Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_lcapSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Voting_barSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_rcap 
Kissu
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_lcapSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Voting_barSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_rcap 
Ashley
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_lcapSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Voting_barSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_rcap 
Alice-
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_lcapSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Voting_barSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_rcap 
KriSsu-
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_lcapSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Voting_barSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_rcap 
Vicky
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_lcapSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Voting_barSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_rcap 
sandra--
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_lcapSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Voting_barSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_rcap 
Kels
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_lcapSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Voting_barSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_rcap 
Pirks(#)
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_lcapSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Voting_barSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_rcap 
--kiisu-
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_lcapSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Voting_barSummer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Autor Teade
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}   Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeEsm Juul 19, 2010 11:22 pm

Kui jutt sakib siis ytelge kindlasti !
Ja siis saab Sandra tappa kuna tema tahtis et ma selle lisaksin :)
Mul oli see juba mingi 3 kuud olemas kuid lihtsalt polnud julgust lisada,vb sellep2rast et tunnen et jutt on n6me :(

#1.

Ma alustan juttu sellega,et räägin oma perekonnast.
Ema,isast pole ma kuulnud kuid on ka vennad,õed.
Kõige vanem on Chace kes on 26,tal on tumepruunid juuksed ja helesinised silmad.Ta käib jõusaalis ja on mingi klubi omanik.
Michel on 24 ,tal on pruunid juuksed ja sinised silmad.Tema töötab Joshi klubis baaris.
Doper Joey keda kutsume DJ on 22,tal on mustad juuksed ja rohelised silmad.
Kelly Nicole on 20,tal on blondid pikad juuksed ja rohelised silmad.
Moonika keda kutsume Monzaks on 18,tal on mustad lühikesed juuksed ja pruunid silmad.
Ja siis mina Allyson Taylor vennad kutsuvad mind pesamunaks ja teised Allyks olen 17 aastane,mul on blondid poolpikad juuksed ja helesinised silmad.Ema ja Isast pole me kuulnud,Chace rääkis et nad lahkusid kui ma sain 5 aastaseks.
Me elasime siis vanaema ja vanaisa juures kuid Chace arvas et on aeg meil omaette elama minna ja just Ameerikasse.
Kui rohkem täpsustada siis Los Angeleses.


Ally:
"Pesamuna kobi alla, meie kõrval majja kolivad uued naabrid"kisas Chace alt,kindlasti trepi juurest."Jajah"karjusin vastu ja otsisin oma teksasid edasi.Mind ei huvitanud eriti uued naabrid,vanad oli tüütud koguaeg kisendasid.
Hakkasin kilkama kui ma leitsin need suurest riidekuhjast ülesse.Panin juuksed klambriga kinni ja jooksin alla.Muidugi oli Chace kutsunud naabrid meile külla.Seal oli 2 vanemat inimest ja 4 poissi.Pööritasin silmi ja läksin kiiruga elutuppa.Telekast ei tulnud midagi huvitavat,jooksin tagasi koridorri,tenniseid otsima."Ally tule siia"kisas DJ kui ma peaaegu uksest välja sain.Vandusin omaette ja läksin mingisse tuppa kus teised istusid."Jah,Doper?"küsisin ma ja toetasin külje vastu ust.DJ kissitas silmi ja osutas käega tühjale toolile kuhu arvatavasti pidin mina istuma."Ma pigem seisan"otsisin taskust mobiili ja hakkasin seda uurima."Taylor,meil on külalised"vaatas Chace mind pahaselt."Ma seisan"olin oma otsuses kindel.Michel pööritas silmi ja hakkas meid tutvustama."Ja see on meie pesamuna Allyson Taylor"osutas ta käega minu poole."Ja nägemist"vastasin ma Michelile ja jooksin minema seal.Kuulsin veel Chace karjumist kuid ei teinud sellest välja.
Toppisin kõrvaklapid kõrva ja istusin võrkkiigule mis majataga oli.Sulgesin silmad ja nautisin päikest.Natukese ajapärast oli keegi päikese ette sattunud.Avasin silmad ja nägin Chace'i."No mida?"ajasin ennast istuli."See polnud ilus"muutus ta vihaseks.
"Daa,nagu see mind kottiks"vastasin ma ja kõndisin minema.Jalutasin rannapoole mis asus ligidal siin.Muidugi pidi üks lokkilammastest vastu mulle tulema koos oma koeraga."Hey sina oled see Allyson Taylor"naeratas ta.Ilus naeratus peaks mainima."Jajah"vastasin ma tüdinenult ja kõndisin edasi."Ma olen Nicholas Jerry kuid kutsutakse Nickiks"ütles ta kohe kui ta mu kõrvale jõudis."Ally"vastasin ma ja paitasin tema koera."Kuhu lähed?"päris ta edasi.Mis tal on lobapidamatus?
"Nagu näed jalutan,niisama"tegin kätega ime liigutusi.Ta hakkas selle peale naerma."Võib liituda?"küsis ta ja tegi omaarust kutsikasilmi.Oleksin tahtnud turtsatada kuid teadsin et see pole ilus."Okayy,mis muud üle jääb"ohkasin ma ja jalutasime siis ranna poole."Räägi endast midagi"pakkus Jerry ja kõndis selg ees."Mida ikka,olen 16,kolisime siia aasta tagasi,ei joo,ei suitseta ja vihkan inimesi kes mõtlevad et nad on hull barbied"vaatasin kohe ringi kui randa jõutsime.Istusin liivale ja kohe liitus puudel minuga.Mu telefon helises ja helistajaks oli Kelly."Mis sa oled Nokuga v?"naeris Kelly."Jajah olen"lõpetasin kõne.

E:Muutsin Joshi nime Chace'iks :D



Viimati muutis seda Vicka (Kolm Juul 21, 2010 10:27 am). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}   Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeEsm Juul 19, 2010 11:28 pm

Hea ja päriselt.

Uut sooviks
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}   Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeEsm Juul 19, 2010 11:39 pm

M6tlesin et lisan ka tegelaste pildid :D Saate teada millised nad v2lja n2evad :D

Allyson Taylor:
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Pretty-Emo-girl-emo-girls-7443226-3
Doper Joey:
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} 1241985414_6582_full
Chace:
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} 13
Kelly nicole:
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} 5da716350875

homme otsin ka teiste pildid :D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}   Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeTeis Juul 20, 2010 12:17 am

Ära ajagi tagasi ...........................................et sul pole emo crushi , ja Iani Crushi . :D Awwww, Ian Crush :D Ei, pmt, emo crush ka, ära ajagi tagasi.:D
Ei, tegelt hea on , suht hea, normaalselt hea, loetavalt hea, seksikalt hea, crushilt hea, väga hea, vägaväga hea, vägavägaväga hea, vägavägavägaväga hea. :D
Loodan, et said aru. :D
Tegelt ei ole veel kõik, tahaks veel paar sõna öelda, seda,et erilist ülevaadet ei saanud Wink
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}   Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeTeis Juul 20, 2010 7:47 pm

Super hea !! . :D .
Ja miks ma pean kohe tappa saama ? :D .

Uut tahan!! :D .
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}   Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeTeis Juul 20, 2010 11:11 pm

Monza- Hahahahaha okeii vb ongi :D
Thanksu
Sandra-- Thanksu,sest sina tahtsid seda juttu siia :D Said :D

T2nu sandrale (sandra--)saite uue osa kuna tema aitas mul kirjutada :D

#2.

