Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_rcap 
Kissu
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_rcap 
Ashley
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_rcap 
Alice-
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_rcap 
KriSsu-
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_rcap 
Vicky
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_rcap 
sandra--
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_rcap 
Kels
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_rcap 
Pirks(#)
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_rcap 
--kiisu-
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor Teade
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeEsm Dets 13, 2010 9:25 pm

Super!
Kiitikat pole endiselt! :D (Ja see pole ebaasu :D)
Vigasid ma ei leidnud.

Uut siis ja ruttu! :D
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeTeis Dets 14, 2010 11:26 pm

Ma hakkan nutma !! ma võin seda lubada (Aa) :D
Siuke karm värk, et see osa on nii k*****a hea, et ma ei oska seda kuidagi kommenteerida fp.
Aga see on nagu *itaks heaa !!!
ja ootan uut. Ja koheselt ka uut hooaega -.- !! :D

Klsssss !!!
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeKolm Dets 15, 2010 1:09 pm

Kissu-Thankeee
On kyll ebaaus -.-
Okay Wink
Varsti saad :D

Sandra--Ei hakka sa midagi :D Kuule sa lubad palju,kuid ikka ei nuta juu xD
Ei ole see midagi Wink Oskad ju kyll :D
Jep see on nagu *itaks halb!!!
Njaa uue osa saab v6ibolla t2na 6htul :D Thankee klsssss

Niisiis uus osa on tegelt juba mul valmis kirjutatud ja puha,kuid mina kui 6el inimene ennem 6htut ylesse seda ei lisa :D Ja kui keegi ei kommenteeri rohkem,p2rast seda,ei saa yltse uut osa kuna mulle ei meeldi eriti topeltposti teha fp
Aga muidu olge siis kannatlikud ja tublid!
Tsaooo

-Vicka
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeKolm Dets 15, 2010 6:16 pm

:D See ei ole ebaaus... :D

Ja nüüd lisa see uus osa siis :D
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 29
Asukoht : drumkit

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeKolm Dets 15, 2010 7:03 pm

Viimane osa on surm? Kes sureb? Mina? Tegelt mulle meeldiks küll ^^

Hea muidu, jah.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeKolm Dets 15, 2010 7:49 pm

Kissu- On kyll -.-
Eks ma siis lisan :D


Kels- Hah,unista aga edasi :D Sina ei sure nii pea,sul on vaja Jarediga veel hullata Laughing
Thanke muidu Wink


--**--
Uni
--**--

Okay,okay ma lisan siis selle yles :D
Niiet uue osa kohta ma ei oska veel 100% t2pselt midagi öelda !

#23. Tagaotsitav!

Vici Pov.

Hingasin sügavalt sisse ja vaatasin ringi,otsides inimest/inimesi."Sa tulidki"kuulsin seljatagant häält,mis oli vastikult jube!
Keerasin ennast ringi,vaadates inimest,kes mu siia kutsus.Vanemas eas meesterahvas,hallide juustega ja roheliste silmadega.
"Oma perekonna nimel teen ma kõike"pomisesin ja panin käed rinnal risti,jõllitades meest ootavalt.
Taipasin,kes see mees on.Ta on tihtipeale olnud tagaotsitav mõrvade ja teiste kuritegude tõttu."See oled sina,Michel Harrow"ahhetasin ja astusin mitu sammu tagasi.Ta on maffia bossi abiline,kui just mitte maffia boss ise.
Neelatasin ja astusin veel sammu tahapoole,kui minu ümber tekkisid käed,mis hoidsid minust kinni.Siplesin tükk aega,kuni see mees tuli minu ette,mille tõttu ma ahhetasin,jälle."Kristjan"ma olin pettunud ja haavunud.
"Anna andeks,"sosistas ta ja millegagi löödi mulle vastu kukalt.Kukkusin teadvusetult maha ja edasi oli pimedus.Kuulsin kellegi kisa,mis meenutas mulle Kellyt ja siis edasi oli vaikus.

Kelly Pov.

Kisasin ja karjusin,kui nägin,kuidas Vicit kaubikusse lohistati.Mitte jälle!
Jooksin kiiruga auto poole,kuid jäin hiljaks,kuna kaubik sõitis minema."Vici!?"kisasin ja vajusin nuttes põlvili.Olin seal natuke aega,kuni tõusin püsti hakates Nicki poole jooksma."Nick!?"kisasin kohe,kui nägin kuidas ta Nicolega tuppa läheb."Kelly?Kelly mis juhtus?"oli ta ehmunud ja pani käed mu õlgadele,vaadates mind murelikult.Krimpsutasin nina ta puudutuse peale."Vici,ta rööviti"sosistasin vaikselt,mille peale Nicki silmad pärani läksid ja silmad siis vesiseks muutusid."Mida?"ta hääl värises ja ta vajus põlvili."Ma poleks tohtinud tal lasta üksi minna tantsukooli"pomises Nick jõuetult ja peitis näo kätesse.Olin segaduses!
"Aga tantsukool on sealpool"osutasin käega paremale ja kergitasin kulme."Ma tulin sealt"viipasin seejärel käega vasakule.Nick vaatas mulle otsa ja jäi mõtesse."Ta pidi hoopis nendega kohtuma"sosistasime koos ja vajusin tema kõrvale istuli.
"Arvatavasti teda ähvardati"ohkasin ja tõmbasin käega läbi juuste.

Kristjani Pov.

Jälgisin tüdrukut,kes oli tagaistmel pikali.Ohkasin muserdunult ja keerasin pea jälle otse."Sa tegid õige otsuse"sõnas boss mu kõrval ja patsutas käega mu õlale.Porisesin vaikselt sellepeale ja vaatasin välja.Jõutsime maja juurde tagasi ja väljusime autost,minnes siis auto taha.Avasime kaubiku uksed ja võtsin Vici endale sülle,viies teda tuppa.Asetasin ta voodile,mis oli tema niiöelda toas.Minnes toast välja,lukustasin toa võtmega ja panin selle enda taskusse.
"Jobu"ohkasin vaikselt ja kõndisin kõrval tuppa,mis oli minu oma.Istusin voodile ja toetasin küünarnukid põlvedele,pea kätele.Ohates vaatasin seina ja mõtlesin mida teha.

Vici Pov.

Avasin oma silmad ja vaatasin toas ringi.See tuba oli kuidagi tuttav mulle,kuid ma ei mäleta,et ma oleksin siin olnud.
Tõusin voodilt uniselt püsti ja tokerdasin ukse poole,hakates seda avama.Ehmusin,kui see ei avanenud ja see tähendab ainult ühte,see on lukus!
Neelatasin ja vaatasin toas ringi.Siin polnudki väga pime ja siin polnud külmgi.Mitte nagu seal keldris.Väristasin õlgu ja kõndisin toas ringi,uurides igat nurgakest siin toas.Siin oli voodi,laud,diivan ja riidekapp,kus olid riided sees ja veel uhked.Pomisesin vaikselt omaette ja turtsusin siis naerda,kui meenus mulle midagi."Endaga rääkimine on üks samm ligemale hullumajale"vangutasin pead ja istusin siis tagasi voodisse.Tõmbasin jalad krõnksu keha ligidale ja võtsin neist kätega ümbert kinni.Toetasin pea põlvedele ja ohkasin muserdunult.Mõtle heale poolele,vähemalt pole Nick ja Nicole ohus!
Katsusin taskut ja tõmbasin sealt pildi välja,mis on hiljaaegu tehtud.Pildil olid mina,Nick ja Nicole.Me istusime muusikatoas,Nick istub klaveritaga,Nicole klaveritiival ja mina seisin Nicki seljataga.Pühkisin pisara,mis oli leidnud tee välja silmast ja otsustas mööda põske alla voolata."Ma armastan sind Nicholas"sosistasin vaikselt omaette ja suudlesin pilti.

Nicki Pov.


"Ma armastan sind Victoria"sosistasin vaikselt ja kaisutasin Nicole,kes oli mu süles magama jäänud.Suudlesin last laubale ja panin ta vaikselt enda kõrvale voodise,pannes talle veel teki peale.Kõndisin garderoobi ja vahetasin tava riided,magamisriiete vastu.Suundusin tagasi magamistuppa ja viskasin voodisse pikali,tõmmates lapse enda kaissu.Ma kardan jubedalt,et Nicole röövitakse samuti ära.Ohkasin muserdunult ja suudlesin last uuesti laubale.Ta meenutas Vicit ja väga.Juba nende välimus on sarnane,kohe aru saada,et ema ja tütar.
Sulgesin silmad ja kuulsin krõbistamist.Kohe jooksis Elvis tuppa ja viskas voodisse pikali.Ma ei hakkand teda ära ajama vaid silitasin ta pead ja viskasin uuesti pikali,sulgedes silmad.
--**--
Kõndisin kuskil kõledas koridoris,kus kajas kõik sammud vastu.Kuulsin lapse nuttu,mille peale ma kohe jooksma hakkasin.Avades esimese ukse,nägin,kuidas maskis mees tahtis Nicole röövida.
Järsku oli mees kadunud ja Nicole istus voodis nuttes.Haarasin lapse oma sülle ja hakkasin majast välja jooksma,kui kuulsin kedagi laulmas.Ta hääl oli õrn ja vaikne,kuid samas kajas see koridoris vastu.Olin lummatud!
Kõndisin vaikides hääle suunas,Nicole mu kaisus ja kohe oli meie ees uks,mille tagant kostus laul.Avasin ukse ja nägin Vicit,kes istus vaikides voodil,vaadates meie pilti ja laulis."Vici"sosistasin vaikselt ja istusin tema kõrvale."Sa pead lahkuma,mina pean siia jääma,ma armastan sind,ma teen seda teie nimel"pomises ta vaikselt ja vaatas mulle otsa.Ta silitas oma pehme käega mu põske ja surus oma huuled minu omadele."Nägemist Nick,ma armastan sind"sosistas ta ja lükkas mind ukse poole.
Koheselt ilmus see mees Vici kõrvale,haarates Vici kõrist kinni,tõstes teda õhku.Tahtsin sinna joosta,kuid uks löödi mu nina ees kinni ja edasi kostus karjumist,kisamist kui ka nuttu.Lõin kätega mitu korda vastu ust,kuni see avanes ja vaatepilt mis mu ees oli,oli jube! Veri!
--**--

Ehmusin ja hüppasin püsti,vaadates toas ringi.Mu nägu oli higine ja koheselt vaatasin enda kõrvale,kus pidi olema Nicole."Niki"hüüdsin ehmunult ja vaatasin toas ringi.Jooksin majas ringi,kuni kuulsin klaverimängu,võinoh rohkem küll klimperdamist.Jooksin kiiruga muusikatuppa ja seal ta oligi,Nicole istus klaveritaga ja proovis mängida."Emme"pomises ta kurvalt ja vaatas toas ringi.Ohkasin vaikselt,kurvalt ja istusin tema kõrvale,võttes ta sülle."Emme tuleb varsti koju,ma loodan"sosistasin lauselõpu vaikselt,peaaegu hääletult.Ma loodan!

Vici Pov.

Olin ehmunud oma unenäo tõttu,mille peale ma kiljudes ülesse ärkasin.Raputasin pead ja hingeldasin vaikselt."Nicholas"sosistasin kurvalt ja vajusin voodisse tagasi pikali,vaadates lage."Ma igatsen sind nii väga"pomisesin vaikselt ja keerasin küljele.Uks avanes ja Kristjan vaatas mulle vastu."Tule"pomises ta ja vedas mind kättpidi majast välja."Mine minema ruttu,põgene ja käse teistel samuti põgeneda"pomises ta kiiruga mulle ja viskas autovõtmed."Mine,tee ruttu,sa oled juba tagaotsitav"hõikas ta veel ja ma sõitsin autoga minema.Tagaotsitav?


Niisiis kannatust uue osaga Wink

Tahaks muidu:

Kriitikat! (Meeldiks kui saaks : )
Kommentaare!! (Kui loed,palun kommenteeri)
Ja kui vea/vead leiad ehk ütled ! :D

-Vicka


Viimati muutis seda Vicka (Reede Dets 17, 2010 11:06 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeNelj Dets 16, 2010 7:47 pm

super endiselt.

Kriitikat pole endiselt ja see pole ebaaus.

Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeReede Dets 17, 2010 11:01 pm

Suutsid! Tegid ära :D *pühib pisaraid*
Ma ei saa aru, miks sa nii kangesti kriitikat tahad ??? :D

Ma toon siis sellised asjad hetkel välja, mis on rohkem nagu "stiiliviga". Need ei ole häirivad ega midagi :D Lihtsalt sa ju tahtsid midagi .. :D

Nt, et

"Anna andeks"sosistas ta ja millegiga löödi mulle vastu kukalt.

Sisuliselt on täiesti korrektne, kuid peaks olema nii :

"Anna andeks," sosistas ta ja millegagi löögi mulle vastu kukalt.

Et see ´gagi´ja ´giga´värkki võta nii, et
Kumb on kõige ? Kas "Kassigile" või siis "Kassilegi," :D

Et siis mõned pisiasjad (aa) ja et rohkem ma ei jaga :D
Hetkel, kui sa just ei nõua :D ;P

Kommentaar :D
Minu kommentaar on selline, et ma olen täiesti hullunud, kuna su jutt on nagu niiii hheaaaa !!! :D täitsa lõpp!! :D
Ma ootan uut!! U remember that !! :D Ma üritan siis enda omale ka teha (aaaaaa) :d
Klssss!!!!
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeEsm Dets 20, 2010 10:55 pm

Ait2h k6ikidele kes loevad !!!

Eelviimane osa !!!!!

#24.Põgenik!

Vici Pov.

Sõitsin nii kiiresti,kui sain ja varsti jõudsingi kodu juurde.Jooksin kiiruga tuppa ja muidugi suutsin ühe politseiniku pikali joosta."Oih vabandust,"vabandasin kohe ja hammustasin alahuulde."Vici!?"kuulsin Nicki ehmunut,kui ka rõõmsat hüüet ja kohe olin ma tema turvalises kallistuses."Ma ei tohi sind kuhugile üksinda lasta,"vangutas Nick pead ja suudles mind kirglikult."Emme,"hüüdis Nicole minu poole joostes ja võttis mu jala ümbert kinni,kallistades mu paremat jalga tugevalt.
"Niki,"ütlesin ja haarasin lapse enda sülle,kallistades teda tugevalt.
Nick võttis meie mõlema ümbert tugevalt kinni ja kallistas meid siis,suudeldes Nikit laubale ja mind huultele.
"Ma armastan teid,"sosistas Nick meile vaikselt."Mina sind samuti,"sosistasin vastu ja vaatasin talle silma.
"Vabandage,kuid öelge või proovige seletada,kus te olite,"kokutas politseinik ja tegi oma märkmiku lahti.Hakkasin talle rääkima,kui mulle meenusid Micheli sõnad,"Sa ole vait pigem,kui sa ei taha,et su abikaasa ja tütrega midagi juhtuks."
"Ma ei tea,kui ma ärkasin,olin ma autoga linnas ja koheselt sõitsin siia,"pomisesin vaikselt,kuid usutaval toonil.Politseinik noogutas ja kirjutas midagi märkmiku."Kas te nägite,teadsite kedagi neist?"küsis politseinik jälle."Ei,neil olid maskid peas,"ohkasin ja langetasin pea.Ma olen ju 'põgenik'!

Kristjani Pov.

Kisamine,peksmine ja röökimine teineteise peale.Ohkasin ja vaatasin,kuidas boss karjus teiste peale,et nad on lollid ja lasid tüdruku lahti.Olin hetkel õnnelik,et keegi ei teadnud sellest,et mina aitasin ta siit minema."Sa nägid midagi,kedagi?"vaatas boss minu poole ja ootas mu vastust.Raputasin mõtlikult pead ja keerutasin näpu ümber relva.
Sekundid tiksusid ja tiksusid,kuni lõpuks hakkas mulle see nõme helin närvidele käima ja ma lasin kuuli kella pihta.Boss vaatas mind üllatunult,kuid siiski noogutas vaikselt."Nojah,"sõnas ta siis ja jäi mõtesse.
"Ta peab surema,"kuulsin lauset,mis tõi mind mõtetest välja."Kes?"olin ma ehmunud ja tõusin kohe püsti."Tüdruk,"sõnas Jose ja arutas plaani,mida võiks teha.
Mõmisesin vaikselt omaette pahaselt ja sügasin relvaga kukalt."Me paneme ta majale pommi alla,"ütles Jose kindlalt ja vaatas bossile otsa.Neelatasin."Po...Po...Pomm,"kokutasin ja koperdasin nende juurde."Täpselt!Pomm,"muigas boss ja irvitas õelalt.

Sannu Pov.

Nick helistas just ja teatas,et Vici oli koju tagasi tulnud.Ohkasin kohe kergemalt ja ronisin Luke kaissu tagasi,toetades pea ta rinnale."Ma mõtlesin,et äkki tahad sa kaasa tulla Hispaaniasse,mu vanematega kohtuma,"sosistas Luke vaikselt ja silitas mu põske.Mu hingamine katkes ja ma tõmbasin maasika kurku.Hakkasin köhima,kuni puhastasin kurgu ja vaatasin Lucasele otsa.
"Sinu...sinu...sinu vanematega,"kokutasin ja hingasin sügavalt sisse.
"Jah,minu vanematega,"noogutas poiss hoogsalt kaasa ja silitas mu paljast selga,kuna mul polnud pluusi seljas ja ma olin kõigest pesu väel.Külmavärinad tekkisid ja väristasin kohe õlgu.Luke muigas ja tõusis samuti istuli,vaadates mind kavalalt.
Ta suudles mu paremat õlga ja liikus suudlustega kaelale,edasi sealt lõuale ja suudles mu lõuaotsa.Mõte jooksis kokku,justkui avarii,puudus ainult suur kokkupõrge ja pauk,ega palju puudu ei jäänud.
Ta libistas oma kätt mööda mu jalga ülesse,silitades mu puusa,külge ja siis selga.Põmm ja veoauto sõitis vastu väikest autot,mu peas loomulikult.Kui just mitte need polnud lennukid,mis lendasid kokku.
"Olgu,ma tulen,"andsin alla ja vaatasin poisile silma."Ma armastan sind!"sosistas ta mulle vaikselt kõrva ja suudles mu kaela."Mina armastan sind samuti,"sosistasin vastu ja kallistasin teda tugevalt.

Monsa Pov.

"Joe!Joe!"kisasin tuppe joostes ja otsisin poissi taga."Monsa!Monsa!"kisas ta mulle vastu joostes."Joe,ma olen rase,"kilkasin ja kallistasin poissi tugevalt.Joe haaras mu enda sülle ja keerutas mind hoogsalt,suudeldes mind siis.
"Ma saan isaks?"küsis Joe õnnelikult ja ta silmad särasid."Jah,sa saad isaks,"naeratasin ja kallistasin teda tugevalt.Unustasin mainida?Me oleme Joega juba abiellus,meil on oma maja ja varsti sünnib meie perre pisike laps.
Minu ja Joe laps!
Pisike Joseph!
Kujutasin teda juba ette,tema tumedaid lokkis juukseid ja pruune silmi.Pisarad tekkisid mu põskedele ja kuivatasin need kiiruga.
"Ma armastan sind,"sosistas Joe mulle silma vaadates."Mina sind samuti,"sosistasin vastu ja suudlesin teda armastavalt.
Meie elu läheb edasi loodetavasti õnnelikult ja rõõmsalt,kolmekesi või isegi rohkem!


Jah,ma tean,et lyhike osa kuid m6tteid polnud hetkel ja suht unine kah :/

Tahaks muidu:
Kriitikat!
Kommentaare!
Kui vea/vead leiad,palun ytle!
-Vicka
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeTeis Dets 21, 2010 12:00 am

Ülihheaaaa osa juuu !!! :D
Sa ei tohi nii hästi kirjutada -.- :D
Nagu .. daBest!! :D
Uut palun! :D
Kls!!
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeLaup Dets 25, 2010 9:19 pm

Sandra--Haha,ei ole midagi :D
Saad : )

Lugejaid on vähemaks jäänud :(

Aga muidu VIIMANE osa!

#25.Surm!

Kristjani Pov.

Jose kinnitas hetkel pomme maja külge,samal ajal kui mina valvet pidasin."Niisiis valmis,"pomises Jose ja hüppas püsti.
Noogutasin talle ja me jooksime kiiruga maja juurest minema.
Keegi võiks mind maha lüüa,veel parem elusalt maha matta või jõkke visata!
Ma ei suuda siiani uskuda,et ma teen seda oma parimale sõbrannale.Me olime väiksest peale koos.
Mina,tema,Ryan,Kelly,Monsa ja Sannu.Me olime nagu täiuslik kuusik.Täitsa veidralt kõlab jah,kuid see on tõsi.
Me tegime kõike koos.Peale pesemise ja vetsus koos käimise,see oleks veidi piinlik olnud.Veidi,ma arvan,et ikka väga piinlik.
Istusime musta kaubikusse ja sõitsime minema sealt,tagasi oma niiöeldes kodu juurde.
Vedasin jalgu enda järel,kõndides ukse poole mis viis tuppa.Vaikselt ust avades,astusin sisse ja nautisin soojust,mis toas oli.
Boss tuli meie suunas,oodates kas peanoogutust või suulist vastust.Noogutasin,mida tegi ka Jose.
"tublid!"Kiitis boss meid ja läks oma niiöeldes kabinetti.
Vedasin ennast elutuppa ja hüppasin diivanile selili,tänu sellele saatis Jasmine minu poole vihase pilgu."Sa võiksid vähemalt oma mustad riided ära
vahetada,"vingus ta ja krimpsutas nina."Mida iganes,"pomisesin vaikselt ja vaatasin telekat.

Sannu Pov.

Olime hetkel Vici pool ja naersime.Me istusime ringis.Mina,Luke,Nick,Vici,Kelly,Jared,Monsa,Joe,Kevin ja Danielle.Nicole magas rahulikult diivanil.
"Oeh,ma igatsesin vanasid aegu,"ohkas Kelly ja vaatas seina."Eriti seda,kui me jäime politseile vahele ja Jake andis meile peapesu,"vangutas Vici ja turtsus
naerda.Koheselt tulid ka Brian ja Eliza,käest kinni."Uuuu,"naersime tüdrukutega ja teenisime sellepeale Brianilt kurja pilgu.
"Suur vend on lõpuks naise leidnud,"naeris Vici.
Brian naeratas õnnelikult ja suudles Eliza kätt,istudes seejärel ringi.Hakkasime pudelikeerutamist mängima.Keerutajaks oli Joe ja pudel jäi pidama Nickil.
"Niisiis,hmmm,"Joe tegi mõtleva näo pähe ja vaatas lage."Tõde või tegu?"küsis ta seejärel,vaadates Nickile muiates otsa.
"Tegu,"pomises Nick vastu ja tõmbas Vici rohkem enda kaissu.
"Okay,too mulle palun coca cola,"itsitas Joe,mille peale Nick silmi pööritades kööki läks.
Edasi läks mäng lõbusalt,kuni tuli aeg meil kõigil minna."Lähme minu poole,tulete ka?"küsis Kelly meilt,mille peale me noogutasime.

Vici Pov.

Panin Nicole riidesse ja muigasin,silitades õrnalt lapse põske."Emme,"kilkas ta ja kallistas mind tugevalt.Ma olin mures.Micheal on veel vabaduses ja kõik
on ohus,keda ma tunnen.Ohates tõmbasin lapsele mütsi pähe ja suudlesin teda põsele.Kortsutasin kulmu,kui telefon vibreeris taskus,andes märku sõnumist.
"Minge majast välja ja ruttu,maja küljes on pomm!"lugesin sealt ja mu silmad läksid pärani.
"Nicole,minge issiga välja,emme tuleb teile järgi,"lubasin lapsele,kes jooksis kilgates magamistoast välja.
Nick muigas ja suudles mind kirglikult,kui ka armastavalt.Kallistasin teda tugevalt."Ma armastan sind!"sosistasin talle kõrva ja vaatasin talle silma.
"Mina armastan sind samuti,"sosistas Nick vastu,vaadates mulle ainiti silma.Ta suudles mind uuesti kirglikult ja läks välja Nicolega.Vaatasin kiiruga aknast välja.
Teised on väljas.Vahetasin endal kiiruga riided ja läksin samuti alla.
Kuulsin samme ja koheselt keerasin ennast ringi."Kriss,"olin ehmunud ja jooksin kiiruga tagasi teisele korrusele.

Nicki pov.

Ajasin Nicole taga,kuni ta küsis kus emme on."Ta peaks tegelt juba väljas olema,"pomises kelly ja vaatas murelikult maja poole.
Hakkasin maja poole sammuma,kui käis plõks ja toimus plahvatus.Lendasime kõik pikali.Ajasin ennast vaevaliselt istuli ja mu silmad läksid pärani.
"Vici!?"kisasin ja tahtsin majja joosta,kuid Joe ja kevin haarasid minust kinni.
"Hilja Nick,liiga hilja,"pomisesid vennad mu kõrval ja ma vajusin põlvili.Ta on läinud...igaveseks!


Tahaks muidu:
Kommentaare!
Kriitikat!
Kui vea\vead leiad,ehk ütled :D
-Vicka
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimePüh Dets 26, 2010 12:50 pm

Teed sa seda meelega või jaa ? -.- :D (katsu sa ainult vastu vaielda -.- !!! :D )
see oli siiamaani nagu ülihheaa jutt *!! , niiet ootan juba 2.hooaega :D
Super!Parim! ... Ülisupermegahea!! :D
Uut ootan Wink

kriitikat ja vigu ei leidnud ma nagu ikka : ) .

Super!
Kls.
Tagasi üles Go down
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimePüh Dets 26, 2010 10:08 pm

üli heaa .
miks viimane osa on ? -.-
aga ootan siis uusi osasi :D
( kriitikat pole :D )
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeEsm Dets 27, 2010 10:50 pm

Sandra-- Hah ikka vaidlen :D
Thanksu muidu :D

KriSsu- Awww thanke :D
Umn ma ei tea miks see viimane osa oli :D
Okay :D


Niiet 2 HOOAEG algab!?!?!!?!??!??!??!?!??!?!?!? *HAPPY DANCE*
Mul tuli kirjutamis tuju peale niiet,teil veab :D

#26.Ärkamine!

Vici Pov.

Piiksumine.Hääled.Ukse avanemine ja sulgemine.Pauk.
Kõik need tekitasid mulle peavalu.Krimpsutasin nina ja proovisin oma kätt liigutada."Ta ärkab,"kuulsin kellegi võõrast pominat ja koheselt kellegi puudutust.
"Vic?Vici,kas sa kuuled mind?"kuulsin kellegi teise häält.Kes on Vici?-painas mind üks küsimus.
Avasin silmad,mis olid rasked.Ere valgus sundis neid kissitama.Koheselt see valgus kadus ja mulle vaatasid otsa kaks inimest.
"Kes te olete?"küsisin oma kähiseval häälel.Poisid vahetasid pilke ja vaatasid mind ehmunult."Sa jobu,ta kaotas sinu pärast mälu,"kisas tumedate juustega poiss
ja virutas blondide juustega poisile vastu kukalt.Vaatasin ruumis ringi.Kõik siin oli valge ja veider,eriti need masinad,mis mu kõrval piuksusid.
"Kas sa midagi mäletad?"küsis heledate juuste poiss minult.Jäin mõttesse."Viimane,mida ma mäletan on plahvatus ja see kuidas ma majast välja lendasin kellegagi
koos,"sosistasin vaikselt ja ajasin ennast vaevaliselt istuli."Palun rääkige mulle mu elus,"palusin poistelt ja vaatasin neile anuvalt otsa.
"Oeh su nimi on Victoria Bennet,minuarust te olete Nickiga kihlatud.Sul on mees Nick Jonas ja sul on tütar Victoria-Nicole Jonas.Sa oled 19 aastane ja sa
tegeled võinoh tegelesid tantsimisega.Sul on vend Brian ja su sõbrannad on Kelly,Sannu ja Monsa,"jutustas tumedate juustega poiss mulle.
Kõik tundus mulle vägagi tuttav.Nick Jonas.Nicole.Nicole.NIKI!?
"Maffia ajab su meest ja tervet su pere taga,kuna sa põgenesid nende juurest,"sosistas blondide juustega kutt mulle."Kes te olete ültse?"pahvatasin järsku ja vaatasin
neile pahaselt otsa."Jake ja Kristjan,"pomises musta peaga kutt ehk Jake."Sina,"ehmusin ja surusin käed rusikasse."Kriss,"vihastusin ja viskasin kutti padjaga.
"Sinu pärast maja plahvatasgi,"turtsusin ja tõmbasin teki ülepea.

Nicki Pov.

"Nick,sa pead ometi midagi sööma,"ohkas Joe ja vaatas mind pahaselt.Teised noogutasid kaasa ja Kevin põrnitses mind pahaselt.
"Ma ei taha,"pomisesin vastu ja lõin pea vastu lauda."Issi,"kuulsin Niki kurba häält ja koheselt silitasid väikesed käed mu põske."Teda pole,"sosistasin hääletult,samas
ka jõuetult."Nick sa pead eluga edasi minema,"sosistas Brian vaikselt vastu ja vaatas nukralt maha.
Kelly keerutas oma tassi,kus oli alkohool sees.Sannu istus Luke kaisus ja jõi oma kohvi.Monsa aga oli Joe kaisus ja jõi mahla.
Brian aga seisis akna juures ja vaatas maha põlenud maja."Ma igatsen teda,"sosistas ta vaikselt ja pühkis pisara,mis oli tekkinud ta põsele
Ohkasime kõik koos."Issi,kus emme on?"küsis Nicole vaikselt ja vaatas toas ringi.Neelatasin ja hoidsin pisaraid tagasi."Nicole,emme ei tule enam tagasi,"sosistasin
hääletult ja vaatasin talle pisarsilmi otsa.Niki oli segaduses ja kallutas pead vasakule."Emme kus?"küsis ta ja plaksutas käsi."Emme läks pikale puhkusele,
me peame nüüd kahekesi hakkama saama,"sosistasin lapsele ja võtsin ta sülle,hakates siis sööma.Joe ohkas kohe kergemalt,nagu ka Kevin.
"Almastan issi,"puterdas Niki."Mina sind samuti,Nicole,"sosistasin lapsele vastu ja suudlesin teda põsele.

Sannu pov.

Astusime poiste majast välja ja koheselt vaatasin ringi.Me olime hetkel Nicki,Joe ja Kevini majas,kus nad elasid varem.Ületee oli maja riismed,mis jäid alles plahvatusest.
Pisarad tekkisid silma,kui mõtlesin,et ma ei näe enam Vicit kunagi.Ma lausa igatsen praegu tema naeru.
Luke musklis ja soojad käed ilmusid mu kõhu ümber."Lähme koju?"küsis poiss vaikselt,ohates kurvalt.Noogutasin talle ja istusime tema autosse.
Sõitsime vaikuses suure kortermaja ette,mis oli 10-korruseline.
Jalutaime käsikäes majja sisse ja kõndisime liftini,kuna Luke elab 9 korrusel.Einoh,kas ta ei võinud madalamale korterit otsida!?
Sõitsime liftiga 9 korrusele.Astusime liftist välja ja keerasime paremale.Leitsime toa,mille uksele oli kirjutatud 656.
Uksest sisse astudes,muigasin kuna soojus mis vastu tuli oli kodune ja mõnus.
"Ma armastan sind,"sosistas Luke mulle vaikselt kõrva ja suudles mind kaelale."Mina sind samuti,"sosistasin vastu ja suudlesin teda põsele.

Vici Pov.

"Niisiis,parem,vasak,parem ja vasak,"luges mulle Jake ette ja käskis mul lüüa poksikotti."Tead,peksa ise seda kui nii väga tahad,"vihastusin ja lõin tal
jalad alt,niiet ta lendas suure mürtsuga pikali.Jalutasin toast välja ja katsusin oma taskut,kus oli vist minu mobiil.
Kui klahviluku maha võtsin tuli nähtavale pilt,kus oli pruunide silmadega ja mustade lokkis juustega kutt,koos väikese lapsega.
"Kas nemad?"küsisin Krissilt kohe,kui ma ta ülesse leitsin.Poiss noogutas mulle,mille peale ja uuesti pilti vaatasin.Kutt kes pildil on,on tõesti tuttav nagu
ka laps."Nick ja Nicole,"sosistasin vaikselt ja silitasin telefoni ekraani.


Niiet mis te arvate siis?
Alguses oli tegu jah tantsutüdrukuga ja kes ei salli Nick Jonast kuid nüüd muutub :D
Hakkan teile siis seletama :D
Tantsimine aitab teda,kuna ta peab niiöeldes kaitsma oma peret ja vaatama et nendega midagi ei juhtuks,muidugi nad saavad jälle kokku,MA LUBAN!
Mul on juba uute osade pealkirjad olemas,niiet kindel JAH et nad on varsti jälle koos :D
Aga muidu teises hooajas (Ehk selles) tuleb hästi palju draamat ja pisaraid (Noh vähemalt arvan nii xD)
Eks te saate teada,kui järgmised osad tulevad :D :D :D :D :D


Tahaks muidu:
KOMMENTAARE!!! (Kui loed,siis palun kommenteeri!!!!!)
Kriitikat! (Einoh kui pole siis ära anna,kui on siis anna :D)
Ja kui vea\vead leiad ehk ütled ;D
-Vicka




Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeEsm Dets 27, 2010 11:22 pm

See oli supeeer !! .
Ma ei oskagi midagi öelda :D
Võtsid mu sõnatuks :D
ülisuper on !! :D
Uut eksju Wink .
Kriitikat ja vigasid-nagu ikka, ma ei leidnud :D
Tagasi üles Go down
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeTeis Dets 28, 2010 12:50 am

mega hea :D
uuut !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeTeis Dets 28, 2010 6:11 pm

Täiega hea!

UUt!

Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeTeis Dets 28, 2010 9:33 pm

Sandra-- Aww thanke :D
Eks ikka saab :)


KriSsu-Thankeee :D
Ikka saab :)


Kissu-Thanksuu :D
Saab,saab :D


Niisiis kirjutamis tuju on peal ja ma proovin vaheajal kõik osad valmis saada,niiet SEE on mu VIIMANE jutt :/
Niiet siin on uus osa ....

#27.Taastumine.


Vici Pov.

Aegajalt hakkasid mulle asjad meenuma ja lõpuks ma taipasin,kes ma olen ja kes mu perekond on."Ja sa tahad öelda,et kuulus Michel misiganes ta nimi ka polnud,
jahib mu perekonda?"küsisin kätega vehkides ja selle tagajärjel sai Kristjan käega vastu vahtimist.
Poiss oigas ja hõõrus oma nina."Sorry,"itsitasin vaikselt ja peitsin käed seljataha."Ma,õigemini me hakkame õpetama sind kaklema,"muigas Jake ja kutsus mind endale
lähemale."Löö mind,"sõnas ta,mille peale ma teda kohkunult vaatasin kuid seejärel hingasin sügavalt sisse ja lõin.Muidugi sai ta mu käest kinni haaratud ja
keeras mind seljaga enda poole,hoides mu käsi kinni.
Mühatasin ja virutasin peaga talle vastu nina,astudes talle varbale."Ai,"oigas Jake seljataga ja hüppas ühe kohapeal."Tubli!"kiitis Kriss mind ja lõime plaksu.
Poisid hakkasid mulle õpetama nii kaklemist kui ka relva käsitlemist.Üks kord oleksin ma peaaegu Kristjani pihta tulistanud,kuid ta jooksis ennem minema.Kahju!
Oli hommik ja me kõndisime vaikselt Kristjani tuppa.Jake õpetas mind hetkel hiilima ja kuidas vastast oimetuks lüüa.
Kristjan oli just seljaga meie poole,kui Jake talt jalad alt lõi ja mina panniga pähe lõin,kuid mitte kõvasti."Kus sa panni said?"oli Jake imestunud ja vangutas pead.
"Köögist,"itsitasin,mille peale Kristjan oigas ja meid vaatas sellise pilguga et jookske-või-teil-ei-vea!
Jooksime kiiruga minema,Kristjan meie järel suurem pann käes.

Monsa Pov.

Käisime aegajalt Nicki vaatamas ja temaga rääkimas.Ta hakkas juba taastuma."Huvitav,kas vici surnukeha on ülesse leitud?"küsisin vaikselt ja astusin katkisest aiast
sisse,mis viis majani mis plahvatas."Surnukeha?"oli Joe imestunud ja vaatas mind vasak kulm kõrgemal."Noh luukere peaks ikka olemas olema,"kehitasin õlgu ja
ohkasin muserdunult.
Vaatasin ringi ja meenutasin mida me väiksena korda saatsime ja tegime."Ma igatsen teda,"sosistasin vaiksetl ja tundsin pisaraid põskedel.
"Mina igatsen teda samuti,"sosistas Joe vastu ja kallistas mind tugevalt.
Ta surus oma huuled mu laubale ja laulis mulle vaikselt Nicki laulu 'A little bit longer'.
Ümisesin vaikselt kaasa ja ohkasin sügavalt.Ma igatsen sind Vici!

Kelly Pov.

"Jay,Ooo Jayy,"hõikasin ja jooksin ringi toas,võinoh õigemini korteris otsides Jaredit taga.Leitsin ta köögist kõigest bokserite väel ja muna praadimas.
"UrUrr,"itsitasin ja jooksin poisile selga.
"Hommikust,"muigas ta ja vaatas mulle silma,silitades õrnalt mu põske.Naeratasin talle kurvalt ja kallistasin teda.Ma võisin välja näha tugev ja enesekindel,kuigi
sisemiselt ma piinlesin valudes.Jay nägi mind läbi ja suudles mind kirglikult,tõmmates mind seejärel tagasi oma tugevasse ja turvalisse karukallistusse.
Toetasin pea ta õlale ja ohkasin sügavalt,vaadates seina küljes rippuvat kalendrit.
6 mai."Ma oleksin peaaegu unustanud,Palju õnne sünnipäevaks kallis,"sosistas Jay ja ulatas mulle kingituse.Avasin sametist karbi ja nägin seal hõbedast kaelakeed,
mille küljes rippus süda "Always togheter!"
Oleksin naerma hakkand,kui teisele poole vaatasin.Nimelt oli sinna kirjutatud 30stm-Jay.
"Aww,sa poleks pidanud,"muigasin ja suudlesin teda kirglikult."Ma armastan sind,mu kaisumõmm,"pomises Jared vaikselt ja suudles mind uuesti."Mina sind samuti,
Jared Joseph Leto,"mõmisesin vastu ja mässisin käed ta kaelataha.

Vici Pov.

"Ja pööre ning viruta,"pomises kristjan.Tegin nii nagu ta käskis ja ma lõin poksikoti asemel teda.Poiss kukkus pikali ja naeris."Ma pole peksukott,"porises ta
kuid naeris ikkagi edasi.Vangutasin pead ja kõndisin kööki."Otsi Krissile midagi,ma peksan tal viimasegi mõistuse välja,"ohkasin vaikselt ja jõin vett.
Jake läks uudishimulikult tuppa ja hakkas naerma.Läksin järgi ja purskasin samuti naerma,kuna Kriss oli võtnud suure padja kaissu ja kiigutas ennast,lauldes endale
vaikselt hälli laulu.Ime,et näpp pole veel suus.
"Ma arvan,et sa peksid tal rohkem kui mõistuse välja,"naeris Jake ja aitas Krissi püsti."Emme,ma ei taha täna kooli minna,"ütles Kriss kurvalt ja torutas alahuult.
"Mis emme?"oli Jake segaduses ja vaatas ringi."Emme ma armastan sind,"kilkas Kriss ja kukkus Jake kallistama."Vici too pann,"torises Jake ja proovis Krissi enda
küljest lahti saada."Ei saa,peksan tal muidu viimasedki mõistuse kübemed peast,"ohkasin ja kakkusin Kristjani Jake küljest lahti.
"Kriss kullake,emme tahab,et sa läheksid nüüd tuttu ja võtaksid oma kaisukaru kaissu,"mängisin ta emmet,mille peale poiss noogutas ja jooksis keksides trepist ülesse.
"Peatrauma,"pomisesime Jakega koos ja purskasime naerma.



Uus osa peaks tulema homme hommikul või õhtul,eks näen kuna mõtted jooksma hakkavad ja tuju tuleb :)

Niiet tahaks:

Kommentaare!
Kriitikat!
Kui vea/vead leiad ehk ütled Wink
-Vicka



Viimati muutis seda Vicka (Kolm Dets 29, 2010 12:29 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeTeis Dets 28, 2010 10:08 pm

Endiselt täiega hea!
Kriitika puudub endiselt.
Vigu ei näinud aga sooviks uut. :D
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeTeis Dets 28, 2010 10:41 pm

Kissu-Thanksuu :D
Mhh ebaaus et kriitikat pole -.-
Oh see vähemalt hea :D Varsti saab :D

Ma hakkan vaikselt kirjutama uut osa ja kui veab,lisan ma hommikul uue osa ülesse,kui kauem saan üleval olla siis mingi 1 või 2 ajal öösel fp
Mis teha,ma olen öö inimene :D
Aga muidu kannatust ja olge tublid!

Vicka!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeTeis Dets 28, 2010 11:09 pm

:D See ei ole ebaaus, et kriitikat pole.

OT: Eh, ma lähen alati magama alles 12 või 1 öösel. Terve vaheaeg olen magama saanud alles mingi 3-4 öösel :D Nii et olen ka öö inimene :D Ise üritan ka hetkel oma järjekale uut osa mõelda, üsna pea peaks valmis olema. :D Varsti saad siis uut osa lugeda, vb :D

Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeKolm Dets 29, 2010 8:11 am

Kissu- Hah on küll ebaaus -.-

Njaa,eks saan siis lugeda :D

Uue osa saate,mingi aeg :D Mul on tegelt ta juba ammu valmis ja puha,kuid mina kui õel inimene ei lisa seda ülesse fp
Niiet olge tublid ja kannatlikud!
Tsao

-Vicka
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeKolm Dets 29, 2010 11:38 am

Miks sa aarvad, et sa õel inimene oled ? fp
Kuid nagu ikka, on see ülim jutt!! Niiet , ära mitte üritagi vastupidist väita!! .
:D
Ja nagu ikka, siit loost ma kriitikat välja ei pigista ;; . ja vigasid sammuti mitte Wink .
UUt ootan Wink .
Ma tean et sul on valmis, niiet :D Ja 29 pidi ka valmis olema niiet :d
hakka aga lisama :D
Kls
.!
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeKolm Dets 29, 2010 12:52 pm

Sandra-- Sest ma olen ju Twisted Evil
Sinu oma on parem nagu ikka Wink
Mhh ebaaus,ei mingti kriitikat -.-
Eeee,ma kustutasin ära,niiet :P
Eee eks näeb kuna lisan :D
Kls

Uue osa saate täna...kunagi :D Niiet kannatust ja olge tublid!
Tsao!
-Vicka
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitimeKolm Dets 29, 2010 12:58 pm

Sa. Ei. Ole. Õel -.-
Tegelikult ei ole, niiet unusta see mõte kohe heaga ära (Y)
No ma ju ei tea kriitikat :D Mu kriitika kulub kõik enesele niiet, sorry :D
Miks sa ära kustutasid ? fp
lisa nüüd, PLIIIIIIS!!!
Kls !!
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7 Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -