Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Kissu
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Ashley
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Alice-
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
KriSsu-
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Vicky
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
sandra--
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Kels
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Pirks(#)
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
--kiisu-
Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_lcapHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Voting_barHard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
Autor Teade
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeKolm Apr 13, 2011 6:55 pm

Jätkuvalt hheaaa . !! : )

Ootan uut :P
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeLaup Apr 16, 2011 10:44 pm

Thnaks Sandra jälle!

Tänan, et sa loed seda ja komenteerid.


17. osa:

"Chrissu?" küsis järsku Emily. "Ja, mis on?" küsisin ma vastu. "Mis mõttes sina ja Ryan käite?" küsis tema vihasena. "Oot, rahune maha nüüd. MINA JA RYAN EI KÄI! PAGAN, KES SELLE VEEL LIIKVELE LASKIS. MINA JA TEMA OLEME VAID SÕBRAD EI MIDAGI MUUD. MA PEAN MINEMA," ütlesin ma alguses rahulikult ja siis karjudes. Taas ma jooksin koolimajast välja. Ma jooksin lähima puuni ja lõin vastu seda. "AUCH," karjusin sellepeale järsku. "Hey, on kõik korras?" küsis järsku Ryan. "Ja, täiega. SINA ja MINA käime... nii terve see koolike räägib....," ütlesin ma ja vehkisin oma kätega. "OOT, misasja... sina ja mina?" küsisn ta segaduses olles. "Mhm, see ei juhtuks kunagi mul pole su vastu tundeid aga sul?" laususin ma sellepeale. Ryan oli mõnda aega vait ja ütles siis: "Tegelt on." Ta läks kuskile. "Mida?" karjusin ma. Ma läksin kooli sisse tagasi. "Oi, iga minut muutub mu elu aina põnevamaks ja keerulisemaks," sositsasin ma endale. "Oi, tere jälle SINA," ütles see tibi taas. "Oi, tere sullegi TIBIKE," ütlesin ma vastu.

"Oi, mul on nimi ka see ei ole tibike vaid Jasmine," ütles tema. "Oi, hui huvitab ka see mind tibike. Muideks ma pole sina, vaid CHRISTINE. Jätta see meelde palun, head päeva tibike," ütlesin mina ja lükkasin ta oma teelt ära. "Kuule tibi, ära jama minuga. Sa veel maksad," ütles ta sellepeale. Ma keerasin ümber. "Tõesti wä? Viimati kui keegi mind ähvardas läks koju käe luumurruga ja kahe sinise silmaga. Sest, mul pole aimu mida ma võin viha hoos teha. Sa aru jätta rahule... kui saa ei taha oma ilusat käekest murda ja oma ilusat näolappikesse kahte sinist silma. Siis ära ähvarda mind," ütlesin ma naeratades. "Oot, mida?" küsis tema. "Kuulsid küll, ma võin näha täielik tibi, aga tegelt pole ma seda üldse," ütlesin ma naeratades ja kõndisin minema. "Hey," ütles järsku keegi. "Ja mida?" küsisin mina vastu kohe temalt.

"Vingelt paned, keegi pole talle kunagi julgenud vastu hakkata. Kõik kardavad teda, ta on siin koolis kõige rikkam ja mõju võimsam," ütles tema. "Tead, mind see huvita üldse. Ma juba olen selline, ma pole suht sõbralik enam. Mu elu lihtsalt pole nii lihtne... ah vahet pole ja mul temasugustest kõrini. Eelmises koolis käisid nad mulle täiega pinda ja nüüd ma ei viitsi nendega enam jamada. Ta ei saa minuga käituda nii nagu ta tahab, sest ma ei luba endaga nii käituda. Ma olen kasvanud üles ilma mingi vanemate järelvalveta. Ärme räägi sellest. Kes sa üldse oled muidu?" rääkisin/küsisin mina. "Oh, okay. Ma olen muiude Elizabeth, võid kutsuda Elizaks," ütles tema. "Okay, me peaks nüüd tundi minema," ütlesin ma ja siis kell heliseski tundi. Ma läksin oma viimasse tundi täna, milleks oli muusika.

Peale kooli kodus:

"Tere, Christine," ütles mu kasuisa. "Oi, tere sullegi Thomas," ütlesin ma ja läksin üles oma tuppa.

Muudsin veidi seda teksti.. :)
Aga kriitika on ootatud
Kommentaar samuti
Ja ka pealkiri! : )
Oh ja kui vigu nägid anna teada

*Kissu
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeEsm Apr 18, 2011 7:54 pm

Pealkirjaks võibolla .... Hard Life .. või Chrissu's life vms .. (: .
Siis paar viga märkasin ka:
mõju võimsam - peaks olema kokku vist Wink
muiude-usun et siin oled mõelnud " muide" ;P
. Igatahes mulle meeldis =)
Ja siis olen täheldanud, et see Christine kisab koguaeg :D häält on *(Y) :D
Aa jah, muidu oli hea :P
Pealegi , see kommenteerimine ja lugemine ei ole vaevaks :D Seega pole tänu väärt Wink
Uut ootan:)
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeEsm Apr 18, 2011 10:13 pm

Tänan, pealkirja ideede eest... : )
Eks ma siis paranda need vead ära.
:D
:D Thanks!
Mhm : )

Uue saad alles homme või ka siis ülehomme... vaatab kuna... hetkel ei viici küll seda uuesti kirjutada... (Mul oli korraks mingi jama ja kogu mu pikk kirjutatud tekst kadus ära)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeReede Apr 22, 2011 11:40 pm

Pole tänu väärt Wink

Mhh -.- , igavene jama -.-

Igatahes ootan uut :P ei ole võimalik
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeEsm Apr 25, 2011 10:14 pm

Igatahes siin on nüüd uus osa.

18. osa

Seal õppisin ära ja läksin arvutisse. Seal logisin msni ja kohe hakkas muga rääkima Jason.

Jason says: Hey!
Chrissu says: Hey!
Jason says: Kuidas ka siis läheb?
Chrissu says: Nii ja naa, aga enamasti hästi.
Jason says: Juhtus siis midagi?
Chrissu says: No lihtsalt mõningad probleemid emaga. Pole sinu jaoks oluline.
Jason says: Okay siis, ma pean nüüd minema. Sau

Ma ei vastanud midagi, vaid logisin hoopis msnist välja. Läksin esimsele korrusele, sealt kööki ja vasin külmkappi. Sealt vahtis vastu tühjus. "ON KEEGI KODUS?" karjusin ma. Vastust ei tulnud. "Järelikult pole, eks ma siis mine nüüd poodi," ütlesin ma iseendale. Ma jooksin üles, võtsin telefoni, võtmed ja ka mingi käekoti. Läksin tagasi alla, panin jalatsid jalga ja avasin ukse. Keerasin selle lukku ja läksin poodi.

Poes:

"Em... mida ma siit poest nüüd ostma peaks?" küsisin ma endalt mõtteis. Mõne kümne minuti pärast olin siiski kassas ja maksin juba. Ma jalutasin vaikselt kodu poole ja ühel hetkel mu telefon helises. Ma siis panin toidukotti igaks juhuks pingipeale ja võtsin oma telefoni käekotist. "Ja?" küsisin ma. "Hey, siin Sandra. Mis teed reede õhtul?" küsis tema. "No, em mitte midagi hetke seisuga," vastasin ma Sanna küsimusele. "No, reedel on Heleril sünna ja ta tahtis sind ka kutsuda aga ta unustas seda koolis küsida," rääkis Sanna. "Davai, mis kell?" küsisin ma kohe vastu. "No kell 8 õhtul algab, tuled?" ütles/küsis Sannu. "Jap, sau," ütlesin ma ja lõpetasin kõne. Võtsin pingilt oma toidukotti ja läksin koju.

Kodus panin asjad ära kappidesse või külmkappi ja nii edasi. Siis tegin endale paar võileiba ja sõin need ära koos apelsiini mahlaga.
_______________________________

Tean, et lühike...
Kriitikat?
Komentaare?
Kui leidsid vead annna teada!

*Kissu

Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeEsm Apr 25, 2011 10:22 pm

Vigu ei leidnud.Kriitikat pole : )
Ei tegelt,ma ka loen ikka : D Lihtsalt ma loen kas ennem magamaminekut,siis suht kui ära loen,magan arvuti taga või siis vastaseljuhul ma olen koolis *facepalm*
Kuid ma üritan ka siis kommenteerima hakata jälle ; )
Aga muidu väga hea osa oli !
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeEsm Apr 25, 2011 10:24 pm

Vicka - : ) nojah, oleks tore kui hakkaksid jälle kommenteerima. : ) Thanks kah muidugi.
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Apr 28, 2011 9:48 pm

Väga hea!
Sinu omad on paremd kui minu omad.
Minu järjeka pealkirjad sisaldavad sõnasid dream come true aga sinu oma hard life... :D

Aga uut ... sooviks lugeda...
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeNelj Apr 28, 2011 10:17 pm

Jätkuvalt hea .
Uut ootan :)
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeTeis Mai 03, 2011 4:56 pm

Mine metsa!!! Palju kordi ma pean seda ühte osa siia kirjutama!!! Mingi 3 korda juba ja ma koguaeg kustutan selle teksti alati ära kuidagi moodi! Proovin hiljem uuesti siis : )
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeTeis Mai 03, 2011 8:38 pm

O.O
Proovi jah uuesti :P , olen kindel, et see tuleb hea osa Wink:P
Ja ma tead mida sa tunned ... :/
Igatahes .. Uut ootan !! (=
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeKolm Mai 04, 2011 8:31 pm

No jahm.
Ega ma siis kirjutan nüüd taas kord uue osa uuesti. : )


19. osa:

Peale söömist istusin diivanile, võtsi telekapuldi ja hakkasin kanaleid klõpsima. Mu telefon helises jälle ja ma vastasin selle: "Christine kuuleb," "Sau, siin Ryan. Meil vaja rääkida," ütles siis Ryan. "Millest?" küsisin ma kohe vastu. "Meist," ütles ta vaid vastu. "Miks?" küsisin ma taas küsimuse. "On lihtsalt vaja," ütles Ryan ja lisas veidi hiljem, "kas saab siis?" "No põhimõtteliselt saab küll jah," vastasin ma Ryani küsimusele. "Kuna siis?" küsis tema jälle. "Kas või kohe," vastasin jälle mina. "Davi, ma tulen siis sinna," ütles Ryan sellepeael. "Davai, näeme siis," ütlesin mina ja lõpetasin kõne. Ma siis vahtisin telekast mingit saadet nüüd, millest ma tegelt ei saanud suurt midagi aru. Üsna pea kõlas uksele koputus ja ma läksin avama. "Hey, tule siis sisse," ütlesin mina ja lasin Ryani sisse. "Hey," ütles tema. "Mis poisid külas?" küsis Thomas. "SINA, ole vait," ütlesin ma rõhutades sõna sina. "Tule," ütlesin ma Ryanile ja tirisin ma ta enda tuppa. Ma istusin toolile, Ryan aga ma voodile. "Millest siis tahtsid täpsemalt rääkida?" küsisin Ryanilt siis.

"No meist," vastas Ryan mu küsimusele. "Millest täpsemalt?" küsisin ma jälle küsimuse. "No, nagu sa ilmselt kuulsid täna mis ma ütlesin kui sa ütlesid: "Mhm, see ei juhtuks kunagi mul pole su vastu tundeid aga sul?" " lausus Ryan. "Em.. jah ... sa vastasid ... Tegelt on," ütlesin ma sellepeale. "Ja, see on tõsi," ütles ta. "E... okay, ma ei tea mida ma su vastu tunnen, kui aus olla. Ma ei ole kunagi sinust mõelnud kui poisssõbrast, ainult kui parimast sõbrast," rääkisin ma nüüd seal. "Eh, mida?" küsis Ryan. "No, mu tunded kõik on mu peas segamini, isegi emotsioonid on. Viimasel ajal juhtub lihtsalt liiga palju asju.. ja see kõik on mu segadusse ajanud. Seega ma ei saa hetkel veel su tunnetele samaga vastata," seletasin ma nüüd Ryanile mida ma ennist mõtlesin. "Aa, ma peaks minema, sau," ütles Ryan ja lahkus.

"Hey, mis tegid sellele poisile?" küsis Thomas. "Mis mõttes?" küsisin ma vastu. "Ta lausa jooksis trepist alla ja uksest välja," ütles siis Thomas. "Tead, pole sinu asi vot," ütlesin ma ja logisin end msni sisse. Seal hakkas muga kohe rääkima Emily.

Emily "Miks mina?" says: SINU Pärast Jättis RYAN Mu Maha!
Chrissu "Elu see võib alles raske ja keeruline olla!" says: Eh??
Emily "Miks mina?" says: Sa tead küll miks sinu pärast.
Chrissu "Elu see võib alles raske ja keeruline olla!" says: No tean.
Emily "Miks mina?" says: On sinu tunded tema vastu samad?
Chrissu "Elu see võib alles raske ja keeruline olla!" says: Ma ei tea. Mu kõik tunded ja isegi emotsioonid on hetkel suht segamini peas. Lihtsalt elu on hetkel selline.
Emily muutis oma nime: Em!
Em! says: A, okay siis. Sau!
Chrissu "Elu see võib alles raske ja keeruline olla!" says: Sau!

Rohkem ei rääkinud muga seal hetkel keegi.

"CHRISTINE!" karjus järsku mu ema Nicole. "MIDA ON?" karjusin ma vastu. "TULE ALLA," karjus Nicole vastu. Ma siis läksin alla ja küsisin taas kord: "Mida on?" "Miks sa oled Thomase vastu ülbe?" küsis Nicole. "Tal pole vaja mu elu kohta igat üksikut detaili vaja teada," vastasin ma ema küsimusele. "Ahsoo," ütles Nicole ja ei osanud ilmselt midagi enam öelda. "Kui võib, siis läheksin oma tuppa tagasi," ütlesin ma seal pärast pika vaikust. "Mine," ütlesid Thomas ja Nicole koos. Ma ei öelnud midagi ja läksingi oma tuppa. Vaatasin arvutiekraanilt kella. "Mmm.... pool 10 ... davai pessu ja siis magama... ilmselt... " rääksin ma seal endaga.

Ma siis läksingi vannituppa. Võtsin riided seljast ja läksin dussi alla. Mõni kümend minutit hiljem tulin sealt välja ja kuivtasin end ära ja ka juuksed. Juuste kuivatamiseks kasutasin isegi fööni. Ma väljusin vannitoast käterätik ümber keha, kuna mul polnud teisi riideid kaasa kui ainult need mis seljas olid. Ma siis avasin oma kappi ja võtsin sealt endale magamis riided ja panin need vannitoas selga. Peale seda istusin arvuti taha ja seal oli vahepeal muga rääkinud Heleri.

Hellu says: Hey!
Hellu says: Oled siin ???
Hellu says: Hallloooo ????
Hellu says: Chrissu ???
Hellu says: CHRISTINE EMMA ???
Chrissu "Elu see võib alles raske ja keeruline olla!" says: Hey, sorry käisin korra all ja siis pesus.
Hellu says: Aaa, tahtsin küsida... mis sinu ja Ryani vahel toimub ??
Chrissu "Elu see võib alles raske ja keeruline olla!" says: Väga keeruline lugu vot... Ryanil on tegelt mu vastu tunded.... minu tunded ja ka emotsioonid on kõik peas segamini hetkel.
Hellu says: Ahah
Chrissu "Elu see võib alles raske ja keeruline olla!" says: Mhm. Mida sa sünnaks tahad ??
Hellu says: Pole soove, kingi mida ise tahad : )
Chrissu "Elu see võib alles raske ja keeruline olla!" says: Ahsoo, eks ma siis mõtle midagi. : ) Davai, ma nüüd ära magama. Homme jälle vaja vara tõusta ! Sau
Hellu says: Ega ma ka, sau! Oot, mu õde tahab ka suga korra rääkida.
Chrissu "Elu see võib alles raske ja keeruline olla!" says: Davai siis.

Ma muutsin oma msni pealkirja Chrissu - Tead, ma... : )

Hellu/Helen says: Chrissu?
Chrissu - Tead, ma... : ) says: Mida?
Hellu/Helen says: Ah, ei midagi. Homme koolis küsin.
Chrissu - Tead, ma... :) says: Okay siis. Sau

Ja ma logisin msnist välja ja lülitasin üldse arvuti välja. Peale seda läksin voodisse, kus ka uinusin üsna pea.
_________________________________
Nii sai nüüd vist pikk osa :D
Kriitikat??
Kommentaare??

*Kissu
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeReede Juun 03, 2011 11:35 pm

Meeldib Wink . !!
Uut ootan :P
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeEsm Juun 06, 2011 10:51 pm

:D Eks peab siis uut osa mõtlema hakkama... : ) Kuigi pole selleks jaoks aega... : ) Eks leiab kuidagi...

Aga thanks kah.
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeEsm Juun 13, 2011 12:49 pm

Loodame , et ruttu :P
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimePüh Juun 26, 2011 10:12 am

Sorry, et pole midagi kirjutanud.. pole eriti aega olnud, lähi päevil ma loodan, et tuleb uus osa :)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeTeis Juun 28, 2011 8:15 pm

See on kahjuks viimane osa, see lõpp on küll imelik aga mul pole enam ideid, et edasi kirjutada. sorry!


20. osa:

Järgmisel päeval koolis:

Ryan: "Christine kas me saame rääkida?"
Christine(Chrissu): "Loomulikult" ja läksin Ryanile järgi. Me kõndisime kooli taha ja seal me istusime pinkidele.
Chrissu: "Millest sa tahtsid rääkida?"
Ryan: "Meist!"
Chrissu: "Mul on ka su vastu tunded, juba ammusest ajast. Ma ei ole tegelt kunagi endale seda tunnistanud. Sa oled alati mulle toeks olnud kui mu vanemad ei olnud. Need said tegelt alguse juba ennem kui me siin koolis taas kohtusime, noo õigemini sel peol. Ma olen alati tõrjunud oma tundeid teiste inimeste vastu, kuna ma ei teadnud mida konkreeselt tähendab sõna meeldimine või siis armastus. Kuna ma pole neid kunagi eriti tunda saanud. Mu enda ema tõrjus mind aastaid, seega vabandust, et selle arusaamine võttis mitu aastat aega." ja naeratasin Ryani poole.
Ryan: "Wow, seega oled nõus mu tüdrukuks hakkama?"
Chrissu: "Jah, olen nõus!"
Ryan suudles mind kohe kui olin seda öelnud.

Christine ja Ryan jäid kokku ja nad olid koos õnnelikud. Selena ja Demi ei võtnud enam kunagi ühendust Christinega. Sandra leidis ka endale armatuse vahemalt nii kõik väidavad aga keegi ei tea mist temast sai pärast kooli lõpetamist. Sest peale kooli lõpetamist ei ole ta enam Chrstine, ega ka Helena ja Heleriga ühendust võtnud. Helena ja Heleri aga tegid koos bändi ja said sellega kuulsaks. Nad leidsid ka endale armastuse ja nad elasid ka õnnelikult elu lõpuni.


___________________________________

Tean, et veider lõpp aga mul pole tõesti enam ideid.
Seega selle järjeka on kõik!!
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeTeis Juun 28, 2011 9:44 pm

Kahju et lõppes :/ Oleks tahtnud edasi lugeda Wink
aga muidu väga hea ! (y)
Vigu ei olnud ja jutt oli suurepärane !!!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitimeTeis Juun 28, 2011 10:06 pm

Ega mul on ka kahju.. et lõppes aga mul pole enam ideid mis võiks edasi saada.. ja pole eriti aega ka leidnud, et midagi kirjutada viimasel ajal... see on põhiline probleem miks ma selle nii ära lõpetasin.

Tänan Vicky! :)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Sponsored content




Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!   Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA! - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Hard Life 20. osa UUS OSA! (28. Juuni 21:15) VIIMANE OSA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Mine lehele : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -