Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Unusta ! [one-shot] Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Unusta ! [one-shot] Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Unusta ! [one-shot] Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Unusta ! [one-shot] Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Unusta ! [one-shot] Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Unusta ! [one-shot] Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Unusta ! [one-shot] Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Unusta ! [one-shot] Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Unusta ! [one-shot] Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Unusta ! [one-shot] Vote_lcapUnusta ! [one-shot] Voting_barUnusta ! [one-shot] Vote_rcap 
Kissu
Unusta ! [one-shot] Vote_lcapUnusta ! [one-shot] Voting_barUnusta ! [one-shot] Vote_rcap 
Ashley
Unusta ! [one-shot] Vote_lcapUnusta ! [one-shot] Voting_barUnusta ! [one-shot] Vote_rcap 
Alice-
Unusta ! [one-shot] Vote_lcapUnusta ! [one-shot] Voting_barUnusta ! [one-shot] Vote_rcap 
KriSsu-
Unusta ! [one-shot] Vote_lcapUnusta ! [one-shot] Voting_barUnusta ! [one-shot] Vote_rcap 
Vicky
Unusta ! [one-shot] Vote_lcapUnusta ! [one-shot] Voting_barUnusta ! [one-shot] Vote_rcap 
sandra--
Unusta ! [one-shot] Vote_lcapUnusta ! [one-shot] Voting_barUnusta ! [one-shot] Vote_rcap 
Kels
Unusta ! [one-shot] Vote_lcapUnusta ! [one-shot] Voting_barUnusta ! [one-shot] Vote_rcap 
Pirks(#)
Unusta ! [one-shot] Vote_lcapUnusta ! [one-shot] Voting_barUnusta ! [one-shot] Vote_rcap 
--kiisu-
Unusta ! [one-shot] Vote_lcapUnusta ! [one-shot] Voting_barUnusta ! [one-shot] Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Unusta ! [one-shot]

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Autor Teade
Külaline
Külaline



Unusta ! [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Unusta ! [one-shot]   Unusta ! [one-shot] Icon_minitimeKolm Dets 16, 2009 9:24 pm

Et siis, stelzi soovil. Ma tean et mõttetu ja värkkki , aga stelz tahtis, süüdistage teda !


Miks inimesed kardavad öelda -armastan? Miks ei julge paluda -kallista? Miks keelavad öelda -suudle? Aga ei karda öelda –unusta? Miks? Miks? Miks? Küsimus, mis painab mind iga sekund, iga minut, iga tund. Ma ei ütleks, et sa kartsid paluda kallistust. Ma ei ütle, et sa keelasid end ütlevat sõna suudle. Ma ei ütle, et sa kartsid öelda neid kolme sõna, Ma Armastan Sind. Aga sa julgesid öelda Unusta. Sellepoolest sarnanesid kõigiga.Ma ei ütle, et ei tahtnud olla su pisar, sest tahtsin sündida su silmas, elada su põsel ja surra su huultel. Me ei kasutanud üksteise rääkides sõnu "alati" ja "iialgi", sest teadsime mõlemad, et "alati" ja "iialgi" on sõnad, mis tuleb alati meeles pidada, et neid mitte iialgi kasutada. Ma mäletan, et siia maailma sündida on ütlemata lihtne, kuid siin elada on juba kunst. Sina aitasid mul siin maailmas toime tulla. Me kõndisime igal võimalikul juhul päikesele vastu, sest teadsime, et kui seista alati näoga päikese poole, siis jäävad varjud selja taha. Alati, kui kallistasime, tundisme imeliku kõdi. Minu vanaema ütles sellepeale, et armastus on sisemine kõdi, mida väljast sügada ei saa. Mu vanaema rääkis mulle veel, et kui sa midagi väga tahad, lase sel minna. Kui see tuleb tagasi, on see sinu oma. Kui tagasi ei tule, pole see kunagi sinu oma olnudki. Ühe tüli pärast lasin sul minna, aga sa tulid tagasi. Niiet, sa olid siiski minu oma. Alati, kui me kõndisime raudtee ääres, mõtlesin ma sellest, kuidas ma kadestan raudteerööpaid, nad lähevad alati lõpuni koos. Lootsin, et ka meie teeme seda. Sa tulid ükskord koolist ja ütlesid, et naeratamine on kasulikum, kui murekorts, sest et selleks, et naeratada, on vaja pingutada vaid seitseteist näolihast, et kortsutada kulmu, juba neljakümmend kolme. Ükskord ütlesid sa mulle "Ma jõudsin puu latva, ja sain sealt parima õuna!" Kui ma sind sellepeale imelikult vaatasin, ütlesid sa "Tüdrukud on nagu õunad puul: parimad on puu ladvas. Poisid ei taha nende järele ronida, sest nad kardavad kukkuda ja haiget saada. Selle asemel võtavad nad maast õunu, mis ei ole head, kuid neid on kerge kätte saada. Ladvaõunad aga arvavad, et neil on midagi viga, kuigi tegelikult on nad imelised. Nad lihtsalt peavad ootama, kuni tuleb õige poiss, kes on piisavalt vapper, et ronida mööda puud ladva tippu." Jõulude eel, küsisin ma sinult, mida sa jõuludeks soovid. Ja sa vastasid "Kui sa ärkad öösel üles ja märkad, et mingi paks mees topib sind kotti, siis ära karda! Ma palusin Jõuluvanalt sind endale." Iga meie kohtumise lõpetasid sa sõnadega "Oleme nagu tint ning sulepea,kui vaja siis teeme kõike koos. Oleme nagu saabas ja saapapael,me ei lase üksteisest lahti. Oleme nagu pilt ja pildiraam,sobime hästi kokku. Oleme nagu päike ja taevas,hoiame alati kokku." Lõpuks saime me aga aru, et meil oli sees viga. Ja sa lahkusid sõnadega "Viga on alguses kerge parandada, kuid raske märgata, aja möödudes aga kerge märgata, kuid raske parandada. Unusta mind!"

Ma tean, et mingi imelik , aga LOED, KOMENTEERI !
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Unusta ! [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Unusta ! [one-shot]   Unusta ! [one-shot] Icon_minitimeKolm Dets 16, 2009 9:30 pm

Kellele ei meeldi ma hüppan kohe kaljult alla, nniiiiheaaaa !!!
Luv uu !
Päriselt see on vapustav.
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Unusta ! [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Unusta ! [one-shot]   Unusta ! [one-shot] Icon_minitimeNelj Dets 17, 2009 3:40 pm

See on jah vapustav... !
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



Unusta ! [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Unusta ! [one-shot]   Unusta ! [one-shot] Icon_minitimeNelj Dets 17, 2009 5:51 pm

stelz - Luvv u too , girl (kk)
aggaa, ära hüpppa , eksole ? ;*
Eiusu eriti ;*
Ash (võibnii?) - mm, ei usu eriti, aga aitähh (kk) !
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Unusta ! [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Unusta ! [one-shot]   Unusta ! [one-shot] Icon_minitimeReede Dets 18, 2009 5:55 pm

Ära usu kui ei taha! See on kõigest minu arvamuse selle jutu kohta.
Muideks võid kutsuda küll Ash-iks! :)
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



Unusta ! [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Unusta ! [one-shot]   Unusta ! [one-shot] Icon_minitimeReede Dets 18, 2009 7:04 pm

Okeii , Ash ;*
Ma ei ütleks, et mu jutt just vapustav on . Aga arvamus läheb korda mulle küll ;*
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Unusta ! [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Unusta ! [one-shot]   Unusta ! [one-shot] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Unusta ! [one-shot]

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: foorumi eks kasutajate poolt loodud teemad -