Kels:
Kirusin omaette kuna lõin varba vastu lauda ära."Raisk,kuradi värdjas laud"kisasin ma ja lõin lauda.Muidugi oli see halb mõte kuna mu jalg hakkas uuesti valutama.Kuulsin uksekella ja läksin vaatama.Ukse taga oli Sannu ehk Sandra.Minu ja Vici parimatest sõpradest."Heyy"kilkasime koos ja siis kallistasime.Naersime ja rääkisime juttu kuni Chace ja DJ koju tulid."Sannu kus sa olnud oled?"kisas Doper ja kallistas teda.Doper on Sannusse armunud,Uuuuuuuuuu!
Tegin vennale silma ja jooksin kööki,Chace'i juurde."Heihopsti"kilkasin ma vennale.Ta vaatas mind imelikult ja ta oleks munakarbi maha viskand."Mis sinuga juhtus?"küsis ta ja pani munakarbi igaksjuhuks lauale."Ehh Sannu tuli siia ja muidugi sain ma Joega tuttavaks kes on julmalt HOT"kilkasin ma ja kergitasin kulmi."Psh,mitu korda ma sulle öelnud olen et ära võrguta kutte"naeris ta ja pani ülejäänud kraami külmkappi.
Ally:
Ta muudkui räägib ja räägib ja räägib kas tal pole sellist nuppu nagu on/off?
Isegi tema koer suutis paigal püsida ja vait olla."Kas sa kuulsid ka millest ma rääkisin?"küsis Nick pettunult."Muidugi mitte,sa muudkui räägid ja räägid et ma ei jõua enam kuulata"ohkasin ma kergemalt ja viskasin liivale selili."Ma rääkisin sulle, miks am arvan, et sa nii käitud. Ja ma arvan, et mul on õigus," ütles Nick ning heitis end minu kõrvale sellili. "Mis iganes see ka pole, olen ma rohkem kui kindel, et sa ei arvanud õigesti," ütlesin ma vaikselt."Las ma pakun," käis ta peale. Appikene, kas ta tõesti ei saa aru, et mõni tahab siin rahu ja vaikust ! - mõtlesin tüdinenult.
"Lase tulla!" ütlesin sammuti tüdinenult."Ei oska küll pakkuda kuid räägi mulle siis miks sa selline oled?"küsis poiss minult.Kortsutasin kulmu.Selline?
"Selline õel ja endassetõmbunud?"küsisin vastu ja ohkasin.Nicholas noogutas ja ootas et ma talle räägiks."Oeh,ma käisin kunagi ühe kutiga,meil oli kõik tore ja vapustav kuni ta mind peksma hakkas ja lõpuks leitsin ma ta teise tüdrukuga voodist"jutustasin talle siis lühidalt.Ehmatasin kui Nick mind kallistas.Mind valdas kohe turvatunne ja soojus.Kallistasin teda vastu ja vaatasin siis poisi pruune silmi.Nendesse võis lausa uppuda."Sa kardad haiget saada,onju?"küsis Nick ja pani oma käed mu õlgadele.Noogutasin talle ja vaatasin taevasse.Muidugi ma pole talle veel kogu lugu rääkinud!
"Kõik saab korda"sosistas ta.Muutusin selle lause peale tigedaks.Kuidas ta saab öelda et kõik saab korda?
Ta fakk ei tea et mind on rüvetatud."Sa ei saa aru Nick,kõik ei saa korda,eriti minuga"sosistasin ma ja jälgisin merd.
"Mis mõttes?"ei saanud poiss aru."Kui ma olin 16 siis mind...vägistati,mu kutt tegi seda.Ta sidus mind kinni ja peksis mind oimetuks,kui ma ärkasin olin ma alasti ja ta naeris mul kõrval"ja juba ma nutsin.
"Ta...MIDA!?"küsis Nick uskumatult. "Mhm," mõmisesin ma vastu. Möödus hetk vaikuses, kus ma kuulsin ainult mere kohinat ning Elvise, Nicki ja minu hingamist. Kuulsin kuidas Nick End liigutas ning ma arvasin, et ta läheb ära, kuid ei. Ta tegi sootuks midagi muud, ta tegi midagi sellist, mida ma kõige vähem ootasin. Ta kallistas mind lohutavalt ning sosistas: " Kõik saab ikkagi korda."Tema sõnad muutsid mind natukenegi rahulikumaks kuid ikkagi mulle meenus see kohutav öö.Ma lihtsalt ei suutnud uskuda kuidas Tyler suutis seda teha."Kõik ei saa korda"sosistasin ma vastu ja pühkisin pisarad.Jälgisin poisi silmi kes uurisid minu omasid."Kas,kas ma olen armunud esimesest silmapilgust?"küsisin endalt mõtetest.Mu kõhus oli midagi imelikku-ehk liblikad."Eii,sa ei tohi armuda"ütles hääl mu peas.Kuidas?Kuid selleks oli juba liiga hilja.Nicholas meeldis mulle,isegi väga!

Michel:
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Max_thieriot_1177343311
Tyler:
Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Michael-1
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}   Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeTeis Juul 20, 2010 11:15 pm

Väga hea jutt!


Uut sooviks...
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}   Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeTeis Juul 20, 2010 11:52 pm

täiega heaaa :D
uut ruttu winkwink
Tagasi üles Go down
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}   Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeKolm Juul 21, 2010 12:10 am

Kokku tegime super osa !! :D .

Mulle meeldis :D

Lisa uus osa kaa ruttu :D :D .
Tagasi üles Go down
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 29
Asukoht : drumkit

Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}   Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeKolm Juul 21, 2010 10:00 am

TYLER ON NII HOT !

: d heahea : D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}   Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeKolm Juul 21, 2010 10:27 am

Thanksu k6igile :)

Sannu aitas mind j2lle :D
#3. I am happy again :)

Lähenesin talle ning oleks teda peaaegu suudelnud, kuid viimasel hetkel keerasin pea ära ning kallistasin teda. Punastasin. "Usu- kõik SAAB korda. Sellesse tuleb vaid uskuda," sõnas ta lohutavalt ning paitas ühe käega mu pead.
"Oh, oleks see vaid nii lihtne..."pomisesin ma ning tõusin püsti.
Jälgisin poissi kes oli liival pikali,muidugi nicki.Ma ei saa enam aru mis minuga toimub
Ma mäletan siiamaani lubadust et ma ei armu enam kuid mida ma tegin?muidugi armusin Nicki!
Ma kardan haiget saada kuid ma ei suuda temast eemal olla.Olen vist tõesti armunud. Aga ma lubasin endale, Või kui riskiks? - mõtlesin ma edasi. Oh...miks on nii palju küsimusi, kuid mitte vastused?
Jalutsin vaikselt mere poole ning sügaval sisimas lootsin ma, et Nick järgneks mulle. Olin juba põlvist saati vees, kuni Nick mu käest kinni võttis. "Mida sa omast arust teed?" küsis ta kergelt paanikas oleva häälega. Pff , lähen uputan ära end eksole - mõtlesin sarkasmiga. "Seda," vastasin talle ning tõmbasin oma käe lahti ja lükkasin ta vette
ning naersin lustakalt ja jooksin ära .
Elvis hakkas sammuti elevusest haukuma ning kepslema
Suutsin ainult paar sammu astuda kui juba olin kõhuli vees.Keerasin ennast selili ja nägin Nicki kes naeris lõbusalt."Haha naljakas"turtsatasin ma ja liigutasin hoogsalt jalga niiet et ma lõin Nickil jalad alt ja ta lendas selili."Haha kes nüüd naerab"turtsatasin ma ja jooksin kiiruga kaldale.Muidugi hüppas siis Elvis mulle peale."Elvis maha"naersin ma kui koer limpsis mu nägu.
Vaatasin Nicki kes tuli veest välja ja mu hing oleks kinni jäänud.Ta oli,noo kuidas ytelda seda teile.Ta oli ikka Hot!See t-särk mis oli tal enne seljas tõi selgelt esile tema lihased. Vaatasin talle pärani silmil otsa. Peaaegu vajus suu ka lahti, kuid suutsin vaevu end tagasi hoida. Ei tahtnud teda kohe ära ehmatada.
Ma pidin ennast kõigest väest tagasi hoidma et ma jälle pervolikumaks ei muutu,kes hakkab flirtima."Mis vaatad?"päris ta ja vaatas muiates mulle otsa."Ehh ei midagi"lõin pilgu punastades maha.Kuulsin veel Nicki helisevat naeru ja siis taipasin et ma pean koju minema."Eeh Nick ma pean koju minema,Chace kindlasti muretseb"haarasin maast oma jaki ja panin selle selga."Ohh okay kuid kas homme näeme?"
küsis ta ja naeratas mulle oma säravvalget naeratust.Noogutasin talle ja me lahkusime rannast.Muidugi jätkus meil juttu ka tee peal ja kui me kodu ukse juures olime,kallistasime ja läksime mõlemad oma suunda."Kus sa olid?"küsis Chace kohe kui mind nägi.Naeratasin talle ja siis kallistasin teda"Tänan et sa mind nendega tuttavaks tegid"ja jooksin oma tuppa.
Chace oli muidugi ehmunud selle peale kuna ta pole mind kunagi sellisena näinud."Imelik"pomises ta ja kadus elutuppa.Viskasin voodile pikali,õnnelikult muiates ja taipasin et olen üle pika aja jälle rõõmus.

Kriitikat!Kommentaare!
-Vicka
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}   Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeKolm Juul 21, 2010 10:32 am

Väga hea!

Uut....
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}   Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeKolm Juul 21, 2010 1:47 pm

täiega hea :)
uut :D
Tagasi üles Go down
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}   Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitimeKolm Juul 21, 2010 7:36 pm

Super !! :D

Uut ootan :D
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Vide
PostitaminePealkiri: Re: Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}   Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud} Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Summer make's me crazy #3. {21.07 lisatud}

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -