Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Hey, see foorum on just sinu jaoks! Liitu ning ole aktiivne..
Foorum aktiveerib Sinu kasutaja ise! Sina ei pea seda enam tegema!
Logi sisse, et näha tervet foorumit!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPortalOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Foorumi promo
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeby monsa Laup Mai 05, 2012 2:16 pm

» Ettepanekuid !
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeby Vicky Reede Jan 20, 2012 7:29 pm

» Ettepanekuid!
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeby sandra-- Kolm Dets 07, 2011 10:34 pm

» Tahaks teada ! (Probleem)
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 30, 2011 5:05 pm

» Et siis omamoodi projekt,ootaksin teie vastuseid siin :) [Vicky]
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeby Vicky Reede Sept 09, 2011 2:38 pm

» Nick Jonas & The Administration
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeby Vicky Nelj Aug 18, 2011 1:55 pm

» Jutuvõistluse võitja !!!
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeby Kels Teis Aug 16, 2011 4:01 pm

» Jutuvõistlus
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeby Kels Püh Aug 07, 2011 11:44 am

» Jutuvõistluse hääletus.
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeby monsa Reede Juul 29, 2011 3:34 pm

Top posters
monsa
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_lcapNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Voting_barNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_rcap 
Kissu
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_lcapNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Voting_barNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_rcap 
Ashley
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_lcapNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Voting_barNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_rcap 
Alice-
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_lcapNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Voting_barNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_rcap 
KriSsu-
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_lcapNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Voting_barNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_rcap 
Vicky
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_lcapNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Voting_barNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_rcap 
sandra--
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_lcapNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Voting_barNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_rcap 
Kels
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_lcapNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Voting_barNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_rcap 
Pirks(#)
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_lcapNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Voting_barNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_rcap 
--kiisu-
Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_lcapNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Voting_barNever say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vote_rcap 
Kuula raadiot
free forum free forum free forum free forum free forum
Reklaam
free forum
free forum

 

 Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
Autor Teade
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimePüh Dets 27, 2009 11:45 pm

Niisiis me tulime Stellaga mõtele et jutu kirjutada:D
Aga öelge mis arvate ja kas on mõtet jätkata!

Esimene osa!


Oli 30 detsember. kui mina,Stella ja Julia jalutasime linnapeal.Korraga tuli meile kolmele ühel ajal sõnum." Tom!" ütlesime samal ajal.
Läksime siis kiirkõnnis oma mänedzeri juurde. " Tere tüdrukud,ma tahtsin teile öelda et teil on homme ehk vanaaastal koos teise bändiga esinemine" ütles Tom rahulikult.
" MIDA!" karjus Julia." Mul oli sõbraga kokkuleppitud et me saame kokku" ütles Julia kurvalt. " Midagi pole teha" ütlesin talle.
" Okei kontsert hakkab kell 17.00 ja te peate kell 14.00 kohal olema" ütles Tom. " Jah" ütles Stella.
Läksime minema sealt. " Nõme" ütles Julia ja virutas jalaga vastu väikest kivi." Tean" ütlesin vastu.Läksime koju me elame juba omaette L.A.
" Victoria mida ma selga panen" küsis Stella. " Ma ei tea aga mina panen teksad ja valge lühikese varukaga pluusi.Must nahktagi ja lahedad saapad" ütlesin talle
naeratades." Okei aga viitsid aidata?" küsis ta.Noogutasin ja me liikusime tema tuppa.Valisin talle välja musta seeliku ja roosa lühikeste varukatega pluusi.
Samuti roosad saapad.
" Hey mis te arvate" küsis Julia meie selja taga.Keerasime ennast ringi ja nägime et Julia leidis enda lühikesed kollased püksid üles,musta topi ja kontsaga kingad.
" Lahe" ütlesime Stellaga koos.Läksime alla sööma.Kui söödud läksime magama kuna homme tuleb suur päev.
Ärkasin kell 11 üles.Ajasin ennast voodist püsti ja võtsin oma hommikumantli mis asetses toolipeal.Läksin Stella tuppa ja äratasin ta üles.
Kõndisin edasi Julia tuppa. " Julia äratus" ütlesin ma.
Edasi läksin ma alla kohvi ja võileibu tegema.Sõime ära ja läksime telekat vaatama.Lõpuks oli kell 12.00 kui me läksime üles riidesse panema.Esinemis riided võtsime
kotiga kaasa.Saime kontrerdimajja.Läksime kohe oma riietusruumi mis meil kolmel koos oli.Edasi läksime lavale kuid ennem märkasin ma plakatit.
" Go4It Feat Jonas Brothers" . " Stella me esineme Jonas brothersiga!" ütlesin ma.Mu telefoni tuli sõnum mida ma jälgisin ja kõndisin edasi.Lõpuks kõndisin kellegile otsa.
" Oih vabandust" ütlesin ma ja hakkasin oma telefoni üles korjama.
Hakkasin telefonist kinni võtma kuid ma panin oma käe kellegi teise peale.Tõstsin oma pead et talle otsa vaadata.Tal olid pruunid silmad ja tumepruunid juuksed.
" Palun" ütles ta ja ulatas mulle telefoni. " Aitäh" ütlesin ma. " Kuidas ma saan teid aidata" küsis ta.
" Tegelt me ei vaja abi" ütlesin ma talle. " Victoria ma peame lavale minema" hõikas Stella." Lavale?" küsis poiss.
" Aga jah minu nimi on Victoria Sandlers" ütlesin talle. " Meeldiv tutvuda minu nimi on Nicholas Jerry Jonas" ütles ta." Jonas Brothers?" Küsisin.
" Jah" ütles ta." Kas teie peate mingi bändiga koos laulma?" küsisin üle. " Jah me ootame neid" ütles Nick. " Me oleme kohal" ütlesin talle naeratades.

Stella POV.

Kõndisin lavale kui nägin kahte poissi istumas lava äärel.Kõndisin neile ligemale. " Tere" ütlesin ma. " Tere jh" ütles sirgete juustega poiss.
" Minu nimi on Stella" ütlesin ja sirutasin käe ette. " Joe" ütles ta ja haaras mu käest kinni." Meeldiv tutvuda" ütlesin ma.
" Kui tohib küsida mida sa siin teed?" küsis Joe. " Ma esinen teiega" ütlesin ma. " Sina oled Go4It laulja" küsis Joe." Jah aga meiega laulab veel kaks tüdrukut" ütlesin ma
" Victoria räägib sinu noorema vennaga" ütlesin naerdes." Stella" hõikas Victoria.

Victoria POV.

" Stella" hõikasin ma nähes et ta räägib mingi kutiga." Nagu ma näen saab sinu sõbranna minu vennaga läbi" naeris Nick mu kõrval.Andsin rusikaga õrna laksu vastu ta õlga.
" Nagu näha väikevenna saad sa samuti hästi läbi" ütles Joe mõnitavalt


Viimati muutis seda Vicka (Esm Veeb 01, 2010 10:02 pm). Kokku muudetud 10 korda
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimePüh Dets 27, 2009 11:48 pm

normaalne .
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeEsm Dets 28, 2009 3:02 pm

See AU läheb Stellale,kuna tema kirjutas selle:D

2Osa...

Nägin et poisid vahetasid vihaseid pilke seejärel pöörasid pead. Joe hakkas Stellaga rääkima ja siis oli kuulda ainult naeru. ''Teil on mingi silmside värk?'' ei mõiganud ma absoluutselt mida nad tegid. ''Suht.'' ütles Nick
kõrvale vaadates. ''Okei Stels, Vici ja Julia tulge siia nüüd!'' käsutas Tom meid lava taha. ''Siin lava taga on mingi stripibaar või mis?'' küsis Stella läikima löödud poste vaadates. ''Kuule me võiksime need kõik ära kasutada ju.'' naeris Julia kulmi nõksutades, selle peale sai ta mult ühe tugeva hoobi. Ma küll mingi posti ümber keerutama ei hakka . ''Tüdrukud!'' ültes Tom karmilt. ''Kes ikka tahaks postitantsu tantsida?'' naeris Stella ja korraga jäi ta mõtesse. ''Kuule me kõik teame, et see on su suur unistus nii et mokk maha.'' mõnitasin Stelsi ja lõpuks lasime Tom-il ka rääkida. ''Nii siin on kavad teile,'' jagas Thomas meile kavad kätte, ''kõigile sobib?'' küsis Tommi mu nägu jägides. ''Me ei saa seda laulu koos lauda kahe asja pärast ju.'' näitasin näpuga ühe laulu peale. ''All I want for christmas is youu.'' mõmises Stels posti ümber rige tehes. Vot see oli alles vaatepilt. ''Aga noodid teil on ju olemas.'' ei saanud Tom aru. ''On ka või?'' imestas Julia ning hakkas noote otsima. ''No üks mure on lahendatud, aga meil pole peas see.'' ei jätnud ma jonni. ''Nagu näha Stellal on peas sõnad,'' muigas Tom, ''ja Julial ka kohe.'' purskas mees nüüd naerma. Okei veider, mis nii naljakas oli. Heitsin pilgu Juliale kes sammuti naeris ja lage vahtis. Ma olen vist ainuke normaalne inimene. Vaatasin siis kurikuulsat lage mida kõik silmitseid, ja mida ma seal nägin. Stella ronis mööda posti üles. Kui ma lõpuks aru sain mida ta teha üritab purskasin sammuti naerma. Umber 5minuti pärast kui me kõik alles narsime ütles tuttav hääl: ''HARJUTAMAA!'' see oli muidugi Tom, millepeale kõik ehmatasid ja ritta seisma tulid.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kissu
Iidol
Kissu

Postituste arv : 2532
Points : 2571
Reputation : 0
Join date : 27/10/2009
Age : 30
Asukoht : Kodu Järvede Keskel (Tõrva)

Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeEsm Dets 28, 2009 5:05 pm

Hea jutt!
Tagasi üles Go down
http://mirvicest.forumotions.net/forum
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeEsm Dets 28, 2009 10:22 pm

Stellaga jagasime jutu pooleks:D

3 Osa...

Tom hakkas rääkima kuidas ja millal tuleme meie. "Aga milleks need postid vajalikud on?" küsis Stella järsku.Selle peale

virutasin ma käega vastu otsaesist. "Stella jäta need postid rahule" ütles Julia. Stella pööritas silmi ja kuulas edasi mis Tom

rääkis. Lõpuks läksime lavale harjutama. "Mis teeme niikaua?" küsis Kevin. "Mina tean mis ma teen" ütles Stella kavalalt ja

kadus. "Julia lähme toome ta postide küljest ära" ütlesin pahaselt. "Postide?" küsis Joe. "Jah tal on mingi teema postidega"

ütles Julia. Läksime siis lava taha kui Stella laulis ja keerutas ennast ümber postide. " STELLA!" ütlesime Juliaga koos.

"Mida?" küsis ta."Eem me peame harjutama." ütlesin ma. "Mhhh." pobises Stella ja tuli posti küljest ära.Läksime siis lavale

tagasi harjutama."KITARR!" karjus Stella ja haaras Kevini käest kitarri ära. "Oh issand." ütlesin ma.Stella avastas et ta peab

mängima kitarri. "Stella äkki harjutame laule?" küsisin ma. "Ok." ütles ta ja andis Kevinile kitarri tagasi.Harjutasime laule

siis.Lõpuks tuli see laul kus me pidime kõik koos laulma " All i want for christmas is you". See oli nii naljakas.Me pidime suht

kõik koos laulma. Poisid taipasid et nad peavad lollitama. Mina hakkasin just laulma kui Joe tuli seljataha ja tõstis mu õhku

mille peale mu laulusõnad venisid hästi peenikeseks kiljeks. "JOE!" karjusin ma. "Jaa se on minu nimi." ütles ta

vastu.Lõpuks oli kell 16.30 ja me pidime riietusruumi minema. Vahetasime riided ära ja läksime lavataha. "Õnn kaasa." ütlesin

Nickyle ja kallistasin teda."Sulle samuti!" ütles ta ja kadus lavale. Stella ja Julia vaatasid mind imelikult. "Mida?" mida küsisin

ma."Eem kallistamine?" küsis Stella."Sõbrakallistus." vuristasin ma kiiresti.

Stella POV.

Jajaa, sõbrakallistus. Kes seda ikka oleks uskunud. Nüüd Victoria vaatab teda nagu maailmaimet. ''Armumine esimeset

silmapilgust.'' sosistab Julia mulle kõrva mille peale ma vaikselt kihistama hakkasin. Kui Vici maailmaime ja tema vennad ära

olid launud lahkusid nad lehvidades lavalt ja õhtujuht tuli lavale. ''Praegu esines teile vapustav Jonas Brothers ja kes peale nüüd

esineb?'' küsis õhtujuht rahvalt. ''GO4IT!'' karjuti vastuseks, millepeale me lavale hüppasime. Vici ja Nick hoidsid kogu selle aja

silmsidet. Muusika hakkas mängima ja Vici karjus mikrifoni mis laulu me laulma hakkame, kõik hakkasid karjuma, sest seda

laulu me pole ennem live's esitanud. Kui olime kolm laulu ära esitanud, Victoria ikka koguaeg Nicki piilumas, siis ma karjusin

mikkarisse: ''All I Want For Cristmas Is You.'' millepeale absoluutselt kõik kisendama hakkasid, arvatavasti kuulsid et see tuleb

ühislaul. Juliatz alustas seejärel hakkasime ühinema temaga, see kõlas nagu väike duett. Okei, see võttis vist kõik sõnatuks,

terve plats plaksutas, endal täpselt sellised näos ees, et seepolnudvõimaliik.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeEsm Dets 28, 2009 10:32 pm

Hea jutt....
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeEsm Dets 28, 2009 10:35 pm

kuule need vahed peavadki vahel olema? :D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeTeis Dets 29, 2009 3:25 pm

sheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet, miks sa ni hästi kirjutad ähh ? , aikill juu :D,
Tee ruttu uus, ehk jääd ellu siis :A
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeTeis Dets 29, 2009 5:20 pm

vabandust et lühike osa.

#4 osa.

Stella POV

Tegime ühiskummarduse, kus olid nii bändi liimed kui ja lauljad ja siis jooksime lava taha. ''See oli vapustav!'' tulid meie mänedžerid meie juurde. ''Juhtub.'' ütlesin ma vaikselt ja läksin garderoobi. Lonkisin vaikselt enda toolile ja istusin maha. Uks avanes ja Julia tuli sisse. ''Sa pead seda vaatama tulema!'' karjus tüdruk mulle näkku, sest muud viisi ma vist poleks kuulnud teda. Okei mis seal nüüd siis toimub? Mõni faitimine laval? Julia võttis mu käest kinni ja tiris koridori peale. Kõik kes ümbruses olid, olid vait ja vahtisid kahte äsjaarmunut kellel kohe midagi juhtuma hakkab. ''Jätke jama.'' pobisesin vaikselt ja istusin Joe ja Kevini vahele. ''Mis siin toimub?'' küsisn Joe'lt kes kohe magama hakkas jääma. ''Vait!'' sosistas Kevin vahele ja vaatas Nicki ja Victoriat edasi. Siin ei hakka midagi toimuma. Tõusin püsti ja kõndisin lava poole, et vaadata mis seal sünnib. ''Näete kes siin on!'' karjus õhtujuht mikrofoni ja tiris lavale mind. ''Stella oled nõus laulma mida... näete ja Joe ka siin! Olete nõus KOOS laulma midagi?'' tiris Jake poisi ka lavale ja nõksutas kulme, mida LOODETAVASTI ainult meie nägime. Julm perv õhtujuht on seeasta valitud. Noogutasime mõnemad kiiresti ja seejärel lükati meile noodid kätte. Mis vähemalt mul peas oli. Lauluks oli Let It Snow mida me eelmise aasta jõulutuuril laulsime alguslauluks. Aga seeselleks, ma pean pruunidesilmadenõrkusest lahti saama, päriselt ma kukkun kokku kohe ja rsk sellel tüübil on eriti armsad pruunid silmad, nii et on oodata kiiret surma. Kui laul läbi sai olid ülejäänud tuvikesed ka lavajuurde kogunenud, kes ainult U-tasid ja Ur-itasid. Oi Vici ja Julia saavad vastu pead kui ma nad kätte saan. Kahjuks nad teavad mind niihästi et nad olid juba plehkat pannud ja meie Joe-ga pidime kummardama, nagu kombeks. Julm mõnus oleks vaadata olnud kui me otsesõnases mõttes peale kummardusi lavalt ära jooksime, et teisi kätte saada. ''Noored, noored.'' pobises Jake mikrofoni ja sellele järgnes naer, mina aru ei saa mis selles naljakat oli. Ma olengi ebahumoorikas inimene järelikult. ''Kuhu nad minna võisid?'' uuris Joseph vaadates igat nurka ja igasse ruumi. ''Kindlasti nad läksid kõik koos naiste tualetti.'' ütlesin muigega. ''Äkki Victor ja Julie läksid naiste tualetti.'' käis Joseph endaarust suure trumbi välja. ''Esiteks Victor on poiste nimi ja juhuslikult on Vici tüdruk, ta nimi on VICTORIA. Ja Julia pole Julie.'' ma ei kannata seda kui keegi minu sõprade nimed valesti ütleb, aga suht ma ütlen esimesel kohtumisel ka nimed valesti, praegu võib talle veel andestada. ''Ükskõik,'' keerutas Joe silmi. ''äkki siis Victori ja Julia on naiste tualetis.'' mõtles Joe ja sammus selle juurde. ''Homme on esikaantel: ''Mida tegid Stella ja Joe naiste tualetis?'' pobisesin väsinult ja läksin poisile järgi.

Täname kõiki lugejaid :D.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeTeis Dets 29, 2009 5:29 pm

love it :D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeTeis Dets 29, 2009 11:29 pm

#5 Osa

Victoria POV.

Istusime Juliega vetsus." Äkki nad on vetsus" ütles Joe hääl." Me oleme surnud" ütles Julie.
Väljusime vetsust ja nägime et Stella ja Joe vaidlesid millegi üle." Lähme" ütlesin ma." Vic ja Jul" hõikas Stella." Me oleme surnud" ülesime Juliega ühel ajal.
Vaatasime siis Stella poole kes oli näost punane.
" Stella" ütlesin ma näidates et ma olen üllatunud." Victoria" ütles ta pahaselt vastu." Ega mina süüdi pole et sul meeste vastu nõrkused on" ütlesin ma kulme kergitades.
" Vic sa oled surnud" ütles Stella ja hakkas minu poole jooksma.
No muidugi mina olen süüdi.Hakkasin siis jooksma.Jõutsin nende postideni kus Stella ronis." Stella see oli nali" ütlesin ma ise naerdes.
Stella nägu mis oli ennem õrn punane muutus nüüd tumepunaseks.Jooksin lavale kus olid Nick,Joe ja Kevin." Stella" karjusin ma.
Hüppasin lavalt maha ja põrutasin jala ära." Autch" ütlesin ma ja viskasin ennast selili.
Stella jõudis mulle järgi." Vic mis juhtus?" küsis Stella.Panin silmad kinni ja mängisin et minestasin.Nägin et Stella läks natuke kaugemale.
Hüppasin ruttu püsti." Haha" karjusin ma.Jooksin siis uuesti minema.Nägin eemal Nicky.Uh vähemalt tema kaitseb mind." NICK" karjusin ma ja jooksin ta selja taha.
" Vic...aitab..juba" ütles Stella." Väsind?" küsisin ma." Sa pole?" küsis Stella." Ei ma suht harjunud juba" ütlesin ma talle.
Teised läksid riietusruumi ja mina läksin lavale.Võtsin Nicky kitarri ja hakkasin meie kuulsat laulu laulma " Russian Roulette" .
Lõpetasin laulu ja ohkasin." Sul on hea lauluhääl" ütles Nick." Thanks" ütlesin ma.
" Kas me kunagi veel näeme?" küsis Nick." Seda ei tea keegi.See on saladus" ütlesin ma naerdes.
" Nick me lahkume" hõikas Joe." Kas ma su telefoni numbrit saaks?" küsis Nick.Noogutasin ja me vahetasime telefone.
" Tsau siis" ütles Nick ja tegi mulle põsemusi.Stella kes seda nägi vahtis suu ammuli.Ma läksin näost üleni punaseks.
" Uu armastus esimesest silmapilgust" ütles Julie.Saatsin neile pahase pilgu.Võibolla tõesti armastus esimesest silmapilgust.
Kui ma Kevini poole vaatasin nägin ma et ta vaatas Julied.Võtsin tagataskust paberi ja kirjutasin sinna Julie numbri.Tõusin püsti ja jooksin Kevini juurde.
" Kevin" hõikasin ma.Kevin naeratas ja ootas et ma temani jõuaks." Võta" ütlesin ma ja ulatasin talle paberi." Mis see on?" küsis ta.
" Julie number" ütlesin ma ja lahkusin.
" Mis sa talle andsid?" küsis Jul." Sinu numbri" ütlesin ma naerdes.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Ashley
Iidol
Ashley

Postituste arv : 2266
Points : 2318
Reputation : 0
Join date : 26/10/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeKolm Dets 30, 2009 12:35 pm

hea jutt!

:D
Tagasi üles Go down
http://mileyest.forumn.org/forum.htm
Külaline
Külaline



Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeKolm Dets 30, 2009 7:00 pm

mwhahahha, hea on :D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeReede Jan 01, 2010 4:44 pm

Kes veel ei tea siis Victoria kirjutab enda POV-i, mina enda oma ja Julia oma kirjutame koos.

6osa! :D

Stella POV

Ma olen jälle lootusetult armumas. Lootusetu plika olen, jube lihtsalt. ''Sa unustasid enda jaki minu oma peale ja ma võtsin kaasa selle kogematta.'' vabandas Kevin kui ta tagasi tuli. ''Tänan!'' laususin natuke pettunult, et see Keegi teine ei olnud. Seejärel jooksis Kev minema ja ma hakkasin jakki selga toppima ning kõndisin tüdrukute poole. Kui Julia nägu olin näinud purskasin otse sõnases mõttes naerma. Tal oli selline nägu peas, et oshajummal küll. Ta oli näost täpselt sama punane kui minu jaoks saturn, mis on mulle tulipunane ja tema näoilme. Selle ma seletust ei otsinud tuua, nagu näeks hiigelnokaga lindu või midagi sellesarnast. ''Mida sa naerad?'' häbenes Julia MIDAGI. ''Sinu nägu, see oli täpselt selline,'' proovisin teda järgi teha. Sellepeale naersid kõik, isegi Tom ,kes väljus kusgilt nurgatagant. ''Okei, mida te just tegite siin?'' muigas Tom vaikselt. ''Armume!'' karjus Victoria üle saali pilvedes olles, millele järgnes tugev naerupahvakas. ''Oh sid, Vici!'' ütlesin lootusetult ja kõndisin auto juurde. ''Kes esimene saab ette istuda!'' karjusin teistele tüdrukultele kui ma autosse sisse istusin. Üks naine tegi autoukse lahti ja pistis kiljuma. ''KES SINA VEEL OLED?'' karjus ta näkku mulle. ''S...Stella.'' kokutasin teda nähes. Ma olen surmalaps. ''Te istute minu autos!'' ütles ta natukene juba maha rahunedes. ''Pole võimalik, vaata numbrimärki.'' ütlesin naisele mille peale too auto ette jooksis ja hakkas tähti kokku veerima. ''G...o4it?'' küsis ta väriseval häälel, millepeale ma ainult noogutasin. ''Vabandust!'' pani ta toidukoti maha ja hakkas nagu kummardama mind, igatahes põlvedele ta laskus. Markmarkmarkkk. ''Leidsid uue sõbra jahh?'' hakkas Tom naerma, kui seda naist nägi, aga kui naine teda nägi, läks too pöördessse. ''T...T...Thomas Pe...Pergalo?'' hingeldas naine ja viskas ennast kapoti peale pikali. ''Tõuske kohe püsti sealt!'' käratas Julia kui oli teda näinud. Jutt on nii, et Jul on autode friik, tõeline auto maailma einstein. Ja see naine isegi mitte ei liigutanud ennast. Tom kutsus turvad ja niimodi me temast lahti saime. Õnneks! Victoria napsas koha esiistmel ära. On tüdruk no, ma ei tõuse enam mitte kunagi, esiistmelt kui ma seal juba istun.
Jõudsime eda maja juurde. ''Kes ukse lukku pani, see teeb ka lahti!'' lausus Jul, nii et me kuuleksime. Oota, mina ju panin ukse lukku? Läksin ukse juurde ja hakkasin taskutes sobrama. Mu taskud on nagu seapesa noh. Võtsin absoluutselt kõik asjad taskustest välja ja panin need maha ning hakkasin vaata mis mul seal leidub. ''Stella, praegu pole õige aeg taskute korda tegemiseks.'' lausus Tom, kui oli näinud paparatsosid. ''Mhmm,'' pobisesin omaette. ''Kommipaberid, nätsupaberid, komm, võtmed. Oota paberilipak?'' mõmiseisn pigem endale kui teistele ja avasin selle paberilipaku. Seal oli nii nagu mina aru sain Joe number. Issand kui nunnu see Kevinist oli. Panin numbri endale tagatasku, ülejäänud mandi jaki tasku ja võtmetega keerasin ukse lahti. Võtsin jalatsid jalast ja viskain need kuhugile esikusse. ''Teate mida?'' küsis Victoria kurvalt. ''Ei tea.'' vastas Juia. ''Me magasime uue aasta maha. Nii et HEAD UUT AASTAT!'' karjus ta ning hüppas kaela meile. Ta andis mulle just hea mõtte miks ma Josephile helistama peaksin.

TÄNANAME KÕIKE KES LUGEDA VIITSIVAD!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeReede Jan 01, 2010 5:57 pm

nii armas oli :D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 4:28 pm

Niisiis nüüd tuli Julia Pov.

7Osa.

Julia POV.

Nägin et Stella silmad hakkasid särama ja ta kadus koos telefoniga." Armunud" pomisesin ma.Kõndisin elutuppa ja istusin diivanile samal ajal haarasin telekapuldi.
" Arvatakse et Jonas Brothersi poistel ja Go4It tüdrukute vahel on armusuhe.Eile sai üks fotograff pildile kuidas Nick Jonas suudles Victoria Sandlersi põsele.
Pärast tüdruk jooksis Kevin Jonase juurde ja ulatas talle paberi-arvatavasti telefoni numbri.Pärast oli kuulda kuidas üks tüdrukutest karjus ARMUME läks
kõik kahtlaseks.Kui midagi teada saame räägime edasi" Ütles uudised." Mida?Nad arvavad et meil on armusuhe Jonastega" ütlesin ma pahaselt.
Sammusin kiirete sammutega Vici ukse taha.Koputasin ukse ja karjusin " Vici" .Vici avas kohe ukse ja vaatas mulle segaduses otsa.
" Tead et uudistes räägitakse et meil ja Jonastel on armusuhe" ütlesin talle kurjalt.Vicka silmad läksid suureks ja suu vajus lahti." Mida?" küsis ta.
" Mida sa ütlesid?" küsis ta uuesti." Seda mida kuulsid" ütlesin ma ja läksin Stellat otsima.Läksin Stella ukse taha kui kuulsin.
" Muidugi...Ikka...Saame seal kokku...Tsau Joe" ütles ta ja ohkas.Niiet ta läheb Joe Jonasega välja.Koputasin uksele.
" Kohe tulen" hõikas Stella ja avas ukse.Kohe kui nägi mind läksid ta silmad suureks.Nimelt mu nägu oli arvatavasti vihast punane.
" Julie" küsis ta." Sa lähed Joega välja?" küsisin ma pahaselt. " Eeem...ööö...jaa" ütles Stella." Kas sa tead mis uudistes räägitakse?" küsisin ma uuesti.
" Ei tea" ütles Stella ja vaatas segaduses mulle otsa." Nad arvavad et mel ja Jonastel on armusuhe" ütlesin ma peaaegu karjudes.
" Mida?" küsis Stella." Mida sa ütlesid?" küsis ta täpselt nagu Vici." Seda mida kuulsid" ütlesin ma." Vali kas kutsud nad siia või lähed sinna.Linna peale sa kolama ei lähe" ütlesin ma.
Ma tunnen et ma olen nagu nende ema.Stella noogutas ja haaras mobiili." Joe kuule kas te tulete siia või me tuleme sinna?" küsis Stella.
" ok tulete siia" ütles ta ja kõpetas kõne.Läksin uuesti telekat vaatama.Sain rahu 15 mintsa kui uksekell käis.Ohkasin ja läksin ust lahti tegema.
Ukse taga olid Jonased." Hey" ütlesin ma." Tsau jah" ütles Kevin särades." Aa tulge sisse" ütlesin ma punastades.
Poisid hakkasid naerma ja tulid sisse.Stella tuli jooksuga treppist alla ja Vici kõndis uimaselt ringi." Eem Vici" hõikasin ma.
Vici vaatas minu poole ja lehvitas poistele." Iou" ütles ta ja läks kööki.Stella läks Joega oma elutuppa rääkima.

Kahtlane osa tuli kuid jah:D

Öelge oma arvamus!
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 6:13 pm

hästi heaaaaaaaaa, tee uus, ^^.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 8:41 pm

kohe saab winkwink

#8 osa.

Stella POV

''Miks sa meid siia kutsusud?'' küsis Joe kui oli diivanile istunud. ''Uudiseid võimidagi vaatsite?'' küsisin ja uurisin kappides. ''Mina ei vaadanud, võibolla keegi teine vaatas.'' kehitas ta õlgu ja vaatasin mind, või mu selga. ''Seal oli et meil ja teil on armusuhe ja siis Jul keelas meil linnapeale kolmama minna.'' ütlesin sorides ikka kappides. ''Aga mõtle kui kellegil meist oleksgi armusuhe.'' lasusus Joseph kavalalt ja kõndis minu poole. Jälgisin ta kavalat nägu. ''Mul oleks tegelikult ükstapuha,'' pöörasin ringi ja hakkasin kõige ülemist kappi lahti tegema, mis mul kuidagi välja ei tulnud. Niikuidnii seal midagi pole, vähemalt seda mida ma otsisin ja suundusin tagasi diivanile. ''Aga kust sa mu numbri said?'' küis noormees kavala näoga ja jäi mulle otsa vaatama. ''Telefoni raamatust otsisin.'' ütlesin mingi-loll-oled-vä näoga. ''Jaja, mu number pole telefoni raamtus.'' naeris ta ja istus mu kõrvale. ''Kes teab.'' laususin mõtlikult ja lülitasin teleka käima.

Ma nägin just mõnusat und, kui kõik kajruma hakkasid. Ei no tore küll, rahus ei lasta magada ka. Tegin vaikselt silmad lahti, telekas käis veel ja me mõnemad olime imekombel diivani peale ära mahtunud. Panin teleka kinni ja tuikiusin teiste juurde. ''Mida te karjute siin?'' küsisin silmi hõõrudes teistelt, võinoh ainult Nickislt kes seisis keset esikut. ''Mis te magasite seal?'' tegi Nick suuri silmi ootas vastust. ''Ja, seetähendab ei!'' ütlesin alguse suht vaikselt ja lõpp läks karjumise peale. ''Või mida sa mõtlesid üldse?'' küsisn kui olin ta suuri silme näinud. ''Eimidagi.'' pobises ta ning kõndis minema. Jälgisin kuidas ta üles kõnnib ja hakkasin kööki kõndima. ''Kas me valiksime sinise kaardina või rohelise?'' küsis Victoria vist Nickilt kui ma ei eksi, sisenedes kööki. Ta hoidis käes kahte kangast. ''Mis te plaanite kodu ehitama hakata?'' küsisin muigega ja läksin külmakapi kallale, et midagi juua vaadata. ''Ei, me niisama. Aga kuhu Nicholas jäi?'' küis tüdruk arusaamatu näoga ja vahtis ringi. ''Maitea, üles ta läks kuhugi,'' jõin mahla ja jällegi vaatasin kuidas kõik üles tomavad. See on see noorus kui jõuad kõike teha. Muigasin enda mõtete peale ja jõin mahla edasi. ''Mis muigad siin?'' sositas Julia kui ta pea kapist välja pistis. ''Sa tahad et ma südame atakki saaks?'' küsin hingeldades tema poole vaatates. ''Ei.'' lausus ta vaikselt ja tuli minu kõrvale. ''Aga ikkagi mida sa kapis tegid?'' tahtsin ma teada. ''Me mängime petitust.'' lausus tüdruk rõõmsalt ja kummardus osavalt kui Kevin ukse vahelt sisse piilus. Noogutasin ja pärast seda ronis ta kappi tagasi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 8:57 pm

ääh, go girl, tee ruttu uus :D
Tagasi üles Go down
Kels
Kuulsus
Kels

Postituste arv : 506
Points : 679
Reputation : 0
Join date : 02/01/2010
Age : 28
Asukoht : drumkit

Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 10:15 pm

hahaha, :D koom.
meeldib, väga. UUT. pwease
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline



Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimePüh Jan 03, 2010 11:01 pm

aww peitus :D
oky, nii meeldib.
UUT :D
Tagasi üles Go down
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeKolm Jan 06, 2010 9:18 am

Aitäh kõigile kes loevad!!

#9.

Victoria POV.

Läksime üles Nicky otsima." Nick" karjusin ma.Kõndisime koos edasi.Ehk mina ja Joe." Puhh" karjus Nick ja hüppas kapist välja.
Mina karjusin ja Joe kiljus.See oli suht koom." Joe ma ei teadnudgi et sa tüdruk oled" ütles Nick mõnitavalt.
" Ma ei ole tüdruk" vingus Joe.Hakkasime naerma ja läksime alla.Nägin et Kevin oli paanikas ja otsis midagi." Kev mis viga?" küsisin ma.
" Ma ei leia Juliat" ütles ta.Tegin kavala näo ja kadusin kööki.Jooksin ruttu kapi juurde ja tegin ukse lahti.
Julia istus seal ja pani oma näpu suu juurde." tshh" ütles ta.Noogutasin ja liitusin temaga.
Rääkisime koos vanadest aegadest." Tead see Kevin on täitsa nunnu" ütles Jul.Pööritasin silmi." Mida ta on ju" ütles Jul ja punastas.
Hakkasime siis õudusjutte rääkima.Jul jõudis täpselt selle kohani kus pidi uks lahti minema kui meie uks läks samal ajal lahti.
Me Juliaga kiljusime koos-hästi kiledalt." Mu kõrvad" ütles Joe." Õigemini,meie kõrvad" ütles Nick ja Kevin koos.
" Mis juhtus?" küsis Stella ja jooksis kapi juurde." Me rääkisime õudusjutte" ütlesin ma.
Läksime siis kõik koos telekat vaatama." Me saime teada et Jonas Brothersi poisid on Go4it tüdrukute pool.Praegu ootame et poisid tuleksid
välja selgitusi andma.Kas see on armusuhe?Või nad on lihtsalt head sõbrad?Seda saame teada järgmisel korral" rääkis uudistest.
Läksin siis jooksuga akna juurde millel kardin ette on tõmmatud.Piilusin kardinaserva tagant välja.Ma pidin ära minestama.Fotograafid istusid meil muru peal
või magasid magamiskottidega." Ossa raks" ütlesin ma ja jooksin kõiki kardinaid ette tõmbama.
" Mida?" küsisid teised." Meie maja ees on fotograafid meri.Osad magavad ja osad istuvad" ütlesin ma.Teised jooksid kah vaatama.
" Eks me peame ööseks jääma" ütles Joe." Ma otsin teile madratsid välja" ütlesin ma ja kadusin üles.
" Abi vajad" küsis Nick." Võib kah" ütlesin ma ja kõndisin kiirelt edasi.
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
monsa
Admin
monsa

Postituste arv : 4015
Points : 5110
Reputation : 1
Join date : 09/09/2009
Age : 28
Asukoht : under my bed ,

Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeKolm Jan 06, 2010 9:23 am

Haha, suht hea :D
Tagasi üles Go down
https://jonasbrothers.forum.co.ee
Vicky
Admin
Vicky

Postituste arv : 1342
Points : 1580
Reputation : 0
Join date : 04/12/2009
Age : 28
Asukoht : NickJ-ga teki all ^^

Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 10:28 am

Tegin uue osa siis:D

#10.

Victoria Pov.

Vedasime Nickyga madratsid alla.Mina vedasin kahte suurt ja tema ühe väiksemat." Nõrguke" ütlesin ma.
" Mida sa ütlesid?" küsis Nick." Nõrguke" ütlesin uuesti." Kuid mulle on tugevam lauluhääl" ütles Nick ja näitas mulle keelt.
" Ei ole" ütlesin ma vastu." On küll" vaidles Nick vastu." Duet siis?" küsisin ja sirutasin käe ette." Duet" ütles Nick.
Kuna homme on meil koos esinemine läksime varem magama.
Hommikul ärkasin selle peale et keegi kõditas mind.Tegin ühe silma lahti ja nägin et see oli Nick.Hakkasin siis vastu kõditama.
" Mitmes laul siis?" küsisin ma." Dueti mõtled vä?" küsis Nick." Ei tead ooperit" ütlesin ma pahaselt." Teine laul" ütles Nick.
" Mis duetist te räägite?" küsis Joe." Mina ja Victoria teeme dueti" ütles Nick.Näitasin talle keelt ja jooksin oma tuppa riideid vahetama.
" Mida ta endast arvab?Et tema on maailma kuulsus" mõtlesin ma.Otsisin endal retuusid ja sinise tuunika välja.Võtsin need vannituppa kaasa.
Kui pestud ja riided vahetatud tegin meigi.Otsisin juba kontserti riided kah välja.Tava kontserti jaoks valisin kõrge kontsaga saapad,teksad sinised,helesinise topi ja vesti peale.
Kuid dueti jaoks oli valitud lühikesed teksad(üpriski lühikesed) ja valge tavaline topp muidugi kõrge kontsaga mustad kingad.
" Hakkame minema" karjusin ma kui ma oma toast välja tulin kotid käes." Mis siin on?" küsis Joe." Siin on kontserdi riided ja siin dueti omad" ütlesin ma
ja näitasin Nickyle uuesti keelt." Nõrguke" pomisesin ma.
Läksime siis kontserdi majja.Meil oli veel 2 tundi aega et harjutada.Esimene laulu pidime kõik koos laulma ehk That's just the way we roll.
Duetiks võtsime Keep it real kus pidime ainult kahekesi laulma.
Läksime siis tüdrukutega riietusruumi et riided ära vahetada.Lavale pidime me jooksma ja minul oli eriti mõnus joosta kõrgete kontstega.
Kui esimene laul sai lauldud karjus Joe mikrofoni:" Järgmiseks tuleb Duet Nicky ja Victoria vahel kohtume 5 mintsa pärast" .
Mina jooksin siis ruttu riietusruumi vahetasin riided ära ja tegin ruttu meigi.
Nick pidi minema vasakult poolt lavale ja mina paremalt.Võtsin mikrofoni kätte kui muusika pihta hakkas.Alustasin vaiksema häälega kuid lõpuks juba
tuli hääl kah.Me olime suht ühel tasemel Nickyga (Hääle tugevus mõtlesin).
Lõpuks sai laul otsa ja me Nickyga lahkusime.Lava taga ootas mind.....
Tagasi üles Go down
http://www.twitter.com
Külaline
Külaline



Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitimeReede Jan 08, 2010 1:08 pm

Kuule, ma nõuan ruttu uut osa!!!
See oli nagu, et killiv.
:D
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Vide
PostitaminePealkiri: Re: Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!   Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 

Never say goodbye...11 osa---uhiuus...01.02 tehtud...KÕIK LUGEMA!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Lõpetatud jutud. -