Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
    Logi sisse
    Kasutajanimi:
    Parool:
    Automaatne sisselogimine: 
    :: Unustasin parooli
    Latest topics
    » Foorumi promo
    There's only one thing ... ! Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

    » Ettepanekuid !
    There's only one thing ... ! Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

    » Ettepanekuid!
    There's only one thing ... ! Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

    » Tahaks teada ! (Probleem)
    There's only one thing ... ! Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

    » Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
    There's only one thing ... ! Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

    » Nick Jonas & The Administration
    There's only one thing ... ! Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

    » Jutuvõistluse võitja !!!
    There's only one thing ... ! Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

    » Jutuvõistlus
    There's only one thing ... ! Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

    » Jutuvõistluse hääletus.
    There's only one thing ... ! Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

    Top posters
    monsa
    There's only one thing ... ! Vote_lcapThere's only one thing ... ! Voting_barThere's only one thing ... ! Vote_rcap 
    Kissu
    There's only one thing ... ! Vote_lcapThere's only one thing ... ! Voting_barThere's only one thing ... ! Vote_rcap 
    Ashley
    There's only one thing ... ! Vote_lcapThere's only one thing ... ! Voting_barThere's only one thing ... ! Vote_rcap 
    Alice-
    There's only one thing ... ! Vote_lcapThere's only one thing ... ! Voting_barThere's only one thing ... ! Vote_rcap 
    KriSsu-
    There's only one thing ... ! Vote_lcapThere's only one thing ... ! Voting_barThere's only one thing ... ! Vote_rcap 
    Vicky
    There's only one thing ... ! Vote_lcapThere's only one thing ... ! Voting_barThere's only one thing ... ! Vote_rcap 
    sandra--
    There's only one thing ... ! Vote_lcapThere's only one thing ... ! Voting_barThere's only one thing ... ! Vote_rcap 
    Kels
    There's only one thing ... ! Vote_lcapThere's only one thing ... ! Voting_barThere's only one thing ... ! Vote_rcap 
    Pirks(#)
    There's only one thing ... ! Vote_lcapThere's only one thing ... ! Voting_barThere's only one thing ... ! Vote_rcap 
    --kiisu-
    There's only one thing ... ! Vote_lcapThere's only one thing ... ! Voting_barThere's only one thing ... ! Vote_rcap 
    Kuula raadiot
    free forum free forum free forum free forum free forum
    Reklaam
    free forum
    free forum

     

     There's only one thing ... !

    Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
    Autor Teade
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeLaup Dets 05, 2009 5:17 pm

    Mm, mõnele võib see tuttav olla, sest olen seda juttu ühes teises foorumis avaldanud . Aga stels tahtis, et siin ka . Et siis, iga kolmap. uus osa . Mul on 15. osa valmis + kirjavead pole kotrollitud , ei viitsi lihtsalt .

    1. osa siis :

    "Emme, loe mulle midagi," palus Annu kutsusilmi tehes minu käest. "Kullake, sul on vaja magama minna. Homme peab lasteaaeda minema!" tuletasin pisikesele meelde. Annul oli aga juba uus plaan: "Las issi loeb siis?!" Ma olin nii kindel, et ka Kevin palub pisikesel magama minna ja keeldub talle juttu lugemas ning sellepärast ütlesin Annule: "Mine küsi! Ta peaks emme-issi toas olema." Olles saanud selle ära õelda, jooksis pisike juba issit otsima. Läksin talle naerdes järgi. Kui ma kõrvaltuppa jõudsin, nägin seal asuva voodipeal Kevinit lamamas ja Annut tema kõrval hüppamas ja hõikamas: "Loe mulle juttu, loe mulle juttu!" Oli näha, et Kevinit ei heidutan see ja ta vaatas rahus telerit edasi. Mõni on liiga palju kondserdeid andnud, et ei kuule oma last ka enam. Nähes, et Annu oli juba lootus kaotamas, läksin Kevini juurde ja karjusin talle kõrva: "Annu tahab sinuga rääkida!" Hahah, Kevin kukkus sellepeale voodist alla. Kohe oli ta ka püsti ja küsis: "Kes, kus, mis? Mis põleb?" Me saime jälle Annuga naerda. Kevin toibus natuke ja siis pöördus minu poole: "Miks sa mind segasid?" Näitasin Annu poole, kes oli juba käed rinnale risti pannud ja valmis isale kohe karjuma, kui ta talle tähelepanu ei pööra. Kui Kevin seda nägu nägi, küsis ta ruttu: "Oh, sina. Mis sa soovid, pisike?" "Ma tahan, et sa mulle unejuttu loeks!" vastas pisike ruttu ja vaatas isale lootusrikkalt otsa. Kevin viskas korraks pilgu mulle. Andsin pearaputusega teada, et pisikesel on aeg magama minna, sest kell oli juba pool kümme õhtul. Kevin vaatas jälle Anabelli, naeratas talle kurblikult ja lausus: "Mõni teinekord, homme peab vara tõusma!" Annu tegi kohe mossis näo pähe, kuid ütles siis: "Siis saada mind vähemalt tuttu!" ja hakkas issit käest tirima. Ma vaatasin neile veel järgi ja läksin see järel pesema. Tean, et kui Kev Anabelli magama läheb panema, hakkab ta talle millekist rääkima ja nad räägivad vähemalt tund aega.
    Pesin end ruttu ära, panin pidzaama selga ja läksin Annu tuppa, et nende vestlust lõpetama. Kui ma Annu tuppa jõudsin, nägin,et Annu magab oma voodis ja Kevin sellekõrval pisikese padja peal. Issand, see oli armas vaatepilt. Tõin alt ruttu fotoka ja tegin pilti. Viisin fotaka tagasi ja läksin siis Kevinit äratama. Homme tulevad meile külalised. Kevini vennad koos oma naistega, kes on ühtlasi minu parimad sõbrannad. Joe ja Allo võtavad arvatavasti ka Marianni kaasa, siis ei hakka Anabellil igav. Sain Kevini üles, läksime meie tuppa, väike head-ööd musi ja magama.

    Head ööd !


    _________________________________________


    Jonastest siis, nagu aru saite. Ootan komme ja kriitikat, kannatan seda, muide !


    - Liisu :)


    Viimati muutis seda Liiisu (Teis Dets 15, 2009 6:49 pm). Kokku muudetud 1 kord
    Tagasi üles Go down
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeLaup Dets 05, 2009 5:21 pm

    Hah, tead mis mulle meelde tuli? see kui me Alloga rääkisime nagu päris alguses :D.
    Aga seee on niiiiiheaaaaaa (lll).
    Tagasi üles Go down
    Ashley
    Iidol
    Ashley

    Postituste arv : 2266
    Points : 2318
    Reputation : 0
    Join date : 26/10/2009
    Age : 30
    Asukoht : Atlanta

    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeLaup Dets 05, 2009 5:28 pm

    hea jutt!
    Tagasi üles Go down
    http://mileyest.forumn.org/forum.htm
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimePüh Dets 06, 2009 12:12 pm

    Mm, tänan vägavägaväga , :D Nii tore, et meeldib, ja allo omab, eksole ? :D
    Tagasi üles Go down
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimePüh Dets 06, 2009 12:13 pm

    sa oled temaga viimasel ajal rääkinud w?
    sul on niipalju valmiss, pliiis pane minu pärast uus osaaa .
    Tagasi üles Go down
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimePüh Dets 06, 2009 1:06 pm

    mkm, kolmapäeval panen, nii nagu lubasin :D
    Olen küll muidu, helistand ja msnis ikka saab :D
    Tagasi üles Go down
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeTeis Dets 08, 2009 10:21 pm

    homme saab uue siis !!!!!!!
    Tagasi üles Go down
    Vicky
    Admin
    Vicky

    Postituste arv : 1342
    Points : 1580
    Reputation : 0
    Join date : 04/12/2009
    Age : 28
    Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeKolm Dets 09, 2009 8:46 am

    Hea jutt...
    Tagasi üles Go down
    http://www.twitter.com
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeLaup Dets 12, 2009 12:59 pm

    Ma niiiniiiniiii vabandan, et ma ei saanud kolmap. uut osa panna (: Ma osalesin päkapikumaal ja siis juhtus kogemata nii . Et siis , edaspidi tuleb kolmap. :) Aga siis, uus osa . ja tänan kõikki , kellele meeldib . HUGE HUG FOR U (KK)


    Äratuskell heliseb. Tõusen kohe, äratan ka Kevini, kes kohe mitte kuidagi äratuskella peale ei tõuse. Olles kindel, et Kev on üleval, lähen Anabelli äratama. "Annu, ärka. Me peame lasteaeda minema!" ütlesin sosinal pisikesele kõrva. Annu oli kohe üleval. Imelik, tavaliselt läheb oma 10 minutit, et teda äratada. Ahjaa, täna on reede, saavad mänguasja kaasa võtta. "Kas sa tead juba, mis sa kaasa võtad?" küsisin uudishimulikult, ise Annule helesinist kleiti selga ajades. "Ma võtan selle suure kutsa, mis on Joe ja onu Nick mulle kinkisid!" lausus Annu ja näitas agaralt ühe pruuni karu poole toa nurgas. Noogutasin, lubades tal selle võtta. Läksime kahekesi pisike toast välja. Mina läksin alla kööki, Annu läks vist issit otsima. Hakkasin köögis mannaputru ja kohvi tegema. Järsku kuulsin ülevalt karjatust ja see järel naeru ja kilkeid. Selge, Annu oli jälle Kevvut ehmatanud, kui viimane vannitoast väljus. Muigasin omaette ja vaatasin, kas puder on valmis. Järsku kallistas keegi mind seljatagant ja lausus: "Tere hommikust!" Hakkasin naerma, pöörasin end ümber ja nägin Kevinit, pidzaamas, juuksed nagu nõial, igasse suunda laiali. See oli väärt vaatepilt.
    Umbes poole tunni pärast, kui kõigil kõhud täis, asusime esikuse. Panime üleriided selga ja jalutasime autoni. Aitasin Annu turvatooli, panin ta turvavööga kinni ja istusin siis ise esiismele. Kev käivitas auto ja hakkasime sõitma. Umbes 10 minuti pärast olime lasteaia juurde jõudnud. Tavaliselt jääb Kevin mind autosse ootama, aga täna otsustas kaasa tulla. Läksime garderoobi, Kev aitas Anabellil üleriided ära võtta ja siis läksime rühma. Kohe kui ukse lahti saime, hakkas Anabelli kasvataja kisama. Neil on seal mingi noor. Umbes 20 võimidagi. Anabell ehmatas täiesti ära, mina vaatasin kah päris ehmunult ja Kev vaatas oma suurte silmadega väga kahtlaselt seda kasvatajat. Siis kadus see kasvataja kuskile ära. Siis tuli jälle tagasi, mingi sõbrants kaasas ja karjus: "Vaata, see on...see...on...see on JB Kevin juu, ISSAND JUMAL!! Kas ma saaks su autogrammi?" Ja hüppas Kevinile kaela. Anabell vaatas neid eri kahtlaselt ja mina tõmbasin lihtsalt selle pliksi Kevvo küljest lahti. Lõpuks saime Annu ära saadetud ja saime LÕPUKS lahkuda. Kui me autosse jõudsime, nägin veel kuidas see sama kasvataja rühma aknast piilub. "Issand kui haige, ostku elu noh! Ma pean Allot hoiatama, et kui ta Marianni sinna lasteaeda paneb, siis Joe ei tohi mitte mingil juhul kaasa minna!" rääkisin Kevinile. Kevin muigas ja küsis siis: "Kuhu me nüüd lähme?" "Lähme sinna suurde kaupsi, meil on PALJU süüa vaja!" rõhutasin sõna PALJU. Kevin hakkas naerma ja noogutas: "Õgardid tulevad!"
    Jõudsime kaubamaja juurde, Kevin parkis auto ja me jalutasime käsikäes poodi. Kõigepealt shoppasime, mingi 3 tundi. Kevin vaeseke, pidi pooli mu kotte tassima. Ma nägin nagu igaspoes midagi noh. Ja siis me ostsime Mannule mingi nuku. Ja Kevin ostis Annule mingi ÜLISUURE kaelkirjaku. Peaaegu elusuuruses noh. Küsisn talt veel: "Kuhu sa selle kavatsed panna? Loomaaeda hakkad aretama?" Kevin vaid naeris ja ütles, et Annul pole üldse palju loomi. Või ei ole? Tal on terve loomaaed noh. Talle meeldivad need lihtsalt liiga palju. Mõne nuku asemel ta tahaks mingit suurt hüljest või koera hoopis. Aga okei, see ei loe hetkel.
    Viisime Keviga need kõik asjad autosse ja läksime rõõmsalt toidupoodi. Võtsime kohe 2 käru, sest üheks jääks puudu. Võtsime igasuguseid ettejuhtuvaid asju, mis vähegi kellegile oleks maitsenud. Lastele võtsime igast kummikomme ja krõpse ning Kevin võttis veel 3 suurt shokolaadi tahvlit ka. Ise sealjuures väitis, et: "Annu ja Mannu on liiga peenikesed, nad peavad sööma!" Naersin tema peale ja me suunusime jookide poole. Lastele mingi 5 pudelit 7up'i, meile plikadega roosat veini. Ma jätsin Kevini sinna mõtlema, mida ta juua tahaks võtta ja läksin ise jäätiste juurde. Nii, Allole valge shokolaadi tükidega, mulle mango ja Stellale ning Nickile kahepeale kummikommidega vanilje jäätis. Läksin Kevvi juurde tagasi, ta oli juba joogid välja valinud. Panin jäätised kärru ja läksime kassasse. Kui see kassapidaja vms. nägi, kui palju me ostame, muigas seal omaette. Aga kui ta nägi, KES ostab pillas ta esmalt Kevvu pangakaardi maha ja siis hakkas seal helistama kõigile, a'la : "Kevin Jonas on meie poes praegu!" Mingi 10 minuti pärast hakkas see juba närvidele ja ma ütlesin talle: "Meie taga on järjekord, kas me saaks oma asjade eest nüüd maksta? Meil on kiire." Ja tõsi, ma pidin juba 10 minutit tagasi Annul vastas olema. Õnneks ma ütlesin Annule, et mul läheb täna arvatavasti kauem, sest me lähme ikkagi Kevvuga POODI. Siis ta ei muretse, kui ma veidi hilinen.
    Lõpuks saime oma kauba eest makstud ja liikusime auto poole. Kev ei suutnud ikka uskuda, et inimesed neid mäletavad. Tuletasin talle meelde, et nad läksid alles kolm kuud tagasi lahku. Istusime autosse ja sõit lasteaed algas. Olles lasteaia juurde jõudnud, käskisin Keevol igaksjuhuks autosse jääda. Me peame õigeaegselt koju jõudma ikka.
    Kohe, kui ma ukse lahti tegin, oli see kasvataja mul vastas. Ta oli ikka VÄGA pettunud, et Kevinit ei olnud. Nägin kuidas Anabell minu juurde jookseb ja kallistasin teda. Ütlesime veel kasvatajatele head aega, ja läksime garderoobi. Aitasin Annu riide ja siis märkasin, et ta ei olnud oma mõmmit kaasa võtnud. Läksime veel rühmast läbi, saime mõmmi kätte ja läksime autoni. Autosse jõudes aitasin annu jälle kinni ja sõi võis alata. Terve tee rääkis Annu meile, kui äge päev tal oli.
    Kui me koju jõudsime ja Annu seda SUURT kaelkirjakut nägi, mida ta oma issi poooleks kallistama. Ta hüppas ja kargas, ning kiljus ümber Kevini. Lõpuks, kui tuppa saime, saatsin Kevini Annule teisi riideid selga aitama ja ise läksin kööki. Ma hakkasin kohe liha majoneesi ja juustuga tegema, sest kui ma seda ei teeks, oleks Nick väga pettunud. Ta ütleb, et see on ta lemmik. Haha, hea valevorst.
    Nii , kohe peaks teised kah jõudma. Uksekell. Jooksin esikusse, et näha kes tulid. Kevin ja Annu olid ukse juba lahti teinud. Ma hakkasin juba ütlema: "Lõpuks te jõudsite.." kuid katkestasin lause, sest seal ei olnud inimene, keda me näha oleks tahtnud.



    Veelkord, vägavägaväga vabandan . Hopu u forgive me ! (kk)
    Tagasi üles Go down
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeLaup Dets 12, 2009 1:25 pm

    hea osaa naq sa tead juba :d
    Tagasi üles Go down
    monsa
    Admin
    monsa

    Postituste arv : 4015
    Points : 5110
    Reputation : 1
    Join date : 09/09/2009
    Age : 28
    Asukoht : under my bed ,

    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeLaup Dets 12, 2009 1:37 pm

    heaaa :)
    Tagasi üles Go down
    https://jonasbrothers.forum.co.ee
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeLaup Dets 12, 2009 3:53 pm

    Jahjah , ma nii usun ka teid , :D

    Aga, thanks for that u didn't kill me . :)
    Tagasi üles Go down
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeTeis Dets 15, 2009 6:45 pm

    Uuteee !!!!
    kiiresti siis :D
    Tagasi üles Go down
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeTeis Dets 15, 2009 6:49 pm

    aww, thänkujuu alll :D btw, et siis, kuna ma homme ei saa uut lisada, saate täna .


    See oli poiste tuurimänedzer. Vähemalt siis oli, kui poisid veel tegutsesid. Igastahes, ta on juba terve see 3 kuud, mil poisid enam tegutsenud pole, meil uksetaga käinud. Moosib neid, et nad tagasi tuleks. Tüüp kaotas töö ju, masuaeg. Issand, ostku uus bänd noh. Võtsin Anabellilt näpust kinni ja läksime koos kööki. Kevin hakkas selle mehega seal rääkima.
    Umbes 10 minuti pärast kuulsin uksepauku. Järelikult läks ta siis ära. Õnneks. Kevin tuli kööki ja hakkas kohe vabandama: "Kallis, ma nii vabandad, et ta koguaeg meil uksetaga käib. Ma ütlesin, et kui ta veel tuleb, kutsun politsei." "Kevin, see ei ole sinu süü, et ta veidi peast soe on!" lohutasin teda ja kallistasin. Aga siis ajsin nad köögist minema: "Nüüd minge mängige kuskil midagi, mul on vaja söök valmis teha. Minge-minge!" laususin, ise neid köögiukse poole lükkates.Kui nad väljas olid, panin uks kinnni ja kuulsin Annut veel hüüdmas: "Iss, lähme mägime kalveit!" Kevin vist nõustus, sest umbes 3 minuti pärast hakkas suurest toast "koerapolka" kostma. Mjuigasin omaette ja tegin sööki edasi.
    Poole tunnni pärast oli söök valmis ja kohe jõudsid Nick, Stella, Allo, Joe ja Mariann meile. Kallistasime kõiki esikus, andsime värgid-särgid üle, mis vaja ja juba kadusid Annu ja Mannu üles. Mannu uue nukuga mängima, järelikult. Läksime kõik söögituppa. Kui kõik istunud olid, tõin söögi ja Nicki esimene küsimus oli: "Kas sa ikka liha majoneesi ja juustuga tegid?" Hakkasin naerma ja noogutasin. Kutsusime Alloga lapsed ka sööma.
    Umbes tunni aja pärast olid kõigil kõhud täis. Liikusime elutuppa ja igaüks leidis omale koha, kus toitu seedida. Kevin pani filmi "Dumb & Dumber" peale ja me hakkasime seda vaatama. Ma panin veel väiksetel Annu telekasse "Kung Fu Panda" ja viisin neile kummikomme ja muud jama. Enne kui filmi peale lasin panna, läksin veel kööki, kus ma jäätised tõin. Läksin elutuppa, andsin igale "perele" oma jäätise ja hakkasime filmi alles siis vattama, tegelikult. Kui film läbi sai, hakkas Stels räakima: "Meil on teile midagi öelda. Emn...ma ei tea kuidas seda öelda tegelt....Mm, ma olen rase!" kilkas ta lõpuks. "Wow, palju õnne. Nii äge!Issand kui vinge!" lausisime segamine ja õnnitlesime neid. Sellepärast Stels veini ei joonudki, okei siis.
    Tegime veel igasuguseid asju ja siis oli vaja lahku minna. Mannul ja Annul on magamamineku aeg. Sattsime kõik ära, aga leppisime kokku, et kuna homme on laupäev, lähme homme "Disney World"'i. Mannu, Annu ja Joe olid sellest eriti vaimustuses.
    "Nii külalised saatedud, nüüd kõik see pere pesema ja magama. Homme tuleb pikk päev!" ütlesin, kui teised olid lahkunud. Pesin Annu ära ja panin ta magama. See kord oli lihtne, homme tuleb põnev päev. Käsin ise ka pesemas, peale Kevinit. Läksime meie tuppa, pidzaamad selga ja magama. Soovisime veel "Ilusaid unenägusi!" ja jäime tuttu.

    Head ööd !



    OOTAN KRIITIKAT ! KUI LOED, KOMENTEERI !
    Tagasi üles Go down
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeTeis Dets 15, 2009 6:55 pm

    Sattisime kõik asjad ära :D.
    Ei hea meeldib vägaväga!
    Tagasi üles Go down
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeTeis Dets 15, 2009 7:21 pm

    Õigekirjja ei viiiitsi kontrollida erittti :D
    Tagasi üles Go down
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeTeis Dets 15, 2009 7:38 pm

    smasiin, üksõhtu oli mul mingi põhm kõik sõnad olid valesti :D
    Tagasi üles Go down
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeEsm Dets 21, 2009 8:53 pm

    Tere, kallid kaasmaalased !
    Et siis, selline jutt , et edasi juttu enam ei lisa. Ja arvatavasti mind siin foorumis enam ei näe ka. Et siis, kui tahate teada miks, siis võin öelda vaid nii palju, et kuuleke Cruxi loo Elupilt teist salmi ja ma loodan, et saate aru.
    Ja kui siis ka aru ei saanud, siis pole midagi teha ja see näitab, et ma ei sobi siia. Tegelt, olen ma sellest juba aru saanud. Ja siis see veel, et MA VABANDAN, ET MA SELLINE IMELIK JA BITCH SIIN FOORUMIS OLEN OLNUD! AGA SEE MA OLEN JA TEIE MIND MUUTA EI SAA!


    Head aega!
    - Liisu .
    Tagasi üles Go down
    monsa
    Admin
    monsa

    Postituste arv : 4015
    Points : 5110
    Reputation : 1
    Join date : 09/09/2009
    Age : 28
    Asukoht : under my bed ,

    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeTeis Dets 22, 2009 5:28 pm

    ähh , wtf ?

    Oota , misasja ?
    Sa pole imelik & veel rohkem bitch !
    Tagasi üles Go down
    https://jonasbrothers.forum.co.ee
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeKolm Dets 30, 2009 7:46 pm

    Tere kallid kaasmaalased !

    Et jah, olen tagasi . Stelzi käsul . Ja sis, et see jutt palun lukku panna. Võib-olla , panen oma uue jutu üles, kui huvi tuntakse !
    Tagasi üles Go down
    Külaline
    Külaline



    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitimeKolm Dets 30, 2009 8:42 pm

    kindlasti pane uus üles!!
    Tagasi üles Go down
    Sponsored content




    There's only one thing ... ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: There's only one thing ... !   There's only one thing ... ! Icon_minitime

    Tagasi üles Go down
     

    There's only one thing ... !

    Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
    Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

    Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
     :: foorumi eks kasutajate poolt loodud teemad -