Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
the good life NEW Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
the good life NEW Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
the good life NEW Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
the good life NEW Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
the good life NEW Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
the good life NEW Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
the good life NEW Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
the good life NEW Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
the good life NEW Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
the good life NEW Vote_lcapthe good life NEW Voting_barthe good life NEW Vote_rcap 
Kissu
the good life NEW Vote_lcapthe good life NEW Voting_barthe good life NEW Vote_rcap 
Ashley
the good life NEW Vote_lcapthe good life NEW Voting_barthe good life NEW Vote_rcap 
Alice-
the good life NEW Vote_lcapthe good life NEW Voting_barthe good life NEW Vote_rcap 
KriSsu-
the good life NEW Vote_lcapthe good life NEW Voting_barthe good life NEW Vote_rcap 
Vicky
the good life NEW Vote_lcapthe good life NEW Voting_barthe good life NEW Vote_rcap 
sandra--
the good life NEW Vote_lcapthe good life NEW Voting_barthe good life NEW Vote_rcap 
Kels
the good life NEW Vote_lcapthe good life NEW Voting_barthe good life NEW Vote_rcap 
Pirks(#)
the good life NEW Vote_lcapthe good life NEW Voting_barthe good life NEW Vote_rcap 
--kiisu-
the good life NEW Vote_lcapthe good life NEW Voting_barthe good life NEW Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 the good life NEW

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Autor Teade
Kettu
Uustulija
Kettu

Postituste arv : 204
Points : 240
Reputation : 0
Join date : 19/12/2009
Age : 24
Asukoht : Sinu seljataga

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimePüh Märts 21, 2010 12:25 pm

Päike paistis läbi siniste ruloode mulle silma ja ma ärkasin .Mu padi oli maas Ja tekk rippus voodi äärel . Ma tõusin püsti ja kõndisisn oma garderoobi . Ma olin seal tükk aega ja valisin riideid mida selga panna.Lõpuks otsustasin siniste põlvedeni teksade, lilla valgete kividega vöö,kollase tuunika ja sinise teksajaki kasuks. Jalga panin ma kollase ja valgega tossud.
Ma kõndisin alla tegin ühe võileiva sõin selle ära aj jõin klaasi piima. Ma panin nõud kraanikaussi . Seejärel lülitasin teleka välja mille ilmselt mu õde Sel tööle oli jätnud. Mu õe pärisnimi oli Selma . Tal olid ilusad blondid lokkis juuksed ja hallid silmad. Ma olin alati tema üle kade , sest ta juuksed olid nii ilusad. Ma haarasin diivanilt oma koti mis käis üleõla . Võtsin oma rula mis oli musta ja lillaga . Astusin rulale ja sõitsin oma väravani . Avasin värava ja hakkasin edasi sõitma kui . Ma kukkusin ma unustan alati et värava ees on natuke maad kruusatee autodele. Pühkisin teksad tolmust puhtaks ja hakkasin rulaga edasi sõitma mööda kõnnideed mis oli minu heaks asfalt .Ma sõitsin mööda koertest,kassidest ja poistest.Ma jäin ühel tänava nurgal seisma ,sest ma ootasin Liisut seal.Liisu päris nimi oli Kai-Liis ta oli väga lahke ja sõbralik tal olid pruunid juuksed blondide triipudega. Minu ema poleks elu sees mul triipe teha lasknud.
Liisu tuligi kohe. Ta ei olnud rulaga kuna eelmine suvi lõhkus ta vend selle ära ja ta kogub nüüd uue ja laheda rula jaoks . Te mõtlete et miks ta nii kaua kogub , eks ? Sest see rula maksab 2300 krooni.Liisu ja minu kõndisime / rulatasime kooli poole. Taaskor´d me möödusime koertest , kassidest ja oma õest ta seisis teisel pool tänavat.Keegi hüüdis ta nime ja ta jooksis ära .Liisu: Su õel on alati nii kiire ja ta peab kuhugi jooksma. Kettu: Selma on jooksupoiss ! Ja me mõlemad naersime.Liisu: Me peaks vähem peatuma me ei jõua sedasi kuhugi.Kettu: Okei .
Ma vaatasin oma käekella käe pealt ja kell näitas ,et tundideni oli veel 10 minutit aega ja me olime poolel teel . Kettu : Hakkame parem jooksma.
Hiljem
Kui ma koolis olin jooksin ma ruttu garderoobi . Liisu muidugi ka , aga ta garderoob oli teisel pool. Garderoobis polnud peale minu mitte kedagi .Ma panin oma rula ja välisriided ära. Haarasin koti ja jooksin Ajaloo klassi poole .
Ajaloo klassis istusin ma Ashley kõrval . Ta oli üks mu parimatest sõbrannadest . Me saime tuttavaks kusagil mänguasjapoes . see oli muidugi väiksena.Ashleyl olid blondid juuksed mis olid üsna pikad.Ta kandis neid tavaliselt lahti.Ashley : Jõudsid täpselt õigel ajal . Kettu: Õpsi pole õnneks veel. Ashley : Kuidas su õega on ? Kettu : Ei taha halvasti öelda aga tüüpiline P U B E K A S ! Ashley : Arvata on. Õpetaja astus klassi ja tema järel mingi poiss. Ma arvasin muidugi kohe et see on vanemast klassist kaklusesse sattunu kes peab tunni ajal meie klassis olema.Aga see polnud nii . Õpetaja : Tervist klass ! võite istuda. Kuid poiss ta kõrval ei liikunud kusagile . Õpetaja : See on meie klassi uus õpilane Mark Oja . Vaatasin klassis ringi ja nägin ainult ühte vaba kohta mis oli teisel pool mind . ehk minu kõrval.Õpetaja: Mark läheb istuma Kertu kõrvale. Kõlas ohe , mis tuli muidugi minu suust. Ash ( unistades ): Mis sa ohkad ta ju niiii ilus .Ma vaatasin talle näkku ja ta naeratas , ma naeratasin vastu .Mark : Hei ! Ma olen siis Mark nagu kuulsid hüüa mind Markziks või Markzuks ! Ma vaatasin ikka ta silmadesse . Ashley lõi millegiga mulle vastu õlga . Kettu : aaa okei ,Markz: Sinu nimi ?
Kettu : Kertu , hüüa kettuks või ketshiks. Markz: Okei kettu .Ma jõllitasin teda tunnis koguaeg , aga ta ei teinud sellest välja.Kell helises . Markz : Sööklas näeme ! Kettu : Mhm .
Ashley : kettu ütle ausalt kas ta M E E L D I B sulle ve ? Kettu : Ta on suht ilus ju .
Ashley : Ilus ? nii vähe sul öelda ongi .Kettu suht omadega pilves Very Happy : ilus , nunnu , tark .
Ashley omaette : Ütlesin vist midagi natsa valesti.
Kui tunnid olid läbi jooksin ma ruttu trenni . Täna oli meil uus stiil mitte enam show vaid showtants paarilisega. Meil olid paar uut õpilast ka ja treener tutvustas neid alyson , Rebeca ja Mark .
Gaaaaad, why ? Mõtlesin ma omaette .Treener : Poisid valige endale üks tüdruk paariliseks ja siis vaatame edasi. Ja pakkuge kes on M I N U paariline ! M A R K !!!!!
Tagasi üles Go down
http://www.campest.forumotion.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimeTeis Märts 30, 2010 1:54 pm

Oleks sedanagu kuskil lugenud :) .
Aga muidu on hea.
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Kettu
Uustulija
Kettu

Postituste arv : 204
Points : 240
Reputation : 0
Join date : 19/12/2009
Age : 24
Asukoht : Sinu seljataga

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimeLaup Mai 01, 2010 3:12 pm

Aeg möödus üsna kiiresti ja enamusel ei tulnud ühtegi ideed ,
sama oli ka Minu ja Markziga .Õnneks keka treener see kord
hindeid ei arvestanud kuna see tund läks metsa. Kell helises
ja kõik jooksid minema . Ka mina haarasin oma koolikoti ja vahetasin
riietusruumis oma nike t-särgi ja lühikesed püksid tavariiete vastu.
Võtsin oma kappist ka rula ning kõndisin trepist ülesse astmeid lugedes
1-2-3-4-5-6-7 , ma vahtisin koguaeg maha ja järsku komistasin kuhugi otsa .
Ja see kelle otsa ma koperdasin oli muidugi ajalooõps .'' Oli mul seda vaja ''
pomisesin ma enda ette. Ajalooõps kõndis minust mööda ja ütles '' Oh , neid
tänapäeva noori '' . Kettu : Geeeez . Ma korjasin oma asjad ülesse ning hakkasin
edasi liikuma . Ma olin kusagil vanalinnas ja mulle tulid vastu 2 minu vanust
noort .Üks oli poiss ja teine tüdruk , sellel tüdrukul olid pikad pruunid juuksed
, järgmine keda kadestada Sad . Tüdrukul olid ka jalas gepardi mustriga retuusid
ning umbes põlvedeni elektrisinine tuunika. Poiss alustas minuga juttu :'' Õu tsikk ,
kas sa meiega peole ei tahaks tulla ? '' Kettu : '' No võib ka .''
Tüdruk : Minu nimi on muidu Alyson kutsu mind Aly-ks .'' Kettu : '' Kertu olen ,aga kutsuge
Kettuks .''Poiss : '' Okei ja mina olen siis Jake kutsu Jay , onju ? '' Kettu '' Mhm ''
Me jõudsime ühe kõrge hoone juurde kust oli kosta kõvasti muusikat me sisenesime sinna ...
Tagasi üles Go down
http://www.campest.forumotion.com
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimeLaup Mai 01, 2010 4:18 pm

hea :D
uut :D
Tagasi üles Go down
Kettu
Uustulija
Kettu

Postituste arv : 204
Points : 240
Reputation : 0
Join date : 19/12/2009
Age : 24
Asukoht : Sinu seljataga

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimeLaup Mai 01, 2010 6:41 pm

Tänks , siin siis uus osa .

Me jõudsime ühe kõrge hoone juurde kust oli kosta kõvasti muusikat me sisenesime sinna .
Seal oli üsna palju inimesi ning üsna paljud tervitasid Aly-d ja Yay-d . Me liikusime edasi
ühe laua juurde , mis oli umbes nagu baarilett. Yay : '' Alkoholi oled joonud ? ''
Kettu :'' Noup .''Yay : '' Mida siis poovid ? '' Kettu : '' Siider '' Yay andis sellele
tüübile kes baariletitaga istus tellimuse ning ma sain oma siidri kätte . Ma istusin
vaba laua taha ning kallasin vägisi endale seda jooki alla .inu klaas oli
peaegu tühi , kui mu lauda istus keegi . Ta jõi oma õlut või limonaadi . Ma ei saanud aru mis
jook see tal oli . Ta oli suht Justin bieberi style . Ta telefon helises ja helin oli ka justin
bieberi oma , ma mõtleson oma ette , kas see on mingi Justin bibei wonderland we ?
Tundmatu Justini fänn :''Ja , ma otsin sellise , ofcourse .Tuur ve see on homme , ag a
ma pean selle teise esineja otsima . ''
Ta jutt oli üsna segane .Ta kõne lõppes ning ma jõllitasin teda .
Tagasi üles Go down
http://www.campest.forumotion.com
Pirks(#)
Tõusev kuulsus
Pirks(#)

Postituste arv : 339
Points : 373
Reputation : 0
Join date : 03/04/2010
Age : 26

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimeLaup Mai 01, 2010 7:16 pm

hea, ;D
ruttu uut...
Tagasi üles Go down
Kettu
Uustulija
Kettu

Postituste arv : 204
Points : 240
Reputation : 0
Join date : 19/12/2009
Age : 24
Asukoht : Sinu seljataga

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimeLaup Mai 01, 2010 7:39 pm

Ta kõne lõppes ning ma jõllitasin teda . Justini fänn :'' Mis vahid ? '' Kettu : '' Ei midagi , sa
oled mingi Justin Bieberi fänn ve ? Justini fännil oli pea põhimõtteliselt kruusis nii , et
ma ei näinud ta nägu kui ta minuga rääkis . Justini fänn: '' Kui sa lubad , et kui mul
su abi läheb vaja siis sa aitad mind siis ma näitan sulle kes ma tegelikult olen . ''
Kettu : '' No ma aitan , aga näita kes sa siis oled .'' Justini fänn : Siin on liiga palju
inimesi lähme ülesse siis ma näitan . '' Kettu : '' Okei, lähme siis .''
Ma järgnesin talle . Me läksime trepist ülesse ühte vabasse tuppa.
Justini fänn :'' Oled sa kindel , et sa tahad teada kes ma olen ? ''
Kettu : '' MHM.''
See Justini fänn keeras selja ning võttis oma dressika seljast ta pööras
ümber ja mu ahhetus oli suur kuna ta oli Justin bieber.
Justin : '' Noh nüüd sa tead kes ma olen .''
Kettu : Mhm , aga mis sa siin peol teed ?''
Justin : Mul on homme õhtul Ameerikas kontsert ja mul on vaja teist
solisti . kes minuga koos seal laval esineks , aga ma ei tahtnud kedagi Ameerikast võtta kuna seal on mul palju tuttavaid ja siis on raske valida. ''
Kettu : '' Aam okei . ''
Justin : Kas sa ei tahaks see solist olla ?''
Kettu : Ma ei tea , kas selle jaoks on mingid katsed ka ?''
Justin : On külll jah need algavad 1 aja pärast .''
Kettu :Ma siis isegi proovin katsetel osaleda .''
Tagasi üles Go down
http://www.campest.forumotion.com
Pirks(#)
Tõusev kuulsus
Pirks(#)

Postituste arv : 339
Points : 373
Reputation : 0
Join date : 03/04/2010
Age : 26

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimeLaup Mai 01, 2010 8:35 pm

hea aga osad võiksid natu pikemad olla, :D

uut..
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimeLaup Mai 01, 2010 9:54 pm

hea jutt! Osad võiksid jh olla pikemad... :D

Uut...
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimePüh Mai 02, 2010 12:10 pm

hea :D
tee uus osa pikem :D
Tagasi üles Go down
Kettu
Uustulija
Kettu

Postituste arv : 204
Points : 240
Reputation : 0
Join date : 19/12/2009
Age : 24
Asukoht : Sinu seljataga

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimePüh Mai 02, 2010 4:49 pm

Me läksime trepist taas alla ning Justin toppis oma väärkaka mütsi pähe tagasi.
All oli üsna palju rahvast ning enamus neist olid juua täis . Justin tellis meile
mõlemale ühe siidri . Ma ei olnud Aly-d ega Yay-d tükk aega märganud .
Võibolla nad läksid ära mõtlesin ma omaette. Ma jõime oma klaasid siidriga
tühjaks ning hakkasime välja minema. Me trügisime mööda rahvamassi ,
kui üks juua täis kutt Justini mütsi ära tiris ja karjus '' Vaadake see on Justin
Bieber ! '' Inimesed üritasid meile läheneda ,kuid õnneks saime sealt välja joosta .
Justin :'' Lähme siis sinna katsetele .'' Kettu : ''Okei ''
Auto jõudis üsna pea kohale ning seal oli palju sigimist.
Me läksime ustest sisse ning riietus ruumi . Kettu :'' Mida ma siin tegema pean ?''
Justin : '' Laulma '' Kettu : '' Okei ''
Ma läksin kohtunike ette ja nad küsisid mu nime , elukoha ja vanuse ning numbri .
Ma laulsin neile ühe oma lemmiklauludest Miley Cyruse can not be tamed.
Kohtunikele meeldis ning ma läksin ootamisruumi.Ma pidin seal ootama umbes
tund aega kuni üks kohtunikkest tuli sisse ja ütles et Justiniga saab kontserdil
koos laulda Kertu-Laura . Ma olin niii häppy .Katsed said läbi ja me läksime välja
Justin : '' Kettu , kas sul mõnda sõpra pole kes seal kontserdil tantsija tahaks olla ?''
Kettu : '' Kui mitu võib valida ?'' Justin : Maksimum on kolm .''
Kettu : Ma võtan Ashley ja Liisu kuna Aly-t ma nii palju ei tea ning mul pole ta
kontaktandmeid.
Justin :'' Okei ,Viin su koju ? '' Kettu : '' Ma ei usu , et ma täna koju lähen ma ööbin
ühes teises kohas .'' Justin : '' Kus ? '' Kettu : '' Ma veel mõtlen selle peale .''
Justin : '' Aga kas ma saan su kuhugi teise kohta viia ? '' Kettu :'' No võid ka .''
Me istusime autosse ning me sõitsime metsa äärde minu soovil . Justin : ''
Kindel , et sinuga midagi ei juhtu ?'' Kettu naljatades :'' Kui just hundid mind ära ei
söö siis küll mitte .'' Justin :'' Võin sinna kaasa tulla ?'' Kettu : Minupärast tule ''
Justin avas auto pakiruumi ning võttis sealt teki, padja ja mingi koti .
Me kõndisime aina sügavamale metsa . Päike oli just loojumas ja seda oli ilus
vaadata . Me jõudsime väikese onni juurde , mille me kunagi mu õega ehitasime , kui
me väikesed olime. Me läksime sinna sisse. Seal oli kaks voodit . Ma läksin
aknapoolsesse ja Justin teise voodi . Me tegime voodid ära. Justin : Kettu , sa oled
üsna hea sõber ja sa ....
Tagasi üles Go down
http://www.campest.forumotion.com
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimePüh Mai 02, 2010 5:46 pm

hea jutt...

uut..
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kettu
Uustulija
Kettu

Postituste arv : 204
Points : 240
Reputation : 0
Join date : 19/12/2009
Age : 24
Asukoht : Sinu seljataga

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimePüh Mai 02, 2010 8:59 pm

Justin : Kettu , sa oled üsna hea sõber ja sa meeldid isegi mulle. Mul
kukkus karp lahti . Kettu :´´Mina,sulle? Come on sa oled ju Justin
Bieber mitte Edgar Savisaar.´´ Justin :´´ Kettu, ära nii palju ennast ka
nüüd alahinda!´´ Ma seedisin ikka veel seda uudist , see oli nii
äkiline.Justin avas oma koti ning võttis sealt välja kaks kebabi.
Justin :´´ Tahad kebabi ?´´ Kettu :´´ Pole kunagi proovinud , aga ükskord
on ikka esimene. ´´ Justin ulatas kebabi minu näo poole ma arvasin , et
ta annab lihtsalt mulle nii ühe tüki maitsta, kuid ei ta surus selle mulle vasta
nägu. Kõlas suur kiljatus mille tekkitasin mina.Ma võtsin kebabi oma näost
ära ning surusin selle vastu Justini nägu.Justin:´´ Me peaks enda näod ära pesema.´´
Kettu:´´Siin samas on järv ja väljas on küllaltki soe ilm, lähme ujuma ?´´
Justin:´´ Minugi poolest .´´
Tagasi üles Go down
http://www.campest.forumotion.com
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 6:33 pm

täiega hea :D
uut.
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimeEsm Mai 03, 2010 9:53 pm

Onjah täiega hea! :D

Uut...
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kettu
Uustulija
Kettu

Postituste arv : 204
Points : 240
Reputation : 0
Join date : 19/12/2009
Age : 24
Asukoht : Sinu seljataga

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimeTeis Mai 11, 2010 6:34 pm

Me kõndisime järve juurde. Justin hüppas kohe vette, ning ma sain läbimärjaks .
Ma hüppasin talle üsna pea järele. Vesi oli küllaltki soe ning märg. Ma tõusin
veepeale, kuid ei märganud Justinit. Järsku hüppas keegi mulle plärtsatusega
selga ning haaras mind enda embusesse. See oli muidugi Justin. Ta keha oli
nii soe ning ta nahk pehme. Mulle meeldis temaga koos olla kuna ma tundsin
ennast väga turvaliselt. Justin lasi mu enda embusest lahti ning ma plärtsatasin
vette. Aeg oli läinud üsna ruttu ning õhk ja vesi muutusid külmemaks. Mul
hakkas jahe ning ma läksin kaldale, Justin tuli kohe minu järgi. Meie riided olid
läbimärjad ning me jooksime ruttu onni, kuna oli jahe. Me astusime taas onni
uksest sisse ning istusime oma asemetele. Justin :'' Kas sul on külm ? ''
Kettu:'' Küllaltki külm . '' Justin : ' 'Võta see . '' Ja ta ulatas mulle pusa,
ma võtsin oma tuunika seljast ära ning panin Justini pusa selga. See oli mulle
põlvedeni.Justin :'' See sobib sulle hästi . '' Ja ta hakkas naerma.
Tagasi üles Go down
http://www.campest.forumotion.com
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimeKolm Mai 12, 2010 9:11 pm

täiegahea :D

uut ka eks,
Tagasi üles Go down
Kettu
Uustulija
Kettu

Postituste arv : 204
Points : 240
Reputation : 0
Join date : 19/12/2009
Age : 24
Asukoht : Sinu seljataga

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimePüh Mai 16, 2010 7:39 pm

Ma tõusin püsti,et oma märgu riideid kuivama panna. Põrand kriiksus minu
raskuse all. Tegin ukse lahti ning panin riided sinna samasse kuivama.
Justin istus samal ajal oma asemel ( voodil ) . Ma läksin onni tagasi
ning istusin oma voodile . Uni tuli peale ning ma jäin magama.
Öösel polnud mul õnneks külm ning ma tundsin Justini lõhna tema pusalt .
Ma ärkasin ning Justin oli ilmselt juba välja läinud . Ma võtsin oma retuusid
ning lükkasin need jalga . Tuunika oli veel üsna märg ja ma ei pannud seda selga.
Justin oli ma voodi ära teinud seda sama tegin mina ka enda voodiga .
Läksin välja koos oma kotiga . Justin ootas mind seal samas.
Justin : '' Hei unimüts ! '' Kettu : '' Tsau Justin . '' Justin : '' Ja kuhu sa nüüd lähed ? ''
Kettu : '' Ma ei tea veel .'' Justin : '' Tuled minuga ? '' Kettu :'' Kas sa tahaksid,
et ma tuleksin ? '' Justin : '' Um , jah . '' Kettu :'' Olgu, aga kuhu ?''
Justin : '' Minu villase, auto peaks varsti tulema .'' Kettu :'' Mul on nii külm,
on sul veel mõnda pusa ? '' Justin : '' Mul pole pusa, aga mul on midagi mis on
sellest veel soojem .'' Justin tuli mulle lähemale. Ta võttis mu ümbert kinni
ning suudles mind. See tunne oli nii soe ja samas ka armas .
Tagasi üles Go down
http://www.campest.forumotion.com
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimePüh Mai 16, 2010 7:44 pm

hea :D
uut.
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimeEsm Mai 17, 2010 9:59 pm

hea

uut
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Kettu
Uustulija
Kettu

Postituste arv : 204
Points : 240
Reputation : 0
Join date : 19/12/2009
Age : 24
Asukoht : Sinu seljataga

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimeNelj Mai 27, 2010 7:51 pm

Ma ei olnud kunagi mitte kellegi vastu midagi sellist tundnud.Muidugi oli Markz ka kõik ilus ja sõbralik, aga temas oli ikkagi miskit mis ei tekitanud minus just heameelt . Mõnikord ma lihtsalt soovisin halbadel hetkedel sulgeda silmad ja need taas avada ja mõelda kuidas
ma avan taas silmad ning kõik on korras . Selline oli minu tunne Markzi vastu aga Justini
puhul oli see kõik armas ja rõõmsameelne. Kuigi ma ei teadnud teda palju oli mul tekkinud
temaga kindlus tunne. Mu silmi pimestas miski ning jälle käis välgatus. Ma kuulsin kellegi
valjut naeru ning kilkeid . Ma avasin silmad ning see ei olnud unenägu paparatso oli
meie ees ja oli teinud meist mõned pildid. Justin üritas talle järgi joosta samal ajal kui mina
seda kõike suu ammuli pealt jälgisin . Justin tuli tagasi ning ta ei olnud teda kätte saanud.
Paparatso oli hüpanud autosse ning koos nende fotodega minema sõitnud. Justin : '' Me
ei tohi siia hetkel enam jääda, me ju ei tahaks kui meist veel paar fotot ajakirja kaanele
tehtaks. Ning ma ei taha neid pealkirju juba kuulda . '' Justini telefon piiksus ning oli sõnum autojuhilt, et auto kummid olid lõhki ning me pidime jala minema õnneks väga palju polnud minna kuigi seda maad just ühe tunniga ei ületa siis ehk õhtuks jõuab kohale. Justin : '' On
sul aimu mitu kilomeetrit linnani on siit jäänud ? '' Kettu :'' Täpselt viisteist . '' Õnneks oli
väljas soe ning hakkas kätte jõudma suvi ning ei olnud ilma kohta midagi halba öelda.
Siis hakkasime mina ja Justin linna poole minema ...
Tagasi üles Go down
http://www.campest.forumotion.com
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimeNelj Mai 27, 2010 11:14 pm

hea jutt...

uut... :)
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
KriSsu-
Talent
KriSsu-

Postituste arv : 1606
Points : 1642
Reputation : 0
Join date : 06/01/2010
Age : 28

the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitimeReede Mai 28, 2010 8:42 pm

heaaa :)
uut
Tagasi üles Go down
Sponsored content




the good life NEW Vide
PostitaminePealkiri: Re: the good life NEW   the good life NEW Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

the good life NEW

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -