Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_lcap[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Voting_bar[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_rcap 
Kissu
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_lcap[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Voting_bar[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_rcap 
Ashley
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_lcap[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Voting_bar[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_rcap 
Alice-
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_lcap[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Voting_bar[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_rcap 
KriSsu-
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_lcap[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Voting_bar[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_rcap 
Vicky
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_lcap[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Voting_bar[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_rcap 
sandra--
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_lcap[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Voting_bar[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_rcap 
Kels
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_lcap[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Voting_bar[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_rcap 
Pirks(#)
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_lcap[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Voting_bar[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_rcap 
--kiisu-
[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_lcap[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Voting_bar[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus )

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Autor Teade
Külaline
Külaline



[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vide
PostitaminePealkiri: [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus )   [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 1:44 am

Ma istun jälle siin kohvikus. Üksi. Miks mu ema peab olema selline? Kas ta ei saa kasvõi jõuludeks oma viha minu vastu hoida? Mu ema totaalselt vihkab mind. Alati jään kõiges süüdi mina, alati mina. Mu vend lõhkus ära rootsist toodud ema veinipudeli. Ja jällegi mina sain peksa. Mu ema on väga vägivaldne. Miks ? Mida ma talle teinud olen ?
Mu kohvi sai otsa. Ma ostsin uue topsi kohvi ja suundusin kaljudele. See on lihtsalt imeilus. Hüppaks alla ? Eih, rikuks seda ilusat maastikku lihtsalt. Ma istusin kaljuserval ja vaatasin kaugustusse. Nii mõõdus tund, tunni järel. Ma otsustasin lõpuks koju minna. Ma lahkusin kaljudelt ja kõmpisin koju. Hiilisin vaikselt oma tuppa. Ma lülitasin oma läppari sisse ja keerasin oma toa ukse lukku. Msnis hakkasin oma vana klassiõega rääkima. Ta oli kunagi mu parim sõbranna. Tuli välja, et ta elab nüüd kuskil Ameerikas. Veab mõnel noo. Ma küsisin talt, kas ma võin minna tema juurde elama. Ta oli nõus. Ma otsisin oma säästud välja ja pakkisin tähtsad asjad hiirvaikselt seljakotti. Kell oli 10 lõpuks saanud. Jätsin emale kööki kirjakese ja hiilisin vaikselt majast välja. Jalutasin igaksjuhuks parki ja tellisin sealt takso. Suundusin lennujaama ja küsisin millal järgmine lennuk läheb :
''Millal suundub järgmine lennuk New Yersey-sse ?''
''Täpselt 3-e tunnipärast. '' vastas Ly . Niipalju kui ma ta rinnasildilt lugesin.
''Üks pilet sellele palun. ''
''Jah, ükshetk.''
Ma sain oma pileti ja istusin kõrvalolevatele pinkidele. Oh siin on wifi.
Ma tõmbasin kotist läppari välja ja läksin kohe msni, et Elysa-ga kokku leppida, et ta mulle lennujaama vastu tuleks. Miks ma küll ennem sellepeale ei tulnud ?
Leppisime kokku, et ta tuleb mulle kella poole2-se lennuki vastu, mis jõuab Ameerikasse umbes hommikul kell 10 pm.
Kell oligi juba pool 2 saamas ja sai lennukisse sisse. Ma viskasin kähku läppari tagasi kotti ja jooksin lennukile. Istusin ühe megakobeda poisi kõrvale, kuid terve lend ei rääkinud me sõnakestki, lihtsalt vahtisin lage.Megalt lõbus, i know.
Ma jõudsin lõpuks kuskile lennujaama, krabasin oma pagasi ja nägin juba endapoole sammuvat Elysat. Aaah, ta on ikka nii muutunud. Ma jooksin talle vastu ja kallistasin teda pikalt.
''Sa ei kujuta ette kuidas ma sind igatsesin. '' ütles ta
''Jaah, sa ei kujuta ettegi mida ma vahepeal läbi elasin. '' ütlesin
''Su ema jälle vä ?'' küsis ta siis.
Niisis, Elysa oli ainus, kes minu vägivaldsest emast teadis, ning ta mõistis seda.
'' Jap. '' ütlesin napisõnaliselt.
''Aga jätame nüüd selle, sa ei kujuta ette kui õnnelik ma olen. '' ütles ta ning suundusime välja. Ta viipas oma auto poole ja alarm tuli maha. Me istusime autosse ja kihutasime temapoole.
Ta kodu on nagu kodu ikka. Mõnus, hubane ja mugav.
''Kuule, tead mulle tulevad külalised kohe, et mine vii oma asjad ülesse tuppa ja siba siis alla eks.'' ütles ta.
''Jep, kohe. '' ütlesin ja kõndisin trepist üles. Läksin kohe esimesest uksest sisse ja viskasin koti voodile, võtsin kotist veel mõned normaalsemad riided ja läksin alla.
Nähes et Elysa istub diivanil, istusin ma ta kõrvale. Ta hakkas küsima siis:''Kuule, kas sa mäletad, kui me hullult neid Jonaseid fännasime vä?''
''mhm, nendel siiamaani megalt head laulud ju. '' ütlesin siis
''Nojaa, aga nad on suht mu tuttavad võinohh ...''
''Mismõttes?'' hakkas mind asi kohe huvitama.
''Tegelt vaata... Kev on mu poiss.'' ütles ta siis.
''Ta on nii vana ju?'' ütlesin siis
''Ainult 3 aastat vahem, who cares ?'' ütles ta siis.
''Seda küll, ja ega ta mingi kolekas ka pole ju. '' ütlesin ja hakkasin kohe naerma.
''Phh, polegi ju. ''
Äkki kostus koputus uksele. Elysa jooksis uksele ja sealt tulid sisse 3 poissi, keda ma umbes aasta tagasi megalt fännasin.
''Hei, see on Emily.'' tutvustas Elysa mind poistele.
''Hei, ja teid ma juba tean.'' ütlesin ja naeratasin.
Sellel hetkel olin ma juba unustanud kõik. Isegi oma ema.
''Okeii. '' ütles Joe. Gaash, tan julmalt nunnu, ikkaveel.
Istusime diivanile ja vaatasime telekat, kuni Elysa hakkas plöksima:''Kuulge, lähme välja, nii igav on mingi toas passida koguaeg.''
''Näitate ümbrust ehk?'' küsisin, sest ma ei viitsind ennast eriti välja ajada, peale pikka lendu.
''Jeah. '' ütles Joe ja tõmbas mind diivanilt püsti.
Nad näitasid mulle ümbrust päris kaua, kuni jõudsime koju tagasi. Kõmpisin üles tuppa, kuhu ma ennem oma koti panin ja viskasin ennast voodile kõhuli. Peagi astus keegi uksest sisse ja hüppas mu voodile.
''No sleeping!'' teatas ta. Ha, ma sain aru, see on Joe, tal on lihtsalt selline kobekas hääl.
''Inimesed peavad magama.'' targutasin talle vastu.
''Jah, aga mitte praegu, kell on alles 8.''
''Eesti ajas on kell pool6 hommikul.'' ütlesin, et sõna ikka mulle jääks.
''Aga sa pole praegu eestis, ja ma ütlesin, ei maga.'' punnis Joe ikka, et ma jumala eest magama ei jääks.
''Faiin, oled rahul, näed ma ei maga?'' ütlesin ja tõusin istukile.
''Vägagi. '' ütles ta ja naeratas. wooaah, ta on niii nupsik.
''Miks ma ei tohi magama jääda?'' küsisin siis edasi ja potsatasin pea tagasi padjale.
''Sest ma ei luba. ''
''Mis lubaja sa oled äh?''
''Ma olen JOE JONAS, Do you understand?'' ütles ta siis.
''Jaa, megalt. Head ööd !'' ütlesin ja kavatsesin magama jääda.
''Ei, ei, ei, ei, EI MAGAA!'' ütles Joe jällegi.
''Mine ära noh. '' ütlesin ja pistsin pea padjaalla.
''Sul on valikuvõimalus: Kas lähed magama, või lähme teiste juurde.'' ütles Joe
''Hmm... Las ma mötlen, magan ?'' ütlesin
''Siis ma jään siia. '' ütles ta
''Mul jumalast savi. '' ütlesin
''Okei. '' ütles ta ja heitis pikali.
Hommikul oli Joe ikka mu kõrval. Okei, mitte päris kõrval ta oli voodist maha kukkunud, aga ikkagi. Ma tõusin voodist püsti ja toksisin teda jalaga. Järsku ärkas ta ja otsustasime minna teisi otsima. Järsku lükkas ta mind seinavastu ja suudles mind. Ma lihtsalt ei suutnud talle vastu panna. See suudlus kestis minujaoks igaviku ... ajani kui see lõppes.
''Mida see pidi tähendama?'' küsisin siis.
''Vabandust.'' ütles ta. Ma ei vastanud midagi, ma lihtsalt kõndisin minema.
Nädal hiljem.
Olin juba poistega harjunud. Joe on siiamaani väga veider, kuid loodan, et asi pole sellest.
Me hakkasime minema randa.
''Me ootame teid autos.'' Hüüdis Elysa ja väljus majast.
Ma krabasin kähku voodi pealt pusa ja jooksin alla. Ma hakkasin parasjagu jalatseid jalga panema, kui Joe tuli. Tal polnud eriti rõõmus nägu, nagu alati siiamaani. Ta lähenes mulle ja ütles:''Ma pean sulle midagi ütlema.''
''Nooh ?'' ütlesin ja jäin ootama millal ta rääkima hakkab, kuid ta jõllitas mu silmi ja meievahel kestis kaua vaikus, kuni suudluseni, mida ei osanud ma ette arvatagi.
''Ma ei suuda seda enam endas hoida. Sa meeldid mulle.'' ütles Joe
''Sa ei peagi. Sa meeldid mulle ka. Väga. '' ütlesin ja peagi suudlesime me jälle.


#THE END!#




---

Läks veits pikaks : /
Tagasi üles Go down
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vide
PostitaminePealkiri: Re: [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus )   [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 2:05 am

hea jutt!
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vide
PostitaminePealkiri: Re: [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus )   [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 11:46 am

tore, kui meeldib Wink
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vide
PostitaminePealkiri: Re: [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus )   [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 11:58 am

normaalse pikkusega, aga ettearvatava sisuga , :)
but that just me, :)
Tagasi üles Go down
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vide
PostitaminePealkiri: Re: [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus )   [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 12:03 pm

mulle ka meeldis ^^.
Tagasi üles Go down
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vide
PostitaminePealkiri: Re: [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus )   [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 1:02 pm

Mnjaaa, väga hea ausaltöeldes :)
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Külaline
Külaline



[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vide
PostitaminePealkiri: Re: [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus )   [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 1:40 pm

liisu komentaar on mega noh :D
ei tegelikult vägahea !
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vide
PostitaminePealkiri: Re: [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus )   [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 1:47 pm

SuperhyperHEA.
Mulle meeldis!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vide
PostitaminePealkiri: Re: [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus )   [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 3:26 pm

To Liisu : Loog ju, kui sa paned seaduseks, et üks nendest peab sees olema, nagu siis ongiiju.

Teistele. : See pole minuarust hea, sest see oli 5 minutiga mõeldud, ja võistulusejutt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content




[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Vide
PostitaminePealkiri: Re: [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus )   [one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus ) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

[one-shot] Tee armastuseni. ( võistlus )

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: foorumi eks kasutajate poolt loodud teemad -