Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_rcap 
Kissu
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_rcap 
Ashley
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_rcap 
Alice-
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_rcap 
KriSsu-
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_rcap 
Vicky
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_rcap 
sandra--
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_rcap 
Kels
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_rcap 
Pirks(#)
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_rcap 
--kiisu-
It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_lcapIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Voting_barIt's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
Autor Teade
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeTeis Okt 27, 2009 5:42 pm

See on tegelt järjekas mida ma kirjutan rates...
Lugege ja öelge oma arvamus selle kohta...
Vead võivad sees olla!

Tegelaste tutvustus:

Karolin(peategelane ja mina vormis): ta on 15. aastane tüdruk, talle meeldib täiega Jonas Bothers. Talle meeldib sealt kõige rohkem Nick. Tal on pruunid, veidi lokkis juuksed. Sinised silmad. Ta on keskmist kasvu ja ta ei ole kõhn ega paks, midagi selle vahpealset. Ta on sõbarlik, vahest harva ülbe, vaimukas. Tal on nüüd kaks parimat sõbrannat: Emma ja Sofia. Ta ei tea oma isast midagi, ta ema on tegelt eestlane ja isa ameeriklane. Täisnimi: Karolin Nelly Butterfly.

Sofia: Karolini parim sõbranna. Ta on 16.aastane ja talle meeldib ka täiega Jonas Bothers aga talle meeldib sealt kõige rohkem Joe. Tal on blondid, sirged juuksed ja pruunid silmad. Ta on keskmist kasvu ja ta ei ole kõhn ega paks, midagi selle vahepealset. Ta on ka sõbralik, vahest harva ülbe, vaimukas. Ta ei tea oma isast midagi, ta ema on eestlane aga isa on tegelt inglane. Ta täis nimi on: Sofia Kertu Starberry.

Birgit: Ta on 33. aastane ja Karolini ema. Ta kasvatas teda üksi. Ta käb pidevalt tööreisidel. Tal on pruunid sirged juuksed ja sinised silmad. Ta on sõbralik, hooliv, vahest karm. Ta täisnimi on: Birgit Sarah Tiiger. (Ta ei ole kunagi olnud Karolini isaga abielus, Karolinile aga pani Karro päris isa perekonna nime.)

Felicia: Ta on Sofia ema. Ta on 34. aastane ja Bigiti hea sõbrannna. Ta kasvatas ka Sofiat üksi. Ta käib kah pidevalt töö reisidel. Tal on pruunid sirged juuksed ja pruunid silmad. Ta on sõbralik, hooliv, vahest karm. Täisnimi: Felicia Maasikas (Ta pani ka siis Sofiale tema päris isa perekonna nime).

Emma: Ta on veel üks Jonas Bothersi fänne ja ta on 18. aastane. Talle meeldib kõige rohkem JB-st Kevin. Tal on pruunid, blondide salkudega juuksed ja hallid silmad. Ta on sõbralik, hooliv, vaimukas, vahest ka ülbe. Täisnimi: Emma Sandra Diamond. (Tal on muidu mõlemad vanemad. Isa nimi on: Kevin Daniel Diamond ja ema nimi: Mirtel Laura Diamond. Ema on 40 ja isa 42. Tal on noorm õde Anna Kertu Diamond. Kes on 10. aastane.(Kuskil oli korra teist moodi kirjas, aga see ka muudetud))

Jonas Bothers: Nick, Joe ja Kevin Jonas. Nende välimust peaksid kõik teadma. Täisnimed siis neil: Nicholas Jerry Jonas, Joseph Adam Jonas ja Paul Kevin Jonas Jr. (Nagu kõik siis teavad ema nimi on Denise, isa nimi Paul Kevin Sr. ja neil on veel vend Frankie ka.)

Nüüd siis teksti sisse tulnud uued tegelased:

Melanie: Ta oli siis kunagi ammu Karolini sõbranna.... Ta on muide 17. aastane. Tal on pruunid sirged juukse, pruunid silmad. Ta üsna sale. Ta elab koos oma vanemaega, Darja Alisa History (38) ja Erik Rasmus History(39). Tal on ka noorm vend: Oliver Oskar (Olli) ta on 7 aastane. Ta on sõbarlik väga harva, peamiselt ülbe. Melanie Image.

Marielle: Nagu teada siis Karolini vihavaenlane ja samas ka eks parim sõbranna. Tal on muidu blondid pikad lokkis juuksed. Ta üsna sale ja tibilik tüdruk. Ta on ülbe, vaimukas vahest. Ta on alati saanud kõik mis tahab. Ta on 15. aastane. Ta elab koos ema(Kelly Maria(40)), isa(Markus Mathias(41)), vanema õe(Anna Bella(23)) ja vennaga (Mark Matthias(20)) ja noorema õega (Emma Ella (6)). Täisnimi: Marielle Kelly Island(Saar, Ameerikasse kolides muutsid selle inglise keelseks)

Kaitlyn: Ta on siis Karolini klassiõde, kes kolib ka Ameerikasse. Ta on muidu 15. aastane. Tal on hele pruunid juuksed, helesinised silmad. Ta elab ema(Kaili (33)) ja kasuisaga(Henri (35)), tal on noorem kasuõde (Karina (11)) Ta on sõbralik, vahest ülbe. Muide talle meeldib ka Nick JB-st kõige rohkem. Täisnimi: Kaitlyn Post (See, et ta kolib ka USA-sse juhtub kuskil 28-30 osa)


Nüüd siis 1. osa juurde:

Karolin(Ma) ärkas hommikul äratuskella helina peale üles. Ma vahetasin riided ja läksin alla kööki. Mu ema oli läinud taas tööreisile, ma olin üksi kodus taas. Järsku helises mu mobla ja ma vastasin sellele: "Ja?" "Hey, Karro!" "Hey, Sofi( Sofia), mis see kord siis?" "Karro, lähme randa?" Logish Sofi. Väljas ju soe ilm, või ei ole?" "Ma ei tea, ma pole veel oma toastki välja saanud!" "Ma olen õnneks, ma olen all köögis. Oota korra, mu ema jälle tööreisil. Ma helistan sulle paari mintsa pärast tagasi. Loen ema kirjutatud kirja läbi." "Olgu, Karro. Bye Karro!" "Bye Sofi!" ja nad lõpetasid oma kõne. Ma läksin kirja juurde ja võttisin selle kätte ja hakkasin lugema: "Kallis, Karolin! Nagu sa tead olen taas tööreisil, aga sina lähed koos Sofiaga Ameerikass mu sõbranna Denise juurde. Peale suve lõppu tulen ma ka ja me kolime oma majja. Sa saad kaasa võtt Sofia ja veel kellegi. Lennuk väljub 10. juuni kell 8 hommikul. Laua peal on 3 piletit Ameerikasse. Ole Tubli, Ema!" Ma lugesin kirja veel korra mõttes üle ja karjusin: "Ameerika?" Ma võttisin külmkapist kohukese ja hakkasin oma tuppa minema, kohukest süües. Siis tuli mulle meelde et pidin helistama Sofiale. Ma valisin Sofi numbri ja üsna pea Sofi vastas: "Hey?" "Hey,Sofi!" "Hey, Karro, miks sa nii õnnelik kohe!" "Me sõidame Ameerikass!" "Me? Sina ja Mina?" "Jah, Sofi aga me pame veel kellegi kaasa võtma.""Kelle?" "Ma ei tea!" "Emma? Kelly? Sarah? Kairi? Siiri? Silja? Marii? Karolina? Kaitlyn? Hayley? Sonya? Deivi?" "Nii las ma mõtlen: Kellyle, Sarhile, Sirile, Karolinale ja Kaitlynile meeldib Nick. Seega neid ma ei võtaks kaasa. Deivile, Mariile, Kairile, Silyale ja Hayleyle meeldib Joe. Seega neid ka mitte. Sonyle ja Emmale meeldib Kevin. Nendest üks. Kummaga me paremini läbi saame?" "Mina igastahes Emmaga!" "Ma kah ju siis!" "Õigus!" "Seega Emma tuleb meiega." "Jah, Saame siis rannas kokku?" "Jah, aga kus kohas?" "Seal jäätise putka juures?" "Olgu, näeme siis!" "Näeme, Karro!" ja nad lõpetasid kõne! Ma läksin oma tuppa ja panin ujukad alla ja roosa miniseeliku, valge õlapaeltega topi ujukate peale. Jalga panin plätud. Oma ranna kotti panin: mobla, teised riided, digika, rahakotti. Ja ma olingi valmis minema. ma läksin uksest välja ja lukustasin selle. Ma hakkasin ranna poole sammuma.(Karolin,Sofia elavad Pärnus) Jäätise putka juurde jõudes nägin juba Sofiat. Ma läksin tema selja taha ja ütlesin: "Hey!" Sofia ehmatas nii et Sofia jäätis lendas tema topile ja ütles: "Hey, Karro! Ära järgmine kord nii ehmata. Vaata nüüd mu pluusi!" "Sorry, Sofi." "Pole hull!" Võttis pluusi seljast, tal olid ujukad seljas. Me siis läksime liiva peale jalutma kõigepealt. Sofia küsis: "Oled sa selle Ameerikas reisiga ikka kindel?" "Jah, ema kirjutas nii oma kirjas. Ma jäängi Ameerikasse elama. Suve elame mu ema sõbranna Denise juures. See nimi kuidagi jube tuttav." "See ju Joe, Nick ja Kevini ema nii ka." "Ah, õigus. See oleks üsna super kui see oleks see sama Denise!" "Jah!" Emma tuli nende juurde ja küsis: "Kas te võrku tahate tulla mängima. Meil kaks mängijat puudu?" Me vaatsime Sofiaga üksteisele otsa ja ütlesime korraga: "Olgu tuleme!" Me siis läksime koos Emmaga võrgu juurde ja hakkasime mängima. Ma võtsin veel kõigpealt pluusi seljast. Me mängisime oma 2 tundi siis läksid paljud ära ujuma. Mina, Sofi ja Emma jäime vaid veel sinna. Ma küsisin: "Emma, kas ma saan korra suga rääkida?" "Loomulikult Karolin!" "Emma, kas sa tahaksid koos mu ja Sofiga tulla ameerikassa?" "Las ma mõtlen selle üle veidi!" Ta siis hakkas mõtlema. "Ma arvan et tulen. Mu vanemad lubavad kindalt, ma ju üleeilsest täiskasvanu!" "Okey, me lähme 10. juunil hommikul kell 8." "Kas ma võin siis 9 õhtul sinu poole tulla." "Oot, mitmes täna on?" "Täna on............. ma ei tea mitmes?" Järsku karjub Sofia: "Keegi teab mitmes juuni täna on?" Keegi karjub tagas: "Täna on 9. juuni!" Sofia tagasi: "Tänan, kes iganes sa ka pole!" Keegi tema seljatagant: "Pole tänu väärt ja palun ära karju nii kõvasti." Sofi: "Sorry, nii et siis Emma ja Mina täna sinu poole Karro?" Ma: "Jah!" Me läksime kas siis ära ujuma. Peale väikest suplust läksime me kolmekesi jäätise putka juurde ja küsime sealt jäätist. Jäätise sõõmise ajal küsis Emma: "Aga kas teie vanemad pole vastu?" "Millele?" küsisin ma. Emma: "Noh sellele et lähete Ameerikass." Ma: "Minu ema mitte, kuna see oli tema idee. Me peatume mu ema sõbranna Denise juures, terve suve. Peale suve lõppu jään ma sinna elame koos emaga. Ma aravn, et Sofi saab ka jääda." Emma: "Aga mina?" "Sinu kohta pean emalt küsima, age hetkel ei taha ma teda segada. Ilmselt mingil koosolekul, tavaliselt on sel kella ajal tal äriresidel koosolekud olnud." Emma: "Olgu!" Sofia: "Mis nüüd teeme?" "Me peaks kodude poole kah minema, kell juba 4! Ma lähen võtan kodust oma asjad ja tulen siis Karro juurde?" ütles ja küsis Emma. Ma: "Olgu Emma! Sofia, sa ka käi kodust läbi ja võtta oma asjad. Näeme siis varsti minu pool." Me hakkasime kodude poole minema. Üsna pea läksid meie teed lahku. Kui ma koju jõudsin siis ma hakkasin ka oma asju pakkima. 30 mintsa pärast oli ukse kell, ma jätsin pakkimise pooleli ja jooksin alla. Ma avasin ukse seal olid: Emma ja Sofia. Ma ütlesin: "Hey, tulge Edasi" Emma: "Hey, päris kena maja. Mis teed?" Ma: "Ma pakin oma asju veel!" Emma: "No mul oli enamus asju pakkitud, kuna tegelt pidin minema maale vanaema poole. Õnneks ei pidanud, tänu sinule!" "Pole tänu väärt!" ütlesin ma. Sofia: "Hey!" Nad läksid elu tuppa ja mina oma tuppa edasi pakkima. Üsna pea tulin alla ja küsisin: "Keegi süüa tahab?"


Viimati muutis seda Ashley (Nelj Juun 30, 2011 6:25 pm). Kokku muudetud 18 korda
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeTeis Okt 27, 2009 7:37 pm

vägahea tundub , uuuut : d
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeTeis Okt 27, 2009 7:39 pm

Uut... saab vast täna... :)
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeTeis Okt 27, 2009 7:53 pm

nii äge :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeTeis Okt 27, 2009 7:59 pm

2. osa siis selle järjekal
Lugege ja öelge mis arvate sellest järjekast.

Eelmise osa:

Ma avasin ukse seal olid: Emma ja Sofia. Ma ütlesin: "Hey, tulge Edasi" Emma: "Hey, päris kena maja. Mis teed?" Ma: "Ma pakin oma asju veel!" Emma: "No

mul oli enamus asju pakkitud, kuna tegelt pidin minema maale vanaema

poole. Õnneks ei pidanud, tänu sinule!" "Pole tänu väärt!" ütlesin ma. Sofia: "Hey!" Nad läksid elu tuppa ja mina oma tuppa edasi pakkima. Üsna pea tulin alla ja küsisin: "Keegi süüa tahab?"

Uues osas:


Emma ja Sofia koos: "Jah, me tahame süüa!" Ma ütlesin sellpeale: "Olgu, ma teen siis midagi." Emma tuli köögi ja küsis: "Sa ikka oskad süüa teha?" Ma: "Noo ikka, kui ma ei oskaks siis ma peaks kulutama iga kuu üle 1000 krooni kohviku söögile." Emma: "Miks nii?" Ma: "Kuna mu ema on pidevalt ärireisidel ja oma isast ei tea ma midagi. Samuti ka Sofi." Emma: "Mul on õnneks veel mõlemad vanemad. Mul on isegi õde Kertu Anna." Ma: "Ahah, mul pole õdesid-vendi ja samas ka Sofial pole." Emma: "Mhm, ma nüüd tagasi telkut vaatama." Ma: "Olgu!" ja ma hakkasin siis süüa tegama. Tegin söögiks kartulipudru ja vorstikastme. Kui see tehtud siis võtsin taldrikud, kahvlid, klaasid. Ma kisasin neile: "Kas te tahate apelsiini või segu mahla?" Sofia: "Apelsiini!" Emma: "Mulle sama!" Ma ei vastanud midagi vaid võtsin külmkappist Apelsiini mahla ja kallasin selle klaasidesse. Ma viisin nõud elu tuppa laua peale. Ainult taldrikud jätsin kööki, nendele tõstsin söögi ja viisin ka elu tuppa. Ma: "Sööge nüüd!" Ma ise hakkasin sööma, nemad kah. Nii me siis sõime, järsku tuli Mtv-st Jonas Bothers - Burnin' Up. Mina, Sofi ja Emma hakkasime seda järgi laulma. Peale seda kui see lõppes hakkasime selle üle naerma. Kui olime naermise lõpetanud siis ma ütlesin: "No, See oli naljaks." Emma: "Oli jah!" Me olime kella 10-ni üleval siis läksime minu tuppa. Emma: "Kus me magame?" Ma: "Ma ei tea!" Ma mõtlesim veide aega ja tegin diivani voodiks ja ütlesin: "Emma, kui tahad võid siin magada. Ja sina Sofi magad muga samas voodi. See suur voodi ju?" Emma ja Sofi koos: "Olgu, Karro!" Me siis vahetasime riided ja läksime magama.

Hommikul kell 3. ärkasin ma üles. Ma käisn pesemas ja panin end riided. Peale seda läksin alla kööki ja tegin paar võileiba. Läksin oma tuppa tagasi ja ajasin ka Emma ja Sofi üles. Nad käisid pesemas ja vahetasid riided ära. Peale seda hakkasime siis sööma ja läksime üles. Võtsime oma kohvrid ja läksime bussijaama. Seal ootasime bussi. Üsna pea tuli mingi buss mis läks Tallinna. Tallinna lennujaama jõudsime kella 7.meks. Me esksime korra bussiga ja sõitsime valele poole. Lõpuks jõudsime siiski kohale. Tunni ajapärast saime lennukile ja sõitsime siis Ameerika poole.

Ameerikasse jõudes, helistasin ma oma emale. Ema(Birgit): "Jah?" Ma: "Emps, kuidas me selle Denise juurde saame?" Birgit: "No, ta peaks teile vastu tulema lennujaama. Tal on kaasas kindalt oma noorem poeg Frankie. Tal on ka veel kolm poega: Joe, Nick ja Kevin!" Ma: "Mida?" Birgit: "Mis viga?" Ma: "Ei midagi. Kõik korras! Okey sau emps!" Birgit: "Sau, Karro!" ja nad lõpetasid. Ma: "Nii otsime siis Denise üles." Sofia: "Mida su ema sulle ütles?" Ma: "Denise ongi see kes ma arvasin!" Emma: "Mis mõttes?" Ma: "Nicki, Joe ja Kevini ema." Emma: "Wow!" Ma: "Mhm!" Ma kõndsime lennujaamas ringi otsisime Deniset. Lõppuks leidsime tema, ta oli koos Frankiega.(Nüüd siis tekst tegelikult inglise keeles, aga ma kirjutan eesti keeles) Denise: " Sa oled vist Karolin." ja näitas minu peale. Ma: "Jah olen! See on Sofia(näitas nõpuga Sofia peale) ja see on Emma(näitas näpuga Emma peale)!" Denise: "See on Frankie!" Me korraga: "Teame juba." Denise: "Ta oled vist mu vanemata poiste bändi fännid?" Ma: "Oleme jah! Me ei hakka karjuma kui neid näeme, me teame seda et neile se eriti ei meeldi." Denise: "Selles sul õigus! Olgu lähme nüüd?" Me korraga: "Jah!" Me siis läksime lennujaamast välja limusiini poole. Meie kohvrid pandi taha pagaasnikuse(või mis iganes see sõna oli) Me sõitsime siis oma "kodu" poole. Sinna jõudes ma läksime välja ja jäime maja vaatame. (V.a Denise ja Frankie) Ma: "See maja on väga suur!" Denise: "On küll!" Me läksime siis majja sisse. Denise näitas meile oma toad kätte ja ütles: "Pakike oma asjad lahti. Joe, Nick ja Kevin tulevad kah täna oma tuurilt tagasi. Ma kutsun kui söök valmis." Me koos: "Olgu!" ja hakkasime asju lahti pakkima.
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeTeis Okt 27, 2009 9:41 pm

õumajjgaad, sa paned mu põlema :D
tahaks kähku uuut !
mega hea on ka :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeTeis Okt 27, 2009 10:41 pm

See on jah mega hea!
Ash, kähku uut! :)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeKolm Okt 28, 2009 10:03 am

See on siis 3. osa.
Lugege ja öelge oma arvamus...
Muideks kriitika on ka lubatud! :)


Eelmise osas:

Sinna jõudes ma läksime välja ja jäime maja vaatame. (V.a Denise ja Frankie) Ma: "This house is very big!" Denise: "Yes, it is!" Me läksime siis majja sisse. Denise näitas meile oma toad kätte ja ütles: "Unpack your bags. I'll call you if lunch is ready." Me koos: "Okey!" ja hakkasime asju lahti pakkima.

Uues osas:

Kui asjad lahti pakkitud siis ma läksin Sofia tuppa. Seal oli juba ka Emma. Nad ajasid juttu. Emma küsis mult: "Te võtsite mu kaasa kuna mulle meeldib Kevin?" Ma: "Nojah, kui me näeme neid, siis võib ju minna kakluseks, kui oleksime võtnud kellegile kellele meeldib Nick või Joe!" Emma: "Okey, aga kummale meeldib........." Emma ei lõpetanud oma lauset vaid vaatas vaid mu selja taha. Ma küsisin: "Mis viga?"

Emma näitas mu selja taha ja ma keerasin ümber. Ütlesin: "OMJ" Nad vaatasid meid ja meie neid. Järsku ütles keegi: "Who are you, guys?" näidates näpuga meie poole. Ma: "I'm Karolin!" Sofia: "I'm Sofia!" Emma: "and I'm Emma" Ma: "You, guys don't have to introduce yourselfs. We know already your names." Sama isik: "Who we are then?" Ma: "Nick, Joe ja Kevin. You guys are in band, what calls Jonas Brothers." Sama isik taas(Joe): "Why you then not screaming?" Me hakkasime selle peale naerma. Joe: "What i said so funny?" Me lõpetasime naermise ja Sofia ütles: "We don't scream, beacuse we know that don't like you guys very much." Nick sai ka sõna suust lõpuks: "Oh, okey!" Kevin vahtis ikka veel meid. Emma läks tema ette ja lehivitas tema näo ees käega. Kevin: "Why you did that?" Emma: "Beacuse you looking us already very long time." Kevin: "Okey!"

Denise alt korruselt: "Joe, Nick, Kevin, Frankie and girls lunch is ready!" Me läksime siis alla ja istusime lauda. Denise: "Girls, how your name was?" Ma: "I'm Karolin, can call me Karro!" Sofia: "I'm Sofia and me can call Sofi." Emma: "I'm Emma!" Denise: "Okey, I'll try remember it now." Kõik sõid isuga ja lõpuks poisid lõpetasid. Enne lauast lahkumist ütlesid: "Thanks" Üsna pea lõpetasime meie ka ja ütlesime: "Thanks, food was very delicious!" ja seda korraga. Denise: "Good, you like it." Ma, Emma ja Sofia läksime siis minu tuppa siin majas.

Sinna jõudes oli seal Frankie. Ma: "Hey Frankie, What you are doing here?" Frankie: "Um..............Nothing." ja lahkus. Ma: "Weird" Nick läks mu toast mõõda ja küsis: "What is weird?" Ma: "That Frankie was in my room. When i ask What he doing here, he said nothing." Nick läks edasi ja naeris. Ma: "More Weider!" Me hakkasime ka naerma. Üsna pea läksid Joe ja Kevin kah mõõda ja küsisid korraga: "What about you laughing?" Emma lõpetas naermise ja ütles: "Just, we want. Okey i'll tell you. Frankie was in Karro's room. When she ask what you are doing here then Frankie says nothing and left. Just some seconds back we tell it to Nick and he laughed about it. Little time after that we laughed too." ja naeris edasi. Joe ja Kevin vaatasid üksteisele otsa ja hakkasid edasi minema naerdes.

Ma, Emma ja Sofia lõpetasime peagi naermise ja hakkasime omavahel eesti keeles rääkima. Emma: "Mida teeme nüüd?" Ma: "Mis lause sul enne pooleli jäi?" Sofia oli vahepeal ukse kinni pannud. Emma: "Noh kummale teist meeldib Nick ja kummale Joe?" Ma: "Mulle Nick ja Sofile Joe!" Emma: "Oh!" Ma: "Mida siis teeme?" Emma: "Juba õhtu wä?" Ma: "Emma, me jõudsime siia kuskil lõuna ajal ja me pakisime asju üsna kaua lahti. On jah vast õhtu!" Sofia: "Mis kell on?" Ma: "Kust ma tean." Sofia läks ukse peale ja karjus: "Someone can tell me, what time is it?" Kuskilt kostis karjumine vastu: "It's 4." Sofia karjus tagasi inglise keeles: "Thanks!" ja pani ukse tagasi kinni. Me naersime selle üle veel seal ja üsna pea lõpetasime. Emma küsis siis: "Olgu, mida teeme?" Ma: "Ei tea. Lähme uurime maja?" Emma ja Sofia koos: "Olgu." Me hakkasime mööda maja kõndima ja iga ust avama.

Esimene üks oli kohe mu toa kõrval. See aga oli lukus. Seest oli kuulda küsimust: "Who is there?" Ma: "Karolin, Emma ja Sofia." Seest kostus samme ja uks avati. Vastu tuli ukse peal Joe ja küsis: "What is?" Sofia vastas: "We just want know whose room is this on." Joe: "Okey, This is my room!" Sofia: "Okey, We know visit then others rooms." Joe: "Okey!" Me kõndisime edasi, järgmisele uksele igaks juhuks kopputasime. Sealt kostus taas sama küsimus: "Who is there?" Sofia: "Sofia, Emma ja Karolin!" Uks avati ja seal seisis Nick. Ma: "This is your room?" Nick : "Yes, what you want?" Ma: "Just wanna know whose room is this one and others. We are boring." Nick: "Okey!" ja pani ukse kinni.

Ma: "Head tüüpid!" Sofia: "Ongi noh, ei näita ise kah kus miski on. Lähme edasi?" Ma: "Ikka!" Läksime järgmise ukseni. Kopputasime. Sealt kostus taas sama küsimus: "Who is there?" Me hakkasime naerma ja läksime edasi. Ma: "See oli siis vist Kevini tuba!" Kevin tuli uksele ja küsis : "What you talking about me and whos knocks...?"(Emma ei lasknud tal lauset lõpetada) Emma: "We talk about it: This is your room. And we knocks. We just wanna know whose this rooms belongs and what rooms this are in this house." Kevin: "Okey, Next one is Frankies. Then my parents, then one bathroom in this house. Second bathroom is next to Karolin's room. Next to bathroom is Sofia's room. And then is Emma's Room!" Emma: "Okey thank you!" ja me läksime siis alla.

Seal olid Denise ja Paul kevin Sr. Denise märkas meid ja: "Whose sreaming and why?" Sofia inglise keeles: "I screamed, beacuse i want know time" Denise: "Okey, and what you guys doing?" Ma: "We just looking house. We know now all rooms what is upstaires. I mean whose this rooms belongs." Denise: "Mhm!" ja vaatas telekat edasi.

Ma läksime siis õue. Ma: "Päris suur bassein!" Emma: "Onjh!" Sofia : "Mida me siin teema?" Ma : "Lähme ujuma?" Emma: "Külm ju?" Ma : "Ei ole ju. Täitsa soe ilm." Emma ja Sofia: "Nõus!" Sofia : "Ma siis riideid vahetama." Ma: "Peaks seda tegema jah, kui tahme ujuma minna." Emma: "Jaja" Me siis läksime üles riideid vahetama. Panime bikiinid selga ja suve kleidid. Võtsime käterätid ja läksime alla. Joe, Nick ja Kevin olid juba basseinis. Ma: "Mida asja?" Emma ja Sofia: "Tean, varstasid meie idee."
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeKolm Okt 28, 2009 11:58 am

väga hea jutt!
Kähku uut, palun....
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeNelj Okt 29, 2009 8:43 pm

See on siis 4 osa. Aga lühem kui teised...
Kriitika on lubatud...
Öelge oma arvamus...


Eelmise osas:

Me siis läksime üles riideid vahetama. Panime bikiinid selga ja suve

kleidid. Võtsime käterätid ja läksime alla. Joe, Nick ja Kevin olid

juba basseinis. Ma: "Mida asja?" Emma ja Sofia: "Tean, varstasid meie idee."

Uues osas:

Sofia: "Lähme siis ujuma wä?" Kevin inglise keeles: "What you guys doing there?" Sofia, ma ja Emma koos inglise keeles: "Just talking with each others." Sofia inglise keeles: "Can we join with you guys?" Joe: "Of course." Emma, ma ja Sofi koos: "Thanks" ja me siis läksime lamistoolide juurde ja võtsime kleidid seljast. Ma ja Sofia hüppasime vette pommi aga Emma võttis hoogu siis alles hüppas pommi. Me mängisime seal vee sõda mõnda aega, siis aga see tüütas ära. Me rääksime seal ka niisama juttu. Kevin küsis meilt inglise keeles ikka(Nüüd jutt inglise keeles): "Where are you come from?" Emma vastas sellele: "Estonia!" Nick ütles: "I never heard about that." Ma ütlesin sellepeale: "Of course. It's very small country. Many people don't know it." Joe küsis siis: "Where is then Estonia?" Emma inglise keeles: "Bring me a world map and i can show where." Joe läkski mingit kaarti tooma. Üsna pea tuli tagasi ja andis kaardi Emmale. Emma eesti keeles vaikselt: "Rootsi, Soome, Venemaa........ Eesti." ja näitas oma väikse näpuga Eesti peale ja ütles: "Here is Estonia." Poisid vaatasid seda ja Nick ütles: "Okey, how old are you guys?" Ma ütlesin selle peale: "I'm 15." Sofia ütles peale mind: "I'm 16." Emma peale Sofiat: "I'm still 18." Kevin: "Stilll?" Emma: "My birthday is after four days. Then i get 19." Me rääksime seal veel paljust. Üsna pea oli kel palju ja me kõik läksime sisse. Ma käisin pesemas ja läksin ära magama. Sama tegid ka teised.

Järgmisel päeval ärkasin ma üles väga vara. Kell oli alles 8 hommikul. Käisin pesemas ja panin endale suve kleidi taas selga. Kammisin juuksed ja läksin alla. Tegin paar võileiba ja kallasin klaasi aplesiini mahla. Sõin siis oma võileibu ja jõin mahla. Üsna pea tuli alla ka Emma ja ütles (Endiselt tekst inglise keeles): "Hommkust Karro!" Ma vastasin: "Hommikust, Em!" Emma mulle: "Noh, leidsid mulle hüüdnime?" Ma vaid: "Mhm!" Emma küsis mult: "Muide, Karro, mis sa arvad kui ma ka jääks siia Ameerikasse elama?" Ma Emmale: "See oleks super." Nick tuli alla ja küsis: "What you guys talking about?" Ma siis Nickile: "Just girl things." Nick: "So .... good morning." Ma: "Good Morning. Em, sa äkki tuled suve lõpuks meiega elama?" Nick küsis: "What now?" Ma vaid: "Nothing!" ja sõin oma võileiva lõpuni. Emma oli vahepeal ka endale süüa/juua teinud ja ütles: "Teeme siis nii!" Üsna pea ärkasid ka teised üles.


Viimati muutis seda Ash (Nelj Okt 29, 2009 9:22 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeNelj Okt 29, 2009 9:01 pm

tahan kähu uut .
Kusjuures, kriitikat pole :d
Ainult kiidusõnad .
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeNelj Okt 29, 2009 9:03 pm

Thx, Monza!

Saad siis uue :)

5. osa siis:


Eelmise osas:

Nick tuli alla ja küsis: "What you guys talking about?" Ma siis Nickile: "Just girl things." Nick: "So .... good morning." Ma: "Good Morning. Em, sa äkki tuled suve lõpuks meiega elama?" Nick küsis: "What now?" Ma vaid: "Nothing!" ja sõin oma võileiva lõpuni. Emma oli vahepeal ka endale süüa/juua teinud ja ütles: "Teeme siis nii!" Üsna pea ärkasid ka teised üles.

Uues osas:

Kõik käisid siis sõõmas. Ma, Em ja Sofi läksime Emma tuppa. Järsku hakkas helises mu telefon mu toas. Ma jooksin siis oma toa poole aga jooksin kogemata Nickile otsa. Ma: "So..rry Ni....ck!" Nick: "Oh, it's nothing! So where you go?" Ma kähku: "In my room!" ja jooksin sinna. Sinna jõudes otsisin oma telefoni. Ma ei teadnud kus see on. Mu mõtted: "Pagan, kus see telefon siis on." Olin kõik kohad läbi otsinud. Mu mõtted taas: "Tean, käekott." Läksin oma käekotti juurde ja otsisin sealt oma mobla ja leidsin. Mu mõtted jälle: "Kõne juba lõppenud, kes siis helistas.................... ema........ eks helistab tagasi." Ma siis jäin oma tuba vaatama ja ütlesin: "Ups...." Samal ajal astus sisse ka Nick ja küsis: "What here happend?" Ma siis: "Em.... I just can't find my phone....... so i looking it evry where ......... and now is my room that way." ja hakkasin koristama, Nick isegi aitas mind. Emma ja Sofia tulid vaatama mis ma nii kaua siin teen. Kui nad sisse astusid siis Emma küsis: "Mis siin juhtus?" Ma: "No otsisin telefoni kõigialt. Tegelt oli see kõige lihtsamas kohas, mu käekott. Selleks aga pidin terve toa pahupidi keerama, et telefoni leida." ja naersin selle üle. Emma ja Sofia naersid ka. Nick vaatas mind ja küsis: "What you are talking about?" Ma lõpetasin naermise ja ütlesin: "I just said to Emma and Sofia, why my room is like that." Nick: "Okey!" Emma ja Sofia tulid ka appi koristama kui olid naermise lõpetanud. Lõpuks kui oli tuba korras siis. Nick lahkus sõnagi lasumata. Me jäime siis minu tuppa. Emma küsis: "Mida me teeme?" Ma otsisn oma tumeroosa küünelakki üles ja ütlesin: "Mina lakkin oma küüned ära. Mõlemad nii jala kui ka käe küüned." Emma ja Sofia koos: "Okey, äkki saaksid mulle ka mõnda küünelakki laenata?" Ma viskasin neile oma voodile kõik oma küünelakkid mis leidsin. Emma valis sealt helerohelise küünelaki ja Sofia helesinise. Me siis hakkasime kõik oma küüni värvima. Vahepeal tuli meie tuppa Frankie küsis: "Girls, have you seen Nick?" Ma: "Yes, we have. But about half hour ago." Frankie: "Oh, i see........ no one then haven't seen him after that." Ma: "What?" Frankie: "Nick is not at home. Everyones is looking him." Ma ikka veel: "What?" Frankie: "Nick is missing." ja hakkas nutma. Mul jooksid ka pisarad. Järsku karjus Nick alt: "I'm at home!" Kõik hingasid rahulikumalt. Ma kuivatasin oma pisarad ära. Frankie tegi seda sama ja küsis mult: "Karolin, Why you cried?" Ma: "Um....." Ma ei vastanud midagi. Emma ütles mu eest: "Because she cares about Nick." Nick: "Who cares about me?" Denise kurjaly Nickile: "Why you didn't say you going out?" Nick: "Sorry, mum. I just have to think about one thing. Emma, who cares about me, please say me?" Ma vaikselt: "Me." Nick seda ei kuulnud. Emma veidi kõvemini minu eest: "Karolin!" Nick jäi mind vaatama, mina aga vaatasin samal ajal oma varbaid. Nick lõpetas mu vaatasime ja läks oma tuppa. Denise küsis: "Karolin, what's wrong?" Ma: "Nothing is wrong. Every thing is perfect" ja naeratasin võltsilt. Denise ei saanud sellest aru aga Emma ja Sofia said aru. Denise lahkus. Emma: "Mis sul viga on?" Ma: "No....... ma ei tea..... ma tahan olla oma ette.... palun Em ja Sof!" Emma ja Sofia lahkusid sõnagi lasumata. Ma värvisin oma varba küüned lõpuni. Näpude küüned olid veel värvimata. Ma panin küünelakki kinni ja hakaksin mõtlema: "Miks ma enne nutma hakkasin? Kas ma olen tõesti Nicki ära armunud? Olen jah, see ainus loogiline seletus. Ma pean Nickile oma tunnetest rääkima aga kuidas?...." Mu mõtteid segas mu telefoni helin. Seal helistas mu ema, ta lihtsalt tahtis teada kuidas mul läheb. Muud ei midagi. Ma lõpetasin oma küünte värvimise ka näputel ja läksin alla.


________________-

See pole kah just väga pikk!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeNelj Okt 29, 2009 9:22 pm

vahet pole , lugeda sain . :D:

Ikkagi väga hea , kriitikat pole :D:
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeNelj Okt 29, 2009 9:26 pm

Tead... saad veel ühe osa lugeda vb isegi mitu! Kui oled nii hea laps, et kirjutad ilusasti komentaare või mis iganes need on! :)

Thx muideks kah! :)

See on siis 6 osa:

Eelmises osas:

Ma panin küünelakki kinni ja hakaksin mõtlema: "Miks
ma enne nutma hakkasin? Kas ma olen tõesti Nicki ära armunud? Olen jah,
see ainus loogiline seletus. Ma pean Nickile oma tunnetest rääkima aga
kuidas?...." Mu mõtteid segas mu telefon. Seal helistas mu ema,
ta lihtsalt tahtis teada kuidas mul läheb. Muud ei midagi. Ma lõpetasin
oma küünte värvimise ka näputel ja läksin alla.

Uues osas:

Kui ma lõpetasin oma küünte värvimise ka näputel läksin alla. All lülitasin teleka sisse ja hakkasin klõpsisima kanaleid. Ma jäin seisma ühe muusika kanalil. Seal just lõppes Demi Lovato – Don’t Forget. Peale seda algas Jonas Brothers – Burning Up. Ma, Em ja Sofi(Nad olid ka sinna tulnud just) hakkasime seda järgi laulma. Nick, Kev ja Joe vaatasid meid kaugemalt. Kui laul läbi sai siis me lõpetasime laulmise. Poisid ei öelnud midagi, vaid olid vait. Me ei öelnud midagi. Me ei rääkinud üksteisega terve õhtu. Keegi ei öelnud midagi, vaid kuulasime muusikat, mis tuli telekast. Mingil hetkel tuli alla Denise. Denise: “Karolin?” Ma: “Yes, Denise?” Denise: “Can i talk with you a while?” Ma vastasin: “Sure!” Ma ja Denise läksime siis teise tuppa. Denise: “Karolin, what wrong with you?” Ma inglise keeles: "I Don't know, i just ............... i truly don't know.” Denise : “Okey, you all act lately very weird, you know it?” Ma: "Um..... maybe yeah.... but i have no idea why.”Denise inglise keeles: “Okey. I don't have anymore questions. You can go now back" Ma siis läksin tagasi. Seal oli ikka veel vaikus. Ma ei hakkanud seda ka katkestama. Me istusime nii seal terve õhtu. Lõpuks see tüütas ära ja ma ütlesin: “Let's do something!” Nad ei pand mind tähele ja ma ütlesin karjudes inglise keeles: “Sofi, Em, Nick, Joe ja Kevin! That is boring, so let's do something?” Nad korraga: “Okey, but waht?” Ma mõtlesin veidi ja ütlesin : “I Don't know!” Kõik hakkasime siis mõtlema, mida teha. Me ei mõelnudki välja, kell oli juba palju ja kõik läksid magama.Me ärkasime alles lõuna ajal üles. Ma käisin pesemas ja läksin alla. Denise oli teinud süüa. Ma: “Good Morning, Denise!” Denise: “Good Morning, Karolin!” Me rääksime seal veel omavahel. Üsna pea ärkasid ka teised üles. Järsku helises mu telefon ja ma ooksin oma tuppa. Kui ma olin selle leidnud siis ma vastasin: “Yeah?” helistaja : "Tere, siin on Marielle. Sinu kunagine sõbranna."

___________________

See on üks lühemaid osi üldse....
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeNelj Okt 29, 2009 9:30 pm

huvitav , kes teab mis edasi juhtub :D:
Aga ma ei tea kas siin on viga või oled sa lihtsalt oma stiili pannud : i ave no ida why :D:
Siiski mingi eluhuvitav . :D:
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeNelj Okt 29, 2009 9:33 pm

Seal oligi üks vigadest.... mille ma parandasin ära. :)

Thx Monza.

See on siis 7 osa.

Eelmises osas:

Ma käisin pesemas ja läksin alla. Denise oli teinud süüa. Ma: “Good Morning, Denise!” Denise: “Good Morning, Karolin!” Me rääksime seal veel omavahel. Üsna pea ärkasid ka teised üles. Järsku helises mu telefon ja ma ooksin oma tuppa. Kui ma olin selle leidnud siis ma vastasin: “Yeah?” helistaja : "Tere, siin on Marielle. Sinu kunagine sõbranna."

Uues osas:


Me rääksime seal üsna kaua. Ma läksin alla tagasi, istusin laua taha ja sõin edasi. Emma : "Mida täna teeme?" ja vaatas minu ja Sofi poole. Ma : "Ma ei tea." Sofia inglise keeles: "Sama siin!" Jonas Bothersi poisid läksid kuhugi. Ma, Em ja Sofi läksime nii sama jalutama. JB majast ületee minnes on maja ja siis kui sellest majast mööda kõndida, tulebki üks park. Me kõndisime läbi pargi. Lõpuks tuli vastu mingi suur kaubamaja. Ma : "See on hiiglaslik!" Emma : "Lähme shoppama?" Me läksime siis shoppama. Me käisime riiete poes, ehete poes, kingate poes ja nii edasi. Meil sai palju nalja. Me korra sõimasime ühel näo täis eesti keeles kuna ta käis närvidele. Kui me olime shoppanud oma 6 tundi siis hakkasime kodu poole minema kuna kell oli juba 8 õhtul. Kaubamajast väljudes oli seal suur rahva hulk. Me vaatasime sinna poole ja hakkasime naerma. Nick, Joe ja Kev olid ümber piiratud fännidest. Me ei aga läksime edasi. Pargis karjus keegi : "Karolin, oota!" Me peatusime ja ma : "Kes sa oled?" See oli mingi tüdruk ja ta ütles: "Ma olen.............. ah ei keegi. Head päeva." Me lihtsalt seisime seal ja vaatasime Nicki, Kevi ja Joe suunas. Mu mõtted: "Kes see veel oli?" Me rääkisime seal veel juttu. Üsna pea hakkasime kodu poole minema. Koju jõudes küsis Denise: "Girls, you know where is Joe, Nick and Kevin?" Ma: "They are front of mall. But all them fans are around them." Üsna pea tulid ka Nick, Joe ja Kev koju. Nad olid terve tee koju jooksnud. Üsna pea oli selles majas vaikus, kuna kõik magasid.

1 nädal hiljem. Seal vahepeal ei juhtunud midagi. Kõik teavad kes kellele meeldib aga keegi ei ole sellest veel suurt numbrit teinud. Ma, Sofi ja Em räägime nüüd isegi omavahel inglise keeles. Me saame poistega hästi läbi. Isegi Frankiega saama hästi läbi. Ta üsna vaimukas tegelikult. Meil saab igapäev nalja.

Nüüd siis aga tuli Nick mu tuppa ja küsis: "Karolin, can i talk with you?" Ma inglise keeles: "Of Course, Nick!" Nick inglise keeles: "Um... I .... think ..... im ..... (veel edasi, aga seda saate teada uues osas, sry)
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeNelj Okt 29, 2009 9:45 pm

perfectoo ,
ma ei näinud ühtegi viga :D:
ja ma arvan , mis edasi , võib tulla, vähemalt üks lausegi :D:
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeNelj Okt 29, 2009 10:23 pm

Thx Monza....
Üks lause? Tõsiselt wä? :)

See on siis 8 osa.

See osa on juba pikem... :)

Eelmis osas:


Nüüd siis aga tuli Nick mu tuppa ja küsis inglise keeles: "Karolin, Can i talk with you?" Ma inglise keeles: "Of course, Nick!" Nick inglise keeles: "Um...... I..... think ...... i'm...... "

Uues osas:

Nick inglise keeles: "Um...... I...... think ....... i'm ......in........... forget it!" ja kõndis minema. Mu mõtted: "Omg, mida see veel pidi tähendama? Oot ta on musse ära armunud wä? See oleks super. Vist ongi!" Ma lõpetasin mõtlemise kuna mu tuppa astus Emma näos naeratus. Ma: "Mis on Em?" Emma: "Ta on mu armunud. Ta ütles seda." Ma ei saanud algul aru keda ta mõtls ja ma küsisin täht haaval: "K......e.......v........i.........n?" Emma: "Jah!" Ma: "Palju õnne!" ja vaatasin seina. Emma: "Mis viga Karro?" Ma: "N....i.....c.....k hakkas midagi ütlema et ma olen susse ära.................. ja siis ütle ah unusta ära. Ma tean vist mida ta tahtis öelda ja see oni nii kurb, et ta ei öelnud seda." Nüüd tuli ka Sofia siia naeru näegu.: "Las ma arvan J........o.......e ütles sulle et tal on su vastu tunded?" Sofia: "Kus tead?" Ma: "Sest K.....e......v......i......n ütles sama ka Emmale. N......i........c........k mulle ainult ma olen susse ära .............. ja ah unusta ära." Joe ja Kevin seisid uks peal ja küsisid: "What about you guys talking?" Ma: "Teist!" Emma: "About you guys!" Kevin ja Joe koos: "Okey and about what?" Ma: "Okey, talk about what you want, but im leaving. I wanna be alone. Bye." ja ma kõndisin alumisele korrusele. Seal olid Frankie ja Nick kes vaatasid telekat. Ma: "Hey Frankie ja Nick!" ja ma kõndisin taha aeda. Ma istusin toolile ja jäin mõtlema: "Noh jah! Varsti siis Emma ja Kevin käivad. Samas ka Sofia ja Joe! Mina ja Nick?hea küsimus hetkel .Ma ei oska sellele vastata hetkel. Loodan et kunagi saan vastata. Ma väga loodan seda. Ah?? .........." Mõned karjusid mu nime. Ma: "Mida on?" Karjujad: "Yay, me käime!" Ma karjusin vastu : "Palju õnne!" ja vaatasin basseini. Keegi mu kõrvalt: "What you are doing?" Ma sain aru et see oli Nick ja ma ütlesin: "Um.......... nothing." Sofia ja Emma tulid ka taha hoovi ja küsisid: "Mis Mida?" Ma vaatasin neid imestunud näoga! Emma ja Sofia koos: "Me käime!" Ma ütlesin siis: "Jaja, kuulsin juba!" ja vaatasin jälle basseini. Joe küsis mult: "What's wrong?" Ma inglise keeles: "With my is everything perfect and what should be wrong?" ja naeratasin mõnda aega aga üsna pea vaatasin jälle baseini. Joe: "You looking that pool already very long time." Ma: "Jajajaja!" Joe ei küsinud enam midagi, kuna vist sai aru et ma ei taha temaga rääkida hetkel. Joe läks teiste juurde tagasi (Nad olid vahepeal must eemale läinud) ja ütles : "With Karolin is something wrong, she looking that pool already very long time." Nick tegi seda sama juba mida mina. Kevin: "Same with Nick!" Joe vaatas Nicki ja karjus: "Nick and Karolin what's wrong?" Ma karjusin vastu inglise keeles: "Joe, with me is everything okey. Please understand that already. If here is something wrong, then do you i'm not gonna tell anything.!" Nick vaikselt: "Damn!" ja kõndis minema. Kevin vaatas minu poole ja ma vaatasin kohe jälle basseini, ma kuulasin mida nad rääkisid. Kevin: "I think i understand what here going on. Nick gonna tell how she feel about Karolin but he says forget it." Ma karjudes inglise keeles: "Kev, your are right and go talk about it some where else. I don't wanna hear that!" Kõik vaatasid mind ja küsisid korraga: "What?" Ma vaikselt: "Ah, et nüüd ei saanud aru. Käige seenele. Mul hetkel ükskõik mida mõtlete must. Ma ei ole tuju et teile seda korrata." Nad ei kuulnud mind ja kõndisid lihtsalt minema. Ma vaikselt taas: "Lõpuks jälle üksi!" Keegi naaber ajast: "Mida sa ütlesid ja miks sa oled Jonas Bothersite kodus?" Ma vaatasin teda ja karjusin talle: "See mida ma ütlesin pole sinu asi ja Denise on mu ema sõbranna. Ma veedan suve siin siis kolin oma majja siin kuskil lähedal. Jää nüüd vait, mul pole tuju suga rääkida. Ma ei taha ka võõrastega rääkida." See naaber: "Karolin?" Ma: "Jah ja siis?" Naaber taas: "Karro, sa ei tunne enam mind ära wä?" Ma vaatasin hoolega ja karjusin: "Melanie jäta mind rahule ometi. Palun ole vait!" Samal ajal tulid ka teised taas õue ja küsisid: "Why you screaming and who is Melanie?" Ma karjudes: "Becuse Meleanie don't leave me alone. She was very long time ago my friend. I go somewhere else!" ja hakkasin teisele poole maja kõndima aga minu ette seisis Nick. Ma: "What?" Nick: "Karolin, we have to talk." Ma inglise keeles: "Abouat what?" Nick võttis mu käe ja viis mu enda tuppa. Nick hakkas siis rääkima inglise keeles: "Karolin, if we first time meet, then i feels something stranges. Now i know what that is, Karolin you like me very much." Ma vaatasin teda tükk aega ja ütlesin: "You like me too!" Nick: "Oh, can i ask you one question?" Ma: "yes, Nick!" Nick küsis: "Karolin, do you wanna be my girlfriend?" Ma karjudes: "Yes, Nick!" Nick kattis oma kõrvad kätega ja ütles inglise keeles: "My ears" Ma ütlesin selle peale: "Sorry, Nick!" Nick inglise keeles: "It's okey." Peale seda lauset Nick suudles mind ja ma suudlesin ka vastu. Peale suudlust me rääkisme seal veel tükk aega ja siis läksime alla. Seal olid siis see kord Joe ja Kevin ainult. Ma ei öelnud midagi ja kõndisin kööki. Nick ka ei öelnud midagi ja läks diivanile istuma. Joe ja Kevin vaatasid Nick siis mind. Ma ei teinud sellest välja ja vaatasin kella. Kell oli juba õhtul kell 8. Ma vaikselt: "Ei nojah. Kell 10. ärkasin üles ja ma pole oma 10 tundi midagi söönud. Mittte lõunat ega hommikut ega ka õhtust." Keegi ei kuulnud mind ja ma läksin külmkapi juurde. Mina võtsin kümkapist vorsti ja võid ja kuskil veel ka saia. Ma tegin paar võileiba ja nii kaua kui ma panin asju tagasi oma kohale, olid mu võileivad söödud. Ma vaatasin ringi ja karjusin: "Who eats MY sandwiches away?" (Ma just rõhutasin sõna my) Sofia küsis: "Sinu omad?" Ma ei vastanud midagi ja võttsin taas saia, vorsti ja või. Mina siis tegin uued võileivad ja hakkasin neid sõõma. Kõik vaatasid mind ja lõpuks Joe küsis inglise keeles: "You gonna eat all this ones away?" Ma vaatasin võileiva hunnikut ja ma ütlesin: "Yes!" Ma sõin siis veel edasi. Poole tunnipärast lõpetasin ja tegin veel kaks võileiba. Taas vaatati mind. Ma inglise keeles: "I don't have eat anything today." Kõik lõpetasid mu vaatamise ja tegelesid oma tegevustega edasi. Joe, Nick ja Kevin rääkisid omavahel ja ma kuulasin köögis olles pealt millest. Joe küsis Nickilt: "What about you talk with Karolin so long?" Nick vastas: "It's noy your busines!" Kevin ja Joe küsisid seda küsimust mitu korda ja ma hakkasin selle peale naerma. Nick ikka alati pole sinu asi(It's not your busines) Nüüd vaadati jälle mind ja ma küsisin: "What now?" Joe ja Kevin korraga küsisid: "What is so funny?" Ma: "Nothingi." ja lõpetasin naermise. Üsna pea esitasid Joe ja Kevin jälle sama küsimust Nickile mida nad juba küsisid talt enne. Ma üritasin mitte naerda kuna alati ja ikka vasts Nick pole sinu asi(It's noyt your busines). Ma lõpuks ei suutnud naeru kinni hoida ja hakkasin naerma. See kord tegelesid oma tegevustega edasi. Ma naersin seal üsna kaua kuni lõpuks ütlesin vaikselt: "Aih, mu kõht!" ja lõpetasin naermise. Kõik korraga(kõik peaale minu): "You laugh about hour and what was so funny?" Ma hoidsin kõhust kinni ja ütlesin: "Ah?" Ma ei osanud enam midagi öelda. Kõik vaatasid mind taas. Ma : "Ma tean jah et olen ilus ja mida veel. Aga mind pole vaja koguaeg vahtida. See juba üsna tüütu ja pealegi jätke ta juba oma küsimustega rahule." Nüüd naersid Sofia ja Emma(Need kaks olid ka siina vahepeal tulnud). Nüüd vaadati(Joe, Nick ja Kevin) neid(Emmat ja Sofiat). Ma: "Jumal tänatud!" Nüüd vaadati mind. Ma: "Ah?" Sofia ja Emma lõpetasid naermise ja ütlesid korrga: "Kõht!" Ma hakkasin selle peale naerma ja üsna pea lõpetasin. Kuna ma kõht valutas nüüd veel hullemini naermisest. Ma läksin elutuppa kõhtu kinni hoides. Nick inglise keeles: "What's wrong, Karolin?" Ma vastasin talle inglise keeles: "My stomach hurts after that one hour laugh!" Sofia, Emma, Joe ja Kevin vaatasid mind taas siis Nicki. Me vaatasime samal ajal üksteise poole. Emma: "Kar, kas sa ja ta käite?" ta näitas näpuga mu ja Nicki peale. Ma: "Maybe!" Emma: "Palun ütle ei või ja!" Ma: "Um........ see nii tähtis wä?" Emma: "Ütle, ütle, ütle, ütle, ütle!" Sofia: "Tell me, tell me, tell me, tell me!" Ma siis ütlesin taas: "Maybe!" ja Emma ja Sofia ikka sama sõna mitu korda. Ma järsku karjudes: "Em and Sof, stop it already!" Kõik vaatasid taas mind ja samas ka Emma ja Sofia lõpetasid ühe ja sama lause kordamise.


Viimati muutis seda Ash (Nelj Okt 29, 2009 10:48 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeNelj Okt 29, 2009 10:33 pm

jube hea .
Kuid ma leidsin ka vigu , vist Very Happy

wana hear that
Nick vasta
noy your
houra and
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeNelj Okt 29, 2009 10:50 pm

Ma parandasin need vead ära... :)

Muideks THX jällle! Saa ainus komenteerija Monza... :)

Siin sulle siis 9. osa ka lugeda:

Eelmises osas:

Emma: "Palun ütle ei või ja!" Ma: "Um........ see nii tähtis wä?" Emma: "Ütle, ütle, ütle, ütle, ütle!" Sofia: "Tell me, tell me, tell me, tell me!" Ma siis ütlesin taas: "Maybe!" ja Emma ja Sofia ikka sama sõna mitu korda. Ma järsku karjudes: "Em and Sof, stop it already!" Kõik vaatasid taas mind ja samas ka Emma ja Sofia lõpetasid ühe ja sama lause kordamise.


Uues osas:

Ma aga vaatasin Nicki poole ja Nick ka minu poole. Nick ütles vaikselt: "I know what you guys wanna know....... i'll tell you then......we..." keegi ei kuulnud mis ta ütles. Kevin küsis: "Nick, what you said?" Ma vaatasin kõige poole siis jälle Nicki poole. Nick vaid noogutas. Ma sain aru mida ta sellega mõtles. Ma siis ütlesin: "I'll tell you then... do all.... me and Nick...." Nick segas vahele "Dating now!" Emma ja Sofia hakkasid selle peale naerma. Ma vaatasin neid, nemad ütlesid: "Oli seda siis nii raske välja öelda? Nojh vb jh!" Ma ütlesin Emmale ja Sofia vastu: "Oli jah! Aga nüüd sai öeldud ja te ei pea selle üle naerma." Emma ja Sofia korraga: "Ma ei saa naeru pidada, enne kui mu kõht hakkab taas valutama." Ma neile: "Ausalt lõpetage. Ma ei taha enam karjuda. Jääge vait juba!" Emma ja Sofia naersid veel hullemini. Ma ei öelnud enam midagi ja vaatasin poiste poole. Nad ei saanud ju midagi aru. Ma ütlesin siis: "Ah, whatever Em ja Sofi. Stop it already." Nüüd naersid juba ka Joe ja Kevin. Me vaatasin Nicki poole ja me läksime siis üles minu tuppa. Nick ütles mulle inglise keeles kui me mu tuppa jõudsime: "Karolin, I think i love you!" Ma küsisin inglise keeles: "think?" Nick inglise keeles: "I think it beacue i don't know you very well yet." Ma: "Ma armastan sind kogu oma südmega. Mis sest et tean sind päris elus nii vähe!" Nick vaatas mind ja ma sain aru et ma ütlesin seda kõike eesti keeles. Ma ütlesin: "Noh..... um................ Nothing." Nick vaatas mind ikka, ta tahtis teada mida ma ütlesin. Järsku tuli mu tuppa ilma koputamata Denise. Denise ütles: "Sorry, about that but Nick have to go to tour." Nick karjudes: "What?" Joe ja Kevin korraga: "Nick it's true. Sorry!" Nick läks siis oma asju pakkima. Ma mõtlesin siis: "Ei nojah siis kui kõik saab korda , siis keeratakse mu elu taas pahupidi. Nick............. ma armastan sind ja ma pean seda sulle ütlema aga ma ei julge....." mu mõtteid segas keegi kes astus tuppa. Need olid Emma ja Sofia. Sofia nuttis ja ta vaatas minu poole. Ma ütlesin vaikselt: "Ma tean juba!" ja mul olid ka mõtlemise ajal pisarad silma tulnud. Lõpuks me vaatasime üksteise poole ja meil kõigil jooksid pisarad mõõda põske alla. Sofia pani ukse kinni ja usna pea me pühkisime pisarad ära. Ma, Em ja Sofi jäime minu voodisse magama.

Hommikul ärkasime kell 8 üles. Läksime uksest välja ja kõik tundus nii vaikne. Me vaatasime majas ringi ja kedagi polnud. Kui olime elutuppa jõudunu siis küsis Emma: "Mitmes täna on?" Ma vaatasin Emmale ja siis võtsin oma telefon, ma vaatasin sealt pealt kuupäeva. Ma ütlesin inglise keeles: "Täna on 17. juuni." Emma: "Mul ju sünna täna. Ei no tore!" Ma ja Sofi Emmale: "Palju õnne siis!" Emma: "Thanks!" Denise tuli välis uksest just sellel hetkel sisse ja küsis: "Thanks?" Emma ütles : "Today is my birthday." Denise inglise keeles: "Okey! Happ birthday then to you. Boys already left." Me: "We saw it already!" Me läksime siis köögi ja sõime seal midagi. Peale seda läksime Sofia tuppa. See oli üsna segamini. Me vaatasime seda ja hakkasime koristama. Minu tuba oli korras aga Emma tuba oli ka segamini. Me vaatasime üksteise poole ja hakkasime koristama. Üsna pea hõikas Denise: "Emma, Sofia ja Karolin come eat!" ja me läksime siis alla sööma. Kui söödud koristasime Emma toa lõpuni. Me vaatasime kella ja se näitas kell 3 päeval. Me vaatasime üksteisele otsa ja läksime taha aeda. Istusime lamamistoolidele ja vaatasime teavast. Me ei rääkinud midagi. Denise tuli ka tahaaeda ja vaatas meid natuke aega siis aga tegi oma tegevusi edasi. Me olime vait terve päeva. Vahepeal sõime ka õhtust. Nii mõõdusid päevad.

2 nädalat hiljem:

Denise tuli mu tuppa ja ütles inglise keeles: "Karolin, you have to talk with your friends and have to something!" Ta andis mulle mingi paberi, ma avasin selle ja lugesin sealt mingi numbri. Ma vaatasin seda paberit üsna kaua kuni taipasin et see on vist Nicki number. Ma võtsin oma telefoni ja toksisn sinna selle numbri sisse. Hakkasin vajutama helistamis nuppu aga ma ei julgenud. Mu mõtted: "Mida ma ütlen talle? Millest me peaks rääkima? Ma ei saa talle öelda et me ei räägi omavahel nende pärast, või saan?"Järsku helise mu telefon. Ma vaatasin numbrit ja siis seda paberit. Sama number oli. Ma võtsin vastu ja ütesin: "Yeah" Helistaja: "Hey, Karro!" Ma ütlesin vaikselt:"Nick?" Helistaja inglise keeles: "Yes, it's me Nick. I just wanna know how yoy goes!" Ma vastasin inglise keeles: "Me goes...... i think............ a well" Nick: "Seriously?"Ma: "Okey not very well." Nick inglise keeles:"Why?" Ma inglise keeles: "I miss you very much and little Joe and Kevin too."Nick: "I miss you too and Joe and Kevin too. So what are you doing all this 2 weeks?"Ma: "Let me think......... not very much...... all time in my room...... or ...... nothing." Nick: "Okey, but i have to go now, I love you Karolin, Bye" ja ta lõpetas kõne. Ma siis tumma telefoni: "I love you too, Nick!" ja ma läksin alla seal oli Denise. Denise vaatas minu poole ja ütles: "You miss Nick?" Ma vastasin: "Mhm!" ja istusin diivanile. Ma ei ölnud midagi vaid jäin mõtlema: "Oot, Nick ütles mulle et ta armastab mind. Kahjuks lõpetas ta kõne enne kui ma jõudsin talle midagi öelda...." mu mõtteid segas Denise kes küsis: "What about you think of?" Ma:"um......... nothing very important to you!" ja lahkusin elutoast oma tuppa.


Viimati muutis seda Ash (Reede Nov 06, 2009 10:34 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeNelj Nov 05, 2009 7:50 pm

hea jutt! :)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
IsThatMy
Külaline



It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeNelj Nov 05, 2009 8:18 pm

Uus osa siis! See on 10. osa siiis!
Lugege ja komentaarige.
Kui on vigasid andke teada....


Eelmises osas:

Ma ei ölnud midagi vaid jäin mõtlema: "Oot, Nick ütles mulle et ta armastab mind. Kahjuks lõpetas ta kõne enne kui ma jõudsin talle midagi öelda...." mu mõtteid segas Denise kes küsis: "What about you think of?" Ma:"um......... nothing very important to you!" ja lahkusin elutoast oma tuppa.


Uues osas:

Oma toas läksin oma voodile lamama ja vahtisin lage. Majas oli aga suur vaikus, ma vaatasin selle peale kella ja see näitas et on juba 11 öösel. Mu mõtted: "Denise pani ilmselt teleka kinni ja läks magama. Oot kus on Frankie ja Paul Kevin Senior ma pole neid juba pikka aega üldse näinud. Ei viitsi Deniselt küsima ka minna. Loodan, et Nick tuleb varsti tagasi...." Järsku tuli mu tuppa Emma ja Sofia endale naeru näod peas. Ma küsisin selle peale: "Mis teil on viga?" Emma ütles: "Me lähme homme siin Las Vegases JB kontserdile. Pole vahva vä?" Ma vaatasin tema poole ja siis vahtisin lage. Lage vahtides ütlesin: "Jah on küll." Emma ja Sofia vaatasid mind ja küsisid korraga: "Mis sinuga on viga?" Ma: "Ei midagi hullu, minuga kõik korras. Lihtsalt on midagi mida ma pean kellegile ütlema. Jätke mind nüüd üksi." Emma ütles: "Muide kontsert algab homme kell 20. Need on vip piletid. Denise tõi need mulle." Ma ei vastanud enam midagi ja lihtsalt läksin pesema vannituppa. Peale pesemist läksin magama. Üsna pea tegid sama ka teised.

Järgmisel päeval ärkasin ma kell 12. päeval. Ma vahetasin riided ja läksin alla kööki. Ma ütlesin : "Morning!" ja istusin laua taha. Kõik vaatasid mind. Denise ütles inglise keeles: "Someone is today a happy? So what are you doing today?" Ma vastasin: "I think i going shopping. I'm not doing it already long time." Emma ja Sofia korraga: "I had same idea!" Ma : "Me võime koos minna?" Emma ja Sofia korraga: "Loomulikult Karro!" Me sõime ära ja ma, Sofi ja Em läksime siis kaubamaja. Ma käisime läbi kõik kinga ja riiete poed. Ma sain endale 5 paari uus kingi, 3 miniseelikut, 2 pikemat seelikut, 1 paari põlvpükse, 3 paari teksasid ja 30 uut pluuse(neid oli igasuguseid, tope jne). Emma sai 2 paari kingi, 1 miniseeliku ja 3 pluusi. Emma aga sai ainult 2 paari kingi ja 2 miniseelikut. Kui me shoppamise lõpetasime oli kell juba 18.00. Me hakkasime vaikset kodu poole minema. Aga keset parki oli mingi suur rahvamass. Me hakkasime kõndima mõõda ja kui panime tähele miks seal rahva mass oli siis me jäime koha peale seisma. Vaatasime vaid sinna. Järsku vaatasid kõik meie poole. Ma: "Mis nüüd?" Keegi sellest rahvamassist: "Um..nothing!" Me ei saanu aru kes seda ütles. Emma ütles: "Okey, but us don't have to watch!" See sama isik taas: "You guys looking JB like a....... ah...... what ever" Ma: "No......... Um.... Just we want. Okey?" See same isik: "You can't they are mine and my friends" Ma küsisin: "Are you sure about that?" Selle isiku sõbranna: "Yes we are!" Ma hakkasin sellepeale naerma. Üsna pea ütlesin: "On alles tibid.!" Emma ja Sofia hakkasid ka naerma. Üsna pea me lõpetasime naermise. Keegi peale meie ei saanud aru miks me naersime. Joe inglise keeles: "What now?" Sofia inglise keeles: "Nothing, if you don't understand then you don't?" JB ei osanud midagi vastata. Me siis kõndisime edasi oma "kodu" poole. Koju jõudes ma vahetasime riided ja tegime end korda. Kui me korda saime oli kel juba 19.30. Me läksime alla. Denise tuli köögist ja ütles: "Now let's go." Ma: "Okey." Me hakkasime auto poole minema ja üsna pea sõitsime juba konserti koha juurde.

Peale konserti, lava taga:

Ma siis rääkisin Nickiga. Nick ütles mulle: "That what i said yesterday in phone was true. Karolin I love you!" Ma: "Nick, I love you too!" Nick: "So... now we are back for while!" Ma: "Okey." Emma ja Sofia karjusid mu nime ja ma küsisin: "Mis on Em ja Sof?" Emma ja Sofia korraga: "Kevin/Joe(Sest nad ütlesid korraga Emma ütles Kevin ja Sofia ütles Joe!) ütles mulle, et ta armastab mind!" Ma: "Sama tegi ka Nick!" Emma ja Sofia: "Tore siis!" ja läksid siis oma poiste juurde tagasi.

Üsna pea me ka lahkusime sealt, läksime koju.
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeReede Nov 06, 2009 5:36 pm

vägaa hea nagu alatiii ,

aga selles 9. osas oli äkki viga , seal on Me: "We see it already!"
kas ei peaks olema Me: "We saw it already!" ??
Või ma ei tea kah .
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeReede Nov 06, 2009 10:38 pm

Ma parandasin selle vea ära....

Saate siis uue osa ka nüüd... :)

Eelmises osas:

Emma ja Sofia korraga: "Kevin/Joe(Sest nad ütlesid korraga Emma ütles Kevin ja Sofia ütles Joe!) ütles mulle, et ta armastab mind!" Ma: "Sama tegi ka Nick!" Emma ja Sofia: "Tore siis!" ja läksid siis oma poiste juurde tagasi.

Üsna pea me ka lahkusime sealt, läksime koju.

Uues osas:

Koju jõudes, läksid kõik kohe magama.

Järgmisel päeval ärkasime alles lõunaajal. Ma käisin pesemas ja pani selega ühe roosa suvekleidi, mis sobis mu küünte värviga. Kammisin ka oma juuksed ära ja läksin alla. Seal istus Denise, mind nähes: „Good Morning, Karolin!“ Ma: „Good Morning!“ ja istusin laua taha. Denise oli hommikusöögiks, okey õigemini lõunaks aga meil kõigi jaoks oli see alles hommik, kuna ärkasime alles. Ma siis hakkasin sõõma ja üsna pea tulid ka teised alla. Kui kõik jõudsid alla oli mul juba kõht täis ja ma vaatasin uudiseid. Seal räägiti eilsest Jonas Brothersi konsertist. Uudised siis rääkisid, et seal olid tüdrukud kes ei karjunud ega röökinud nii nagu teised. Nad laulsid lauale küll kaasa ja nendeaga oli alati kaasa JB poiste ema. Keegi ei tea siiani kuidas nad üksteist tunnevad. Ma naersin sellepeale. Järsku aga helises mu telefon üleval. Ma siis kõigile: „Good Morning!“ ja läksin üles. Sinna jõudes otsisin oma eilse käekotti kui see leitud siis võtsin sealt oma telefoni ja vastasin:„Hello?“ Helistaja: „Hey Karro, siin su ema.“ Ma: „Oh, hey emps!“ Helistaja(Karolin ema, Birgit): „Ma tahtsin lihtsalt teada, kuidas sul seal läheb.“ Ma: „Mul läheb väga hästi. Ka Sofiale ja Emmal.“ Birgit: „No siis on hästi. Muide ma tulen ise ka nädala pärast Ameerikasse. Ma sain, eesti oma tööga lõpetatud varem kui arvasin. Sa kolid siis minu juurde, elama.“ Ma: „Ahah, okey, muud mul üle ei jää ju?“ Birgit: „Ei jää, muide kuidas poistel läheb?“ Ma: „Ikka ka hästi!“ Birgit: „No, käid ka kellegiga juba?“ Ma: „Ema!“ Birgit: „Palun, vasta! Ma su ema ja mul õigus seda teada.“ Ma siis talle: „Jah!“ Birgit: „Las ma arvan Nickiga!“ Ma: „Täpipealt arvasid ära.“ Birgit: „Muide kas Sofia ja Emma käivad ka kellegiga?“ Ma: „Mhm, seda oskad sa ka ise arvata. Mina nimesid hetkel ei maini.“ Kuna Emma ja Sofia kuulasid mu juttu emaga pealt. Birgit: „Las ma pakun Emma Keviniga ja Sofia Joega?“ Ma vaid: „Mhm!“ Birgit: „Mis viga?“ Ma: „Emma ja Sofia kuulavad kõike pealt.“ Emma: „Kust seda teadsid?“ Ma Emmale: „No, lihtsalt tean.“ Birgit: „Okey, sau nüüd, Karro. Näeme siis nädala pärast.“ Ma: „Näeme siis, emps ja sau!“ ja ma lõpetasin kõne. Emma: „Misasja?“ Ma Emmale taas: „Mu ema tuleb siia Ameerikasse nädala pärast. Ja siis ma PEAN temaga elama kolima. Vastu vaidlemini ei aita sel puhul kohe üldse. Muide Sofia ja Emma te võite ka siis muga tulla. Kui tahate ikka?“ Emma ja Sofia koos: „Logish, et tahame. Ilma sinuta jääb siin iga päev igavaks.“ Ma: „Ma ju käiks iga päev külas siis ju. Nii teie kui ka Nicki pärast.“ Emma: „Ma tean seda. Me siiski tuleme singuga ja ära vaidle.“ Ma: „Olgu, muide mõni päev peaks seda maja vaatama minema. Ma mõtlen seest poolt.“ Sofia: „Okey aga kuna?“ Ma: „Ei tea.“ Taas helises mu telefon ja ma vastasin: „Hello?“ Helistaja: „Siin Marielle, ma tahtsin teada kas ma võin sulle mõni päev külla tulla. Ma tean, et sa elad nüüd Ameerikas aga kus seda ma ei tea.“ Ma: „Võid küll aga nädala pärast, sest hetkel on mul liiga kiire et külalisi võõrustada.“ Helistaja(Marielle): „Miks siis?“ Ma: „Las ma mõtlen, kõige pealt mul on juba kaks külalist, siis um..... ma pean.... um....... maja koristama..... siis pean süüa tegema ja veel palju muud ja hetkel ei jää mul su jaoks aega. Sorry!“ Marielle: „Olgu! Tsau siis!“ ja ta lõpetas kõne. Emma: „Misasja sa veel rääkisid?“ Ma: „Marielle, mu kunagine lasteaia sõber. Ma ei mäleta temast suurt midagi... nüüd tahab muga kohtuda taas aga ma ei saa teda ju siia kutsuda, seega ma pidin selle valega lagedale tulema.“ Emma naeris selle üle ja küsis: „Oot, sa mõtled Marielle Dream?“ Ma: „Jah teda.“ Emma: „Okey.... muide see oli jah parim valik, kui ta teda saaks et sa Nickiga käid siis tuleks sul temaga lööma. Talle meeldib ka jua JB-st kõige rokem Nick!“ Ma: „OMJ, okey aga kahjuks ei saa ta vist Nicki iial endale“ Sofia: „Selles on sul õigus, Karro.“ Me läksime siis alla tagasi. Seal aga polnud enam kedagi. Emma: „Paari mintsa eest oli siin palju inimesi.“ Ma: „Mhm vb!“
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitimeLaup Nov 07, 2009 10:09 am

Tahakss edasii lubeda :D
Uuut , uuut , kohe :D
Agaa, jah viga oli ühes kohas lõpupoole kus oli kirjas : jua ors :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Sponsored content




It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))   It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni)) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

It's like a dream come true 44. osa (UUS OSA, LUGEGE(30. juuni))

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4 Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -