Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
    Logi sisse
    Kasutajanimi:
    Parool:
    Automaatne sisselogimine: 
    :: Unustasin parooli
    Latest topics
    » Foorumi promo
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

    » Ettepanekuid !
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

    » Ettepanekuid!
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

    » Tahaks teada ! (Probleem)
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

    » Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

    » Nick Jonas & The Administration
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

    » Jutuvõistluse võitja !!!
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

    » Jutuvõistlus
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

    » Jutuvõistluse hääletus.
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

    Top posters
    monsa
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_lcapKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Voting_barKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_rcap 
    Kissu
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_lcapKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Voting_barKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_rcap 
    Ashley
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_lcapKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Voting_barKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_rcap 
    Alice-
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_lcapKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Voting_barKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_rcap 
    KriSsu-
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_lcapKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Voting_barKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_rcap 
    Vicky
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_lcapKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Voting_barKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_rcap 
    sandra--
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_lcapKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Voting_barKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_rcap 
    Kels
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_lcapKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Voting_barKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_rcap 
    Pirks(#)
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_lcapKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Voting_barKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_rcap 
    --kiisu-
    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_lcapKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Voting_barKallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vote_rcap 
    Kuula raadiot
    free forum free forum free forum free forum free forum
    Reklaam
    free forum
    free forum

     

     Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt !

    Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
    Autor Teade
    monsa
    Admin
    monsa

    Postituste arv : 4015
    Points : 5110
    Reputation : 1
    Join date : 09/09/2009
    Age : 28
    Asukoht : under my bed ,

    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vide
    PostitaminePealkiri: Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt !   Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Icon_minitimeTeis Jan 19, 2010 10:00 pm

    Tegelaste tutvustus:

    Vici - Mu parim sõbranna, kes on 16, pruunide juuste, ning ülihea iseloomuga.

    Martin - Mu poiss, kes on ka 16, blondide juuste, ning mõnusa sasipeaga.

    Stella - Mu hea sõbranna, kes on 14 ning pikkade pruunide juustega.

    Monza - Mina, 16, õlgadeni pruunikad mustad juuksed.

    Juttu tulevad niimõnedki uued tegelased.
    Seni, head lugemist, kiitke või laitke, mul sellest kamakaks eksju , ja siis kommenteerige kindlasti.

    ,,Kavatsed sellele vastata ka?'' küsisin ma tüdinul toonil, ning süütasin järgmise sigareti. ,,Jah'' vastas ta, kuid tal polnud sellele närve söövale detailile kavatsustki vastata.Ta võttsi samuti sama tuttava liigutusega sigareti, ning süüta selle. Puudus vaid see hetk, kui ühel meist närvid läbi saavad ning selle närve sööva ning tobeda monohelinaga telefoni suurel kiirusel mööda betoonseina saadab. ,,Ma mõtlesin, et kas sa kavatsed vastata sellele veel see aasta?'' parandasin ennast. ,,Jah'' kostis mu kõrvu sama vastus, mis ennegi. Telefonil vilkus ikka see sama võõras number. Mida tema kindlasti teadis, kes see on. Martin vahtis pruuni ja koledat lauakatet, ning justkui teeskles, et suudab telefoni vaikima panna, sest ta mõttejõud on küllalt võimas. Mina küll nii ei suutnud, ma ei suutnud isegi mõelda. Telefon tegi aina tugevamat ning ähvardavamat häält, justkui karjudes, et keegi juba sellele kuramusele kõnele vastaks.Koputasin sõrmedega lauaplaadile, ning ootasin.
    Mul oli kõrini nendest sepitsustest mu seljataga, mida ta oma tähtsate klemmidega kõik korraldab. Mul oli kõrini oma elust ning Martini mustast ärist. Silmitsesin seda plärakasti, mille heli oli juba kindlasti üle igasuguste piiride läinud. Martinil oli selline näoilme, et ta ei kannata enam igasuguseid küsimusi ja temagi suu oli ainult avatud ahnete nikotiinimahvide jaoks. Minule ei rääkinud ta mitte midagi sellest asjast, kurat teab mille pärast, kurat, nagu mingi tühine element. Viimaks mu kannatus katkes ning otsustasin ise sellele plärakastile vastata. Haarasin otsusekindlalt telefoni, ja ennem kui olin jõudnud vastata, haaras Martin teleofni mu käest. ,,Ära sekku! Mind vabsjee ei koti. Kurat ma ütlen , las helistab! Kui ei meeldi, siis on sinu jaoks see puust asi su selja taga!'' ütles ta ärritunult. Pöörasin ümber, veendumaks, et tõesti oli mu selja taga uks.

    Tänaseks siis nii palju .
    Avaldage arvamust, ja öelge, kas on mõtet edasi teha? Eriti ei viitsiks küll Very Happy
    Ahjaa, selles jutus on veel palju salapärast Razz
    Tagasi üles Go down
    https://jonasbrothers.forum.co.ee
    Külaline
    Külaline



    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt !   Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Icon_minitimePüh Jan 31, 2010 10:20 pm

    see on niiiheaa (lll)
    kiiresti uut palun !
    Tagasi üles Go down
    monsa
    Admin
    monsa

    Postituste arv : 4015
    Points : 5110
    Reputation : 1
    Join date : 09/09/2009
    Age : 28
    Asukoht : under my bed ,

    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt !   Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Icon_minitimeEsm Veeb 01, 2010 9:51 pm

    jah :D
    öö , kahjuks ei saa , sest ma ei tee seda enam edasii.
    Sorrri .
    Aga vb tulevikus ???? :d
    Tagasi üles Go down
    https://jonasbrothers.forum.co.ee
    Sponsored content




    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Vide
    PostitaminePealkiri: Re: Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt !   Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt ! Icon_minitime

    Tagasi üles Go down
     

    Kallis, ära võta südamesse, võta suhu, pärast on lihtsam välja sülitada. #1 , Uuuus jutt !

    Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
    Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

    Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
     :: Lõpetatud jutud. -