Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_lcapParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Voting_barParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_rcap 
Kissu
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_lcapParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Voting_barParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_rcap 
Ashley
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_lcapParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Voting_barParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_rcap 
Alice-
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_lcapParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Voting_barParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_rcap 
KriSsu-
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_lcapParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Voting_barParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_rcap 
Vicky
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_lcapParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Voting_barParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_rcap 
sandra--
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_lcapParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Voting_barParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_rcap 
Kels
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_lcapParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Voting_barParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_rcap 
Pirks(#)
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_lcapParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Voting_barParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_rcap 
--kiisu-
Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_lcapParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Voting_barParemalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot]

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Autor Teade
Külaline
Külaline



Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot]   Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitimeLaup Jan 02, 2010 10:21 pm

Pühendus läheb suurelt ja mummuliselt Allotarile !
Ja suurelt ja kollaste triipudega Jetithile !
Ja suurelt ja siniselt Stelzile !
Ja , komenteerige siis.
Ja, jutt on Joe POV , kui segane on xd

Here we go !

"Aga, miks?" küsis inimene, kes on mu parim sõber, kuid kelle vastu ma palju enamat tunnen, juba seitsemendat korda. "Sest ma tahan!" ütlesin talle, nagu eelmine ja üleelmine ja üleüleeelmine kordki. Ja Allo naeratas sellepeale jälle, nagu eelmisedki korrad. Mina naeratasin vastu, aga see polnud eriti tark tegu. Kahe sekundiga oli Allotar pikali maas. "Allo, ärka!" ütlesin ta kõrva ääres, ise teda vaikselt raputades. "Ma ei tohi enam naeratada!" kirusin end mõttes. Läksin ja tõin vannitoast nuuskpiiritust ja vatti. Minestatu juurde tagasi jõudes tegin vatti nuuskpiirituse kokku ja tõmblesin sellega ta nina all. Umbes viie sekundiga oli Allo püsti ja ütles mulle kavalalt: "Selle eest sa veel maksad!" Siis sain aru, et pean jooksma. Ta oli mul kohe järel. Kui ma aeda jõudsin, vaatasin taha, et olla kindel, kui kaugel ta on. Järjekordne vale tegu. Kohe kui pea tagasi keerasin, avastasin end basseini kukkumas. Kolm sekundit ja olin ligumärg. Tulin pinnale ja nägin kuidas Allo naeris. Oh, ma armastan ta naeru! "Okei, hernes, tule aita mind välja!" ütlesin talle. "Mis asi? Hernes? Eino, thanks a lot. Välja ma sind ei aita, aga ma võin ennast sisse aidata," ütles ta mulle kavalalt ja lõpus väga pervolt kõlades. "No, aita end sisse siis!" Kohe, kui see öeldud, oli ta minu kõrval. Ja mina jälle üleni märg. Hullasime niisama seal vees, pidasime veesõda ja olime niisama jobud. Lõpuks, nii umbes kahe tunni pärast, otsustasime, et oleks aeg välja kobida. Üritasime end välja tõmmata, aga märjad riided kiskusid vette tagasi. Meil sellepeale nalja kui palju. Lõpuks sain ma välja ja aitasin Allo ka välja. "Noh, mis me teeme nüüd?" küsis ta vägagi õhinas olles. "Ma ei tea, mida sina teed, aga mina lähen teen ennast korda," laususin ja liikusin maja poole. Allo tõttas mulle järgi. "Ja mind ei või oodata?" küsis ta mult muiates. "Aga sa ei tulnud ju." "Nohjah, aga kas sa kutsusid?" "Ööö , ei. Aga, kas sa tuled ja teed ennast ka korda?" küsisin muiates ja käega maja poole viidates. "Meeleldi," lausas ta, ise kniksu tehes. Purskasime sellepeale mõlemad naerma ja liikusime vaevaliselt maja poole, ise naeru lõkerdades. Jõudes majja, hõiskas Allo mulle järsku: "Püüa kinni, kui saad!" ja pani jooksu. Jooksin talle naerdes järgi ja nägin, et ta põrutab eesuksest välja. Jooksin talle järgi ja nägin, et ta oli juba autoteeni jõudnud ja keset seda seisma jäänud, et mulle nägusid teha. Aga ta ei vaadanud paremale. Sealt lähenes suur rekka ja ennegi, kui ma aru sain, riivas see Allot nii tõsiselt, et ta suri silmapilk. "ALLO!" karjusin veel ja jooksin temani. Nägin paremalt järgmist rekkat tulemas, kuid siis oli juba hilja. Ma olin seal, kus oli ka minu Allotar. Minu parim sõber, kelle vastu on mul suurim tunne. Armastus.


________________

Lühike küll, aga niipea, kui olin Allo nime maininud, tuli selline mõttesähvatus.
AVALDAGE ARVAMUST !
ÕIGEKIRI KONTROLLIMATA !
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot]   Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitimeLaup Jan 02, 2010 10:25 pm

julmhea!
nagu vapustav, ja sa ikka tahad et ma oma naeratuse kaotaks?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot]   Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitimeLaup Jan 02, 2010 10:26 pm

eiusu!
ma ei usu, et see vapustav on. miks sa oma naeratuse peaks kaotama ?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot]   Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitimeLaup Jan 02, 2010 10:27 pm

sest lõpp on kurb einstein.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot]   Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitimeLaup Jan 02, 2010 10:27 pm

aa, jah xd
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot]   Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 3:33 pm

tõsiselt hea :D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot]   Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 3:35 pm

Aitähh :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Vide
PostitaminePealkiri: Re: Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot]   Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Paremalt lähenev, surmav armastus. [one-shot]

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: foorumi eks kasutajate poolt loodud teemad -