Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Life dream 1 osa Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Life dream 1 osa Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Life dream 1 osa Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Life dream 1 osa Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Life dream 1 osa Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Life dream 1 osa Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Life dream 1 osa Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Life dream 1 osa Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Life dream 1 osa Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Life dream 1 osa Vote_lcapLife dream 1 osa Voting_barLife dream 1 osa Vote_rcap 
Kissu
Life dream 1 osa Vote_lcapLife dream 1 osa Voting_barLife dream 1 osa Vote_rcap 
Ashley
Life dream 1 osa Vote_lcapLife dream 1 osa Voting_barLife dream 1 osa Vote_rcap 
Alice-
Life dream 1 osa Vote_lcapLife dream 1 osa Voting_barLife dream 1 osa Vote_rcap 
KriSsu-
Life dream 1 osa Vote_lcapLife dream 1 osa Voting_barLife dream 1 osa Vote_rcap 
Vicky
Life dream 1 osa Vote_lcapLife dream 1 osa Voting_barLife dream 1 osa Vote_rcap 
sandra--
Life dream 1 osa Vote_lcapLife dream 1 osa Voting_barLife dream 1 osa Vote_rcap 
Kels
Life dream 1 osa Vote_lcapLife dream 1 osa Voting_barLife dream 1 osa Vote_rcap 
Pirks(#)
Life dream 1 osa Vote_lcapLife dream 1 osa Voting_barLife dream 1 osa Vote_rcap 
--kiisu-
Life dream 1 osa Vote_lcapLife dream 1 osa Voting_barLife dream 1 osa Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Life dream 1 osa

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Autor Teade
Külaline
Külaline



Life dream 1 osa Vide
PostitaminePealkiri: Life dream 1 osa   Life dream 1 osa Icon_minitimeTeis Jan 05, 2010 4:37 pm

Loodan, et see meeldib teile! :)
See on mina vormis aga pole minust. :)

Nüüd siis 1. osa juurde:








Allu(ma) ärkas hommikul kell 10 telefoni peale ülesse ja sealt helistas Mands (Mandy) ja ütles mulle ,, Miks sa telefoni peale ei vasta ,ma olen sulle juba 10 korda helistanud ,ma olen uksejuures 15 mintsa oodanud ,ise kutsusid mind enda juurde nii et ava uks!!!'' ma jooksin kähku ukse juurde et sealt Mands sisse lasta .Ja kohe kui mands oli sees ütlesin talle ,,ME......LÄHME......AMEERIKASSSE !!! '' Mands vastas mulle et mida asja see ei ole võimalik kelleme siiis kaasa võtame ?'' ma,,Mitte kedagi me lähme kahekesi.'' Mands ,,Tegelt ??? Sa ajad jama eks, kuidas me saame minna ameerikasse kui meil pole pileteid ?'' ma ,,Unustasin öelda mu ema andis need mulle kuna, me lähme ameerikasse elama ja ta peab minema 3 kuuks minema, ja ta ütles mulle et me lähme elama Denise juurde ?? Mands ,, Kuna siis lennuk väljub ??'' Siis hõikas ema ,, Täna õhtul , me lähme koos lennujaama ja teie sealt los angelasse ja mina indiasse. Olete nõus jh .'' Mina ja mands siis ütlesime emale ,, Mida juba täna õhtul või ???'' ,,jah või ei taha te minna , tahate jääda siia külma eestisse ???'' Me ütlesime ,et muidugi me tahame minna ja läksime asju pakkima (vahepeal oli käid ka Mandsi juures asju võtmas) kell oli juba 12 päeval ja lennuk väljus pool 8 . Ema hõikas meid siis järsku ,, Tuleg siis kähku !'' Me jooksime nii kiiresti kui suutsime kuna arvasime , et emaga juhtus midagi .Ema näitas sõrmega teleka juurde ja ütles Allu vaata seal on sinu isa (ma ei ole kunagi enda isa näinud ja ma sain teada et ta elab Ameerikas L.A-s) .
Me kõik vaatsime imestunult telekat , jas siis lausin ma ,, Ema , kas see on tõesti mu isa või ? '' ema ,, jah Allu see on sinu isa ma pole teda umbes 10-12 aasat nänud (isa lahkus kui ma olin 5-ne). Me läksime siis lõunat sööma .Kell oli siis umbes 3 .Siis helises äkitselt uksekell .Me (mina ja Mands) jooksime ukse juurde ja seal olid Amber ja Ashley (meie viha vaenlased nad olidblondid ja roosad koguaeg). Me küsisime ülbet ,,Mida te tahate siit ?'' Ashley ( ashely oli Amberi talla alune) me saime endale Jonas Brothersi kontserdipiletid ja teie ei saanud ,oi kui kahju . Me ütlesime .et mida iganes me läheme siit koolist nigunii minema Ameerikasse ja teie jääte siia külma Eestisse, hahahah.''
Nad läksid joostes minema. Me vaatasime kella ja , kell näitas 18.00 .Me jooksime ülesse vaataime asjad üle ja jookisme autosse ja läksime lennujaaama.Vaatasime üle kas kõik on olemas ja siis vaatas Mands oma kotti ja hakkas kiljuma.
Ta oli maha jätnud oma ...

mis puudu oli saate teada uues osas
õelga kas on veel mõtet edasi kirjutada
järgmine osa tuleb siis kui keegi on öelnud kas on mõtet kirjutada edasi
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

Life dream 1 osa Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life dream 1 osa   Life dream 1 osa Icon_minitimeTeis Jan 05, 2010 4:39 pm

Kariiiiiiiiiiiiiiiina, sa tead mida ma juba olen öelnud .
Samadsõnad ka siin .
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



Life dream 1 osa Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life dream 1 osa   Life dream 1 osa Icon_minitimeTeis Jan 05, 2010 4:52 pm

eelmises osas
Me jooksime ülesse vaataime asjad üle ja jookisme autosse ja läksime lennujaaama.Vaatasime üle kas kõik on olemas ja siis vaatas Mands oma kotti ja hakkas kiljuma.
Ta oli maha jätnud oma ...

uues osas

Ta oli maha jätnud oma passi ja telefoni, aga Mands elas lennujaama lähedal, ja mu ema tõi selle ära.Me jõudsime täpselt viimasel hetkel lennukile. Lennuki sõit kestis 10 tundi ,me mängisime põhimõtteliselt terve slle aja kaarte.Kui kohale jõudsime , siis me ei osanud kuhugile sealt minna. Siis nägime üht naist kellel oli käes meie nime sildid. Me jooksime sinna . Siis see naine küsis ,,Kas teie olete Alexsandra ja sina oled
Mandy (muidugi inglis keeles)??'' me vastasime ,, Yes '' siis ütles Denise ,, Good , let's go then .'' Me istusime autosse ja hakkasime sõitma . Siis hakkas ajavahe tundma andma( ajavahe on 9-10 tundi). Me seal põhimõtteliselt magasime ja siis küsis Denise,, Girls , what are you doing ?'' me siis vastasime ,, Um... nothing , we slept.'' Denise ,, Why, it's only 3 pm? me siis vastasime,, Beachause , in Estonia it is night.''
Denise,, Okey then.'' Me jõudsime siis kohale see oli tõeliselt suur maja , me mõlemad saime enda toad (õnneks olid need kõrvuti). Me läksime siis omatuppa ja pakkisime asju lahti. Kui asjad lahti pakitud tuli Mands minu tuppa ja küsis ,, Mäletad , sa oma isa nägu veel või ?. ma vastasin,, Um ...... jah mustad juuksed ,habe , pruunid silmad. Mis siis muidu on siis?'' Mands ütles ,et ma nägin .........Mands ei jõudnud lauset lõpetada, kuna Denise hõikas ,et söök on valmis . Me jooksime alla ,ja nägime üht meest Denisele soola andmas .Siis ma jäin mõtlema tal on mustad juuksed ,habe ja pruunid silmad ja ta näeb välja nagu mu isa.Siis hõikas Mands ,, Allu (nii on mind kutsutud juba sünnist saadik) kas sa saad siiia tulla korraks. ma,,Jah , ikka.'' Mands küsis,, Kas sa arvad seda mida minagi või ??? mina vastasin ,, Ma rvan küll.'' Siis hõikas Denise
,, Girls, i need talk with you cuys . Me vastasime jah ikka. Siis küsis Denise ,, Isthis okey when mr. Isaland stays here for a lunch?'' Me vastasime ,,Um.... okey '' Me istusime lauda ja hakkasime sööma . Siis küsis
mr .Island ,, So were are you cuys from ?'' ma vastasin ,, We are from Estonia.'' siis küsisi ta ,, What are you names ?And you can say me Mark.'' mina vastasin ,, My name is Alexsandra Mitchelly Island and her name is Mandy Patty Klaas . Mark ütles ,, Alexsandra if i can tell u Allu .How old are you cuys. Ma vastasin ,, i'am 17 and my b-day is 28 julyand Mandy is 16 and her's b-day is 28 january. Mark vastas,, Funny , beachause my daugther b-day is to 28 of july and that same name .She's from Estonia to.Allu if i can talk with you for a moment.
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Life dream 1 osa Vide
PostitaminePealkiri: Re: Life dream 1 osa   Life dream 1 osa Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Life dream 1 osa

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: foorumi eks kasutajate poolt loodud teemad -