Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_lcapAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Voting_barAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_rcap 
Kissu
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_lcapAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Voting_barAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_rcap 
Ashley
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_lcapAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Voting_barAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_rcap 
Alice-
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_lcapAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Voting_barAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_rcap 
KriSsu-
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_lcapAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Voting_barAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_rcap 
Vicky
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_lcapAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Voting_barAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_rcap 
sandra--
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_lcapAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Voting_barAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_rcap 
Kels
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_lcapAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Voting_barAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_rcap 
Pirks(#)
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_lcapAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Voting_barAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_rcap 
--kiisu-
Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_lcapAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Voting_barAasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot]

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Autor Teade
Külaline
Külaline



Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot]   Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeEsm Dets 14, 2009 7:56 pm

Liisu vajadusel siis.


''Otse, otse, ärakoperda.'' juhtatas Joe. ''No mul on silmad kinni ju, ma ei näe mittemidagi.'' vingusin. ''Mhh, vasakule nüüd.'' vuristas poiss kiresti ''No ma ei saa, millal me kohale jõuame?'' ei jätnud ma jonni. Tundsin kuidas mind üles tõsteti ja karjatasin. ''Ära erutu, ma lihtsalt tõstsin üles su, et sa ei peaks koperdama plus me jõuame kiiremini kohale.'' esitles ta mulle nagu reklaami. Kuulsin õrna mere kohinat, juuksed lehvisid tuules ja vaikselt hakkas külmemaks minema. ''Kohal!'' ütles Joey mind maha pannes. Ta eemaldas selle asja mis mul silmade ees oli. Ma vaatasin seda kohta nagu paradiisi, sest seda see
oli. ''Kas ma panin koha valimisega väga mööda?'' küsis Joseph mu nägu vaadates. ''Ei, see on ideaalne.'' Ahastasin kõike seda imetledes. ''Kus sa selle koha leisid?'' küsisn, sest see koht tundus mulle nii tuttavana, kuid samas ma ei suutnud seda millegagi kokku viia. ''Istu.'' käsutas Joe mu istuma. Nii nagu kästud, nii ma ka tegin. Istusin lõkke äärde maha ja jäin vastust ootama. Joseph istus minu vastu ja hakkas rääkima: ''Täpselt aasta aega ja kümme minutit tagasi ma nägin siin ühte nutvat tüdrukut. Ta lihtsalt istus kivi peal kägaras ja nuttis. Alguses ma mõtlesin, et ei lähe küsima ''Miks sa nutad?'' või midagi sellist,sest äkki hakkab karjuma või tahab minu õla peal nutma hakkata. Kuid südametunnistus hakkas piinama ja ma ikka läksin, ta alguses ei vastanud mulle mitte midagi, vaid mulle vaatasid küsivad rohekas-hallid silmad vastu. Vastus oli mindagi sellist, et halb päev. Siis me tutvusime ja ma sain teada, et ta nimi on Anna-Liisa. See oli see sama kivi.'' rääkis ta mulle siiralt silma vaadates ja lõpus osutas ühe kivi peale, mis seal asus. ''Oli jah.'' ütlesin pärast vaikuspausi. ''Kuidas mul selline asi sai meelest minna?'' küsisin endalt vaikselt maha vaadates. ''Ei ole midagi, tead mis mul ükskord meelest läks?'' küsis Joe. ''Peale sinu sünnipäeva ei tea.'' tuletasin ta üllatust meelde, kui me talle hommikul sünnipäeva laulu laulma läksime. ''Mul läks meelest millal jõulud on.'' muigas Joey. Purskasin naerma. ''Päriselt?'' ei uskunud ma alguses teda. ''Päriselt päriselt.'' ühines ka Joe naermisega.
*Samalajal põõsas.*
''Ära tallu mu varvastel!'' vihastas Stella. ''Ma pean ju kaamerat hoidma.'' tõi Nick enda kaitseks lause välja. ''Mida sa keksid siis?'' ei saanud Stels aru. ''Külm on.'' valetas poiss. ''Jaja, niikuidnii tahad põõsasse minna.'' mõnitas Stella Nicki. ''Me olemegi põõsas.'' vuristas Nick ette. ''Issand mine käi ära siis ma võin kaamertat hoida ju.'' võttis Stella kaamerta ja Nick jooksis kuhugi sügavamale metsa.
*Rannas.*
Kell hakkas vaikselt kaheksa poole liikuma, kuid õhk oli külm. Panin käed risti ja nii me seal istusime. Mina Joe kaisus ja rääkisime tüjast-tähjast, põhiliselt vanu aegu meenutades. ''Kes seal põõsas on?'' küsisn Joe-lt kui kuulsin, et keegi sahistab põõsas. Poiss saatis põõsasse vihase pilgu ja lausus: ''Võib-olla on need karud.'' Mu silmad läksid suureks ja ma vaatasin talle hirmunult otsa. ''Nali, nali, ma arvan et need on lihtsalt...sipelgad.'' mõtles Joey ruttu midagi välja, et mitte jänni jääda. ''Jajaa.'' ma tõesti ei usu, et sipelgad nii palju põõsas kära oleksid tekitanud. ''Sa ei usu?'' küsis poiss muigega. Vastuseks raputasin
pead. ''Päriselt ma olen näinud, nad on suured, väga suured, umbes sama suured kui sinu joonlad.'' najlatas Joseph. ''Jee ma usun sind.'' ütlesin ükskõikselt.
''olgu, olgu, ma tõesti ei tea kes need on ja ärme lase sellel väiksel asjal meie õhtut rikkuda.'' ütles Joe pigevabalt ja sellega ma olin nõus. ''Kas sul on külm?'' küsis Joe pärast pisikest vaikus hetke. ''Suuht.'' ütlesin ja siis Joseph läks ühe pikniku korvi kallale. Ta pusis siis midagi ja selle pusimise vahele ta ütles: ''Oota ma vist võtsn sulle ühe pusa kaasa.'' purskasin naerma. ''Sa oskad ikka kõik nii naljakaks muuta.'' narsin keset randa. ''Mida?'' küsis Adam enda pruunide silmadega mind silmitsedes ja enda pusa seljast tirides. Kui ta selle seljast sai hakkas ta mulle seda selga toppima. Tundsin tema
hõrgutava parfüümi lõhna, mis mind hulluks ajas.
*Samalajal põõsas*
''Nii armas!'' komenteeris Stella mida ta parasjagu filmis. ''On jah.'' nõustus ka Nick tüdrukuga kuid seda üeldes ta jäi külmaks. Stels teadis väga hästi mis Nickyl viga on kuid, seda teadis ainult tema. ''Teemenii, et ma annan kaamera sinu kätte ja sina hoidad seda ükskõik mis asendis paigal, isegi kui sa peaksid maha libisema.'' sositas tüdruk poisile, oodates mida too vastab sellele. ''Öööäööö, võin proovida.'' ütles poiss kahtlevalt, kuid samas ta oli selles kindel kui raud. Stelz andis kaamera poisile ja edasi te ei taha teada arvatavasti mis seal juhtus.
*Rannas*
Kui kell hakkas üheksa saama, vaatasime musiga taevatähti. Me nägime seal igasugused toredaid kujusid, kuid mina suutusn vaid mõelda Joele, Joele ja veelkord Joele, lihtalt niisuurepärane inimene pole võimalik olla. Poiss tõusis püsti ja hakkas taskutes midagi sobrama. Lõpuks kui olin aru saanud, et poiss enam
pikali ei viska tõusin mina ka lõpuks üles. Joe tõmbas hinge ja laskus ühele põlvele maha ja küsis: ''Anna-Liisa Skeber kas te tulete mulle naiseks?'' need sõnad kumisesid peas, kõhus hakkas ühe rohkem ja rohkem keerlema, mu nägu muutus naeruseks, kõik halb ununes ja ma karjusin:'' JAAAAHH!'' hüppasin poisile kaela ja kinksin talle ühe pöörase suudluse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot]   Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeEsm Dets 14, 2009 8:01 pm

Sa ju tead, kui palju ma seda armastan ! (kk)
Ja , urrurr, tõsi võiks olla.
MINU PEALKIRIII ! *egolaks*
Aga, :D öö , nagu supper oli, :*
Au oli essana lugeda, as u know ! (kk) , luvv u girl (kk)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot]   Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeEsm Dets 14, 2009 8:13 pm

Ei tea teglt . :D.
võiksvõik, ja mis seal põõsas juhtus, seda tean ainult minaa (haha) .
MA OLEN LOLL nh, saa aru juba .

tänaan.
olidolid, luv u too (kkk)
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot]   Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeEsm Dets 14, 2009 8:28 pm

mm, seal põõsas , :D Aii aii . :D

Üliheaaa !
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot]   Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeEsm Dets 14, 2009 8:55 pm

tahad teada mis seal juhtus? *winkwink*

tänan.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot]   Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeEsm Dets 14, 2009 9:03 pm

Hah , nagu monzale võid rääkida mis juhtus ja mulle mitte ?
biatchhhh .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot]   Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeEsm Dets 14, 2009 9:05 pm

sulle võin ka, aga ma arvasn et sa tead mis seal toimuma hakkas :.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot]   Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeEsm Dets 14, 2009 9:06 pm

nohjah, tegelt tean küll , urrurr , ;*
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot]   Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeEsm Dets 14, 2009 9:07 pm

no mis nutad siis? :D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot]   Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitimeTeis Dets 15, 2009 6:40 pm

R.I.P , as u know (:
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot]   Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Aasta ja kümme minutit tagasi algas saatus. [one-shot]

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: foorumi eks kasutajate poolt loodud teemad -