Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_rcap 
Kissu
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_rcap 
Ashley
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_rcap 
Alice-
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_rcap 
KriSsu-
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_rcap 
Vicky
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_rcap 
sandra--
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_rcap 
Kels
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_rcap 
Pirks(#)
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_rcap 
--kiisu-
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor Teade
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 1:50 am

Oh... thx ! :D
Kui tahad võid veel saada uusi osasid... :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 11:59 am

ph, mis sa üldse küsid ?:D
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 12:01 pm

Ohsapoisss :D - Ei midagi ei ole.
Lihtsalt natuke väga hea on! :)
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 1:06 am

Monza - thx,.... okei... siin on siis uus osa :D

Kiizukata - okei, siin on siis uued osad. :D


Kui loed siis võiksid komenteerida ka.

See peaks olema 29. osa:


Me läksime ühte kaubamajas olevasse kohvikusse. Seal kohvikus et oli nii et said ise valida mida tahad ja kui palju. Kui olime toidu ära ostnud siis otsisime laua kuhu taha istuda. Üsna pea leidsime ja läksime sinna. Meie juurde tuli üks tüdruk ja küsis: "Can i sit here?" "Why?" küsisin mina. "Beacuse this is only place what is availble." ütles see sama tüdruk. "Okey, sit then!" ütlesin mina ja ta istuski meie juurde. "Where you guys are from and names?" küsis see tüdruk. "We are from Estonia, and I'm Karolin." ütlesin mina. "I'm Sofia!" ütles Sofi. "I'm Mariella!" ütles Mari. "I'm Emma and you?" ütles Emma. "I'm Charlotte and i'm from Estonia too!" ütles Charlotte(see tüdruk) "Sa siis räägid eesti keelt ka wä?" küsisin mina. "Räägin aga mitte väga hästi kuna ma olen siin elanud juba 10 aastat ja ma olen kõigest 15 aastane. Muide võite mind Lotteks kutsuda." ütles Charlotte. Me rääksime seal veel paljudest asjadest. Ühel hetkel tuli teemaks JB. Me ei öelnud talle, et teame Nicki, Joed ja Kevinit. Peale söömist me(Mina, Sofia, Emma, Marielle ja Charlotte) käisime veel poodides. Kuskil kell 8 ajal hakkasime kodude poole minema. Ma, Em ja Sofi läksime minu koju. Charlotte aga oma koju.

Järgmisel päeval:

Järgmisel päeval ärkasin ma ome telefoni helina peale üles. Ma otsisin selle üles ja vastasin: "Hey?" "Hey, Karro, siin Lotte!" ütles Charlotte. "Hey, mis vaja?" küsisin mina. "Ma tahtsin teada, kas täna teeme ka koos midagi." ütles Lotte. "Vb... ma helistan siis kui meil on plaan... okey?" ütlesin mina. "Okey, tsau siis nüüd!" ütles Lotte. "Tsau!" ütlesin mina ja lõpetasin kõne. Ma käisin pesemas ja vahetasin riided. Peale seda läksin alla ja tegin endale paar võileiba. Kallasin klaasi ka apelsiini mahla. Üsna pea ärkasid ka Mari, Emma ja Sofia. Kui olime ära söönud siis arutasime mida täna teha. Järsku koputas keegi mu uksele.

Siin on veel ka 30. osa:

Ma läksin ust avama ja seal seisis Big Rob. "What are you doing here?" küsisin mina. "You girls come with me!" ütles Big Rob. Ma vaatasin teda veidi aega ja küsisin: "But why?". "Beacuse that was Kevin's and Nick's idea.... not mine," ütles Big Rob. Ma ei vastanud tükk aega midagi. Ukse juurde tuli ka Marielle ja küsis mult: "Mida tema siin teeb?" "Ta tuli meid siit kuhugi viima... sinna kus on Nick, Joe ja Kev." ütlesin mina. "Yes, we come!" Marielle lausa karjus seda. Selle karjumise peale tulid ka Emma ja Sofia ukse juurde ja küsisid: "Mis toimub?" "Big Rob... tahab meid viia vist sinna kus on Nick, Kev ja Joe... see oli Nicki ja Kevi idee." "So girls go pack your stuff... you have only 30 minutes... then we have to go.." ütles Big Rob. "Oh, okey. But way come in!" ütlesin mina. Big Rob astus sisse ja ma, Em, Sof ja Mari läksime oma asju pakkima.

Kuskil 10 mintsa hiljem:

"We have to go in JB house too!" ütlesin mina. "Why?" küsis Big Rob. "Beacuse there are some stuffs what i need." ütlesin taas mina. "Okey, let's go then!" ütles Big Rob. "But way.. i have to go at home too... i don't have here any stuff!" ütles Mari. "Okey... see you later!" ütlesime mina, Sof, Em ja Big Rob koos.

20 mintsa hiljem:

Me siis istusime limusiini, sellega läksime lennujaama ja sealt eralennukiga New Yorki. Seal oli hetkel Jonas Brothersile kontserdid. Sinna sõitsime mitu tundi.. selle aja jooksul mängisime mina, Sof ja Em kaarte. Marielle hoidis oma ette. Ma, Sofia ja Emma ei tahtnud teda ka segada.

New Yorgis:

Nii pea kui lennuk maandus läksime me taas limusiini, see kord viis see meid hotelli. Big Rob küsis meile toade võtmed ja saatis meid toadeni ja läks Nicki, Joe ja Kevi juurde vist. Me kõik läksime oma tubadesse. Mu tuba oli üsna suur. Ma panin oma asjad ära ja hakkasin teleka kanaleid plõksima. Sealt ei tulnud midagi põnevat enam peaegu. Ma jäin vaatama uudiseid, seal rääkis JB-st ja Miley-st, Demi-st ja Danielle-st.

________________

Kui lugesid läbi.. siis võiksid öelda mida arvad sellest järjekast.
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 1:34 am

Lugesin kõik osad ära...Uuh...Väga, vääga hea..meeldis.
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 1:55 am

Okey... tore, et lugesid kõik osad läbi... ja thx...
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 1:01 pm

Millal edasi plaanid kirjutada?
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 1:11 pm

Mul on hetkel muidu olemas 35. osa! :D

Eks ma siis lisa need siia ka... :D


Siin on siis 31. osa:

Eelmises osas:

New Yorgis:

Nii pea kui lennuk maandus läksime me taas limusiini, see kord viis see meid hotelli. Big Rob küsis meile toade võtmed ja saatis meid toadeni ja läks Nicki, Joe ja Kevi juurde vist. Me kõik läksime oma tubadesse. Mu tuba oli üsna suur. Ma panin oma asjad ära ja hakkasin teleka kanaleid plõksima. Sealt ei tulnud midagi põnevat enam peaegu. Ma jäin vaatama uudiseid, seal rääkis JB-st ja Miley-st, Demi-st ja Danielle-st.

Uues osas:

Ma vahtsin seda telekat üsna kaua, kuni sain aru millest seal jutt. Ma lülitasin teleka välja ja läksin Emma ukse taha. Koputasin uksele ja üsna pea Em avas selle. Kui ta mu nägu nägi küsis Emma: "Mis viga, Karro?" Ma astusin sisse ja panin ukse kinni. "Mis viga, Karro?" kordas Emma veel oma küsimust. "Uudiseid vaatasid?" küsisin mina. "Um... ei!" ütles Emma. "Noh... seal oli juttu Nickist, Joest, Kevinist, Mileyst, Demist ja Daniellest." ütlesin mina. "Ja siis?" küsis Emma. "Nick oli kuskil pargis eile suudelnud Mileyt. Joe Demit ja Kevin Daniellet." ütlesin mina üsna kurvalt. "Mida asja?" küsis Emma karjudes. "See on vist tõsi..." ütlesin mina. Ma ja Emma läksime Sofia ukse taha. Nii pea kui ta avas küsisin mina: "Sa meiega sõõma ei tahaks tulla... alla restoraani?" "Muidugi tulen!" ütles Sofia. Samal kui ma ootasin Sofiat käis Emma ka Marielle ukse taga ära ja kutsus tema ka. Kui Mari ja Sof olid valmis siis läksime essale korrrusele kus see restoraan pidid olema.

Hotelli restoraanis:

Nii pea kui restoraani astusime nägime Nicki ja Mileyt suudlemas. Me kõndisme üsna kiiresti sealt mööda. "Ma tean miks Big Rob meid siia kutsus.." ütlesin ma sosinal. "Mis asja?" küsis Sofia sosinal. "Rob ei kutsunud meid siia sellepärast et Kev, Joe ja Nick tahtsid seda vaid selleks et ära hoida see mis toimub..." ütlesin taas sosinal. "Ah, saan aru!" ütlesid Emma, Sofia ja Marielle sosinal. Meie juurde tuli ettekandja ja ütles: "Your order please?" Ma ütlesin üsna tasasel häälel: "We don't know what we order yet. Maybe soon we order something." See ettekandja: "Okey!" ja lahkus. Joe, Demi, Kevin, Danielle ja isegi Big Rob tulid restoraani. Me istusime üsna vaikselt siin. Big Rob pani meid tähele ja tahtsi midagi öelda ja ma vehkisn kättega. Ta vist sai aru mida ma mõtlesin ja võibolla mitte kuna ta ütles siis Demile, Joele, Kevile, Nickile, Mileyle ja Daniellele: "I have to go now!" ja ta lahkus. Üsna pea tellisid nad(Nick, Kev, Joe ja teised) endale midagi süüa ja juua. See sama ettekandja tuli meie juurde taas: "So what you guys order?" "Um... water!" ütlesin üsna vaikselt. Emma, Sofia ja Marielle tellisid sama. Üsna pea jõudis meie vesi ka kohale. Kev vaatas meie poole ja me pöörasime pea kohe ära. Kev teistele: "I know this girls somewhere." "Jookseme nüüd!" ütlesin ma. "Miks?" küsis Emma. "Kev tundis meid ära." ütlesin mina. Ma võtsin rahakotist veidi raha ja jätsin selle lauale. "Nüüd!" ütles Emma ja me jooksime restoraanist välja.

Samal ajal Keviniga, Joega ja Nickiga:


"Why did thet run away?" küsis Nick Kevilt. "I have no idea!" vastas Kevin.

Nüüd siis tagasi Karolini, Emma, Sofia ja Marielle juurde:

Meie juurde tuli Big Rob ja ütles: "You guys understand already real reason why your are here." "Yes!" ütlesin mina. Big Rob astus restoraani uksest sisse ja läks JB poiste juurde tagasi. Me aga läksime oma korrusele tagasi. "Nad petavad meid?" küsi Marielle. "Kahjuks.. pean.... ütlema.... j.....a...h!" ütlesin mina. Me läksime minu tuppa, me istusime seal nii sama ja vaatasime lage või põrandat. Keegi ei öelnud midagi. Keegi koputas järsku uksele ja me kõik ehmusime selle peale. Ma läksin avama ja seal seisis Nick. Sellepeale panin ma ukse kinni ja küsisin: "Mida ma nüüd teen?" Taas kostusid koputused. "Kes seal oli ja on siiani?" küsis Emma. "See... on .... N... i.... c..... k?" ütlesin mina. "Oh... meil on nüüd siis probleem." Ta ei lõpetanud koputamist ja ma siiski avasin taas ukse. Seal seisid nüüd juba ka Joe ja Kevin. "What you guys want?" küsisin ma ülbelt. Nad ei öelnud midagi ja kõndisid lihtsalt minema. Ma vaatasin sinna poole kuhu nad läksid, nad said kokku Miley, Demi ja Daniellega. Ma karjusin: "Nicholas Jerry?" Nick vaatas minu poole ja küsis: "What?" Ma karjusin talle: "WE ARE OVER FOREVER!" ja panin ukse kinni. Kõik vaatasid mind ja ma küsisin: "Mis on?" "See mis sa ütlesid on tõsi?" küsis Sofia. "Ma ei tea... võibolla." vastasin mina.

Järgmise päeva hommikul:

Ma ei maganud öösel üldse kuna ma mõtlesin vaid Nickist. Täna pidid toimuma ja JB kontsert New Yorgis. Ma kirjutasin teistele kirja, et läksin alla restoraani.

Restoraanis:

Ma tellsin endale tassi kohvi. Mu juurde istus Kevin ja küsis: "Is that true what you said yesterday?" Ma vaatasin tema pole vihaselt ja ütlesin: "Y....e....s!" "I don't belive you!" ütles Kev. "Go away... i don't want talk about it!" ütlesin mina. Kevin ei lahkunud. Üsna pea tuli siia ka Joe ja ma ütlesin: "Väga tore.... saage juba aru et ma vihkan teid... ma ei taha teid enam kunagi näha... te petate meid... seda ei saa iial andestada.... mitte kunagi..... vb saaks aga ma ei taha enam haiget saada... te olite ainsad keda ma armastasin... eriti Nicki... miks see kõik peab minuga juhtuma." "What you sayd?" küsisid Kevin ja Joe. Meie juurde tuli Danielle ja küsis: "Who is that girl?" Ma ütlesin talle: "It's not your business who i am... and now bye!" ja lahkusin restoraanist ja läksin liftide poole. Samal ajal tulid liftist välja Miley ja Nick käest kinni. "Nicky let's go there!" ütles Miley. Ma seisin nüüd vaid paigal. "Okey let's go, Miles!" ütles Nick kuigi vaatas ta vaid mind. Ma panin seda tähele aga ei öelnud midagi. Üsna pea tulid ka Emma, Sofia ja Marielle.
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 1:26 pm

Hea jutt....Mulle meeldis.
Pane teised osad ka üles. *puppy face*
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 1:46 pm

See on täiega hea jutt!
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 6:06 pm

anni - Thx... tore teada... eks ma siis lisa need kõik 4 osa.... Loe siis! :D

Krissu - Thx... :D

Muideks Kriitika on ka lubatud... :D
Vead võivad see olla nii eesti kui ka inglise keeles. :D


32. osa:

Eelmises osas:


Meie juurde tuli Danielle ja küsis: "Who is that girl?" Ma ütlesin talle: "It's not your business who i am... and now bye!" ja lahkusin restoraanist ja läksin liftide poole. Samal ajal tulid liftist välja Miley ja Nick käest kinni. "Nicky let's go there!" ütles Miley. Ma seisin nüüd vaid paigal. "Okey let's go, Miles!" ütles Nick kuigi vaatas ta vaid mind. Ma panin seda tähele aga ei öelnud midagi. Üsna pea tulid ka Emma, Sofia ja Marielle.

Uues osas:

"Mis sul viga on Karro?" küsis Emma. "Ma ei saa aru kuidas nad saavad meile nii teha." ütlesin mina. "Mida?" küsis Marielle. "Tead, sa ei saa ikka veel aru. Et sa ei käi enam Joega. Ta käib nüüd Demiga. Miks sa sellest aru ei saa." ütlesin mina. "See ei saa tõsi olla!" karjus Marielle. "See on tõsi!" ütlesin mina. Marielle läks vihaselt restoraani ja me(Mina, Sofia ja Emma) läksime temale järgi. Marielle läks sinna kus istus Joe ja karjus talle midagi. Millest mina, Sofia ega Emma ei saanud aru. Joe ei vastanud talle midagi. "Joshep Adam Jonas!" karjus ta Joele. "What?" küsis Joe. "We have to talk!" ütles Mari(Marielle). "Girl who you think you are?" küsis Demi. "Fine, let's talk!" ütles Joe ja nad läksid eemal. "Who you guys are?" küsi Miley. "We are... their friends." ütlesin ma. "Why she want's talk with Joe!" küsis Demi. "I don't know!" ma valetasin Demile. "So why you girls stand here?" küsis nüüd Danielle. "We wait here us friend!" ütles Sofia. "Do what ever you want!" ütlesid Demi, Miley ja Danielle koos. Me seisime lihtsalt seal. "So what you girls do here?" küsis Nick meilt. "Um.... we wait..." ta ei lasknud mul lõpetada vaid ütles: "I don't mean it!" "Oh, that one! We just wanna be here! Okay?" "Nick, let they do what ever they want!" ütles Kevin. Ma ja Emma olime nende peale juba üsna vihased aga me ei näidanud seda välja. Üsna pea tulid tagasi ka Marielle ja Joe. Marielle oli üsna kurb ja ütles: "Mina lähen siit kohe praegu minema!" "Miks?" küsisin mina. "Sest ma ei suuda siin enam olla!" vasta Marielle ja kõndis minema. "Where she goes?" küsis Joe. Ma ei vastanud midagi vaid me läksime istusim kolmekesi ühte lauda ja tellisime omale midagi süüa.

3 tundi hiljem:

Ma, Emma ja Sofia olime hotellis oleva basseini ääres. Meie ette seisi Big Rob ja küsis: "Where is that one girl?" "You mean Marielle?" küsis Emma. "I guess, where she is?" küsis Big Rob. "She left!" ütlesin mina. "Why?" küsis Big Rob. "Beacuse of ........ Joshep!" ütles Sofia. "Okey, but way here are tickets for you!" ja andis mulle piletid. "Thank you!" ütlesin veel mina. Ma vaatasin pileteid ja karjusin: "VIP piletid, hulluks läks wä?" "Rahune maha Karro!" ütles Emma. "Ma ei saa!" karjusin mina taas. "Rahune maha Karolin!" ütles Sofia nüüd. "Okey," ütlesin mina. Mu karjumise peale olid paljud kohal ja küsiti: "Are you okay?" "I'm fine!" ütlesin ja naeratsin võltsilt. Üsna pea olid kõik peale Emma ja Sofia kadunud. "VIP piletid?" küsis Sofia. "Mhm!" vastasin vaid mina.

4 tundi hiljem(kellaaeg kuskil 19.00):

Mina, Emma ja Sofia olime teel sinna kus see kontsert toimus. "Tead.. ma ei usu et me saama taha kuna sinna pääseb ainult VIP piletitega ja neid meil pole. Ma tahaks nii väga Nick näha." ütles üks tüdruk oma kahele sõbrannale. "Seda ei juhtu iial, tal tüdruk olemas." ütlesin mina. "Kust tead?" küsis see sama tüdruk. "Miley Cyrus... ma nägi neid täna suudlemas.. ühes hotellis." vastasin ma talle. "Te olete ka Eestist?" küsis selle tüdruku sõbranna. "Olime.. me oleme nüüd Ameerikas elanud kindlalt 3 kuud, täpselt ei tea." Üsna pea algas kontsert ka. Mina, Emma ja Sofia ei pannud seda eriti tähele kuna me olime omas mõtteis. Üsna pea sai kontsert läbi, vähemalt meie arust. Tegelt oli see kestnud oma 5-7 tundi. See sama tüdruk: "Kuhu poole teie hotell muidu jääb?" "Ma ei tea!" vastasin ausalt. "Eks me leia kuidagi selle üles... kunagi!" ütles Sofia. "Aga nüüd peame me sinna poole minema! Sau!" ütles Emma ja tiris meid kaasa. "Kuhu minek!" küsisin mina. "Sinna!" ütles Emma ja näitas näpuga. Seal seisis mingi mees ja ütles: "Only people who have VIP tickets!" Emma võttis meie kõigi käekotist piletid ja näitas neid sellele isikule. Me saime sisse ja läksime edasi. Üsna pea nägime Big Robi. "Hey, how's going?" küsisin mina talt. Emma vahtis nüüd mind ja küsis: "Sebid ära wä?" "Emma!" ütlesin mina. "Hey girls! Good and you?" "Too good!" vastasin mina.

33. osa:

Big Rob viis meid sinna kus oli JB, Miley, Demi ja Danielle. "What you guys doing here?" küsis Demi. Ma nägin Nick ja Mileyt suudlemas. Ma üritasin mitte nutma hakkata, kuna see oli siiski üsna valus kuna ma ju armastan siiani Nicki. Emma pani seda tähele ja ütles: "Proovi olla tugev!" Ma ei vastanud lihtsalt kõndisin sealt minema. Emma ja Sofia jäid veel sinna.

Emma ja Sofia juures:

"Nicholas Jerry?" karjus Emma. "What?" küsis Nick. "You had girlfriend who was much better than her. And you just hurt her that way.. you are so ... so... so ... i don't even know words of that. And you Kevin too... even you Joe. Kevin by the way we are over. You never gonna meet me again. I promise that one! Bye!" karjus Emma seda Joele, Kevinile ja Nickile ja lahkus sealt toast. "That waht Emma says is true. We hate you all now! Don't never talk with us anymore. Bye!" ja Sofia lahkus kah. Poisid olid selle aja vait. "You guys dated with them?" küsis Miley. "Yes, we did!" ütles Nick.

Nüüd siis tagasi Karolini(minu) juurde:

Emma ja Sofia tulid ka minu juurde ja me läksime sealt minema. Me läksime hotelli pakkisime oma asja ja läksime lennujaaama. Sealt läksime L.A.-sse tagasi. Me sõitsime lennukiga mitu tundi ja me peamiselt magasime selle aja. Kuui olime L.A.-s siis läksime minu kodu ja pakisime seal olevad asjad. Peale seda läksime JB majja ja sealt võtsime ka kõik oma asjad ja läksime taas lennujaama.
See kord aga sõitsime Eestisse tagasi.
See lend me rääksime oma vahel juttu. "Ma ei tahaks sinna Eestisse tagasi minna aga ma pean Nicki unustama ja igaveseks!" ütlesin mina. "Ma ka ei tahaks ja ma pean Joe unustama!" ütles Sofia. "Sama siin nagu ja ma pean Kevini unustama!" ütles Emma. "Miks te peate nemad unustama?" küsis keegi meilt. "See pole sinu asi miks!" vastasin mina. Ülejäänud lend me olime vait.

Eestis:

Nii pea kui olime lennujaamas siis me tellisime takso mis viis meid bussijaama. Seal ootasime mõnda aega bussi ja sis läksime Pärnusse (Enne oli siin Tartusse aga nad elasid enne Ameerikasse minegut ikka Pärnus) kõik oma kodudesse. Kui jõudsin koju ütlesin: "I think my dreams never gonna be a true, maybe only for while!" ja läksin oma majja sisse. Emma ja Sofia läksid oma koju.

34. osa:

1 nädal hiljem hommikul:

Mina, Emma ja Sofia saime siiani läbi. Me ei kuulanud enam kunagi Jb-d. Mina ja Sofia käisime ikka veel koolis edasi, mille Emma oli lõpetanud. Kui mina ja Sofia olime koolis siis Emma oli niisama kodus või oli koos oma teiste sõpradega. Mina ja Sofia läksime täna kooli, kuna oli Esmaspäev.

Koolis:

"Oh, kes tagasi on!" ütles Sarah. "Ole vait Sarah!" ütlesin mina. "Miks kohe nii ülbe?" küsis Sarah. "Tahan olla ja pealegi miks see peaks sind üldse huvitama!" ütlesin mina. "Ah vahet pole!" ütles Sarah ja kõndis minema. Me kõndsime niisama oma klassi poole kus meil tund algas siis me kuulsime kuidas seal räägiti: "Tead, 1 kuu aja pärast tuleb ju JB eestissse." Me vaatasime Sofiaga otsa ja vahtsime niisama üksteist. Kui meid tähele pandi siis küsiti: "Mida teie veel siin teete?" "Me tulime tagasi Eestisse. Miks, seda me ei räägi!" ütles Sofia. "Muide, kas ta lähete JB kontserdile?" küsis Sonya. "Iuuuuuu, ei iial enam!" vastasin mina. "Mis neil siis viga on?" küsis taas Sonya. "Meil on omad põhjused, mida me ei avalikusta!" ütlesin mina ja peale seda me ei rääkinud nendega enam. Kell helises tundi ja me läksime klassi. Õpetaja seletas seal midagi, mina ja Sofia aga ei pannud seda tähele kuna olime omas mõtteis. Kui helises tunnist välja siis me läksime ka klassist välja nagu teised. Järsku helises mu telefon ja seal vilkus nimi Nick. "Don't talk me never again!" karjusin ma seda üle kooli. "Mis viga Karro?" küsis Sofia. Ma näitasin talle oma telefonit. "OMG!" ütles Sofia. "Ma tean!" vastasin mina. Ma siiski vastasin ja küsisin: "What is?" "I'm sorry!" ütles Nick. "I don't care about that anymore! Don't never call me again! Okey?" ütlesin mina. "Why, I love you... not Miley! Please forgive me!" ütles Nick. "Nick, never! Forget me, yeah forget me! And say to Kevin and Joe too that... they should forget Emma and Sofia too! Bye!" ütlesin mina ja lõpetasin kõne. "Nick?" küsis Sonya. "Jah... tead Nicke on palju, samas ka Joesid ja Kevineid... jne!" ütlesi mina ja kõndsin minema. Mina ja Sofia lahkusime üldse koolist ja läksime Emma ukse taha. Koputasime tema uksele. "Sisse!" karjus Emma. Mina ja Sofia astusimegi sisse, me nägime seal Joed, Nicki ja Kevinit. Ma vaatasin Emma poole ja tema ütles sellepeale: "Mina ei tea miks nad siin on!" "What you guys doing here?" küsisin mina suht ülbelt. "We are sorry!" ütlesid nad koos. "We don't care anymore!" ütlesime meie koos. "Please...!" ütles Nick. "Never!" ütlesin mina. "You guys hurt us... and that we never gonna forget. Now get out of this house!" ütles Emma. "We stay here!" ütles Kevin. "What ever... but we never gonna forgive you guys. NEVER!" ütles Emma ja läks uksest välja. "Same here!" ütlesin mina ja lahkusin ka sealt majast. "We hate you all now. That is true... we even don't like anymore band: Jonas Brothers! And we don't care about you guys anymore. WE HATA YOU GUYS!" karjus Sofia neile ja lahkus ka sealt.

35. osa:

Mina ja Sofia läksime Emmale järele ka küsisin: "Kuhu sa nüüd lähed siis?" "Ma ei tea.. aga mul on üks idee." ütles Emma. "Mis idee?" küsis Sofia. "Noh, ma tahame neist mõneks ajaks eemale saada eks?" küsis Emma. "Mhm!" vastasime mina ja Sofia. "Nüüd teeme nii, et teeme oma bändi.. mina, Sofia ja Karro. Me võtame sellese bändi uued nimed ja me kasutame neid nimesid rohkem kui enda omi... me muudame oma seonguid ja nii edasi." ütles Emma. "See on hea idee... aga kuidas me seda kõike teeme?" küsisin mina. "Ma ei tea veel. Enne mõtleme endale uued nimed... siis bändi nime.... siis teeme stiili muutust veidi... aga kust me raha saame selleks..?" rääkis Emma. "Ma ei tea.. mul on juba näpud põhjas... elan hetkel vaid paari krooni peal." ütles Sofia. "Sama olukord siin.." ütlesin mina. "Mul ka pole eriti palju raha. Eks me pea siis midagi leidma kuidas raha teenida." ütles Emma. Me kõndsime niisama pargis ringi ja ühel hetkel kuulsime kui mingit tüdrukud rääkisid taas JB-st. "Mida veel... mul on neist juba kõrini...!" ütles Emma. "Kellest sul kõrinin on?" küsis keegi neist tüdrukudest. "Ei kelleski... see ei puutu sinusse!" vastas Emma temale. "Okey!" ütles see sama tüdruk ja rääkis oma sõpradega edasi. Ma, Emma ja Sofia otsustasime, et lähme Emma poole tagasi.. maja oli ümber piiratud meediaga... siin oli isegi limusiiin. "Pagan!" karjus Emma. Kõik pöördusid tema poole ja küsiti: "Kes sina veel oled?" "Mina wä?" mängis Emma, et ei saanud aru kellega räägitakse. "Sina jah!" ütles see sama isik. "Mina olen naaber! Ja nüüd head päeva teile!" ja hakkas sealt minema kõndima. Meilt küsiti sama küsimus ja mina kui ka Sofia ütlesime: "Mina olen see kes olen, meedial pole seda vaja veel teada!" ja kõndsime Emmale järgi. Kui jõudsime minu koduni, oli seal ka meeida. "Minu maja juurde pole ka siis vist mõtted minna!" ütles Sofia sosinal. "I guess!" vastas Emma. Me veetsime öö siis väljas... niisama ringi kõndides. Kuna meil ei olnud raha, et hotelli minna. Me kõndsime muide ka Sofia majast mõõda ja seal oli ka meedia kohal. Kindlalt oli see seotud kuidagi Jonas Brothers-iga.

Järgmise päeva hommik:

"Noh, täna lähete kooli ka wä?" küsis Emma. Ma vaatasin oma riideid ja küsisin: "Nii wä?" Emma hakkas naerma ja ütles: "Mina sinu asemel ei läheks!" Me kõndsime siis minu kodu poole, seal oli ikka veel meedia ja ka mõned plikad, kes karjusid Nicki nime. "Pagan, kaduge mu maja eest ära!" karjusin mina ja läksin läbi rahva massi oma majani. Ukse ees seisis Nick, nii pea kui ta mind nägi ütles ta: "Karro, please forgive me!" "Nick, never... you break my heart... me and you never gonna be anymore together! Forget me!" ütlesin mina selle peale ja astusin oma majja. Ma läksin oma tuppa ja vahetasin seal riided ära. Peale seda läksin kööki ja seal oli Nick, kes aina palus andeks. "Mida ma küll sinuga siis nüüd teen... enne sa ei lõpeta kui ma olen sulle andestanud.. mida ma teen... damn!" ütlesin omaette. "What you said?" küsis Nick, järelikult ta kuulis mida ma ütlesin. "I never gonna forgive you, please understand it already. Now go away!" ütlesin mina. Nick aina istus mu köögis edasi. Avasin külmkapi ukse ja seal ei olnud midagi. "Now,do what ever you want... i go outside... good bye!" ja läksin esikusse, panin jalatsid jalga ja läksin välja. Otsisin Emma ja Sofia üles.
______________________________

Nüüd peate siis nii kaua ootama kuni ma kirjutan 36. osa valmis...
Kriitika on lubatud... :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Alice-
Iidol
Alice-

Postituste arv : 1729
Points : 1809
Reputation : 0
Join date : 06/12/2009
Age : 28
Asukoht : Pärnu

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 6:23 pm

Vägahea (L) , mulle meeldib .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 8:13 pm

Mulle väga meeldib.
Super.
Eks peab uue osa ära ootama.
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 8:46 pm

Alice - Thx

anni - Thx... ega uus osa peaks ilmuma lähi päevil..... :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 8:50 pm

See on tore...Jään ootama.
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeNelj Jan 28, 2010 11:43 pm

Kuna Ash ei sa ise hetkel sees käia siis käskis ta mul siia uued osad lisada.. (Ma tean Ash-i üsna hästi)
Siin on siis 36. ja 37. osa (Viimane osa on siis minu kirjutaud nii Ashi kui ka enda ideedest/mõtetest...) Ma ja Ash otsustasime et me kirjutame seda järjekat koos edasi... kuna viimasel ajal pole tal eriti aega netis käia... ja ta ei tahaks seda järjekat hetkel pooleli jätta.

Siin on siis 36. osa:

36. osa(II hooaja 2. osa):

Nii pea kui leidsin Emma ja Sofia siis me läksime Sofia poole.

Sofia POV:

Ma siis läksin oma majja sisse ja seal oli Joe. Ma ei teinud temast väljagi, lihtsalt kõndisin teisele korrusele oma tuppa. Võtsin kapist ühe kleidi ja kingad, siis läksin vannituppa iga juhuks sinna riided vahetama. Kui riided vahetatud läksin alla kööki. Vaatasin külmkapi seal ei olnud midagi ja samas nägin et Joe ikka veel siin. "What you want?" küsisin mina talt. "Sofia, please forgive me." ütles Joe. "Maybe in future!" ütlesin mina ja lahkusin kodust.

Karolini POV:

Üsna pea jõudis Sofia ka tagasi. "Te lähete siis kooli wä?" küsis Emma. "Ma arvan jh... aga me hilinesime juba esimesse tundi." ütlesin mina. "Okei.. ma tulen teiega kaasa, kuna mul pole kah hetkel midagi paremat teha." ütles Emma. Me siis sammusime kooli poole. Nii pea kui kooli astsuime tuli meie juurde Sarah ja küsis: "Miks JB on teie majade ees koguaeg?" "Küsi neilt endilt.. mina, Sof ja Em ei taha sellest rääkida!" ütlesin mina ja me kõndsime siis garderoobi. Seal vahetasime välisjalatsid sise omade vastu. Üsna pea helises ka kell tundi. Me siis läksime klassi ja isegi Emma tuli meiega kaasa. "Oh, hey Emma, mis sind siia toob siis?" küsis Õpetaja. "Ma olen siin kuna mul pole midagi eriti teha ja ma siis mõtlesin et tulen Sofia ja Karolinga kaasa." ütles Emma. "Okei, siis!" ütles õpetaja. Emma istus meie(Sofia + Karolin) taga olevasse vabasse lauda. Me saatsime seal omavahel kirju koguaeg, õps ei pannud seda tähele kuni Sarah ütles seda õpetajale. Õpetaja luges need läbi ja naeris selle peale. Kohe peale seda viskas need prügikasti ja ütles: "Päris hea teema teil seal." ja jätkas seletamisega. Ma, Sofia ja Emma naersime nüüd seal vaikselt oma ette. Üsna pea helises kell tunnist välja ja kõik lahkusid klassist. "Emma, Sofia ja Karolin, palun jääge korraks siia!" ütles õpetaja. Me siis jäime. "Kas see on seal tõsi mis te kirjutasite?" küsis õpetaja. "Kahjuks jah!" vastas Emma. "Kahjuks?" küsis õpetaja. "No.. me ei tahaks sellest eriti rääkida." ütles Sofia. "Saan aru! Võite minna." ütles õpetaja. Me siis lahkusime klassist ja ültse koolist. "Ah... mis teeme?" küsis Sofia. "Kust ma tean... raha pole... koju ka ei saa minna." ütles Emma. Me kõndsime parki, seal nägime plikade karja. "Mitte jälle nemad!" ütles Emma. "Mhm!" ütlesime mina ja Sofia koos. Kogu plikade kari vaatas meid. "Mida on?" küsis Emma. "Mis teil JB vastu on?" küsis üks nende plikade seast. "Ei midagi sellist mida sa peaks teadma!" vastasin mina. Joe, Kevin ja Nick vaatasid meie poole ja nad lihtsalt vahtisid meid. "Ah... teeme seda!" ütles Emma. "Ah, mida?" küsisin mina. "Tead küll mida!" vastas Emma. "Ei!" karjusin Sofia. Kõik vaatasid nüüd Sofiat. "Ta ei ole seda ära teeninud." ütles Sofia. "Okey teeme siis!" ütles Sofia üsna pea. "Tore!" ütlesime mina ja Emma koos. "Teete mida?" küsis see sama plika taas. "We forgive!" ütlesime mina, Emma ja Sofia koos. Need plikad vaatasid meid nüüd veel imelikumate nägudega. "What you guys said?" küsisid Joe, Nick ja Kevin. "We forgive you guys!" ütles Emma. "Really?" küsis Kevin. "Mida te neile andestade?" küsis see sama plika taas. "Tead.. kui tahad teada siis uuri ise välja." ütles Sofia. "Yes, really!" ütlesin mina. Nick, Joe ja Kevin tulid meie juurde ja suudlesid meid. Üks plika tõmbas Nicki ja ütles: "Ta on minu!" "Hahahaha... sa oled vaimukas, kahjuks aga pole Nick kellegi oma... Ma ja Nick käisime.. siis aga läksime lahku... aga nüüd käime taas vot!" ütlesin mina. "Ei... ta on minu!" karjus see plika. "Karro, what she scream here?" küsis Nick mult. "She screams: No.... he is mine!" ütlesin mina. "He?" küsis Nick. "You!" ütlesin mina. "Hahaha... my and her... you girl... me and you NEVER gonna be together... beacuse i don't like you!" ütles Nick. "Okey, bye!" ütles see tüdruk ja kõndis minema. Üsna pea läksid ka teised plikad minema.
_________________________________

Ja siin 37. osa:

Samal ajal koolis(Sarah'i POV(minu(Karolin) ja Sofia klassiõde):

Ma läksin vahetunni ajal selle õpsi klassi kellele ma ära kitusin, et Sofia, mina ja Emma vahetasid oma vahel kirju. Ma siis kõndisn prügikasti juurde ja sorisin veidi seal, kuni leidsin nende kirjad. Ma lugesin need läbi ja jätsin endale alles. Lahkusin sealt klassist ja kõndsin selle klassi juurde kus nüüd tund tuli. "Hey, Sandra! Tahad teada midagi hutivat?" küsisin mina tüdrukult. "Tahan!" vastas Sandra. "Seda et, Karolin, Emma ja Sofia KÄISID Joe, Nicki ja Keviniga.. sealt JB-st. Nad kirjutasid sellest tunni ajal..!" ütlesin mina. "Mis asja?" küsis Sandra. "KAROLIN, SOFIA JA EMMA KÄISID JB POISTEGA!" karjusin mina talle. Nüüd oli juba terve kool minu ümber. "Kust tead?","Kes seda rääkis?","On see tõsi?" ja nii edasi tuli mulle siis küsimusi. Ma andsin ühele tüdrukule need kirjad ja ta luges need kõva häälega läbi. "Wow!" ütlesid kõik peale minu.

Veidi hiljem: Tagasi Karolin'i POV:

Me siis kõndisime selle hotelli poole kus JB peatus hetkel. "Emma?" küsisin. "Mis on?" küsis Emma. "Kas selle plaanime viime ikka ellu, mis meil plaanis oli?" küsisin mina. "Ma arvan jh!" ütles Emma. "Mina olen nõus!" ütles Sofia. "What?" küsisid Joe, Nick ja Kevin. "Soon get know!" ütles Emma. "Okey!" ütlesid nad taas koos. Üsna pea jõudsime nende hotelli. "So what we do now?" küsis Joe. Ma, Emma ja Sofia vaatsime üksteisele miski pärast otsa. "Um... can we go eat something?" küsis järsku Sofia. "Sure!" ütlesid Joe, Kevin ja Nick koos. Me siis läksime hotelli restoraani ja istusime lauda. Üsna pea tuli teenitaja ja me tellisme oma toidud ära. "So why you guys forgive us?" küsis Kevin. "Beacuse of..." alustas Emma. "..we can't... li..." ütles Sofia edasi. "..live with o..." ütlesin mina aga Emma sega vahele "with out you guys!" "You guys said: Beacuse of we can't live with out of you guys?" küsis Joe. "I guess yeah!" ütles Sofia. Nüüd tulid meie söögid ja me hakkasime sõõma. Peale seda kui söödud siis me läksime kõik Kevini hotellituppa kuna see oli lähim. "Is Frankie and your parents too here?" küsis Karolin. "Yes.. they are somewhere." ütles Nick. Üsna pea kõlas koputus Kevini hotelliuksele ja Kev läks seda avama. Seal oli Denise ja kes küsis: "So you guys don't come yet back?" "I don't know.." ja vaatas meie poole. Ma, Emma ja Sofia vaatasime taas üksteise poole ja ütlesime korraga: "If you guys wanna go back, then we can!" "What you girls doing here?" küsis meilt Denise. "Um... ask them!" ütlesime taas koos. Denise vaats Kevinile otsa. "They forget us.. and we are now......" ütles Kevin. "Just freinds! Soon more!" lõpetas Emma Kevini lause. "Okey, so you guys come or not?" küsis Denise. "We come!" ütles Kevin. "Bye!" ütles Denise ja lahkus. "We have to go then... go get us stuff.. when you guys goes?" küsisin mina. "I have no idea!" ütles Kevin ja lahkus toast. "just freinds?" küsis järsku Joe. "Right now yeah... soon more... we don't have forgive exactly everything ... in future we forgive everything... and we gonna be again toghether.." ütles Sofia. Samal ajal aga tuli ka Kevin tagasi ja ütles: "2 hours!" "We go then... go get us stuff... and come back here?" küsis Emma. "Okey and yes!" ütles Kevin. "Bye!" ütlesime me korraga ja läksime.

Pool tundi hiljem tagasi hotellis:

Ma, Emma ja Sofia jõudsime hotelli ja terve hotelli esine oli pakuslt rahvast täis. Me trügisme ette poole ja uksel oli silt "Hetkel ei saa keegi sisse!" Ma, Emma ja Sofia trügisime sealt välja ja vaatasime üksteise poole.

1 tund hiljem ja ikka ei lastud kedagi sisse:

Järsku helises mu telefon. Ma vasasin: "Yes?" "Where you guys are?" küsis Nick. "Um... Front of Hotel.. we can't come in.. beacuse noone can't come inside." vastasin mina. "Why?" küsis Nick. "Good question!" vastasin mina. "Okey, wait us then there!" ütles Nick ja lõpetas kõne. "Oh... !" ütlesin mina. "Mis on Karro?" küsis Emma. "Me peame neid ootama siin!" ütlesin mina. "Meie juurde tuli Sarah ja küsis: "Kuh teil minek?" "Siit ära ja kaugele!" vastasin ma ülbelt. "Kas see on tõsi et te käiste JB poistega?" küsis Sarah. Siin oli isegi meedia ja kõik nad pöörasid meie poole. "Um....." ütlesin ma vaid ja vaatasin Emma ja Sofia poole.
__________________

Mis edasi seda saate siis uues osas teada....

Uue osa kirjutab Ash ikka ise... Ma vähemalt loodan vähemalt....
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeReede Jan 29, 2010 10:49 pm

Thx Krissu... et kirjutasid 37. osa minu eest.... :D

Mulle meeldib see 37. osa täiega! :)

See kõik mida Krissu seal ütles on tõsi!!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeReede Jan 29, 2010 11:20 pm

tõsiselt hea:d
uuut ( a )
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeReede Jan 29, 2010 11:23 pm

kkaia- -On jh !
Uut.... ja 38. osa kirjutan ka mina... kui tegelt on see HayAsh-i jutt... ta ise ei saa hetkel seda kirjutada... mina olen loll ja lubsin, et aitan teda... aga noh eks ma siis hakka varsti ka uut osa mõtlema... :)


Ash - Tore, et meeldib! Jajja mida iganes!
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Alice-
Iidol
Alice-

Postituste arv : 1729
Points : 1809
Reputation : 0
Join date : 06/12/2009
Age : 28
Asukoht : Pärnu

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeLaup Jan 30, 2010 3:18 pm

Ülihea (L)
Tagasi üles Go down
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeLaup Jan 30, 2010 3:38 pm

täiega hea :D
uut .
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeLaup Jan 30, 2010 7:28 pm

Ma üritangi hetkel uut kirjutada.... KUNA ASH ei sa seda ise enam teha... teda pole enam netis oma 2-3 nädalat... :)

Alice- - thx!

KriSsu- - Thx! Üsna pea saad uue osa! :D
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: It's like a dream come true 38. osa (Krissu kirjutatud!)   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeLaup Jan 30, 2010 8:30 pm

Ma üritangi hetkel uut kirjutada.... KUNA ASH ei sa seda ise enam teha... teda pole enam netis oma 2-3 nädalat... :)

Alice- - thx!

KriSsu- - Thx! Üsna pea saad uue osa! :D




_______________Vaata alla poole!!_____________








Eks ma siis kirjutan nüüd siia uue osa...
Kuigi see pole minu oma! aga nüüd kirjutame mina ja Ash seda koos!

Kriitika on KA lubatud!
Kui loed võiksid komenteerida! Smile


Eelmises osas:

Järsku helises mu telefon. Ma vasasin: "Yes?" "Where you guys are?" küsis Nick. "Um... Front of Hotel.. we can't come in.. beacuse noone can't come inside." vastasin mina. "Why?" küsis Nick. "Good question!" vastasin mina. "Okey, wait us then there!" ütles Nick ja lõpetas kõne. "Oh... !" ütlesin mina. "Mis on Karro?" küsis Emma. "Me peame neid ootama siin!" ütlesin mina. "Meie juurde tuli Sarah ja küsis: "Kuhu teil minek?" "Siit ära ja kaugele!" vastasin ma ülbelt. "Kas see on tõsi et te käiste JB poistega?" küsis Sarah. Siin oli isegi meedia ja kõik nad pöörasid meie poole. "Um....." ütlesin ma vaid ja vaatasin Emma ja Sofia poole.

Uues osas:

"No, me oleme vaid sõbrad. Tema(näitas Karolini peale) ema teab JB poiste tema ja tänu sellele teame neid suht hästi. See aga mida see plika sea väidab on VALE!" vastas Emma ja naeratas. "Mu ema jah teab JB poiste ema.. ja me oleme tõesti vaid sõbrad!" ütlesin ka mina. "Ahah... kuidas su ema siis teab Deniset?" küsis üks ajakirjanik. "No... ma ei ole talt seda kunagi küsinud ja nüüd on selleks liiga hilja juba," vastasin mina. "Miks siis?" küsis see ajakirjanik. "Seda pole teil vaja teada," vastasin. "Okei... aga mis on muidu teie nimi?" küsis järgmine ajakirjanik. "Minu nime pole teil ka vaja teada.," ütlesin. Nad pärisid veel küsimuis nii mult, kui ka Emmalt ja Sofialt. Järsku tuli meie juurde üks veidi tüdruk ja ütles: "Hey!" Ma ja Sofia vaatasime tema poole. "Hey, Anna!" ütles Emma. "Sa tead teda?" küsisin mina. "Karro, see on mu väike õde Anna," ütles Emma sellepeale. "Em, kas ma võin sinuga tulla, palun... ma ei tahe enam vanematega elada... nad hellitavad mu ära nüüd," ütles Anna. "Logish et saad!" vastas Emma talle. Anna lihtsalt kallistas Emmat. "Mis on Anna täisnimi muidu siis?" küsis Sofia. "Mu täisnimi on Anna Kertu Diamond ja ma olen muidu 10. aastane!" ütles Anna. Üsna pea tulid hotellist välja ka JB poisid koos Frankie ja vanematega. Neile esitati palju küsimusi. Me vaid naersime sellepeale. Kui Anna neid nägi oleks ta ka karjunud aga Emma pani talle käe suu ette ja ütles: "Ära karju, kuna see ei meeldi neile eriti." Emma võtis käe Anna suu eest ära kuna see hammustas seda. "Sorry sis!" ütles Anna vaid. Ma ja Sofia naersime ikka veel seal. "Okey, see pole naljakas enam," ütles Emma. "Mis asi?" küsisin mina. "See JB asi." Üsna pea jõudsid meie juurde Denise ja Frankie. "Just friends?" küsis Frankie. Me vaatasime Frankie poole ja küsisime: "What?" "You guys are with my bros just freinds?" küsis Frankie. "Yeah!" vastasin mina. Üsna pea olid ka teised kohal. "Whose that girl?" küsis taas Frankie. "She is my lil sister Anna." ütles Emma. "Hey, Anna!" ütles Frankie sellepeale. "Hey, Frankie!" ütles Anna naerdes. "How you know my name?" küsis Frankie. "Just know!" vastas Anna. "You are JB fan?" küsis Franke. "Kind of yeah," vastas Anna. Nad olid selle ajaga juba limusiini istunud ja nad sõitsid lennujaama poole.

Mitu tundi hiljem tagasi USA-s:


Me läksime lennujaamast taas limusiini ja üsna pea olime JB kodus.
Nii pea kui sinna jõudsime siis ütles Denise: "Girls?" "Yes?" küsisin vaid mina. "Where Anna gonna sleep?" küsis Denise. "In my room!" vastas Emma. "Okey!" vastas Denise ja me läksime siis ka üles. Anna läks siis koos Emmaga tema tuppa. Ma läksin niisama voodisse lamama ja ütlesin sosinal: "Oh... my dreams come true!" ja jäin üsna pea sinna juba magama. Emma ja Sofia jäid ka voodisse magama. Anna läks alla ja seal olid kõik peale minu, Emma ja Sofia. "Where is Em, Sof and Karro?" küsis Kevin. "Sleeping!" vastas Anna ja istus tugitooli kuna diivan oli täis. "So what is your full name?" küsis Nick. "My full name is Anna Kertu Diamond," ütles Anna. "How old are you?" küsis Frankie. "I'm 10... week ago was my birthday." vastas Anna. "Happy Birthday then!" ütlesid kõik elutoas viibijad selle peale. "Thx!" ütles Anna. Nad rääksid seal paljudest asjadest kuni lõppuks läksid kõik ära magama.

Hommikul 6 ajal:

Ma ärkasin üles kuna enam polnud und. Vaatasin oma telefonilt kella. "Ossa!" ütlesin vaikselt. Ma läksin oma kohvrite juurde ja otsisin sealt omale ühe valge seeliku ja helesinise pluusi. Peale seda läksin vannituppa ja pesin end seal. Kui pestud siis pani enda valitud riided selga ja kammisin juuksed ära. Kui see tehtud pakksin veidi oma asju lahti ja läksin alla. Seal olid juba Emma ja Sofia. "Hommikust!" ütlesin ma sosinal. "Hommikust sullegi!" vastasid selle peale Emma ja Sofia sosinal. Ma vaatasin nende poole ja naersin. "Mis siin naljakat on?" küsis Sofia. "Mmm... see et hahaha täna on hahaha meil valge ja hahahah helesinise päev hahaha!" ütlesin naerdes. "Misasja?" küsis Emma. Ma lõpetasin naermise ja ütlesin: "Ma ütlesin et: "Mmm... see et täna on meil valge ja helesinise päev!" Emma ja Sofia vaatasid siis meie riideid ja ütlesid koos: "Vist jh!"
_____________________________

Mis edasi seda juba uue osas... :)
Mille mina vast kah kirjutan veel... seda aga vb... :)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Külaline
Külaline



It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeLaup Jan 30, 2010 10:26 pm

njääh hea (L)
ootan uut .
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: It's like a dream come true 39. osa (Krissu kirjutatud!)   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitimeKolm Veeb 10, 2010 3:30 pm

kkaia- - thx, vaata veidi alla poole siis saad uut osa lugeda....

Eelmises osas:

Seal olid juba Emma ja Sofia. "Hommikust!" ütlesin ma sosinal. "Hommikust sullegi!" vastasid selle peale Emma ja Sofia sosinal. Ma vaatasin nende poole ja naersin. "Mis siin naljakat on?" küsis Sofia. "Mmm... see et hahaha täna on hahaha meil valge ja hahahah helesinise päev hahaha!" ütlesin naerdes. "Misasja?" küsis Emma. Ma lõpetasin naermise ja ütlesin: "Ma ütlesin et: "Mmm... see et täna on meil valge ja helesinise päev!" Emma ja Sofia vaatasid siis meie riideid ja ütlesid koos: "Vist jh!"

Uues osas:

Üsna pea ärkasid ka teised. "What we do today?" küsis Emma. "I have no idea!" vastasid kõik peale Emma, Denise ja Pauli(Paul Kevin II (Senior). Kõik olid seal vait ja vahtsid kas lauda või seina või lage. "I know!" karjus järsku keegi. "What?" küsisin mina. "Let's go... damn... i don't rembember anymore!" ütles Frankie(see karju oligi Frankie). "Em, Karro ja Sof?" küsis Anna. "Mis on Anna?" küsisime mina, Emma ja Sofia. "Ma arvan et mulle meeldib... !" Anna ei julgenud lauset ära lõpetada. "Kes?" küsis Emma. "Um... mõtle veid!" ütles Anna. "Ta nimi algab F-ga?" küsis Sofia. "Jap!" vastas Anna. "Fr.... jne edasi?" küsis Emma. "Jap," vastas Anna. "Oh...!" ütlesime mina, Emma ja Sofia vaid selle peale. "About what you girls talk?" küsis Nick. "Um.... you guys get know it soon," ütlesin mina. "Okey!" ütles Nick sellepeale vaid. "Kas me peaks neile seda ka ütlema?" küsis Anna. "Mingil hetkel jh!" vastas Emma. "Okei!" ütles Anna. "So what we do?" küsis Sofia. "Um... i have no idea!" ütlesid Kevin, Joe, Nick ja Frankie. "Okei... i... ah nothing!" ütles Anna. Kõik olid taas vait. See vaikus kestis seni kaua kuni Denise karjus: "Sõõma!" Me kõik läksime siis söögituppa ja istusime laua taha. "So what you guys have doing today?" küsis Denise. "Nothing, staring table, wall and more other things." Ütles Anna selle peale. "Oh." ütles Denise sellepeale. Kui söödud siis tegime ikka vee seda sama mida enne. "Serously let's do something!" ütles Emma. "But what?" küsis Sofia. "Um.. let's play something," ütles Emma. "What?" küsisid kõik peale Emma. "Truth and Dare," ütles järsku Sofia. "Let's play." ütlesid kõik koos peale Sofia. Nick läks ja tõi ühe pudeli. Ta veeretas esimesena ja see jäi Emma peale. "Truth or dare?" küsis Nick. "Um... truth!" ütles Emma. "So, what you guys talk in Estonian?" küsis Nick. "Um...." ütles Emma ja vaatas minu, Anna ja Sofia poole. "MKM," ütles Anna. "Ah... um.... we talked about us. Can't say more, sry!" ütles Emma.
_________________________________-

See on jah suht lühike...
Kunagi tuleb uus osa kah...
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Sponsored content




It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4 Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -