmad.Moonika aga on energiapomm.Ta suudab alati naerma ajada.Tal on mustad lühikesed juuksed ja pruunid silmad.
Vicil on ka vend Brian,kellega saab ta hästi läbi.Brian on 21 aastane ning käib tööl.Ema ja isa neil pole,kuna nad hukkusid lennuõnnetuses kui Vici oli 13 aastane.Muidugi oli neile toeks vanaema kes suri kui Vici oli 16.
Brian ja Vici käivad koos tantsimas.Noh tantsu nimi on tänavatants.Nad hoiavad seda pigem saladuses kuna nad ei tahaks eriti et nende sõbrad seda teada saaksid.
Vici on tegelt nagu kaks erinevat inimest.Päeval koolis käies on ta tagasihoidlik ja vaikne kuid õhtul tantsupõrandal on ta rõõmsameelne ja lõbutseja.Rääkides tantsust,neil on oma tantsugrupp.Liikmeid on täpselt 13 ja sellepärast on ka grupi nimi 'Võitmatu 13'.Nad on olnud mitu aastat võitmatud.Ainukesena Vici sõpradest teab tema tantsimisest Kelly kuna ta ise on samuti tantsja.

Tahan saada kommentaare+kriitikat!
Niisiis kavatsen m6ned tegelased sisse tuua,vaatan kelle sisse toon.Siin liikmeid ju palju Wink
Aga jahm,aitab lobast ja ma tahan arvamust,ennem uut osa ei saa Twisted Evil
Okay,nii 6el ma ka pole kuid kirjutama hakkan kindlalt t2na v6i homme,eks n2eb :D
-Vicka


Viimati muutis seda Vicka (Püh Jan 02, 2011 12:15 am). Kokku muudetud 33 korda
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeEsm Okt 11, 2010 7:09 pm

Okeii :D
1. See on juba praegu super ! :D
2. Uut osa, wipiiiiii * partyy * :D :D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeEsm Okt 11, 2010 7:20 pm

Niisiis sain kiiremas korras uue osa valmis ja Sannu tahtis et ma ylesse lisaksin.Ja mida veel-Vapsjee ma sain pika osa valmis Shocked
Aga thanke Sannu :D

#1.

Vici vaatepool:

Igavv!
Bakterid ja mida iganes.Oeh bioloogia on tõesti igav tund.Kuulasin mida õps rääkis ja samas joonistasin vihikusse pilte.
"Victoria Bennet,kas te kuulate ka mida ma räägin"kisas järsku õpetaja nii ,et pliiats mu käest kukkus maha."Eee,jah kuulasin"kokutasin ja vaatasin õpetajale arglikult otsa.
70 aastates naine,pikk põlvini seelik ja kampsun,nagu iga tavaline vanainimene."Lõpetage palun siis joonistamine"sõnas ta veel ja pöördus jällegi tahvli poole.Kelly kes istus mu kõrval istus,itsitas nagu segane."Ahh lõpeta juba"muigasin ka õrnalt ja vangutasin pead.
"Niisiis võtke töövihikud lahti lehekülg kakskümmend viis"podises õpetaja ninapidi õpikus olles."Ja mis ülessanne?"küsis Tony kes on klassi populaarsem poiss."ülessanne viis"ohkas õps ja istus toolile.Eriti nõrk vana.
"Vic,kuule mida see tähendab?"kuulsin Tony häält ja koheselt märkasin nina all tema vihikut."Ei mina tea"valetasin ja ajasin Kellyga juttu edasi."Pst,hey"kuulsime seljatagant Sannu häält.Keerasime ennast näoga tema poole ja ta itsitas."Vaadake vanaprouat"naeris ta ja koheselt viisime pilgud õpetaja poole.Ta oli magama jäänud,suu ammuli ja mis veel kõige hullem-ta norskas."Mitmes päev ta meiega on?"küsis Monza ja naeris meiega kaasa."Eee teine päev,vist"arvutas Kelly vaikselt ja vangutas pead."Las teine puhkab,me oleme ju kooli kõige hullem klass"muigas Monza.Pööritasin silmi ja keerasin ennast ringi,sukeldudes taas töövihikusse.Sain töö tehtud paari minutiga ja siis hakkas mul igav.Teised muidugi jamasid bakterite ja muude värkidega kuid minu jaoks oli see lihtne."Ma löön teid kõiki maha,te,te tatikad"karjatas õps kuid siiani magades.Ehmatasime kõik ja purskasime seejärel naerma.
Kui kell vahetundi läks,jooksime kõik koos välja ja naersime edasi."Einoo see on aasta parim õps"muigas Monza ja me võtsime suuna keemia klassi suunas."Nõme,täna on kontra keemias"ohkas Kelly ja sirvis vihikut.Naersin vaikselt ja ulatasin talle oma vihiku kus olid küsimused ja vastused."Ohh tänan,tänan ma olen sulle võlgu"kilkas Kelly ja hakkas vihikut uurima.
Kui kell tundi läks,ulatas Kelly mulle vihiku ja me suundusime klassi.
"Niisiis aatomid,molekulid,alused"hakkas õps oma jama ajama ja vehkis oma pulgaga kuni ajas mingi katseklaasi maha.Allison muidugi kiljatas ja ronis lauale istuma."Jumal hoidku Allison see on vesi"ohkasin ja kirjutasin valemeid edasi.
"See oleks võinud hape ka olla"vingus Allison ja koheselt hakkasid ta sabarakud teda lohutama."Siis oleks tore olnud"pomises Kelly ja uuris vihikut edasi,kuhu ta kohe hakkas joonistama ja kirjutama midagi.
Saime tööd kätte ja hakkasime neid täitma.Muidugi minu jaoks oli see julmalt lihtne ja ma sain selle kiirelt valmis.Kui töö õpsile antud hakkasin Kellyt ja teisi aitama,muidugi salaja.Kui tund lõppes andsid nemadki tööd ära."Ma ei suuda uskuda,ma õppisin ja ma ei saanud mitte tuhkagi aru"ohkas Sannu ja pani oma vihiku kotti.
Suht terve päev möödus kiirelt ja peagi oligi aeg koju minna."Mis te täna teete?"küsis Monza järsku."Eee,noo ma koristan ja eee aitan Brianit"kokutasin ja Kelly noogutas kaasa."Ma pean samuti koristama ja aitama eee ema?jah ema"kokutas ta samuti ja koheselt teenisime uudishimulikud pilgud Sannu ja Monza poolt."Aga jahm,peab minema"vuristasime Kellyga ja lehvitasime neile,minnes kiiruga ära sealt."Napikas"ohkasin mille peale Kelly kaasa noogutas.

Poiste vaatepool (ehk Jonased):

"Me peame leidma päevaga kolm tantsjat?"karjatasid poisid ja vaatasid oma isa kes noogutas sellepeale."Aga kust?"küsis Nick ja vaatas oma emale seekord otsa."Ma ei tea,vaadake ringi ja siin ligidal on tantsuvõistlused tihti"ohkas Denise ja jalutas minema sealt,kui poisid uuesti vaidlema hakkasid."Kas te kordki võiksite ilma vaidlusteta arutada midagi"torises Danielle ja kõndis Kevini kõrvale,võttes seejärel poisi käest kinni."Täna toimub samuti võistlus,lähme vaatama"pakkus Danielle mille peale poisid noogutasid ja istusid rahulikult diivanile.

Tagasi Vici vaatepoolel:

"Vici,kuule mis sa arvad kui tõstaks võidusumma 5tonni peale"küsis Brian ja vaatas mulle otsa."Ma ei tea"ohkasin ja otsisin oma pusa taga."Näed siin"muigas Kelly ja viskas minu suunas helesinise pusa,mille ma kinni püüdsin.Noogutasin talle ja ohkasin uuesti."Lähme vaatame kes meie vastased on siis"muigasin ja väljusime oma toast.Jah,meil on klubis oma ruum kus saame puhata ja niisama olla.Inimesi oli siin palju ja märkasin koheselt meie vastaseid 'kuldsed draakonid'.Enam hullemat nime ei saanud panna?Paistab,et mitte.Läksime lavale ja tervitasime vastaseid.Märkasin tagapool seismas kutte,nad olid liigagi korralikult riides ja eriti naine kes kandis kleiti.Kuulsad inimesed!
"Olete valmis ja läks"kisas Ray ja jooksis meie vahelt ära.Muusika panti tööle ja koheselt hüppasin lava keskele hakates tantsima.Koheselt liitus minuga Brian kes viskas mind õhku ja püüdis mind kinni.Paar keerutust ja meie tants oli läbi.Koheselt hakkasid vastased tantsima ja õhk muutus pingeliseks kuna me hakkasime samuti tantsima.Lõpuks osutas publik ikka meie suunas ja see tähendab et meie võitsime.Kilkasime ja ronisime lavalt maha."Ikka siiani võitmatu 13 ja meie legend Vici"kisas DJ ja lehvitas mulle.Lehvitasin vastu ja suundusin baarileti poole."Anna mulle vett pliis"palusin Joonast mille peale ta viskas mulle vee pudeli.Ohkasin ja istusin diivanile.Veel üks hea päev!


Kriitikat!
Kommentaare!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeEsm Okt 11, 2010 7:31 pm

Juhuu , mingi , eluhea kirjanik oled ju ? :O
Kuidas ma nii heaks saan ? :O
Nagu .... supeer !!!! :D
Ei, mida ma sogan ? :O See ongi super !! :D ei ole võimalik
Tagasi üles Go down
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeEsm Okt 11, 2010 9:43 pm

See lihtsalt üli heaa ei ole võimalik
see teistest sinu juttudest palju huvitavam :D
Teee siis rutttu uut eks!!!!!! winkwink , ( ma tahan kaaa sissee kui võimalik :D)
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeEsm Okt 11, 2010 10:58 pm

Sandra--Ei ole ma midagi :D Aww thanke!!
Umm ma ei tea xD Joo v2hemalt 3 tassi kohvi p2evas :D
KriSsu-Hah ei ole see midagi :D Ooo t6esti???
N2ed sain kiiresti uue osa valmis :) Olen tubli?

Aa jahm kui tahad sisse siis t2ida see :

nimi:
Iseloomustus:
v2limus:


Aga jahm,aitab lobast ja ma lisan uue osa ylesse Wink

Here you go:

#2.

Vici vaatepool:

Ohates ajasin ennast diivanilt püsti kui märkasin neid kutte minu poole tulemas."Ah et legend"muigas lühikeste juustega kutt ja vaatas mulle naeratades otsa.Kergitasin nagu ikka vasakut kulmu ja vaatasin teda,"üritad midagi?"küsisin ja keerasin talle selja,minnes baarileti poole."Mhh me alustasime valesti,minu nimi on Kevin,see flirt on meil Joe ja tema on Nick"tutvustas siis niiöeldes 'Kevin'.Noogutasin kaasa ja tellisin endale uue vee."Niiet sina oled siis Vici?"küsis seekord vist Nick."Tegelikult Victoria kuid Vic"parandasin teda ja vaatasin seda lokit."Ahah et Vici,me mõtlesime et pakuks sulle tööd"pomises ta ja vaatas mulle lootusrikkalt otsa."Hmm prostituudina?Eip"vastasin ja ronisin baariletile istuma.
"Ei,ei mitte prostituudiks,me vajame tausta tantsjaid ja sa tantsid vägagi hästi"naeratas seekord mulle Nick ja tegi silma."Mis teil selle külgelöömisega on?"ei saanud ma aru ja koheselt liitus meiega seesama naine keda ma ennem nägin."Tere minu nimi on Danielle ja ma olen Kevini abikaasa,kas saaksime rääkida?"noogutasin sellepeale ja liikusin temaga kaugemale.
"Nagu sa tead vajavad mu mees ja tema vennad tausta tantsjaid,kas oleksid nõus?"naeratas ta laialt ja ootas et ma ütleks jah.
"Saage aru ma tahaks Jah öelda kuid ma ei taha ennast paljastada,mina,mu vend ja mu parim sõbranna oleme siin nagu salatantsjad ma ei tahaks et koolis oleks mingi suur kära sellepärast,niiet ei"ohkasin ja jalutasin sealt minema."Mis nad tahtsid?"päris Kelly kohe kui tema juurde sain."Ahh nad tahtsid meid enda tantsjateks kuid me ei saa juu"ohkasin uuesti ja istusin diivanile."Samas oleks see hea mõte kuid jah"ohkas Brian samuti ja jõi oma mahla edasi.
Liikusime edasi koju.Kelly jäi ööseks kuna ta ei viitsinud koju kõndida missest et tema maja on paar maja edasi.
Hommikul aga see eest ärkasime varem,ei tahtnud kooli hiljaks jääda.Tegime asjatoimetused ära ja suundusime alla sööma."Noh Vic kuidas öö möödus?"küsis Brian ja lükkas kohvitassi mu nina ette.Kellyle ulatas aga tee ja lükkas meile võileivad ette.
"Suht normaalselt,unine olen ikka"haigutasin laialt ja vaatasin kella."Me peame viie mintsa pärast juba liikuma hakkama niiet"pomisesin mille peale Kelly midagi vastu mõmises.Kui söödud sai,jooksime koridorri ja panime jalatsid jalga.Edasi jooksime Kelly maja poole.Seal istusime mingi 5 minutit kuni Kelly oma asjadega alla sai ja siis võtsime suuna kooli poole.
Sinna pole eriti pikk maa,umbes 500 meetrit.Ohkasime kergemalt kui koolimaja paistma hakkas.

Poiste vaatepool:


"Mis mõttes salajased tantsjad?"ei saanud ikka Joe aru ja vaatas teistele otsa."Noh nad on kuulsad tantsjad ja nad ei taha et koolis neid ära kasutatakse"proovis Danielle talle seletada ja ohkas vaikselt.Poisid ohkasid ja vaatasid eri suundades.
"Ma tean"hüüatas Kevin ja hüppas püsti."Me võime neile kiisu kostüümid selga panna"pakkus ta mille peale Nick käega vastu laupa lõi."Tõesti Kevin,kiisukostüüm,tõesti"oigas Joe ja lõi pea vastu seljatuge."Noh poisid leitsite tantsjad?"küsis Paul nende isa poistelt ja vaatas neile murelikult otsa."Jah leitsime kuid ta keeldub tantsimast"ohkas seekord Joe ja sulges oma silmad."Nad on salajased tantsjad kuna nad ei taha et neid koolis ära kasutatakse"lisas ka Danielle omapoolt ja tõmbas käega läbi juuste.
"Ahsoo"suutis ainult pereisa öelda ja istus diivanile.

Vici vaatepool taas:

"Niisiis kõige tugevamad hinded said Vici,Kelly,Sandra ja Moonika"luges Keemia õps ette ja ulatas meile viielised tööd."Appi kui hea,tänan"kilkas Kelly vaikselt ja kallistas mind.Naeratasin talle ja keerasin ennast näoga tahvli poole."Niisiis just kümme minutit tagasi helistasid mulle vennad Jonased et nad kavatsevad meie kooli tulla,meie klassi jälgima ja poisid palun tulge sisse"rääkis õps midagi ning uks avanes.Keerasin pilgu sinnapoole ja järgmine hetk olin külili maas."Ohh issand Nick,Joe ja Kevin Jonas"kiljusid kõik ja me vaatasime Kellyga üksteisele ehmunult otsa."Tuleb ainult loota et nad meid ära ei tunne"sosistas Kelly ja me keerasime seljad ukse poole."Hey Vic"kisas keegi ja haaras mu ümbert kinni.Flirtiast pervert Joe!
"oh issand"oigasin ja toetasin otsaesise laua vastu."oota te tunnete üksteist?"küsis Allison Joe juures seistes.Koheselt oli Nick ja Kevin ka siin."Muidugi tunneme,me oleme parimad sõbrad eks Vici"sõnas Nick ja vaatas mulle hoiatavalt otsa."Eee jah,parimad sõbrad lasteaiast"kokutasin ja ajasin ennast püsti."Khm õpetaja ma lähen korra oma sõpradega rääkima,oii Kelly kas sa liitud minuga"tegin hea näo pähe ja vedasin poisid koridorri.Kontrollisin et koridor oleks tühi,lükkasin Nicki vastu seina ja vaatasin teda vihaselt."Mida paganama päralt te siin teete?"küsisin pahaselt ja võtsin ta kraest kinni."Noh kuna sa keeldusid tantsima tulemast,me kavatseme lihtsalt sind piinata"muigas Joe kes oli mu kõrvale ilmunud."Ohh eii,mida ma teinud olen et teid kolme kannatama pean"oigasin ja lasin Nicki lahti."Olge siin kaua tahate,kuid tantsima ma ikkagi ei tule"sõnasin ja kadusin klassi."Mis juhtus seal?"küsis Sannu uudishimulikult ja kergitas kulme."Ei midagi siivutut,lihtsalt rääkisime sõbrajutte"pressisn need sõnad läbi hammaste."Ahsoo"muigas Sannu ja nõksatas peaga paremale poole.Vaatasin sinna ja mida ma nägin.Muidugi Nicki kes mind kavalalt vaatas."Pervert"ohkasin ja tegin oma tunnitööd edasi.
Tervelt 4 tundi käisid nad mulle nii närvidele et lõpuks virutasin neile kolmele kõrvakiilud."Olge kordki vait"ohkasin ja kõndisin edasi."Ma tahan surra"oigasin ja vajusin diivanile pikali mis oli koolimajas teisel korrusel."Oh sa kuku nunnukene"naeris Kelly mille peale teenis ta müksu minu poolt."au"pomises ta vaikselt ja irvitas."Soovi edu,mu halvima päeva pärast"ohkasin ja läksin muusikaklassi poole.Saatus,ole seekord minu poolt!
Istusin klassiukse juurde maha ja ohkasin,hakates muusikaviit ümisema.Näpud iseenesest hakkasid põrandal nagu klaveri klahvidel meloodiat mängima.Loota ju võib et päeva lõpuks olen elus.Soovige edu,tunnikell läks.Ohates tõusin püsti ja ka ohates avasin klassiukse.Astusin sisse lootes õnne et neid siin pole kuid....

Kommentaare!
Kriitikat!

-Vicka!


Viimati muutis seda Vicka (Kolm Okt 13, 2010 9:44 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeTeis Okt 12, 2010 7:10 pm

Ei no sa pead kohe jahh ???? -.-

Uut osa tahaan ^^ :D

Lisa siis ruttu ülesse eksju Wink

Super hea nagu alati. ei ole võimalik
Tagasi üles Go down
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeTeis Okt 12, 2010 8:08 pm

Millal ma oma flirtiva soone käima lülitan ? : F

Tegelikult, tõsist juttu ka. Sa võiksid vähem slänge kasutada, nagu näiteks 'mintsa' ning lühendid, mida kasutad ( m ) võiksid ka pikkalt välja kirjutada, kuna see on jutt ja siin võiks õigekiri ikka korrektne olla. : )

Aga üleüldiselt on see minuarust sinu poolt kõige sisukam ja parem jutt.


Viimati muutis seda Kels (Teis Okt 12, 2010 8:52 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeTeis Okt 12, 2010 8:35 pm

Sandra--Eks ma kohe lisan Wink Thankeee :D
Kels- Hmm ma arvan et j2rgmises :D Whoa ma sain sinult kriitikat Shocked See on kyll ime :D Aga thanke!


Okay,mul j2i otseses m6ttes suu lahti! Aga jahm uue osa saate,eeee homme 2kki? Eks vaatan Wink
Aga siin see siis on :


#3.

Vici vaatepool:

Kuid lootus purunes kui neid klassis nägin.Oigasin ja istusin oma kohale.Muusikas istun ma tavaliselt alati üksi.Koheselt istus Nick mu kõrvale."Tere"naeratas ta laialt ja vaatas mulle otsa."Tere härra tüütus"ohkasin ja tegin oma vihiku lahti.
Sättisin ennast mugavamalt istuma nii,et ta ei näeks mu vihikut."Mis sa kirjutad seal?"küsis ta ja hakkas mu vihikut käest ära tõmbama."Kuule,kuule näpud eemale,kui sa siin tahad istuda siis ei näperda minu asju"hoiatasin teda ja panin vihiku lauale,teiste õpikute alla.
Koheselt avanes uks ja Kelly astus koos Monza ja Sannuga sisse.Muidugi oli ta üllatunud kui nägi kes mu kõrval istus."Oota mida?"küsis Kelly kohe kui meie ette oli istunud."Tüütus istus minu kõrvale,mina ei kutsunud teda"ohkasin ja märkasin kuidas mu vihik lohises Nicki poole."Näpud"karjatasin ja virutasin Nickile vastu näppe.
Terve tund käis Nick mulle närvidele,kuni tuli aeg laulma hakata."Vait nüüd"käratas õps mille peale Nick vait jäi.Naersin vaikselt sellepeale ja tegin õpiku lahti."Victoria palun tule klaveri taha,ma ei saa mängida"palus õps mille peale ma ohkasin ja kõndisin klaveri juurde,istudes seejärel selle taha."Niisiis õpik lehekülg 56"ütles õpetaja mille peale kõik avasid õpiku.Märkasin Nicki pilku endal.Kissitasin silmi ja hakkasin klaverit mängima.Laulsin vaikselt kaasa kuid muidugi kisas Allison oma kriiskava häälega nii,et trummikiled purunesid."Mängi midagi kiiremat ja lõbusamat ometi"palus Kelly ja tegi kavalalt silma.
Ohkasin ja hakkasin mingit kiiremat viit mängima,mille peale kõik kaasa plaksutasid ja hakkasid laulma.
Lõpuks kui klaveri juurest ära sain,ohkasin kergemalt ja istusin oma kohale."Ma ei teadnudki et tantsutüdruk oskab klaverit mängida"sosistas Nick vaikselt mille peale teenis ta müksu vastu jalga."urr"kuulsime Joe häält seljataga.Keerasime ennast Nickiga ringi ja vaatasime Joed tüütult.
"Nick sul on perverdist jobu vend"sosistasin talle ja itsitasin vaikselt.Nick naeris vaikselt kaasa ja noogutas."Mhh Nick sa peaksid minu poolt olema"vingus Joe ja vaatas Nickile otsa,kulme kergitades.
Kell helises vahetundi.Panin kiiruga asjad kotti ja jooksin klassist välja.Koheselt oli Kelly minu juures ja me purskasime naerma.
"Oota täna on samuti võistlus?"küsis Kelly sosinal mille peale ma noogutasin."Me elame nagu salajast elu"naersin vaikselt ja vangutasin pead."Miks nagu"naeris Kelly kaasa ja me istusime koridoris oleval aknalauale.Rääkisime natuke juttu kui meie juurde tulid Joe ja Nick."Härra Pervert ja Tüütus"ohkasin ja vaatasin välja."Mida me teinud oleme,et sa meid vihkad?"ei saanud Nick aru ja vaatas mulle silma.Kissitasin silmi ja ronisin aknalaualt maha,jäädes tema ette seisma."Tahad teada?"küsisin ja vaatasin Joele ka otsa kuid viisin kohe silmad tagasi Nickile.Nad noogutasid ja panid käed rinnal risti,samal ajal.Kergitasin kulme ja ohkasin."Sest te olete tüütused,te käite mulle närvidele ja ähvardate mind,kas on piisav põhjus?"küsisin pahaselt ja haarasin aknalaualt oma koolikoti.Nicki nägu vajus ära ja ta vaatas maha."Ah,et ei taha meid siia?"küsis ta vaikselt,siiani maha vaadates.
"Te võite siia jääda kuid ärge käige mulle närvidele,ma ei taha tantsida"karjatasin ja koheselt olid silmad minul."Vapustav päev"ohkasin ja läksin koolimajast välja."Kuule oota"kuulsin Nicki häält ja kohe haarati mu käest kinni."Lase lahti,lase lahti"kiljatasin ja hakkasin siplema.Kohe olin tema vastas ja ta hoidis minust tugevalt kinni."Nicholas lase lahti"vihastusin ja siis taipasin kuidas ma teda kutsusin."Nicholas?Sa tead mu täispikka nime"muigas Nick ja lähenes mulle."Hoia eemale"turtsusin ja lükkasin ta endast eemale.
"Head aega"muigasin ja tegin talle silma,minnes kodu poole.Kuulsin veel Nicki helisevat naeru,mille peale muigasin .Koju jõudes jooksin oma tuppa ja panin muusika tööle.Otsisin youtubest Jonas Brothersi muusikat ja taipasin et nad on üpriski head lauljad.Varem ma kuulasin isegi seda bändi,kui ma olin 15 ennem vanaema surma.Ma tean tegelt poistest paljugi,vanusest,nende perekonnast ja muidugi nendest endast samuti.Leidsin Jonas Brothersi laulu 'Set this party off'.
Ajasin ennast püsti ja kuulasin natuke seda.Hakkasin siis selle järgi tantsima."Tead selle laulu järgi saab ju tantsida ka klubis"kuulsin Briani häält.Jäin seisma ja näitasin talle keelt.Jooksime võidu alla ja hakkasime jahusõda tegema.

Poiste vaatepool:

"Mis sinu ja selle tantsja vahel toimus?"ei saanud Kevin rahulikult olla ja kiusas oma nooremat venda."Midagi,me lihtsalt rääkisime"naeris Nick vaikselt ja punastas.Koheselt jooksis ta oma tuppa ja pani ukse kinni.
"Nick on veider"muigas Joe ja jõi oma mahla edasi."Sorry bro kuid ega sa parem ei ole"naeris Kevin laginal ja kadus elutuppa."Mhh kuule mina olen vägagi kobe ja seksikas"kisas Joe mille peale teenis ta ema käest löögi vastu kukalt."Ei kisa"ütles ema ja tegi süüa edasi.
Nick istus vaikselt oma toas ja muigas,meenutades tänast päeva."Nicholas sööma"kisas ema mille peale Nick naeratas."Täpselt nagu Vici kutsus mind"muigas ta ja läks alla."Ja miks sa särad?"ei saanud pereisa aru ja vaatasin Nicki imelikult."Nick leidis endale pruudi"naersid Kevin ja Joe mille peale Nick neile pahaselt otsa vaatas.

Vici vaatepool:

"Võitmatu 13 versus Lohed"kisas DJ mikrofooni ja lehvitas meile.Naeratasin ja kõndisin vaikselt edasi."Ma teadsin,et leian su siit"kuulsin tuttavat häält seljatagant.Keerasin ennast ringi ja nägin Nicki,kes mulle säravalt naeratades otsa vaatas."Hey,mis siin teed?"küsisin kulmu kortsutades ja panin käed rinnal risti."Ma tulin võistlust vaatama"muigas ta ja soovis mulle edu.Ennem kui minema sain,kallistas ta mind tugevalt ja suudles laubale."Pärast võibolla näeme"muigasin ja läksin lavale.Hakkasime tantsima ning nagu alati,meie võitsime.Naeratasin ja ronisin lavalt maha.Kohe olin Nicki embuses ja ta kallistas mind."Palju õnne võidu puhul"naeratas ta ja lasi minust lahti."Tänan"muigasin ja läksin baarileti juurde,nagu alati."Veepudel?"küsis Joonas mille peale ma noogutasin.Püüdsin veepudeli kinni ja istusin toolile,hakates vett jooma.Paistab et minust ja Nickist võivad saada sõbrad!

Niisiis loodan et siin pole enam niipalju kirjavigasid :D Kui on,ehk ytlete!
Ma otseses m6ttes magasin juba arvuti taga kui jutu valmis sain :D
Ja suured t2nud Kellyle,tema heade s6nade eest!
Muidugi tahan:
Kriitikat!
Kommentaare!

-Vicka
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeTeis Okt 12, 2010 8:58 pm

Mh, mh, mh. Ma tahan juba flirtida kellegagi *facepalm*

Igatajes, vigu ei näinud. Tore osa oli.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeTeis Okt 12, 2010 10:01 pm

Kels- Sa saad :D j2rgmises osas,I promise *hoiab k2tt sydamel*
Ohh,jumal t2natud ja ma ei saanudki kriitikat -.-
Thanke Wink
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeKolm Okt 13, 2010 8:08 pm

Urrurr Vici :D

Ma ei väsi kiitmast : See on S.U.P.E.R!!! :D

Uut ootan Wink
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeKolm Okt 13, 2010 9:23 pm

Sandra--Urrurr Sannu winkwink Hah kyll sa kunagi v2sid Wink
N2ed said :D


Niisiiis seekord v6ib siin olla kirjavigasid,kuna ma olen suht unine ja v2sinud koolist.Vaheaeg v6iks kiiresti ometi tulla! -.-


#4.

Kelly vaatepool:

"Okay,anna viskit"hõikasin Joonasele mille peale ta ulatas mulle pitsi.Noogutasin ja ulatasin talle paraja rahatähe.Hakkasin jooma,kui käis madin ja pits kukkus maha.Kiljatasin ja vaatasin sellele jobule otsa."Sa poolearuline,sa ajasid mu joogi maha"kisasin ja kissitasin silmi.Whoa,blondid juuksed-värvitud nagunii ja sinised silmad."Sorry, mu paganama vend lükkas mind"ohkas ta ja virutas oma vennale vist vastu pead."Aga ma ostan uue"ütles ta ja tellis uue viski.Naeratasin võrgutavalt ja tegin talle silma."Jared ja see opakas on mu vend Shannon,kes on hetkel juua täis"osutas ta käega mehe poole kes oli laua peal pikali ja norskas."Ja magab"lisa Jared pead vangutades."Okay,Kelly Nicole kuid kels või Nikki"vastasin samaga ja surusime kätt."Muidu,ma nägin sind laval,sa oled vägagi vapustav ja väga seksikas oma lühikeste pükstega"muigas ta ja tegi kavalalt silma."Hmm kuidas küll veab,et juba tehakse silma"arutlesin häälega ja läksin vaikselt välisukse poole.Uksest välja saades kuulsin veel uksepauku."Ei tea,kuidas veab"naeris Jared ja võttis taskust suitsud."Anna mulle ka"sõnasin mille peale ulatas ta mulle sigareti.Süütasin selle ja tõmbasin esimese sõõmu."Et siis Kelly Nicole,elad ligidal siin?"muutis Jared teemat ja istus trepile.Võtsin samuti isted ja noogutasin."Võib saata sind?"küsis ta mille peale naersin."Mõni teine kord,Jar"muigasin ja kõndisin tagasi Vici juurde,kes vaatas mind,vasak kulm kerkimas."Uus kutt?"küsis Vic uudishimulikult."Ei tea,ei tea"muigasin ja istusin diivanile.

Poiste (Jonaste)vaatepool:

"Kus Nicholas on?"küsis Denise ja vaatas elutoas ringi."Hmm,ta läks vist klubisse oma pruudile kaasa elama"naeris Joe vaikselt ja jälgis telekat."Ahsoo"suutis Denise ainult pomiseda ja läks siis tagasi kööki tagasi.Kohe avanes uks ja Nick astus tuppa.
"Ma olen kodus"hõikas ta kõvasti ja võttis välisriided seljast samuti ka tossud.
"Nick,ma otsisingi sind"ütles Denise ja kallistas oma poega."Ema ma olen 18 mitte 5 aastane"naeris Nicholas ja vangutas pead.
"Aa jah,kuid ma siiski muretsesin su pärast"naeratas Denise ja läks oma tuppa."Kes võitis siis?"küsis Joe kes vaatas korraks Nickile otsa kuid siis viis pilgu uuesti telekale."Võitmatu 13 ikka"muigas Nick ja istus samuti diivanile,jälgides telekat kust tuli pesapall.

Vici vaatepool:

Vajusin voodile pikali ja haigutasin.Veab et homme on laupäev ja ei pea kooli minema.Vahetasin riided ja ronisin teki alla.Kohe kui pea patja puudutas magasin nagu nott.Hommikul ärkasin sellepeale,et mu telefon helises."Jaa?"küsisin uniselt ja haigutasin."Tõuse ja sära"kisas Brian telefoni,mida oli isegi ilma telefonita kuulda.Lõpetasin kõne ja vajusin tagasi teki alla.Vaatasin kella mis näitas 12 päeval.Ohates ajasin ennast püsti ja läksin jalgu taga vedades vannituppa.
Käisin dušši all ära ja föönitasin seejärel juuksed.Pesin hambad kiiruga ja suundusin tagasi magamistuppa.Sealt läksin edasi garderoobi riideid valima.Mustad retuusid,sinine tuunika ja saapad kõrge kontsaga.Pidin täna linna peale minema Kelly ja teistega.Võtsin ka riiulist musta sädeleva jaki.Läksin trepist alla,hoides ühes käes saapaid,teises jakki.
"Ohoh,kuhu minek?"küsis Brian ja ulatas nagu ikka mulle kohvitassi,kohviga muidugi."Linna tüdrukutega"muigasin ja lugesin ajakirja.
Tõmbasin kohvi kurku,kui nägin meie tantsugrupi pilti ajakirjas.Mind,Brianit ja Kellyt õnneks näha ei olnud.Ohkasin kergemalt ja ulatasin ajakirja Brianile,kes uuris kulmu kortsutades pilti."Aga jah,vennas ma lähen siis"muigasin ja läksin koridorri.Istusin koridoris olevale toolile ja panin saapad jalga,kui see tehtud tõusin püsti ja panin jaki selga.Koheselt helises ka mu telefon.Ekraanil vilkus Kelly,nagu ikka."Jep?"vastasin ja sasisin oma juukseid."Kuule me oleme su maja ees,vea oma paks perse välja"naeris Kelly ja lõpetas kõne.Naersin vaikselt ja vangutasin pead,mille tõttu juuksed õrnalt lendlesid.
Jooksin kiiruga siis majast välja ja kallistasin neid."Niisiis kuhu me esimesena läheme?"küsis Monsa,mille peale me kõik õlgu kehitasime."Lähme siis juba kaubamajja"tegin ettepaneku,millega teised nõustusid.
"Mõtle kui tore,neli sõbrannat ja ei mingeid saladusi meie vahel"ütles Sannu järsku ja naeratas.Vaatasime Kellyga üksteisele otsa ja ohkasime."Tegelikult on küll üks saladus,mida teie ei tea"ütlesin vaikselt ja jäime seisma."Mis saladus?Me lubasime ju,et ei mingeid saladusi meie vahel"hakkas Monsa jälle kisama kuni ta vabandas ja ootas et me jätkaks."Noh mina,Brian ja Kelly oleme maailmakuulsa tantsugrupi tantsjad.Mina ja Brian oleme peatantsjad ja Kelly on meie üks tähtsamatest tantsjatest.Me kartsime,et te ei taha meiega enam suhelda,kuna me oleme kuulsad"rääkisin pika teksti ära ja vaatasin neile kurvalt otsa."Võitmatu 13 peatantsja?"küsis Sannu kulmu kergitades.Noogutasin ja ohkasin."Mhh te oleksite võinud meile rääkida ja miks te totulotud arvate et me ei tahaks teie sõbrad edasi olla,me oleme lapsepõlvest saati sõbrad olnud"naeris Monsa ja tegime grupi kalli.
"Ja Nick ja teised pole teie lapsepõlve sõbrad?"küsis Sannu ja vaatas mulle otsa."Eih,nad piinavad,et saada mind nende uue laulu tantsjaks"naersin ja kõndisime kaubamaja poole edasi.Lõpuks kui kohale saime nägime seal Nicki ja Joed."Mida piipu?"kiljatasin mille tõttu kõigi pilgud minul oli."Ei midagi"vuristasin kiiruga ja jooksime minema sealt.
Erinevalt teistest päevadest,on see üks kõige vingematest päevadest.Esiteks-me jooksime nagu segased,teiseks-Nick ja joe ajasid meid taga ja kolmandaks-fotograafid ajasid veel meid taga,noh õigemini Nicki ja Joed.Jooksime kuuekesi naistevetsu,isegi Nick ja Joe tulid kaasa."Ee poisid,see on naistevets"naersin ja vangutasin pead."Jah me teame,meeste vetsu tuleksid nad järgi"muigas Nick ja tegi mulle silma."Loki,sa hoiad temast eemale eks"muigas Kelly ja virutas talle vastu kukalt."Kelly"pomisesin karmilt mille peale ta tegi hea näo pähe."Mina ei teinud midagi"ütles ta süütult ja plaksutas kiiresti ripsmeid.Naersime sellepeale ja istusime põrandale maha,hakates juttu rääkima.Paistab,et me jääme siia kauaks!

Niisiis tahaks:
Kriitikat!
Kommentaare!

-Vicka


Viimati muutis seda Vicka (Nelj Okt 14, 2010 5:26 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeKolm Okt 13, 2010 9:37 pm

Urrurr Vici, juba vetsus :O :D
Ei tglt ma siin niisama :D pervotsen siin jälle omaette xD
Super nagu ikka ja kirjavigasid ma ei märganud : )
Super ,
PS! Ei väsi ma midagi :D
Tagasi üles Go down
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeNelj Okt 14, 2010 5:00 pm

Mul jäi viga silma ja ma pidin kohe mainima, enne kui loetud saan.

Vicka kirjutas:
Whoa,blondid juuksed-värvitud nagunii ja hallid silmad.

Ömm, Jaredil on täiesti sinised silmad. Okeaani värvi sinised, veidi jäätunud ilmega. Ainult väga väga tumedas on selline hallikas varjund, mis pupille natukene ümbritseb, aga sinine jääb siiski peale.

Okay, sorry, ma sattusin oma daydreami.

Igatahes, ma loen edasi ja siis editin.

e:

Kehitas, mitte kehhitas. Vici, aiaiai :D

Ja see, et Jaredile 'Jar' ütlesin ajas naerma. 'Purk' ahahhaha :D Jay oleks soovitatavam :D

Igatahes, tore osa oli : )
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeNelj Okt 14, 2010 5:12 pm

Sandra--Urrurr jep vetsus *winkwink*
Thankeee Wink
Kels-Ma pole Jaredi f2nn niiet ma ei tea mis v2rvi silmad tal on -.-
uuuuuppppssssss,sowwy ma kohe parandan 2ra.Im quilty!
Thankeeee :D
Jep sina ja Jaredddd !!! kalli
Ma olin eile kohvist liialt t2is ja unine niiet,im sooooo quilty
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeNelj Okt 14, 2010 7:32 pm

Mega , mega heaaaa :D
on veel võimalik sisse saada äkki :D
uuuuut ruttttu kirjutama nüüd :D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeNelj Okt 14, 2010 7:35 pm

KriSsu- Thanke Wink Muidu on v6imalik kyll :D
Aga t2ida siis see:

Nimi:
Iseloom:
V2limus:
Hobid:

Okay eks ma pyyan :D Uue osa saate t2na 6htul (Mingi 23.30 v6inii)V6i siis homme hommiku poole Wink
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeNelj Okt 14, 2010 10:10 pm

Mega hea jutt!

Uut...

Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeReede Okt 15, 2010 2:52 pm

Uus pidi tulema ?
Tagasi üles Go down
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeReede Okt 15, 2010 6:51 pm

Nimi: Kristin ,krissu :D
Iseloom:Hästi rõõmsameelne, jonnakas olen ka vahel :D
V2limus: Pruunid juuksed, rohekas-hallid silmad , keskmist kasvu ,
Hobid: Tantsimine, laulmine , klaveri mängimine, joonistamine, raamatute lugemine , peaks kõik olema vist :D

Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeReede Okt 15, 2010 11:03 pm

Ma sooviks ka juttu saada, kui on võimalik.

Nimi: Kristine (Krissu, Kissu :D )
Iseloom: sõbralik, lahke, abivalmis, rõõmsameelne, vahest võin olla ka ülbe.
V2limus: helepruunid juuksed, hallikad-sinised silmad, keskmist kasvu
Hobid: raamtute lugemine, joonistamine, tantsimine
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimePüh Okt 17, 2010 10:17 pm

Kissu-Thanke Wink
Kels-Jaa ma tean :D
KriSsu- Okay :D
Kissu-Saab ikka juttu sisse :D

Niisiis KriSsu- ja Kissu te saate kas j2rgmises v6i ylej2rgmises sisse :D
Eks seda on n2ha ja uue osa saate juba homme,sors et varem ei saanud!
T2nud muidu k6igile!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeEsm Okt 18, 2010 7:08 pm

Täna millal ?
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitimeEsm Okt 18, 2010 9:04 pm

Kels-T2itsa kohe :D

KriSsu- ja Kissu,teie saate j2rgmises osas sisse :D ma luban!

Aga muidu,t2nan k6ikidele kes loevad mu juttu!

#5.Juubeeeel!!! kalli

Vici vaatepool:

Avasin silmad ja märkasin,et me olime vetsu magama jäänud.Kas enam hullemaks minna ei saa?
Paistab,et saab küll kuna ma magasin Nicki kaisus."Mida piipu"kiljatasin ja ajasin ennast püsti.Katsusin ust ja see oli lukus.Wtf?
Siis taipasin,et ma ise olin selle ennem lukku pannud."Kohuke"pomisesin omaette ja tegin ukse lukust lahti.Terve kaubamaja oli pime."Eee kutid,meil on probleem"kisasin ja raputasin neid.
Nick mõmises midagi ja keeras teise külje."Einoo mida"pomisesin vaikselt ja virutasin talle kõrvakiilu."Auu mida"ehmatas Nick püsti ja vaatas mind ehmunult."Me oleme siiani kaubamajas ja on pime"kisasin nii,et teised ärkasid samuti ülesse.
"Vic,mis sa märatsed?"ei saanud Kelly aru ja vaatas ringi."Me oleme kaubamajas kinni ja pime on"pomisesin ja istusin seinaäärde,tõmmates jalad krõnksu.Toetasin lõua põlvedele ja ohkasin vaikselt."Eee ehk räägite meile ka"ei saanud Monsa ja Sannu aru."Noh Vici jäi väiksena keldrisse lukutaha,pimedas veel"ohkas Kelly vaikselt.Tundsin kuidas pisarad voolavad väikeste ojadena mööda mu põskesid alla."Oh Vici"pomises Kelly ja kallistas mind.

Nicki vaatepool:

Ma olin imestunud kui nägin,et Vici nutab.Monsa ja Sannu väitel pole Vici kunagi nutnud,isegi siis kui ta haiget saab.Nende väitel naerab Vici tavaliselt valu üle.Vaatasin Vicile otsa samal ajal kui ta mind vaatas.Ta helesinised silmad läikisid ja ta ohkas.
Surusin huuled kitsaks kriipsuks ja lähenesin Vicile,samuti ka Kellyle.Kui Kelly lahti lasi Vicist,tõmbasin ta enda kaissu.Esmalt oli Vici ehmunud ja ei kallistanud mind vastu,kuid lõpuks mässis ta oma käed mu ümber.
Lasin tast lahti ja kuivatasin ta pisarad."Kõik saab korda"kinnitasin ja istusin tema kõrvale,võttes ta piha ümbert kinni ja tõmbasin ta endale rohkem kaissu.Vici ohkas ja toetas oma pea mu õlale.Kelly muigas õrnalt ja kõndis teiste juurde tagasi,et nendega juttu ajada."Vic,kuule kell on 6am"sõnas Monsa oma telefoni vaadates.Vici noogutas ja võttis mu ümbert kinni,sulgedes seejärel silmad.Muigasin õrnalt ja toetasin pea Vici pea peale.

Teiste vaatepool:

"Aww,vaata kui nunnud nad on"sosistas Monsa jälgides Vicit ja Nicki,kes magama olid jäänud."On jaa,nad sobivad kokku"muigas Kelly ja vaatas Joed,kes tegi tüdrukule silma.Kelly kihistas naerda ja tegi vastu."Kas meil on siin mingi silmside teema?"küsis Sannu ja vaatas neid kulm kõrgemal."Daa,muidugi"naeris Joe ja itsitas vaikselt.
Nad ajasid juttu,kuni kuulsid koridoris hääli."Ajame tuvikesed ülesse"muigas Joe ja raputas Nicki ja Vicit,kes olid peaaegu nägupidi koos."Mh?"küsis Nick vaikselt ja avas oma silmad."Aeg minna"naeris Joe ja ajas ka Vici ülesse.Koheselt sai Joe matsu vastu vahtimist."Oihh sorry"ehmatas Vici ja vaatas Joed kohkunult.Joe oigas ja hoidis oma lõuast kinni."Pole midagi,kuid tugev oled"pomises Joe vaikselt ja krimpsutas nina."Me unustasime vist mainida,et Vicit ei tohi ülesse raputada"muigas Monsa ja hõõrus oma kätt."Mhh ma arvasin,et ta on pervert kes tahab püksi ronida"torises Vici ja ajas ennast püsti.Nick tõusis samuti püsti ja naeris samuti Joe nägu.

Vici vaatepool:

Sisimas ma naersin ikka korralikult,kui Joele virutada sain.Nick muigas vaikselt ja hoidis siiamaani kätt mu ümber."Khm Nick"pomisesin vaikselt mille peale ta kiiruga käe eemaldas.Tänasin teda ja me väljusime vetsust."Seiske paigal,mis te siin teete"kisas mingi meesterahvas ja jooksis meie suunas.Turvamees!
"Me jäime vetsu kinni ja saime alles nüüd välja"ütles Joe ja rääkis veel midagi turvamehega eemal.Tagasi tulles naeratas ta laialt ja ütles ,et me võime minna.
Läksime kiiruga kaubamajast välja ja naersime vaikselt."Einojah,peab minema,Brian on arvatavasti juba ära keeranud"naersin vaikselt ja lehvitasin kiiruga teistele.Jooksin nii kuidas andis kodu poole ja ohkasin kergemalt kui kodu nägin."Vici,kus kurat sa olid?Ma muretsesin ennast segaseks"kisas Brian mulle vastu joostes ja kallistas mind tugevalt."Brian...hapniku"vigisesin ta kaisus
ja hakkasin siplema.Brian naeris vaikselt ja lasi minust lahti,vaadates mulle otsa."Sorry,kuid mu juuksed lähevad varsti halliks sinu pärast"itsitas ta ja vedas meid majja.
Loivasin oma tuppa ja ohkasin,minnes vannituppa.Pesus käidud,kuivatasin juuksed ja suundusin garderoobi,rätik ümber keha.
Panin ennast kiiruga riidesse ja läksin edasi magamistuppa.Istusin laua taha ja avasin arvuti,noh läpaka.
Kui arvuti tööle sain,logisin msni ja vaatasin kes sees on.Nagu ikka olid msnis Kelly,Sandra,Monsa ja osad klassivennad,kes on täitsa normaalsed.Koheselt alustas vestlust minuga Eric,kes on meie klassis ja samuti meie grupis tantsja.

Eric/kas see on tõesti raske? says: Jou

Vici|Ouyeaa,terve öö kaubamaja vetsus ja kuti kaisus,Niceeee says: Heips jah

Eric/kas see on tõesti raske?says: Ms teed? Ja kes see kutt on? :D

Vici|Ouyeaa,terve öö kaubamaja vetsus ja kuti kaisus,Niceeee says: Suht nothing :/ Einoh,see sama kutt kes tavaliselt klubis istub ja mind sebib,Nick

Eric/kas see on tõesti raske?says: Oota see lokilammas? Hah,eriti hea maitse ikka sul xD

Vici|Ouyeaa,terve öö kaubamaja vetsus ja kuti kaisus,Niceeee says: Jah seesama lokilammas -.- Mhh ei vingu minu maitse üle ja pealegi Me.Ei.Käi!

Eric/kas see on tõesti raske? says: Räägi,räägi :D Varsti te käite,siis abiellute siis nii edasi ja edasi kuni saate lapsed ja eee?
Edasi ma ei oska jutustada xD

Vici|Ouyeaa,terve öö kaubamaja vetsus ja kuti kaisus,Niceeee says: Pft! Las ma naeran kuid tsaukaa,peab minema

Eric/kas see on tõesti raske? says: Mhh mul just hakkas lõbus -.- aga tsaukaa!


Logisin msnist välja ja jooksin alla,kuna Brian hõikas mind."Mis s...Nick mis sa siin teed?"muutsin kiiruga küsimust ja vaatasin Nickile imelikult otsa.Ta oli liigagi korralikult riides ja teiseks oli tal lilled kaasas."Ohh lähed kellegiga välja?"muigasin ja läksin aeglaselt elutuppa."Ei,noh jah,ma tulingi sind välja kutsuma"naeratas ta laialt ja ulatas mulle valged roosid.
Vaatasin teda imestunult ja võtsin lilled vastu."Aitäh ja mille puhul siis välja lähme?"pärisin edasi ja suundusin kööki.Nick järgnes mulle ja istus toolile,mis oli laua ääres."Noh ma tahan sind rohkem tundma õppida"muigas ta ja võttis mu käest kinni,mis oli laual.Naeratasin õrnalt vastu ja panin lilled vaasi."Olgu,ma tulen kuid kui pidulikult?"küsisin ja vaatasin talle otsa."Nii nagu sul endal mugav on"naeratas ta.Mis tal selle naeratamisega on?
Muigasin ja läksin kiiruga ülesse.Vahetasin riided ära ja läksin kiiruga alla tagasi.Toppisin saapad jalga ja väljusime Nickiga majast."Kuhu me lähme ültse?"küsisin uudishimulikult."üllatus"vastas ta ainult ja istusime autosse.Eks siis jah,kui üllatus siis üllatus.

Tahan siis:
Kriitikat!!!! (Seda tahaks ka eks)
Kommentaare!!! (kui loed,kommenteeri palun :) )
Ja kui vea leiad,palun ytle
Laughing
-Vicka
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Sponsored content




Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7 Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -