Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_rcap 
Kissu
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_rcap 
Ashley
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_rcap 
Alice-
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_rcap 
KriSsu-
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_rcap 
Vicky
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_rcap 
sandra--
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_rcap 
Kels
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_rcap 
Pirks(#)
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_rcap 
--kiisu-
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor Teade
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 24, 2010 11:44 pm

Sandra- SANDRA!!?!?!?!?!?!?Oii jaaa,ma tegin seda Twisted Evil
See oli k2ttemaks :D 6el k2ttemaks *irvitab omaette*
Kas mulle tundub v6i sa oled tige nagu narkokoer? :D
V6i siis see..noh..eeee pagan unustasin 2ra nyyd -.-
Mina ka ei suuda seda uskuda!?!?!? Appi kui jube :D
Yrita jah,sa hirmutad muidu nii k6ik 2ra :D Hmmm,las ma m6tlen kas l6petan hullemini v6i j2tan yltse l6pu nii,et vapsjee midagi aru ei saa Twisted Evil
Eks ma homme kirjutan siis Wink

KriSsu- N2hh v6ib ju kyll :D Kui Sannu v6ib,v6in mina kah :D
On tegelt kyll,ma saan teid praadida
Twisted Evil
Thankeee muidu,eks varsti saad :D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 24, 2010 11:48 pm

Mega hea !

uuttt.... !!!
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 25, 2010 12:00 am

Vici!! Ma ei arvanud, et sa nii õel oled O.O No :( ei ole võimalik
Kättemaks -.- Ma sulle teen siin kättemaksu!!!ei ole võimalik -.- *podiseb omaette*Twisted Evil
Tundub?! Ainult tundub või!? Ma olen isegi hullem kui narkokoer! Issi tahtis mind juba õue saata, sest ma pahutsesin siin -.- xD
Või mis?? Mis?? Mis ?? :D Hommikuks on meeles jupjupjup!! :D
Tõesti...hea mõte (Y) :D Muidu...jahm .. no comments :D Wink
Sa teed ilusa ja selge lõpu! Nii, et kõik mõikavad, miks ja kuidas see lõppes! Ja...kindlasti mitte nii jubedaid kui minu omad on !! mwahahaha xD jess (kamandan nagu ... ma ei tea kes juba :S O.O )
Muidugi, siis kirjutame lausa koos kalli :D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 25, 2010 8:56 am

Kissu- Thanke Wink

Sandra-- Oii ja veel hullemgi olen Twisted Evil
Hah usu,sa ei saa mulle midagi teha :D
Hah,narkokutsu *winkwink*
Ei saa uut osa vot :P
Muidugi hea m6te *egolaks* Mhh ei mingit ilusat ja selget l6ppu -.- Ma tahan n6medat ja segast l6ppu teha :D Usu sa ei suuda mind piinata Twisted Evil
Hah :D Koos?Nagu koos-koos? :D K6rvuti? ME ei suuda arvutit jagada juu :D
Aga muidu uus osa tuleb 6htul alles !
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 25, 2010 9:22 pm

Ei noh , seda sa väidad jah ... :D
Küll ma kuidagi ikka saan ... ^o)
Ikka winkwink mwahahaha
Saan ikka!! ;'(
Need egolaksud on sul suht tihti ....hmmmm :D Ilusat ja selget lõppuuu!! *trambib jalgu* Nõme ja segane lõpp on ju.... -.- ...nõme ..ja segane :D
Küll ma leian oma mooduse :D
:D Nagu...Ei mitte koos-koos :D *lööb käega vastu laupa* Nagu....Sina kirjutad oma jutule uut osa ja ma kirjutan oma jutule uut osa...noh.... :D *winkwink*
Jepiii , ehk siis kohe? *winkwink*
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeTeis Okt 26, 2010 9:17 pm

Sandra-- Ainult v2idan ? :O
Ei saa sa midagi *winkwink*
Suht tihti on need jah,osa minust siiski :D
N6me ja segane l6pp peabki olema n6me ja segane,veider lause tuli :D
Aga kui me koos kirjutame yhe arvuti taga siis me ei saa kahte erinevat juttu kirjutada juu :D Sors kauem l2ks aega :D


Okei,andke andeks,mul l2ks kauem aega -.- Im quilty!!!!!
Annate andeks?
Mul oli nii palju tegemist millegi p2rast ja ma lihtsalt ei j6udnud enam p2rast kirjutada :D
Kuid see-eest kirjutasin t2na pikema osa valmis :D
Siin see siis on:


#9.

Vici vaatepool:

"Minu vastus on jah"naeratasin laialt ja koheselt olin Nicki süles,kes keerutas mind."Okay,aitab aitab mul hakkab pea ringi käima"itsitasin ja koheselt pani ta mind maha,suudeldes mind jõuliselt."Ma armastan sind"sosistas ta ja suudles mind uuesti."Mina armastan sind samuti"mõmisesin ta huulte vastas.Kõndisime naeratus näol tagasi auto poole ja istusime siis autosse."Ma ei tee sulle kunagi haiget,ma luban"lubas poiss ja kallistas mind tugevalt."Ma tean,et sa ei tee"naeratasin ja suudlesin teda põsele.
Nick naeratas õnnelikult ja silitas mu põske parema käega.Kodu poole sõites olin seitsmendas taevas,kui just mitte kõrgemal.
Minu kodu juurde jõudes,suudles Nick mind õrnalt ja naeratas veelkorra.Astusin autost välja ja lehvitasin talle ennem kui ta minema sõitis.Kõndisin siis ukseni,avades seda kerge liigutusega ja seejärel lükkasin ukse lahti.Kohe vaatasid mulle otsa Kelly,Monsa,Sannu ja Brian."Noh kuidas läks?Mis juhtus?Mida tegite?Kas ta tegi sulle midagi?"hakkati mind kohe küsimustega pommitama."Einoh,laske mul natuke aega rahus ka olla,ennem kui te mind piinama hakkate"naersin ja läksin vaikselt keerutades oma tuppa.

Kelly vaatepool:

"Einoh,laske mul natuke aega rahus ka olla,ennem kui te mind piinama hakkate"naeris Vici ja keksis oma tuppa."Okay,midagi pidi ikkagi juhtuma"pomises Brian mõeldes."Jah,ta vägistas Vici ära"pööritasin silmi ja turtsusin naerda,minnes vaikselt trepist ülesse."Mida!?"ehmus Brian ja surus käed seejärel rusikasse."Mhh sinisilmne"torisesin ja koputasin Vici uksele."Jaa?"hüüdis see armunud pingviin oma toast ja avas ukse,muidugi ta säras nagu päike.
"Räägi mulle kõigest,mis seal juhtus?"palusin talt ja läksin tuppa.Istusime ta voodile ja Vici naeratas õnnelikult."Noh esmalt ma sain jubedalt palju siniseid roose,nagu sa näed"itsitas Vici ja viipas käega toas olevatele lilledele.Tõesti,neid oli palju!
"Siis tuli Big Rob mulle järgi ja viis mind restoraani kus oli Nick.Noh edasi läksime me randa päikeseloojangut vaatama,seal rääkisime ja kuni ta tõusis püsti ja ulatas mulle käe,noh muidugi tõusin mina ka püsti ja ta hakkas mulle oma tunnetest rääkima,muidugi vastasin ma samaga ja siis ta küsis kas ma tahaksin ta tüdruk olla,muidugi ma vastasin jaatavalt ja siis me suudlesime"vuristas tüdruk kiiruga,ise olles nagu seitsmendas taevas,tegelt vist kõrgemal.Itsitasin vaikselt ja siis hakkasime me Viciga kilkama."Ma olen nii õnnelik sinu üle"naeratasin ja kallistasin teda tugevalt."Sa peaksid ka endale poisi leidma"tegi Vici kavalalt silma ja kergitas kulmi.Naersin selle üle ja vangutasin pead."Eks vaatab"muigasin.

Nicki vaatepool:

Sain kodu uksest sisse kui juba Joe ja Kevin mind piinama hakkasid."Noh kas sa küsisid talt?"küsis Joe kohe minult."Ta vastas jah"naeratasin õnnelikult ja vennad kallistasid mind vennalikult.Kui imelikult see lause ka ei kõlanud.
Läksin kiiruga oma tuppa riideid vahetama.Kui see tehtud hakkasin oma toast väljuma kui kuulsin Kevini ja Joe jutuajamist.
"See pole normaalne Joe,ma ei suuda Nickile seda teha"sosistas Kevin vaikselt ja ohkas."Ma tean,kuid mäletad mis isa ütles,me peame nad lahku ajama"ütles Joe vastu ja turtsus vaikselt."Mis sa turtsud?"küsis Kevin ja ma kikitasin samuti kõrvu."Mis sa arvad kui kutsuks Miley kohale,et ta Nickiga natuke lõbutseks ja Vici arvab,et Nick petab teda"pakkus Joe välja.Mu silmad läksid pärani ja suu vajus ka lahti.Mu oma vennad tahavad mulle seda teha?
See pole enam tõesti normaalne."Einoh hullemat plaani ei oska välja?"torises Kevin.Noh vähemalt veab,et Kevinil on mõistus alles."Mhh,kuid sa tead,et me peame Vici lavale meelitama ja siis lahkume järgmine päev"pomises Joe ja lõi millegi vastu käega.
"Nick ei tohi sellest teada"pomises Kevin vastu ja ohkas.Avasin oma toa ukse ja vaatasin mõlemale vihaselt otsa."Nii head vennad te oletegi"karjusin ja läksin kiiruga alla."Nicholas kuhu lähed?"küsis isa ja vaatas mulle murelikult otsa."Kuhugile kus te mind ei leia,te armastate mind vist ikka väga"kisasin ja tõmbasin jope selga,joostes majast välja.Otsustasin minna Vici poole,loota ju võib,et ta on kodus.Ohkasin muserdunult ja kõmpisin vaikselt Vici maja poole.Ma ei suuda uskuda,et nad tahavad seda teha mulle!
Jõutsin Vici maja juurde kui nägin teda majast välja tulemas.Ta vaatas minu poole ja naeratas õnnelikult."Nick"kilkas ta ja jooksis mulle vastu,kallistades seejärel mind tugevalt.Kallistasin teda vastu ja surusin näo ta juustesse.
"Mu isa ja vennad tahavad meid lahku ajada"sosistasin talle juustesse."Mida!?Miks!?"ehmus Vici ja vaatas mulle pisarsilmi otsa."Ma ei lase neil meid lahku ajada,ma luban"ütlesin talle ja panin parema käe ta põsele.Ta oli nii õrn ja pehme,ma ei suudaks talle kunagi haiget teha.Ma armastan teda!

Vici vaatepool:

Ma ei suuda uskuda,et Kevin ja Joe tahavad seda teha meile!
Läksime tuppa ja panin Nicki jope kappi."Kas ma saan ööseks jääda?Ma ei tahaks praegu koju minna"küsis Nick järsku ja võttis mu kätest kinni."Ikka saad"muigasin ja surusin suudluse ta põsele.Nick naeratas tänutäheks ja võttis mul pihaümbert kinni.
"Aga mul pole asju"ohkas ta ja sügas kukalt."Hah,ma olen kindel,et Brian jagab sinuga asju"itsitasin ja läksin kiiretes sammudes oma tuppa.Nick tuli mulle järgi ja vaatas mind muiates."Mis?"küsisin kulmu kergitades ja vaatasin talle naeratades otsa.
"Ei,ei midagi,lihtsalt sa oled ilus"ütles Nick mulle lähemale kõndides."Sa näed viirastusi,kindlasti on sul silmanägemisega probleeme"ajasin tagasi ja vangutasin pead."Mu silmanägemine on täitsa hea ja viirastusi ma ka ei näe"turtsus Nick ja surus lühikese musi mu huultele.Muigasin ja tegin talle lustakalt silma,joostes kiiruga garderoobi."Mis kiusad?"küsis Nick turtsudes ja vaatas mind vasak kulm kõrgemal."Ei kiusa ma midagi"itsitasin ja sasisin ta juukseid,minnes siis alla,tõmmates Nicki endaga kaasa."Niisiis Brianit pole kodus,ma mõtlesin,et võiksime teinteisele midagi rääkida endast"pakkusin välja ja istusin elutoas asetsevale diivanile.Nick noogutas ja istus minu kõrvale."Alusta sina"sõnas Nick,olles näoga minu poole."Olgu,kui ma olin neliteist avastati mul astma.Tegelen muusikaga siiani,mängin klaverit,vahest trumme kui ka kitarri"muigasin ja hingasin sügavalt sisse."Muusikaga?"küsis Nick imestunult,segades mulle vahele.Naersin vaikselt ja noogutasin,"Tantsimisega alustasin ma 4 aastaselt,esimesena tantsisin baletti,suht imelik kuid jah"turtsusin ja vaatasin talle otsa."Niisiis sinu kord"muigasin ja ootasin uudishimulikult,kuna ta rääkima hakkab."Niisiis mul on diabeet nagu tead,tegelen muusikaga mängin trumme,kitarri ja klaverit.
Lemmikvärv on sinine,käisin kunagi Mileyga,siis Selenaga.Nagu sa tead on mul ka oma bänd Nick Jonas and the administration"rääkis Nick mulle kõik ära.Ohkasin vaikselt ja mõtlesin kuidas alustada oma lugu."Noh kui ma olin viisteist,oli mul kutt kelle nimi oli Jesse,noh kõik oli tore ja puha kuni me läksime klassipeole.Seal muidugi oli lahe ja huvitav kuni poisid olid saanud limonaadi pudelitega sisse tuua alkohooli.Jesse oli juua täis ja magas teistega,otseses mõttes ta magas too öö kolme tibiga,noh muidugi mina oleksin neljas olnud kuid ma keeldusin ja jooksin minema sealt"rääkisin talle ja vaatasin talle otsa.Nick kallistas mind tugevalt ja suudles seejärel laubale."Ma armastan sind"sosistas ta."Mina armastan sind samuti"sosistasin vastu.Nick surus oma kuumad-kuumad huuled minu omadele ja suudles tugevalt.Vajusime pikali,mina alla-tema peale.Kohe sadas uksest sisse Brian."Hey Vi...Lapsed mis te teete?"kisas Brian naerdes ja koheselt eemaldusime Nickiga teineteisest,punastades."Eeemn,noh midagi"pomisesin vaikselt naerdes,millega ühinesid poisid.
"Okay,ma hakkan süüa tegema"muigas Brian ja hakkas kööki minema."Wou,wou kui sina süüa teed,veedan ma pool ööd vetsus"naersin ja haarasin Briani käest koti,kus oli söök sees."Mis ta kokkab nii jubedalt v?"küsis Nick mulle järgi tulles."Ausalt...jah ta paneb kas liiga palju pipart sisse või siis teeb midagi oma moodi ja sa istud ise terve öö vetsus"itsitasin ja võtsin kapist panni."Ma aitan"naeratas Nick ja vaatas mulle otsa."Okay,mul on parem mõte,teeme kartulisalatit"pakkusin välja ja muigasin kavalalt."Täitsa nõus"muigas Nick ja hakkas kartulit koorima.Mina hakkasin niikaua muna keetma ja aitasin vahel Nicki.Lõpuks tunni aja pärast saime söögi valmis ja ohkasime rahulolevalt."Lõpuks ometi,ma surin peaaegu nälga"kisas Brian ja haaras kapist taldriku,pannes taldrikule suure kuhja salatit."Sa sööd selle ära ka ikka või?"küsisin imestunult,mille peale ta noogutas ja kadus elutuppa."Okay siis"ohkasin ja hakkasin koristama.Koheselt helises Nicki telefon.

Nicki vaatepool:

Vaatasin helistajad ja see osutus olevat Keviniks.Ohkasin ja võtsin kõne vastu."Jah?"küsisin tüdinenult."Vennas kus oled?Me oleme mures,kuhu sa kadusid?"küsis Kevin murelikult."Olen seal kus olen"pomisesin ja lõpetasin kõne.Vici vaatas mind murelikult ja kõndis minu juurde,seistes siis minu ette."Kõik korras?"küsis ta oma vaiksel häälel.Noogutasin talle ja kallistasin teda tugevalt."Nad ei saa meid lahutada"ütlesin kindlalt ja vaatasin tema helesinistesse silmadesse.Need olid nii ilusad,et neid võiski vaatama jääda.Need polnud hallid ega ka sinised,sellised vahepealsed."Maa kutsub Nicki"naeris Vici ja vehkis käega mu näo ees."Ah?Mis?kus põleb?"ehmusin ja vaatasin Vicit uuesti.Vici naeris vaikselt ja kallistas mind uuesti."Hakkame siis sööma"muigas ta ja ulatas mulle taldriku,mille ma vastu võtsin.Tõstsin salati taldrikule ja istusin laua taha.Vici istus minu vastu ja muigas õrnalt."Sa peaksid oma vanematega ja vendadega ära leppima"ütles ta järsku nii,et ma ehmatasin."Eeh ma ei tea"ohkasin ja jõllitasin taldrikut."Ma tean,et sa oled pettunud neis kuid kindlasti on neil põhjus olemas,miks nad tahavad meid lahku ajada"pomises Vici vaikselt.Tõstsin pilgu ja märkasin,et Vici vaatab maha ja ta pühkis pisara ära."Vici,nad ei saa meid lahku ajada"ütlesin kindlalt ja panin näpu ta lõua alla,tõstes ta pead,et ta mulle otsa vaataks."Ma armastan sind ja mitte miski ei muuda seda"sõnasin ja vaatasin talle siiralt otsa."Mina armastan sind samuti,Nicholas Jerry Jonas"sosistas ta ja naeratas õnnelikult.

2rge arvake et see viimane osa on :D Eih,ma ise ka ei tea kui mitu osa sellel jutul tuleb.Kuid m6tteid on kyllalt :D
Aga jah,SUURED VABANDUSED!!!!!ET MA EI KIRJUTANUD!
Yritan uue osa kiiremini valmis saada,I promise! *hoiab k2tt sydamel :D*


Aga tahaks:
Kommentaare!! (Kui loed,palun kommenteeri)
Kriitikat!!!(Ehk annad kui jutt sakib :D)
Ja kui vea leiad,palun ytle !!!! (See on siiski vajalik :D)


- Vicka
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeTeis Okt 26, 2010 11:50 pm



Mida?! Viimane osa O.O Ära hirmuta! Ma saan infarkti nii -.- Ja mina tean kui palju sellel osasi tuleb *keksib ringi*
Niisiis .. millal minu pov tuleb ? :O XD :D
Nagu .. ma ei tea .. kuidas su jutt nii hea saab olla :O
Nagu ... daaaBest!!! Wink :D
Uut ootan .
Hommikul siis eks *winkwink*
Love your storyy !! ^.^
'nd U too !! (a)
kls!!
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeKolm Okt 27, 2010 9:13 pm

Super!

Uut paluks !!!!
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeNelj Okt 28, 2010 7:11 am

Sandra--Hahahah,sain su 2ra hirmutada :D :D :D :D :D :D Twisted Evil
Noo kui palju siis tuleb ????
Hmm eks seda on n2ha :D Emmm tegelt on seee JUBE!
Nagu ...daaaBad
Eks seda on n2ha kuna valmis saan :D Love your story and U too :D
Kls

Kissu-Thankeee :D Varsti saad

Et siis uus osa tuleb kunagi see n2dal,eks seda on n2ha kuna mul kirjutamis tuju peale tuleb j2lle :D Aga olge siis m6nusad ja kannatlikud,eks :D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeNelj Okt 28, 2010 9:29 am

Muidugi said -.- :D
Nooo ..hmmm...100 ++ :D kindlalt :D :D
Nähh :D Mkmm!
Super ja DaBest!! Kindlalt. Minu sõna selle peale :D
Mhh -.- Samad sõnad, superkirjanik oled :D Love ya . :D
kls!!

PS! Kannatlikus...bwahah .. See ei ole minu kõige suurem külg ... Wink :D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeLaup Okt 30, 2010 11:06 pm

Sandra--Hahahahah,ma 6el Twisted Evil Hahah,nii palju ka ei tule :D
Ei ole mingit "Da besti" -.-
Ei ole ma midagi,k6ige hullem kirjanik! Love ya too!!
Kls
Hah,minul ka pole Wink

Sorry,et varem pole kirjutanud!!!
Kuid siin siis uus osa ongi:


#10.Juuuubeeeeeel!

Vici vaatepool:


Sellest kõigest on möödunud paar päeva.Me läksime Nicki poole ning muidugi minule ei seletatud midagi,vaid kutsuti Nick kuhugile kaasa.Danielle jäi mulle seltsi ja ohkas vaikselt."Ma tean,et sul on raske"tundis ta kaasa mulle.Turtsusin ja pööritasin silmi."Raske?Eiih,poole hullem tegelikult"torisesin ja istusin diivanile."Kas rohkem tantsjaid kuskil mujal pole,et te mind nii väga tahate lavale saada?"küsisin Daniellelt ja vaatasin talle otsa."Me oleme igalpool käinud ja mitte kuskil pole kedagi sinusarnast"pomises ta ja vaatas maha.Ohkasin vaikselt."Mis siis juhtub,kui nad ei saa tantsjaid?"pärisin edasi ja kortsutasin kulmu."Neil on kellegi kuulsa lauljaga leping tehtud ja tema tahab parimaid tantsjaid lavale,kui nad ei saa siis Jonas Brothersit enam ei eksisteeri"ohkas Danielle.Porisesin midagi omaette ja tõusin püsti."Nick palus sul ju oodata teda"ütles Dani ja vaatas mind."Ma tean,ütle talle ,et ma pidin minema"ohkasin ja läksin kiiruga välja majast.Jooksin kiiretes sammudes tantsuklubi poole,kus me ikka tavaliselt kokku saame.Astusin uksest sisse ja märkasin kohe teisi,midagi arutamas."Kuulge mis te arvate,äkki aitame poisse"pakkusin välja ja istusin nende juurde."Jonaseid?"küsis Brian mulle otsa vaadates."Jah neid"noogutasin kaasa ja vaatasin teistele otsa.Kohe hakkas vaidlemine pihta."Vait"käratasin ja vaatasin neid vihaselt.
"Ma tean,et siis oleme me kuulsad ja puha,kuid nende bänd ei eksisteeri enam,kui me neid ei aita"ohkasin ja vaatasin teistele otsa."Olgu"oli Brian esimesena nõus ja vaatas mulle otsa.Teised noogutasid ja tõusid püsti."Võitmatu 13"kisasime ja lõime käed kokku.

Natuke aega tagasi:

Nicki vaatepool:

Vici oli pahane kui talle ei räägitud midagi ja mind kaasa kutsuti."Sa pead aru saama,et teie bänd läheb laiali siis,kui ta ei tantsi"proovis isa midagi rääkida."Ja millepärast ma temaga lahku pean minema"küsisin vihaselt ja panin käed rinnal risti."Me peame kolima Los Angelesse,ma tean,et te poisid olete Dallasega harjunud kuid me peame kolima"ohkas isa ja vaatas meile otsa."Ma ei suuda lahkuda"pomisesin maha vaadates."Ma ei suuda talle nii teha"lisasin juurde ja vaatasin emale otsa seekord."Ma tean kullake,kuid te kohtute kindlasti veel kunagi"proovis ta lohutada mind."Fain"ohkasime vendadega alla andes ja läksime tagasi elutuppa,kus istus ainult Danielle."Kus Vici on?"küsisin ehmunult."Ta palus mul edasi öelda,et ta pidi lahkuma"ohkas Danielle ja vaatas telekat edasi.Võtsin taskust oma mobiili ja helistasin talle,"Telefon millele te helistate on välja lülitatud või asub väljaspool levi piirkonda"luges naine ette seal ja ma lõpetasin kõne."Kuhu ta minna võis"ohkasin ja istusin diivanile.

Kelly vaatepool:

Jõutsin just kaubamajja kui keegi tõmbas mu autosse."Hey Kels"hõikas Jared naerdes ja vaatas mind rõõmsalt."Hey Jay"muigasin ja lehvitasin talle,ronides kiiruga autost välja."Kuhu jooksed siis?"küsis Jared mul kõrval hüpates."Emn poodi"pomisesin naerdes ja vaatasin poes ringi,mõeldes kuhu poodi minna.
"Hmm mis seal poes siis huvitavat on?"küsis Jared mu ette seistes.Muigasin,"Igasuguseid huvitavaid asju"naeratasin kavalalt ja vedasin näpuga üle ta rinna.Jared muigas ja tuli minuga kaasa.Mõtlesin teda kiusata natuke ja astusin siis pesupoodi sisse.

Nicki vaatepool:

Läksime siis stuudiosse,kus harjutame laulmist ja kus pidid ka tantsjad olema.Ohkasin ja Joe avas ukse."Saite ka lõpuks kohale"kuulsin tuttavat häält ja kohe tõstsin oma pilgu.Vici oli terve tantsugrupiga siin."Mis te teete siin?"küsisin imestunult ja kallistasin Vicit,võttes seejärel parema käega ta piha ümbert kinni.
"Noh,me kavatseme siis teid aidata"muigas Brian ja istus maha."Aidata?"küsisin imestunult ja vaatasin Vicile otsa."Danielle rääkis mulle,et kui te ei leia tantsjaid siis teie bändi enam ei eksisteeri"ütles Vici ja kallistas mind tugevalt,toetades pea mu õlale.
"Olete ikka kindlad?"küsis Kevin igaksjuhuks üle.Vici noogutas ja vaatas mulle otsa.Ma ei suuda uskuda,et ma pean ta maha jätma.Tema silmad olid nii säravad,nagu teemandid.Tema huuled olid pehmed.Ohkasin ja surusin näole naeratuse.Vici kortsutas kulmu ja vaatas siis otse ette.Ta sai vist aru,et midagi on valesti.
Joe pani muusika mängima ja Brian näitas ette,milliseid tantsusamme võiks kasutada.Jälgisin Vicit,kes keerutas Briani kõrval ja muigas,kui Brian ta kinni püüdis."Järgmine kord,lasen ma sul maha kukkuda"muigas Brian ja aitas Vici jalgadele.

Sannu vaatepool:


Igav!Igav!Igav!
"Kus Vici ja Kelly on?"küsis Monsa mulle otsa vaadates."Ei tea,arvatavasti Vici on oma uue kutiga"pomisesin ja mängisin telefonimängu edasi,midagi paremat pole ju teha.
"Em vabandust,kuid kus asub pargi tänav?"kuulsin kellegi helisevat häält.Turtsatasin ja tõstsin pilgu.Poisil olid mustad juuksed,pruunid silmad ja pealekauba oli ta nahk ilusalt päevitunud."Eee,noo,eeee"kokutasin ja langetasin piinlikust tundes pea maha.Kuulsin Monsa naeru ja müksasin teda õrnalt."Paar tänavat siit edasi"juhatas Monsa teda ja naeratas,silmi pööritades.
"Tänan"sõnas poiss ning lahkus.Vaatasin talle järgi ja muigasin,jõllitades tema tagumikku."Ja siis kutsutakse mind rikutud lapseks"naeris Monsa kui märkas kus mu pilk peatunud oli.Naersin punastades ja peitsin näo kätesse.

Vici vaatepool:

Esinemine pidi toimuma kahe päeva pärast.Whoa,me peame saama tantsu selgeks selleks ajaks.Tavaliselt meil läheb mingi nädal aega,et tants selgeks saada.Tantsisime ikka korralikult nii,et lõpuks oli kõikidel toss väljas."Okay tänaseks aitab"ohkasin ja viskasin pikali maha.
Vaatsin ülepea Nicki ja muigasin,kui ta lehvitas mulle."Okay koju mineks siis"ohkas Michel ja hüppas püsti."Davai,Vici tuled ka täna kaasa?"küsis Michelle ja vaatas mind."Mkm,mul on tegemist täna"ohkasin ja haarasin maast spordikoti,visates selle seejärel õlale."Oh okay,homseni siis"muigas too ja kogu tantsugrupp jooksis kiiruga ruumist välja,isegi Brian.Naersin nende üle ja vaatasin Nickile otsa."Tegemist?"küsis Nick silmi kissitades."Jah,sinuga tegemist"itsitasin ja suudlesin teda põsele.
"Mis tegemist?"küsis seekord Joe ja vaatas meid kahtlustavalt."Voodi tegevused"ütlesin nii tõsiselt kui suutsin."Ahsoo,voodit....misasja!?"ehmatas Joe kui lõpuks asjale pihta sai."Nali Joe,nali"naeris Nick ja tõmbas mu ruumist välja.Läksime itsitades majast välja ja istusime tema autosse,kinnitades seejärel turvavööd.Naeratasin Nickile veel ja vaatasin siis ette."Armastan sind"ütles Nick järsku ja suudles mind."mina armastan sind samuti"naeratasin ja vaatasin talle siiralt silma.
"Igavesti ja alati"muigas Nick ja suudles mind uuesti.Igavesti ja alati?Selles ma pole kindel.
Ma kardan,et varsti peab üks meist lahkuma.Kas siis mina või Nick?Eks seda on näha.Ohkasin vaikselt ja naeratasin Nickile.
Eks siis seda on näha,kumb meist lahkub ennem!Kummal on julgust rääkida tõde!Kas ta julgeks mulle öelda,et ta peab lahkuma?Kas mina julgen?Ma ei suudaks seda teha,kuid ma pean!Ta vajab tõde,sest ma armastan teda,alati ja igavesti!

Niiet,arvake 2ra siis kes lahkub, :D Nick v6i Vici? Kes 2ra arvab,saab jutu varem :D Noh n2iteks keegi vastab 6igesti,saate 6htul juba uue :D Ja p6hjust tahaks ka teada,miks te nii arvate kes lahkub :D

Tahaks muidu:

Kommentaare!!! (kui loed palun kommenteeri)
Kriitikat!!!!!!! (Ehk annad :D)

Kui vea leiad,ytle palun !!!!


-Vicka !


Viimati muutis seda Vicka (Püh Okt 31, 2010 11:28 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 31, 2010 12:26 am

mega heaaa ,
uuuut rutttu . :D
Tagasi üles Go down
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 31, 2010 10:40 am

Oumaigaash . Still : DaBest!!! ei ole võimalik :D
Ja uut ootan ka :D
Ja siis ... Minu vaatpool, jeei!! :D Aga...kes see tüüp oli O.O ei ole võimalik *winkwink
Who was that boy ei ole võimalik .. igaühe tagumikku ma ei jõlla ju * winkwink* ei ole võimalik :D
Nagu ikka, on sul megahead mõtted. :D
Ja ... kas ma juba ütlesin, et ma uut osa tahan ? :D
Ja, see on nagu SUPER HEA. Mitte nagu , vaid ongi Wink
Kls!!


Oh Shoot -.- eee ... ma arvan, et ...eee .... sina .. ei .. Nick..ei..sina..ei äää ma ei tea :D
Kuna ... sa kirjutasid midagi ,et sa pead ära minema, siis ma pakun, et sina ^o)
Ja põhjus...hmmmm fämilibisnäs?:D ... ei tegelt ma arvan, et see on midagi tantsimisega seotud...


Aga mu "sisetunne" ütlen, et ma ei arva õigesti :D, kuid jah, ma kardan, et sa lähed ära -.-
And if u will, i'm dead -.-
ei ole võimalik
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 01, 2010 8:32 pm

hea jutt!

uut..

ei oska arvata kes lahkub. liiga keeruline .
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeTeis Nov 02, 2010 10:39 pm

KriSsu-Thanke,said Wink
Sandra--Still Da bad!
N2ed said juuu :D
Saad teada selles osas Wink
Kls!!
Hahahahah,see oli petekas kullake :D Su sisetunne ytleb 6igesti Wink
Mina ei l2he kuhugile...veel :D
Kissu- Thankeee,hahah okay :D

Niisiis uus osa tuli kiiremini kui ma arvasin! T2nu yhele super laulule,mille puupea leitnud oli (PS! Puupea olen mina :D )
Aga muidu,t2nan neile kes loevad mu juttu :D


#11. Lahkumine !

Vici Pov.

Need kaks päeva läksid kiirelt ning suht iga päev oleme veetnud tunde tantsusaalis tantse õppides."Olete valmis?"küsis Kevin meile otsa vaadates.Noogutasime talle ja hingasime sügavalt sisse."Tänane esinemine muudab meie elu,meeldigu meile see või mitte"sõnas Brian ja me lõime käed kokku.Läksin Nicki juurde ja kallistasin teda tugevalt.
"Edu"sosistasin talle ja suudlesin teda põsele."Sulle ka"muigas ta ja suudles mind kirglikult.Naeratasin talle ennem,kui ta lavale jooksis.Jälgisin teda terve see aeg ning naeratasin,kui ta minu poole vaatas."Niisiis daamid ja härrad,poisid ja tüdrukud,saage tuttavaks kuulsa tantsugrupiga võitmatu 13"kisas Joe ja muusika hakkas mängima,Burnin up.
Teised jooksid lavale ning hakkasid tantsima.Mina pidin enda korda ootama,kuna mina pidin minema refääni ajal.Läksin jooksuga lavale ja tegin hundiratta ja kiiruga veel tagurpidi salto.Peaks mainima,et laval oli vapustav olla,kuigi pea hakkas valutama.Kui laul lõppes tegime suure kummarduse ja lahkusime lavalt."Me rokkisime täiega"naeris Michelle ja kilkas.Naersin vaikselt ja jõin oma vett,mis mulle toodud oli.Poisid tulid ka lavalt meie juurde ja kallistasid meid tugevalt."Te olite vapustavad"kiitis Kevin meid ja surus Briani kätt."Kunagi esineme äkki jälle koos"muigas Joe ja vaatas Kellyt."Eks seda on näha,mida tulevik toob"muigasin samuti ja vaatasin Nicki,kes naeratas kurvalt.Kergitasin kulmu ja ohkasin siis.Lahkuminek või siis ta muretseb sellepärast,kuidas me hakkame saame kuulsa eluga."Ma lähen istuma"sosistasin Brianile ja läksin kaugemale teistest.

Nicki Pov.

Jälgisin,kuidas Vici aeglaselt eemale kõndis pea maas.Ohkasin muserdunult ja vaatasin samuti maha."Vennas on sinuga kõik korras?"küsis Joe vaikselt.Jaa,vaputavalt hästi peale selle,et ma pean Vicile haiget tegema-Sarkasm!
"Mhmh"mõmisesin vaikselt ja kõndisin Vicile järgi."Vici..."alustasin ja kergitasin tüdruku pead.Ta silmad särasid pisaratest ja esimene pisar voolas mööda põske alla.Pühkisin pöidlaga pisara ära ja kükitasin ta ette.
"Me peame lahkuma homme sa tead,et ma ei taha,kuid ma pean"sosistasin vaikselt ja vaatasin tema silmadesse.
Pisaraid tekkis aina juurde ja juurde,ning lõpuks ta nuttis lohutamatult mu õlal."Ma ei taha,et sa lähed"nuuksus ta ja kallistas mind tugevalt."Ma ka ei taha minna"pomisesin ja viimase sõna juures mu hääl murdus.Isegi mina,Nicholas Jerry Jonas,kes pole kunagi nutnud,nutsin nüüd."Ma armastan sind Nicholas"sosistas ta ja silitas mu põske."Mina sind ka Victoria"sosistasin vastu ja suudlesin teda.

Teiste vaatepoolelt (tantsukaaslased,Joe ja Kevin):

"Raske neid näha sellisena"ohkas Kelly muserdunult."Nick pole kunagi nutnud"pomisesin Joe ja Kevin koos,olles hämmastuses.
"Jobudikud"pomises Michelle ja Danielle koos,virutades poistele vastu kukalt.
"Auu"mõmisesid nad ainult ja kõndisin kukalt sügades kaugemale."Kauaks te minema lähete?"küsis Michelle vaikselt Daniellelt."Oeh,kauaks,arvatavasti jäämegi sinna elama"ohkas Danielle ja vaatas maha."Niiet,neil pole võimalustki enam"pomises Michelle,silmi suureks ajades."Kui just Vici L.A-sse ei tule"sõnas Danielle ja vaatas Michellele otsa."Oijah"ohkas Michi ja vaatas uuesti suudleva paari poole.

Sannu Pov.

Oeh,kes see kutt oli?
See mõte on mind painanud juba pea kaks päeva.Olen iga päev istunud seal purskkaevu juures ja vahel käisin isegi pargi tänavas jalutamas,kuid ei midagi.Tema pruunid silmad olid nii sügavad,tema juukseid tahtsin ma sasida,siiamaani tahan.
"Sandra,sa oled ära keeranud"naeris Monsa mu kõrval."Täitsa igas mõttes"nõustusin temaga,kui me uuesti sinna purskkaevu poole minema hakkasime.Märkasin,et see sama kutt istub seal pingil,kus eelmine kord mina istusin Monsaga."See on tema"kilkasin ja koheselt langetasin pilgu punastades.Ma olin margi täis teinud,kisades!
Poiss vaatas minu poole ja kergitas kulmu,tõustes pingilt püsti ja võttis sammud meie poole."Ta tuleb meie suunas"sosistasin Monsale ärevalt."Ei tead sherlock ta läheb vastassuunda"turtsus Monsa naerda.Saatsin talle pahase pilgu ja vaatasin enda ette.Poiss seisis minu ees ja naeratas võluvalt."Meeldiv kohtuda jälle"muigas ta."Meeldiv,meeldiv"muigasin samuti ja naeratasin,kuidagi."Luke"tutvustas ta ennast."Sandra ja Monsa"naeratasin ja surusin tema kätt."Meeldiv tutvuda,Sandra"sõnas ta.See kuidas ta mu nime ütles oli nii armas.

Vici Pov.

Hommikune äratus polnud mul just mitte kõige meeldivamam.Vaatasin kella ja ehmatasin.Nick lahkub 30 minuti pärast.Ajasin ennast kiiruga püsti ja panin esimesed riided selga,mis osutusid olevat heledateks teksadeks ja siniseks topiks.Jooksin kiiruga alla ja toppisin tossud jalga."Kuhu sul kiiret on?"küsis Brian mind üllatunult vaadates."Nick"ütlesin kiiruga ja jooksin minema.Jooksin nii kuidas jalad suutsid ja juba ma nägin Nicki majast väljumas.Ta vaatas minu poole ja viskas asjad maha,joostes mulle vastu.Kui seisma jäime,olime teinteisest vaevu meeter kaugemal."Nick"sosistasin ja kallistasin teda tugevalt.Nick kallistas mind vastu ja suudles mind laubale."Ma armastan sind igavesti"sosistas ta mulle kõrva ja suudles mind seejärel."Mina armastan sind samuti,igavesti ja alati"lubasin talle ja silitasin ta põske.Nick võttis enda kaelast oma kaelaketi ja vaatas mind."See jääb sinu kätte,niikauaks kui tagasi tulen,ma tulen tagasi,ma luban"ütles ta ja pani kaelaketi mulle kaela."Ma jään sind ootama"ütlesin kindlalt ja naeratasin talle."Nick me peame minema"hõikas Joe autojuurest ja lehvitas mulle.Lehvitasin talle vastu ja vaatasin Nicki."Ma helistan sulle õhtul"muigas Nick ja suudles mind uuesti."Olgu"naeratasin õnnelikult ja suudlesin teda uuesti."Armastan sind"hõikas Nick veel ja lehvitas mulle,auto ukse juures seismas."Armastan sind samuti"hõikasin talle ja saatsin talle õhusuudluse,mille ta kinni püüdis ja taskusse pani.Muigasin ja ohkasin muserdunult,kui ta autosse istus ja auto sõitma hakkas."Ma armastan sind alati,Nicholas Jerry Jonas"sosistasin vaikselt ja hoitsin ta kaelaketist kinni.Jälgisin autot niikaua kui see kadus.Vaatasin kaelaketti mis mu kaelas oli ja keerasin kaelaketil teise poole.Kaelaketil oli kaks plaati,ühel oli kirjutatud 'Love you forever' ja teisele oli kirjutatud Vici ja Nick!
Naeratasin omaette ja vaatasin uuesti ette,kuhu auto kadunud oli.Naeratasin vaikselt ja kõndisin kodu poole,naeratus näol.
Me võime lahus olla,kuid armastus meie vahel jääb igavesti püsima .Vähemalt loodan seda!


Niisiis tahaks:

Kriitikat!! (Palun anna !)
Kommentaare !!! (kui loed,palun kommenteeri)
Kui vea/vead leiad,ehk ütled Wink

Kui teksti v2rv segab,ütle !!! Muudan kohe 2ra siis :D

-Vicka


Viimati muutis seda Vicka (Kolm Nov 03, 2010 9:00 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 29
Asukoht : drumkit

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeKolm Nov 03, 2010 7:10 pm

Tubli tööd oled teinud, mul ei ole aega midagi pikalt öelda. Aga tubli.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeKolm Nov 03, 2010 7:23 pm

Kels- Really!? Shocked Whoa,thanke :D

Ja siiani ei mingit kriitikat -.- Ehk keegi annab? :D
Muidu uus osa tuleb see n2dal,mingi aeg kui mul aega kirjutada on Wink
Olge tublid siis!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeKolm Nov 03, 2010 8:55 pm

See osa oli nii kurb :) aga muidu su jutt on väga hea . :D
jään siis uut ootama juba :D :D
Tagasi üles Go down
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeKolm Nov 03, 2010 10:05 pm

Kriitikat pole - kriitikat pole Wink
Tglt ikka on ... millal sa aru saad, et see jutt POLE halb ?!?!! :D ei ole võimalik
Eniveis ... ülisuper jutt on ;* !!
Ja ... ära keeranud olen ma tõesti :D :D :D
Super!! Uut ootan :)
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeKolm Nov 03, 2010 11:29 pm

KriSsu- Ei olnud :D V6ibolla natuke Wink
Aww thankeee :) Varsti-varsti saad!

Sandra-- Ma solvun niii -.-
Eee arvatavasti....mitte kunagi !
Hah olgu,olgu :D Thankeeee :D

Mis 2ra keeranud -.?
Okay varsti saad Wink Thankeee

Okay ma hakkan tasapisi j2lle kirjutama,vb kui veab saate juba homme 6htuks uue osa k2tte Wink
Olge m6nusad!Tublid kaa!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeReede Nov 05, 2010 10:28 am

Vici , ma sul solvun siin -.-

Aga kas sa proovinud oled ? ei ole võimalik :D

Ptv :D

Jah , ära keeranud :D :D
Wipiiii : )
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeLaup Nov 06, 2010 9:36 pm

Sandra-- EInoh,ja mina ei tohi solvuda !?!?!?!?!?! -.-
Mkm pole proovinud ega hakka ka proovima :D

Ei mingit "PTV"!

Kuhu poole keerasid? Paremale v6i vasakule? :D
JepiiiI! ei ole võimalik


Aga muidu,vabandust,et uue osaga nii kaua ega l2ks :D Annate andeks? Kui ei anna siis ma ei tea mida teen :D
Aga muidu ait2h neile kes loevad mu juttu!!!!


#12.

Vici Pov.

Kuna ta helistab!?
Kell on juba 8 õhtul ja Nick pole siiani helistanud."Ohh jummel,kannata ometi"naeris Brian ja tõmbas mu enda kõrvale istuma.
Porisesin vaikselt ja kiljatasin,kui telefon mu toas helises.Ronisin üle Briani diivanilt maha ja jooksin oma tuppa,lennates kaks korda pikali."Jaa?"küsisin hingeldades."Mis sa tegid seal?"küsis Nick naerdes,teisepoolt toru."Eeeh jooksin ülesse,käisin kaks korda veel käpuli"naersin vaikselt ja istusin voodile."Oeh,me saime just lennukisse"ohkas Nick vaikselt.
"Ohh"suutsin ainult pomiseda ja vaatasin maha."Ma igatsen juba sind"sosistas Nick vaikselt."Mina sind kah"sosistasin vastu ja viskasin voodile pikali."Mis teed muidu?"vahetas Nick teemat."Eriti mitte kui midagi,igavlen.Mis ise teed?"küsisin vastu ja vaatasin lage."Igavlen,ilma sinuta on igav"pomises Nick,tema hääles oli kuulda igatsust.
"Usun"muigasin kergel egolaksu häälega.Nick naeris vaikselt teiselpool toru ja ohkas."Ma tulen varsti tagasi"lubas ta ja kuulsin kuidas ta rääkis kellegiga."Täpselt reede olen tagasi mingiks nädalaks"ütles Nick õnnelikult."Tõesti?"kilkasin ja tõusin püsti.Rääkisime veel natuke aega,kuni Nick ütles,et ta läheb ka magama.Homme pidi tal pikk päev olema.
"Brian!Brian!"kilkasin alla joostes ja hüppasin vennale sülle."Mis sulle sisse läks?Kas sa oled kanepit tõmbant?"küsis Brian mind imelikult vaadates."Kindlasti seda teist kraami kuid Nick tuleb reedel tagasi"kilkasin taas ja tantsisin toas."Okay,see ongi siis sinu teine narkootikum,Nick"itsitas Brian ja jooksis oma tuppa kiiruga.Vangutasin pead ja istusin diivanile,vaadates telekat.

Sannu Pov.

"Ee Luke jah?"küsisin poisilt,kes istus minu kõrval.Poiss tõstis pea ja ma märkasin,et olen inimesega eksinud."Oihh vabandust"pomisesin piinlikust tundes.Kutt vangutas pead ja läks edasi."Sandra?"kuulsin seljatagant helisevat ja mahedat häält."Luke?"keerasin ennast ringi ja naeratasin.Kallistasime teineteist ja kõndisime edasi,pargi poole."Niisiis räägi endast midagi"palus Luke minult ja vaatas mulle otsa."Mis siis ikka siin rääkida on,17 aastane,käin 11 klassis"muigasin ja vaatasin talle silma.
Tema pruunid silmad,mis olid peaaegu mustad uurisid mind huviga.Naeratasin õrnalt ja vaatasin maha,kui tundsin,et põsed hakkasid õhhetama.Luke naeris lõbusalt ja kallistas mind.

Kelly Pov.

"Tead mis Jared Joseph Leto,mina sinu asemel ei plõksiks siin"hoiatasin poissi ja kissitasin silmi."Oii ma kardan"naeris ta kavalalt ja näpistas mind uuesti."Einoh,kas sul on mingid vajadused?"küsisin talt imestunult ja ajasin silmad suureks.
"Um,missugused vajadused?"küsis ta vastu ja ta käed sulgusid mu piha ümber.
"Mina ei tea ometi,missugused vajadused sul on"itsitasin vaikselt ja vaatasin tema siniseid silmi."Tead mis?"küsis ta mulle kavalalt otsa vaadates."Ei tea"muigasin ja vaatasin talle ootavalt otsa."Sa meeldid mulle"sosistas ta mulle kõrva nii,et ma värisesin,mitte külmast."Sa meeldid mulle ka"naeratasin ja panin enda käed poisi rinnale.Jared liikus mulle lähemale ning lõpuks surus oma kuumad-kuumad huuled minu omadele.

Vici Pov.

Hommikul ajas mind ülesse minu oma telefon,mis värises ja kisas mu padja all."Mida?"küsisin tusaselt telefonile vastates."Eee,kas ma helistasin halval ajal?"küsis Nick kohkunult vastu."Oihh sorry,ma magasin"vabandasin koheselt ja vaatasin kella."Miks sa mulle kell 6 hommikul helistad?"küsisin imestunult ja haigutasin."Eee meil on siin kell 12 päeval"naeris Nick,tagaplaanil oli kosta ka Joe ja Kevini naeru."Lõbuuusss"venitasin sõna meelega pikalt ja viskasin voodisse tagasi pikali,vaadates lage."Aga jah mis teed muidu?"küsis seekord Joe."Mis teil on kõlaris v?"küsisin vastu ja kortsutasin kulmu,sasides samal ajal oma juukseid."Jep"itsitas Kevin."Jobudikud,nagu aru saite ma MAGASIN ja teie rikkusite minu ilusa une
ära,mitte sina Nick vaid su vennad"tusatsesin edasi ja koperdasin telefoniga vannituppa,et vanni vett lasta."Mis sa lähed pessu v? Ohh tee video kõne me tahaks ka näha"naeris Joe ja koheselt oigas,kuid ennem käis mingi mats."Tänan Nick"muigasin ja katsusin vaba käega vett."Pole tänu väärt ja kuidas sa teadsid,et mina lõin?"küsis Nick imestunult."Noh,ma olen siiski su tüdruk ja ma ei usu,et Kevin hakkab lihtsalt vabast tahtes Joed peksma,muidugi on see ka hea võimalus"mõmisesin vaikselt ja kõndisin garderoobi,riiete ka käteräti järgi.
"Nojahm,kuid me peame minema,kontsert"ohkas Nick ja kuulsin,kuidas neid kutsuti."Armastan sind,homme õhtul näeme"tuletas ta mulle meelde."Ma juba igatsen sind"ohkasin vaikselt ja viskasin asjad kapile."Mina igatsen sind samuti,kuid peab minema,armastan"ütles ta kiiruga."Armastan sind samuti"vastasin kiiruga ja ta lõpetas kõne lihtsa "tsauga".Muigasin ja asetasin telefoni kapi servale,ronides siis vanni,muidugi ilma riieteta.
Kui pestud sai,kuivatasin juuksed ja panin endale riided selga.Keksisin trepist alla ja vaatasin ringi.Laksatasin endale käega vastu otsaesist kui meenus,et täna on neljapäev ja see tähendab kooli."Oii pekki"ropendasin ja siis laksatasin käega vastu suud."Aua"mõmisesin vaikselt."Mis sa nii vara üleval teed?"küsis Brian imestunult.Tavaliselt oli see,et mina magasin kaua ja tema pidi mu pärast ülesse peksma."Nick ajas mu ülesse"muigasin ja istusin laua taha."Ma ei viitsi kooli minna täna"oigasin ja toetasin pea lauale."Aga ära mine siis,ma ütlen su õpsile,et sul oli halb olla"pakkus Brian välja ja kergitas kulme."Ei saa,täna on töö"mõmisesin jällegi ja läksin tagasi oma tuppa,sealt edasi garderoobi,et kooli riided välja otsida.Mustad teksad,sinine Nike pluus ja sinised tossud,veel must nahktagi.Ohkasin ja vahetain kiiruga riided,haarates seejärel laualt oma koolikoti.Jooksin alla tagasi ja hakkasin kiiruga sööma.Kui söödud,jooksin kiiruga välja ja juba ma nägin teisi seismas värava juures."Heips"hõikasin rõõmsalt ja kallistasin neid."HeyHey"naersid nad samuti ja me võtsime suuna kooli poole.

Nicki Pov.

"Oled kindel,et tahad minna homme?"küsis isa üle,juba kümnendat korda."Muidugi olen kindel,ma tulen esmaspäeval tagasi"lubasin ja pakkisin hädavajalikud asjad valmis."Nojah"ohkas ta ja kadus mu toast.Ohkasin samuti vaikselt ja viskasin spordikoti nurka,ukse juurde.Homme ma tulen Vici,homme!
"Kuule Nick,viitsid aidata mind?"küsis Joe uksest sisse hüpates."Nagu ma näen on sul juba asjad pakkitud"naeris Joe ja patsutas parema käega mu õlale."Jajah,mis tahtsid muidu?"küsisin vastu ja vaatasin talle otsa."Ma kaotasin oma...õnnetoovad bokserid ära"ohkas ta muserdunult.Purskasin naerma ja istusin voodile,naerdes edasi."Einoh õnnetoovad bokserid,haha"naersin edasi ja viskasin voodile selili."Mhh,päriselt kah,oled sa näinud neid?"küsis Joe pahaselt ja vaatas mind,käed rinnal risti."Khm milliseid sa mõtled?"itsitasin edasi."Neid...valgeid,roosade südametega"pomises ta vaikselt."Ahjaa,Kevini toas olid ühed sellised"pomisesin kukalt sügades ja vaatasin oma telefoni."Kevin,need on minu omad"kisas Joe,arvatavasti Kevin juurde joostes.Vangutasin pead ja kirjutasin Vicile sõnumi : "Mis teed?igatsen juba :) Armastan, Nick!" kui sõnum saadetud,ootasin vastus ja viskasin voodile pikali tagasi,toetades pea patjadele.Telefon hakkas piiksuma,andes märku,et sõnum tuli.
"Koolis olen :)) Ise? Igatsen sind samuti,armastan sind (L) Vici !" lugesin sealt.Muigasin ja kirjutasin talle vastuse,et midagi ei tee.Oeh,küll aeg läheb aeglaselt täna! Kuid see-eest ma näen teda homme.Naeratus tekkis ise-enesest suule ja silmad vajusid kinni.Jäin magama.


Niisiis arvatavasti tuli igav osa -.- Sest,mul oli t2na mase tuju (ei tea kyll miks -.-)
Aga muidu,mis arvate sellest osast?


Aga tahaks muidu:

Kommentaare!!! (Kui loed,kommenteeri palun!)
Kriitikat!!! (kui jutt on mage,kritiseeri siis)
Ja kui vea leiad,ehk ütled :D


-Vicka
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 29
Asukoht : drumkit

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimeLaup Nov 06, 2010 11:09 pm

Ma arvan väga hästi. Arvata võib miks ju. : D
Tagasi üles Go down
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimePüh Nov 07, 2010 12:07 am

üli hea osa oli:D
uuut . :D
Tagasi üles Go down
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitimePüh Nov 07, 2010 1:24 am

Mase tuju ? O.O
Räägi välja -.-
See osa oli super!!!!
Uut osa sooviks *kutsusilmad*
Joe .. Joe ikka omab xD Õnne toovad bokserid ?! :D Ei no .. tubli (Y) XD

Njaa, super jutt on!! :)

Uut ootan ei ole võimalik
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 7 Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -