Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_lcapVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Voting_barVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_rcap 
Kissu
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_lcapVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Voting_barVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_rcap 
Ashley
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_lcapVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Voting_barVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_rcap 
Alice-
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_lcapVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Voting_barVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_rcap 
KriSsu-
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_lcapVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Voting_barVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_rcap 
Vicky
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_lcapVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Voting_barVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_rcap 
sandra--
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_lcapVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Voting_barVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_rcap 
Kels
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_lcapVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Voting_barVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_rcap 
Pirks(#)
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_lcapVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Voting_barVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_rcap 
--kiisu-
Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_lcapVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Voting_barVici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Autor Teade
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}   Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeReede Juul 23, 2010 1:26 pm

Mina ja Sannu (sandra--) m6tlesime koos kirjutada yhe juttu.
Avaldage arvamust,tahaks siis kriitikat kah :D
Kas on m6tet j2tkata???

See on msnis kirjutatud,arvatavasti samamoodi j2tkame :D

#1.
Vici | ütleb:
Vici Pov.
Nagu alati igapäevane tegevus,jalutan linnas ringi.Olin just telefonisse süvenenud kui järsku jooksis keegi mulle otsa."Mis sa kurat oled pime v?"kisendasin ma.Vaatasin siis sellele hullule otsa.Tal olid tumepruunid lokkis juuksed ja pruunid silmad.Handsome! "Vabandust,tõesti vabandust"kokutas poiss.Vaatasin ta seljataha ja seal oli kari tüdrukuid.No mida veel,kuulus?
Tõmbasin ta esimesse poodi sisse ja ootasin kui tüdrukud minema jooksid.
¤ Sannu O.o | ütleb:
"Vabandust, et sulle enne otsa jooksin," vabandas ta.
"Jaja , midaiganes, õhk on nüüd puhas, võid minna," ja hakkasin edasi minema. "Kuule, aitäh ka selle eest, mis sa tegid," ütles ta mulle mu küünarnuki juurest kinni võttes ja mind enda poole keerates. Sellest kohast kus ta käsi oli, algas surin, mis läbistas tervet mu keha ning mul hakkas palav. "Nagu ma juba ütlesin: mida iganes!" nägin vaeva
et ükskõikset tooni hoida. No mida veel? juba ajab mul pea segi! No ma ei või- mõtlesin ma.
Vici | ütleb:
"Nägemist"naeratasin ma ja läksin kiirkõnnis minema."Oota"karjus ta ja jooksis mulle järgi.No mida veel??? "Mida?"küsisin pahaselt.Omg,need silmad!"Nick"poiss sirutas käe ette."Victoria kuid Vici ja head aega"hakkasin uuesti minema kõndima kui kuulsin tüdrukute kisa.Ohkasin ja tõmbasin Nicki seina äärde,ise talle ette seistes."Ma vihkan sind"pobisesin ma ja kõndisin siis minema."Oota miks?"kisas
Nick ja haaras mu käest."Sest sa oled jobu"surusin seda läbi hammaste.Mul oli halb talle nii öelda kuid lõpetagu siis mu sabas tölknemine.
¤ Sannu O.o | ütleb:
"Miks sa seda arvad?" üsis ta nüüd veidi vaiksemalt, kuna nägi tüdrukuid, kes hakkasid ümber pöörama, kuid siiski ei teinud seda. "Ma ei arvagi, ma lihtsalt tean!" hüüdsin ma. "Kuule, Vici jah? Palun võta veidi vaiksemalt. Muidu jooksed siit koos minuga ära!" ähvardas ta. Hah, nagu sa saaks eks ole! " Yeah right!" ütlesin ma ning hakkasin kiirkõnnis ära minema. "Victoria!" hüüdis Martin, No mida
veel ? See tüütus peab ka veel siin olema ? "Mida sa tahad Martin?" küsisin ülbelt. "Sind!" vastas ta ning võttis mu piha ümbert kinni ning suudles mind. Lükkasin ta täiest jõust eemale. "Sa siga! Ära enam kunagi, mitte kunagi mind puutu! On selge!" sisistasin ma talle ning andsin talle oma tugevamatest kõrvakiiludest. Ta hoidis oma vasakust põsest kinni. Ta keeras end minu poole ning vaatas mind
vägagi ähvardavalt. Hakkasin taganema ning nägin, kuidas Nick siiapoole tuleb. "Oh Vici! Siin sa oledki!" hüüdis ta ja jooksis minu poole.
(edasi kirjuta sina , ma kirjutan muidu pool osa valmis )
Vici | ütleb:
"No Mida te kurat minust tahate?"vihastusin mõlema poisi peale.üks on sabarakk, teine on pervert.Ohkasin ja mu peas süttis tuluke kuidas Nickist lahti saada."Hey tüdrukud vaadake see on Nick Jonas"kisendasin ma ja nägin kuidas nad ringi pöörasid.Järgmine hetk oli see et nad hakkasid kiljuma ja meie poole jooksma.
Muigasin kavalalt ja hakkasid minema jooksma teiste juurest.
hakkasin*
¤ Sannu O.o | ütleb:
Nick vaatas mind hetkeks üllatunud ja pahase pilguga, ilmselt ei uskunud, et ma nii teen. Martin oli ka üllatunud ning jäi seisma sinna nagu laternapost.
Naersin oma kavala plaani peale ning jooksin kodu poole.
Vici | ütleb:
Järgmine hetk oli ootamatu.Keegi hüppas mulle peale nii et me koos lendasime murule ja hakkasime mäest alla veerema.Lõpuks kui seisma jäime,käis mu pea ringi.Vaatasin kes see lollakas oli siis.Muidugi oli see Nick oma lolli ajuga."Lollakas"kisendasin ma ja tõusin püsti,kuid kohe lendasin tagasi istuli."Nüüd ma vihkan sind ikka tõsiselt"pomisesin ma ja hoidsin peast kinni.Raputasin poissi ja muidugi see inimene tõmbas mu pikali.Poiss vaatas minu silmi nagu ka mina vaatasin tema omasid.Nii me seal siis olimegi,jälgides üksteise silmi.




Viimati muutis seda Vicka (Esm Nov 01, 2010 6:45 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}   Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeReede Juul 23, 2010 3:14 pm

(edasi kirjuta sina , ma kirjutan muidu pool osa valmis )
hahahahahah : d

tglt, Vici , sul on niipalju jutte, ja need muutuvad sarnasteks juba , ei ole midagi uut egamidagi , jasiis need otsajooksmised ja ,,pime oled või'' ütlused .
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}   Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeReede Juul 23, 2010 3:45 pm

Monza- Noo minu meelest pole mul yhtegi juttu kus keegi kellegiga kokkujooksis ja selliseid ytlusi pole mul olnud.Ja teiseks see on teistest juttudest t2itsa erinev!
Midagi pole teha kui sulle ei meeldi :(
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}   Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeReede Juul 23, 2010 5:21 pm

Hea jutt! Mulle igastahes meeldib küll.

Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}   Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeLaup Juul 24, 2010 1:29 am

Hea osa mõtlesime lõpuks välja :D

Pealkirja me ikka välja ei mõelnud -.- Aga ex jõuab veel :D

Ma arvan ka, et jätame siis sama moodi nagu msn-is oli . : )) .

:D

Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}   Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeTeis Aug 03, 2010 9:44 pm

#2.

Kui reaalsusesse tagasi sain,taipasin ma mis juhtus ja t6usin pysti."Jobu"kisendasin ma ja k6ndisin m2est ylesse
[c=20]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
" Mis nüüd?" küsis Nick jube targa küsimuse. "Mis nüüd? MIS NÜÜD? Mis mõttes "Mis nüüd?" Kas see on normaalne, et mina tahan koju minna ja järsku hüpatakse mulle peale. Tead..Sa .. Õhh!" Ma olin täiesti endast väljas. Kõigepealt on mul vaja minna poodi.. Appi, mis ma pidin sealt üldse ostma..? Siis jookstakse mulle otsa, siis pean ma ühe .. kena, nunnu, armsa, seksika .. Oota, mis asja ? Võta end kokku! kohukese .. just kohukese tahtsin öelda.. 2 korda päästma, siis suudeldakse mind vastu minu tahtmist..siis.. hüpatakse mulle kaela! No mida ?? Mis..mul on mingi .. õnnetuste magnet küljes või ?...Kui seda saab üldse nii nimetada ..
mõtlesin endamisi .
Vici | ütleb:
Torisesin omaette ja lykkasin Nicki pikali,minnes kiirk6nnis m2est ylesse.Kui juba ylesse sain l2ksin ma esimesse poodi sisse ja lootsin et Nick ei j2rgne mulle.Sellest v6isin ainult unistada,kuna Nick sisenes samuti poodi."Mis sa oled j2llitaja v?"kysisin ma juba suht tigedalt.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Ei, ma tahan lihtsalt teada mis sind nii endast välja ajab?" küsis Nick nagu oleks see kõige tavalisem teema mida arutada. "Sina, saad aru ? S-I-N-A käid mulle närvidele, ajades mind sellega endast välja! Ma tahan lihtsalt rahulikult olla ja ostelda, A-G-A mul käiakse ainult sabas! Nagu mingid .. Ma parem ei ütle.." sisistasin talle ning tammusin edasi. "Sellisena?" küsis Nick uskumatult, viidates mu välimusele.
Vici | ütleb:
Podisesin omaette ja maksin asjade eest 2ra.V2ljusin poest ja kuulsin jalasamme enda taga.Kui pilgu taha viisin,n2gin ma et see on Nick."Kas sa kurat ei saa mind rahule j2tta?"kysisin ma ja panin k2ed rinnal risti.Poiss vaatas mulle silma,mille peale tekkisid mul kylmav2rinad."Okayh,ta ajab mul pea segi,jookse minema kohe"kriiskas h22l mu peas ja muidugi keerasin ma kohe ennast ringi ja hakkasin
Minema k6ndima.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Kuhu nüüd?" küsis Nivk.
Nick *
"Koju," vastasin külmalt.
Vici | ütleb:
"V6in ma sind saata?"kysis ta mille peale ma paigale tardusin."Ei,ei ja veelkord EIII"vastasin ma ja tegin ta n2o ees nipsu.Muidugi kohe ma kahetsesin seda ja peitsin k2e seljataha.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Tohoh," pomises ta endamisi. Vaatasin järjekordselt maha ning keerasin ümber. "Oota, üks küsimus on veel," ütle Nick. "Nooh?" küsisin tüdinenult.
"Miks sa mulle kunagi silma ei taha vaadata?"
küsis Nick, püüdes näha mu ilmet, kuid mu nägu oli juuste taga peidus
Vici | ütleb:
(Sorry ma hoidsin last )
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
( Ikka juhtub )
Vici | ütleb:
"Ehhh,noo,ee"kokutasin ma ja siis punastasin.Kui normaalse v2rvuse tagasi sain,t6stsin ma pilgu ja vaatasin talle silma.Ohsaaa vana p*rse,kui kena silmad tal on.J2in talle silma vaatama kuni taipasin,mida ma teen."Ehh ma peaksin,..vist...ehh minema"kokutasin ma ja proovisin uuesti lahkuda tema juurest
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
Aga ta ei lasknud . Ta tõmbas mu uuesti tagasi, ning vaatas uuesti , sügavalt silma .
Mul läksid põlved nõrgaks ning kui ta poleks mind kinni hoidnud, siis oleksin ma juba ammu põlvili maas olnud.
Vici | ütleb:
"ehh 2kki lased lahti minust"pomisesin ma piinlikust tundes."Miks?"kysis ta ja l2henes oma huultega minu huulte poole.OmG! T6mbusin kiiruga eemale ja proovisin midagi öelda,"Hoia lihtsalt minust eemale"ütlesin ma,kõndisin temast mööda,minnes talle vastu õlga.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Seda me veel vaatame," ütles ta, ning tegi mulle silma. Mida ta sellega saavutada püüdis ei tea ?
Ei taha teada ka tegelikult..
"Jah , seda em veel vaatame, Nick," ütlesin talle veel, ning sammusin koju,
Koju polnudki eriti pikk maa , kõigest makimaalselt 1 km.
maksimaalselt*
Vici | ütleb:
Otsustasin koju mitte minna vaid minna kaljudele,kus on vapustav vaade merele.Muidugi sinna oli samapikk maa kui koduni.K6ndisin mingist majast mööda ja sealt v2ljus Nick.WTF!? proovisin niikiiresti kui v6imalik sealt minema saada,kuid proovi ise kui k6nnid poisi nina eest mööda
.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Heii, kus sa suundud?" küsis Nick. deem, ta ikkagi nägi mind. "Ma ütlesin, et hoia minust eemale," ütlesin talle vihaselt. "Kuid kui sind tõesti huvitab, siis kaljudele,"
" Mis sa seal teed ?" küsis ta varjamatu õudusega.
Vici | ütleb:
"L2hen hyppan alla"pomisesin ma ja pööritasin silmi.Taipasin et olin seisma j22nud ja talle otsa vaatama j22nud.Köhatasin kuuldavalt ja k6ndisin siis edasi.
Akward,peaks mainima ikkagi."Oota"kisendas ta ja haaras mu k2est."Kas sa ei m2leta mida ma ytlesin?"kysisin ma ja t6mbasin oma k2e 2ra.Mu h22letoonis oli ylbust ja viha,t2nu taevale et ma talle silma ei vaadanud,muidu oleksin kohe 3 ilusat s6na talle ytlend.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Sa ei tohi seda teha!"hüüdis ta järsku. Selle peale väljusid majast veel 2 kena välimusega kutti. "Ei tohi mida?" küsis teine kräsupealine tüüp. "Ta kavatseb kaljult alla hüpata," hüüdis Nick tollele süüdistavalt. "Ah..Mida iganes," pomisesin ja jalutasin kiirkõnnil edasi. Kuid ma ei saanud. Kuna .. 1,2,3,4,5,6 kätt hoidsid mind kinni, varsti lisandusid veel 2 pisemat kätt. Vaatasin neid uskumatult. "Laske mind kohe lahti!" hüüdsin ma kõvasti. "Mitte enne, kui sa lubad, et ei lähe kaljudelt alla hüppama," ütles see kolmas.
Vici | ütleb:
"Ahh minge teie kah ilusasse kohta"ytlesin ma neile nii viisakalt kui sain.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
( sorry, ajasin papagoid taga )
"Selge, siis tuled meiega!" laususid nad kindlalt
Vici | ütleb:
"Mina teen,mida mina tahan,eks kaduge minema nyyd"astusin yhele jalapeale ja teisele virutasin kyynarnukiga ribidesse."Ma ei vaja mingeid kutte,kes hakkavad ytlema mulle mida ma teha v6in ja mida ei tohi teha"tigetsesin.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
Andsin Nickile kõrvakiilu ning hakkasin edasi astuma. Mu tee tõkestas kõige väiksem. "Palun tule eest ära, ma ei tahaks sind lüüa. Tähendab, et ma ei löökski sind," parandasin end kohe.
Vici | ütleb:
See jupats,vabandust pisike ei lasnud mind mööda."No mida kuradit te minust tahate?"kysisin ma ja keerasin ennast n2oga Nicki ja teiste poiste poole."Nagu mul poleks muud teha kui teiega jamada siin"kisendasin ma ja jooksin pisemast poisist mööda.Tuli ainult loota et nad mulle j2rgi ei jookse,
J6udsin kaljudeni,aeglaselt l2henedes 22rele ja l6puks vaatasin sealt alla.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
küünitasin veidi rohkem üleääre, kui tavaliselt, ning libastusin...
Vici | ütleb:
Sain puujuurest kinni ning rippusin seal,arvatavasti 10 meetri k6rgusel."Kas enam paremaks minna ei saa?"kisendasin ma endamisi ja proovisin ylesse ronida.Ma sain peaaegu ylesse kui hakkasin uuesti libisema.J2rsku haaras minu k2est keegi kinni.Igastahes rohkem kui 2 k2tt.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Ma ju ütlesin, et ta hüpab kaljult alla!" ütles to ilueedi. "Ma ei hüpanud, ma libisesin," pomisesin vihaselt
Vici | ütleb:
"Kui ma oleksin hypanud oleksin ma ammu seal kividel,krohvin2gu"kisendasin ma ja ronisin ise ylesse."J2tke lihtsalt mind rahule,ma saan ise hakkame"torisesin ma ja koperdasin uuesti.
hakkama*
Nojh muidugi suutsin ma veel mitu korda koperdada."Head aega"pomisesin teistele ja l2ksin neist kaugemale,istudes kalju22rele.
(Keda sa ilueedi nime all m6tlesid?? Joed?)
***parandus krohvin2hu parandame ilueediks ***
krohvin2gu***
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:

( Venna tegi ,
Okkei )
( Mõtlesin küll jah )
Vici | ütleb:
N2en et nad seisavad veel seal."Mida te kurat passite veel siin"kisasin ma ja t6usin pysti.N2gin et veeni pole v2ga pikk maa ning valmistusin alla hyppamiseks.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
" Oled sa tõesti segi?" küsis see kõigevanem poiss
"Mida?" küsisin nagu oleks see tavaliseim asi siisn maailmas
siin *
Vici | ütleb:
"Ahh kui arvate siis jh"pomisesin ja vaatasin uuesti kaljult alla.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
" Ma tulen ka!" ütles krohvinägu. Vaatasin teda nagu segast, ning vaatasin uuest alla..ja hüppasin.
Adrenaliini sööst oli super.
Vici | ütleb:
Kohe kui vette sain,tundsin kuidas vesi mulle suhu tungis.Muidugi vajusin ma vee alla ning proovisin k6igest v2est pinnale saada.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
Lõpuks peale pikka pusumist ja kui õhuvarud olid juba otsakorral, sain ma pinnale ning vaatasin ülesse. Poisid vaatasid mind ikka veel nagu segast. Mind see ei morjendanud.
Ma tahtsin seda veel kogeda.
Vici | ütleb:
Ujusin kaldale ja v2risesin kylmast kuid see ei peatanud mind.M2rkasin treppi mis oli minust paremal.K6ndisin mööda treppi ylesse kuni j6udsin tagasi nende juurde."Noh kes liitub minuga?"kysisin lolli kysimuse.Kes ikka liituks? Nad arvavad nagunii et ma olen hullumajast p6genenud.
Nojah kes ei arvaks.Muigasin ja k6ndisin neist mooda kui j2rsku haaras keegi mu k2est."No mida sa tahad Nick?"kysisin tigedalt.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
" Mis sa tõesti arvad, et ma lasen sul uuesti alla hüpata?" küsis ta..super imelikul toonil. ma ei osanud sellele nime anda. "Mis keelaja sina siin meil oled?"
küsisin ülbelt.
Vici | ütleb:
T6mbasin oma k2e 2ra ja k6ndisin siis uuesti kalju servale.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
Keegi jooksis minust kiiresti mööda ning hüppas. Vaatasin endale selja taha ning nägin, et ka teised valmistuvad hüppama. "Täitsa segased,"pomisesin ma. "Nagu sinagi," vastas Nick ning hüppas. Vaatasin alla, ning nägin kolme musta täppi vees, nende päid. Ohkasin. "Mis siis ikka. HOIDKE EEST!" hüüdsin, ning hüppasin sammuti alla.
Vici | ütleb:
N2gin et see k6ige pisem poiss oli ka vees ja ta vajus vee alla.Sattusin paanikasse ja ujusin tema poole kiiresti.Kohe kui tema juurde sain v6tsin tema ymbert kinni."Kas k6ik korras?"kysisin talt.Poiss noogutas ning ma nihutasin ta seljale ja hakkasin kaldapoole ujuma.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
Tundsin kuidas pisike mu seljas kergelt värises, seega võtsin ta sülle, ning ruttasin trepist uuesti ülesse, võtsin oma kotist mingi saunalina mille olin endale ostnud, ning käskisin väiksel pluusi ära võtta. Ta vaatas alguses mind nagu segast, kuid kui nägi, et mul on tõsi taga, siis võttis pluusi ära. Mähkisin ta saunalina sisse. Selle ajaga jõudsid suuremad ka ülesse.
"Davai, lähme viime väikse koju ja anname talle teed. Vesi oli liiga külm talle," ütlesin veidi emalikult ning tundsin kuidas ta uuesti värises.
Vici | ütleb:
"Ehh parandus teie viige"ytlesin kohe kui taipasin et ma olen Nicki ja tema imelike vendade vastu liigagi s6bralik."Mina lahkun nyyd,Byebye"ytlesin kiiresti ja proovisin uuesti minema minna.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
Andsin väikse kõige vanemale neist .. vähemalt ma arvan et ta on kõige vanem .. Ta tundus kuidagi .. kõige mehelikum .. See kuidas ma tollest mõtlesin, ajas mid turtsatama. " Mis? " küsis krohvinägu. " Peab midagi olema või?" nähvasin talle.
"No, tegelt jaa , Sa tuled meiega kaasa!" ütles ta. "Pff, unista edasi," ütlesin talle.
"Unistangi," ning tuli mulle lähemale ja võttis mu sülle ning jooksis kodu poole
Oma kodu
Vici | ütleb:
Kuna ma olen tantsja olnud,toetasin ma k2ed tema 6lgadepeale ning tegin mingi ime hyppe ning maandusin jalgadel,tema seljataga."Mina ei tule teiega KUHUGILE!"ytlesin ma ja l2ksin X-suunda.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Kas me peame sulle koti pähe kinni siduma või ? Ja käed ja jalad ka ?" küsis krohvinägu. " Pff , nagu te saaks mu kätte no," pomisesin mina. "Sellega seoses, kust sa sellise imeliigutuse välja võlusid?" küsisi Nick. "Hahh , pole võlur , sorry," ning tegin talle silma ja hakkasin kodu poole jalutama.
Vici | ütleb:
Kuulsin enda taga samme ning vaatasin yle 6la.Krohvin2gu j2rgnes mulle ning ma hakkasin jooksma.Muidugi tuli ette maja aed ja sellest sain ma ilusasti yle.Lihtsalt tuli k2ed aia 22rele asetada ja siis hyppata,ma j2in korraks k2tepeale seisma ja maandusin siis teiselpool aeda.Jooksin siis edasi kuni sain sealt aiast v2lja.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
Kuid minu õnnetuseks oli seal koer. Oi kuidas ma seda koera vihkasin, mul oli temaga ka enne kokkupuutumisi. Ta armastas lapsi. Ta tahtis õudsalt nendega mängida. Ka mina olin üks ta lemmikutest, alati lõpetasin ma tema all ja tema minu nägu lakkumas. Kuidas ma sain selle unustada??
Vici | ütleb:
"kao minema"kisendasin ma kuid hilja.Ma olin selili maas,tema mu peal,n2gu lakkumas."Ma vihkan koeri"podisesin omaette.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Härra Kask!" hüüdsin ma nii kõvasti kui suutsin. "Jah?" kostus maja tagant. "Palun, kas te saaksite korra siia tulla?" kisendasin uuesti. "Kes küsib?"
Vici | ütleb:
" Kui te mind m2letate siis Victoria"kisendasin kui koer keelega yle mu n2o t6mbas.Kuulsin kuidas uks avanes ja sealt vaatas vastu vanem meesterahvas.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Oi, Vicikallikene, sina?" küsis ta, ning oli kuulda kuidas ta naeratas. "Mina jah! Palun, kas te saaksite mind veidikene aidata?" küsisin uuesti, kui
see loll koer mind ilastas . Järjekordselt
Vici | ütleb:
H2rra kask kutsus oma koera 2ra ja mina v2ljusin aiast.Muidugi haaras mind 6 k2tepaari ning hoidsid minust tugevalt kinni.L6puks lasid nad lahti ja hoidis ainult Nick kinni."No mida?"kysisin ma tigedalt kui ta mulle silma vaatas.Omg!Ma suren kohe maha.Mulle tuli m6te kuidas Nickist lahti saada,kuid jh selle m6te peale ma hakkasin 6rnalt punastama.Liikusin Nickile l2hemale ja siis suudlesin teda.
Tema k2ed eemaldusid minust ja muidugi eemaldusin minagi.Jooksin nii kiiresti kui v6imalik minema sealt.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Victoria!" hüüdis ta mind veel mitu korda, kuid ma ei teinud sellest välja. Esiteks, olin ma selleks liiga punane, enda arvates vähemalt. Ja teiseks, ma poleks julgenud talle enam lähima 5 aasta jooksul otsagi vaadata.
Peagi jõugsin koju .
jõudsin *
Vici | ütleb:
L6in ukse pauguga kinni ja libistasin ennast mööda ust alla,muigasin.Issand kui jobu ma olin.Kuulsin uksele koputamist.Loodame et see on keegi teine.Avasin ukse ja seal nad seisid,seekord kolmekesi."Ehhh..."punastasin"head aega"virutasin ukse kinni ja hakkasin heast peast naerma
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
Uks löödi lahti, koputust ma ei kuulnud.
Seega .. Teadsin, et need olid nemad.
Vici | ütleb:
"No mida?Murrate minu majja ka sisse?"kysisin neilt imestunult.Ma vaatasin ainult krohvin2ole ja teisele kutile otsa kuid mitte Nickile.Akward oleks kindlasti.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
( Ma panin akna kogemata kinni Ei nändki mis sa kirjutasid )
Vici | ütleb:
Vici | ütleb:
"No mida?Murrate minu majja ka sisse?"kysisin neilt imestunult.Ma vaatasin ainult krohvin2ole ja teisele kutile otsa kuid mitte Nickile.Akward oleks kindlasti.

N2gin et ta vaatas mind kuid mina hoidsin pilku maas v6i siis mujal kuid mitte temal."Mida te tahate yltse?"kysisin ja panin k2ed rinnal risti.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Teada," vastas krohvinägu kindlalt. "Mida?" "Miks sa ära jooksid peale Nicki suudlemist ?"
Vici | ütleb:
L2ksin n2ost tulipunaseks ja jooksin elutuppa.Jooksin sealt edasi kuni komistasin laua jala taha ja lendasin k6huli."See veel puudus"podisesin omaette.
Keerasin ennast selili ja m2rkasin poisse seal.Nad muigasid."No mida te vahite"kisasin ma ja ajasin ennast pysti.Nick hakkas mulle l2henema mille t6ttu mina sammu tagasi astusin.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
ja komistasin..Jälle. Seekord laua otsa, ning peaga vastu lauanurka. Mille tõttu mul pea katki läks.
Katsusin valusat kohta ning vaatasin oma kätt.
Vici | ütleb:
Mu k2si oli verine ning ma ei kannatanud eriti verd
Poisid olid samuti ehmunud ning vaatasid mulle otsa.Ajasin siis ennast pysti ja tuigerdasin vannituppa.Ema tavaliselt 6petas mulle kuidas peahaavu puhastada.Kui v2iksem olin kukkusin ma sageli.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Vajad abi?" küsis nick, kes oli kui välk selgest taevast mu selja taha ilmus.
Vici | ütleb:
Ma ehmusin nii et oleksin uuesti pikali lendand.
[c=12]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
Viimasel hetkel "püüdis ta mu kinni" n.ö. võttes mult piha ümbert kinni ning vaatas mulle sügavalt silma. Ta lähenes mulle, taas, ning ma ei saanud sinna midagi parata. Ma olin liiga uimane+lummatud
Vici | ütleb:
Ma pigistasin silmad kinni ja avasin uuesti-lootes et see on uni.Kuid jh see polnud uni."Ehh sa v6id mu pysti aidata ja siis lahti lasta"podisesin uimaselt.
[c=47]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Oled sa selles nii kindel?" küsis Nick mesimagusa häälega. Sa oled armunud, kisas hääl mu peas.
Vici | ütleb:
Surusin huuled kitsaks kriipsuks ja ohkasin.
[c=47]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Täiesti!" vastasin talle teeseldud pahasusega otsa. Nüüd jääb vaid loota, et Ta sellest aru ei saaks.
Vici | ütleb:
Ta muigas vaikselt ning l2henes mulle."Kas sa ei saanud aru:Lase.Mind.Lahti"ytlesin ma ja r6hutasin 3 viimast s6na.
[c=47]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Tunnista, sa tahad seda sama palju kui mina,"
lausus ta enesekindlalt
Nüüd sai mul mõõt täis. " See, et sa mulle hullu pööra meeldid, ja et sa ole nunnu, armas ja seksikas , ei tähenda seda, et ma tahaks sind igal võimalikul viisil Nick!"
hüüdsin talle näkku.
Vici | ütleb:
Mu silmad l2ksid p2rani kui taipasin mis ma ytlesin talle.
[c=47]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Ups, ma ju ei öelnud seda kõvasti välja?"küsisin punasemaks muutudes.
Vici | ütleb:
Nick hakkas naerma ja noogutas.Lykkasin ta endast eemale ja asusin oma haava puhastama.
[c=47]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Mõtlesid sa seda tõsiselt?" küsis ta mulle silma vaadates?
.*
Vici | ütleb:
Surusin huuled uuesti kitsaks kriipsuks."Eih,muidugi mitte"pomisesin ma ning siis taipasin et mu n2oilme ytles midag muud.Nimelt mu silmad oli valetamisest m2rjaks t6mbunud.Kurat v6taks!
[c=47]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Sa valetad ," ütles Nick. "Loomulikult mitte!" kuid see ei olnud nii usutav, mu hääl värises.
Vici | ütleb:
Kui haava korda sain,langetasin korraks pea ning v6tsin ennast kokku.Keerasin ennast ringi ja vaatasin talle otsa."Ma ei valeta kunagi"s6nasin ma kuid isegi mina ei uskunud seda.
[c=47]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Ära võta isiklikult, kuid ma ei usu sind, praegu," sõnas ta kindlalt. "Mida ma siis tegema pean ah?" küsisin pahuralt.
Vici | ütleb:
"Koheselt su k2tevahele langema,silmadega nii tegema *pl6ksutan silmi h2sti kiiresti*ja siis ytlema: Ma armastan sind"kisasin ma.Ma olin hetkel v2gagi vihane.
[c=47]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
Nick ainult itsitas selle peale.
Vici | ütleb:
"Ohh v6i tahad et ma sinuga midagi muud teeksin,kuidas s6nastada seda,ajah seda mida vanemad inimesed teevad,voodis kahekesi"teen k2ega imeliigutuse ja vaatan talle vihaselt otsa."V6i pean natukene t2psema vastuse andma"ytlesin ma ja panin k2ed rinnal risti.
[c=47]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Hahaaahaaaa. Ma lihtsalt * naeru turtsatus * et sa ei * turtsatus * valetaks mulle ja endale, Vicka"
ütles Nick naerukates vaevedes.
"No NII naljakas ma nüüd ka ei olnud,"pomisesin pahaselt
.
Vici | ütleb:
Vihastusin tema peale ja lykkasin ta vastu seina."Usu mind sa ei tahaks n2ha minu teist poolt"2hvardasin ma teda.
[c=#79FF9B]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Oi, ma kardan!" tegi Nick feikhirmunud häält
Sammuti ka imiteeris värisemist
Seejärel ma plahvatasin
õlekantud tähenduses muidugi .
üle..*
Vici | ütleb:
Kuigi ma poleks tahtnud seda teha v6tsin ma ta k6ri juurest kinni."Usu mind sa peaksidki mind kartma"ytlesin ma ja lasin ta lahti.L2ksin temast kaugemale ja istusin vanniservale.
[c=#79FF9B]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
Nick vaatas mind suurte silmadega, kuid peagi tuli minu kõrvale istuma. "Miks sa nii teed Vici?" ütles ta raskelt ohates.
Vici | ütleb:
Podisesin omaette ja vaatasin maha."Ma lihtsalt ei taha kedagi oma ellu"ytlesin ausalt."Mu vanemad on surnud ning ma elan yksinda,oled 6nnelik nyyd? Said teada miks ma koguaeg selline 6el olin"hyppasin pysti,pisarad voolamas ja jooksen oma toa poole.
[c=#79FF9B]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
( Kas ma olin ka seal jutus sees v ?
)
Vici | ütleb:
(Eee veel ei olnud)
J6udsin peaaegu oma toani kui j2rsku minust kinni haarati.
[c=#79FF9B]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
(Ok)
"Lase lahti, lase lahti, lase lahti..." pomisesin ja tagusin rusikatega tema lihaselist rinda. Ta hoidis mind niikaua kinni, kuni ma lõpuks maha rahunesin .
Vici | ütleb:
Ohkasin ning surusin ennast tema vastu.Mulle tuli meelde k6ik mis juhtus teistega.Mu vanematega,mu s6pradega.
Suht raske m6elda et mina olingi selles syydi,nagu t2di v2itis.Tema arvates olin ma neetud.Muidugi alati ma pooritasin silmi sellepeale.
[c=#79FF9B]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
" Tahad sa sellest rääkida?" küsis Nick.
Vici | ütleb:
"Eih"vastasin ma ja t6mbusin temast eemale.L2ksin siis oma tuppa ja panin ukse Nicki nina ees kinni.Muidugi minu toa uksel lukku polnud kuid ikkagi.Suundusin garderoobi riideid vahetama kui kuulsin et keegi siseneb mu tuppa.
Vapustav!Ma seisan keset garderoobi,pluusi mul peal ei olnud ja ma hakkasin seda kiiruga otsima.Muidugi koperdasin ma j2lle paarkorda kuni tundsin et keegi vaatab mind uksepealt.N2gin seal Nicki ja punastasin.
[c=#79FF9B]¤ Sannu O.o // Cute . [/c] ütleb:
"Khmm-khmm tahaks nagu riideid vahetada või nii," pomisesin ma maha vaadates.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}   Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeTeis Aug 03, 2010 10:36 pm

Täiega hea!

Uut..
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}   Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeKolm Aug 04, 2010 9:35 pm

#3.

Vici | ütleb:
Nick muidugi hakkas naerma."Kao minema nyyd"vihastusin j2rjekordselt.Poiss ei teinud teist n2gugi vaid seisis lihtsalt seal.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
"Kuule, ma pole mingi vaatamis väärsus ex," ütlesin ma ülbelt. "Kust tead, äkki minu jaoks oled?" küsis Nick vastu, samal ajal mulle lähenedes .
Vici | ütleb:
Kissitasin silmi ja viskasin teda oma tossudega."Heyhey 2ra siis kohe mind 2ra tapa"ytles Nick ja hakkas uuesti naerma."Mine minema siis"ytlesin ma vastu ja l2ksin temast mööda.Suht raske oli kuna ta t6mbas mu enda vastu."Pervert,seda ma ytlen sulle,Pervert oled"kisasin ma.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
"Ma tean seda," vastas ta mulle naerdes ning mu kaela suudeldes. Püüdsin oma pea selge hoida ning oma viimased jõuvarud kokku võtta, et end temast eemale lükata. See muidugi jäi ainult üritamiseks. "Sa oled vastikult tobe, Nick," pomisesin vaikselt. Näitlikult öeldes, süttis pirn mu pea kohal. Elektripirn muidugi. "Mhmm," pomises Nick. Ning suudles mind taas kaelale. Võtsin ta pea enda käte vahele ning suudlesin teda jõuliselt.
Ning lükkasin ta eemale.
Vastumeelselt muidugi.
Vici | ütleb:
T6mbasin esimese pluusi riiulilt ja jooksin ruttu oma toast minema.Poolel trepil panin ma pluusi selga,kui alla j6udsin n2gin ma treppide juures seismas Joed ja Kevinit.Muidugi,suudsin margi ka maha teha.Podisesin omaette pahaselt ja juba ma kuulsin seljataga samme.Pistsin siis jooksu tagauksest v2lja.
Paar sammu ja ma olin pikali."Kes see paksmagu on kes istub mu peal?"kysisin ma ja oigasin."Sorry"ytles ilueedi ja ronis mu pealt maha.Lykkasin ta siis basseini mis hoovis oli.Jooksin siis tuppa tagasi,seekord oma tuppa ja seal libistasin ennast voodi alla.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
Peagi kuulsin kuidas keegi tuppa sisenes. Loomulikult Nick-mõtlesin.
"Vici?" küsis kellegi arg hääl.
Vici | ütleb:
Okeih see on Nickist kaugel.Piilusin siis voodi alt v2lja ja seal seisis Sannu."Issand sa oled mu elup22stja"kisasin ma ja hyppasin tydrukule ylle.
"Sa l2mmatad mind"vigises tydruk mu all ja ma ronisin siis tema pealt maha."Kas sa n2gid all 3 kutti,yks on natuke opakas ja teine se...kohuke"kysisin ma.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
"Eeeee ... Ma ei tea .. Ma just jõudsin," pomises Sannu mõtlikult. " Kui nüüd järele mõelda siis kedagi ma vist nägin tagauksest välja jooksmas..." ütles ta lõpuks.
Vici | ütleb:
"Ahah,oota ma pean kellegi maha lööma"ytlesin tydrukule ja avasin oma ukse.Uks taga seisis Nick."J2lle sina"ytlesin tydinenult.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
"Mina ikka jah, kes siis veel?" küsis Nick nagu oleks ta maailma naba. "No ma ei tea, Sannu äkki?" pomisesin vihaselt.
"Ma unustasin teie pärast ära, et ta tuleb mulle külla, ma pole teda nagu miljon-biljon aastat näinud eks!" hüüdsin süüdistavalt
"Tegelikult nädal aega," kuulsin Sannu vaikset itsitamist. "No...See teeb sama välja," ütlesin ma vaikselalt, endal sammuti muie näos.
Vici | ütleb:
"Igastahes,mis tahtsid,j2lle?"kysisin ma ja vaatasin talle otsa.Tema silmad s2rasid imelikult.Veidralt imelikult.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
"Noo .. Ei midagi," pomises ta vaikselt. Hmm - Akward...
"Mul läks kõht tühjaks," pomises krohvinägu. "*itt lugu, hambi endale teenija siis. Minu elamist sa tühjaks ei söö!"
ütlesin ma vihaselt
.
Vici | ütleb:
Sannu myksas mind ja kutsus siis poisid sööma."Fain"kisasin ma ja jooksin majast v2lja.V6tsin siis seekord suuna vana,lagunenud maja poole mis on 10 korrust k6rge.
Muidugi Sannu n2gi aknast et ma sinnapoole olen teel ja siis ta r22kis poistele kuidas ma ykskord yritasin sealt alla hyppata.Mitte alla hyppata,vaid benji hyppe.Sannu lihtsalt kutsub mind hulluks,mis ma ka tegelt olen.Tema lihtsalt ei m2rkand too kord nööri mis oli maas.Muidugi tuli teised mulle madinal j2rgi."Leave me alone"kisasin uuesti ja hakkasin jooksma.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
"Eii," hüüdsid nad lapsikult. Aaaaaahhh , mida iganes.- mõtlesin tüdinenult. Eemalt nägin ka Sannut pisarsilmil järgi jooksmas. Peatusin koheselt. "Sannu? Sannu mis juhtus?" hüüdsin murelikult ja jooksin talle vastu.
Vici | ütleb:
Kallistasin teda ja vaatasin siis poistele pahaselt otsa."Kas te ei v6iks mind kasv6i korraks rahule j2tta?"kysisin teistelt kuid peamiselt Nickilt.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
"Oled sa kindel? Äkki saame aidata?" küsis krohvinägu murelikult. "Te olete mul põhimõtteliselt päevotsa järgi tolknenud. Käib mulle närvidele. Teie pärast unustasin ma Sannu täiesti ära. Olete nüüd rahul
teda säherdusena nähes ?? "
ütlesin ma vihaselt.
Vici | ütleb:
Poisid paistsid solvunud mu peale.Ohkasin korraks ja siis vabandasin."Mida sa lollakas tegid?Sa vabandasid!?"kriiskas h22l mu peas.Eriti hull ikka.Muigasin koheselt."Ma ei kavatse alla hyppata,lihtsalt tahtsin vaikust,nendest"viipasin k2ega poistele ja ohkasin.Vaatasin siis Nicki poole,ta paistis kuidagi kurb olevat.Kortsutasin kulmu.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
Pidi ju mingi lahendus olema, et kõigil oleks hea olla .. hmmm , Käes!! "Lähme minu poole...ja..ee.. teeme filmi õhtu?"pakkusin ma ilmselt kõige absurdsema asja välja. Enda meelest. Vaatasin Sannule otsa ning ta naeratas õrnalt ning jälgis krohvinägu. Huvitav.. Silma nurgast nägin ka Nicki mind seiramas. Veel huvitavam. Teine kräsupea jutustas kellegiga telefonis, kui kõne oli lõppenud vabandas ta, et ei saa meiega ühineda. Hmm , veel rohkem huvitavam ..
Vici | ütleb:
Vaatasin korraks paremale ja kui pilgu uuesti teistele viisin oli alles ainult Nick."Kuhu teised kadusid?"kysisin natuke ylbelt.Ma ei taha temaga yksi olla! Surusin huuled kokku ja vaatasin talle silma.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
"Nad otsustasid meile natuke .. privaatsust jätta," ütles ta kavalalt muiates. "See kõlas räigelt vasakule praegu," ütlesin ma naerma puhkedes.
Vici | ütleb:
"Las ma t6lgendan seda sulle : Privaatsus t2hendab : Kas me hakkame kabistama teineteist v6i l2heb asi kaugemale"r22kisin targalt ja punastasin siis."Tead kui loll sa oled"ytles h22l mu peas.
(Ohh teeme nii et mu parim s6branna kes 2ra suri,tema vaim t6lgendab mulle k6ike minu tundeid ja teisi asju,nagu ta oleks koguaeg minuga )
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
(mmmhhh , geniaalne ju )
Vici | ütleb:
(Muidugi *egolaks* Haha)
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
( Haha )
Arvad et ma ei tea seda? - küsisin häälelt oma peas.
Vici | ütleb:
Nick astus yhe sammu mulle ligemale kui mina sammu tagasi astusin."t6esti? Privaatsus t2hendab siis seda?"kysis Nick minu k2est,endal hull pervo n2gu peas."Kas ta on 2ra keeranud?"kysisin Kellylt (parimalt s6brannal,m6tetes)"Arvatavasti kyll"vastas Kelly tuimalt mulle m6tetes."Kui sa mind v2gistada tahad,luban ma et ma löön su maha"2hvardasin ma poissi ja vehkisin n2puga ta nina ees.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
Ta haaras mu näpust kinni ja vaatas mulle pervolikult otsa. " Nagu ma kardaksin sind. Ja..kui järele mõelda, polegi see nii paha mõte," pomises ta vaikselt ja mõtlikult , jaaa...pervolikult. Nick hakkas mulle lähenema.
Vici | ütleb:
"Mida sa ootad!? Peksa ta l2bi,löö talle munadesse ja kolmnurka"kisas Kelly mille peale ma ehmatasin."Nicholas Jerry Jonas,kas sa oled aru kaotanud?"kysisin poisilt.Astusin sammu tagasi ja vaatasin talle pahaselt otsa.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
" haahaahaa!" purskas ta naerma. "Jäidki uskuma!" ja naeris edasi.
Jooksin solvununa koju.
Vici | ütleb:
Avasin pauguga ukse ja virutasin selle kinni,yksk6ik kas mu seljataga seisis Nick v6i mitte.Loodan v2hemalt et tal nina uksevahele j2i."Rahune maha"pomises Kelly rahulikult mu peas."Sa,kuidas,ma olen hull"kriiskasin ma seda h22lega ja jooksin oma tuppa.Lukustasin ennast vannituppa ja istusin nurka."Vici lase mind sisse"kuulsin ma Nicki h22lt uksetaga."Ehh lase jh ta sisse,saate vannis seda teha"
Naeis Kelly."Ahh mine sa tead kyll kuhu"vastasin ma m6tetes ja turtsatasin.Avasin siis vannitoa ukse ja vaatasin Nickile otsa.Taipasin et olen nutnud kuid mille p2rast?
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
"Vici mis juhtus?" küsis Nick murelikult.
"hah , Mis juhtus? MIS JUHTUS?? Sina juhtusin Nick!" karjusin talle näkku.
juhtusid*
Vici | ütleb:
"Mine lihtsalt minema,palun lahku"ytlesin talle ja hakkasin uuesti nutma.Ma proovisin vannitoa ust kinni panna kuid ta pani jala vahele.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
"Mitte enne kui sinuga on kõik korras," lausus ta vaikselt ning enesekindlalt. Ning võttin mind oma turvalisse kallistusse ja hakkas ümisema A little bit longer-it.
Vici | ütleb:
"Tead mul l2heb siin syda pahaks"vingus Kelly mille peale mina naerma hakkasin."Mida sa irvad,sina ei pea vaatama kuidas puudel sind kallistab ja tahab sind l2bi t6mmata"mossitas Kelly.Nick vaatas mind hetkel nagu hullu."Ah 2ra tee v2lja"pomisesin ma ja lykkasin ta endast eemale."Head aega nyyd"ytlesin talle ja tegin talle silma,minnes vaikselt oma voodi poole.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
Vaatasin kella, ning see näitas alles poolt üheksat õhtul, kuid ometi olin ma väsinud. Kohe kui mu pea patja puudutas ma magasin. Läbi une ma tundsin, kuidas keegi mu kosse ja pükse ära tiris, kuid ma olin liiga väsind et sellest välja teha. Varsti tundsin kuidas mulle tekk peale pandi ning kuidas keegi mulle kaissu tuli. Tema keha oli lihaseline ning kuum. Ainus mõte mis mul peast läbi käis oli- Nick!- Ning alateadlikult võtsin ta endale kaissu.
Vici | ütleb:
Hommikul kui 2rkasin,ehmatasin ma nii et lendasin voodist suure tympsuga maha.Ma olin t-s2rgi ja aluspesu v2el.No mida fakki? Vaatasin siis voodisse ja seal oli Nick,T-s2rgi ja bokserite v2el.Vaatasin talle imelikule otsa ja punastasin.No vapustav!Kas ma olin eile juua t2is niiet ei m2letanud seda kuidas mind lahti riietati? "Usu see oli naljakas"naeris Kelly mu peas."Sa oleksid v6inu karjuda
V6i midagi"pomisesin ma pahaselt tydrukule.
Ajasin ennast pysti siis ja v6tsin sammud garderoobi poole.Kuid siis lendasin suure tympsuga k6huli,keegi kurat oli mu jalast kinni v6tnud."Nick"oigasin ma ja keerasin ennast k6huli."Lase lahti,ma ei tahaks eriti et teised meid imelikult vaatama ei hakka"ytlesin talle."Muuseas sa ronisid öösel Nicki kaissu,te olite nunnud koos kuid ta on ikkagi puudel"naeris Kelly.Pööritasin silmi ja vaatasin siis
Nickile uuesti pahaselt otsa.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
"Kas sa siis ei mäleta, et sa ronisid eile mulle kaissu?" küsis Nick mesimagusa häälega.
Vici | ütleb:
Tuhnisin m2lus."Ta v6ttis sind riidest lahti ja ronis sulle siis kaissu,naljakas oli see et sina haakusid tema kylge kinni"naeris Kelly."Ah mine sinna ilusasse kohta kus on soe"torisesin m6tetes."Ahh et nii?Sa kasutasid juhust?"kysisin Nickilt pahaselt.T6usin pysti ja virutasin talle vastu 6lga,rusikaga ja k6ndisin solvunult garderoobi.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
( Kas me teeme pooltvaadetega ka v ? )
"Eii , mitte seda," kuulsin Nicki pomisemas.
Vici | ütleb:
(Mmm ma ei tea Yksk6ik )
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
( Aga teeme ? )
Vici | ütleb:
"Jajah nagunii valetab,vaata ta kehahoiakut"pomises Kelly mille peale ma kohe Nicki vaatasin.Ta k2ed oli rinnal risti ja ta vaatas maha."Sa ikkagi kasutasidki juhust?"ahhetasin ma ja k6ndisin tema ette.
(Dvj)
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
"No , Arva mida tahad," ütles Nick solvunult. "Mhh," ühmasin vaikselt ning oleksin juba peaaegu vabandama hakanud, kuid mind segas kiljumine, mis kostus kõrvalt toast.
SANNU POV.
"Appi, Joe, jäta järgi, ma suren ära muidu!" hüüdsin Joele es kõdistas mind jalgadest. Nimelt sealt kartsin ma kõige rohkem kõdi. " Ma ei räägi sinuga endam elulõpuni siis," kiljusin ja naersin edasi.
Vici | ütleb:
"Tahaks n2ha"naeris Joe.Siis k2is 6udne madin ja mu uks l2ks pauguga lahti.Seal siis seisid nad,Vici ja Nick.Vicil oli T-s2rk ja aluspesu ainult seljas ja sama ka Nickilt,kuid bokserid."Ma m6tlesin et midagi juhtus"pomises Vici ja vajus siis m6tesse.Ta k2itub imelikult."Vici?Vici?VICI!?"kisasin ma teda mitu korda kuni ta m6tetest v2lja tuli."Ahh?Mis?MIda?"kysis ta ehmunult ja punastas.Ta jooksis
oma tuppa tagasi.Nick lahkus samuti ning JOe j2tkas minu k6ditamist.
(Auu kuhu kadusid?)
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
"Ise tead millega riskid!" hüüdsin naerdes ning vähkresin end Joe haardest. Jooksin Vici tuppa, et talt aru pärida, tema imeliku käitumise kohta, kuid kui ukse avasin, sain šoki. Nimelt oli Vici Nicki all ning nad suudlesid, üsnagi ahnelt. Nägin kuidas Nicki käsi mööda Vici pluusi alla kadus. Järsku ilmus Joe mu kõrvale. "Jou, vennas, mis teed siin?" hüüdis ta valjult. Vajusin naerukrampides vaeveldes mööda ust istukile. Vicil ja Nickil olid nii naljakad näod peas lihtsalt. Appi. Nickil ja Vicil, nii hästi läheb riimi, veel naljakam.
veel naljakam hakkas *
Vici | ütleb:
J2rsku k2is madin ja Vici oli pysti,Nick oli kylili maas.J2relikult oli Vici ta maha lykkanud.Vici hoidis oma peast kinni ja surus silmad samuti kinni."Kas k6ik on korras?"kysisin ma ehmunult ja jooksin tema juurde."Jajah minuga on k6ik korras,l6petage muretsemine"pomises ta mitmuses.Ainult mina kysisin juu."Lihtsalt peavalu"ohkas Vici ja kadus garderoobi.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
Läksin talle järgi. Ta kiigutas end nagu väike laps. " Vici, mis on? Sa ju tead, sa võid mulle kõigest rääkida," ütlesin talle.
"kõigest,"kordasin mina,
Vici | ütleb:
"Ma hakkan hulluks minema"pomises ta endamisi ja ma n2gin pisaraid ta p6skedel."Mis m6ttes?"kysisin ma ja istusin tema k6rvale."Raske seletada kuid ma pyyan,nimelt m2letad Kellyt,no kuidas öelda,me r22gime ta ytleb mulle asju ja r22gib teiste tunnetest,sellep2rast ma koguaeg m6tetesse vajun ja sellep2rast ma imelikult k2itun,Kelly hing on minuga"pomises ta ja hakkas nutma.Jah,kuidas öelda,
Kelly ja Vici olid lapsest peale koos.Kelly suri auto6nnetusse,3 kuud tagasi.
¤ Sannu O.o // Rumal Mina ... ütleb:
"Ma ei usu seda," ütlesin viimaks, peale pikka mõtte pausi. Ta vaatas alguses mind vihaselt, kuid siis nägu selgines. "Nagu ma arvasingi,"pomises ta viimaks. "Ei, ma ei mõelnud seda nii, ma mõtlesin seda, et ma ei usu, et sa oleksid hulluks läinud, saad aru? Ma usun seda, et Kelly...hing on sinuga, Te olite ju alati koos, Te olite ju parimad sõbrannad," ütlesin seda vaikselt. " Ma ei imesta üldse selle üle," jätkasin ma.
Ta vaatas mind sellise näoga nagu ei usuks mind.
"No olgu, natuke ikka imestan, aga ma usun sind Vici, sa oled mulle nagu õde, ma tean et sa ei teeks selliste asjadega nalja," vastasin talle naerdes.
Vici | ütleb:
"Ma v6in sulle t6estada seda,ennem kui sa kiljusid,Joe suudles sind kaelale ja hakkas sind k6ditama,k6hu juurest"ytles Vici mille peale mul suu kinni j2i."Sa,kuidas sa tead?"kysisin imestunult."Psh kelly ytles"pomises ta tuimalt ja t6usis pysti.Ta t6mbas endale lyhikesed pyksid jalga ja musta-roosa triibulise pluusi selga,mille rinnaall oli vöö.
L2ksime siis magamistuppa tagasi ja n2gin kuidas Vici taas m6tetesse vajus.Ta kortsutas kulmu ja vangutas pead.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
"Mis?" küsisin ma. Lootsin, et ma ei hakka talle oma pärimistaga närvidele käima..Võib-olla parem oleks kui ma üldse kuss oleksin.
Ning hakkasin toast väljuma.
Vici | ütleb:
"Eiei lihtsalt,Joe miks sa Nickile siis reegleid s2ttisid?"kysis Vici muigega.Poisid vaatasid talle otsa,silmis arusaamatus.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
"Mis? Kus sa seda võtad?"küsis Joe arusaamatult. Vaatasin Vicile otsa ning ta muigas. Taipasin- See oli Kelly. Vaatasin Joele küsivalt otsa.
Vici | ütleb:
"Ehh noo mina kyll ei hakkaks Sannule reegleid s2ttima et n2iteks ta ei tohi sind 2ra v2gistada ja eriti seda ET TA EI TOHI OLLA POISIGA VOODIS!"naeris Vici juba k6ht k6veras.Joe sattus sellepeale muidugi veel rohkem segadusse ja muidugi Nick oli samasugune.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
Hakkasin sammuti naerma. "No tõesti Joe, mida sa mõtlesid?" küsisin naerdes Joelt.
Vici | ütleb:
Vici vajus j2rsku m6tetesse ja haaras telefoni.Kohe saabus telefonile s6num.Kuidas saab kelly teada mis kohe juhtub? ahh jh,l2ksin siis oma tuppa tagasi,ning Joe j2rgnes mulle.
(Teeme minu Pov-e ka v?)
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
(Dvjj)
Vici | ütleb:
Vici Pov.
"Kui sa kavatsed veelkorra nii teha siis ma ei tea mida ma teen"vaatasin Nickile 2hvardavalt silma.Muidugi see tohman m2ngis et ta on hullult hirmunud."Annaks talle tappa?"kysis Kelly."Dvj"vastasin ma ja viskasin Nicki suure padjaga.
(Tshalala ma n2itan sulle mida ma lyhikeste pykste ja pluusi all m6tlesin,ehk kannan seda - http://www.polyvore.com/17/set?id=21592953 )
(Ise tegin )
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
(Woooow , nii ilus )
Nick vaatas mind kavala pilguga,kuid mind see ei heidutanud. "Ta tahan su telot endale saada," ütles Kelly. Hah, ei saa ta midagi-vastasin talle,ning keerasin Nickile selja. Panin ome telefoni lukuga sahtlisse ning keerasin sahtli lukku ja pistsin võtme endale rinnahoidjate vahele. Vajusin mõtetesse, mind siiani kummitas see sõnum.
See ajas mulle judinad peale.
Vici | ütleb:
Nick muigas ja ta pilk j2i pidama sinna kuhu ma v6tme pistsin."P.E.R.V.E.R.T!?"s6nasin talle,igat t2hte eraldi öeldes.Nick muigas uuesti ja noogutas.Ta l2henes mulle iga sammuga ja seekord mina ei liikunud.Vaid pysisin paigal,talle otsa vaadates,yksk6ikselt."Kui sa kavatsed mind v2gistada,siis tee seda kiiresti niiet ma ei tunne seda"pomisesin talle ja siis taipasin midagi,see on tegelt v6imatu.
"Mina ei taha pornot!Head aega ma lahkun,kui tahad minuga r22kida siis kutsu mind"naeris Kelly ja kadus.
[c=20]¤ Sannu O.o // = )[/c] ütleb:
( )
"Kelly, sa oled Rumal !! " Mõtlesin naerdes. Vaatasin nickile otsa, kuid tema ilme oli katlev. Ta nagu ei oleks julgenud mind puudutadagi. Seega mõtlesin, et see on läbi.
"Kas asi on selles, et Krohvinägu keelas sul mind isegi puudutamast?" küsisin pahuralt.
"Heii, jutt on ikkagi mu vennast," hüüdis ta.
" Vahet ei ole, Krohvinägu on ta ikka.
," pomisesin ma pahaselt.
Vici | ütleb:
"Ta nimi on Joe mitte krohvin2gu"vastas Nick ja tundus et ta on vihane."Kui v6imalik oleks siis lööksin ta maha"pomises Kelly mu peas vihaselt."Kui sulle ei meeldi milline ma olen v6id kohe astuma hakkata"kisasin Nickile n2kku,pisarad p6skedelt alla voolamas ja ma viipasin k2ega uksepoole.
[c=20]¤ Sannu O.o // = )[/c] ütleb:
Ta vaatas mulle üllatunult otsa. "Sa küsid, et kas peaksin valima sinu ja oma venna vahel?" küsis Nick uskumatult. "Ei, ma ütlesin, et kui ma ei meeldi sulle sellisena nagu ma olen, siis tõmba minema siit!" ütlesin vihaselt ning häält tõstes. "Kui kõik oleks minu teha, lebaks ta siin teadvusetult ja ma tantsiks ta ümber!" pomises Kelly vihaselt. KELLY, KUIT
KUIDAS SA VÕID- hüüdsin mõtetes uskumatult.
Vici | ütleb:
Nojh Kellyle pole kunagi Nick meeldinud."Niiet,j2relikult sa lihtsalt kasutasid mind,Kao,mine minema"karjusin ma NIcki peale ja proovisin pisaraid kuivatada kuid neid tuli aina juurde."Kullake,2ra nuta,k6ik saab korda"lohutas Kelly mind.See natuke lohutas kyll mind kuid Nick ajas mind veel rohkem nutma.
[c=20]¤ Sannu O.o // = )[/c] ütleb:
Kisamise peale tulid Sannu ja Krohvinägu ka kohale.
"Mis juhtus?" küsis Sannu pahaselt Nickile otsa vaadates ning haaras mind oma embusesse. "Nick kasutas mind ära," nuuksusin talle. Selle peale sai Sannu vihaseks. "Kuidas sa võid!" kisendas ta Nickile näkku. nick vaatas teda selle peale üllatunult. "Kasi minema siit, ja kähku! Et ma su nägu siin enam ei näeks!" hüüdis ta vihaselt lükates Nicki uksest välja. "Aga mu riided?" kuulsin Nicki küsimas. "Joe võtab sulle need! Kao minema siit!" karjus ta uuesti vihaselt.
"kas ma pean ka lahkuma?" küsis Krohvinägu vaikselt ning vaatas mulle otsa, noogutasin. Ta võttis
vaikides Nicki riided, tegi Sannule veel musi ning lahkus
Vici | ütleb:
"Tee mulle teene,viruta NIckile yks m6nus k6rvakiil"palus Kelly minult.Surusin huuled kokku ning jooksin Nickile j2rgi."Hey Nick"h6ikasin ma ja virutasin talle m6nusa laksu.
[c=20]¤ Sannu O.o // = )[/c] ütleb:
"Mille eest see veel oli?" küsis ta süütu häälega. "Selle eest, et sa teda ära kasutasin Nick, Ja nüüd lahku siit! Enne kui ma sind harjaga hakkan välja kubatama," sisistas Sannu Nickile ning lohistas Nicki enda järel välisukse juurde, andis talle veel mõnusa tutaka ning põrutas välis ukse kõvasti kinni. Siis ta märkas, et Joe oli veel majas. "Anna andeks Joseph, aga see kõik oli tema enda süü," pomises ta vaikselt. Joe noogutas talle mõistvalt ning kallistas teda, seejärel suudles teda veel, ning sosostas talle kõrva:" helistame," Sannu noogutas ja saatis ka Joe ära. Siis tuli ta minu juurde ja kallistas mind lohutavalt. "Wow, paistab, et Sannust on veidi kasu ka,"-pomises kelly vaikselt.
K*
Vici | ütleb:
Ohkasin veelkorra ja v2ljusin majast."Sannu ma l2hen jalutama,ma tahan yksi olla oma m6tetega"ytlesin tydrukule lootes et ta saab aru.
[c=20]¤ Sannu O.o // = )[/c] ütleb:
"Mhmhh," mõmises ta vaikselt," aga luba, et sa rumalusi ei teeks eks? Lubad?" vaatas ta mulle otsa, kaheldes, kas lasta mul minna. Ohkasin veel ning noogutasin :" Ma luban!" kuigi ise ka ei teadun kas ma olin talle valetanud või mitte.
Vici | ütleb:
"Maja?"kysis Kelly minult."Arvatavasti kyll"yltlesin ma vastu ja suundusin siis maja poole.Muidugi n2gin ma poolel teel Nicki ja Joed,Nick oli murtud kuidagi.Mul oli valus teda n2ha sellisena.Muidugi ta vaatas minu poole ning meie pilgud kohtusid.Nad hakkasid minu poole sammuma kui Kelly karjus mulle m6tetes: "Jookse!?",siis sain aru mis toimub.Jooksin turbokiirusel majapoole ning l2ksin 10 korru-
sele.Seal oli m6nus vaade ning muidugi oli seal veel diivan.Ma ei tea kyll miks see siin on kuid on.Me k2isime Kellyga siin tihti,m6tlemas."Ohh ma igatsen neid aegu"ohkas Kelly mu peas."Mina samuti"vastasin talle ja k6ndisin aknale l2hemale."Vici"kuulsin sametisth22lt.Muidugi see h22l kuulus Nickile.
[c=20]¤ Sannu O.o // = )[/c] ütleb:
"Mine siit minema!,Kas sulle sellest ei piisanud, mis sa mulle tegid juba, Kas pean sind...Õhh! Miks ma üldse sinuga räägin?" küsisin endalt, ning läksin aknale lähemale.
Vici | ütleb:
"Kao minema,kas sellest ei piisanud mida sa ennem tegid?"kysisin talt ning toetasin ennast vastu seina,kyljega."Lykkaks ta aknast v2lja"naeris Kelly kavalalt."Jobu"vastasin talle m6tetest ja vaatasin siis uuesti Nickile otsa.
"Sa lausa nautisid mulle haiget teha,onjuu?"kysisin talt ja astusin talle sammu l2hemale.Kuid koheselt kahetsesin seda.
[c=20]¤ Sannu O.o // = )[/c] ütleb:
Ta võttis mu oma embusesse ning küsis , meie huultel oli par sentimeetrit vahet:" Ka sa arvad, et see mulle ei tee haiget?" ning suudles mind.
Vici | ütleb:
Olin ehmunud."Viruta,viruta,viruta"kisas Kelly.Lykkasin ta endast eemale ja t6mbasin k2ega yle oma huulte."Hoia eemale"kisasin ma ja juba voolasid pisarad.6hh ma vihkan seda.
[c=20]¤ Sannu O.o // = )[/c] ütleb:
"Sa oled nii kangekaelne!" ütles ta ...uhkelt??? "Nooh, virutad ka juba?" küsis Kelly kannatamatult.
Vici | ütleb:
"Vist peaks kyll"ohkasin ma ja valmistusin tema löömiseks.
[c=20]¤ Sannu O.o // = )[/c] ütleb:
Ta haaras mult käest ninni ning keerutas mind nii,et ma jäin seljaga tema poole, kuid olin siiski tema embuses. "Ära löö mind palun," ning suudles mind kaelale.
Vici | ütleb:
"Kelly!?"ma t6esti hakkasin juba paanikasse sattuma."Astu jalale"pomises Kelly tydinenult.Tegin nii nagu ta k2skis ja hyppasin Nickist eemale."Hoia minust eemale,kas sa ei saanud aru?"kysisin vihaselt.Mu syda tahtis niiv2ga tema juurde minna kuid mu aju...oh mu aju...see keelas mind nagu ka Kelly.
Vaatasin ta silmadesse,kuhu ma uppusin ning siis paigale tardusin."V6ta oma silmad tema omadelt"kisas Kelly ning t6i mind reaalsusesse tagasi."Lihtsalt mine minema Nick,kas sa ei saa aru et ma ei taha rohkem haiget saada"pomisesin talle ja tundsin kuidas pisar mööda mu paremat p6ske alla voolas.
[c=20]¤ Sannu O.o // = )[/c] ütleb:
"Anna andeks Vici, Ma ... Ma ei tea mida ma mõtlesin. Kuid..Ah.." jutustas Nick
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}   Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeEsm Aug 30, 2010 2:51 pm

Haha . hheaa :D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}   Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeEsm Aug 30, 2010 8:53 pm

Täiega hea!

Uut.... sooviks...
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}   Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeEsm Aug 30, 2010 11:43 pm

Tsau, ma teen nüüd teile sisuka komentaari siia.

ok. nii.

esiteks : ma siin ka sees ?! : O

teiseks : see on ja teistusgune kui mida sa tavaliselt kirjutad .. stiil on sama aga noh enamikel kes kirjutab jääb still igas jutus samaks. Sandra kohta ma midagi ei oska öelda, kuna ma ei ole ta jutte lugenud, aga tema teeb ka väga head tööd. AGA hehe, ma enam ei hoia seda tagasi, sorri. ma olen varem seda ignoreerinud, aga mind häirib kuidas te mõlemad msn'i teksti kasutate. ntx : jh,ex jne. kõik need slängid. Plus need üleliigsed küsi/hüüumärgid ning et aegaajalt inglisekeel sisse hüppab.

kolmandaks : kui see kelly mina olen siis : HAHAHAHAHA MA ARMASTAN ENNAST ! :D tho i'm dead -.- ei saagi jarediga naugty-naughty asju teha. :F u want me dead, eh ? :D

neljandaks : te ilmselt hoiate neid 'Sannu ütleb:' sees, et lugejad teksid, kes mida kirjutab ? ja need vahemärkused. Nad ajavad naerma, kuid ma eelistaks, kui see oleks nagu tavaline tekst :F Võite siis lõikude haaval kirjutada või midagi sellist.

viiendaks : natukene palju asju juhtub koguaeg : kukub koguaeg, libiseb kaljult, lööb pea veriseks etc. vb olen ma ainus keda häirib see ? dunno.

kuuendaks : eh, kirjavigu on ka palju. ma ei hakka neid 'h22l' ja '6un' välja tooma, kuna ma tean, et sa ei saa teisiti.

seitsmendaks : toon siis välja mdiagi head ka hahaa : osad on pikad ja sisukad. siiani ei ole midagi tühja veel olnud. jup.

kaheksandaks : ükskõik kui kuri ma nüüd ka ei kõlanud, mulle siiski meeldib see ja ma olen õnnelik, et siiski selle lõppuks ka ära lugesin. keep up the good work.

sorri rly. ma olen grumpy, kui ma antipiootikumite all olen ja kui ma grumpy olen olen ka aus. so, thoguh you should know.

toodles.
Tagasi üles Go down
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}   Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeKolm Sept 01, 2010 2:34 pm

heaaa, uuuut :D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}   Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeEsm Nov 01, 2010 6:44 pm

Sandra-- Wink Hah :D
Kissu-Thanke :D
Kels- Whoaa pikk kommentaar :D Arvatavasti kui ma sulle vastaks,oleks mu k2si l6puks valus -.- Niisiis, jep ma tean,mul on n6me arvuti millel pole t2pit2hti -.-
Ei taha sind surnuna!!!! Muidugi oled sina :D
Aga muidu thanke Wink
KriSsu- Thankee :D

Olete n2inud vanainimest kes unustab lisada uut osa? Muidugi olete,sest mina olengi see juhmard kes unustas uue osa lisada -.- T2nage Sandrat et ta meelde tuletas mulle :D

Aga muidu siin see on :

#4.

Vici | ütleb:
"Ahh et nii,ikkagi kasutasidki mind 2ra?"kysisin poisilt imestunult."T2itsa seevalt,vot seda ma ytlen"pomises Kelly."Nojh,kohuke nagu ta on"pomisesin vastu m6tetes."Ma ei suuda uskuda et sa tegidki seda,lihtsalt kasutasid ja m2ngisid mu sydamega?"kysisin uuesti ja olin valmis teda uuesti lööma.
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
"Eii , ma ei teinud seda .. Lihtsalt ..." ütles Nick ruttu, nähes et ma tahan teda lüüa. Kuid ta jättis jälle lause lõpu õhku .. Kohuke no .
Vici | ütleb:
"Mitte kohuke,vaid imbetsill"parandas Kelly mind."Imbetsill?"kysisin talt."On sul midagi paremat pakkuda?"kysis Kelly vastu."Ei noh pole"vastasin."Mida?ytle v2lja siis,mida lihtsalt siis?"vihastusin ja k6ndisin tema ette.
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
"Lihtsalt .. Joe luges mulle ette nagu titele, et .." pomises Nick. See ajas juba kaunis vihale. "Mida ta sulle ette luges siis ?? Seksi loengu või ? No ära aja naerma nick, lihtsalt ütle välja ja asi klaar!" hüüdsin vihaselt
.
Vici | ütleb:
"Uuu ta on sinusse armunud"naeris Kelly."Ahh keri p*rse"ytlesin ma ja siis turtsatasin."Noo,pole enam keelt? Oii jh v6i ytles ta sulle seda et sa ei tohi minuga koos olla?"muutusin veel rohkem tigedamaks.
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
"No mida ma ütlema pean ah? Et Joe tõesti tegi seda? Et sa oled mu pea täiesti segi paisanud? Et ma ei suuda olla kordagi, hetkegi ilma sinule mõtlemast? Kas sa tõesti arvad, et nähes sind sellisena, ei ole minul ka valus? Terve maailm ei pöörle ainult sinu tunnetel Vici!" ütles Nick ägestudes.
Vici | ütleb:
"Okeii see oli ootamatu"pobises Kelly mu peas.
"Ootamatu!? Ta otseses m6ttes karjus seda mulle n2kku"kriiskasin ma m6tetes Kellyle.
"Anna andeks et ma siis yltse sinu ellu tulin"sosistasin vaikselt ja hakkasin minema k6ndima.
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
"Nii, et see, mida sa mulle eile näkku...karjusid, ei vastanud üldsegi tõele?" küsis Nick ning vaatas tollelt aknalt alla. "On ta segi???" kisendas Kelly mu peas.
Vici | ütleb:
"Millele sa viitad? Kui sa viitad sellele kui ma sulle oma armastust avaldasin *punastus* Siis oli see t6de"vastasin ma ja toetasin ennast vastu seina.Uuu-tas Kelly mu peas."Kas sa kordki kuss saad olla?"kysisin talt."Muidugi saan"ytles ta ja kadus.
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
"Aga kui mina seda sulle avaldan, siis sina hakkad vabandama, et sa mu ellu sattusid * ta pööras end näoga minu poole * taipamata, et sina oled just kõige fantastiliseim asi, mis minuga juhtunud on!" ta hääl vaibus sosinaks.
Jälle seisin ma tummalt ja vaatasin talle silma.
Vici | ütleb:
"Okayyy *kortsutasin kulmu* See on veider"pobisesin omaette."Iiip,sorry et segan kuid IIIIIP"kisas Kelly mu peas.Pööritasin sellepeale silmi ja viisin silmad uuesti nicki poole."Asi pole selles Nicholas,vaid selles et sulle ei meeldi mu iseloom,nojh sorry et su venda krohvin2oks kutsusin,lihtsalt kui teada tahad siis mind noorena narriti,mind kiusati,mind peksti,oled 6nnelik nyyd?"kisasin selle
k6ik talle n2kku,pisarad mööda p6ske alla voolamas."Autch see on talle kindlasti valus löök"ytles Kelly sellepeale ja ohkas.
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
"Sind...Mida???" küsis ta, endal silmad kui tõllarattad.
"Mhmmmhh"pomisesin maha vaadates.
Vici | ütleb:
"Sellep2rast ma vihkangi selliseid ilueedisid nagu su vend on,ta lihtsalt meenutas yhte kutti kes tegi mulle haiget"pobisesin vaikselt.Ohkasin vaikselt ja t6stsin pilgu.Ehmatasin kuna Nick seisis minu ees,astusin sammu kohe tagasi.
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
See jäi mul ka ainukeseks sammuks, kuna sein oli kohe minu vastas. Ohkasin. Ta astus sammuti sammu minu poole ning vaatas mulle uurivalt silma. "Mis nendega tehti?" küsis ta vaikselt.
Vici | ütleb:
"Keda sa silmas pead?"kysisin tuimalt."Ehh ta m6tleb vist neid kutte kelle ma l2bi peksin koos Adamiga"naeris Kelly.
"Oii sina ja sinu tarkus"podisesin m6ttes.Vaatasin siis uuesti Nicki poole.
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
"No .. Need tüübid, kes sulle seda tegid, mis nendest sai?"küsis ta uudishimulikult.
Vici | ütleb:
"Eriti midagi,yks s6branna peksis nad l2bi kui seda m6tled"ytlesin yksk6ikselt ja proovisin temast kaugemale minna.Kuid tema asetas oma k2ed m6lemale poole mu pead ja l2henes mulle.Viisin kiiresti pilgu alla ja vaatasin oma jalan6usid."On huvitav?"kysis Kelly."R2igelt huvitav"vastasin ma.
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
"Vici?" küsis Nick arglikult. "Mh?" "Kas ma võin midagi küsida?" küsis ta vaikselt, mul lõuaalt kinni võttes ning mulle silma vaadates. "Noh?" küsisin nõrgalt. "Kas..Kas.." ta ei jätkanud vaid kortsutas kulmusid, ta oli siis nii armas. "Vennas! Kuhu sa jäid? Ma pidin...ouu...ma siis ...oih..ma siis..lähen.." "Kao ära juba!" pomises Nick krohvinäole vaadates ainiti mulle silma.
Vici | ütleb:
Krohvin2gu lahkus ja nii me j2imegi,kahekesi."Kas see on "privaatsus"?"kysis Kelly j2ttes nimelt privaatsuse jutum2rkidesse."Psh vasakule m6tleja"pomiesin talle vastuseks."Mida sa tahtsid kysida/öelda?"kysisin Nickilt ja vaatasin talle silma.
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
"Ma...ma tahtsin lihtsalt küsida.." kuid jälle ta lõpetas lähenevate häälte tõttu.
Vici | ütleb:
"6hh kaduge minema"kisasin ma ja t6mbasin Nicki edasi,mingisse h2marasse ruumi,paistab olevat kontor."Mmm me k2isime siin m2ngimas"pobises Kelly."Njaa"vastasin ma.Hoidsin siiamaani NIcki k2test kinni ja seisin ta ees."Mis sa tahtsid siis kysida?"vaatasin talle silma ja naeratasin julgustavalt.
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
Ta hingas kaks korda sügavalt sisse, välja ja siis vuristas kõik välja :" mamõtlesinlihtsaltetkassatahaksidminugahommeõhtustsöömatulla??"
Vici | ütleb:
Hakkasin sellepeale naerma."Miks sa nii n2rvis oled?"kysisin talt ja tegin talle silma."Nick on P..."hakkas Kelly ytlema kui ma talle vahele segasin,"Ei ole ta midagi".
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
"Eeh , ma kartsin lihtsalt et sa keeldud ning ei taha minuga eluaeg enam rääkida" ütles Nick maha vaadates. "Okei, ahvatlev pakkumine, võtan vastu" ütles Kelly.
Vici | ütleb:
"Lollakas"pomisesin kuid seekord h22lega.Nick vaatas mulle kohkunult otsa."Eiei 2ra saa valesti aru,ma ei ytlend seda sulle *naeran* Muidugi ma tulen"punastasin ja tegin talle p6sele musi.
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
"Huuh, Ma juba ..huuuh!" pomises Nick.
Vici | ütleb:
"Psh"ma suutsin ainult öelda ja siis silmi pööritada.Ohkasin sygavalt,"Vaata ennem Joe kysis kuidas ma teadsin mida te r22kisite"alustasin ma vaikselt.Nick noogutas."No asi on selles et mu parim s6branna hukkus 3 kuud tagasi ja millegi p2rast on ta hing minuga,ta r22gib mulle k6igest,teie m6tetest ja teie tunnetest"r22kisin talle pika teksti maha."Ja sellep2rast ma hoidsingi sinust eemale kui
kaljudel seisin.Kelly r22kis mulle su tunnetest"pobisesin vaikselt.Arvatavasti peab ta mind nyyd hulluks!
"m6tle heale poolele,sa saad temast lahti"naeris Kelly."Lohutav"pobisesin talle m6tetes.
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
Nick vaatas mulle pikalt otsa ning näis arutlevat millegi üle. Ta tegi seda peaaegu et füüsiliselt. Muigasin närgalt selle üle. Ta seisis seal nii umbes 5 minutit vaatades mind, ning kalkuleerides midagi, mida ma ilmselt ei mõistnud. Vähemalt oli Kelly selle aja täiesti vait. Siis viskas mul kops üle maksa, näitlikult, "Nick, ütle midagi," ütlesin, hääl murdus viimase sõna juures. Tundsin kuidas midagi soolast veeres mu põselt alla, sellele järgnes veel mitu. Issand jumal, ta pole midagi veel öelnud, ning juba ma tönnin siin. Kui lapsik - kirusin end mõtetes.
Vici | ütleb:
"Oh kay,sa pead mind hulluks,v2hemalt ei pea sa minuga nyyd kuhugile 6htusöögile v6i v2lja minema"torisesin pahaselt ja l2ksin temast mööda,riivates ta 6lga.
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
"Vici oota!" hüüdis Nick. "Mida?" vastasin talle torisedes. "See .. See lihtsalt tuli ootamatult Okei. See.. See ei muuda ju sind. ja ära mitte loodagi et sa nii kergelt sellest õhtusöögist pääsed," ütles Nick mulle silma tehes ning lähenedes. "Oojaa?" vastasin ma samaga. Otsustasin mänguga kaasa minna, seega tegin tallegi silma ning lähenesin talle. "Mhmmh" mõmises Nick ning surus oma kuumad huuled minu omadele. "Vici, ta mõtles seda tõsiselt, ta ei pea sind hulluks ning ta ei lase sul ka õhtusöögist keelduda, enam mitte," tunnistas Kelly kerge vastikusega. "Päriselt?"küsisin, hääles kerge õnnenoot. "Jaah," pomises Kelly.
Samal ajal võttis Nick mult ümbert kinni ning kallistas.
Vici | ütleb:
"6htusöögist saab kiiresti k6rvale hiilida"sosistasin Nickile k6rva ja muigasin."Tegelt ma arvan et saaks,kui sa temaga teeksid midagi siivutut,ma ei hakka pigem sellest r22kima siis vb ei pea sa minema"pani Kelly j2lle tarka."Oiijah sina ja sinu fantaasia"pobisesin pahaselt."Oota ta m6tleb milleski,hahaha ta hahaha kuidas öelda ta tahab sind"naeris Kelly ja kas mulle tundus v6i k2is tymps.
"Idikas"pobisesin Kellyle ja muigasin."Mida ka sina ei m6tle"naersin ma Nicki yle ja vangutasin pead.
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
Nick vaatas mind aru saamatult, kuid talle jõudis kohale..Kelly. Ta nägu selgines ning omandas kergelt punaka jume. "Usu mind, sa pole ainuke,"sosistasin ülivaikselt talle kõrva. Sammuti omandasin ka mina endale punaka tooni.
Vici | ütleb:
"Ei noh t2nan sind"torises Kelly ja kadus."Kuigi jh tunnen kaasa sulle,enne abiellumist ei saa sa midagi"naersin ma ja k6ndisin trepist alla."Te olete haiged"karjus Kelly."Ma teaaaan"karjusin vastu m6tetes.
Muigasin kavalalt ja kuulsin jooksusamme seljataga."P2riselt kh,sellest v6id sa hetkel ainult unistada"naersin ma ja toetasin selja vastu seina.
[c=20]¤ Sannu O.o // = ) / Dexuu . [/c] ütleb:
Nick vaatas mulle nördinult otsa. Ohkas raskelt ning tuli minu juurde. Võttis mul kätest kinni ning tiris. Varsti olime õues ning jalutasime käsi käes ranna poole.
Vici | ütleb:
J6utsime randa ning kohe kui ma maha istusin tuli mulle midagi meelde,mis t6i punaka jume mu n2ole."Kui ma ytlesin sulle et sa ei saa ennem abiellumist midagi,mis sa t2htsid siis niiv2ga saada v?"kysisin poisilt,hoides pilku ees,merel."Oii jh 2rge ainult rannas pornot tehke"kisas Kelly."Ah hoia oma suumulk kinni"pobisesin h22lega.Nick vaatas mulle otsa segaduses."Kelly"pobisesin ma ja kehitasin 6lgu."Aga jh,mis sa siis t6esti lootsin et ma tulen suga kohe voodisse?"kysisin ja turtsatasin.
Sannu O.o // = ) ütleb:
Vaatasin ette merele ning lõpuks pöörasin pilgu poisile. Vaatasin teda ning märkasin..mitte just kõige suurema üllatusega, et ta punastas. Lõpuks vaatas mulle otsa ning mind jahmatas tema hullumeelne pilk.
Vici | ütleb:
"Ta on peast segi"naeris Kelly."MIlle yle?"kysisin ma vaikselt Kellylt."SInu j2rele"podises Kelly.Ohkasin ja vaatasin Nickile otsa,nihutades ennast temast natuke eemale.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
Tema silmi varjutas kerge pettumus, kuid ta mõistis mind. Ohkas raskelt ning vaatas merele. Tundsin end veidi halvasti ning istusin talle lähemale ning kallistasin teda ja tegin põsemusi.
Vici | ütleb:
"Usu mind,ma tahan sind samuti"pomisesin poisi 6lavastas ja punastasin.Esimest korda ma r22gin,yltse r22gin oma tunnetest kellegile.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
Sellepeale ohkasime mõlemad sügavalt. Otsustasime, et lähme vaatame minu poole. Loodan et Sannu pole mu maja täiesti maatasa teinud.
Vici | ütleb:
Kui kohale saime oli v2gagi vaikne.Lausa 6udne."Ta lahkus koos Joega"pomises Kelly."Sannu on Joega kuskil"ytlesin Nickile edasi ja me l2ksime majja.L2ksime siis otse minu tuppa ja j2rgmine hetk oli v2gagi imelik.Nick t6mbas mu endale sylle ja pani mu voodile,samal ajal mind suudeldes.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
"Ta ei suuda sulle vastu panna!" ütles Kelly naerdes.
Vici | ütleb:
"Nick mida sa teed?"kysisin vaikselt pobisedes,kuna tema suudlused allutasid mind t2ielikult.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
"Nick!" hüüdsin kõvemini. Ei reageeri. "NIIIIIICKK!!" karjusin täiest kõrist.
Vici | ütleb:
No t2itsa kurt!? Proovisin teda maha lykkata kuid ta ei teinud sellest v2lja vaid j2tkas mu kaela suudlemist."Nicholas Jerry Jonas,kas sa oled nyyd t2ielikult m6istuse kaotanud?"kysisin talt pahaselt.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
(Teeme minu pov?)
Vici | ütleb:
(Dvj)
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
Sannu Pov.
Jõudsime just Joega Vici maja ukse ette. "NIIIIIICKK!!" kuulsin Vici karjumist. Minu ja Joe naer lakkas koheselt. "Mida see lehm jälle teeb?" küsisin vihaselt. "Nick," kuulsin joe parandamist, "Mida iganes!" rammisin Vici toa uksest sisse ning jäin kui soolasammas seisma. Kuulsin Joe ahhetust ning kohe tormas ta minust mööda ning lükkas Nicki Vici pealt maha. "Nick, mis sul arus kül on?!" hüüdis Joe pahaselt. Vici vaatas toimuvat selle "imeliku pilguga" ning muigas.
Vici | ütleb:
Vici oli m6tetes j2rjekordselt ja hakkas siis lambist naerma.Kelly?
"Mis toimus siin?"kysisin ma ja n2gin kuidas Vicil oli lina peal."Noo kuidas oelda,ta tahtis seda teha"pobises Vici ja punastas.Kuulsin kuidas Joe ja Nick karjusid teineteise peale ning siis k2is uksepauk.Nick tuli meie juurde.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
Ta vaatas korra Vicile otsa ning punastas. "Ma..arvan, et ma lähen koju...ee...homme õhlul näeme siis...kui sa seda tahad,"kokutas ta. "Rumaluke, ikka tahan," ütles Vici naerdes ning astus Nickile lähemale. Hetkeks oli ta jälle "omas maailmas" ning tegi talle kiire musi ja astus jälle kaks sammu eemale. Muigasin.
Vici | ütleb:
"Tegelt oota,ma saadan sind"ytles ta kiirelt Nickile ja jooksis garderoobi.Tagasi tulles oli ta kenasti riides ja nad lahkusid Nickiga."Mis kisamine teil k2is seal?"kysisin Joelt kohe kui enda tuppa sain.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
"Ei no...Mis me ikka.." pomises ta vaikselt ning lähenes mulle kavalalt naerdes.
Vici | ütleb:
Ta oli hullem kui Nick.Suudlesime ja kabistasime teineteist natuke aega kui kuulsime all kisa.
L2ksime Joega alla ja n2gin seal Vicit ja Nicki."Mis toimub?"kysisin.Vici vaatas mulle otsa ja siis j2rsku jooksis ta majast minema.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
"No Nick, mida sa nüüd tegid!" hüüdsin talle pahaselt ning jooksin Vicile järgi.
Otsustasin, et kui ma peaksin jälle kuulma/nägema, et Nick on vicile midagi teinud,
siis seon ta suure kase külge kinni mis Vici hoovis on .
Vici | ütleb:
Ta k6ndis mööda teed edasi ja pobises omaette.J2rsku haaras ta oma peast kinni ja kukkus p6lvili.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
Muigasin, Loomulikult teen midagi muud, aga igatahes alustan sellega.
"Vici, Vici! Mis on? Vici!" hüüdisn paanikas, ning vaatasin teda kohkunilt.
ja põlvitasin ta ette.
Vici | ütleb:
"Eii midagi"pobises ta vastuseks ja k6ndis edasi.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
"Mhh , Viciii," ütlesin vingudes.
Vici | ütleb:
Ta keeras ennast ringi ja vaatas mulle otsa."Mida?"kysis ta juba suht vihaselt.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
"Ahh , unusta ära," ütlesin solvudes. Keerasin selja ja pühkisin pisara. Mul hakkab alati veevärk töötama kui ma olen liiga vihane või solvunud või kurb( loogiline).
Hakkasin kodupoole sammuma, kiiresti.
Vici | ütleb:
"Sannu oota"kuulsin ma Vici h6iget ja siis jooksusamme."Sorry no kuid lihtsalt Kelly r22kis mulle midagi"ohkas ta ja langetas pea.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
"Kelle/mille kohta?" küsisin. Aimasin,e t selle taga on midagi tõsist ja ebameeldivat.
Vici | ütleb:
"Noo viimasel ajal r22gib Kelly mulle teiste m6tetest,nagu jaa siis kui me oleksime NIckiga peaaegu seda teinud *punastus* r22kis Kelly mulle midagi,mitte Nicki kohta"pobises ta vaikselt."Kelle kohta siis?"kysisin ma."Ta ytles et Joe'l on m6tetes yks tydruk,mingi imelik nimi oli tal"pobises Vici.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
"Mida??" küsisin uskumatult. "Et ta siis...lihtsalt mängis minuga, nagu oleksin ma mingu tühine*nuuksatus* mängukann,"ning mu hääl murdus ja vajusin kõnniteele käpuli.
Vici | ütleb:
Vici muigas millegi yle."Sulle pakub see nalja"kriiskasin ma."Ei,eii lihtsalt Kelly pakkus v2lja kas ta v6ib ta maha lyya"naeris Vici.See muutis minu tuju ka natukene l6busamaks.K6ndisime tagasi majja ja n2gin Joed koridoris seismas."T6bras"karjus Vici ja virutas Joele m6nusa löögi."Mida ta tegi?"kysis Nick ehmunult."Oii jh ta on koos sannuga kuid m6tleb teise tydruku peale"kriiskas Vici.
Nick vaatas Vicile otsa ja ta sai aru.Kas Vici on talle r22kinud?
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
Vici noogutas ja vaatas mulle viivuks silma, võtsin seda kui nõusolekut. Joe vaatas teda kui hullu. "Mida sa ajad?" Sannu, kas sa tõesti usud seda?" küsis ta mulle silma vaadates. "Sa igavene mölakas! Sa ära võta enam kunagi, kordan, K-U-N-A-G-I minu hüüdmine suhu! Sinu jaoks olen ma Sandra, arusaadav?!" karjusin talle vihaselt ning andsin talle ühe oma parimatest kõrvakiilu. "Eeee...Joe, tule ma viin su koju, enne kui sind päris oimetuks pekstakse, ütles Nick üritades selle mõtte peale mitte muiata.
"Kuradi tõbras selline!" hüüdsime Viciga talle veel. Nick andis kiire musi Vicile ning jalutas...Temaga kiirelt minema. Vaatasin Vicile otsa, ning jälle oli tal see pilk..kui ta Kellyga rääkis..vähemalt nii palju kui mina sellest aru olen saanud.
Vici | ütleb:
Ja siis k2is 6udne madin.Vici jooksis neile j2rgi ja hyppas Joele peale-mitte vasakule m6eldes."Ahh nii et sa k2id samal ajal Demiga kui Sannuga?"kisas ta.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
Vaatasin üllatunult Vicile järgi.
Olin neid jälginud natuke aega, kui mulle lõi pähe kohutav peavalu ja silme eest hakkasi virvendama.
"Vici,"pomisesin ma vaikselt ning toetasin seinale.
"Aah!" kijusin siis,kuna järgmine valuhoog lõi mulle pähe. Vajusin põrandale kägarasse.
Vici | ütleb:
Vici j2i tardunult seisma ja kuulas mida arvatavasti Kelly r22kis talle.Ta jooksis kohe minu poole ja p6lvitas minu k6rval."Sannu mis juhtus?"kysis ta.
¤ Sannu O.o // = ) ütleb:
"Aaah!!" ei saanud talle vastata, kuna järekorde valuhoog lõi pähe mulle. Seekord oli see liiga tugev.
Minestasin.


Pikk osa v? :D

Kuid muidu Kriitikat !!!! Uskuge kui ma hakkaks seda parandama,magaks ma poole jutu peal juba -.- aga muidu Kommenteerige !
Ja kui vea/vead leiad,ehk ytled :D

-Vicka ja Sandra-- :D


Viimati muutis seda Vicka (Esm Nov 01, 2010 8:28 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}   Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeEsm Nov 01, 2010 8:24 pm

Hea jutt!

uut.

Üks viga mis meelde jäi oli hüüvis aga peaks olema hoovis. Minu teada. :)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}   Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitimeEsm Nov 01, 2010 8:54 pm

Hahahhaa :D Selle kõrval, mis me juba valmis oleme kirjutanud, on see umbes ... mitmendik ? xD :D
Tite värk igatahes :F


Ja Kissu .. sul on õigus ;D
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}   Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud} Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Vici ja Sannu jutt :D #4.Puupea lisas uue osa :D {1.11 kell 18.44 lisatud}

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -