Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_rcap 
Kissu
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_rcap 
Ashley
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_rcap 
Alice-
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_rcap 
KriSsu-
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_rcap 
Vicky
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_rcap 
sandra--
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_rcap 
Kels
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_rcap 
Pirks(#)
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_rcap 
--kiisu-
Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_lcapSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Voting_barSecret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor Teade
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeKolm Dets 29, 2010 1:12 pm

Sandra-- Mhh -.-
Fain eks ma lisan -.-


Einoh,eks ma pean siis uue osa lisama fp

#28.Võidujooks surmaga.

Nicki Pov.


Istusin vaikides klaveritaga ja mõtlesin laulusõnu,nagu ma meloodiat.Ma pean kirjutama uue laulu valmis,kuid see on raske,kui pole kedagi kes sind armastab ja
toetab.Raskelt ohates sulgesin klaverikaane ja toetasin käed sellele,vaadates siis aknast välja.
Ümisesin mingit tundmatut meloodiat,mis lihtsalt turgatas pähe.Avasin klaverikaane taas ja hakkasin klaveril meloodiat mängima,mis oli kurb kuid samas ka tähendas
armastust mida ma tundsin Vici vastu.Siiani tunnen.Ma armastan teda!
Ohates hakkasin mängima klaveril vanemat lugu ja laulsin vaikselt kaasa.Koheselt avanes muusikatoa uks ja unine Nicole vaatas mulle vastu."Issi,"hõikas
ta rõõmsalt ja jooksis minu juurde.Naeratasin talle õrnalt ja haarasin ta jooksupealt sülle.Niki surus oma näo mu rinna vastu ja kallistas mind tugevalt.
Ta keeras ennast ringi ja hakkas näppe mööda klaverit vedama.Ta tegi seda samamoodi nagu Vici tegi.Naeratasin kurvalt ja tundsin,kuidas silmad
märjaks tõmbusid.


Vici Pov.


Selgus,et Kriss oli üleväsinud ja juua täis,nagu tal ikka tavaks on juua ennem peksa saamist.
Kõndisin aeglaselt toas edasi-tagasi,kuni panin teleka käima ja hakkasin uudiseid vaatama.Koheselt helises telefon,mis oli laual."Hallo,"vastasin kõnele.
"Tere Vici,"kuulsin teiselpool toru nõmedat naeru,mis oli nii tuttav."Micheal,"sisisesin vihast ja surusin vaba käe rusikasse.
"Kiisuke,sa oled elus ma imestan,muidu sul on kaunis tütar,kes mängib su mehega klaverit,"naeris ta oma rõvetat naeru.Hüppasin püsti ja neelatasin kuuldavalt.
"Teeme nii,et see,kes esimesena nende juurde jõuab võidab,"sõnas ta rahulikult ja kuulsin kuidas ta viskas midagi maha.
"Sul on maksimaalselt aega tund,et jõuda minuni,ennem kui mina nendeni jõuan niiet Ciao kiisu,"naeris ta ja lõpetas kõne.
Viskasin telefoni käest ja haarasin tugitoolist nahktagi joostes siis välja.Jooksin garaaži ja avasin ukse,otsides kiiruga võtit.Kui selle ülesse leitsin tõmbasin
läikiv musta kile mootorrattal pealt ja ronisin sellele istuma.
Käivitasin selle ja kihutasin kummivilinal minema.Ärge ainult küsige,kuidas ma sõita oskan!

Sannu pov.

Läksime Kelly,Jaredi,Monsa,Joe,Kevini,Danielle ja Lukega Nicki poole,kui meist kihutas mööda tume mootorrattas."Issand,kas sa oled pime?"kisas Kelly vihaselt
ja turtsus.Vangutasin pead ja vaatasin motikat,mis läks tantsukooli poole.Kortsutasin kulme.
"Kõik korras?"küsis Luke vaikselt ja vaatas mind murelikult.Noogutasin talle ja läksin vaikides majja sisse.Kohe järgnesid ka teised ja me võtsime üleriided seljast.
Istusime kõik elutoas diivanil ja rääkisime juttu,kuni uksest jooksid sisse kaks kutti."Jake,"olin ehmunud ja vaatasin poissi imelikult."K..Kr...Kriss,"kokutas
Kelly ja vaatas poisse suu ammuli.Lõin endale käega vastu laupa ja vaatasin poisse pahaselt."Mida te siin teete?Meil pole hetkel lõbusat tuju,"ohkasin
muserdunult ja istusin diivanile tagasi."Ta pole siin,kus kurat ta läks?"vihastus Jake ja lõi käega vastu seina.
"Kellest te räägite?"oli Monsa segaduses ja vaatas poisse arusaamatult."V...Ühest inimesest,"kokutas Kriss ja põrnitses Jake."Lähme ennem kui ta uuesti surma saab,"
ta tiris Jake majast välja ja nad pistsid jooksu."Ennem,kui ta uuesti surma saab?"olime kõik segaduses ja kehitasime siis õlgu.

Vici pov.

"Leitsid mind ikkagi,põhimõtteliselt oli sul võidujooks surmaga,"itsitas Micheal ja tõstis jalad lauale.Põrnitsesin meest vihaselt ja istusin diivanile.
"Niisiis,Kriss reetis mind ja päästis sind,"ohkas Micheal ja pani käed rinnal risti."Wao sherlock,ma ei teadnudki,"porisesin ja tõmbasin käega läbi juuste.
"Sa oled liiga julge minusuguse juures,"muigas mees minu juurde kõndides."Jah,ma sain Krissi korralikult klobida nii panniga kui ka kätega,"muigasin ja tõusin samuti
püsti.Meesterahvas kissitas silmi ja keeras mulle selja,kõndides aeglaselt laua juurde."Tegelikult,ma ei tahakski seda teha,kuid mind ähvardatakse tappa,kui ma
seda ei tee,"ohkas mees ja võttis relva laualt.
Neelatasin ja liigutasin aeglaselt oma parema käe seljataha.Tõmbasin vaikselt relva vöö vahelt välja ja tõstsin käe ette."Oskad sa seda ültse käsitleda?"küsis
Micheal uudishimulikult ja kergitas kulme."Jah,mind õpetati,"muigasin ja tulistasin talle paremasse jalga.
Mees vajus oiates selili ja haaras kätega jalgadest kinni.Koheselt jooksid ka Jake ja Kriss kohale."Wau,sa leitsid ta,"oli kriss hämmastuses ja lõime High Five.
Vangutasin pead ja Jake helistas politseisse,öeldes täpse aadressi kus me oleme ja mitmendal korrusel.
"Sa võid tagasi pere juurde minna,"muigas Kriss ja kallistas mind tugevalt.Muigasin ja ohkasin kergemalt.Tagasi pere juurde!


Palun siin see on :D


Paluks siis:
Kommentaare
ja kui vea/vead leiad ehk ütled :D
- Vicka
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeKolm Dets 29, 2010 2:33 pm

Wipiiii, supeer !!! :D
UUt ootan !! :D
Nagu ülisuper !! :D
Uut ; ) (ütlesin ma seda juba ? fp)

Kriitikat? näkaa :D
Viga?Vigu? näkaa :D
Kls!!
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeNelj Dets 30, 2010 5:05 pm

Täiega hea endiselt.
Kriitika puudub siiani(JA see Pole Ebaaus, saa ometi Aru!) :D
Vigu ei leidnud.

Ja sooviks uut... :D
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeNelj Dets 30, 2010 11:17 pm

super hea :D
uuut ootan .
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeReede Dets 31, 2010 10:45 am

Sandra--Hah thankeee :D Saad,saad!
Kissu-Thanks :D On küll ebaaus -.-Ja arvatavasti ei saa sellest kunagi aru :D
Saad,saad :D
KriSsu-Thankeee :D Saad!


#29.Taaskohtumine perega.

Nicki Pov.


Kuulsin läbi une,kuidas magamistoa uks avanes ja sulgus.Keerasin ennast selili ja magasin edasi,kuni tundsin,kuidas keegi mu põske õrnalt silitab.
See puudutus,see lõhn.Muigasin õrnalt ja keerasin küljele,kallistades selle inimese kätt.Mu silmad plaksatasid lahti,kui ma taipasin,et see pole uni.
Hüppasin istuli ja hõõrusin oma silmi,kui nägin voodi serval istumas Vicit,täitsa elusana.
"Ilmselt hallukad,ma pole korralikult maganud,"pomisesin vaikselt omaette ja haigutasin."Siis sul peavad head hallukad olema,"naeris Vici ja vangutas pead.Ta
vaatas mulle otsa ja haaras seejärel mu käest."Nick,ma olen päriselt siin,"sõnas ta,mille peale mu silmad suureks läksid ja koheselt oma käed ta põskedele panin.
Silitasin ta põskesid õrnalt ja vaatasin talle silma.Ta paremast silmanurgast voolas pisar,mis puudutas mu sõrmi."Aga kuidas?"olin segaduses ja tõmbasin ta
enda kaissu."Kriss päästis mu ennem plahvatust,mul oli paar päeva mälukaotus,"sosistas Vici vaikselt ja vaatas mulle otsa."Ma armastan sind,"sosistasin vaikselt ja
tõmbasin ta pead endale lähemale."Mina sind samuti,"sosistas vici vastu ja surus enda huuled minu omadele.

----
Hüppasin püsti ja vaatasin toas ringi."See oli kõigest uni,"sosistasin muserdunult ja tõmbasin käega läbi juuste."Mis asi?"kuulsin häält,mille peale ma tardusin.
"See on uni,see on uni,"korrutasin endale ja haarasin oma peast kinni."Kui see oleks uni,siis ma ei saaks sulle nii teha,"naeris Vici ja näpistas mind.
"Ai,"oigasin ja vaatasin teda.Ta kandis musti dressipükse,valget toppi ja tumedamas toonis halli pusa.
"Anna andeks,et ma varem ei tulnud,"sosistas Vici vaikselt ja istus mu jalgade juurde.Alles nüüd ma taipasin,et ta on siin.Ma hüppasin püsti ja astusin mitu sammu eemale.
"Kuidas sa elus saad olla?"küsisin segaduses olles ja vehkisin kätega.Ma olen kindel,et ta mõtles,et ma olen hull.
"Kriss ja Jake päästsid mu,"sosistas ta vaikselt ja vaatas mulle kurvalt otsa.
"Täpselt nagu mu unenäos,kuid seal sa ütlesid,et Kriss päästis su ja sul oli paar päeva mälukaotus,"pomisesin vaikslet ja istusin ta kõrvale,võttes tema kätest kinni.
"S...Mul oligi mälukaotus,"ohkas Vici vaikselt ja pigistas õrnalt mu käsi.
"Tule siia,"muigasin ja tõmbasin ta enda kaissu,suudeldes teda seejärel kirglikult ja armastavalt.

Monsa pov.

Nick helistas mulle ja käskis meil kohale tulla."Mida tal nii vara hommikul vaja on?"küsisin tusaselt ja vahetasin riided.Peksin ka Joe ülesse ja helistasin samal
ajal Kellyle ja Sannule,et nemad ka oma paksud persed Nicki poole veaks.Mitte halvaga mõeldud!
Joe vahetas riided ja me võtsime suuna Nicki poole.Kohale jõutsime suht kõik samal ajal.Sannu ja luke.Kelly ja Jared.Kevin ja Danielle.Mina ja Joe.
Astusime uksest sisse ja Nick tuli säravalt naeratades köögist."Mis sulle sisse läks?"küsis Kevin kahtlustavalt ja pani käed rinnal risti.
"Arvatavasti tarbis alkohooli või narkootikume,"pomises Kelly õlgu kehitades ja võttis jope seljast.Nick hakkas naerma ja kõndis köögi uksele,vehkides seejärel
käega."Mis sul on mingi tibi külas v?"küsis Sannu pahaselt ja valmistus sõimama seda tibi."Jaa tal on tibi külas,"kuulsime tuttavat häält ja kohe ilmus köögi uksele
Vici.Sannu hakkas midagi ütlema,kuid ta kukkus kokku.Ega ma paremas seisus polnud.Ainuke kes suutis püsti seista oli kelly.
"Sa!Sa!Sa olid seal ja nüüd siin,SA OLED JU SURNUD!?"kisas Kelly nuttes ja jooksis Vici pikali.Tundus rohkem,nagu Kelly kabistas vicit."Täitsa elus ja tahaks muidu
edasi elada,kuid sa tapad mind oma karu kallistusega,"vigises Vici Kelly all ja siples natuke.

Sannu pov.

See oli kindlasti uni.Kindlasti uni.Kui ülesse ärkan olen ma Luke voodis ja poisi kaisus.Tegin silmad lahti ja esimene keda ma nägin oli Vici.Kiljatasin ehmunult
ja hakkasin teda patjadega loopima.
"Sannu,Sannu oota,"ehmus Luke ja kallistas mind tugevalt."Ma näen vaime,"sosistasin hirmunult."Ja kindlasti oled sina esimene,keda ma kummitama tulen,"porises
Vici sarkasmiliselt ja vangutas pead."Miks sa kurat siis elus oled?"küsisin pahaselt ja vaatasin talle silmi kissitades otsa."Olgu,see lause oli täiega imelik
ja halvasti sõnastatud,las ma sõnastan ümber: Sa oli majas kui see plahvatas,"olin segaduses ja kortsutasin taas kulme.
"Jah ma olin,Kriss ja Jake päästsid mu ennem kui see plahvatadagi jõudis,"kehitas Vici õlgu ja istus diivani servale."Miks sa siis kurat kohe tagasi koju ei tulnud?"porisesin
pahaselt."Sest mul oli mälukaotus ja kui ma oleksin teiega olnud,oleks teid ähvardanud oht,"ohkas Vici ja jalutas ülesse tuppa,kus kostus kohe kilkamist."Emme,"kuulsime
Niki hüüet.

Vici Pov.

Kallistasin oma lihast tütart,surudes teda oma rinna vastu,südame ligidale.Sinna ta kuulub ja sinna ta ka jääb!
"Kus emme oli?"küsis Niki puterdates.Pühkisin pisarad,mis olid mu põskedele ilmunud ja võtsin lapse kätest kinni."Emme oli reisil,"sosistasin vastu talle ja
suudlesin teda põsele."Ahsooh,"muigas Niki ja hakkas ühe koha peal hüppama.Naersin vaikselt ja koheselt ilmusid käed mu kõhu ümber.Nick!
Keerasin ennast ringi ja kallistasin poissi,keda ma armastan kogu oma südamest."Ma armastan sind Nicholas Jerry Jonas,igavesti ja alati,"sosistasin talle vaikselt
kõrva."Mina sind samuti Victoria Bennet,igavesti ja alati,"sosistas Nick mulle vastu.Vaatasime teineteisele silma ja suudlesime.
Igavesti ja Alati,nagu igas muinasjutus,mis kunagi lõppeb.Kas meie peatükk ka lõppeb kunagi,eks seda me näeme kunagi.
Kuid üks asi on kindel,armastus võidab kõik.Nii valu,kurbuse,pisarad!
Ära lase kellegil oma unistusi lõhkuda,vaid näe vaeva ja tee kõik,et su unistused täituksid.Nagu mu ema mulle kord ütles,"Tõelist armastust ei lõhu miski,ei surm
ega ka lahkuminek,sest tõeline armastus on tugevam kõigist ja kõigest!"
Tõesti,armastus on tugev.Nagu ka minu ja Nicki vahel.


Saite pikema osa :D Kuid uue osa kohta ma nüüd öelda ei oska fp
Kuna mul on ta veel poolik ja mõtted on otsas (Nagu otsas-otsas)



Aga muidu tahaks:

Kommentaare!
Kriitikat!
Ja kui vea/vead leiad ehk ütled :D


-Vicka
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeReede Dets 31, 2010 11:07 am

Wipiii *keksib toas ringi*
See osa oli ... super !!
Kõige parem osa oli see, kui ma minestasin-Sarkasm! fp
Kriitikat: Pole. Võibolla väike soovitus oleks see, et kui otsekõne algaks uuelt realt, siis on võib-olla parem lugeda Wink Aganoh , eks sa ise tead paremini Wink
Siiski-osa oli super!
Südamlik (a)
Vigu: ei leidnud Wink
Kls !
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeReede Dets 31, 2010 1:30 pm

Super!
Kriitikat pole veel siiani. :D (EI saa ka kunagi) :D
Vigu ei leidnud.

Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 12:54 am

Sandra--Hahah...koom :D
Sinu oma on ikkagi parem Wink
Nojah ;D
Hahahahah :D Nojahm,eks vaatan
Kls!!


Kissu-Thankee :D
On küll ebaaus -.-
Okay :D


Uue osa saate...kunagi see aasta :D Okay nali,see nädal või siis järgmine nädal,eks näeb kuna rohkem aega on ja mõtteid tuleb :D :D :D


HEAD UUT AASTAT KÕIGILE!!!!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 3:59 am

See ei ole ebaause! Ja nii see jääb ka! :D
Loodan, et uus osa see nädal, kuna tahan teada mis edasi saab.

HEAD UUT AASTAS SULLEGI JA KÕIGIDELE TEISTELE SELLE FOORUMI KASUTAJATELE!!
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimePüh Jan 02, 2011 12:12 am

Niisiis ma ei tea,kui paljud tahavad mind maha lüüa kuid see on viimane osa :D
Mul pole mõtteid,ega midagi -.-

Vabandust,et nii äkiliselt nüüd lõppeb!

#30.Õnnelik lõpp

Nicki Pov.


"Nick,"kuulsin Vici hüüet ja läksin kohe jooksuga tagasi ülesse.Vaatasin magamistoas ringi ja kortsutasin segaduses olles kulme.Järgmisena lendasin pikali,kuna
Vici hüppas seljale,ise naerdes."Hey,"muigas ta ja silitas mu põske.
Märkasin tema helesinistes silmades midagi,mis mind ajas naerma.vici muigas õrnalt ja seejärel suudles mind,samal ajal tõmmates mind istuli.
Mu käed sulgusid ta piha ümber ning tõmbasin teda endale lähemale."Ma armastan sind,"sosistasin talle vaikselt kõrva ja tõusin püsti,hoides tüdrukut süles.
Asetasin ta õrnalt voodile istuma ja istusin siis tema kõrvale,tõmmates ta enda kaissu.Viskasime pikali,olles siiani teineteise kaisus ja ohkasime koos.

Sannu Pov.

Läksime Lukega käsikäes mere äärde ja istusime liivale.Rääkisime maast ja ilmast,nagu me poleks kaua rääkinud.Jälgisime kuidas päike loojus ja koheselt tõusis Lucas püsti.
"Sandra,kas sa abiellud minuga?"küsis ta kohe,kui ma samuti püsti tõusin.Peitsin näo kätesse,et kiljatust summutada.Noogutasin talle,kuna sõnad ei tulnud suust välja."Jah,jah,jah miljon korda jah,"sõnasin lõpuks ja ta pani sõrmuse mulle sõrme.Seejärel tõusis poiss püsti ja surus oma mesimagusad huuled minu omadele.
"Ma armastan sind igavesti ja alati Lucas,"sosistasin poisile kõrva ja tõmbusin temast eemale,et talle silma vaadata."Mina sind samuti,igavesti ja alati Sandra,"sosistas Luke vastu ja suudles mind kirglikult ja armastavalt.Istusime tagasi liivale ja nautisime lainete kohinat,üksteise kaisus.

Monsa Pov.

"Ma armastan sind Moonika,"sosistas Joe mulle kõrva ja suudles mind."Mina sind samuti Joseph,"sosistasin vastu ja suudlesin teda uuesti,kirglikumalt kui tema."Teeme musi võistluse,kes suudab kirglikumalt suudelda?"küsis Joe kavalalt ja tõmbas mu enda sülle,näoga tema poole."Olen nõus,"muigasin ja suudlesin teda kirglikumalt kui kunagi varem.
Eemaldudes vaatas Joe mulle üllatunult otsa ja hingeldas,nagu ka mina.Joe muigas kavalalt ja suudles mind nii kirglikult kui ka armastavalt.Vajusime diivanile pikali ja joe ronis mulle peale."Mis sa tahad seda siin teha?"küsisin vaikselt ja vaatasin talle silma."Minul vahet pole,"itsitas ta ja suundus magamistuppa,voodisse.

Kelly Pov.

Istusime Jarediga koos klubis ja jõime.Mina rummi apelsiini mahlaga ja tema viskit."Ma ...almastan sind,"pudistasin oma pehme keelega ja suudlesin poissi."Ja mina almastan sild..sind samuti,"pudistas Jared vastu ja me purskasime naerma.Kukkusime toolidelt maha ja naersime edasi.Baarmen suutis ainult pead vangutada ja pühkis oma valge lapiga lauda puhtaks.
Käperdasime esimeste ettejuhtuvatele diivanitele ja viskasime sinna pikali.Olime hetkel klubis kahekesi,ma ei tea miks kuid vähemalt oli lõbus.Muusika käis,lõbu kui laialt.
Jared surus oma kuumad huuled minu omadele ja vaatas mulle naeratades otsa."Ma armastan sind,"sosistas ta mulle vaikselt kõrva ja suudles mu kaela."Mina sind samuti Jay,"sosistasin vastu ja vaatasin talle siiralt silma.

Vici Pov.

Istusime Nicki ja Nicolega maja taga väljas.Niki jooksis väljas ringi ja mängis Elvisega,samal ajal kui mina kiikusin ja Nick hoogu lükkas."Mõelda vaid,kõik asjad tunduvad nii huvitavad ja saladuslikud,"sosistasin vaikselt ja vaatasin taevast."Nagu ka sinu elu,sala tantsja ja mis veel,"vangutas Nick pead.Naersin vaikselt sellepeale.
"Ma armastan sind,igavesti,igavesti ja igavesti,"sõnasin kiigult püsti tõustes ja seisin Nicki ette."Mina sind samuti,igavesti,igavesti ja igavesti,"sosistas Nick vastu ja kallistas mind tugevalt.
Meie armastus püsis kaua,kaua aega.
--------
"Igal inimesel on oma hingekaaslane.Armastus on kõikjal.Minu ja Nicki armastus püsib igavesti,kuni surmani ja edasi ka järgmises elus,"lugesin viimast rida ja sulgesin õhukese päeviku.Päeviku esikaanele oli kirjutatud "Secret life".Ta rääkis mulle pidevalt,et kunagi ei tohi oma unistustel lasta puruneda.
Naeratades asetasin raamatu tagasi,kus oli tema koht ja läksin kallistasin oma vanemaid.Victoriat ja Nicholast,kes on mulle alati toeks olnud."Ma armastan teid,"sosistasin neile."Meie sind ka kullake,"sosistasid nad vastu ja suudlesid mind laubale.Läksin majast välja ja hingasin sügavalt sisse,vaadates väljas ringi.
"Minu peatükk algab nüüd,minu salaelu"muigasin ja istusin musta autosse,kus oli minu poiss.Tõmbasin relva tooli alt välja ja tõmbasin kaitseriivi pealt."Lähme,"muigasin ja tõmbasin mustad päikeseprillid ette.Suudlesin oma kutti ja sõit võis alata.

The End!


Jaaa,kuidas teile öelda :D The Lucky Chancel tuleb ka AINULT üks osa ja finito KÕIK!

Suured tänud teile,et lugesite seda järjut! :)


-Vicka
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimePüh Jan 02, 2011 12:34 am

What??
Kahju et ära lõppes.
See oli super hea järjekas.

Aga jah... loodan, et sa ei lõpeta järjekate kirjutamist, ehk siis mõtled midagi uud ja huvitavat välja. Sest sinu omad on super head. :)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimePüh Jan 02, 2011 12:37 am

Kissu- Sorry,mul ei olnud enam mõtteid ja siis nojahm -.-
Thanksu muidu

Ehh kui üllatust tahate,siis ma hetkel kirjutan uut järjekat juba :)
Teistsugune kui see ja 'The Lucky Chance'
(Vähemalt loodan nii)

Kui valmis saan siis lisan selle Wink
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimePüh Jan 02, 2011 11:52 am

Nääääh , :'(
See ei ole aus -.-
Kuid see oli siiski supeer järjekas !! Wink
Ja siis ma juba ootan seda uut, niiet tee ruttu valmis ;P
Siiski oli see super :D
Kls ! .
Tagasi üles Go down
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 29
Asukoht : drumkit

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitimePüh Jan 02, 2011 1:46 pm

AHhahaha ma naersin... rumm ja apelsinimahl...jah : D
Aga jah, tore osa. Tubli oled. Lõpetada oskasid ka õigel kohal. Kiidusõnad siis minu poolt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Vide
PostitaminePealkiri: Re: Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}   Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12} - Page 7 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Secret Life #30:Õnnelik lõpp! VIIMANE{02.01.11 LISATUD! kell:0.12}

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 7 Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -