Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_lcapDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Voting_barDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_rcap 
Kissu
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_lcapDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Voting_barDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_rcap 
Ashley
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_lcapDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Voting_barDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_rcap 
Alice-
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_lcapDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Voting_barDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_rcap 
KriSsu-
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_lcapDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Voting_barDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_rcap 
Vicky
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_lcapDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Voting_barDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_rcap 
sandra--
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_lcapDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Voting_barDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_rcap 
Kels
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_lcapDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Voting_barDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_rcap 
Pirks(#)
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_lcapDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Voting_barDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_rcap 
--kiisu-
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_lcapDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Voting_barDance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
Autor Teade
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeNelj Juul 08, 2010 10:41 pm

Niisiis kustutasin eelmised kaks juttu 2ra,vb kunagi kirjutan edasi!Oleneb :D
Kuid praegu tuli mul uus m6te ja ma m6tlesin selle siia lisada,Niiet ootan kommentaare ja kindlasti tahan teada kas on m6tet j2tkata!

#1.

"Hoia temast kinni,nii hüppa ja keeruta"kisas tantsuõpetaja üle klassi.Muigasin ja hoidsin Jake'ist kinni samal ajal selga alla poole lastes.See polnud mingi balett,pigem nagu vabastiil.Mina ja Jake olime tavaliselt peatantsijad kuna me oleme kõige kauem siin olnud."Madison keskendu"kisas õps ja seisis minu kõrvale."Noo Maddy kas tuled minuga välja?"küsis Jake ja proovis mind suudelda."Hoia eemale minust"sisisesin ma ja lükkasin ta eemale.Torisesin pahaselt ja haarasin tooli kõrvalt spordikoti.

Madison Cage on 17 neiu.Ta tegeleb tantsimisega ning vahel isegi laulmisega.Tal on mustad poolpikad juuksed ja helesinised silmad.Ta elab koos õega,Kellyga Los Angeleses.Kelly on 23,tal on blondid pikad juuksed ja rohelised silmad.
Nende parim sõbranna Moonika on 19.Tal on mustad lühikesed juuksed ja pruunid silmad.


Kõndisin kiirkõnnis koju."Noh enam polegi nii kõva kutt"kuulsin ma kedagi karjumas ja siis kedagi oigamas.Kõndisin siis sinnapoole ja mida ma nägin.3 kutti peksid maas lebavat inimest."Heiii,ma helistan politseisse"karjusin ma ja jooksin sinnapoole.Kutid jooksid minema ja ma kummardasin maas lebava inimese juurde."Tule minuga kaasa,ma aitan sind"proovisin noormeest püsti aidata.Ta toetas ennast minu peale ja me kõndisime edasi.Hea et Kellyt kodus polnud ta oleks mu maha löönud.
Viisin ta oma tuppa ja aitasin ta voodile istuma."Sa peaksid pluusi seljast võtma,ma pean haavad puhastama"sõnasin ma ja tõin vannitoast esmaabikarbi.Poiss oli voodis selili ja vaatas lage.Oehhh ta ülakeha oli paljas.Istusin voodiservale ja otsisin karbist joodi,vati ja plaastrid."Ma pole su nime küsinud"küsis noormees ja vaatas mulle otsa."Madison kuid Maddy"vastasin ma ja panin joodi haavale.Poiss surus käed rusikasse.Haarasin poisi käest kinni ja pigistasin seda.Mulle pole kunagi meeldinud kellegile haiget teha.Vaatasin poissi,tal olid lokkis juuksed,pruunid silmad.Ta tundus tuttav kuid meelde mulle ei tulnud."Ma pole sulle ennast tutvustanud"alustas poiss vaikselt mille peale ma kohe pilgu temani viisin.Poiss naeratas mulle vaikselt millele kohe vastasin.Panin plaastri haavale ja vaatasin poisile silma."Minu nimi on....




Viimati muutis seda Vicka (Püh Juul 11, 2010 11:26 pm). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeNelj Juul 08, 2010 11:20 pm

heaa

uut
:D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeNelj Juul 08, 2010 11:43 pm

Okei Karina tahtis uut osa :D

#2.
"Minu nimi on Nicholas kuid Nick"naeratas poiss mulle.Naeratus tõi esile tema säravvalged hambad.Noogutasin ja panin asjad karpi tagasi."Kas ma saan siia jääda,ainult täna nagu eriti ei tahaks minna koju sellisena,eriti öösel ehmatan ema surnuks"palus Nick ja tegi kutsikasilmi.Naeratasin uuesti ja noogutasin.Panin asjad vannituppa tagasi ja vaatasin ennast peeglist.Punusin oma poolpikad juuksed patsi ja kõndisin magamistuppa tagasi.Poiss oli hetkel bokserite väel mille peale ma seisma ja Nicki vaatama jäin.Noormees keeras ennast ringi ja ehmatas."Ee kus ma magan?"küsis Nicholas ja vaatas ringi.Osutasin voodile ja langetasin kiiruga pea kuna punastasin.Noormees hakkas naerma ja ronis voodisse,kuid aeglaselt kuna haavad tegid arvatavasti haiget.Läksin kiirkõnnis garderoobi kuid jooksin hoopis vastu ust."Kas kõik korras?"küsis Nick ja vaatas mind murelikult.Noogutasin ja hüppasin garderoobi kus punastasin hullult.Eriti pime olen.Vahetasin riided magamisriiete vastu ja kõndisin tagasi magamistuppa kus oli Nicholas.Haarasin voodilt padja ja hakkasin diivani poole minema."Wouu,wouu sina ei maga diivanil"protestis Nick ja tahtis tõusta kuid krimpsutas kohe nina."Mina pole haavatud"vaidlesin vastu.Vaidlesime pikka aega kuni andsin alla ja ronisin tema kõrvale,voodisse.Ohkasin kergelt ja vaatasin poisile otsa."Head ööd"pomisesin ma ja sulgesin silmad.Poiss surus oma huuled mu laubale ja eemaldus siis.Mu hingamine muutus ebaühtlaseks ja mu süda hakkas kiiremini tööle.Ma kartsin et see hüppab varsti mu seest välja.Muigasin vaikselt ja uinusin.
Hommikune äratus oli vapustav.Kelly astus uksest sisse ja pistis kiljuma.Katsin kiiruga kõrvad."Palun,ma tahan kuulmine oleks ikka alles"torisesin ma.Kelly tegi mingeid imeliigutusi Kas-te-tegite-seda-v? nägin ta silmades küsimust."Lollakas me oleme süütud ja ta on kõigest sõber"viskasin Kellyt ettejuhtuva asjaga-milleks oli padi.Kelly kadus mu toast samakiiresti kui siia sai."Mm andesta Kelly on totakas"vaatasin poisile otsa.Nick naeris ja noogutas.Poisi telefon helises ja ta vastas sellele.Kohe kui ta rääkimise lõpetas vaatas ta mulle otsa ja naeratas.Mis tal selle naeratamisega on?
"Ma pean vist koju minema"muigas ta ja pani ennast riidesse.Kortsutasin kulmu ja jälgisin poissi kuidas ta riidesse paneb.Lollakas,ta kindlasti arvab et sa oled pervo!
"Tänan et aitasid mind eile"kallistas ta mind ja lahkus kuid ennem lubas ta "Me kohtume veel,kindlasti".
Muigasin ja panin ennast riidesse.Läksin alla ja seal vaatas mulle otsa vihane....

Kommentaare!
Kriitikat!
Kas on m6tet j2tkata?
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 12:08 am

hea

uut..
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 9:25 am

Kissu-Thanksuuu :D N2ed said :D

#3.

Madison:
Läksin alla ja seal vaatas mulle otsa vihane Monza.Naeratasin kiiresti ja jooksin välja."Nicholas,oota ma saadan sind"kisasin ma ja jooksin poisile järgi.Noormees peatus ja naeratas mulle.Mis talle on see naeratus suu külge liimitud v?
Poiss hakkas naerma."Mida?"küsisin ma ja kortsutasin kulmu.Nick viipas käega ületee asuva maja peale."Sa elad seal?"küsisin ma ja hakkasin ka naerma."Nojah,sul oleks olnud eile ikka väga pikk maa koju minna"muigasin ma ja hakkasin kodu poole kõndima,oma kodu poole."Madison,kas sa sisse ei tahaks tulla?"küsis Nick mille peale ma ennas ringi keerasin ja õlgu kehhitasin.Poiss haaras mu käest ja me kõndisime maja poole,kui just seda saab kõndimiseks nimetada,me jooksime pigem.
"Mu ema ja isa on tavaliselt sellel ajal kuskil linnapeal niiet ainult vennad on kodus"lohutas Nick mind ja me astusime tuppa.
"Nicholas kus sa kolasid,ma oliiin...."venitas poiss viimast sõna kuna ta nägi mind.Poiss muigas ja tegi käega mingi imeliigutuse ärge-pange-mind-tähele oli umbes nii."Madison kuid Maddy"tutvustasin ma ennast."Kevin kuid eeee....kutsu mind lihtsalt Keviniks"naeris poiss ja lahkus koridorist."Kas ta on koguaeg selline?"pärisin ma noormehelt kes minu kõrval seisis.
"Mhm,sa peaksid Joega kohtuma tema on palju hullem"muigas Nicholas ja me suundusime vist elutuppa.Jep,elutuppa suundusime.Kevin ja vist oli Joe istusid diivanil ja naersid."Hello,beautiful my name is Jonas,Joe Jonas"ta vist proovis James Bondi järgi teha või mis tolle mehe nimi ka oligi.Kergitasin vasakut kulmu ja vaatasin poisile otsa kes proovis mind võrgutada."Madison kuid Maddy ja sa ei pea seda tegema"vehkisin näpuga ta nina ees.Joel vajus nägu ära ja istus diivanile,mossitades."Nick kas ta on su tüdruk?"küsis Joe mille peale mina diivanist mööda istusin.Tegin mingi Ah-ärge-tehke-minust-välja-ma-olengi-selline liigutuse ja istusin diivanile."Eii,me oleme lihtsalt sõbrad"vastas Nick ja võttis isted minu kõrval.Joe silmis hakkas tuluke särama."Pervert"oli ainuke mõte mul ja ma muigasin."Sa peaksid Moonikaga kohtuma,mu sõbrannaga ja mu õega Kellyga"naeratasin ma.
Kelly:
Kõndisin mööda tänavat edasi,kodu poole samal ajal sorades telefonis.Järsku oli telefon mu käest kadunud ja meesterahvas jooksis minema."Heii,anna mu telefon tagasi sa varas"karjusin ma ja jooksin mehele järgi.Kui ligemale sain nägin ma et see mees oli kõhuli maas ja keegi hoidis teda kinni."Ohh aitäh teile"tänasin noormeest kes mind aitas.Noormees vaatas mind ja siis naeratas mulle."Adam"ulatas ta käe mulle.Kena nimi!"Kelly"vastasin samaga ja võtsin ta käest kinni."Ehk soovite kohvikusse tulla"pakkus Adam ja viipas kohviku poole.Noogutasin ja me jalutasime kohvikusse.
Madison:
Astusin koduuksest sisse ja jooksin kiiruga ülesse,oma tantsuriideid otsima.Leitsin need ülesse ja panin need kiiruga spordikotti.Viskasin sinna veel ühed teksad,pluusi,pusa,telefoni ja rahakoti.Jooksin siis kiiruga alla tagasi ja toppisin oma tossud jalga.Kirjutasin kiiruga Kellyle kirja et ma olen tantsimas ja väljusin majast,lukustades kiiresti välisukse.Mul on ainult 15 mintsa aega ja ma jooksen sinna samakaua.Hakkasin kiiremini jooksma ja järsku oli mingi auto mu kõrval,sõites muidugi."Madison tule ma viskan su ära"kuulsin ma Nicki häält ja peatusin kohe.Istusin kiiruga siis autosse ja andsin talle aadressi."Niiet tantsutüdruk oled"muigas Nicholas ja peatus maja ees."Mis kell trenn lõppeb?"küsis Nick kui ma autost välja hüppasin."Ee 2 tunni pärast ehk kell 6pm"vastasin ma ja lehvitasin talle.Jooksin kiiruga maja poole kui nägin juba Ashi,Krissut ja Taylorit.Ohkasin kergemalt ja läksin nende juurde.Läksime siis neljakesi tantsusaali ja tegime soojendust.Poisid vedasid ka ennast kohale ja me alustasime tantsimisega."Kes see kutt on kes su siia tõi?"küsis Jake ja keerutas mind."Pole sinu asi"sisisesin ma ja astusin ta varba peale.
2 tundi läksid kiirelt ja oligi aeg koju minna.Kui riided vahetatud ja asjad koos,väljusin majast.Kohe nägin ma ka Nicki kes toetas ennast auto vastu,Ford Mustang,musta värvi,valgete triipudega.Poiss naeratas mulle ja ma läksin siis tema poole.
Nick kallistas mind ja ma hakkasin autosse istuma kui...

Niisiis m6tlesin et lisan ka tegelaste pildid :D

Madison:
(Minu m6tetes on ta alati selline olnud :D )
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Black-emo-hair

Kelly:
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! 1da716245624

Monza pilte ma ei leidnud,kuna see p2tt oli k6ik oma pildid 2ra kustutanud Mad Aga kunagi ma pinnin need tal v2lja :D :D

Kommentaare!Kriitikat!
-Vicka
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 11:43 am

Hea endiselt.

Uut... :)
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 4:36 pm

HAHAHAHAHAHAHA. F/uck the what ?! hahah :d ma pidin südame rabanduse saama, kui oma pilti nägin . hahaha : D

igatahes, hea on : D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 7:36 pm

Kissu- Thanksu :)) Varsti :D

Kels- No mida? :D Sa oled ilus juu pildil,minu lemmik pilt juuuu :))
Siin sebid ka Adamit Wink *n6ksutab kulmi*

Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 8:33 pm

hea endiselt

uut



võtan kissust eeskuju haha :D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 10:59 pm

Emily123- Hah thanksu :)))

Uus osa tuleb eeee t2na v6i homme,hommiku v6i 6htupoole,veel pole kindel :D

KRIITIKAT TAHAN!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeReede Juul 09, 2010 11:34 pm

Super jutt ju .
Btw. Mu jutt pole parem .. ausalt :D .
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimePüh Juul 11, 2010 11:23 pm

Sandra-- Thanksu,haha on kyll :D

Okeih,lubasin t2na uue osa valmis teha,kuigi t2na ei tahtnud yltse teha :( Sorry et lyhike osa tuli :)

#4.
Maddy:
Nick kallistas mind ja ma hakkasin autosse istuma kui Jake kisama hakkas."Heii tule ma viskan su koju" kuulsin ma ta karjumist.Nick vaatas kohe poisi poole ja kortsutas kulmu"Sa tunned teda?"esitas ta kohe küsimuse."Jah,kuid ei sooviks teda tunda"pomisesin ma ja panin ukse kinni.Nick istus rooli ja me sõitsime kodu poole.Vaikisime terve tee ja kui me koju jõutsime,astusin ma kohe autost välja ja lehvitasin Nickile.
Selleasemel et minema sõita,parkis Nick auto ja väljus autost.Vaatasin teda imelikult kui ta kiiruga minu poole sammus.Ta tõmbas mu enda vastu ja suudles mind.Ma olin üllatunud kuid suudlesin teda vastu.
Ta parem käsi oli mu põsel ja vasak oli mu puusal.Kui ta eemaldus,hammustasin ma kohe huulde ja vaatasin poisi silmi."Eeee miks sa mind suudlesid?"esitasin ma talle lolli küsimuse.Nick muigas ja vaatas mu silmi.Ta hoidis siiamaani minu ümbert kinni."Maddy,mida sa seaaaaal..."venitas Kelly viimast sõna kui ta meid nägi.Punastasin ja eemaldusin poisist,vaadates Kellyle otsa."Ma kohe tulen"vastasin talle ja näitasin käega et ta minema läheks.Kelly tegi mulle silma ja pani välisukse kinni.
"Ma parem lähen"pomisesin maha vaadates kuna punastasin.Kindlasti pealaest kuni jalatallani olin punane."Noored kasutage kondoomi"kuulsin ma Kellyt eesti keeles karjumas.No mida fakki?
Ma hakkasin sellepeale veel rohkem punastama.Räigelt vapustav õde on ikka!
"Eee jh homme näeme siis"pomisesin ma ja läksin kiiruga välisukse poole.Nicholas muigas ja sammus auto juurde tagasi."Helista mulle hommikul kui ärkad"hõikas ta ennem kui autosse istus.
Astusin tuppa ja jooksin kiiruga oma tuppa.Lendasin voodisse ja kiljusin patja.Ma olin hetkel nii õnnelik!
Kels:
Kõndisin Ingridiga hetkel linna peal ringi ja kommenteerisin igat inimest."No vaata ta ei oska riietadagi ennast"torisesin ma ja vaatasin mingit 70 aastast vanaprouat."Kelly ta on vanem inimene"naeris Inkz.
Kissitasin silmi ja kõndisin edasi.Muidugi suutsin kellegile otsa kõndida."Oihh vabandust...ma....ei näinud sind"kokutasin ma ja tõstsin pilgu."Kelly?"küsis noormees.Ehmatasin.Kuidas ta mu nime teadis?"Lollakas,see on Adam,sa ise ütlesid talle oma nime"Torises hääl mu peas.Kas ma hakkan hulluks minema? Muigasin vaikselt."Adam?"küsisin vastu ja naeratasin talle.Ta noogutas ja naeratas vastu.Muidugi oli see naeratus silmipimestav!Issand,nii kenad silmad!Sellised halli värvi.Sebiks ära!
"Mhh Kelly sa ei saa igat inimest ära sebida"naeris hääl mu peas.No muidugi,alati öeldakse et inimesel on sisemine mina.
Vaatasin seljataha ja nägin et Ingrid on kadunud.Väike pätt!Ta jättis nagunii mu mingi mehega,vb on ta pervert,ahistaja!
Väristasin õlgu ja istusin pingile,mis oli pargis.Mu telefon hakkas helisema ja just mu lemmik laul "If i had you-Adam Lambert".Naersin vaikselt,et peita piinlikust ja võtsin kõne vastu.Muidugi oli see mu lollakas õde Madison.Mitte lollakas vaid ta alati helistab valel ajal."Jah Maddy?"küsisin ma tüdinenult."Kasutage siis kondoomi ka ikka"naeris ta teiselpool toru."Mhh?"küsisin ma ja siis kuulsin ma kellegi naeru.Vaatasin paremale ja mida ma nägin.Madison ja Nick-vist oli see ta nimi-naersid seal kõhud kõveras."Ahh minge p*erse"naersin ma telefoni ja lõpetasin kõne."Sorry,mu õde lollitab"vaatasin siis uuesti Adamile otsa.Noormees muigas ja vaatas mind.Muidugi järgmine hetk oli mõnus kuna....

Niisiiis m6tlesin et lihtsalt lisan teiste pilte kaaa :)))))

Nicholas (Koos oma koeraga-Elvisega):
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Nick_Jonas_full_face_photo
Adam:
Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Alg-singer-adam-lambert

Okeidokei siis :D Tahaks siis kommentaare!Kriitikat!(mida ma kunagi ei saaa niiet PALUN ma tahaks KRIITIKAT!)
-Vicka
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
sandra--
Staar
sandra--

Postituste arv : 879
Points : 898
Reputation : 0
Join date : 07/06/2010
Age : 28
Asukoht : everywhere with JoeJ :)

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimePüh Juul 11, 2010 11:42 pm

Kriitika ? - Kuidas sa saad seda loota kui su jutt on super ?? :D .
Kommentaar? - Miks nii lühikee ?? ei ole võimalik Uus on kindlalt kaks korda sama pikk onja Wink ?










PS! The stroy is so good, that you just gotta love it Wink Wink Wink

kalli
Tagasi üles Go down
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 1:08 am

väga hea

uut..
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 2:01 pm

Kriitika : ära kunagi pane Nicki ja Adami pilte kõrvuti. See ei mõju Nicki mainele just kõige paremini. Siis on ju paremini aru saada, kui *köhatab* Nick on.

Mudu hea´on jah : D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 3:41 pm

Sandra--- Noo loota v6ib ikka :D
Thanksuuu
Kissu- Thanksu
Kels-Hahahahahaha *lendab diivanilt alla* Kust sa tead,vb m6jub see Adami mainele halvasti Wink Haha thanksuuu

Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 6:15 pm

h*jjj mõjubki. pf. te uus nüüd. - . -

Roppused on keelatud.
Monsa.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeTeis Juul 13, 2010 7:40 pm

kels- Nagunii mõjutab :D :D Ega ma masin pole kes kirjutab iga 5 sekundi tagant uue osa :) okeiiiii ma proovin siis uue osa valmis saada
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeLaup Juul 17, 2010 1:31 am

üli hea :D
uut siis ruttu eks :P
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeLaup Juul 17, 2010 11:54 am

sht loetav Wink
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeKolm Juul 21, 2010 10:18 am

ise ka usud, et nick varjutab adamit ?!+!?! HAHAHAHAHHAHAHAHAH.

aga uut oleks nüüd ka tore saada.


Vähe selline roppus võinii, keelatud, eemaldasin selle sõna.
Monsa.
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeTeis Aug 31, 2010 10:07 pm

Kels-Haha okayyy : D V6ibolla siis natuke ; )

Aga jh uue osa kohta ma ei oska öelda :/ Ma kavatsen "The Lucky Chance been givenil"2 hooaja l6petada ja siis hakkan arvatavasti seda niikaua kirjutama ; ) Niiet loodan et suudate oodata : D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeKolm Sept 01, 2010 3:35 pm

ikkaa suudame :D
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeKolm Sept 01, 2010 7:15 pm

Hea jutt,

ikka suudame oodata... :D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitimeNelj Sept 02, 2010 7:10 pm

ei. ei suuda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!   Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Dance and Love,just gotta love it! #4. Uus osa!!! 11.07 kell 11.23 lisatud !!! Lugema ruttu!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -