Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Kissu
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Ashley
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Alice-
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
KriSsu-
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Vicky
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
sandra--
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Kels
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Pirks(#)
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
--kiisu-
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
Autor Teade
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Sept 13, 2010 7:57 pm

Ma siis otsustasin siiski kirjutada uue järjeka. Ma ei ole veel suutnud pealkirja väljamõelda. :) Kui on kellegil ideid pealkirjaks siis võib alati seda öelda. :D
Kriitika on ka lubatud nagu alati.


Peategelane: Christine Emma Olson. Ta on 15. aastane tüdruk, kes elab koos emaga. Isa ta ei tunne, kuna ema keeldub temast talle räägimast. Tal on blondid juuksed, meresinised silmad. Chrissu(Tema hüüdnimi) on üsnagi sale. Tal pole sõpru, kuna ta alles kolis 3 päeva tagasi Los Angelesse(USA). (Enne L.A. elas ta Londonis)Tema hüüdnimed: Chrissu, Chris ja ka Emma. Peamiselt siiski Chrissu.

Nicole Sarah Olson - Chrissu ema. Ta on 32. aastane. Ta sünnitas Christine 17. aastaselt. Algul oli tal vanemate toetus aga kui ta sai 19. siis vanemad ei toetanud enam teda. Aga ta on saanud hakkama Christine kasvatamisega, kuigi see on olnud raske. Tal on pruunid juuksed ja sinised silmad.

Thomas Henry - Nicole abikaasa ja sams Christine kasuisa. Nicole ja Thomas on abielus kõigest 2 aastat. Ta saab Christinega hästi läbi. Tal on pruunid juuksed ja pruunid silmad.

Ülejäänud tegelaste jutu käigus.

Christine kohepealt mina vormis aga pole minust.


1. osa:


"Christine wake up" karjus mu ema Nicole. "I'm awake," karjusin ma vastu ja läksin oma kapi juurde. "First day in new school," mõtlesin mina. Võtsin sealt endale sinised teksa, ühe topi ja pusa. Panin need selga, võtsin oma koolikotti kaasa ja läksin alla. "Good Morning, Christine," ütles mu kasuisa Thomas. "Good Morning," vastasin mina. Ma sõin ja läksin jala kooli, kuna kool oli kõigest 2km kaugusel.

Koolis:

"Hey, can you tell me where is.... ??" hakkasin ma küsima ühelt tüdrukult. "Go away," ütles tema ja ma küsisin paljude käest aga lõpuks üks juhatas mu direktori kabineti juurde. "Thank you so much," ütlesin mina. "Youre welcome, but way I'm Sandra," ütles tema. "I'm Christine Emma, but you can call me Chrissu," ütlesin mina. "Nice name, see you then later," ütles Sandra ja läks kuhugi. "Cya," ütlesin mina ja koputasin dire uksele. "Come in," kostus sealt. Ma avasin ukse ja astusin sisse. "Hello," ütlesin mina. "Hello, welcome to our school, Christine Emma Olson," ütles direktor. "Thanks I guess," ütlesin mina. Andis mulle seal mingid paberid ja veel palju muud ka. "Here, is your locker key," ütles dire ja andis ühe võtme. "Thanks again," ütlesin mina juba mitmendat korda. "You can go now," ütles dire. "Okay, Good Bye," ütlesin mina ja lahkusin dire kabinetist. Ma läksin kappideni ja otsisin sealt üles kappi numbriga 156. "Hey, Chrissu," ütles järsku keegi. "Oh, hey Sandra," ütlesin mina. "This is my bestfriend Helena, call her Helen. Me you can call Sanna or Sannu," ütles Sandra. "Okay," ütlesin mina ja avasin oma kapi ukse. "One thing more, all people i this school they have to decorate their lockers. So you have do it too," ütles Helena aka. Helen. "Oh, okay, I'll try thing then something," ütlesin mina. Ma vaatasin oma tunniplaani ja Sandra ütles: "Oh cool, we have all same classes."
__________________________

See oli siis esimene osa. Kunagi peaks ilmuma ka veel teised osad. :)


Viimati muutis seda Kissu (Teis Juun 28, 2011 8:21 pm). Kokku muudetud 24 korda
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Sept 13, 2010 8:47 pm

Äää , heaaaa :D
happy dance ,
uut tahan , umm ... ruttu ?? :D :D :D
supeer!!! : D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Sept 13, 2010 11:25 pm

Kissu kirjutas:
Tänan!
:D

Uus... tuleb vast homme, täna enam ei viitsi seda kirjutada... :D
Äitahh! :D

Ma siiski kirjutan täna veel ühe uue osa. Siin see on, ma hoiatan see pole just kuigi pikk. :)

Kriitika endiselt lubatud. :)

2. osa:

"That's cool," ütesin mina. Koolipäev möödus üsna kiiresti.

Minu kodus:

"I'm Home," ütlesin mina aga vastust ei tulnud. "They are not home again," ütlesin mina. Ma kõndisin kööki, nägin laua peal kirja, avasin selle ja lugesin sealt: "Dear, Emma Christine. Me and Tom, are going on a business trip. No partys. Be safe and strong. We'll come back after three months. See you then, your mother and stepfather with love." Ma viskasin kirja prügikasti ja ütlesin: "Again alone," Ma kõndisin solvunult oma tuppa. Seal õpisin ära ja mõtlesin mida teha. Ma otsustasin paari minuti pärast minna välja jalutama.

Pargis:

Mingit teed pidi jõudsin ma parki, ma otsustasin istuda pingile. Üsna pea kuulsin tüdrukute kiljumist. Ma vaatasin sinna poole ja nägin tüdrukuid kellegi ümber. Ma siis jalutasin sinna poole ja keegi küsis: "You are too fan of Selena?" "Yeah, so what then?" küsisin mina mitte millestki aru saades. "Selena is Here," kiljus tema. "Ow, my ears, so what?" küsisin mina. "Hey, and you are?" küsiti mult. "I'm Christine Emma. Wow, Selena talks with me," ütlesin ma aga lõpu üllatunlt. "You are not like my other fans," ütles tema. "E.. okay. I don't get it, why I should scream when I see celebrity. They are people like us, only more famous than us," ütlesin mina sellepeale. "You want my autograph?" küsis siis Selena. "Sure," ütlesin mina ja lisasin hiljem: "But i don't have any paber with me." "That's Okay, here you can have it," ütles Selena. Ta andis mulle ühe autogrammikaardi. "Thanks," ütlesin mina viisakusest. "You're welcome," ütles Selena. "Cya," ütlesin mina ja läksin kodu poole.

Kodus:

Ma astusin oma majja ja läksin pesema. Peale pesu panin magamisriided selga ja läksin ära magama.

Järgmisel päeval ärkasin oma telefoni helina peale, ma avasin silmad ja vastasin unise häälega kõnele: "Yes?" "Hey, Chrissu. Here Sandra, you are coming to school today?" küsis siis Sandra. Ma vaatasin kella ja ütlesin: "O fuck, sry about that. Yeah I'm coming, Cya," ütlesin mina ja lõpetasin kõne. Kell oli juba 9 hommikul aga kool algas kell 8. Ma vahetasin kähku riided, võtsin koolikotti ja jooksin kooli poole. Kuna tund käis siis ma astusin klassi ja ütlesin: "I'm really sorry about that I'm late," ütlesin mina. "Oh, it's okay i guess. But do not late tomorrow again," ütles sellepeale õpetaja. "I'll try," ütlesin mina ja istusin oma kohale.

Järgmine tund:

"Hello class, today in our class gonna be one celebrity. Be nice and don't scream if you see her. You may come in," ütles õpetaja. Klassi astus Selena Gomez, kõik peale minu karjusid ja ma ütesin: "Quiet please," "Thanks Christine. I'm in this school like 3 months so yeah. Everyones knows me so, i don't have to introduce myself," ütles Selena. "Where you know Christine?" küsis üks tüdruk mu klassist. "We met yesterday in park," ütles Selena ja istus minu kõrvale. "Hey," ütles tema mulle. "Hey," ütlesin mina.
________________________

Edasi uues osas! :)
Kriitikat ja komentaare paluks.
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Sept 13, 2010 11:57 pm

Hmm täitsa hea!
Kriitikat ei oska anda kuigi tavaliselt ma annaks :D
Uut tahaks siis ruttu :)
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeTeis Sept 14, 2010 4:59 pm

Vicka - tänan! :) Eks ma pea siis hakkama kirjutama uut osa. :)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeTeis Sept 14, 2010 9:03 pm

Sry, et teen kaks postitust järjest nüüd.
Aga jah siin on uus osa. :)

3. osa:

"How's going?" küsis Selena. "Good i guess, and u?" vastasin/küsisin mina vastu. "Good," ütles vaid tema. Ülejäänud aja keskendusime me tunnile. Tegelt mina seda ei teinud, vaid mõtlesin kuidas kaunistada oma kapp. "Deem, damn..." ütlesin ma sosinal. "Is everything okay?" küsis Selena. "Yeah, don't worry," ütlesin mina ja naeratasin. "Christine?" küsis keegi. "Yeah?" küsisin ma vastu. "You coming?" küsis Selena. "What, where?" küsisin mina segaduses olles, ma jäin vahepeal mõtlema ja see tõttu ei tea midagi. "That class is over," ütles Selena naerdes. "Aaaa, i'm coming," ütlesin mina ja võtsin oma asjad.

Kapide juurde kõndides rääksime mina ja Selena paljudest asjadest. Meist said sõbrad. Kui ma olin oma kapi juures, siis ma avasin selle. Ma panin oma õpikud ja muud asjad kappi ja võtsin uued asjad mida läks järgmiseks tunniks vaja. "Chrissu, can I call you that way?" küsis Selena. "Sure, Sel," ütlesin mina naeratades. "You can call me that way. That was not my question. Do you wanna come with me to my concert next week?" küsis Selena. "Um... okay," ütlesin mina. Aeg möödus kiiresti ja kell helises. Me läksime klassi ja ma istusin Sandra kõrvale kuna seal oli vaba koht. "How did you met Selena?" küsis Sandra. "Yesterday at park, what is near my house. (Ja seletasin talle kuidas ma teda nägin)," ülesin ma sosinal. "Oh, cool," ütles tema sosinal vastu. "Yeah, anyway... you like Selena music?" küsisin mina sosinal. "Yeah," ütles tema sosinal. "Christine Emma ja Sandra be quiet and listen me," ütles õpetaja. "Sorry," ütlesime me korraga. Ülejäänud tunni me olime vait aga mina mõtlesin taas, kuidas kaunistada oma kapp. Kell helises taas ja tund oli läbi.

Kappide juurde jõudes ütles Sandra: "We have no freetime... we don't have any class... like a hour." "Oh, cool," ütlesin mina. "I'm gotta go," ütles Helena ja Sandra koos. "Where you guys going?" küsisin mina. "At home," ütlesid nad. "E, okay," ütlesin mina ja vaatasin oma kapi poole. "Um....," ütlesin mina sosinal. "About what are you thinking?" küsis keegi. "Um... me... about ... how decorate my locker... but I have no idea," ütlesin mina. "You should do... something special... but i don't know what," ütles Selena. Ma võtsin ühe paberi ja istusin põrandale. Hakkasin siis joonistama. Selena aitas ka veidi mind. Nii me seal koos joonistasime. Sodisime mitu paberit ära. Lõpuks sai valmis midagi, mis sobiks ja seal oli kirjas:
______________________


Mis seal kirjas oli seda saate teada uues osas. :D
Kriitikat ja komentaare.

Te võiksite ka pealkirja pakkuda!
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeTeis Sept 14, 2010 9:25 pm

heaaa , uut :D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeTeis Sept 14, 2010 11:08 pm

KriSsu - Tänan! Uus peaks ilmuma homme :D
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeKolm Sept 15, 2010 12:44 am

Hmm siiani v2ga hea!
Kriitikat pole :)
Niiet ruttu siis uut osa :D:D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeKolm Sept 15, 2010 6:01 pm

Ooo... tänan!
Uus osa hetkel kirjutamisel juba... ei oska öelda millal valmis saab! :)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeKolm Sept 15, 2010 7:33 pm

Siin on siis uus osa!

See peaks nüüd pikem olema :)
Ahjaa... kogu tekst on nüüd vaid eesti keeles. Nii on mul veidi lihtsam kirjutada. :)

4. osa:

Lõpuks sai valmis midagi, mis sobiks ja seal oli kirjas: Christine Emma "Chrissu". (Mul ei tulnud midagi muud pähe :D ) Me siis mõtlesime veel kuidas me selle teksti kirjutame mu kapile. Poole tunni pärast tulid ka Sandra(Sannu) ja Helena(Helen) tagasi. "Hey, mis teete?" küsis Sannu. "Um.. kaunistama mu kapi," ütlesin mina. "Oh, lahe. Võime ka aidata?" küsis Helen. "Loomulikult võite," ütlesin mina. Mõne aja pärast oli meil mu kapp kujundatud. See nägi välja üsnagi ilus. "Kena," ütles Selena kui me seda kaugemalt vaatasime. "On jaa," ütles keegi meie selja tagant. "Ja sa oled?" küsisin mina. "Oh, minu nimi on Marcus, võite kutsuda Marc," ütles tema. "Oh, tore tutvuda, mina olen Christine Emma, võid kutsuda Chrissu," ütlesin mina naerdes. "Oh, see on siis sinu kapp," ütles tema. "Jah," kinnitasin ma tema lauset. "Selena, sebid ära?" küsis Selena sosinal. "Ei," ütlesin mina Selena poole vaadates. "Ei, mida?" küsisid teised peale Selena. "Ah, Sel küsis sosinal ühe küsimuse, mille ma vastasin," seletasin ma seal mis ei.

"Selena Gomez?" küsis tema ehk siis Marcus(Marc). "Ma olen ja Selena Gomez, käin teie koolis 3 kuud," ütles Selena naeratades. "Oh, lahe," ütles tema naeratades. "Noh, sebid ära?" sosistasin mina Selenale. Selena vaatas minu poole ja raputas pead. "Mul on poiss olemas," sosistas Selena. "Wow, kes?" küsisin mina. "Eh, millest teil jutt on?" küsisid teised peale Selena. "Ei millestki," ütles Selena. "Räägime sellest hiljem," ütles Selena. Kell helises ja me kõik läksime oma klassidesse.

"Okay, ma võin nüüd sulle seda öelda," ütles Selena sosinal. "Eh, mida?" ei saanud ma algul pihta ja lisasin hilejm(sosinal): "Ahja, kes siis?" "Ma käin Nickiga," ütles Selena sosinal. "Nick Jonas?" küsisin mina sosinal. "Jah," ütles Sel sosinal. "Wow, lahe," ütlesin mina sositades. "Christine ja Selena kas te oleksite vait ja kuulaksite mind," ütles õpetaja. "Teeme nii," ütlesin mina. "Okay," ütles Selena. See tund sai läbi ka üsna pea.

Mitu tundi hiljem:

"Kus kohas sa elad?" küsis Selena. "Ma elan siit koolist 2 km kaugusel," ütlesin mina ja lisasin hiljem:"Ja sina?" "Ahsoo, ma elan ikka oma 10 km kaugusel. See kool oli ainus kuhu mu vanemad lubasid mul minna. See on siin naabruskonnas väikseim kool," vastas Selena mu küsimusele. "Oh, okay. Sa käid autoga või kuidas koolis?" küsisin mina. "Um, täna ema tõi aga kuidas ma koju saan ei tea," ütles Selena. "Oh, sa võid praegu minu poole tulla," ütlesin mina. "Oled kindel, et vanemad lubavad?" küsis Selena. "Um.. ei tea ja huvita ka hetkel. Ma ei viitsi neile helistada. Nad on kuskil ärireisil, seega ma otsustan ise, keda kutsun külla ja keda mitte," ütlesin mina naeratades. "Olgu, lähme sinu poole. Mis päev täna on?" küsis Selena. "Täna on reede," ütlesin mina. "Kutsume need Sandra ja Helena ka ja teeme ühe tüdrukute õhtu," ütles Selena. "Davai, ma helistan Sannule siis," ütlesin mina, võtsin koolikotist telefoni ja valisin Sandra numbri. "Hey.... Kas sa oled nõus koos minu ja Selenaga tegema tüdrukute õhtud... Helena võid ka kutsuda ikka... okay, sau," rääkisin ma siis telefoniga. "Nad tulevad," ütlesin ma Selenale. "Tore, lähme siis sinu poole," ütles Selena ja helistas kellegile. Me siis hakkasime minu maja poole kõndima.

Mõne minuti pärast olime mu maja juures. Ma keerasin ukse lukust lahti ja me läksime majja. "Oled sellega nõus et Demi tuleb ka?" küsis Selena. "Sa mõtled Demi Lovato?" küsisin mina. "Jah," ütles Selena. "Um, võib ka," ütlesin mina. Kuna ma ei söönud koolis lõunat, siis oli mul kõht tühi. Sammusin kööki, avasin külmkapi ja vaatasin mis seal oli. "Oi, kui tore tühjus valitseb mul külmkapis," ütlesin mina naerdes. "Peame poodi minema?" küsis Selena. "Peaks jah," ütlesin mina ja me siis läksime poodi.

Poes õigemine kaubamaja toidu osakonnas, see on/oli lähim:

"Um... mis ostame siis?" küsisin ma Selenalt. Kes aga oli nüüd fännidest ümbritsetud. "Kellega sa räägid?" küsis keegi mu selja tagant. "Oh, hey Marc, um... Selenaga .. aga jah.. fännid," vastasin mina. "Oh, miks te üldse siia tulite?" küsis Marc ehk tema. "Ma tulin süüa ostma ja Sel tuli kaasa," ütlesin mina. Üsna pea sai Selena ka autogrammid jagatud. Me ostsime siis tänaseks õhtuks vajaliku ja veel palju muud ka teisteks päevadeks. Kui kassase jõudsime siis oli meil poekäru asju täis. Arve oli ka üsnagi suur. Me siis võtsime oma asjad ja kuidagi me saime need ikka koju kahekesi. Me panime asjad kööki lauapeale. Osad asjad panime ära külmkapi ja osad jätsime lauapeale.
_________________________

Um..... peaks olema pikk osa... aga ei tea kas küllatki pikk...

Kui loed siis komenteeri ja Kriitika on ka oodatud.
Ahjaa... pealkirja võiks ka pakkuda. :)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeKolm Sept 15, 2010 7:43 pm

Hmmm niisiis....minult kriitikat sa ei saa :D
Jutt on siiamaani v2ga hea!
Niiet ootan uut :)
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeKolm Sept 15, 2010 9:08 pm

heaaa , uut :D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeKolm Sept 15, 2010 10:32 pm

Vicka - :D Tänan siis, uus osa tuleb ilmselt homme. :)

KriSsu - Tänan, uus osa homme! :)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeNelj Sept 16, 2010 5:39 pm

Sry, et ma teen nüüd kaks postitust järjest.
Siin on siis uus osa. :)

5. osa:



Üsna pea helises ka uksekell ja ma läksin avama. Seal olid Sannu ja Helen. "Hey, tulge edasi," ütlesin mina. "Hey, sullegi," ütlesid Sannu ja Helen koos ja astusid mu majja. "Noh, mis teete siis siin?" küsis Sannu. "No, me tulime just poest," ütles Selena sõna sekka. "Oh, lahe," ütles Helen. "Mis ostsite siis sealt?" küsis Sannu. "Peamislt süüa ja juua. Muid asju sa ka veidi ostetud," ütlesijn mina. "Oh, oota veel kedagi?" küsis Sandra siis kui uksekell helises veel kord. "Ahjaa, Demi tuleb ka," ütlesin mina. "Sa mõtled Demi Lovato?" küsis Helen. "Jah," ütlesin mina ja läksin avasin ukse. "Hey, tule edasi," ütledsin mina Demille siis. "Hey," ütles tema ja astus ka siis mu majja sisse.

"Mis teeme siis?" küsis Sannu. "Ei tea mina," vastasin mina. Aeg möödus kiiresti ja üsna pea me mängisime juba pudeli keerutamist. "See kelle peale jääb peab mmmmm...... ütlema ühe isiku nime kes tallle meeldib," ütles Sannu. Sandra lükkas siis pudeli keerlema ja see jäi Helena peale. "Um.. Sanna sa tead vastust," ütles Helen(Helena). "Mina tean aga teised ei," ütles Sannu. "Um. tema nimi on... Nick Jonas," ütles Helena välja. "No unistada võib," ütlesin mina vaikselt. Selena kuulis ja naeris selle üle. "Mis seal naljakat on?" küsis Helena Selenalt. "Ei midagi," ütles Selena kähku ja lõpetas naermise.

Me mängisime seda mitu tundi, peale seda vaatasime õudukat. Muud mul polnud kodus. Helena ja Sandra karjusid üsna palju. Ma olin seda juba mitu korda näinud, seega see ei tundnud eriti õudne.

Peale õudukat läksime me ära magama.
Järgmisel päeval ärkasin ma kellegi telefoni helina peale üles. Ma otsisin siis kust see helina hääl võiks tulla ja avastasin, et see oli Selena telefon. Mis oli all korrusel, ma olin seal juba oma otsimisega. Ma läksin enda tuppa tagasi. "Selena?" ütlesin ma Selenale. "Jah?" küsis tema uniselt püsti tõustes. "Su telefon heliseb," ütlesin mina haigutades. "Oh, kus see on?" küsis tema. "All," ütlesin mina ja läksin vannituppa.

Seal pesin hambad ja läksin siis oma tuppa oma kapi juurde. Sealt võtsin ühe seeliku, pluusi ja läksin vannituppa, et need selga panna. Peale riietamist läksin alla, Selena rääkis seal midagi telefonis.

"Mida?" karjus Selena järsku. "Okay, aga kuna?" küsis Selena. "Homme, miks?" küsis Selena. "Ahah, võin ka kaasa tulla?" küsis Selena uuesti. "Okay, sau siis," ütles Selena solvunult. "Mis viga, Sel?" küsisin ma Selenalt. "Ei midagi," ütles Selena kähku ja läks kööki. "Selena, palun ütle, ma saan aru, et midagi on sul viga," ütlesin mina. "Ma ei taha sellest rääkida," ütles Selena ja hakkas õuna sõõma. "Saan aru, kui ei taha rääkida," ütlesin mina ja uurisin külmkapi sisu. Ma võtsin seal vorsti ja muid võileiva tegemiseks vajalike asju. Ma siis tegin võileibu nii endale ja ka iga juhuks teistele. Üsna pea olid ka ülejäänud üleval. "Mis Selenale viga on?" küsis Demi. "Ma ei tea, see on mingit moodi seotud hommikuse telefoni kõnega," ütlesin mina ja samal hetkel helises Demi telefon. Demi vastas sellele ja läks meist eemale rääkima. Üsna pea tuli tagasi ja temagi oli üsna kurb. "Mis viga?" küsisin ma talt. "Ma ei tahaks sellest rääkida," ütles tema. "Mhm, saan aru," ütlesin mina. Demi sõi vaid ühe saia ja läks telekat vaatama. Selena istus juba seal. "Mis neil viga on?" küsis Sannu. "Ma ei tea," ütlesin mina.
______________________________________

Edasi uues osas. See on üsnagi igav. :D
Komentaare??
Pealkirja??
Kriitikat??
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeReede Sept 17, 2010 4:12 pm

heaaaa , uut :D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeReede Sept 17, 2010 5:05 pm

KriSsu - tänan, uus tuleb homme... täna ei jõua enam midagi kirjutada. :)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeReede Sept 17, 2010 9:46 pm

Supeer!!! : )
Tagasi üles Go down
--kiisu-
Uustulija
--kiisu-

Postituste arv : 207
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 19/08/2010

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeLaup Sept 18, 2010 8:51 am

sandra-- kirjutas:
Supeer!!! : )
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimePüh Sept 19, 2010 8:08 pm

sandra ja marite - tänan! :)

Siin on siis uus osa.

6. osa:

Selena ja Demi läksid üsna pea minema ja ei öelnud meile saugi ega midagi. Ma aimasin mis neil viga on aga ma ei uskunud seda. "Chrissu?" küsis Sannu. "Jah?" küsisin mina vastu. "Millest sa mõtled?" küsis Sannu taaskord. "No, mis võiks olla Selil ja Demil viga. Aga ma ei tea mis võiks neil viga olla," ütlesin mina aga ma veidikene valetasin.

Mu telefon helises ja ma vastasin sellele: "Ja, Christine kuuleb," "Hey, siin su ema Nicole," ütles helistaja aka mu ema aka Nicole. "Mida siis vaja on?" küsisin mina vastu. "Tahtsin lihtsalt teada kuidas sul läheb," üles Nicole. "Mis asja? Nüüd järsku hakkad hoolima, ema sa poled seda teinud juba oma 6 aastat ja nüüd hakkad hoolima. Minuga on kõik täitsa okay, pole vaja muretseda. Ma saan endaga suurepäraselt hakkama," karjus ma oma ema peale. "Wow, Christine rahune maha nüüd, ma olen alati sust hoolinud," ütles mu ema. "Mind see ei huvita, sa ei ole viimase 6 aasta jooksul must välja teinud. Siis kui mul ema läks vaja siis ei olnud sind kunagi siin minu juures, seega sa pole must hoolinud. Alati kui mul oli su abi vaja, sa ei kuulanud mind. Nii et ära tule mulle ütlema, et sa hoolid must," ütlesin mina karjudes. "Chrissu, me parem lähme ära koju," ütles Sannu mulle. "Okay... sau Sannu ja Helen," ütlesin ma siis Sannule ja Helenale. "Oh, leidsid sõbrad juba omale," ütles mu ema. "Ja siis?" küsisin mina. "Sau Chrissu," ütlesid Sannu & Helen ja sulgesid omajärjel ukse. "Christine," ütles mu ema. "Head päeva Nicole," ütlesin mina ja lõpetasin kõne.

Ma viskasin oma telefoni vastu seina kuna ma olin oma ema peale vihane. "Mu vanemad pole peale mu 9. sünnipäeva must hoolinud, alati oma ärireisidel, mina alati üksi kodus. Alati siis kui mul on vanemate abi vaja siis neid ei olnud. Vahepeal oli mul mingi hooldaja aga ma ei sallinud teda ja tema mind. Seega üsna pea said vanemad sellest aru ja ma jäin alatiseks üksi koju kui nemad olid ärireisidel. Nüüd esimest korda 6 aasta jooksul helistab ema, et küsida kuidas mu läheb," mõtlesin mina. Ma läksin oma tuppa ja sealt oma vannituppa. Käisin pesus ja läksin ära magama, mis et kell oli alles 9 õhtul. Mul oli uni.

Ma ärkasin üles hommikul kell 6. Ma vahetasin riided ära ja läksin alla kööki. Ma avasin oma külmkapi ja võtsin sealt vorsti ja või. Otsisin veel ka leiva ja tegin endale võileiva. Kui söödud läksin tagasi oma tuppa ja avasin oma arvuti. Logisin msni sisse, seal hakkas kohe üks tüdruk Elisa muga rääkima.

Elisa - Ou may god says: Hey!
Chrissu - Life is so complicated says: Hey??
Elisa - Ou may god says: Sa ei mäleta mind enam wä?? Me käsisime ühes koolis kunagi.
Chrissu - Life is so complicated says: A see oled sina. Mis tahad siis??
Elisa - Ou may god says: Ei midagi. Ma pean minema, sau.

Ma ei vastanud midagi kuna ta logis juba välja. Ma hakkasin oma arvutist muusikat kuulama. Iga suguseid laule mis mul arvutis olid: Jonas Brothers, Selena Gomez, Miley Cyrus, Demi Lovato, Justin Bieber, Miranda Cosgrove, Victoria Justice, Avril Lavigne, Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens ja veel palju muud ka. Ma istusin päev läbi kodus, vahepeal tegin ka kodutööd ära. Mul oli suhteliselt igav.

Järgmisel päeval läksin kaubamajja shoppama. Ma avastsin, et seal on ka telefoni pood ja ma astsusin sinna sisse. Ma valisin seal üsna kaua uut telefoni, eelmise viskasin ju puruks. "Ma sooviks osta seda telefoni," ütlesin ma ühele töötajale seal poes. "Okay, oodake siin," ütles tema ja tõi kuskilt selle telefoni. Ma maksin selle eest ja shoppasin edasi. Üsna pea ma tüdinesin sellest ja läksin ära koju.

Kodus koristasin oma vana telefoni jäänused ära ja võtsin oma sim kaardi mis oli täiesti terve minu õnneks. Ma panin selle oma uute telefonisse. Lülitasin telefoni sisse ja koh helises ka mu telefon. "Hey Chrissu," ütles Sannu. "Oh, hey Sannu,"
__________________________

Edasi uues osas.
Kriitikat?
Komentaare?
Pealkirja?
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
--kiisu-
Uustulija
--kiisu-

Postituste arv : 207
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 19/08/2010

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Sept 20, 2010 6:04 pm

--kiisu- kirjutas:
sandra-- kirjutas:
Supeer!!! : )
Tagasi üles Go down
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeNelj Sept 23, 2010 5:24 pm

mega heaaa :D uuut :D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeEsm Sept 27, 2010 7:18 pm

Marite - tänan! :)

Krissu - Tänan ja saad kohe uue. :)

Uus osa siis ka lõpuks. Mul pole olnud eriti aega et kirjutada.

7. osa:

"Miks oli su telefon eile välja lülitatud?" küsis Sannu. "No ma viskasin üleeile kogemata oma telefoni katki. Seega mul polnud lihtsalt telefoni, täna ostsin paar tundi tagasi uue telefoni," vastasin ma Sannu küsimusele. "Ahsoo, mis teed siis muidu?" küsis Sannu. "Niisama istun kodus," ütlesin mina. "Läheks täna kuhugi koos välja?" küsis Sannu. "Olgu, aga kes veel tulevad?" küsisin mina. "No Helena ja siis Helena õde Heleri," ütles Sannu. "Kui vana see Heleri siis on?" küsisin mina. "No, ta on 14 aastane," ütles Sannu. "Okay aga kus me kokku saame?" küsisin mina järgmise küsimuse. "Saaks kokku äkki pargis, see mis on seal kooli juures," ütles Sannu. "Olgu, aga kuna?" küsisin mina taas. "Kell 18.30," ütles Sannu. "Okay, näeme siis," ütlesin mina ja lõpetasin kõne. Ma vaatasin kella ja see näitas 17.00, seega pole on veel poolteist tundi aega. Ma niisama veetsin selle sellest tund aega teleka ees. Siis läksin oma tuppa ja otsisin endale ühe kätekoti, kuhu panin oma telefoni, mp3 ja oma kodud võtmed. Kõndisin alumisele korrusele, panin jalatsid jalga ja astusin uksest välja. Keerasin selle lukku ja asusin teele siis pargi poole. Kui ma sinna jõudsin siis ma nägin juba Sannut ja teisi. "Heya," ütlesin mina neile. "Oh, hey, sa oled imset siis Christine," ültles ilmselt Heleri. "Jah, aga kutsu mind Chrissuks," vastasin mina. "Ma olen siis Heleri, nagu sa imselt teada Helena noorem õde," ütles Heleri. "Okay siis aga mis teeme?" küsisin mina. "Läheks shoppama?" küsis Helena. "Käidud juba täna, oli vaja osta uut telefoni aga käisin siis ka teistes poodides," ütlesin mina. "Mul pole veel vaja uusi riideid," ütlesid Sannu ja Heleri koos. "Okay, aga lähme siis niisama parki jalutama ja räägime jutt," ütles Helena. "Okay," ütlesime mina, Sannu ja Heleri koos. "Chrissu, kas sul on õdesid või vendi?" küsis Helena. "Ei ole," ütlesi mina. "Miks siis?" küsis Helena. "Mu vanemad ei taha rohkem lapsi. Niigi minuga on nende arust tegemist, kuigi nad pole must peaaegu 6 aastat välja teinud. Kui välja arvata mu sünnipäev, soovivad õnne ja annavad raha. Siis ise lähevad alati ärireisile. See on nii pagana tobe. Viimased 4 aastat pole ma korraldanud sünnipäeva pidu, kuna ma ei ole seda viitsinud teha." rääksin mina pika juttu maha. "Wow, su vanemad ei hooli sinust siis väga palju?" küsis Heleri. "Nii see paraku on jah. Aga mina saan oma eluga hakkama, olen saanud ja saan ka edasi pidi," ütlesin mina. "Aga miks sa oma telefoni ära lõhkusid?" küsis Sannu. "No see juhtus, see tõttu, et ma olin oma ema peale vihane. Siis kui ma alati vihane olen siis ma lõhun midagi ära. Seega pole mind hea vihale ajada," vastasin mina Sannu küsimusele.

See on üsna lühike ja mõtetu. Mul pole hetkel olnud eriti aega, et kirjutada järjekat.
Ma loodan, et järgmise osa kirjutan kiiremini ja pikema.
Aga siis sooviks: Kommentaare, Kriitikat ja pealkirja.
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
--kiisu-
Uustulija
--kiisu-

Postituste arv : 207
Points : 213
Reputation : 0
Join date : 19/08/2010

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 6:08 pm

--kiisu- kirjutas:
--kiisu- kirjutas:
sandra-- kirjutas:
Supeer!!! : )
Tagasi üles Go down
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitimeKolm Sept 29, 2010 8:33 pm

Megaa heaaa . :D
Uuuuut .
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -