Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Kõik saab korda [one-shot] Vote_lcapKõik saab korda [one-shot] Voting_barKõik saab korda [one-shot] Vote_rcap 
Kissu
Kõik saab korda [one-shot] Vote_lcapKõik saab korda [one-shot] Voting_barKõik saab korda [one-shot] Vote_rcap 
Ashley
Kõik saab korda [one-shot] Vote_lcapKõik saab korda [one-shot] Voting_barKõik saab korda [one-shot] Vote_rcap 
Alice-
Kõik saab korda [one-shot] Vote_lcapKõik saab korda [one-shot] Voting_barKõik saab korda [one-shot] Vote_rcap 
KriSsu-
Kõik saab korda [one-shot] Vote_lcapKõik saab korda [one-shot] Voting_barKõik saab korda [one-shot] Vote_rcap 
Vicky
Kõik saab korda [one-shot] Vote_lcapKõik saab korda [one-shot] Voting_barKõik saab korda [one-shot] Vote_rcap 
sandra--
Kõik saab korda [one-shot] Vote_lcapKõik saab korda [one-shot] Voting_barKõik saab korda [one-shot] Vote_rcap 
Kels
Kõik saab korda [one-shot] Vote_lcapKõik saab korda [one-shot] Voting_barKõik saab korda [one-shot] Vote_rcap 
Pirks(#)
Kõik saab korda [one-shot] Vote_lcapKõik saab korda [one-shot] Voting_barKõik saab korda [one-shot] Vote_rcap 
--kiisu-
Kõik saab korda [one-shot] Vote_lcapKõik saab korda [one-shot] Voting_barKõik saab korda [one-shot] Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Kõik saab korda [one-shot]

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Autor Teade
Külaline
Külaline



Kõik saab korda [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Kõik saab korda [one-shot]   Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimeLaup Dets 05, 2009 5:26 pm

Ma tean, et mingi mõtetu ja lühike ja värki , aga süüdistage Stelsi, et te selle lugemise peale aega kulutate, tema soovil siis :D

____________________________________

Vihma sadas. Ma jooksin nii, kuidas suutsin. Olin juba ligumärg, aga ma ei hoolinud sellest. Millest ma üldse enam hoolisin ? Mitte millestki.
Jõudsin koju. Kohe pärast minupoolt tekidatud uksepauku lõpetasid Joe ja Monza elutoas rõvestsemise ja jooksid koridori. Varsti jooksid kuskilt välja Stella ja Nick.
Upsii, Stels oli oma püksid kuskile unustanud vist. Nagu rahena, hakkas küsimusi lendama : "Kus sa olid?" "Miks sa märg oled?" "Kus Liisu on?" .
Kui olin kuulnud seda nime, pidin vihast lõhkema. Käratasin neile : "Mina ja Anna-Liisa pole enam mitte kuidagi seotud!" ja jooksin oma tuppa. Nägin seinte peal pilte, kus me veel õnnelikud olime.
Oh, peaks vist teile seletama, milles asi ?

__________________________________________________________________________________________________________________________

"Tsau kallis! Ma niiiiiiii igatsesin sind ! " karjusin üle kohviku, otsekohe kui Liisut märkasin.
Siis sain aru, kui valesti ma käitusin ja hetkega olid 12-14 lapsed minult kalli ja autogrammi küsimas. Heitsin pilgu Liisule. Saades sealt peanoogutuse, hakkasin kiirelt autogramme ja kallisid jagama. Lõpuks sai see värk läbi. Jumal tänatud ! Kõndisin Liisu lauani.
"Sauu, sa ei tea kuidas ma sind igatsesin ! " ütlesin nüüd vähe vaiksemalt ja kallistasin teda. Ainuke asi mis ma tema suust kuulisn, oli : "Mina...sind...ka. Ei...saaa.....hingata!" Vabastasin kohe oma käed.
Istusin maha ja kutsusin teenindaja meie laua juurde. See pistis kohe karjuma. Oh, mu jumal! Vaatasin Lizkat. Ta hoidis oma kõrvadest kinni.
Rahustasin selle plika maha ja esitasin tellimuse.
"Noh, kuidas ka läinud on?" küsisin nüüd LÕPUKS Liisu käest .
"Igavalt, teid ei olnud ja nalja ei saanud" mossas Liisu.
"Nähh, aga nüüd oleme me tagasiii!" laususin ja tegin kätega mingit iks liigutust, millest ma ise ka aru ei saanud.
Liisu hakkas naerma. Oh, ma igatsesin ta naeru! Heitsin pilgu aknast välja ja mida ma näen? Meile on umbas 20 "kohtingukaaslast" tulnud, kõigil kaamerad ootevalmis.
Sositasin Lizkale : "Jookseme ruttu tagauksest välja. Ma parkisin auto juba sinna. Igaksjuhuks."
Liisu noogutas. Ta luges kolmeni ja panime jooksu. Meie kaaslased ei saanud arugi, et me läinud, kui me juba autoga parklast välja kihutasime.
Jõudsime Centarl Park'i juurde. Parkisime auto ületee asuva juuksurisalongi ette ja läksime parki.
Rääkisime juttu, kuni tuli mingi poiss tõmbas Liisu püsti ja hakkas teda suudlema.
Mu silmadesse tungisid pisarad. Ma ei saanud aru, kas ma tahtsin, et ma nii näeks või toimus see päriselt, aga Lizka VIST puikles vastu, aga ta ei jõudnud.
Ma hakkasin jooksma. Unustasin oma auto sinnasama....


__________________________________________________________________________________________________________________________

Ja edasi te teate isegi.
Kuulsin alt uksepauku. Ma loodan südamest, et keegi läks välja. Ma ei taha nagu üldse, et see Anna-Liisa oleks. Või tegelt, natuke tahaks. Saaks teada, mis tal selle poisiga oli.
Koputus.
"Kas sa mind sisse ei lase?" lausub mesimagus hääl. Kelle oma, seda tean juba unepealt.
"Miks ma peaks?" küsisin vastu.
"Ma saaks sulle seletada siis , mis pargis juhtus." lausus ta rahulikult. Kuidas ta saab NII rahulik olla koguaeg ?
"Aga miks me läbi ukse ei saaks rääkida?" Sain ise ka aru, kui lolli küsimuse ma praegu küsisin.
"Sest muidu need 4 tuvikest tuleks kuulama!" Gaash noh, ma vihkan, et tal koguaeg asjades õigus on !
Läksin ukse juurde, tegin selle lukust lahti. Liisu astus sisse.
"Nii, ja kuidas sa siis seda seletad?" üritasin vihast poissi mängida. See kukkus haledalt läbi. Tema peale ei saa vihane olla lihtsalt.
"See poiss, ta oli mu klassivend. Eestis. Ma meeldisin talle. Tema mulle mitte. Ja kui ma Eestis oma klassisle ütlesin, et ma USA'sse kolin, tuli ta minu juurde ja sositas mulle: "Ma ei lase sul temaga õnnelikuks saada! Ma otsin su üles!" Ma vaatasin talle väga kahtlaselt otsa" ja järsku hakkas Liisu nutma. Läksin tema, juurde võtsin talt ümbert kinni ja kaisutasin teda.
Lizka hakkas edasi rääkima: "Ma muidugi...ei uskunud teda. Ja siis..enne kui me täna...kohvikus kohtusime...ma nägin teda. Ta märkas mind...ka...ja ütles mulle, et tema....seda...asja nii ei jäta! Ja edasist...tead juba isegi. Päriselt....ma puiklesin seal pargis...vastu, aga ta oli.....liiga tugev!"
Ma ütlesin vaid:"Tasa, kõik saab korda. Ära ainult nuta. Ma usun ju sind!"


___________________________________________________


Kriitikat ja komme (kk)


- Liisu :)
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Kõik saab korda [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Kõik saab korda [one-shot]   Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimeLaup Dets 05, 2009 5:33 pm

see on hea jutt!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



Kõik saab korda [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Kõik saab korda [one-shot]   Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimeLaup Dets 05, 2009 5:34 pm

niiiheaaaa (lll). meelde tuli nüüd ;d.
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

Kõik saab korda [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Kõik saab korda [one-shot]   Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimeLaup Dets 05, 2009 8:52 pm

Liiisu teeb ikkka ülihäid jutte . !
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



Kõik saab korda [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Kõik saab korda [one-shot]   Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimePüh Dets 06, 2009 12:10 pm

Mmmm, see nii halb ju , mis te olete midagi keelatut tarbinud, et see teile meeldib vä ? :D
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

Kõik saab korda [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Kõik saab korda [one-shot]   Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimePüh Dets 06, 2009 12:14 pm

Ei ole halb .
Khmn , mina ei tarbi mitte midagi keelatut :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



Kõik saab korda [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Kõik saab korda [one-shot]   Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimePüh Dets 06, 2009 12:16 pm

oleneb mida keelatud all mõtled :D.
aga eile õhtul natukene oli midagi sellesarnast mida ma tarbida ei või, aga see on ju niiiheaaa, kuidas sa sellest aru ei saa?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Kõik saab korda [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Kõik saab korda [one-shot]   Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitimePüh Dets 06, 2009 1:05 pm

omj, Stels , siivutu oled , rsk . :)
aga, nagunii oled , monza :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Kõik saab korda [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Kõik saab korda [one-shot]   Kõik saab korda [one-shot] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Kõik saab korda [one-shot]

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: foorumi eks kasutajate poolt loodud teemad -