Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_rcap 
Kissu
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_rcap 
Ashley
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_rcap 
Alice-
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_rcap 
KriSsu-
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_rcap 
Vicky
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_rcap 
sandra--
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_rcap 
Kels
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_rcap 
Pirks(#)
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_rcap 
--kiisu-
It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_lcapIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Voting_barIt's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor Teade
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeLaup Märts 13, 2010 5:09 pm

Äitah, kes te kõik loete seda... ja ka komenteerite! :)

Ja muide siin on kaks osa korraga! :)

Eelmises osas:

Järgmisel päeval äratas mind keegi üles.

Uues osas:

"What?" karjusin ma ta peale. "Ash, rahune maha... meil on vaja rääkida!" ütles Roomet üsna tõsiselt. "Mida?" ütlesin ma üsna ülbelt. "No... point on selles, et me peame siit ära kolima, kuna nii öelda meie tädi ei kannata sind enam välja. Sa oled viimasel ajal üsna ülbeks muutunud ja nii edasi veel!" ütles mu vend. "Ahah... siis aga kuna?" küsisin ma ikka ülbelt. "Kohe!" ütles Roomet karmilt ja lahkus mu toast. Ma siis pakkisin oma asjad kokku ja läksin alla. "HAYDEN ASHLEY!" ütles mu tädi mulle karjudes. "What?" küsisin ma suht ükskõikselt. "Roomet jääb siia ja SINA kaod siit!" ütles tädi karmilt sõna sina rahutades. "Mida?" küsisin mina. "Roomet võib siia jääda!" ütles tädi. "Roomet?" küsisin ma siis talt. "Mida?" küsis tema. "Jääd siia?" küsisin mina. "Jah!" ütles Roomet. "Okey siis." ütlesin ma ja jooksin oma tuppa. Võtsin oma kohvrid ja läksin siis sealt majast minema. Nüüd istun siis pargi pingi peal ja mõtlen kuhu edasi minna. "Hotell??" ütlesin ma omaette küsides endale. "Jahm!" ütlesin siis üsna pea veel endale ja hakkasin siis linna poole minema. Nii pea kui leidsin hotelli siis läksin sinna sisse ja regiteersin end selle hotelli külastajaks. Mu tuba asus üsna kõrgel korrusel. "Lift?" küsisin mina. "We don't have it!" ütles see isik kes oli andnud mulle toa võtme. "Good luck to me then!" ütlesin mina ja vaatasin treppide poole. "Why?" küsis tema. "KHM!" ütlesin mina ja näitasin oma käe ja jala poole. "Wow... you don't have no luck in you life!" ütles tema selle peale. "Tell me about it!" ütlesin mina ja mul hakkasid pisarad silmadest jooksma. Samas hakkasin ka treppist üles minema. Kuidagi moodi sain koos kohvridega ja kipsiga üles oma korrusele. "Finally!" ütlesin ma. "Finally what?" küsis keegi. "Nothing!" ütlesin ma üsna ükskõikselt. "Wait, i have seen you before some where!" ütles tema. "Eh, where?" küsisin ma talt ja vaatasin tema. "I don't remember that!" ütles tema. "Justin.... Bie...ber?" küsisin mina. "Yes!" ütles tema. "I was once in your concert and i had VIP ticket." ütlesin mina. "Oh, one of them... but who?" küsis ta mult. "I'm Hayden Ashley, mostly Ashley... and mostly people call me Ash!" ütlesin mina. "Oh, that girl... but why you here?" küsis tema. "It's very complicated story, i better go find my room!" ütlesin mina ja hakkasin siis oma tuba otsima. "Gees, wrong way!" ütlesin ja pöörasin ümber ja läksin tagasi. "Why you are back?" küsis Justin mult. "My room is that way!" ütlesin ma ja osutasin näpuga sellese suuna kuhu lähen. "A okey!" ütles tema ja läks kuhugi. Ma siis üsna pea leidsin ka oma toa. Nii pea kui tuppa jõudsin istusin oma voodile. Üsna pea ma magasin juba seal. "Ashley... wake up!" ütles keegi mulle ja ma avasin oma silmad. Ma nägin seal....

________________________

Ma nägin seal Roometit. "Mida sina siin teed?" küsisin ma talt. "No, tahtsin teada kuidas sul läheb!" ütles tema. "Mida?" küsisin mina. "Ashley, ma tean et me ei ole viimasel ajal eriti hästi läbi saanud aga siiski oled sa mu õde ja ma hoolin sust." ütles Roomet. "Tead, isegi mina ... aga muidu läheb normaalselt.. kui arvata see et pidin üsna kaua koos kohvritega üles tulema, läksin algul valele poole ja siis veel see ka et mu jalg valutab nüüd!" ütlesin ma talle. "Ahah, ma lähen toon sulle siis valuvaigistit." ütles Roomet ja lahkus. "Jaja," ütlesin mina ja tõusin oma voodis istuli. Üsna pea tuli Roomet tagasi koos tableti ja veega. "Võta!" ütles tema. "Äitah!" ütlesin mina. "Palun, palun!" ütles Roomet. "Ütle ausalt miks sa siin oled!" ütlesin ma talle. "Olgu, olgu. No.. kuna ta ei ole siisgi meie päris tädi.. siis ma ei usalda teda eriti ja otsustasin, et otsin su üles ja elan koos sinuga.. senini kuni ma saan 18." ütles Roomet. "Oot, kuhu sa siis lähed kui saad 18?" küsisin mina. "Tagasi Eestisse, no plaan on hetkel vähemalt selline." ütles Roomet. "A okey siis, aga mina.. jään üksi siia suurte linna wä?" küsisin ma talt. "No jah. kui sa muga kaasa ei taha tulla." ütles tema. "Okei siis!" ütlesin mina. "Muide ma lähen võtan ka siis endale siia toa, sau siis!" ütles mu vend mulle ja lahkus. "Sau!" ütlesin ma rohkem endale kuna tema oli juba läinud. Ma siis otsustasin ka enda toast lahkuda. Võtsin toa võtme, lahkusin toast ja keerasin ukse kinni. Seisin niisama ukse juures ja mõtlesin kuhu võiks minna. "Hi!" ütles keegi mulle ja ma vastasin ka talle siis: "Hi!" "What you are doing here?" küsis see sama isik mult. "Janette?" küsisin mina. "Yes!" ütles tema. "Um.. i don't wanna talk about it. It's very complivated story!" ütlesin ma talle, selle eelmise küsimusi peale, mida ta mult küsis. "Okey.." ütles vaid tema kuna mu vend segas vahele: "Hey!" "Hey!" ütles Janette. "Hey, Roomet. He is my brother!" ütlesin mina. "Okay.. i better go find now my brother!" ütles Janette ja lahkus. "Leidsid juba omale sõbra siin?" küsis Roomet. "Mkm.. me kohtusime juba sellel kontserdil kus ma käisin!" ütlesin mina ja hakkasin treppide poole minema. "Kuhu minek?" küsis Roomet. "Um... lähen vaatan niisama siin hotellis ringi." ütlesin ma ja läksin siis niisama siin hotellis ringi vaatama. Ma jõudsin üsna pea ühe restoraanini ja otsustasin siis sõõma minna, kuna täna pole ma veel midagi söönud. Ma siis istusin vabasse lauda ja tellisin oma söögi ära aga siis tuli meelde et mul pole raha kaasa. "Ma olen lollakas!" ütlesin ma oma ette. Must läksid mingit kaks minu vanust tüdrukut mööda ja ja üks neist küsis: "Miks sa end lollakas sõimad?" "On põhjust!" ütlesin mina. Need kaks tüdrukut seisid ikka veel seal. "Miks te siin veel seisate?" küsisin ma neilt. "No... terve see restoraan on inimesi täis ja vabu kohti pole enam. Kas me võime siia istuda?" küsis tema. "Mida iganes!" ütlesin mina ja nemad istusid siia. Järsku helises mu telefon ja seal vilkus nimi Roomet. "Jah?" küsisin ma telefonit vastu võttes. "Ma lihtsalt tahtsin teada kus sa oled." ütles Roomet. "Ma olen muide mingis restoraanis siin hotellis!" ütlesin mina. "Ahah.. sau!" ütles Roomet ja lõpetas kõne. "Sau siis jh!" ütlesin ma siis tumma telefoni. "Kes see veel oli?" küsis üks neist tüdrukudest. "Oli üks isik." ütlesin mina. Üsna pea tuli mu toit ja ma sõin selle ära. "Damn!" ütlesin ma peale seda. "Mis viga?" küsis Roomet juba mult. "Anna raha.. mul vaja toidu eest maksta." ütlsin ma talle. "Okei siis, aga miks sa ise ei maksa?" küsis Roomet. "No.. kuna mul on raha seal oma toas." ütlesin ma. "Ahah.. palju läheb siis maksama?" küsis taas kord mu vend. "Oot, miks sa võõralt isikult pärit raha?" küsis üks neist tüdrukudest taas. "Ta on mu vend!" ütlesin mina neile. Üsna pea toodi mu arve ja Roomet maksis selle ära. Me siis lahkusime sealt. "Kes need tüdrukud muidu olid?" küsis Roomet mult. "No... need olid lihtsalt mingid suvakad. Nad istusid seal kuna mujal olid kõik kohad täis inimesi." ütlesin mina.
Kui ma oma toa juurde jõudsin ja ukse lahti keerasin siis ütles Roomet mulle: "Head ööd!" "Mida asja... palju see kell siis on?" küsisin mina. "Kell on juba 23.00!" ütles Roomet ja läks oma toa poole. Ma siis läksin oma tuppa ja pakksin oma enamus asju lahti. Kuna ma otsustasin ka lõpuks ikka ära magama minna.
__________________

Edasi juba uues osas! :)
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeLaup Märts 13, 2010 7:36 pm

kiiresti uut .
väga hea Wink
Tagasi üles Go down
Kettu
Uustulija
Kettu

Postituste arv : 204
Points : 240
Reputation : 0
Join date : 19/12/2009
Age : 24
Asukoht : Sinu seljataga

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeEsm Märts 15, 2010 7:19 pm

Hea, ruttu uut !
Tagasi üles Go down
http://www.campest.forumotion.com
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeEsm Märts 15, 2010 9:43 pm

Thx kõikidele kes te lugesite ja kommenteerisite.
Muide Kriitika on ka lubatud!

Eelmises osas:

Ma siis läksin oma tuppa ja pakksin oma enamus asju lahti. Kuna ma otsustasin ka lõpuks ikka ära magama minna.

Uues osas siis:

Ma ärkasin järgmisel hommikul üles kuna keegi koputas pidevalt mu hotelli toa uksele. Ma siis läksin ja avasin selle. „Hey!“ ütles mulle seal mu vend. „Hey sullegi,“ ütlesin ma talle haigutades vastu. „Mis ajasin su üles?“ küsis tema mult. „Jah,“ ütlesin ma ikka haigutades. „Okay, siis... aga ma tahtsin küsida seda, et mida täna teed?“ küsis mu vend siis mult. „Mina.. em... kõigie pealt lõpetan oma asjade pakkimise... siis lähen ilmselt alla restoraani sööma... siis ei tea edasi,“ ütlesin ma oma vennale. „Okay, siis! Sau siis!“ ütles mu vend ja läks minema. Ma siis hakkasin oma asju lahti pakkima, kui olin asjad lahti pakkinud siis otsisin omale uued riided selga. Peale seda läksin siis oma toast välja ja keerasin ukse lukku. Ma siis kõndisin treppide juurde ja jäin nende juurde seisma. Üsna pea hakkasin siis ka treppist alla minema, kui alla jõudsin siis otsustasin veidi puhata. Kui oiln veidi aega puhanud siis läksin ma sellesse restoraani kus eile aga siis tuli mulle meelde, et rahakott jäi üles. „Omg!“ ütlesin ma ja läksin treppide poole tagasi. Ma siis läksin treppidest üles ja üsna pea olin oma ukse taga ja keerasin selle lukust lahti. Võtsin siis oma toast oma käekotti kus olid sees siis mu telefon ja rahakott. Keerasin taas ukse lukku ja läksin treppide moodi. „Geez... i hate staires!“ ütlesin ma ette. „Why?“ küsis mult keegi. „Beacuse... i hate them!“ ütlesin ma. „Okay!“ ütles tema ja hakkas siis terppist alla minema. Üsna pea läksin ka mina alla ja ütlesin: „Finally!“ Peale seda läksin siis sinna restoraani ja otsisin omale mõnda vabat kohta aga kuskil polnud seda. „Omg..!“ ütlesin mina ja seisin seal. „Hey girl!“ ütles keegi kellegile. „You there?“ küsis keegi. „Me?“ küsisin ma talt. „Yes you!“ ütles tema. „Come here!“ ütles tema. „Sry, but i don’t know you and i better stand here!“ ütlesin ma ülbelt. „Come on!“ ütles see sama isik. „No, never!“ ütlesin ma ikkagi suht ülbelt. „Come with me!“ ütles keegi mu kõrvalt. Ma keerasin enda pea selle isiku poole ja seal oli Justin. „Fine!“ ütlesin ma talle ja läksin koos temaga lauda kus olid Janette ja isegi mu vend Roomet. „Hey!“ ütlesin ma neile. „Hey!“ ütlesid Janette ja Roomet koos. Ma siis istusin maha ja üsna pea olin ma ka endale midagi söögiks ja joogiks tellinud. „So why you guys are here?“ küsis Janette. „I don’t wanna talk about it!“ ütlesin mina. „I better don’t say it too then!“ ütles mu vend Roomet. „Okay!“ Me rääksime seal paljudest asjadest. Üsna pea toodi ka meie söögid ja joogid. Me siis hakkasime sööma ja jooma. Me siis rääksime ka sel ajal iga sugustest asjadest. Kui kõigil oli söödud siis kõik peale minu läksid kuhugi. Ma tõusin püsti ja mina olin siis see kes pidi selle arve maksma, õnneks mul oli nii palju raha, et see ära maksta. Ma siis läksin restoraanist välja. Otsustasin oma tuppa minna kuna ma ei osanud kuhugi mujale minna. Sinna jõudes otsustasin oma arvutisse minna. Selle leidmine aga võttis aega, kuna ma ei mäletanud kuhu ma selle ennem panin. Nii pea kui leitud lülitasin selle sisse ja samal ajal koputas keegi ka uksele. Ma siis läksin ukseni ja avasin selle. Seal olid Janette, Justin ja Roomte. „Hey!“ ütlesin mina. „Hey!“ ütlesid nad kõik koos. „So what you guys wants?“ küsisin mina. „Um... we... um...“ hakkas mu vend midagi ütlema. „Okay... fine i’ll come with you guys... where ever we going now!“ ütlesin mina ja võtsin oma toa võtmed. Peale seda keerasin ukse kinni. „Let’s go then!“ ütles Janette. „Mhm!“ ütlesin vaid mina. Roomet ja Justin olid ka vait ja lihtsalt läksid Janette järgi. Ma ka siis läksin neile järgi. Jõudsime treppideni ja Janette hakkas sealt alla minema aga mina läksin ka alla siis aga ütlesin vaikselt: „Not again!“ „Not again what?“ küsis Roomet. „Staires!“ ütlesin mina.
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeEsm Märts 15, 2010 10:00 pm

haah, hea .
uut .
Tagasi üles Go down
Riinp
Uustulija
Riinp

Postituste arv : 103
Points : 114
Reputation : 0
Join date : 27/02/2010
Age : 30

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeTeis Märts 16, 2010 9:17 pm

hea! :P
Väga meeldib, uut! :P
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeReede Märts 19, 2010 12:55 am

Kaia - Thx!

Riinp - Thx!

Eelmises osas:

Janette hakkas sealt alla minema aga mina läksin ka alla siis aga ütlesin vaikselt: „Not again!“ „Not again what?“ küsis Roomet. „Staires!“ ütlesin mina.

Uues osas:

"Mis sul siis nii väga nende treppide vastu on?" küsis mu vend. "Lihtsalt.. need ei meeldi mulle hetkel!" ütlesin mina ja läksin vaikselt trepist. Üsna pea olin ka all. Me siis läksime mingist uksest välja, seal oli siis hotelli taga õu. Seal oli suur bassein, isegi mingi baari moodi kohake ja nii edasi. "Jajaja..." ütlesin ma oma ette. Keegi vist ei kuulnud mind kuna ei öeldud midagi. Janette, Justin ja Roomet otsustasid siis ujuma minna aga üsna pea oli Justin oma fännidest ümber piiratud. Ma naersin vaid sellepeale. "What's so funny?" küsis mult keegi. "It's nothing!" ütlesin mina ja lõpetasin naermise. "Oh, you are that girl in that restoran!" ütles tema. "OMG!" ütlesin mina ja kõndisin basseini poole, selle suure fännikarja juurde. Ja jäin sinna seisma, see isik kes muga ennm rääkis tuli ka järgi. "OMG!" ütlesin ma taaskord. "Oh, hey Ashley!" ütles Justin mulle. "Hey!" ütlesin mina. "How you guys know eachothers?" küsis üks Justin fännidest. "Concert and VIP ticket!" ütlesin mina. "Oh.!" ütles see sama isik. Justin jagas oma autogramme edasi seal. Üsna pea ta lõpetas selle ja küsis mult: "So hows going?" "Um.. i guess good!" ütlesin mina. "Okei, please tell me why you are here!" ütles Justin. "Fine, my aunt hates me... she is not my real aunt... but yeah she hates me... beacause i'm too... um... mean and something about that." ütlesin mina. "Okay... then... but why is your brother here?" küsis Justin. "Beacause.. i don't know!" ütlesin mina ja istusin ühele lamamis toolile, kuna mu jalg hakkas veidi valutama. "So... where are you from?" küsis Justin mult. "Estonia!" ütlesin mina. "Oh, okay... i have once heard some where that name!" ütles Justin. "Okay... .... ow!" ütlesin mina. "What's wrong?" küsis Justin. "Eh... my leg... and little bit my hand too!" ütlesin mina. "Oh... !" ütles Justin ja läks kuhugi. "Oww!" ütlesin ma taaskord. "Is everything okay?" küsis keegi mult. "Geez, not again you!" ütlesin ma talle. "Here.. take it!" ütles Justin mulle. Ta andis mulle klaasi veega ja ilmselt mingid valuvaigistid. "Thanks!" ütlesin mina ja neelasin need valuvaigisted alla ja jõin vett peale. Tühja klaasi aga andsin Justinile tagasi. "So what happen with your leg and hand?" küsis Justin. "She brokes them... some days ago... and it's little bit my fault!" ütles Roomet. "Okay!" ütles Justin. "Justin?" küsis mingi tüdruk. "Yes?" küsis Justin. "Um... can i talk with you?" küsis see tüdruk. "Okay!" ütles Justin ja see tüdruk ja Justin läksid eemale. "So, mis teie vahel toimub?" küsis mu vend. "Ei midagi, kõigest sõbrad vaid!" ütlesin mina.

Me veetsime siis terve ülejäänud päeva seal, kuigi jh mul oli seal vahest suht igav.

Järgmisel päeval ärkasin ma sellepeale üles et ma lõin oma käe millegi vastu ära. "Oww!" ütlesin mina ja tõusin püsti. Ma siis vahetasin oma riided ja istusin oma voodile. Üsna pea helises mu telefon ja ma otsisin selle üles. "Yes?" küsisin mina. "Hey, here is Janette!" ütles siis Janette. "Hey, what's the problem?" küsisin mina. "Um.. i just want ask... that... do you wanna come eat breakfast with us?" küsis Janette. "Sure... but us??" küsisin mina. "Me, Justin and Roomet!" ütles Janette. "Okay... but when?" küsis Janette. "3,2,1!" ütles Janette ja mu uksele kõlas koputus. "Cya!" lisas ta ka veidi hiljem veel. "Cya!" ütlesin mina ja lõpetasin kõne. Ma läksin ukse juurde ja avasin selle. Seal olid siis kõik kolm: Justin, Janette ja Roomet. "Hey!" ütlesin mina. "So you wanan come?" küsis Justin. "Sure!" ütlesin mina ja keerasin oma toa ukse lukku. Me siis läksime alla restoraani sööma.

_________________________________

Edasi juba uues osas! :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Riinp
Uustulija
Riinp

Postituste arv : 103
Points : 114
Reputation : 0
Join date : 27/02/2010
Age : 30

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeReede Märts 19, 2010 5:52 pm

Tõeliselt hea! :P
Hullult meeldib, uut! :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeReede Märts 19, 2010 7:47 pm

vägahea.
uut .
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeReede Märts 26, 2010 12:02 pm

Ma tean, et ma ole üsna kau uut osa kirjutanud... nüüd siin see siis on!
Thx kõikidele kes te seda veel loete ja kometeerite... :D

Nüüd siis eelmises osas:

Ma läksin ukse juurde ja avasin selle. Seal olid siis kõik kolm: Justin, Janette ja Roomet. "Hey!" ütlesin mina. "So you wanan come?" küsis Justin. "Sure!" ütlesin mina ja keerasin oma toa ukse lukku. Me siis läksime alla restorani sööma.

Uues osas:

Kui olime ära söönud siis otsustasid nad jälle ujuma minna. "Great!" ütlesin ma oma ette. "Sa ütlesid midagi?" küsis Roomet. "Mina? ei!" ütlesin ma sellepeale. "Okay siis!" ütles Roomet ja läks teistele järgi. Ma läksin ka basseinide äärde ja istusin samale toolile mis eilegi. "Oh, hey.. you are here again!" ütles keegi. "Geez, go away!" ütlesin ma talle ja kõndisin sealt minema, selle baari moodi koha juurde. Itusin leti äärde. "What i can give you?" küsis keegi mult. "Um... how about..... um...... water!" ütlesin mina. "No alcohol?" küsis tema. "Geez... i have to wait some years.. then i can do it!" ütlesin ma talle. "Okay!" ütles tema ja andis mulle siis klaasi vett. Ma istusin seal üsna kaua vaikuses. Üsna pea kisasid kõik mu kõrval, algul ei saanud ma aru miks. Siis vaatasin enda kõrvale ja hakkasin naerma. "Eh... what's so funny?" küsiti mult. "Oh... nothing!" ütlesin mina naerdes. "Then why you laugh?" küsis see sama isik taas. "Beacause... i... haha can't ..... say ... haha it... hahaha!" ütlesin mina. "what?" küsiti mult. Ma lõpetasin naermise. "I said: Beacause..... i can't say it!" ütlesin mina. "Okay!" ütles tema. "But way Justin, youre fans are screaming your name!" ütlesin ma talle. "I know that one..!" ütles tema ja hakkas neile autogramme jagama ja nii edasi. "So what was so funny?" küsis mult nüüd Janette. "Justin fans!" ütlesin ma nüüd. "Eh why?" küsis Janette. "Bec.. i sit here quiet for while... then i heard everyones scremed Justin, Justin... at first i didn't understand why they screamed that... then i look next to me... and there was Justin .... and then i laughed!" ütlesin mina. "Haha!" ütles Roomet selle peale. "That's funny!" ütles isegi Janette. "So... do you like Justin?" küsis mult Janette. "Yes she like him!" ütles Roomet mu eest. "It's true..!" ütlesin mina. "About what you guys talks?" küsis Justin meilt, kui ta fännid olid minema läinud. "Nothing!" ütlesime me kõik korraga. "Okay.. then!" ütles Justin. "So what we do now?" küsis Janette. "I have no idea.." ütlesin mina. "Let's go somewhere else!" ütles Roomet. "Great idea!" ütlesin mina. "Why?" küsis Janette. "Beacuse here is boring... you guys can have fun with swimming but not me.." ütlesin mina. "Oh... yeah!" ütles Janette. Me siis mõtlesime kuhu minna, lõpuks olime mingi aja pärast juba minu toas. "So what we doing here?" küsisin mina. "Let's play truth and dare!" pakkus Janette. Järsku aga helises mu telefon ja ma vastasin sellele: "Ashley kuuleb!" "Hey Ash, siin Kaia." ütles siis Kaia. "Oh, hey Kaia!" ütlesin mina. "Whos Kaia?" küsisid Justin ja Janette. "Oot... Justin on suga samas toas?" küsis Kaia. "Um... yes!" ütlesin ma. "Wow... okay... ma tahtsin küsida.. et kas me võiks mõni päev kokku saada?" küsis Kaia mult. "Muidugi.. täna sobiks... tead.. seda enda kodule kõige lähemal olevat hotelli.. tule sinna ja tuppa nr. 203..." ütlesin ma talle. "Okay... näeme siis!" ütles Kaia. "Jah... näeme siis!" ütlesin mina ja lõpetasin. "Kaia... is my friend.." ütlesin mina. "Oh...i see!" ütlesid Justin ja Janette koos. Roomet naeris seal oma ette. "Mis siin nii naljkat on?" küsisin ma vennalt. "Ei midagi.... ei midagi!" ütles tema ja lõpetas naermise. "Wierd!" ütlesin ma omaette. Me siis hakkasime mängima tõde ja tegu(truth or dare). Roomet keerutas ja pudeli ots jäi minu peale. "So... truth or dare?" küsis ta mult. "Um... truth." ütlesin mina. "So... räägi Justinile mida sa tema vastu tunned ja seda inglise keeles." ütles Roomet. "Eh... sa oled ....... eh geez!" ütlesin mina ja jäin mõttese. "Hahahahaha!" ütles Roomet ja naeris seal. "So...?" küsisid Janette ja Justin koos. "Um... can i kill Roomet right now?" küsisin mina. "Why you wanna do that?" küsis Justin. "Beacause.. i hate him.. right now... he so... i don't even know word of that... what he is." ütlesin mina. "Okay...!" ütlesid Justin ja Janette koos. Roomet naeris ikka veel seal. "So... fine!" ütlesin mina. Ma võtsin paberi ja kirjutasin sinna midagi ja andsin selle Justinile. "Eh... what?" küsis tema kui ma talle seda paberit andsin. "READ IT!" ütlesin ma. "ROOMET... LÕPETA SEE NAERMINE JUBA!" ütlesin ma talle karjudes. "Rahune... mahe õeke!" ütles Roomet kui oli naermise lõpetanud. Justin vaatas minu poole ja tahtis midagi öelda.. aga Roomet pani käe tema suu peale ja ütles: "Youre turn comes soon!" "Eh.. what you trying do ... Roomet?" küsis Janette. "Um... can't say it..." ütles Roomet. Aga üsna pea sosistas midagi Janette kõrva. "Good idea!" ütles Janette ja naeris seal mõnda aega. Ma siis keerutasin ja pudel jäi seisma Roometi suunas. "So.. truth or dare?" küsisin mina. "Eh.... truth!" ütles tema. "Oh... great... um... sulle meeldib Janette .... on mul õigus? ja seda inglise keeles... ja nii: mulle meeldib... ja nii edasi." ütlesin mina. "Hayden Ashley.... you are.... fine i say it." ütles Roomet. Me olime kõik vait. "Um... i like someone... and her name is Janette!" ütles Roomet. "I know it... i know it!" ütlesin mina selle peale. Üsna pea koputas keegi ukse peale ja ma läksin avama. "Hey!" ütlesin ma Kaiale kui ma olin ukse avanud. "Hey Ashley!" ütles Kaia ja ma lasin ta sisse. "Wow... sa ei valetanudgi mulle et ta siin." ütles Kaia ja läks Justini juurde ja kallistas teda. Justin vaatas minu poole. "Big fan.... Kaia... lase ta lahti." ütlesin mina. "Oh... Sorry!" ütles Kaia. Me siis mängisime seda edasi. "Mida Roomet üritab teha?" küsis Kaia mult sosistades. "Mind ja Justinit paari panna." sosistasin ma Kaiale tagasi. "Say what?" küsis Kaia karjudes. Kõik vaatasid Kaia poole. "You heard what i said." ütlesin mina. "Wow!" ütles nüüd Kaia. Justin tegi sama moodi nagu mina. Ma lugesin seda ja vaatasin Justini poole. Kaia tõmbas paberi ära ja luges. Üsna pea naeris ja ütles: "Roomet... hea plaaan..." "Ma tean nagu seda!" ütles Roomet. Üsna pea jäi see mu peale taas seisma ja keerutajaks oli taas kord Roomet. "Geez.. and dare!" ütlesin mina. "Haha... um... what you should do?" küsis Roomet teistelt. "Um... i know!" ütles Janette. "What?" küsisin mina. "Kiss... someone who you love!" ütles Janette.
____________________________________________

Edasi juba uues osas... Mul pole aimu... kas see on põnev või ei... :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Riinp
Uustulija
Riinp

Postituste arv : 103
Points : 114
Reputation : 0
Join date : 27/02/2010
Age : 30

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeReede Märts 26, 2010 2:11 pm

OMJ....see hullult hea! :)
Uut! :P
Tagasi üles Go down
Kettu
Uustulija
Kettu

Postituste arv : 204
Points : 240
Reputation : 0
Join date : 19/12/2009
Age : 24
Asukoht : Sinu seljataga

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeReede Märts 26, 2010 2:31 pm

Jumala hea ,Uuut
Tagasi üles Go down
http://www.campest.forumotion.com
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeLaup Märts 27, 2010 4:00 pm

heaheahea .
uut :)
Tagasi üles Go down
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimePüh Märts 28, 2010 1:12 pm

hea :D
uuut :D
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeReede Apr 09, 2010 6:47 pm

Sry, et ma pole üsna pikka aega midagi kirjutanud!

Thx kõikidele kes te seda loete veel ja ma üritasin seda põnevamaks ja huvitamaks teha.

Eelmises osas:

Üsna pea naeris ja ütles: "Roomet... hea plaaan..." "Ma tean nagu seda!" ütles Roomet. Üsna pea jäi see mu peale taas seisma ja keerutajaks oli taas kord Roomet. "Geez.. and dare!" ütlesin mina. "Haha... um... what you should do?" küsis Roomet teistelt. "Um... i know!" ütles Janette. "What?" küsisin mina. "Kiss... someone who you love!" ütles Janette.

Uues osas:

"Okay... then!" ütlesin mina. "Hahahaha!" ütles Kaia ja hakkas naerma. Isegi Janette ja Roomet hakkasid naerma. Ma vaatasin Justini poole ja tema minu poole. Üsna pea me juba suudlesime. Need kolm seal vaid naersid ja üsna pea mina ja Justin lõpetasime suudlesime ja teised naersid ikka. "STOP IT!" karjusin ma järsku. "Okay... fine.... do it then!" ütlesid nad läbi segi. Nüüd oli minu ja Justini kord naerda. "What is so funny?" küsis Kaia. "You guys!" ütlesin mina kui olin naermise lõpetanud. Me mängisime üsna kaua seda mängu.

Veidi hiljem peale mängu tõde ja tegu Justini hotellitoas koos tema vanemate ja õdede/vendadega.

"So you like that Ashley girl?" küsis Justini ema. "Yes!" ütles Justin. "Okay, but why?" küsis Justini ema taas. "Um... she is not like the other girls. She have never screamd when she sees me. Shes sweet and more." ütles Justin. "And who was that another girl with you?" küsis Justini vend Mark (Kes on 18. aastane jne) "She is Ashleys friend... her name was Kaia!" ütles Justin. "Her real name is Kai - Liis." ütles Janette. "Oh, okay!" ütles Mark. "Janette you like someone?" küsis Justini ema. "Maybe!" ütles Janette. "Hahahahaha!" ütles Justin sellepeale. "What so funny?" küsis Mark. "Nothing." ütles Justin.

Tagasi minu(Hayden Ashley) hotelli tuppa:

"Ash, kas ma võin siia jääda täna ööseks?" küsis Kaia mult. "Ma arvan, et jah.. kui su ema lubab!" ütlesin mina. "Okay... siis!" ütles Kaia ja helistas kellegile, ilmselt oma emale. "Ma võin!" ütles ta üsna pea. "Okay!" ütlesin mina. Me rääksime seal üsna kaua, kunini mu ukele koputati ja ma läksin seda avama. Seal ei olnud kedagi ja kui hakkasin ust kinni panema siis nägin et põrandal oli kiri ja seal oli kirjatud: "Hayden Ashley!" Ma siis võtsin selle ja avasin selle.
Seal oli siis kirjas:

Ashley, meet me in hotel hallway at 9pm! J.B xxx

"Kaia mis kell on hetkel?" küsisin ma Kaialt. "Pool 9!" ütles Kaia. "Um... okay." Ma läksin oma kappi juurde ja otsisin sealt omale ühe kleidi ja kontsateta kinga(Kuna üks jalg on ju mul kipsis siis juttus). "Kuhu sul minek?" küsis Kaia. Ma andsin talle kirja ja otsisin siis oma meigi asjad üles. Värvisin ripsmed ja panin huultele huuleläike. Panin kleidi selga ja kingad jalga. Ma kammisin isegi oma juuksed ära. "Sa näed jube kena välja." ütles Kaia. "Thanks!" ütlesin mina. Ma vaatasin peeglisse. "Kas ma võtaks mingi jaki ka kaasa?" küsisin ma Kaialt. "Võiksid võtta küll, igaks juhuks!" ütles Kaia. "Okay siis," ütlesin ma ja otsisin kapist ühe jaki. Käekoti ka otsisin endale ja sinna panin telefoni ja rahakotti. "Sa kavatsed kuhugi minna?" küsisin ma Kaialt. "Ma arvan et jah!" ütles Kaia. "Okay... aga sa võiks siis endale toa võtta... kuna ma pean enda võtmed kaasa võtma... aga sulle ma ei sa võtit anda kuna seda vaid üks!" ütlesin mina. "Yes ma'am!" ütles Kaia. "Sau!" ütlesin mina naerdes ja läksin siis oma toast välja. Kui ma trepist alla jõudsin ma ikka naersin Kaia lauset. "Hey, Ashley!" ütles Justin. "Hey!" ütlesin mina naerdes. "You are so beautiful... but so funny?" ütles ja küsis Justin. "Thanks... and Kaia says something very funny!" ütlesin mina juba mitte naerdes. "Okay... so let's go!" ütles Justin. "Where?" küsisin mina. "Sry, but i can't say." ütles Justin. "Okay.." ütlesin mina. Me läksime hotellist välja.
____________________

Edasi juba uues osas!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeReede Apr 09, 2010 8:14 pm

vägahea .
uut :)
Tagasi üles Go down
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeLaup Apr 10, 2010 7:30 pm

täiega hea :D

uuut .
Tagasi üles Go down
Pirks(#)
Tõusev kuulsus
Pirks(#)

Postituste arv : 339
Points : 373
Reputation : 0
Join date : 03/04/2010
Age : 26

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeLaup Apr 10, 2010 8:48 pm

üli hea!
Tagasi üles Go down
Riinp
Uustulija
Riinp

Postituste arv : 103
Points : 114
Reputation : 0
Join date : 27/02/2010
Age : 30

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimePüh Apr 11, 2010 10:25 am

Hullult hea! :) :P

Uut! :P
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeReede Apr 30, 2010 6:13 pm

Kaia - tänan!

KriSsu - Tänan! On olemas muidu uusi osasid, aga ma pole neid siia postitanud.

Pirks - Tänan!

Riinp - tänan!

Lugege ja võiksite komnteerida ka ikka! Siin on kaks osa korraga... muidu olemas veel kaks osa! :)


Eelmises osas siis:

Kui ma trepist alla jõudsin ma ikka naersin Kaia lauset. "Hey, Ashley!" ütles Justin. "Hey!" ütlesin mina naerdes. "You are so beautiful... but so funny?" ütles ja küsis Justin. "Thanks... and Kaia says something very funny!" ütlesin mina juba mitte naerdes. "Okay... so let's go!" ütles Justin. "Where?" küsisin mina. "Sry, but i can't say." ütles Justin. "Okay.." ütlesin mina. Me läksime hotellist välja.

Uues osas:

Me läksime sis seal limusiini. See viis meid kuhugi. Justin ei rääkinud sellest mulle midagi kuhu me lähme. „Fine... i don’t ask anymore that question... but serously why me?“ küsis ma Justinilt. „You are not like the other girls... you have never scream aloud when you see me... and.. you are are beautiful, nice, friendly, sweet and more. You are perfect!“ ütles Justin. „Wow thanks...“ ütlesin mina sellepeale. „I wanna get know you more... please tell me something about yourself!“ ütles Justin. „Um... i’m from Estonia... my parents... are death... um.... what else.... i have never kown my real parents... i lived almost all my life with my stepparents... and that i get know some days ago... after that... i have been little bit to mean... or something that... other i guess you know already!“ ütlesin mina. „Almost all life?“ küsis Justin. „Almost bec... my real parents died when i was one year old!“ ütlesin mina. „Wow... but what happend with you leg and hand?“ küsis taas Justin. „Wet floor and hospital!“ ütlesin mina sellepeale. „Wet floor?“ küsis Justin. Ma siis rääksin talle kogu loo ära. „Wow!“ ütles Justin. „Yeah!“ ütlesin mina. „We are here now!“ ütles autojuht. „Good!“ ütles Justin ja me läksime autost(õigemini limusiinist) välja. „Forest?“ küsis ma üllatunult. „Yeah... I’ll see..“ ütles Justin ja võttis mu sülle. „Why you did that?“ küsisin ma taas. „You can’t walk very easily in forest... and now please close you eyes.. and don’t open them until i say you can open them. Understand?“ ütles ja küsis Justin. „Yes, sir!“ ütlesin mina ja hakkasin veidi omaette naerma, samas lugesin oma silmad. „Mhm!“ ütles Justin ja naeris ka selle üle veidi. „Hahaha... see meenutab mulle Kaiat.... ups... eesti keel... haha!“ ütlesin ma enda ette. „What you said?“ küsis Justin. „Nothing... it isn’t important!“ ütlesin mina. „Okay then!“ ütles Justin. Me olime tükk aega vait. Järsku pani Justin mind maha ja ütles: „You can open your eyes.“ „Wow... that’s so beautiful place.“ See oli mingi kalju.. kus avaldus vaade merele... mis oli täiega ilus. „I know... i founded that place... when i was very young... with my best friend Ryan!“ ütles Justin. „Wow...“ ütlesin vaid mina. „Ashley, are you there?“ küsis Justin ja vehkis kätega mu näo ees. „What?“ küsisin mina. „Hahaha!“ ütles Justin ja hakkas naerma. „What’s so funny?“ küsisin ma. „You!“ ütes Justin ja naeris edasi. „Okay.. then.... but why?“ küsisin mina ja samal ajal helises Justini telefon. „Wait... i have to anserw.“ Ütles Justin ja läks eemale. Ta rääkis seal telefoniga, üsna pea tuli tagasi ja ütles: „Sry, but i have to go now. Bye!“ ütles Justin ja läks minema. Ma jään sinna seisma lihtsalt, ühel hetkel taipasin et olen siin üksi. „Tore...!“ ütlesin ma. Ma võtsin enda telefoni ja helistasin Kaiale. Aga see ei võtnud oma telefoni vastu. „Veel toredam... tegelt... jube... üksi metsas... yeah right... mida ma siis teen nüüd...!“ rääksin ma endaga. Ma istusin mõnda aega siin, siis otsustasin ikka siit kohast minema minna. Ma siis hakkasin kõndima, mis oli üsna vaevaline. „Deem... nüüd vist eksisin ära kah...“ ütlesin taas endale.

5 tundi hiljem:

Ikka olin ma veel selles neetud metsas. Väljas oli pime ja mul hakkas veidi külm kah juba. Ma otsustasin maha istuda, kuna ma ei jõudnud enam edasi minna. Ma vaatasin oma telefoni ja see näitas öösel kell 2.59. „Wow!“ ütlesin mina. Ma proovisin helistada.. aga siin polnud levi. „Yeah right... jube..... väga jube...!“ ütlesin ma taas endale. Ma kõndisin veel edasi ja oli vaid palju puid.
______________________________

"Ma tahan siit juba ometi välja saada!" rääkisin ma taaskord endaga. Ma aina läksin edasi.

Paar minutit hiljem:

Ma kuulsin autode mootoride müra. "Ilmselt on mõni tee lähedal!" ütlesin ma taas kord endale. Üsna pea jõudsin teeni ja jäin siis sinna seisma. "Finally... aga kuhu poole see linn veel jääb... kus kohas ma üldse olla võiks." ütlesin taas kord endale. Ma seisin üsna kaua seal, lõpuks aga istusin maha.

Samal ajal Kaiaga:

"Kus kurat see Ash on?" karjus Kaia üle hotelli. "Mis mõttes?" küsis Roomet Kaialt. "Teada... ei ole veel tagasi... kell on juba 5 hommikul ja teda ei ole veel tagasi." ütles Kaia. "Oot... kuhu ta siis läks?" küsis Roomet. Justin tuli ja Kaia jooksis tema juurde ja küsis: "Where is Ashley?" "Ashley... is... um... i gotta go now. Bye!" ütles Justin ja jooksis minema. "That's was wierd!" ütles Kaia. "Ash ja Justin käisid koos väljas?" küsis Roomet üllatunult. "Jah!" ütles Kaia ja kõndis minema.

Tagasi Hayden Ashley (e. Ashley e. mina)

Ma istusin seal ja mõtlesin enda elu peale. Eriti just sellepeale mis on viimasel ajal juhtunud. Järsku peatus mu juures mingi auto ja sealt küsist: "Miss, is everything okay?" "Like you care!" ütlesin mina. "Yes i care, please tell me!" ütles tema. Ma vaatasin tema ja ütlesin: "I'm fine... just tell me where is Los Angeles!" ütlesin ma talle. "That way!" ütles tema ja näitas siis näpuga. "Thank you very much!" ütlesin mina ja hakkasin sinna poole minema. "You gonna walk there?" küsis see sama isik. "No, jump... i can't walk!" ütlesin ma ja jätkasin oma teekonda. Ühel hetkel helises mu telefon ja ma vastasin sellele: "Ashley here!" "Hey... siin Kaia... Kus pagan sa oled?" küsis Kaia. "Um... mina... e kusakil... ei saa rohkem... rääkida sorry!" ütlesin mina ja lõpetasin kõne. Üsna pea helises taas mu telefon. "Yes?" küsisin ma. "Sorry, about that... but where you are?" küsis Justin. "Like you care....don't talk or call me never again... i never gonna forgive you that... Bye!" ütlesin mina ja lõpetasi kõne. Ma läksin aina edasi. Ühel hetkel ma ei jõudnud enam edasi minna ja otsustasin et puhkan veidi. Ühel hetkel peatus taas auto ja see sama mees kes ennegi küsis: "Miss, is really everything okay?" "No.... my life sucks.... fine... you can take me at L.A. and then... i gonna walk there my.... h...o...m...e," ütlesin mina. "Okay... come in!" ütles see mees. Ma siis läksin sisse ja nägin seal ka Justinit. "Nüüd saan aru, kuidas see mees tundus nii tuttav. And you Justin don't even try talk with me!" ütlesin mina. "Why she can't talk with you?" küsis see sama mees. "Bec of him im here... don't you remember anything?" küsisin mina. "Oh, that's why!" ütles see mees. "Yeah!" ütlesin mina ja olin ülejäänud aja vait. Nii pea kui olime hotelli juures siis ma lihtsalt kõndisin ühe pingi juurde ja istusin maha. "Ashley.. please...!" ütles Justin. "Never ever again!" ütlesin mina. "Ashley, i'm sorry!" ütles Justin. "You're sorry not gonna help you this time." ütlesin mina. "Please, Ashley!" ütles Justin. "Like i said: Never!" ütlesin mina ja läksin oma hotelli tuppa. Ma keerasin ukse lukku ja läksin ära magama. Üsna pea äratas mind koputus uksele. Ma kammisin igaks juhuks oma juuksed ära ja läksin avasin ukse. Seal seisisid 2 täiesti tundmatut inimest. "Hey?" ütlesin ma neile küsivalt. "Hey... i'm Ryan.. Justin's friend.... and he is Maria... my girlfriend." ütles siis Ryan. "Okay.. and why you guys are here?" küsisin ma neilt. "We are here... bec we wanna know... what's wrong with Justin!" ütles Ryan. "Like i care... he just did something!" ütlesin ma ülbelt. "Please tell us!" ütles see Maria. "Fine... come in." ütlesin ma. "Okay.." ütlesid nad korraga ja nad tulid sisse. Ma sulgesin ukse ja istusin oma voodile. Ma siis rääkisin neile kogu loo ära mis muga juhtus selle paari tunni aja jooksul. "Wow... he is so dead!" ütles Ryan ja lahkus. "Wow!" ütlesin mina nüüd. "I have for you one question." ütles Maria. "And it is?" küsisin ma talt ülbelt. "Are you from Estonia?" küsis tema. "Yes... and why you ask that?" küsisin ma talt taas kord ülbelt. "Just wanna know... i'm from there too... but i have live in america already ten years... and i don't remember estonian anymore... but i wanna go there back some day." ütles Maria. "Oh... okay!" ütlesin ma suht tujutult. "Like i care about here... i don't even know her" ütlesin ma oma mõtteis. "Ashley is your name right?" küsis Maria. "No... for you Hayden Ashley!" ütlesin ma ülbelt. "I'll go now..... Bye!" ütles Maria. "Good Bye!" ütlesin ma tujutlt see kord. Ma läksin nüüd taas ära magama.

Sama päeva õhtul:

Äratas mind keegi taas üles. "Can't i just sleep?" küsisin ma neilt ülbelt. "Ashley... tõsiselt ärka... meil on vaja rääkida!" ütles Roomet. "Like i care... right now... i don't wanna talk with anyone now!" ütlesin ma uniselt ja ülbelt. "Ashley... what's wrong with you?" karjus mu peale Roomet. Ma tõusin püsti. "With my is nothing wrong... i just had bad day.. that's all.... and now leave me alone..!" karjusin ma samuti nüüd. "Hayden Ashley.. ma tean et suga on midagi tõsist juhtunud... palun räägi mulle." ütles Roomet karmilt. "Like i care... fine i'll telll ...... (Ma rääksin talle ka kogu loo ära)" rääkisin siis mina. "Wow. Ma loodan.. et suga saab kõik korda ikka. .. Sellepärast siis ei olnudgi sind täna kell 5 hommikul veel tagasi, Kaia nii väga muretses sinu pärast! Ma siiski loodan, et Justin räägib sulle miks ta pidi sealt nii kiiruga lahkuma." ütles Roomet. "What ever... and now just go... i wanna be alone... and if you see Kaia... tell her that too... bye now!" ütlesin ma taas kord tujutult. "Fine i'll tell her... bye!" ütles Roomet ja lahkus.
______________________________

Edasi uues osas.
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimePüh Mai 02, 2010 12:33 pm

Hea ! .
uuut :)
Tagasi üles Go down
Kettu
Uustulija
Kettu

Postituste arv : 204
Points : 240
Reputation : 0
Join date : 19/12/2009
Age : 24
Asukoht : Sinu seljataga

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimePüh Mai 02, 2010 4:49 pm

Hea uut !
Tagasi üles Go down
http://www.campest.forumotion.com
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimePüh Mai 02, 2010 5:54 pm

Kaia - Thx, :D

Kettu - Thx sullegi :D


Edu lugemisel! :D

Eelmises osas:


„What ever... and now just go... i wanna be alone... and if you see Kaia... tell her that too... bye now!“ ütlesin ma taas kord tujutult. „Fine i'll tell her... bye!“ ütles Roomet ja lahkus.


Uues osas:

Öösel ei maganud ma üldse, kuna ma olin juba päeval maganud.

Hommikul kell 7:

Keegi koputas mu uksele ja ma läksin avasin. Seal olid Maria, Ryan ja veel mõned. „What you guys wants?“ küsisin ma neilt. „Hey!“ ütles Maria. „What ever! Just leave me alone!“ karjusin ma neile ja panin ukse kinni. Mõnda aega oli vaikus ja siis kõlas ta koputus uksele. Ma avasin ja seal olid Kaia, Roomet ja Janette. „Oh... great... what you guys wants?“ küsis ma neilt. „We wanted....“ hakkas Janette ütlema. „I don’t care what.... now just go away! Leave me alone... i wanna be alone.... get it?“ küsis ma neilt. „Yes!“ ütlesid kõik koos ja lahkusid. Ma panin oma toa ukse kinni, võtsin oma ipodi ja hakkasin muusikat kuulama. Vahepeal oli ma sulgenud oma silmad ja kui ma need avasin siis oli mu tuba inimesi täis. „Ashley?“ karjuss Roomet. „What?“ küsisin ma vastu ja võtsin kõrvaklapid peast. „Please.. talk with us... you can’t be alone!“ ütles Janette. „Like i care.... i just have to thing... that’s all... now leave me alone!“ karjusin ma neile. „About what?“ küsis Ryan. „My life.... my future... and more!“ karjusin ma neile. „Ashley, calm down!“ ütles Roomet. „Then just leave me alone!“ karjusin ma taas neile. „Hayden Ashley calm down... already!“ ütles Roomet mulle. Ma ei öelnud midagi. Ma lihtsalt läksin vannituppa, sulgesin enda järel ukse ja keerasin selle lukku. Mul hakkasid pisarad jooksma. Ma olin seal vannitoas üsna kaua. Ma pesin oma näo ära ja lahkusin sealt. Minu toas polnud enam kedagi aga põrandal oli kiri. Ma avasin selle ja lugesin vaikselt: „Dear Ashley, I’m leaving in this hotel now. I leave you alone now. Bye.... i gonna always love you, Ash. Justin.“ Ma lugesin seda kirja aina uuesti ja uuesti. Ma vaatasin seda kirja ja panin selle oma laua peale. Ma otsustasin alla sööma minna, võtsin oma käekoti, telefoni, rahakoti ja võtmed. Ma lahkusin oma toast ja keerasin ukse kinni. Kui ma alla jõudsin siis läksin ma kohe restorani aga see olid kõik kohad kinni. Ma seisin seal, üsna pea ütles keegi: „Hey, sweetie... come sit with us!“ „Never!“ ütlesin mina ja ei liikunud kuhugi. Ma seisin seal aga ühel hetkel kõndisin(õigemini hüppasin... kuna üks jalg on kipsis) juba restoraanist välja. Ühel hetkel aga olin basseinid ääres ja keegi lükkas mu sisse. „So great!“ ütlesin mina. Paljud naersid mu üle. Kuna seal oli üsna madal, siis sain ise välja ja karjusin neile: „That’s not funny at all!“ Peale seda ma lahkusin sealt oma tuppa. Ma vahetasin riided ja istusin oma voodile. Üsna pea kõlas mu uksele koputus ja ma avasin ukse. Seal olid taas Maria, Ryan ja ülejäänud. „Now what?“ küsisin ma neilt. „Why you are so mean?“ küsis Ryan. „Lately... i’m yeah mean... bec... i can’t take it anymore.... i don’t know who i can trust... who i don’t should trust!“ ütlesin mina. Ma lasksin nad sisse. „Why?“ küsis Maria. „Lately.. is my life so sad... i don’t know who my real parents are... (Ma rääksin neile sellest et need keda ma pidasin oma eluaeg polegi mu vanemad jne.. kuni siiani maani välja).. that’s my story!“ ütles mina ja taas mul pisarad jooksid. „Oh... now i get it!“ ütles Ryan. „Mhm...... please ... go now... all of .... you,“ ütlesin ma vaikselt. „Why?“ küsis Maria. „I ... wan... na ... be... alone!“ ütlesin mina vaikselt. „Okay... but why... Justin leaves?“ küsis järsku Maria. „Eh.. what?“ küsisin mina segaduses olles. „Justin tells us he is leaving,“ ütles Maria. „Don’t know... but i guess... beacause of me...“ ütlesin ma taas vaikselt. Keegi ei küsinud enam midagi ja nad lahkusid. Ma nutsin seal end magama.

Sama päeva õhtul:

Ma ärkasin üles ja läksin alla restorani. See oli minu õnneks suht tühi, nii pea kui jõudsin ühe lauani ja tahtsin maha istuda siis lükkati mind eemale ja ma kukkusin põrandale. „Why you did that?“ küsisin ma talt karjudes. „Like i care, just go find some new place where to sit!“ ütles see isik mulle. Ma tõusin istukile ja üritasin posti tõusta aga see ei õnnestunud. Keegi aitas mu lõpuks ikka püsti ja ma vaatasin kesse oli, see oli üks kohviku töötajatest ja ütles mulle: „Be careful!“ „Yes!“ ütlesin mina ja vaatasin restoranis ringi. „Not again!“ ütlesin ma vaikselt. „What’s wrong?“ küsis see sama töötaja. „Just i’m starving... i haven’t eat anything since 2 days ago..“ ütlesin ma ausalt. „What... why?“ küsis ta mult. „Beacause... yesterday... i didn’t want to eat... and today morning... in that restoran was no any avaible seats... like now!“ ütlesin mina. „Wow.. come with me!“ ütles see töötaja. Ta viis mu restorani mingisse teisse osasse ja ütles: „It’s mostl for partys and things like that... but.. you can eat here!“ ütles tema. „Thank you so much... bring me something... i’m really very starving!“ ütlesin ma vaikselt. „Your, welcome... miss!“ ütles tema ja lahkus. Üsna pea tuli ta tagasi ja koos söögi ja joogiga. Ta pani need mu lauale ja lahkus. Ma sõin vaikuses. Kui mul oli söödud siis ma otsisin selle isiku ja ütlesin: „Thank... how much i have to pay?“ küsisin ma talt. „Nothing... it’s free!“ ütles vaid tema ja naeratas mulle. „Thanks again!“ ütlesin ma ja lahkusin. Ma läksin basseinide äärde. „Hey Ash!“ ütles Kaia mulle. „Hey!“ ütlesin mina. „On kõik korras nüüd?“ küsis Kaia. „Ei... ja ei saa olema ka... veel nii pea!“ ütlesin ma. Ma rääksin Kaiale et Justin lahkub ja ilmselt minu pärast ja me rääksime veel paljudest muudest asjadest.

Mitu kuud hiljem:

Ma sain lõpuks oma kipsidest lahti. Me elasime ikka veel hotellis. Justin, Janette ja ülejäänud peale minu ja Roometi olid sealt hotellist lahkunud. Roomet suhltes veel selle Janettega ja mina Kaiaga. „Ashley?“ küsis Roomet mult. „Mida?“ küsisin mina. „Mis teed siis täna?“ küsis mu vend mult. „E.. midagi!“ vastasin ma ja läksin enda tuppa. Ma vahetasin oma riided ja läksin välja basseinide juurde. „Hey!“ ütles mulle keegi. Ma keerasin ümber ja seal oli mingi poiss. „Hey?“ küsisin ma talt. „Do you wanna go out with me?“ küsis tema. Ma vaatasin tema poole ja ütlesin: „No... i don’t gonna date with boys right now... and also.. i love already someone... and that’s not you... Bye!“ „Um... okay! Bye!“ ütles tema sellepeale vaid. Ma kõndisin siis edasi ja istusin ühele lamistoolile. Ma jäin sinna oma mõteid mõtlema. Ühel hetkel keegi aga karjus: „ASHLEY?“ „YEAH?“ karjusin ma vastu. „Oh, hey!“ ütles keegi mulle. „Janette?“ küsisin mina. „This is me!“ ütles Janette. „Nice to see you again!“ ütlesin mina.
________________________________________

"You too.... where is Roomet?" küsis Janette. "Um... no idea." ütlesin mina. "So... i'll go now!" ütles Janette ja läks minema. Ma olin seal veel üsna tükk aega kuni läksin hotelli sisse tagasi. Seal tuli mulle vastu see Ryan ja Maria. "Oh, hey... Ashley right?" küsis Ryan. "Yes!" ütlesin mina. "So why you are still here?" küsis Maria. "um.. me... just... um... no place... like... home... anymore... and now on this... is... my... home!" ütlesin mina. "Wow... yeah right... now i remember it." ütlesid Ryan ja Maria koos ja läksid edasi. "Ugh!" ütlesin mina ja kõndisin edasi. Üsna pea oli mu ees Janette ja Roomet, kes vaatasid minu poole. "What?" küsisin ma peale üsna pikka vaikust. "You come with us... go changes your clothes!" ütles Janette. "Eh... why ... what?" küsisin ma segaduses olles. "Come!" kamandas Janette. "E... okay!" ütlesin mina ja läksime minu tuppa. Roomet tuli ka ikka kaasa. Nii pea kui mu tuppa jõudsime siis hakkas Janette mu kappi kallal sorima. "What's going on?" küsisin mina. "Lihtsalt... me läheme Janette vanematega kohtuma!" ütles Roomet välja. "Mida?" karjusin mina. "Me läheme..." hakkas Roomet ütlema aga ma segasin vahele ja ütlesin: "Ma sain aru jh... aga miks ma pean kaasa tulema?" küsisin ma. "Lihtalt pead!" ütles Roomet. "This one!" ütles Janette. "E... okay!" ütlesin mina ja läksin vannituppa et riided ära vahetada. Üsna pea tulin välja, Janette viskas mulle ka ühed kingad ja käskis need jalga panna. Ma tegin ka seda, otsisin veel ühe käekoti ja panin sinna sisse oma telefoni, võtmed ja rahakoti. Me siis läksime hotellist välja.

Mitu kümend minutit hiljem:

Me sõitsime limusiiniga Janette kodu poole. Nii pea kui seal olime, me lahkusime limusiinist ja läksime Janette koju sisse. "Mom, dad?" karjus Janette. "Hey, Janette!" ütlesid vanemad koos. "He is my boyfriend Roomet and she is hes sister Hayden Ashley." ütles Janette. "Nice to meet you!" ütles Janette ema Roometile ja hiljem ka mulle. "Nice to meet you too.. but call me only Ashley!" ütlesin mina. "Okay... i call you Ashley!" ütles Janette ema. "Good!" ütlesin mina. "Nice meet you!" ütles mulle üsna pea ka Janette isa. "Nice meet you too!" ütlesin mina. "Miks ma pean siin olema, miks... ei saa ma aru!" ütlesin ma oma mõtteis. "Come .... now.. let's eat something," ütles Janette ema. "Um.. okay!" ütlesin mina. Me siis istusime lauda. "My son comes too soon... so... we wait him or not?" küsis Janette isa. "Now i get it!" ütlesin ma vaikselt. "What you said Ashley?" küsis Janette. "Uh... nothing important." ütlesin mina. "Okay then.. we wait him too!" ütles Roomet. "We can do it!" ütlesin mina suht ükskõikselt. "Ashley is something wrong?" küsis Janette ema. "Just... me and JUSTIN are not anymore very good friends," ütlesin mina. "Why?" küsis Janette isa. "It's complicated story... i don't wanna talk about it!" ütlesin mina. Me siis rääksime seal veel pikalt, mina ei öelnud eriti midagi. Üsna pea avanes üks ja sealt tuli Justin. Mind ja Roometit nähes oli ta üllatanud. "Why are they here?" küsis Justin. "Janette is dating with Roomet... and Ashley is Roomet's sister.. and they are here because Janette wants it." ütles Janette ema(Tegelt ka Justini ema). "Eh.. okay... but Ashley can i talk with you?" küsis Justin. Ma ei kuulanud neid eriti küsisin: "Eh.. what?" "Ashley... please!" ütles Justin. "E...okay," ütlesin mina mitte millestki aru saades, ma vaatasin Roometi poole. "Justin tahab suga rääkida," ütles Roomet vaikselt. "Aaa," ütlesin mina vaikselt. Me siis läksime Justini mingisse teise ruumi. "I'm really sorry what happend. I just have to go somewhere and it's was very important to me. Can we ..." rääkis Justin aga ma segasin vahele. "Justin, i know you are really sorry. I forgive you... but you can't never ever do it again," ütlesin mina. "Are we friends?" küsis Justin. "Right now yeah," ütlesin ma, kuigi oleksin tahtnud palju enamat kui vaid sõprust. "Good, let's go back now," ütles Justin. "Okay," ütlesin mina vaid sellepeale.

___________________________

Nii pea kui tagasi jõudsime siis kõik vaatasid meie poole. "What?" küsisime koos. "Olete te...?" hakkas Roomet küsima aga ma ütlesin ennem: "Ei!" ja istusin lauda. "What's going on?" küsis Janette ja Justini ema. "What you mean?" küsisin mina. "You and Justin," ütles Janette ja Justini ema. "Eh... what?" küsisin mina, ma ei saanud eriti pihta mida ta sellega mõtles. Samal ajal aga Justin oli vait. "What's going on with you and Justin?" küsis Janette ja Justini isa. "We are just friends," ütles nüüd ka Justin midagi, aga mitte just väga õnnelikult. Janette hakkas sellepeale naerma. "What's so funny?" küsis Justin. "Nothing at all," ütles Janette ja lõpetas naermise. Me rääksime seal paljust muustki veel ja sõime õhtust, sest oli õhtu juba. Peale söömist läksime me Janette tuppa. Mind tegelt lausa sunniti minema ja mängima tõde ja tegu. "Roomet, i hate you," ütlesin ma talle seda kui olime Janette toas juba. "Why?" küsis Roomet. "Sest... sest.... sa oled ... lollakas... ma ei taha.... seda ... mängida... kuna ma tean mida sa plaanid taas ja see kord ma ei lähe nii lihtsalt õnneks.... Jaa niiii eeedasi!" ütlesin mina. "What?" küsisid Justin ja Janette koos. "Nothing," ütlesin mina. Me siis hakkasime seda mängima ja keerutajaks oli Roomet. See pudel jäi minu peale seisma. "Oh... truth," ütlesin mina. "Let me think... do you wanna.... you know what i mean," ütles Roomet. "No i don't know what you mean." ütlesin ma auslt. "Wanna go out with someone again?" küsis Roomet lõpuks ikka välja. "I have to say yes," ütlesin mina. "Good!" ütlesin Roomet. Ma keerutasin pudelit ja see jäi Roometi peale. "Truth," ütles Roomet. "Millal sina ja Janette hakkasite käima?" küsisin ma. "Half year ago!" ütles Roomet. "Wow!" ütlesin mina vaid sellepeale. Nüüd keerutas taad Roomet ja see jäi minu peale. "Oh... geez... truth," ütlesin mina. "You wanna go out with Justin, right?" küsis Roomet. Ma vaatasin Roometi poole siis Justini poole ja siis hoopis põrandat. "Yes," ütlesin ma üsna vaikselt aga nii et kõik ikka kuuleksid. "Great," ütles Roomet. Ma siis keerutasin ja see jäi Janette peale. "Truth," ütles Janette. "Um," ütlesin vaid mina ja jäin mõtlema mida küsida. "Is this time your idea or not?" küsisin mina. "What?" küsis Janette. "You know what," ütlesin mina. "Yeah it was my idea," ütles Janette.
______________________________________

"Okay," ütlesin ma sellepeale. Nüüd keerutas siis Janette ja see jäi Justini peale. "Um... dare," ütles Justin. "Okay.... go downstaires and come back with some drinks," ütles Janette ja hakkas naerma. "Okay... but what's so funny?" küsis Justin. "It was a joke. I have better idea, you have to ask Ashley again out," ütles Janette. "Okay," ütles Justin ja üsna pea olid Roomet ja Janette kadunud. Mina ei saanud mitte midagi aru, kuna ma polnud kuulnud neid. Ma olin omas mõtteis olnud. Kunini keegi vehkis oma käega mu näo ees. "What?" küsisin mina. "Ashley, can i ask you something?" küsis Justin. "Yes," ütlesin mina. "Do you wanna go out with me?" küsis Justin siis. Ma vaatasin tema poole ega ei öelnud midagi. Kuna ma ei teadnud kas minna või ei. Mul on siiani meeles mis juhtus mitu kuud tagasi. Aga samas ma tahaks ka minna. Ma siis mõtlesin seal üsna kaua, kunini lõpuks ütlesin: "Um... yes." "Finally you said something... wait you said yes?" küsis Justin ikka igaks juhuks üle. "Yes, yes," ütlesin mina. Justin ei öelnud midagi, selle asemel ta suudles mind. Ma suudlesin ka vastu. Üsna pea ta lõpetas ta mu suudlemise. "Wow," ütlesin ma selle peale ja ma punastasin. Üsna pea tulid ka Janette ja Roomet tagasi. "So?" küsis Janette. Mina olin julm vait seal ja vahtsin vaid seina, mis oli must paari meetri kauguses. "She said yes," ütles Justin. "Us plan works very well," ütles Janette sosinal. Aga mina kuulsin seda aga ei öelnud midagi. Me lõpetasime selle mängimise nüüd ära. "Janette?" küsis Justini ja Janette ema. "Yes, mom?" küsis Janette. "They stay here or they go back home?" küsis Justini ja Janette ema. Janette vaatas meie poole. Mina ei öelnud endiselt midagi aga Roomet ütles: "Yes." "Ashley, are you there?" küsis Janette mult. "What?" küsisin mina. "You'll stay here or going back home?" küsis Janette ja Justini ema. "I'll stay here." ütlesin mina. "Good... I'll guys sleep in the guestrooms then," ütles Janette ja Justin ema ja ta näitas meile mingid toad. Peale seda läks ta alla. Ma läksin siis nii öelda oma tuppa ja läksin voodisse lamama. Üsna pea oli minu kõrval ka Justin. "Hey," ütles ta mulle. "Hey, hey," ütlesin mina. "Ashley, i really wanna be more than friends with you..." ütles Justin. "I know, i want that too," ütlesin mina. "Really?" küsis Justin. "Yes," ütlesin mina. "So.. but now i'm going to sleep... see you tomorrow," ütles Justin ja läks minema. Ma vahtsisin niisama nüüd lage, üsna pea juba magasin.

Järgmisel hommikul:

Ma ärkasin üles ja vaatasin toas ringi. "Omgh... see oli isegi tõsi," ütlesin ma sosinal ja läksin alla korrusele. Seal polnud kedagi, kõik oli majas nii vaikne. Ma läksin siis nii öelda oma tuppa ja istusin voodile. Ma jäin taas kord oma mõtetesse.
_____________________________________

Ma istusin seal üsna kaua, siis aga läksin alla tagasi. Seal polnud ikka veel kedagi, ma nägin kaldendrit ja vaatasin kuupäeva. "Lalalalala... sünna... lalalala... täna mu sünna... lalalala..." laulsin ma seal kunini keegi astust uksest sisse. Ma seisin seal nüüd vaid, ma ei julgenenud midagi öelda. "Ashley?" vehkis keegi mu näo ees oma käega. "Eh.. what?" küsisin mina ja olin näost punane ilmselt. "What are you doing here?" küsis keegi mult. "Um.. me... let me think... (Ma siis seletasin talle miks ma siin olen)." rääksin ma siis pika jutu maha. "Wow... Justin sayd to me to come here," ütles see sama isik. Ma olin terve selle aja peamiselt põrandat vahtinud ma siis vaatasi selle isku poole. "Okay then," ütlesin mina. "So about what song you sung here before?" küsis see sama isik. "Hahahaha... just um... let me think how it is in english," ütlesin ma. "What?" küsis see sama isik. "Ryan, i singed in estonian and you don't understand that." ütlesin mina. "Okay," ütles siis see isik, kelleks oli Ryan(Justini sõber tegelt). ""Lalalalala... birthday... lalalala... today is my birthday... lalalala..." laulsin siis mina. "You have really good voice, " ütles Ryan ja lisas üsna pea veel: "Wait.. today is your birthday?" "Yes," ütlesin mina. "Happy birthday then," ütles Ryan. "Thanks," ütlesin mina sellepeale ja läksin külmkapi juurde. Uurisin selle sisu. "Omgh,... here is nothing," ütlesin mina ja panin külmkapi ukse kinni. Ma siis istusin köögis olevale toolile. "Hahahahaha," naeris seal Ryan. "What so funny?" küsisin mina. "Nothing at all," ütles Ryan. "Okay then," ütlesin mina. "I don't get it.. why you have to be here," ütlesin ma üsna pea. "Neither I," ütles Ryan. Keegi koputas uksele ja Ryan läks avama. Seal olid mingid isikud ja nad tulid ka siia. "What's going on here?" küsisin mina imestunult. "Sorry, we can't say," ütlesid nad kõik kooris ja isegi Ryan. "Ryan, you know why you have to be here?" küsisin ma. "Yes, i know," ütles ta nüüd ausalt. "Geezh..." ütlesin mina ja kõndisin majast välja. "Do you know where are you going?" küsis Ryan. "I have no idea, but i guess that way," ütlesin ma ja näitasin ühte suunda. Ma siis hakkasin kõndima. "Where are you going?" karjus Ryan. "Back there where is my home... what is hotel," ütlesin ma karjudes ja kõndisin edasi. Ühel hetkel jäin seisma, kuna ma ei teadnud eriti kus kohas ma olengi. Ma siiski läksin tagasi ja astusin lihtsalt Justini majja sisse. "You are back?" esitas keegi mulle ilmselt küsimuse. "I talking with me?" küsisin mina vastu. "Yes," ütles tema. "I'm back ... because i don't know exactly where i am, i know only that is Justin's and Janette's home." ütlesin mina. "You know Janette too?" küsis see isik. "Yeah, she is dating with my brother," ütlesin mina. "Your brother name is Roomet?" küsis tema. "Yes," ütlesin mina. Ma siis vastasin seal pidevalt nende küsimustele. Mingi aeg oli vaikus, ma siis niisama istusin seal. "How old are you?" küsis keegi neist järsku. "I'm 16," ütlesin ma. "Please, tell me... what's going on," ütlesin mina. "We can't" ütlesin nad taas kord kooris. "Someone tell me already what's going," karjusin mina juba. "We can't say," ütlesid nad kooris. Nii me siis seal vaidlesime üsna kaua, kuni Janette küsis: "What's going on here?" "I just wanna know what's going on... and they say all time we can't say," ütlesin ma karjudes. "Oh... you mean that one... sry i can't say," ütles Janette. "Oh, fine then," ütlesin ma ja jäin vait. "Ugh," lisasin ka veidi hiljem. "Ashley?" küsis Janette. "What?" küsisin ma suht ülbelt. "I wish i can say," ütles Janette. "Um.. okay," ütlesin mina ja olin ma suht tujutu. Ma olin suht tujutu ja samas ka vihane nende peale.
___________________________

:D Siin on siis kõik osad mis on kirjutatud! :)
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 06, 2010 8:28 pm

ülihea .
uuut:)
Tagasi üles Go down
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitimeReede Mai 07, 2010 3:07 pm

heaa :D
Tagasi üles Go down
Sponsored content




It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Vide
PostitaminePealkiri: Re: It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)   It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

It's Coming True (46.) UUS OSA 30.05.2011 (19.57)

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5 Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -