Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
FF: My Dream Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
FF: My Dream Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
FF: My Dream Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
FF: My Dream Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
FF: My Dream Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
FF: My Dream Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
FF: My Dream Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
FF: My Dream Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
FF: My Dream Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
FF: My Dream Vote_lcapFF: My Dream Voting_barFF: My Dream Vote_rcap 
Kissu
FF: My Dream Vote_lcapFF: My Dream Voting_barFF: My Dream Vote_rcap 
Ashley
FF: My Dream Vote_lcapFF: My Dream Voting_barFF: My Dream Vote_rcap 
Alice-
FF: My Dream Vote_lcapFF: My Dream Voting_barFF: My Dream Vote_rcap 
KriSsu-
FF: My Dream Vote_lcapFF: My Dream Voting_barFF: My Dream Vote_rcap 
Vicky
FF: My Dream Vote_lcapFF: My Dream Voting_barFF: My Dream Vote_rcap 
sandra--
FF: My Dream Vote_lcapFF: My Dream Voting_barFF: My Dream Vote_rcap 
Kels
FF: My Dream Vote_lcapFF: My Dream Voting_barFF: My Dream Vote_rcap 
Pirks(#)
FF: My Dream Vote_lcapFF: My Dream Voting_barFF: My Dream Vote_rcap 
--kiisu-
FF: My Dream Vote_lcapFF: My Dream Voting_barFF: My Dream Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 FF: My Dream

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Autor Teade
Külaline
Külaline



FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeNelj Dets 24, 2009 11:38 pm

Jou, ma hakkan tegema mingit fikki nüd :D, et panen siia ka üles, kui teile meeldib, siis teen veel edasi .

''Jeeee, lõpuks suvevaheaeg !'' Hüüdsin rõõmsalt koolist väljudes. ''Minuarust oleks võinud see suvevaheaeg ära jääda üldse.''Ütles Liisu kurvalt.( Tüdruku nimi on Liis, aga hüütakse liisu-ks. )''Miks ? Suvi on parim ! '' Ütlesin talle suure ähmiga. ''Aga mul ei ole, kuna pean vist mingi terveks suveks rootsi minema, koos emaga''Ütles liisu muru silmitsedes. ''Aga kas sa üksi siia ei saaks jääda?''Küsisin Liisult. ''Ma ei usu, ning ma ei julgeks ka üksi suures majas mingi kolm kuud elada.'' Ütles liisu, kodupoole lonkides. ''Oota Liisu, aga äkki sa saad niikauaks meile kolida ?''Küsisin röömsalt. ''Ma pean küsima .'' ütles Liisu juba natukene röömsamalt. ''Aga lähme käime sinupoolt läbi siis.''Ütlesin liisule, ning me lausa jooksime koju, et saaks teada, kas Liisu võib minupoole jääda, kuid mul tuli pooletee peal äkki meelde, et ma pean ka küsima emalt ju kas Liisu võib meile tulla. Jäin keset teed seisma, ning vajusin mõttesse korraks. '' Kuule, aga ma pean oma emalt ka ju küsima.'' Ütlesin liisule. '' Aga teeme nii, et mõlemad küsime eks. Ja siis saame tunniaja pärast pargis kokku ?'' Hüüdis Liisu kodupoole rutates. ''Okei.'' Jõudsin talle õelda, kui ta juba tänavanuka taha kadus. Läksin koju kiirsammul, kuna kartsin, et üks suur koer jälle tuleb. Seal tänavas on suur hundikoer, ning talle meeldivad küll lapsed, kuid ta tahab mängida, aga ta hüppab peale, ning tavaliselt olen ma siis selili maas, kuna ta on nii raske, ning hakkab nägu lakkuma. See on jäle. Ma nägin seda koera. Ta tuli aina lähemale, eks mul muud ei olnudki teha, kui oodata millal ta mind jälle pikali hüppab. Selleks ei läinudki kaua aega, milllal ma juba kõnniteel selili olin. Ning nägu niretas tatist. Ma püüdsin püsti saada, kuid jäin aianajale toetuma. Mul pea valutas. Lõin selle vist kivi nuka vastu ära, ning jalg oli samuti verine. ''Kurat küll, miks peab see alati minuga juhtuma. '' Endalt küsides. Järsku tuli tänavanurga tagant auto, ning just siis kukkusin ma jälle, nagu post pikali. Ma kaotasin teadvuse, ning ma kuulsin, et keegi liikub mulle lähemale. Mul ei olnud jõudu, et ennast liigutada, või midagi õelda. Tundsin lihtsalt, et minu poole tulevad 2-3 inimest, ning räägivad inglise keeles. Üks ütles teisele, et mine too autost esmaabi karp. Mulle topiti mingi rõveda haisuga vatt ninaalla, ning mul olid paari sekundiga silmad lahti, ning keegi küsis inglise keeles, et :'' Kas kõik on korras?'' Vastasin neile, et kõik on korras, kuid ma ei olnud korras. Püüdsin tõusta püsti, kuid mu silme ees oli udune, ma isegi ei näinud, kes on need kes minu juures praegu on, aga igatahes on nagu välismaalased, kuna rääkisid omavahel inglise keeles, ning samuti ka minuga. Üks neist küsis. :''Kas viime sind koju?'' ''Ei pole vaja, elan siin ümber nurga kohe! '' Ütlesin, ning püüdsin kuidagi liikuma hakata. ''Me elame ka siit ümber nurga ning siis tänava lõpus. '' Ütles üks poistest mulle. See oli nii tuttav hääl, kuid ma ikka ei mõistnud. Vaatasin kella. ''OMG'' Ütlesin sosistades endale. Pooletunnipärast pean juba Liisuga pargis kokku saama ju. ''On midagi pahasti ?'' Küsis tundmatu. ''Ei ole, ma hakkan minema. '' Ütlesin neile, ning püüdsin kodupoole liikuma hakata, kuid mulle lõi pea sisse selline valu, ning kukkusin jälle istuli, ning hoidsin kätega kõvasti peast kinni. ''Kus sa elad, me viime su ära. '' Ütles poiss, ning ulatas mulle käe, et mind püsti aidata. ''Siit tuleb Nimmuse tänavale pöörata, ning maja number 28 .'' Seletasin poistele. ''Päris tore siis, kuna me elame praegu ajas number 30.'' Ütlesid poisid peaaegu ühestsuust. ''Mis te olete mingid uued elanikud vä ?'' Küsisin uudishimulikulikust, ning siis hakkas mulle kohale jõudma kes nad on.Ma suutsin oma kiljumist hoida enda sees.Need olid Jonas Brothersid.Nad lasid mind auto uksest välja täpselt värava ees, ning ütlesin neile .:''Tänan'' ''Pole tänuväärt'' Ütles üks nendest, ning lehvitas mulle.
Läksin väravast sisse, ning ema tuli juba uksepeal vastu, ning küsis. :''Mis juhtus?'' Muretsedes. ''See nõme krants jälle hüppas mulle peale, ning lõin pea vastu kõnniteeäärt ära, kuid õnneks tulid mingid uued naabrid vms, '' Jõudsin õelda, kui ema juba sammus köögi poole, et tuua jääkott. ''Näe pane see peale, ja hoia natuke aega, kui mööda ei lähe peame arstijuurde minema.'' Ültes ema. ''Ema ma tahtsin küsida seda, et kas Liisu võib meile tulla suveks elama, tal ema läheb saksamaale, ning ta ei tahaks üldse sinna minna. ''( Liisul pole isa. Ta suri 2 aasta eest lennuõnnetuses . ) Küsisin emalt nunnu näoga, kuna ma arvansin, et ta pole nõus. ''Võib ikka, aga ma ju pean ka minema umbes nädalapärast Berliini, ning kuidas te hakkama saate? '' Küsis ema mures näoga. '' Aga meil on uued ja toredad naabrid.'' Ütlesin emale naerdes. '' Jah. ''''Liisu võib tulla, siis kui tema ema lubab, minupoolest võib ta siin olla. '' Ültes ema''Mul on pea parem, ma lähen nüüd korra välja, pean Liisuga pargis kokku saama.'' Ütlesin emale uksest välja tormates. Aega oli ainult 5 minutit, ning mõtlesin, et ma ei jõua kunagi selle ajaga parki, kuid jõudsin. Liisu istus juba pingil ning, hakkas mulle vastu tulema.''Mis su ema rääkis ?'' Küsisin uudishimulikult. '' Ta ütles, et võin küll, kuna tal ei oleks minujaoks aega ikka. '' Ültes Liisu. ''Minu ema lubas ka sul tulla, kuna ta läheb nädalapärast Berliini, mingi sõbranna juurde, ning ta on seal päris kaua. '' Ültesin Liisule röömsalt. '' Aga millal ma tulen?, mul ema sõidab juba homme hommikul ära. '' Ültes liisu kurvalt .''Liisu kuule, kas ma võin su teksasid laenata?'' Küsisin talt neid pükse uurides. ''Missuguseid ?'' Hüüdis Liisu vannitoast. ''No neid tumepunaseid. '' Küsisin Liisult .'' Võta, ma pole nendega ise ka ammu käinud .'' Ültes liisu hüüdes. ''Tore, et meil sama suurus on, siis ma saan sinu riietega käia, ja sa minu .'' Hüüdsin talle naerdes.''haha, seda küll jap. '' Ültes liisu, vannitoast väljudes.''Okei , nüüd said vist kõik asjad kokku ?'' , ütles liisu naerdes. Tal oli 2 kohvritäit riideid, ning + jalatsid. Olime minu maja ees, ning kuulsime, et JB poisid tulevad samat tänavatpidi. Jooksime Liisuga ruttu tuppa, ning jälgisime neid aknast.''OMG, on see unenägu ?'' Küsis Liisu jälgides neid .''Ei ole , nad elavad majas nr 30, '' Ültesin Liisule kavalalt''Aint paar maja edasi. '' Ütles Liisu vaimustuses näoga.''Sellest tuleb maailma parim suvi. '' Ütlesin Liisule üles rutates. ''JAAAAAAAAA . '' Ütles Liisu, ning jooksis mulle järgi.Olime üleval minu toas, ning pakkisime Liisu asju lahti, ning tõime sinna lisavoodi. Äkki kuulsime, et keegi on uksetaga. Hüüdsin . : ''EMAA ! , mine tee uks lahti . '' Kuid, ta oli juba läinud.''Ema läks vist juba ära, ma lähen vaatan kes uksetaga on. '' Hüütsin Liisule, ning sammusin ukse poole.
Ja ukse taga olid meie uued naabrid. Ma pidin peaaegu shoki saama. ''Tsauks . '' Ültes Joe, ning astus sisse. Kevin ja Nick tema järel. ''Tsau. '' Ütlesin natukene kohkunud häälega. '' Võime me siia jääda telekat vaatama vä ?, meil on nii igav, ja meil alles paigaldatakse seda. '' Küsis Kevin. ''Okeii '' Ütlesin, ning jooksin ülesse. ''Liisu tead mis väää , Kevin, Nick ja Joe on all, ning vaatavad telekat. '' Ütlesin ärevusest, ning jooksin vannituppa, et ennast natukene korrastada veel. '' Issssand, see pole võimalik. '' Ütles Liisu, ning jooksis mulle järgi. ''Kas lähme ka alla ?'' Küsisin Liisult rutakalt. '' Loomulikult. '' Ültes Liisu sellepeale.''Kindel? . '' Küsisin ikka üle. ''Loogs. '' Olime juba ukse juures, ning hakkasin ust lahti tegema, kuid sain uksega vastu nägu, kuna Nick tuli just sellel ajal uksest sisse. ''Ups, sorri. '' Vabandas ta otsekoheselt. ''A , muidu ma olen Liina, ning see on mu sõbranna Liisu , ehk Liis. '' Ültesin Nickile, ning hakkasime Liisuga köögi poole liikuma. ''Tsau Liisu. '' Ütlesid nad ühelajal. ''Tsau jap. '' Ütles Liisu, ning tuli mulle kööki järgi. ''Omg nagu. On se unenägu? ''Küsis liisu vaimustuses. ''Kahjuks ei ole. ''Ütlesin talle. ''Mis mõttes kahjuks ? ''Küsis Liisu uudishimulikult. ''Lihtsalt. Pikk jutt .. '' Ültesin, ning läksin samuti telekat vaatama. Kogematta juhtus ette MTV, ning sealt tuli Jonas Brothers- Fly With Me. Joe koheselt vajutas teise kanali peale. Ma ei mõista, miks ta seda tegi. Ma läksin oma tuppa ja istusin voodiäärele, ning mõtlesin minna skeiti. Haarasin jooksupealt nurgast rula, ning jooksin alla, ning toppsin papud jalga. Nick jõudis veel küsida. :''Kus lähed?'' '' Skeiti. '' Ültesin, ja sammusin uksepoole. Nick jooksis mulle järgi ning küsis . :''Kas võin ka tulla ?'' Nunnude silmadega. ''Tee kiiresti siis . '' Ültesin talle, ning läksin uksest välja ning istusin trepile. Nick tuli ning läksimegi ...Me kõndisime, kõndisime, kõndisime. See tundus nagu igavik, enne kui skeiti jõudsime. Nick istus pingile, ning ma hüppasin rulale ja läksin sõitma. Nick ootas mind tervelt tundaega, ning lõpuks hakkasin ise ka väsima, ning hakkasime kodupoole sammuma ja ta küsis . :''Liina ? '' Küsis ta.'' Ja ?'' Ütlesin .''Ma ei viitsiks veel koju minna. '' Ültes ta, ning püüdis mulle lähemale tulla.Ma tõmbusin eemale. ''Mis viga ?'' Küsis ta muretsevalt.''Ei midagi, me peaks ikka vist koju minema . ''Ütlesin talle, ning hakkasin sammu kiirendama. Nick jäi minust natuke maha, ning hüüdis. :''Kuule , oota mind ka !'', ''No tule siis kiiremini ! '' Ütlesin, ning marssisin edasi. Jõudsime koju, ning Joe juba küsis . : '' Kus käisite ?'' '' Nsm, käisin korra sõitmas ja Nick pressis ennast kaasa. '' Ütlesin, ning läksin kiirsammul oma tuppa. Nick tuli samuti minu tuppa, ning ma ütlesin talle kurjalt. : ''Kas sa koputada ei oska ? '' '' Sorri, '' Ütles ta, ning istus voodiäärele. ''Mis sul viga on ?'' Küsis ta, ning pöördus pilgu maha. '' Midagi pole .'' Kuigi ma ise ju teadsin, et on. Ja see kõik tema pärast. '' On küll midagi, räägi. '' Ütles ta, ning tuli mulle lähemale. ''Sa ei mõistaks ikka. '' Ütlesin , ning pöörasin pea aknapoole. '' No, ma ei saagi mõista, kui sa ei räägi. ''Ütles ta. ''Palun jäta mind rahule. '' Ütlesin talle. '' Okei, aga räägi, miks sa tujutsed ?'' Ütles ta, ning võttis mu käest kinni. APPI, mul on nüüd vist sadatuhat liblikat kõhus. ''Ma ei saa rääkida. '' Ütlesin, ning vötsin oma käe, ning panin kaks kätt rinnale. ''Miks ?'' Jõudis ta küsida, enne kui Joe ja Kevin uksest sisse tormasid .'' Kas te ei oska ka koputada ?'' Küsisin kurjalt, ning läksin vannituppa. '' Mis tal viga on ?'' Küsis Kevin Nickilt. ''Ma ei tea, ma küsisin talt, aga ta ütles, et ta ei saa rääkida. '' Ütles Nick Kevinile. Ma astusin vannitoast välja, ning Kevin, Joe ja Nick jooksid, ning võtsid mind kinni ja Joe ütles . : ''Me ei lase ennem sind lahti, kui sa ütled, miks sul selline tuju on. '' Ma rabelesin ennast lahti, ning ütlesin neile maruvihaselt. : ''See pole teieasi. Palun minge ära, ma tahan üksi olla .'' '' Okei, okei. Ära mine närvi kohe. ''Ütles Nick, ning tiris Joe ja Kevini endaga teise tuppa. Liisu oli jäänud juba enneseda diivanipeale magama, kui me Nickiga skeiti läksime. Ma ajasin ta üles, ning ajasin ta meie tuppa magama. Ta jäi jällegi sügavasse unne, kui Joe tuli meie tuppa, ning küsis . : '' Kuule, mis toimub sinuga ? '' '' Mittemidagi ! '' vastasin ma, ning pöörasin pilgu maha. '' No, ma saan ju aru, et midagi on. '' Ütles ta, ning vöttis mind enda embusesse. Mul hakkasid pisarad iseenesest voolama. Ma püüdsin neid tagasi hoida, kuid see ei õnnestunud.''Nii, nüüd sa räägid kõik mulle ära, ma ei räägi ju teistele, ära karda. '' Ütles Joe. Issver, ma ei saa ju talle seda rääkida, et ma armastan Nicki. Ma pean midagi välja mõtlema.'' ee, ee. Ma ei usu, et see oleks nii oluline. '' Proovisin ennast välja vingerdada. '' Okei, sa ei pea rääkima, aga ma vähemalt proovisin. '' Ütles Joe. ''Kas sa saaksid nüüd ära minna, ma tahaks magama minna. '' Ütlesin, ning pugesin juba tekialla. Ma ei jõudnud tuld kustu panna. Kuulsin, et keegi sammub minu toa poole.
Ja see oli ema. ''Kuule, ma tahaks rääkida. '' Ütles ta kurva häälega. '' Tule sisse siis. '' Ütlesin, ning ronisin teki peale. ''Ma pean paariks nädalaks Norra minema. Kas sa tuled kaasa, või jääd siia? ''Küsis ema. ''Jään siia, mul on siin ju isegi sõbrad. '' Ütlesin pooleldi naerdes. ''Okei, aga ma lähen juba homme hommikul. '' Ütles ta ukse poole sammudes. ''JUBA ?'' Ütlesin valjema häälega. ''Jah kallike. '' Ütles ta, ning läks uksest välja. Ma kustutasin tule. Uni kippus kohe peale, ning jäin põhimõtteliselt kohe magama. Hommikul tulid poisid joostes minu tuppa, ning hüppasin mu voodis, niikaua kuni ma üles ärkasin. ''Aiaaaa. '' Karjusin valju häälega. Nick hüppas mu jalapeale kogematta. '' Vabandust, ma ei näinud. '' Ütles ta kurvalt. '' Osta silmad siis. '' Ütlesin vihaselt, ning lonkasin vannituppa. Vaatasin peeglisse. Silmitsedes ise ennast, ning mõtlesin. Miks ma nii teen ?, miks ma selline olen. Ma tegin ennast korda, ning läksin kööki ja vötsin sealt jääkoti, ning mähkisin selle rätikusisse ja istusin diivanile, ning asetasin selle oma jalale. See valutas väga. Käivitasin teleka, ning kanal oli automaatselt MTV eesti.Sealt tuli Jonas Brothers- Fly With Me .Mul hakkasid pisarad jooksma, mõeldes Nick-ile.Ma kuulsin, et keegi sammub minu poole. Kuivatasin kähku pisarad ja panin teleka kinni, ning püüdsin minna nii kiiresti enda tuppa, kui saan, kuid ma ei saanud püstigi. Jalg valutas nii kõvasti. ''Kuule, lähme käime traumapunktis ära. '' Ütles hääl minu seljataga. Sain aru, et see on Joe. ''Aga mis ma siis teen, ku jalg kipsi pannakse ? , masetsen terve 2 nädalat. '' Ütlesin talle, ning pöörasin pilgu jalale. See oli tõesti päris paistes. ''Tule ma aitan su autosse. '' Ütles ta, ning aitas mind autosse. Mul ei läinud isegi jalats jalga. Haiglas ei pandud õnneks kipsi, pandi side, ning õeldi, et ma lamaks vähemalt 1 päev voodis, ja liigutaks jalga vähe, kuna muidu peab jala kipsi panema, ning seda ma ei oleks tahtnud. Joe aitas mind jällegi autosse, ning läksime koju. Jõudsin uksest sisse, kui Nick juba küsis. :'' Kus käisite? '' Uudishimulikult. '' Haiglas . '' Ütlesin talle mornilt. ''Vedas sul, õnneks pandi sidemed. Peaaegu oleks kips pandud, kuid ma ei lasknud. '' Ütlesin talle. '' Kuule, aitaksid mind oma tuppa nüüd ?'' Ütlesin Joe-le. ''Jah, ikka. '' Ütles ta, ning sammusime minu toa poole. Minu toas ütles Joe. : '' Kuule, ära ole Nick-i peale nii vihane, ta väga ju kahetseb. '' Püüdis Joe mulle selgeks teha. ''Ma tean. '' Ütlesin patja silmitsedes. ''Kas ma saaksin nüüd üksi olla palun ?'' Küsisin Joe-lt. ''Muidugi. '' Ütles ta, ning hakkas sammuma ukse poole, enne kui ma küsisin . : '' Kuule, kus Liisu on ? '' '' Ta on vist köögis või kuskil. '' Ütles ta. '' Kas sa saaksid ta palun kutsuda ? '' Küsisin nii nunnu näoga, kui vähegi sain. ''Ikka. '' Ütles ta, ning kiirustas kööki. '' Kuule, Liisu. Liina tahtis rääkida. ''Ütles Joe Liisule. ''Millest siiis ?'' Küsis Liisu Liina toa, ehk siis praegu enda toa poole liikudes. '' Ma ei tea, mine vaata. '' Ütles Joe, ning liitus vendadega, kes istusid telekaees.
''Mis juhtus Liina ?'' Küsis Liisu murelikult, vaadates mu jalga. ''Poisid kargasid hommikul mu voodis, ning kogematta Nick maandus mu jala peal. '' Ütlesin aknast välja vaadates. ''Kas on väga valus?'' Küsis Liisu küüninärides. ''Ei ole. Liisu, miks sa küüni jälle närid?'' Küsisin Liisult.''Lihtsalt. '' Ütles ta, ning ta pilk pöördus maha. ''Tule siia, räägime.'' Ütlesin Liisule. ''Millest?'' Küsis ta, ning istus minu voodiäärele, silmitsedes oma sokke. ''Kuule räägi, ma saan ju aru, et midagi on valesti. '' Ütlesin talle, ning püüdsin talle lähemale istuda. ''Ah, ei ole ... Vahetpole ... Sa ei mõistaks ikka ... '' Ütles ta, ning hakkas püsti tõusma.''Ei lähe sa kuskile, tule siia. '' Ütlesin talle, ning jõudsin ta pusa varukast kinni haarata ja tõmbasin ta istukile tagasi. ''Nii räägi nüüd. '' Ütlesin talle tõsise häälega. ''No, no, ma ei saa ...'' Jõudis ta ennem õelda, kui Joe sisse jooksis.''Ma lähen joon midagi. '' Ütles ta, ning sammus köögi poole. Liisu oli juba uksest väljas, ning küsisin Joe käest. : '' Kuule, sa tead mis tal viga on vä ?'' '' Ei tea, ta täna üldse selline kahtlane olnud . '' Ütles Joe. '' Mmm ... '' Ütlesin, ning püüdsin püsti saada. Ma minestasin, kuna valu oli nii suur, ning mu keha ei pidanud enam vastu. Kuulsin, et keegi hüüab mind. : ''Liina, Liiiinaaaa, Liina ärka üles. '' Ütles Joe.Ma tegin silmad õrnalt lahti, ning ütlesin. : ''Aita mind püsti palun. '' ''Okei. '' Ütles ta, ning aitas mind voodile. Paar tundi möödus, ning ma lugesin mingit raamatut, mis läks lõpus jube igavaks, ning lõpetasin selle lugemise. Mõtlesin alla minna, ning vaadata, mida teised teevad.Allajõudes läksin poiste juurde, ning küsisin. : ''Kus Liisu on ?'' ''Ma ei tea, ta on seal köögis juba mitu tundi passind. '' Ütles Kevin. ''Ma lähen vaatan. ''Ütlesin, ning läksin kööki.''Kuule, mis sa siin teed ?'' Küsisin ma Liisult. ''Mõtlen. '' Ütles ta, ning jõi midagi. ''Ou, mida sa jood ?'' Küsisin, ning krabasin klaasi enda kätte. Seal oli rumm, kokaga. ''Kust sa said selle ?'' Küsisin, ning kallasin selle otsekoheselt kraanikausist alla. ''Ma ei tea ... Mingi poiss andis hommikul, kui väljas käisin. Sa ei pannudki seda tähele. '' Ütles ta, ning püüdis astuda, ning kukkus maha, kuna ta oli nii palju seda rummi joonud. Õnneks ei kukkunud ta kuskile vastu, ning ma aitasin ta püsti. Viisin ta oma tuppa, ning läksin poiste juurde, ning ütlesin. : ''Kas te panite tähele, millal Liisu hommikul väljas käis ?'' ''Ja, ma nägin. Pärast istus ta trepil, ning jõi kokat. '' Ütles Kevin. ''See polnud ainult koka, seal oli rumm, ning ta on täiesti täis. '' Ütlesin neile. ''Misassja, '' Ütlesid poisid ühestsuust. ''Jah, ta oli selle mingi kellegilt saanud. '' Ütlesin, ning läksin üles. Nick jooksis mulle järgi, ning küsis. : ''On väga hullusti ? '' ''Ei ole, ta lihtsalt natuke täis. Niiet, ära pane tähele, kui ta tüli norima hakkab. '' Ütlesin, ning lonkasin edasi oma tuppa. Liisu istus voodis, ning laulis midagi, ning hakkas äkki röökima. : ''Kas keegi tuleks mooga poodi, kokat on juurde vajaaaa ! '' '' Ole kuss Liisu. Sa ei lähe kuskile poodi, sa lähed magama. '' Ning püüdsin teda voodisse lükata, kuid see ei õnnestunud. ''Tahad ka ?'', Pakkus ta oma viimast klaasitäit rummi. ''Anna siis lonks. '' Ütlesin, ning võtsin suure lonksu. ''HULL oled vä ?, sa kokat üldse ei pannud? '' Küsisin, ning jooksin kööki, et midagi peale juua. Nick tuli, ning küsis. :''Mis juhtus? '' ''Kuule, mine võta see viimane tilk rummi talt veel ära, see on liiga kange. '' Ütlesin, ning jõin apelsiini mahla peale. ''Sa jõid seda vä ?'' Küsis ta hämmastunult. '' Ja ?'' küsisin imelikult. '' Sa oled alaealine, sa ei tohi juua ju ?'' Ütles ta. '' Mis siis on ? Nagu ma poleks ennem joonud noh. ''Ütlesin, ning läksin oma tuppa tagasi, et saaks selle rummi Liisult kätte. Ma sain selle kätte, ning jooksin ruttu kööki, et seda kraanikausist alla kallata. Mu kurk ikka kipitas, kuna see rumm oli tõesti kange, ma võtsin külmkapist apelsiini mahla, ning kallasin klaasi täis, ning läksin poiste juurde telekat vaatama. Istusin Nicki kõrvale, ning ta küsis .:'' On siin ka midagi sees ?'' Asetades näpu klaasile. ''Ei ole, mis siis on ? Tahad, et panen vä ?'' Küsisin ülbelt. ''Ei, lihtsalt mulle ei meeldi, kui sa jood. '' Ütles ta sosinal, ning pööras pilgu telekale. '' Mis ma ei või nüüd mahla ka enam juua vä?'' Ütlesin talle, ning panin klaasi valjult lauale, ning suundusin oma tuppa. Liisu oli magama jäänud, ning vaatasin kella. Kell oli juba palju. 23:30. ''Peaks magama minema'' Ütlesin endale sosinal, enne kui uksest sisse astus Nick. '' Issver, mis sinuga juhtus ?'' Ütlesin, ning sammusin tema poole.Ta oli ema kapist viina leidnud, ning seda mahlaga seganud.''Ise sa räägid, et sulle ei meeldi, et ma joon. Ja siis oled ise täiesti täis ?'' Karjusin ta peale, ning istusin voodiäärele. Liisu ei liigutanudki, tundus, et ta oli väga sügavas unes.Nick püüdis ennast välja vabandada, ning ütles. : ''Sorri no. Polegi nii hull, kui mõtlesin ''''Ah tee mis tahad, mul savi. '' Ütlesin, ning suundusin ukse poole. Läksin Kevin-it ja Joe-d kutsuma, nad olid diivanile magama jäänud, ning karjusin nende ees. : ''OLETE TE KA ALKOT TARBIND?'' Joe ja Kevin olid plaksti püsti, ning vaatasid selliste nägudega, et millest sa räägid ?''Tulge vaadake, millega teie tore vennakene hakkama sai . '' Ütlesin, ning juhatasin nad minu tuppa. Kevin ja Joe tormasid Nick-i poole, ningKevin küsis. : ''Hull oled vä ?'' , Nick vastas. : ''Ei ole. Miks peaks ?'' Nick jõudis sõna lõpetada, ning juba ta kukkus, ning jäi minu voodi magama. ''Võib ta täna siia jääda?'' Küsis Joe''Kuule, ju vist. '' Ütlesin, ning läksin toast välja, ning istusin diivanile. Kuulsin et, keegi tuleb istub minu kõrvale. See oli Joe. Ta küsis. : ''Mis üldse juhtus? Ta ei oleks lambist ennast nii täis tõmband. '' ''Lihtsalt, vaata Liisu oli jumala täis eks, siis ma nagu proovisin seda eks, ja jooksin kööki, et vötta mahla peale, kuna see oli liiga kange, ning Nick ütles, et talle ei meeldi kuidas MINA joon. ''Ütlesin, ning vaatasin talle otse silmadesse. ''Niisis, oli mingi tüli ?'' Ütles Joe.''Noo, kui seda selleks nimetada. '' Ütlesin ma.Ma liikusin vaikselt esikusse, ning panin slipid jalga ja läksin jalutama. Ma ei suutnud kohaneda selle mõttega, et Nick jõi ennast minu pärast täis. Miks ta võttis seda kõike nii südamesse ? Kas tal on tunded minu vastu ? Äkki tal on üldse mingi teine probleem?Nendele vastustele ma vastust endalt ei saanud. Ma läksin koju tagasi. Joe ja Kevin olid juba läinud.Käisin pesin hambad ära, ning käisin duši all. Peale seda kobisin diivanile magama. Ma ei saa ju minna Nickiga ühte voodi. Iuu, mida teised arvata siis võivad jälle. ----------------hommmmmmmik . ------------------------Käisin pesin hambad, ning igavlesin niisama telekaees. Mõtlesin, et lähen poodidesse. Otsisin Liisule ja Nickile pohmelli rohud, kuna tean mis tunne see on, kui hommikul peavaluga ärgata. Jätsin nendele ka kirjakese, ning 2 veetassi, nende kõrvale rohud. Püüdsin minna nii vaikselt kui võimalik kapi juurde, ning võtta sealt teksad, ning pusa. Olin peaaegu kapi juures, kui parkett raksus. Keegi ei liigutanud. Tähendab siis, et nad on sügavas unes. Sain oma teksad, ning pusa kätte. Läksin alla, ning panin kiiresti riided selga. Läksin esikusse, ning panin papud jalga. Uksest väljudes tuli Joe juba vastu ja küsis. :''Kuidas Nick-il ja Liisul on ?'' ''Minu õnneks pole nad veel tõusnud. '' Ütlesin natuke ülbemalt, ning kõndisin tast mööda. ''Ou, kus lähed üldse ?'' Küsis Joe, ning jooksis mu juurde. ''Ee, kaubanduskeskusesse. Kodus on I.G.A.V. '' Ütlesin, ning sammusin edasi. ''Oh, vägev ju. Ma tulen ka. '' Ütles ta, ning kõndis mu kõrval.''Mul savi. '' Ütlesin Joe-le.Kaubanduskeskuses, püüdsin tast lahti saada, kuid see ei õnnestunud. Alati ta oli mul järgi. Pole riideid ostnud, kuid käisin söögipoest pärast läbi, ning siis hakkasime kodu poole liikuma. Kodus oli juba Nick ja Liisu tõusnud, kuid rohtu nad ei olnud veel võtnud. Võtsin jalatsid jalast ära, ning nägin, et Nick istub diivanil, ning oli näha, et tal on s*tt olla. Läksin ta juurde, ning küsisin. : ''Sa rohtu ei võtnud, mis ma jätsin ?'' Küsisin Nickilt, ning istusin teise diivani äärde. ''Ei ole. Pole näinudki kus need on. '' Ütles ta, ning pooleldi magas edasi. Läksin üles oma tuppa. Tõin klaasi, ning tabletti ja andsin need talle. ''Kas sa siis ei tea, mis pohmelli vastu aitab? ''''Kusjuures ei tea jah. '' Ütles ja kulistas juba vett kõrist alla. ''Mis sa oled siis tavaliselt peale pidu peavaluga tšillinud vä ?'' Küsisin, ning panin asjad külmkappi. '' Ei ole, kuna mul ei ole peavalu olnud. '' Ütles ta, ning ulatas tühja klaasi mulle. ''Ahsoo. Et nagu sa pole ennem joonudki midagi ?'' Küsisin, ning panin klaasi nõudepesumasinasse. ''Ee, alkoholi mitte. '' Ütles ta, ning istus kapiäärele. ''Issver. Kui ma peaksin loendama hakkama oma pidusid, siis ma vist loeks neid hommikuni. '' Ütlesin, ning kallasin endale mahla. ''Mul aega on. '' Ütles ta siis, ülikavala muigega. ''Parem mitte. Muudki teha. ''Ütlesin ja läksin vaatama kuidas Liisuga lood on.Ma astusin toa uksest sisse, ja sellel ajal ta ringutas ja ajas ennast püsti. Hoides kahe käega peast kinni. ''Sa ka lõpuks tõusid. '' Ütlesin ja istusin voodi servale. Mu pilk käis Liisu igal sammul järgi, mis ta tegi. Ta sai sellest lõpuks ise ka aru ja küsis. : ''Mida sa vahid ?, probleem vä ?'' ''Sorri siis, näe võta seda. Siis peaks su kallis peavaluke kohe kaduma. '' ütlesin, ja ulatasin talle tableti ja veeklaasi.''Sa oled mu ingel Liina. '' ütles ta mulle. ''Ma tean, ma tean ... '' Ütlesin ja patsutasin talle õlale. ''Mis toimub üldse ? Kus teised on ?'' küsis ta siis. ''Elutoas. Nickiga ühtekad olete japp. '' Ütlesin Liisule''Mismõttes nagu ?'' küsis ta siis''Tal on ka mingi hullem pohmell . '' Ütlesin ja hakkasin laginal naerma.''Millest ? '' Küsis Liisu''Ta leidis mu emme viina. '' Ütlesin''Mm.. Okei. '' ütles ta siis ja hakkas hambaid pesema.Ma tundsin, et mu jalg ei teinudki enam nii suurt valu, ja võtsin sideme ümbert ära. Läksin elutoast läbi koridori, võtsin rula ja panin papud jalga, ning läksin välja. Tahtsin skeiti minna. Jõudsin umbes värava äärde, kui Kevin mind nägi ja jooksis mulle sokipõisel järgi.''Ega sa sõitma ei lähe ?'' küsis ta''Loomulikult lähen. '' ütlesin''Sul oleks peaaegu jalg kipsi pandud, ja nüüd juba lähed sõitma?, jääb ära. '' Püüdis Kevin mind veenda.
''Nagu who cares ? tõesti . '' ütlesin ja sammusin edasi. '' Mind nagu ? '' ütles Kevin ja tömbas mind tagasi. Mis tal viga on ? Elagu oma elu, lamekas'' vähekotib ka ju ? '' ülbasin vastu ja l'äksin edasi. Seekord ta ei peatanud mind, kuna tal ei õnnestuks mind ikka veenda. Ta tuli mulle järgi. Mingi jälitab mind vä ? pf, haigevend ...Ma kiirendasin sammu, ma tundsin palavat pilku enda seljal, mis tundus et kohe läbib mu selja. Ma ei mõtlenudki taha vaadata. Ma juba pmst ( põhimõtteliselt ) käisin nii kiiresti, et Kevin pidi taga sörkima. Ta sörkis mu körvale ja aretas vestlust. '' Kuule, kuidas sa saad selle plaadiga sõita ?'' ütles Kevin ja vaatas mulle sellise haiglaselt naljaka näoga otsa. Ma hakkasin automaatselt laginal naerma.'' Plaadiga ? SEE ON RULA ! '' ütlesin ja turtsatasin ikka edasi naerda. Omg noh, kuidas saab üks inimene nii haiglast küsimust üldse esitada ? See on lubamatu. ''Aa, rula. Whateva .. Aga ikkagi kuidas sa saad selle asjandusega sõita ? Kui ma viimati proovisin, käisin ma kohe selili. ''''Pole võimalik lihtsalt ... '' ütlesin ikka edasi sammudes. Jõudsingi rulaparki, jess saan äkki ühest tüütusest lahti ? Ma lasin rula k'äevangust maha ja hüppasin peale ja s'õitsin v'äravatest sisse. Mõnuus, Kevin jäi värava taha pingile istuma. Uhh önneks ...Peatusin lõpuks ühe suurema rambi kõrval ja nägin oma klassivendi, woho, mida nad siin teevad ?Astusin lähemale ja küsisin otse : ''Mis tee siin teete ? Viimati te küll rulaga ei sõitnud ?''
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeNelj Dets 24, 2009 11:40 pm

Kusjuuures, ma olen seda lugenud .
Rates.
Minule meeldib , ülihea on , võiksid edasi teha . :)
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeNelj Dets 24, 2009 11:40 pm

Lõppu sa pole lugenud, sellle tegin alles mingi paarpäeva tagasi Wink
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeNelj Dets 24, 2009 11:41 pm

ähähh , ma mõtlesin jah , wtf , nii pikk.
Aga eks ma loen kohevarsti selle läbi , täispikalt :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeNelj Dets 24, 2009 11:45 pm

Okei :D , aga tore kui sulle meeldib, siis tean, et teen seda veel edasi .
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeNelj Dets 24, 2009 11:50 pm

ähäh , täiega meeldis see lõpp , tahaks veel lugeda juba :)
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeNelj Dets 24, 2009 11:53 pm

haha, nüüd on vaheaeg ja ma arvan, et uusi osi ikka tuleb.

Ma mingi unustasin selle fiki vahepeal täiesti ära XD, ( se on väga vana jutt ), ja siis alustasin uuega, aga nüüd keskendun uuesti sellele.
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeNelj Dets 24, 2009 11:57 pm

Haha , aga jah , millal umbes uus osa tuleb?
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeReede Dets 25, 2009 12:04 am

m, ma ei oska õelda hetkel ,
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeReede Dets 25, 2009 12:07 am

Okei .
Kes kannatab see kaua elab :D või kuidagi niioli .
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeReede Dets 25, 2009 12:11 am

haha :D, vist küll :D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeReede Dets 25, 2009 5:01 pm

hea, mullemeeldib . kiirsti uut!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeReede Dets 25, 2009 5:26 pm

ah miste meelitate :D , aga kunagi ikka saab , +.+
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeReede Dets 25, 2009 5:38 pm

no vabandust, aga mida ma teha saan et see meeldib mulle?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeReede Dets 25, 2009 9:15 pm

haha :D, aga sorrts ma tõesti ei tea millal ma uut saan teha vms ,
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeNelj Dets 31, 2009 12:05 am

Sorrrri topeltposti pärast, agaaa, te mu ühte teist juttu olete lugenud, et ma tahaks teie arvamusi, et kas teha seda edasi või mitte, sest seal on algus veits segane, aga pärast läheb kõik korda :D, et on soovijaid, et siis lugege siit http://kiizuv.blogspot.com/
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeNelj Dets 31, 2009 1:07 pm

see mis sul blogin on on niiheaa!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeNelj Dets 31, 2009 5:05 pm

''Minu õnneks pole nad veel tõusnud. '' Ütlesin natuke ülbemalt, ning kõndisin tast mööda.

Kriitika selle ^ lause peale :
Kui otsekõnele järgneb saatelause, siis saatelause ON väikese tähega. Kui otsekõne on jutustavas lauses, siis EI TULE punkt, vaid TULEB koma. See nii häirib. Ja lõppus ei ole enne jutumärke tühikut.

Aga muidu , soovitan edasi teha , sest Stella loeb. Aga, mina ei loe, sorry , :) Aga, arenemist on :)

Ps ! Ma tean, et ma mingi ütleja pole, aga see häirib !
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 3:31 pm

Aga see ongi nii pandud, sest mu kirjastiil näeb nii ette, kui sind segab, siis ära lihtsalt loe onju :D, ma ei saa sinna midagi teha, kui see mul nii käe sees on,
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeKolm Jan 06, 2010 11:40 am

hea

ja üpriski najakas ka
ja pikk
aga sul on rates ka see üleval ve
mis su rate on mudu
kuna uus tuleb
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitimeKolm Jan 13, 2010 4:43 pm

ee, see oli jah rates :D, ma ei tea veel. Koooool on ;( , ja ma eriti ei jõua arvutisse, sest ma ei ole üldse kodus hetkel. :D, enamasti oma tädi juures, ja siis ma ei ole seal arvutis :D, voh. :D, kunagi tuleb ikka Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content




FF: My Dream Vide
PostitaminePealkiri: Re: FF: My Dream   FF: My Dream Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

FF: My Dream

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: foorumi eks kasutajate poolt loodud teemad -