Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Kissu
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Ashley
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Alice-
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
KriSsu-
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Vicky
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
sandra--
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Kels
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Pirks(#)
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
--kiisu-
Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barLife Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
Autor Teade
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeEsm Juul 26, 2010 10:39 pm

Mhm!

Sinu oma on ikka palju palju parem.

Uus osa siis kui ma lähen koju tagasi(Hetkel Tallinnas... ja siin mul pole aega, et uut osa kirjutada)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeTeis Juul 27, 2010 12:27 am

Ei ole . Sinu oma on ja jääb paremaks :D

Jepiiiii :D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeTeis Aug 03, 2010 9:37 pm

No siin on siis uus osa.

Aga minu jaoks jääb alati sinu oma paremaks. Sinu jaoks minu oma.. Nii et me jäämegi sellel teemal vaidlema... :D

15. osa:


Hommikul:

Kate ja Eliis ärkasid Eliisi telefoni helina peale. "Eliisabet kuuleb," vastas Eliis üsnagi uniselt. "Sau.. siin Danielle aka Dani. Ajasin sind üles?" küsis Dani. "Logish et jah... ja Kate ka," ütles Eliis ikka uniselt. "Ahsoo, vabandust siis aga te magasite esimese tunni maha tegelt juba," ütles Dani. "Ah mida?" karjus Eliis ja vaats kella. "Ou may gaad," karjus Kate ja jooksis siis oma tuppa riideid vahetama. "Sau siis," ütles Eliis ja lõpetas kõne. Ta läks oma garderoobi ja pani endale riided selga.

Samal ajal Dani ja teistega:

"No?" küsisid Joe ja Nick. "Nad magasid sisse," ütles Dani. "Ahsoo," ütlesid nad koos. Üsna pea jõudsid ka Eliis ja Kate kooli. "Oh," ütles Eliis kui oli Dani, Joe, Nicki ja Kevini juures. "On kõik korras?" küsis Joe. "Kõik on korras, kui välja arvata see, et magasin esimest korda elus sisse ja ei jõudnud hommikul süüa. Siis on kõik korras," ütles Eliis. Kell helises tundi ja kõik läksid klassi.

Söögivahetund:

(Seal vahepeal ei toiminud midagi huvitavat.)

Eliis, Dani, Kate, Joe, Nick, Kevin, Sandra ja Ashley. "Sannu ja Ash kui vanad te olete üldse?" küsis Kate. "Mina olen 15," ütles Ashley aka Ash. "Mina olen ka 15," ütles Sandra aka Sannu. "Okay siis," ütles Kate. "Muideks, miks te tahate just meiega sõbrad olla?" küsis Eliis. "No, kuna... te tundute sellised kes hoiavad omaette ja üle tibid ega midagi säärast. Mis teema siin selle Judithiga oli muidu?" küsis Ash. "Okay. No Judith on olnud koguaeg populaarseim tüdruk siin koolis. Ta on alati saanud kõik mida tahab. Kõik pidid siin koolis alluma talle. Mina ega Kate pole seda kunagi teinud. Samas ka Dani, kes on ka siin vaid mõnda aega olnud. Ta vihkab meid ja tõsiselt. No nüüd viimasel ajal on ta läinud liiga ülbeks ja keegi ei taha tema sõber olla. Välja arvatud Miley Cyrus," ütles Eliis. "A siis," ütles Ash. "Mis te täna teete?" küsis Sannu. "Täna pole mul midagi plaanis," ütlesid Kate, Eliis ja Dani koos. "Okay siis, aga teil Joseph, Nicholas ja Kevin?" küsis Sannu. "Ei midagi, aga kutus mind Joeks," ütles Joe. "Mul ka pole midagi plaanis hetkel. Kutsus mind Nickiks," ütles Nick. "Sama siin aga mind võid kutsuda Kev," ütles Kevin. "Okay, aga tahate teha midagi koos?" küsis Sannu. "Võib ka," ütlesid kõik koos v.a Sandra.
_______________________________________________________

Tean, et suhteliselt lühike aga mul pole hetkel eriti ideid.. homme peaks tulema uus osa.

Laupäeval ja Pühapäeval olen Lätis ja siis Esmaspäeval lähen Saaremaale, ei tea täpselt kuna tagasi.

Seega jah... järgmisel nädal ei kirjuta ma taas midagi. Sry sellepärast.
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 05, 2010 1:08 am

Hehh . Ilmselt küll jah :D

Aga ikkagi, Supeeeeer!!!:D

Uut ootan : )

Kahju .. Et uusi osasid ei tule niipea ( peale homse ofc. ) Aga samas .. ex ma pea ka mõtlema hakkama uut osa _D
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 05, 2010 11:22 pm

Täiega hea jutt..

Uut...
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeLaup Aug 14, 2010 8:39 pm

Äitahh kõigile kes te seda loete.

Siin on siis uus osa ka! :D

16. osa:


"Mida me siis teema koos?" päris Kate. "Um... läheks kinno või teeks midagi muud koos," ütles Sandra. "Võib ka," ütles Kate. Nad rääkisid seal veel pikalt mida teha. Lõpuks siis otsustati minna kinno mingit komöödiat vaatama minna.

Koolipäev möödus üsnagi kiiresti.

Kate ja Eliisi kodus:

Kate ja Eliisi õppisid veidikene ja siis otsisid omale riided. Peale seda nad läksid pesema ja peale pesemist nad panid riided selga. Nad läksid alla ja seal oli tädi, kes küsis kohe: "Kuhu teil minek?" "Me lähme sõpradega kinno," ütles Eliis. "Täna ei lähe te kusakile. Te olete 2 nädalat aega kodu arestis," ütles tädi karmilt. "Mis asja?" küsis Kate. "Te tekite meie ära olekul siin peo ja see oli keelatud. Seega saate selle eest koduaresti," ütles tädi kurjalt. "Omgh," ütles Kate. "Sorry tädi aga palun luba, palun," ütles Eliis. "Ei ja veel kord ei, marss oma tubadesse ja olge seal terve tänane õhtu. Tervelt kaks nädalat lähete vaid kodust välja et kooli minna. Peale kooli kohe koju tagasi tulla," ütles tädi karmilt. "Mida iganes," ütlesid Kate ja Eliis koos ja läksid enda tubadesse.

Kate telefon helises mõne aja pärast. "JA?" küsis Kate. "Hey, Kate. Kus kohas te olete?" küsisti seal. "Hey, Nick. Mina ja Eliis oleme siiani kodus ja ka jääme siia. Sest meil on koduarest. See pidu mis ma tegime, tädi sai sellest teada," ütles Kate kähku. "Wow. Ei vea siis teil, aga hiilige välja," ütles Nick siis. "Hea idee," ütles Kate. Ta läks vaikselt Eliisi tuppa ja Kate rääkis Eliisile ka Nicki ideest. "Hea idee," ütles Eliis. "Davai, me proovime aga me pole kindlad kas see läheb läbi. Aga sau hetkel," ütles Kate ja lõpetas kõne.

"Aga kuidas me seda teeme?" küsis Eliis sosinal. "Ma ei tea aga miks sa sosistad?" küsis Kate sosinal vastu. "Tädi võib kuulda," ütles Eliis sosinal. "Õigus jah," ütles Kate sosinal. Nad mõtlesid tükk aega, kuni Eliisile tuli idee.

Eliis ja kate läksid rõdule. Peale seda ronisid mööda seal lähedal olevat puud mõõda alla. Siis nad hiilisid vaikselt põõsaste tagant tädi majast eemale. Nad jõudsid lõpuks parki kus nad pidid teistega kohtuma. "Mis teie riietega juhtus?" küsis Sandra. Kate ja Eliis vaatasid siis enda riideid need olid mõnest kohast veidike katki. "Puud ja põõsad," ütles Kate ja naeris. "Jah, puud ja põõsad," ütles Kate ja naeris kah. "Mis mõttes?" küsis Sandra. "No, et siia saada pidime me mööda puud alla tulema. Siis mööda põõsaid siia tulema. No nimelt meil on kodu aresti. Ühe peo pärast mis me kunagi tegime ja mis ei lõpenud mõne jaoks just väga hästi," ütles Eliis. Kate ei öelnud midagi. "Okay aga mis nüüd edasi. Teil on ilmselt uusi riideid vaja," ütles Sandra ja jooksis poodi.

Osad olid vahepeal ära käinud ja küsisid siis: "Kuhu Sannu läks?" "Um, riiete poodi. Mina ja Kate ei saa ju ometi nii kinno minna," ütles Eliis ja näitas enda ja Kate riitele. "Mis teiega küll juhtus?" imestas Dani. "No, kui mööda puud alla ronida ja siis veel mööda põõsaid siia tulla siis võib seda juhtuda," ütles Eliis. "Oh okay," ütles Dani.

"Eliisabet ja Katerina kohe koju," karjus Kate ja Eliisi tädi. "Omg," ütlesid kate ja Eliis koos. "Eks me pea siis koolis nägema," ütles Eliis kurvalt. Tädi siis vaatas nende poole kellele Eliis seda ütles. "Ou may gaad, Jonas Brothers," ütles tädi. Kõik vaatasid teda veidralt. "Ma pole küll suurem asi fänn ega midagi aga teie muusika on hea. Aga mis ajast te olete sõbrad?" küsis tädi. "Um... mingi um... paar päeva enne seda pidu," ütles Kate. "Wow, ah tehke mis tahate. Nagunii te hiiliksite taas välja. Nii et teil pole koduaresti enam. Nägemist," ütles tädi ja lahkus.

Kate ja Eliis hakkasid naerma sellepeale. Sandra jõudis tagasi ja küsis: "Millest ma ilma jäin?" "Sellest kuidas Kate ja Eliisi tädi üritas neid koju saada aga siis mõtles ümber. Neil pole enam koduaresti. Tema reaktsioon oli hea kui nägi Kevinit, Joed ja Nicki," ütles Dani ja üritas mitte naerda sellepeale. "No milline ta reaktsioon oli siis?" tahtis Sandra teada. "No selline: Ou may gaad, Jonas Brothes," tegi Eliis oma tädi järgi. "Hahaha, päris hea, aga siin on teie riided," ütles Sandra ja ulatas meile mingid kotid. "Um...," ütles Eliis ja läks poe poole. "Eliis kuhu minek?" küsis Kate.
_______________________________

Edasi juba uues osas, mis peaks ilmuma ikka palju palju lühema aja jooksul. Sest hetkel ma peaks olema terve suve lõpuni kodus.

Aga siis kui kool algab siis tulevad jälle osad harva, kuna ma ei ole imselt siis enam väga tihti arvutis.

Kui loed võiksid komenteerida. Kriitika on ka lubatud.
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeLaup Aug 14, 2010 10:37 pm

heaa . :D uut ruttuuu . :)
Tagasi üles Go down
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 15, 2010 8:03 pm

Supeer !! : ))
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeTeis Aug 24, 2010 10:09 pm

:) No mul polnud ideid eriti mis võiks edasi saada, see pärast ma pole midagi kirjutanud. Siin on uus osa siis. :)

Tänan kes te seda veel ikka loete ja komenteeritr. (SEE osa pole vist pikk)

17. osa:

"Um.... ma lähen kuhugile riideid vahetama... ilmselt vetsu," ütles Eliis. "Oot, ma tulen ka," ütles Kate. Eliis ja Kate läksid siis kaubamaja poole.

Mõne aja pärast tuli sinna üks naine ja küsis: "Ega te ei ole näinud kahte tüdrukut, neid siin pildil?" küsis see naine. "Ei ole," ütles Dani. Teised olid mõnda aega vait ja siis ütlesid nad ka: "Ei ole." "Olete kindlad?" küsis see naine. "Jaa oleme," vastasid kõik korraga. "Head õhtut siis," ütles tema ja lahkus.

Üsna pea jõudsid ka Eliis ja Kate tagasi. "Teie tädi otsib teid taga," ütles Dani. "Ow, see pole hea, me peame siit siis lahkuma," ütles Eliis. Nad siis läksid kuhugile poole. "Jätame täna pigem siis kino ära," pakkus Dani. "Davai," ütlesid kõik. "Aga mida teeme siis?" küsis Sandra. "Ma ei tea," vastasid kõik koos peale Sandra.

Nad lõpute lõpuks jõudsid välja Eliisi ja Kate majani. "Ou may gaad," ütles Eliis ja siis tuli tema tädi mees nende juurde. "Oi, tere," ütles Kate. "Tere, teie kaks kohe tuppa," ütles ta karmilt. "Eks me siis pea minema," ütles Eliis sosinal. "Sau," ütlesid Eliis ja Kate koos ja läksid majja. Nad läksid rõdule kus olid juba tädi lapsed. "Sa oled paha paha laps," ütles tädi tütar. Eliis ja Kate ei öelnud midagi vastu.

Mitu päeva hiljem:

Eliis ja Kate ei ole enam üritanud salaja välja hiilida. Nad veetsid koolipäevad koolis päeval ja õhtu poole olid kodus. Nädala vahetused pidid ka kodus olema. Neil olid seal üsnagi igav, peamiselt nad ajasid seal omavahel juttu.

"Tädi Sabrina, palun, lase meid õue," palus seal Eliis juba kolm päeva järjest. "Ei saa," ütles tädi. "Palun, palun, palun," ütles ka Kate nüüd. "Jah, palun?" ütles Eliis. "Davai, võite minna aga kell 10 olete kodus," andis tädi lõpuks alla. "Yay," ütles Kate ja läks kohe oma tuppa. Nad vahetasid riided ja läksid siis välja. "Oh, lõpuks ometi üks õhtu väljas koos sõpradega," ütles Eliis. "Ojaaaa," ütles Kate. Nad läksid parki ja seal....

____________ Edasi uues osas. :)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeKolm Aug 25, 2010 10:43 pm

heaa , uut :D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 07, 2010 5:49 pm

Kissu kirjutas:
KriSsu- Tänan, tean et soovid uut osa aga mul pole enam ideid .... ja samas pole aega olnud, et midagi välja mõelda.

Kõikidele lugejatele - Ma ilmselt ei kirjuta seda järjekat enam edasi kuna viimasel ajal ei oska ma enam midagi kirjutada.... Sry sellepärast. Aga ma pole veel kindel... Eks näis...

Siiski saab veel ühe osa aga varsti ma lõpetan selle järjeka ilmselt ära.


18. osa:


Nad läksid parki ja seal nägid nad Nicki ja Joed suudlemas mingeid võõraid tüdrukuid. Nad kõndisid nende juurde ja ütlesid korraga: "Nick, meie suhe on läbi. See oli su viimane võimalus. Hüvasti igavseks," "Joe, meie suhe on täiega läbi, ole koos selle tibiga. Hüvasti," Kate kõndis sealt minema nuttes. "Kate?" küsis Nick. "Mida sa tahad?" karjus Kate. "Ma...," hakkas Nick ütlema aga Kate ütles: "Mind ei huvita su vabandus, see kord ma ei andesta sulle!" ja jooksis sealt minema. "Eliis?" küsis Joe kui Eliis üritas Katele järgi joosta. "Ma...," hakkas tema ütlema aga see tibi suudles teda ja ütles: "Nüüd oled sa minu!" "Vastik, Joe, unusta mind ja Nick sina unusta Kate nüüd igavaseks. Minu ja Joe suhe on läbi ja samas ka Nicki ja Kate oma. Hävasti," ütles Eliis ja jooksis sinna suunas kuhu Kate oli läinud.

Eliis aina jookis ja otsis Kate aga ei leidnud teda. "Kate?" karjus Eliis. "Miks sa Kate otsid?" küsis järsku keegi Eliisi selja tagant. "Oh, hey Kev ja Dani. Kate um... ta jooksis kuhugi, ma ei sa hetkel rääkida. Ma pean ta leidma," ütles Eliis. "Mis toimub?" küsis Kevin. "Ma võin öelda vaid et Nick on taas selles süüdi," ütles Eliis ja karjus taaskord Kate. "Eliis, ta on ilmselt seal kus eelmine kord kui ta ära jooksis," ütles Dani. "Mida?" küsis Kevin. "Kunagi korra, mingi paar päeva pärast seda kui Nick tegi tead küll mida. Siis ta jooksis ära. Mina ja Eliis muretsesime väga. Ah las olla, lähme sinna?" rääkis ja küsis Dani. "Davai," ütles Eliis ja kõndis ühe kaljuni (kus Eliis ja Kate käisid väikstena ja kuhu on Kate juba korra jooksnud).

Kui nad sinna jõudsid siis nad nägid seal Kate istumas kalju äärel. Eliis istus tema kõrvale. "Eliis?" küsis tema vaikselt. "Mina, samas ka Dani ja Kev on siin," ütles Eliis. "Oh, ma tahaks üksi olla, palun," ütles Kate. "Sa pead mulle lubama, et sa ei hüppa alla," ütles Eliis. "Ma luban," ütles Kate. "Tänan, ma ei tahaks oma õde kaotada," ütles Eliis ja jättis Kate sinna. "Lähme veidikeseks ajaks eemale," sosistas Eliis Danile ja Kevinile.

Kate nuttis seal ja mõtles mida teha. Ta tõusis püsti ja vaatas alla. "Kas hüpata või ei? Samas ma lubasin Eliisile et ma ei hüppa aga sisimas ma soovin seda teha. Nick miks sa pead mulle haiget koguaeg tegema. Miks küll?" mõtles Kate. Kate vaatas tükk aega alla. Ta läks veel rohkem kalju ääreni ja vaatas alla. "Kate, EIIIIIII," karjus Eliis. See aga ehmatas Kate ja kuna ta oli liiga äärepeal siis ta kukkus sealt alla. "Kate?" karjus Eliis ja jooksis kaljuni. Ta vaatas alla ja ta silmad olid pisaraid täis. "Kate?" karjus Eliis ja nuttis. Kevin helistas kiirabisse, kuigi sellest pole ilmselt kasu.

Paar päeva hiljem

Kate suri ennem kui kiirabi jõudis kohale. Seega nad ei suutnud teda päästa. Eliis süüdistab selles end, kuna tema on osaliselt süüdi selles, et Kate suri e. kukkus kaljult alla.

Koolis:

"Kus on Kate?" küsis Miley. "Nagu sind see huvitaks ka. Neli sõna sülle: Mitte meie seas enam," ütles Eliis üsnagi kurvalt. "Ah?" küsis Miley. "Kate on surnud," ütles Dani selgemalt ja ka kurvalt. "Mis asja, kuidas?" küsis Miley imestunult. "Ta... ta... h....," hakkas Eliis ütlema aga jooksis nuttes minema. "Sul pole vaja seda teada, eks kunagi saad teada," ütles Dani ja jooksis Eliisile järgi. "Eliis oota," karjus Dani.
________________________________________

Suht veider osa aga mul polnud ideid eriti ja ma tahaks selle järjeka ära lõpetada.
Kriitikat ja Komentaare.
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 08, 2010 3:51 pm

heaa, uut . :D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Sept 09, 2010 10:19 pm

Tänan Krissu! Tundub, nii et sa oled ainus lugeja... vähemalt ainus kes komneetrib seda juttu.

19. osa:

Eliisi kohepealt mina vormis nüüd(Nii on veidikene kergem kirjutada) e. Eliisi POV:

"Eliis oota," karjus Dani mulle. "Mis on?" küsisin ma seisma jäädes. "Ei midagi," ütles Dani vaikselt ja ma jooksin koolimajast välja. Ma jooksin selle kaljuni kus suri Kate paar päeva tagasi. "Miks kõik mu lähedased surevad?" küsisin ma vaikselt. Ma istusin kalju äärele ja sulgesin silmad. Ma jõin mõtteisse. Ma mõtlesin selle aja peal, mil Kate oli veel minuga. Me tegime kõik koos alati, sellest päevast saati mil kohtusime. "Ma ei unusta iial sind , Katerina Saar," ütlesin ma vaikselt. "Mis sa teed siin?" küsis keegi. Ma vaatasin oma selja taha ja ma nägin seal ühte poissi. "Mina.... mina.... mõtlen siin sama," vastasin mina ja lisasin veidi hiljem: "Ja sina?" "Ah ma kõndisin siit mööda ja nägin sind siin istumas," ütles tema. "Ahsoo," ütlesin mina ja vaatasin alla. "Kavatsed alla hüpata?" küsis tema. "Ei, aga paar päeva tagasi kukkus siit alla mu õde. Mina olen selles süüdi, kui ma ei oleks tema karjunud, ei oleks ta alla kukkunud. Ma sain alles paar kuud tagasi teada, et ta on mu õde. Me oleme aga olnud sõbrad juba oma 10 aastat.

Dani POV:

Ma muretsesin Eliisi pärast kuna temaga ei olnud kõik korras. "Hey," kuulsin ma enda selja tagant. Ma vaatasin sinna ja nägin seal Kevinit, Joed ja Nicki. "Hey, Kev ja teised," ütlesin mina. "teised?" küsis Joe. "Muideks Kate on osalislt surnud ka Nicki süü läbi, tema pärast ta sinna neetud kaljule läkski," laususin ma üsnagi vaikselt. "Mida?" küsis Nick. "Kas sa pole siin tähele pannud, et Kate pole enam ammu meie seas. Ta kukkus kaljult alla. Ta oli kaljule väga lähedal, tal oli ilmselt plaan alla hüppata. Aga Eliis karjus tema nime, Kate ehmus sellepeale ja kaotas tasakaalu. Mille tagajärjel ta kukkus kaljult alla. Kiirabi jõudis liiga hilja kohale," ütles Dani pisarais. Nad üritasid mind lohutada aga see ei aidanud. "Ma pean minema," ütlesin ma ühel hetkel ja jooksin ka sinna kaljuni.

Eliisi POV:

"DANI, mida sina siin teed?" küsisin ma talt kui ma teda nägin. "Nick on idioot, ta ei pannud ju tähele, et Kate pole enam meiega," ütles Dani. "Ta on jah idioot ja ka Joe," ütlesin mina. "Kellest teil juttu?" küsis see poiss. "Joe oli mu poiss ja Nick oli Kate poiss. Nicki tõttu Kate tuligi siia, ma ja Kate nägime Joed ja Nicki suudlemas teiste tüdrutega," ütlesin mina vaikselt. "Oh, aga miks sa nutad?" küsis poiss ilmselt Danilt. "Ma siis pidin selle idioodile seletama, miks Kate pole meiega. Selle rääkimine pani mu nutma. Ma igatsen Kate," vastas Dani selle poisi küsimusel. "Muideks mu nimi on Kaspar," ütles tema. "Tore teada, ma olen Eliisabet aga mind kutsutakse peamiselt Eliis," ütlesin mina. "Mina olen Danielle aga peamiselt Dani," ütles siis Dani. "Tore teiega tutvuda aga ma pean minema," ütles tema ja lahkus. Mina ja Dani olime seal veel mõnda aega. "Me peaks kooli tagasi minema," ütles Dani. Ma vaatasin oma telefonilt kella ja ütlesin: "See oleks mõtetu, minna ainult viimasse tundi," ütlesin mina. "Oh, aga lähme siis kodudesse?" küsis Dani. "Jah," vastasin mina ja tõusin püsti. Dani tegi sama ja me hakkasime kodude poole kõndima. Kodu tee möödus kiiresti. "Sau, näeme ehk homme," ütlesin mina ja Dani vastas: "Sau, võimalik." Ma siis läksin oma kodu ja seal küsis mu tädi: "Miks nii vara tagasi?" "Eh... ma läksin küll hommikul kooli aga ma ei käinud üheskis tunnis. Seal küsis üks tüdruk Kate kohta ja selle meenutamine mis temaga juhtus, pani mu nuttma. Selle tulemusel jooksin ma koolist ära," seletasin ma seal oma tädile miks ma nii vara kodus. "Ahsoo, vaata, et seda enam ei kordu," ütles mu tädi. "Olgu," ütlesin mina ja läksin oma tuppa.

Möödus 5 kuud:

Mina ja Joe ei ole koos. Joe on leidnud endale uue tüdrku ja nimi on tal Jasmine. Üsnagi tore tüdruk aga ma ei saa taga eriti läbi. Nick on samuti endle uue tüdruku leidnud ja tema nimi on Vanessa, teda kutsudake Nessa. Temaga ma saan suht normaalselt läbi. Kevin ja Dani on siiani koos.
Hetkel on suvi ja Dani & Kevin lõpatasid põhimõteliselt kooli ära. Mina aga pean seal veel paar aastat käima. Ma siiani pole unustanud seda mis juhtus Katega ja kes on Kate. Samas kui mul on tunne, et Nick on seda teinud. Mul pole poissi, ma ei taha hetkel suhteid.

"Eliis, palun tule kaasa," ütles Nessa. "Olgu, ma tulen," ütlesin mina alla andes. Joe, Nickil, Nessal, Jasil(Jasmine hüüdnimi), Kevil ja Danil oli plaan minna mere äärde. Ma siis läksin oma tuppa ja panin endale ujukad selga. Ujukate peale panin seeliku ja ühe topi. Ma otsisin üles ka oma rannakotti ja sinna panin oma vajalikud asjad.

Rannas:

"Hey?" ütles keegi mulle kui ma seal päevitasin. Teised olid vette läinud. "Hey," ütlesin mina. "Sa oled see sama tüdruk, keda ma kohtasin 5 kuud tagasi," ütles tema. "Kaspar, on mul õigus?" küsisin mina. "Jah ja sina olid Eliisabet, Eliis?" küsis tema. Me rääksime seal pikalt.

3 kuud hiljem:

Mina ja Kaspar käime nüüd. Dani ja Kev abieluvad varsti. Joe käib ikka Jasminega ja Nick Nessaga.

Mõne kuu pärast Dani ja Kev abiellusidgi. Mina ja Kaspar läksime lahku. Joe ja Jasmine läksid ka lahku. Nick ja Nesaa käivad siiani. Mina ja Joe oleme hetkel veel kõigest sõbrad. Kuigi ma soovin tegelt enamat.

Dani POV:

Ma abiellusin siis Keviniga. Ma tean, et Joe ja Eliis tahavad üksteist tagasi aga nad ei juge seda üksteisele tunnistada. Nick ei ole tegelt kuigi õnnelik Nessaga. Seda on näha. Meie kuusik on lõhutud, Kate on puudu. Ma igatsen teda, samas tean, et Kev ka. Ta oli siiski tema sõber ka. Eliis igatseb aga Kate kõige rohkem, nad oli kõige lähedasemad.

Mõne päeva pärast hakkasid ka Joe ja Eliis taas käima.

Mitte kellegi POV enam:

Ühel päeval abiellusid ka Joe ja Eliis.
Nick ja Nessa läksid lahku ja üsna pea leidis Nick uue tüdruku ja tema nimi oli Isabella aka Bella. Nemadgi abiellusid.
____________________________________

Kõik! Ma ei kirjuta seda järjekat enam edasi. Ma tean, et suht veider lõpp. Ma ei viitsi lihtsalt seda järjekat enam kirjutada kuna mul pole ideid ja samas keegi eriti ei loe ka seda. Kui lugesid võiks avaldada oma arvamust.

Võibolla alustan kunagi uue jutuga aga ma pole selle kindel.

Kriitikat ja komentaare paluks siis.
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeReede Sept 10, 2010 2:44 pm

jap, mega heaa ikka , :D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeReede Sept 10, 2010 3:00 pm

Vb on ja.... aga mul pole seoses sellega ideid... seega uut osa enam ei tule.

Vb kirjutan veel uue järjeka aga ma pole selles veel 100 % kindel. :D
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Sponsored content




Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!   Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Life Can Be Hard 19. osa (Lisatud: 9. September) VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Mine lehele : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -