Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
It started out with kiss how did it end up like this? Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
It started out with kiss how did it end up like this? Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
It started out with kiss how did it end up like this? Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
It started out with kiss how did it end up like this? Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
It started out with kiss how did it end up like this? Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
It started out with kiss how did it end up like this? Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
It started out with kiss how did it end up like this? Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
It started out with kiss how did it end up like this? Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
It started out with kiss how did it end up like this? Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
It started out with kiss how did it end up like this? Vote_lcapIt started out with kiss how did it end up like this? Voting_barIt started out with kiss how did it end up like this? Vote_rcap 
Kissu
It started out with kiss how did it end up like this? Vote_lcapIt started out with kiss how did it end up like this? Voting_barIt started out with kiss how did it end up like this? Vote_rcap 
Ashley
It started out with kiss how did it end up like this? Vote_lcapIt started out with kiss how did it end up like this? Voting_barIt started out with kiss how did it end up like this? Vote_rcap 
Alice-
It started out with kiss how did it end up like this? Vote_lcapIt started out with kiss how did it end up like this? Voting_barIt started out with kiss how did it end up like this? Vote_rcap 
KriSsu-
It started out with kiss how did it end up like this? Vote_lcapIt started out with kiss how did it end up like this? Voting_barIt started out with kiss how did it end up like this? Vote_rcap 
Vicky
It started out with kiss how did it end up like this? Vote_lcapIt started out with kiss how did it end up like this? Voting_barIt started out with kiss how did it end up like this? Vote_rcap 
sandra--
It started out with kiss how did it end up like this? Vote_lcapIt started out with kiss how did it end up like this? Voting_barIt started out with kiss how did it end up like this? Vote_rcap 
Kels
It started out with kiss how did it end up like this? Vote_lcapIt started out with kiss how did it end up like this? Voting_barIt started out with kiss how did it end up like this? Vote_rcap 
Pirks(#)
It started out with kiss how did it end up like this? Vote_lcapIt started out with kiss how did it end up like this? Voting_barIt started out with kiss how did it end up like this? Vote_rcap 
--kiisu-
It started out with kiss how did it end up like this? Vote_lcapIt started out with kiss how did it end up like this? Voting_barIt started out with kiss how did it end up like this? Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 It started out with kiss how did it end up like this?

Go down 
AutorTeade
Kels
Kuulsus
Kels


Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

It started out with kiss how did it end up like this? Empty
06072011
PostitamineIt started out with kiss how did it end up like this?

Nagu tõsiselt. Ei oleks kunagi arvanud, et minu suve võib mingi poiss ja minu enda viga ära rikkuda. Nüüd ma muule ei suudagi mõelda peale selle, et mida ma talle ütlema pean ja kuidas. Tahe talle haiget teha ei eksisteeri üldse. Aga tahe temaga veel koos olla ... miks ta peab selline olema?! Ei tee oma eluga mitte midagi, lihtsalt joob selle maha ja mina pean siis seda iga päev vaatamas käima? Aitäh tõesti. Imesta siis edasi miks ma temaga enam koos ei taha olla...

In other news: Jared Leto on ilmselt lõpuks endale tüdruksõbra poetanud. Hip-hip horaay! Tõesiselt loodan, et see nii on ja et ta nüüd õnnelik oleks.
Muidugi kadedus on täiesti olemas, suht nõme tunne on sees. But I'm happy for him!

It started out with kiss how did it end up like this? Tumblr_lnvskvpujV1qf7j3zo1_500
As long as I can have this beast, I'm fine.
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

It started out with kiss how did it end up like this? :: Comments

Gerru
Re: It started out with kiss how did it end up like this?
Postitamine Kolm Juul 06, 2011 11:44 am by Gerru
Ma saan sinust täitsa aru.

Mu lapse isa joob ka väga tihti. Ja ka mina olen mõelnud, et lähen tema jurest ära. Aga armastus on see, mis mind tema juures hoiab.
Kels
Re: It started out with kiss how did it end up like this?
Postitamine Kolm Juul 06, 2011 11:54 am by Kels
Joomine on tõesti asi mida tahaksin lihtsalt ära kaotada. Muidugi ise ei ole ma just õige inimene targutama, aga see kuidas ma vähemalt olen püüdnud end sellest jamast välja saada ja suurelt jaolt olen ka saanud. Ta isegi ei püüa.

Ning ma pean end selle jaoks, et kedagi armastada veel liiga nooreks. Kuna hetkel ei soovi ma midagi muud kui seda, et poleks nõus olnud suhtesse astuma ja teda sõbrana aidata.

Aga sulle muidugi edu, kuna joov kaasa võib täiesti põrgu olla. Loodan, et ta saab sellest lahti.
Gerru
Re: It started out with kiss how did it end up like this?
Postitamine Kolm Juul 06, 2011 12:16 pm by Gerru
täiesti arusaadav.

Tead kui ta joob päevas pudeli kas õlut see on normaalne aga see kui see uluaub juba nii3-4 liitrini see ületab piirid. Ta saaks sellest vabalt lahti ma usun aga tal pole seda tahtejõudu.
Kels
Re: It started out with kiss how did it end up like this?
Postitamine Kolm Juul 06, 2011 12:24 pm by Kels
Nii tõesti on. Pudel õlut would be fine. Aga tõesti juba liitrid või siis nagu viinad ja piiritused. Tõsiselt.

Aga ma tõsiselt loodan, et tal see tahtejõud tekib. =)
 

It started out with kiss how did it end up like this?

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: I 1 2 ½ 6-
Hüppa: