Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_lcapUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Voting_barUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_rcap 
Kissu
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_lcapUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Voting_barUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_rcap 
Ashley
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_lcapUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Voting_barUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_rcap 
Alice-
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_lcapUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Voting_barUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_rcap 
KriSsu-
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_lcapUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Voting_barUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_rcap 
Vicky
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_lcapUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Voting_barUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_rcap 
sandra--
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_lcapUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Voting_barUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_rcap 
Kels
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_lcapUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Voting_barUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_rcap 
Pirks(#)
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_lcapUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Voting_barUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_rcap 
--kiisu-
Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_lcapUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Voting_barUus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!)

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Autor Teade
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vide
PostitaminePealkiri: Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!)   Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Icon_minitimeNelj Dets 31, 2009 11:23 pm

Okei natsa imelik tuli:D
Aga jah Stella palus mul kah osaleda:DNiiet pühendus suurelt ja roosalt Stellale:D

'' Ei Joe" ütlesin ma kindlalt. "Miks mitte?" küsis ta." Ma ei saa peret jätta" ütlesin kindlalt.
Joe ohkas ja istus diivanile. Me vaidlesime tükk aega.

Minu nimi on Stella ja olen 18 aastane.Mul on poiss Joe kes on 19 aastane.

"Olgu" ütles Joe pahaselt ja lahkus. Miks ma olen selline? Ma ju armastan teda ikkagi. "Mis karjumine siin käis?" küsis mu ema." Me vaidlesime Joega" ütlesin ma.
" Miks siis?" küsis ta murelikult." Ta tahtis et ma tuleks temaga L.A kaasa" ütlesin ma." Miks sa ei lähe siis?" ei saanud ema aru.
" Ma ei saa teid üksi jätta" ütlesin ma kindlalt." No mine ometi helista kohe Joele või teen seda mina" lausus mu ema kindlalt ja haaras enda mobiili.
" Olgu" vastasin ma allaandlikult ja kõndisin oma telefoni juurde ning võtsin selle kramplikult kätte.
Valisin Joe numbri ja vajutasin helistamise nupule." Jah" vastas Joe tüdinenult. Ma armastan seda häält!" Joe ma tulen kaasa" ütlesin ma õnnelikult. " Miks?" küsis ta ilme emotsiooniteda. " Kas sa ei tahagi?" küsisin ma ehmunult." Tahan ikka" tema hääles oli kuulda õnne." Okei ma tulen sulle kella 5 järgi niiet ole valmis" ütles Joseph muigega ja ja lõpetas kõne.Läksin jooksuga üles ja võtsin oma spordikoti kuhu toppisin igasuguseid riided ja jalatseid sisse. Viimasena läks must nahktagi." Pagan" vandusin ma ja viskasin helesinise kleidi ja kingad kah koti, igaksjuhuks noh. Vaatasin kella, mis näitas 16.40. Hakkasin telefoni ruttu otsima." Stella, Joe tuli" hõikas mu ema alt." pagan kus mu telefon on?'' küsisin endalt nutusel häälel
Lõpuks leitsin üles ja jooksin alla.Joe võttis mu käest spordikoti.Kallistasin emat ja lubasin et tulen 2jaanuaril tagasi.
Istusime limusiini ja sõitsime lennujaama.Peale 5 tunnist sõitu jõutsime L.A. Sõitsime hotelli." Kuule ma tahan sind restoraani viia niiet säti ennast" ütles Joe muigega ja kõndis minema. Otsisin oma helesinised kelidi ja kingad välja ning sättisin soengut ja tegin meigi endale." Stels?" hüüdis Joe. Läksin vannitoast välja ja nägin et Joe oli ka uhkelt riides. Krtt kui kena see mees ikka on! Kui Joe mind nägi vajus ta suu lahti. " Lähme?" küsisin ma. Joe noogutas ja haaras mu käest. Veel õnnelikum saaksin olla?Kõndisime alla restorani ja istusime lauda.Kui ära söödud oli kell 23.55.
Läksime üles oma tuppa ja sealt otse rõdule.
Kui kell 00.00 sai hakkas ilutulestik." Stella" küsis." Jah" vastasin tema imeilusatesse pruunidesse silmadesse vaadates. Ta võttis enda taskust sametist karbi välja.
" Kas sa abiellud minuga?" küsis ta. Ma olen vist kurdiks jäänud, aga mis seal ikka see pole pikk sõna mida vastada. " Jaaa!" karjusin ma. Joe pani sõrmuse sõrme ja tõusis püsti et suruda oma huuled minu omadele.
Uus aasta,Uus armastus.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vide
PostitaminePealkiri: Re: Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!)   Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Icon_minitimeReede Jan 01, 2010 12:23 am

Mm, suht hea, aga sisu oli tüüpiline ja natuke lühike ka , :)
Aga mina pole keegi, kelle arvamust kuulda võtta, niiet keep going' ! :)
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vide
PostitaminePealkiri: Re: Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!)   Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Icon_minitimeReede Jan 01, 2010 4:07 pm

Thanks Liisu:D
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Sponsored content




Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Vide
PostitaminePealkiri: Re: Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!)   Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Uus aasta,uus armastus one-shot (Võistlusele!)

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -